Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-01, 18:20   #2761
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dobra, dajê fotê ale za godzinê usuwam

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak± sensown± dysponujê ale niestety jestem ju¿ nied³ugo pod 4 z przodu

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-01 o 20:16
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:23   #2762
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, dajê fotê ale za godzinê usuwam

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak± sensown± dysponujê ale niestety jestem ju¿ nied³ugo pod 4 z przodu
w sensie, ze 40 (wiek)dobijasz? Dziewczyno wygladasz mlodziej ode mnie! a ja mam 23
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:46   #2763
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

nowe kolory Illuminy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg BG2-cGPCcAAtylQ.jpg (59,8 KB, 26 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:29   #2764
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
w sensie, ze 40 (wiek)dobijasz? Dziewczyno wygladasz mlodziej ode mnie! a ja mam 23
No prawie 38 niestety

A jaki kolor mi pasuje wg Ciebie? Szukam czego¶ z sensem i wszystko wychodzi mi dziwnie
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:39   #2765
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde masz racje... obejrzalam jakies stare fotki i zdecydowanie nie... musze znalezc sobie jakies zajecie zeby z klakami nie kombinowac.
Ja znalaz³am hobby na zasadzie ogl±dam bzdety na YouTube. Chocia¿ wtedy nie szukam farb po necie i ich próbników. Ale ostatnio zaniedba³am YouTube i by³a blond masakra Teraz mój konik Zaklinacz Psów

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, dajê fotê ale za godzinê usuwam

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak± sensown± dysponujê ale niestety jestem ju¿ nied³ugo pod 4 z przodu
Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
No prawie 38 niestety

A jaki kolor mi pasuje wg Ciebie? Szukam czego¶ z sensem i wszystko wychodzi mi dziwnie
Dziewczyno ty nawet przed 30 wygl±dasz! Normalnie mówiê do siebie - kolejna m³oda szprycha a ty tu mi z 38 wyje¿d¿asz! Jak dla mnie do Ciebie pasuje ciep³y jasny blond taki ala Przybylska, Brodzik bo masz piwne oczy. Mi pomaga ten program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# Wystarczy ¿e tam siê zarejestrujesz (nic wielkiego) a masz dostêp do tysi±ca kolorów i fryzur gwiazd. Znajdziesz tam co¶ dla siebie. Ja tak odkry³am czemu mi ciep³e br±zy nie pasowa³y. Po prostu muszê mieæ ch³odne No chyba, ¿e chcesz to przekombinujê Twoj± fotkê z kolorkami i ci pode¶lê na priva jak siê da.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:57   #2766
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisiu sliczne Twoje fotki , masz piekny usmiech .
Dla mnie najladniej wygladasz w ciemnym brazie, pieknie koresponduje z Twoimi oczami.
Magi bardzo mlodziutko wygladasz Zazdroszcze i gratuluje.
Ja bym cie w ciemniejszym , chlodnym odcieniu widziala.
Dla mnie zarowno Pani Ania Przybylska jak i Brodzik najpiekniej wygladaja jako brunetki, w blondzie sie rozmywaja
Ale kazdy ma inny gust najwazniejsze to czuc sie dobrze ze soba.
Milego wieczoru Dziewczyny.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-10-01 o 20:01
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:02   #2767
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ja nie do koñca rozumiem twój k³opot. Przecie¿ zawsze widaæ skórê g³owy. No chyba, ¿e kto¶ ma afro, to raczej prze¶witów brak
Ja mam ma³o w³osów i cieniutkie, a w dotyku jak puch. Skórê widaæ przy ka¿dym kolorze. Ale ja zwi±zujê w³osy tylko do sprz±tania i gotowania, bo nie cierpiê zwi±zanych. W rozpuszczonych widac tylko skórê na przedzia³ku. Bardziej mi przeszkadza, gdy na przedzia³ku mam ju¿ jasny odrost, to z daleka wygl±da jak ³ysy placek przy tak ciemnych w³osach Ale ju¿ sie przyzwyczai³am.
Mój problem jest taki przy zwi±zanych w³osach, a to przez to ostatnie wzmo¿one wypadanie.
Jak mi brat zdjêcie r±bn±³ przy malowaniu bramy z 2 tygodnie temu, to siê przestraszy³am lekko moich skroni. Ju¿ wiem o czym moja mama mówi³a, ¿e mi siê w³osy przerzedzi³y...

Tak jest jak tylko przegarnê w³osy:

przegarniête w ty³.jpg

Tak w lu¼nym, niskim kucyku - jeszcze tragedii nie ma:

lu¼ny kucyk.jpg

Ale dramat zaczyna siê przy wy¿szym i trochê cia¶niejszym kucyku (np. jak ju¿ mam lekko t³ustawe na drugi dzieñ po myciu):

cia¶niejszy kucyk.jpg

I w³a¶nie dlatego m.in. chcê zej¶æ na odrobinê ja¶niejszy kolor, bo wtedy ten kontrast miêdzy skór± skalpu a w³osami nie bêdzie a¿ tak du¿y

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Wychodzi mi niby ¿e zima, ale ja siê z tym nie zgadzam
Jak mia³am sztuczn± czerñ, to owszem wygl±da³am w zimie jak ¦nie¿ka, ale mój naturalny kolor w³osów to ciemny popielaty blond. W zimie jestem blado zielona , a w lecie nawet mogê konkurowaæ z mulatkami A kolor oczu bardzo bardzo ciemny piwny taki zimny raczej. Ale nie s±dzê ¿ebym by³a zim±
Jedno jest pewne - zdecydowanie rudy nie dla mnie
To jest tylko taka ma³a wskazówka. Bo ja to mam cechê bodaj¿e jakiego¶ "lata" - w dzieciñstwie mia³am ja¶niuteñki, prawie platynowy blondzik a teraz ¶ciemnia³ z czasem do ¶redniego/ciemniego blondu.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
a tu wam wklejê jak zmienia³y siê kolory na mojej ³epetynie
No, to ju¿ sporo mia³a¶ na g³owie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ mam ryj niewyglêdny

No zabi³a¶ mnie tym komentem

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, dajê fotê ale za godzinê usuwam

Po nieudanym Majirel 8 - tylko tak± sensown± dysponujê ale niestety jestem ju¿ nied³ugo pod 4 z przodu

w sensie, ze 40 (wiek)dobijasz? Dziewczyno wygladasz mlodziej ode mnie! a ja mam 23
A co ja mam powiedzieæ, ja mam 26. A jak mia³am 16 to mi w monopolu chcieli sprzedawaæ piwo jak poprosi³am o 1,5-litrowego ¯ywca.... To chyba mówi samo za siebie...
Na szczê¶cie teraz troszkê "odm³odnia³am" na Atredermie, bo mi skóra z³azi ci±gle

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja znalaz³am hobby na zasadzie ogl±dam bzdety na YouTube. Chocia¿ wtedy nie szukam farb po necie i ich próbników. Ale ostatnio zaniedba³am YouTube i by³a blond masakra Teraz mój konik Zaklinacz Psów
Ja te¿ uwielbiam Cesara Millana !!! Nawet kupi³am sobie jego ksi±¿kê, ale to bardziej autobiografia ni¿ wskazówki.
Normalnie sama bym tak chcia³a "uk³adaæ" psy. Niestety to marzenie ¶ciêtej g³owy, bo kursy na tresera psów maja astronomiczne ceny
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-01 o 20:04
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 20:09   #2768
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mój problem jest taki przy zwi±zanych w³osach, a to przez to ostatnie wzmo¿one wypadanie.
Jak mi brat zdjêcie r±bn±³ przy malowaniu bramy z 2 tygodnie temu, to siê przestraszy³am lekko moich skroni. Ju¿ wiem o czym moja mama mówi³a, ¿e mi siê w³osy przerzedzi³y...

Tak jest jak tylko przegarnê w³osy:

Za³±cznik 5429192

Tak w lu¼nym, niskim kucyku - jeszcze tragedii nie ma:

Za³±cznik 5429193

Ale dramat zaczyna siê przy wy¿szym i trochê cia¶niejszym kucyku (np. jak ju¿ mam lekko t³ustawe na drugi dzieñ po myciu):

Za³±cznik 5429194

I w³a¶nie dlatego m.in. chcê zej¶æ na odrobinê ja¶niejszy kolor, bo wtedy ten kontrast miêdzy skór± skalpu a w³osami nie bêdzie a¿ tak du¿y



To jest tylko taka ma³a wskazówka. Bo ja to mam cechê bodaj¿e jakiego¶ "lata" - w dzieciñstwie mia³am ja¶niuteñki, prawie platynowy blondzik a teraz ¶ciemnia³ z czasem do ¶redniego/ciemniego blondu.



No, to ju¿ sporo mia³a¶ na g³owie




No zabi³a¶ mnie tym komentem



A co ja mam powiedzieæ, ja mam 26. A jak mia³am 16 to mi w monopolu chcieli sprzedawaæ piwo jak poprosi³am o 1,5-litrowego ¯ywca.... To chyba mówi samo za siebie...
Na szczê¶cie teraz troszkê "odm³odnia³am" na Atredermie, bo mi skóra z³azi ci±gle



Ja te¿ uwielbiam Cesara Milana !!! Normalnie sama bym tak chcia³a "uk³adaæ" psy. Niestety to marzenie ¶ciêtej g³owy, bo kursy na tresera psów maja astronomiczne ceny
No widaæ ostro przerzedzenie. Ja tez tak mia³am przy bardzo ciemnych st±d zej¶cie pod mój naturalny by³o. Teraz przy jeszcze ciut ja¶niejszych prawie nic nie widaæ.

A ja tam chcia³abym siê sprawdziæ jako groomer Ale najpierw musia³abym mieæ psa na którym bym æwiczy³a. Maltañczyk w planach
Szkoda, ¿e te techniki Cesara nie dzia³aj± na dzieci Próbowa³am...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:13   #2769
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±dam jak ty³ek pawiana z w³osami wisz±cymi
Kachula wisisz mi czyszczenie monitora, bo go a¿ oplu³am. Co ty masz dzisiaj za twórcze teksty
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia ja tez mam takie zdjêcie w polu... Ale to by³o tyle lat temu i nie mam na nim bluzki... Ach siê szala³o dla mê¿a
no nie¼le. Ja w polu za wsze ubrana
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurde a jak myslisz czy z moich ciemnych da sie uzyskac toffi/karmel? chyba latwiej niz klasyczny chlodny blond?
Goldika no pewnie, ¿e ³atwiej, bo najtrudniej jest uzyskac ch³odne odcienie. A szczególnie gdy siê schodzi z ciemnego koloru.
Ja toffi nie cierpiê. Jak ¿adnych rudych zreszt±...

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
No prawie 38 niestety
Megi chyba jeste¶my rówie¶niczkami Z tym, ze ty wygl±dasz na dziewczynê, a nie dojrza³± kobietê.
W ciemnym kolorku wygl±da³aby¶ na pewno powa¿niej, ale chyba by³oby ci ³adniej ni¿ w jasnym.
Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiu sliczne Twoje fotki , masz piekny usmiech .
Dla mnie najladniej wygladasz w ciemnym brazie, pieknie koresponduje z Twoimi oczami.
Magi bardzo mlodziutko wygladasz Zazdroszcze i gratuluje.
Ja bym cie w ciemniejszym , chlodnym odcieniu widziala.
Dla mnie zarowno Pani Ania Przybylska jak i Brodzik najpiekniej wygladaja jako brunetki, w blondzie sie rozmywaja
Ale kazdy ma inny gust najwazniejsze to czuc sie dobrze ze soba.
Milego wieczoru Dziewczyny.
Beatko dziêkujê za komplementy.
A co do reszty, to widzê, ¿e masz dok³adnie takie samo zdanie jak ja. To mi³e, bo ostatnio mam wra¿enie, ¿e tylko ja inaczej my¶lê, a¿ tu zjawiasz siê ty i zrobi³o mi sie milej
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:15   #2770
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja znalaz³am hobby na zasadzie ogl±dam bzdety na YouTube. Chocia¿ wtedy nie szukam farb po necie i ich próbników. Ale ostatnio zaniedba³am YouTube i by³a blond masakra Teraz mój konik Zaklinacz Psów





Dziewczyno ty nawet przed 30 wygl±dasz! Normalnie mówiê do siebie - kolejna m³oda szprycha a ty tu mi z 38 wyje¿d¿asz! Jak dla mnie do Ciebie pasuje ciep³y jasny blond taki ala Przybylska, Brodzik bo masz piwne oczy. Mi pomaga ten program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# Wystarczy ¿e tam siê zarejestrujesz (nic wielkiego) a masz dostêp do tysi±ca kolorów i fryzur gwiazd. Znajdziesz tam co¶ dla siebie. Ja tak odkry³am czemu mi ciep³e br±zy nie pasowa³y. Po prostu muszê mieæ ch³odne No chyba, ¿e chcesz to przekombinujê Twoj± fotkê z kolorkami i ci pode¶lê na priva jak siê da.
I dziêki za ten program Moze co¶ fajnego znajdê

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Magi bardzo mlodziutko wygladasz Zazdroszcze i gratuluje.
Ja bym cie w ciemniejszym , chlodnym odcieniu widziala.
Dla mnie zarowno Pani Ania Przybylska jak i Brodzik najpiekniej wygladaja jako brunetki, w blondzie sie rozmywaja
Ale kazdy ma inny gust najwazniejsze to czuc sie dobrze ze soba.
Milego wieczoru Dziewczyny.
No w³asnie, jednak co osoba to opinia Chociaz ja te¿ wola³am Przybylsk± trochê ciemniejsz±.
Jak zdoby³am z trudem swój blond na pocz±tku lata to raczej mówiono ¿e fajnie. Ale niechc±cy popsu³am

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

To jest tylko taka ma³a wskazówka. Bo ja to mam cechê bodaj¿e jakiego¶ "lata" - w dzieciñstwie mia³am ja¶niuteñki, prawie platynowy blondzik a teraz ¶ciemnia³ z czasem do ¶redniego/ciemniego blondu.



Czêsto blond w dzieciñstwie wraz z up³ywem czasu ciemnieje

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-01 o 20:17
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:16   #2771
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No widaæ ostro przerzedzenie. Ja tez tak mia³am przy bardzo ciemnych st±d zej¶cie pod mój naturalny by³o. Teraz przy jeszcze ciut ja¶niejszych prawie nic nie widaæ.

A ja tam chcia³abym siê sprawdziæ jako groomer Ale najpierw musia³abym mieæ psa na którym bym æwiczy³a. Maltañczyk w planach
Szkoda, ¿e te techniki Cesara nie dzia³aj± na dzieci Próbowa³am...
No widzisz, mi siê ten mój ciemny nadal podoba, ale jak to ma tak wygl±daæ to ja podziêkujê. Mam za rzadkie w³osy na ciemny kolor Trzeba spojrzeæ prawdzie w oczy, wykoñczyæ Inebryê 5/0 i waliæ na ja¶niejszy.

Odno¶nie technik Cesara, na facetów dzia³aj±. Przetestowa³am na kolegach w czasie studiów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 20:23   #2772
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance to co pokaza³a¶ mnie akurat nie wzreusza, bo ja mam tak± rzadko¶æ na g³owie od zawsze i uwa¿am, ¿e to normalne.
Mo¿e jeste¶ przewra¿liwiona pod tym wzglêdem. My¶lê, ¿e inni nawet tego u ciebie nie widz±... no mo¿e poza mam±, która wie, ¿e mia³a¶ gêste w³osy.
Ja mam tez takie rzadkie i nie panikujê. Na pewno nie uwa¿am tego za powód do zmiany koloru
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:26   #2773
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wisisz mi czyszczenie monitora, bo go a¿ oplu³am. Co ty masz dzisiaj za twórcze teksty

no nie¼le. Ja w polu za wsze ubrana
Ja tak zawsze ale na wiza¿u siê nieco wstrzymujê z tekstami. A takie sesje to by³y dobre 10 lat temu jak by³am jêdrna, szczup³a i m³oda

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No widzisz, mi siê ten mój ciemny nadal podoba, ale jak to ma tak wygl±daæ to ja podziêkujê. Mam za rzadkie w³osy na ciemny kolor Trzeba spojrzeæ prawdzie w oczy, wykoñczyæ Inebryê 5/0 i waliæ na ja¶niejszy.

Odno¶nie technik Cesara, na facetów dzia³aj±. Przetestowa³am na kolegach w czasie studiów
Mówisz na facetów... Sprawdziæ muszê na swoim to s³ynne "tsst!"
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:42   #2774
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance to co pokaza³a¶ mnie akurat nie wzreusza, bo ja mam tak± rzadko¶æ na g³owie od zawsze i uwa¿am, ¿e to normalne.
Mo¿e jeste¶ przewra¿liwiona pod tym wzglêdem. My¶lê, ¿e inni nawet tego u ciebie nie widz±... no mo¿e poza mam±, która wie, ¿e mia³a¶ gêste w³osy.
Ja mam tez takie rzadkie i nie panikujê. Na pewno nie uwa¿am tego za powód do zmiany koloru
Ja wiem, ¿e ka¿dy mo¿e mieæ inaczej. Ja nigdy nie mia³am za gêstych w³osów, ale zawsze ich starcza³o, ¿eby zakryæ te wolne przestrzenie.
No i teraz mi ponad 2 miechy wypadaj±, g³ównie widzê ¿e na skroniach, bo na tyle i czubku mam ok.
Nie wiem, czemu tylko na skroniach tak lec±...

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz na facetów... Sprawdziæ muszê na swoim to s³ynne "tsst!"
Szczególnie skuteczne jest "wytr±canie ze stanu umys³u" przez szybki dotyk
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:43   #2775
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisiu
Komplement y jak najbardziej zasluzone, sliczna z Ciebie kobieta
I masz piekny ten braz

Mcromance ja goraco polecam wcierki na wypadanie.
Chyba juz pisalam, ze w ubieglym roku wypadlo mi wiecej niz polowa wlosow, musialm sciac na boba bo mialam takie przeswity.
Ale regularne wcierane roznych wcierek zatrzymalo w koncu wypadanie, a po pewnym czasie wloski zaczely odrastac. Ale trzeba sie wykazac cierpliwoscia. I sprawdzac co pasuje. Ja akurat jestem fanka jantaru, ale wcierlam mnostwo innych specyfikow.
Oczywiscie podstawa jest dobra dieta i ewnetualna supelementacja.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:03   #2776
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance ja goraco polecam wcierki na wypadanie.
Chyba juz pisalam, ze w ubieglym roku wypadlo mi wiecej niz polowa wlosow, musialm sciac na boba bo mialam takie przeswity.
Ale regularne wcierane roznych wcierek zatrzymalo w koncu wypadanie, a po pewnym czasie wloski zaczely odrastac. Ale trzeba sie wykazac cierpliwoscia. I sprawdzac co pasuje. Ja akurat jestem fanka jantaru, ale wcierlam mnostwo innych specyfikow.
Oczywiscie podstawa jest dobra dieta i ewnetualna supelementacja.
Ja dzi¶ w³asnie by³am u dermatolog. Paznokcie zareagowa³y ju¿ na Biotebal i siê wyrównuj±, w³osom zajmie troszkê d³u¿ej. Czyli nadal mam braæ Biotebal i kupiæ tran jaki¶, bo tak to nie mam niedoborów ¿adnych.
Jedyne co to lekki stan zapalny organizmu, który mam ca³y czas od jaki¶ 4 miesiêcy i nie wiadomo czemu.
Wcierkê muszê jak±¶ kupiæ. Jantar kiedy¶ mia³am, ale mi akurat wzmaga³ przet³uszczanie. Za bardzo alkoholowej wcierki tez nie dam rady u¿ywaæ, bo mi wróci ³upie¿.
Teraz zastanawiam siê nad Seboradinem, kozieradk± i olejkiem rycynowym. Tylko ze¶wirujê przy nak³adaniu olejku pewnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:33   #2777
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wisisz mi czyszczenie monitora, bo go a¿ oplu³am. Co ty masz dzisiaj za twórcze teksty

no nie¼le. Ja w polu za wsze ubrana

Goldika no pewnie, ¿e ³atwiej, bo najtrudniej jest uzyskac ch³odne odcienie. A szczególnie gdy siê schodzi z ciemnego koloru.
Ja toffi nie cierpiê. Jak ¿adnych rudych zreszt±...


Megi chyba jeste¶my rówie¶niczkami Z tym, ze ty wygl±dasz na dziewczynê, a nie dojrza³± kobietê.
W ciemnym kolorku wygl±da³aby¶ na pewno powa¿niej, ale chyba by³oby ci ³adniej ni¿ w jasnym.

Beatko dziêkujê za komplementy.
A co do reszty, to widzê, ¿e masz dok³adnie takie samo zdanie jak ja. To mi³e, bo ostatnio mam wra¿enie, ¿e tylko ja inaczej my¶lê, a¿ tu zjawiasz siê ty i zrobi³o mi sie milej
Weronisia, nie przesadzaj, bardzo proszê

Wybra³am najzno¶niejsze zdjêcie
Mia³am w czerni, to wrzuci³abym, ale nie wiem dlaczego sa wykasowane z kompa. Chyba przez pomy³kê musia³am wywaliæ.
Tobie jest ³adnie w ciemnych te¿ , ale w blondzie po prostu piêknie

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No widaæ ostro przerzedzenie. Ja tez tak mia³am przy bardzo ciemnych st±d zej¶cie pod mój naturalny by³o. Teraz przy jeszcze ciut ja¶niejszych prawie nic nie widaæ.

A ja tam chcia³abym siê sprawdziæ jako groomer Ale najpierw musia³abym mieæ psa na którym bym æwiczy³a. Maltañczyk w planach
Szkoda, ¿e te techniki Cesara nie dzia³aj± na dzieci Próbowa³am...
To prawda, ¿e w jasnych mniej widoczne jest przerzedzenie.
U mnie w czarnych tylko dlatego ¿e mia³am susz nie by³o tego przerzedzenia tak widaæ Tak¿e ratowa³o mnie siano

Teraz jak olejujê to mam wra¿enie ¿e w³osy bywaj± milsze w dotyku po tylu zabiegach rozja¶niaj±cych, ni¿ rok temu w czerni. No ale wtedy nie interesowa³am siê tematem pielêgnacji w³osów.

Kachula, zamêczy³aby¶ biedn± psinê
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:46   #2778
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wiem, ¿e ka¿dy mo¿e mieæ inaczej. Ja nigdy nie mia³am za gêstych w³osów, ale zawsze ich starcza³o, ¿eby zakryæ te wolne przestrzenie.
No i teraz mi ponad 2 miechy wypadaj±, g³ównie widzê ¿e na skroniach, bo na tyle i czubku mam ok.
Nie wiem, czemu tylko na skroniach tak lec±...



Szczególnie skuteczne jest "wytr±canie ze stanu umys³u" przez szybki dotyk
Ach ten dotyk. Ja uwielbiam patrzeæ na te zwariowane psy i to jak on daje radê sobie gdy go dziabn±. Reakcja ludzi w necie jest totalnie beznadziejna, np: bije psa! Ja bym go kopn±³! itp

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzi¶ w³asnie by³am u dermatolog. Paznokcie zareagowa³y ju¿ na Biotebal i siê wyrównuj±, w³osom zajmie troszkê d³u¿ej. Czyli nadal mam braæ Biotebal i kupiæ tran jaki¶, bo tak to nie mam niedoborów ¿adnych.
Jedyne co to lekki stan zapalny organizmu, który mam ca³y czas od jaki¶ 4 miesiêcy i nie wiadomo czemu.
Wcierkê muszê jak±¶ kupiæ. Jantar kiedy¶ mia³am, ale mi akurat wzmaga³ przet³uszczanie. Za bardzo alkoholowej wcierki tez nie dam rady u¿ywaæ, bo mi wróci ³upie¿.
Teraz zastanawiam siê nad Seboradinem, kozieradk± i olejkiem rycynowym. Tylko ze¶wirujê przy nak³adaniu olejku pewnie
A jak ci wybada³a stan zapalny? Jakie¶ konkretne badania czy co¶?

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula, zamêczy³aby¶ biedn± psinê
A czemu zamêczy³a? Zakocha³a na amen to tak
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:01   #2779
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ach ten dotyk. Ja uwielbiam patrzeæ na te zwariowane psy i to jak on daje radê sobie gdy go dziabn±. Reakcja ludzi w necie jest totalnie beznadziejna, np: bije psa! Ja bym go kopn±³! itp
Ludzie zwyczajnie s± za g³upi na "zwierzêc±" psychologiê stosowan±. Bo to, co Cesar robi to to samo co wilk alfa robi w stadzie wilków. Tylko, ¿e tutaj cz³owiek przejmuje kontrolê i ustala zasady.
A ¿e ludzie uwielbiaj± traktowaæ psy jak dzieci, najlepiej chowane bezstresowo, to te biedne zwierzaki dostaj± ¶wiergla i zaburzeñ osobowo¶ci. Bo im instynkt mówi co innego, a w³a¶ciciel sygnalizuje co innego.

Niestety potem widzi siê takie rozhisteryzowane, przekarmione kulki na patyczkach, szczekaj±ce na wiatr...

Cytat:
A jak ci wybada³a stan zapalny? Jakie¶ konkretne badania czy co¶?
Mia³am ogólne badania. Tarczyca i ¿elazo wzorcowe. Leukocyty, monocyty i wbc mam lekko ponad normê. Najpierw my¶la³y¶my, ¿e to mo¿e od tr±dziku, ale jak zaczê³am stosowaæ Atrederm powinno spa¶æ.
Dlatego powiedzia³a, ¿e mogê i¶æ do ogólnego na dalsz± diagnostykê. Bo nic super powa¿nego pewnie nie jest, bo warto¶ci s± tylko lekko ponad normê i spad³y troszkê od poprzedniego badania, ale ¿e d³ugo siê trzyma to lepiej sprawdziæ.

Cytat:
A czemu zamêczy³a? Zakocha³a na amen to tak
Takie "zamêczanie" to akurat s³u¿y psom. Maj± stabilne ¶rodowisko, granice i nie wariuj±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-01 o 22:04
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 23:44   #2780
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula, mcromance, tylko ¿artowa³am z t± psin± Na pewno dla niej dobrze, gdy czuje siê kochana
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 00:59   #2781
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, mcromance, tylko ¿artowa³am z t± psin± Na pewno dla niej dobrze, gdy czuje siê kochana
Ale¿ przecie¿ ja to wiem
Mówi³am to ogólnie i bardziej w odniesieniu do spo³eczeñstwa amerykañskiego. Bo niestety "dobry" przyk³ad "wychowania" psa idzie stamt±d.
Tak jak np. moda na dziwaczne ubranka dla psów (w stylu sukieneczka, tiarka, inne badziewie bez praktycznego zastosowania) te¿ przysz³a z zachodu.
Podobnie jak moda na nêkanie telefonami z ofertami garnków, po¶cieli i innych cudów na kiju
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:33   #2782
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzi¶ w³asnie by³am u dermatolog. Paznokcie zareagowa³y ju¿ na Biotebal i siê wyrównuj±, w³osom zajmie troszkê d³u¿ej. Czyli nadal mam braæ Biotebal i kupiæ tran jaki¶, bo tak to nie mam niedoborów ¿adnych.
Jedyne co to lekki stan zapalny organizmu, który mam ca³y czas od jaki¶ 4 miesiêcy i nie wiadomo czemu.
Wcierkê muszê jak±¶ kupiæ. Jantar kiedy¶ mia³am, ale mi akurat wzmaga³ przet³uszczanie. Za bardzo alkoholowej wcierki tez nie dam rady u¿ywaæ, bo mi wróci ³upie¿.
Teraz zastanawiam siê nad Seboradinem, kozieradk± i olejkiem rycynowym. Tylko ze¶wirujê przy nak³adaniu olejku pewnie
kup sobie tonik Babuszki Agafii do wlosow wypadajacych. Jedyny z tej serii ktory dobrze u mnie dzialal i wlosy przestaly wypadac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 08:30   #2783
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, mcromance, tylko ¿artowa³am z t± psin± Na pewno dla niej dobrze, gdy czuje siê kochana
Pies ma mi te¿ pomóc z uporaniem siê ze stresem. Akurat wiem jak bardzo to pomog³o znajomej. Spcery i pielêgnacja to bêdzie sama przyjemno¶æ.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ludzie zwyczajnie s± za g³upi na "zwierzêc±" psychologiê stosowan±. Bo to, co Cesar robi to to samo co wilk alfa robi w stadzie wilków. Tylko, ¿e tutaj cz³owiek przejmuje kontrolê i ustala zasady.
A ¿e ludzie uwielbiaj± traktowaæ psy jak dzieci, najlepiej chowane bezstresowo, to te biedne zwierzaki dostaj± ¶wiergla i zaburzeñ osobowo¶ci. Bo im instynkt mówi co innego, a w³a¶ciciel sygnalizuje co innego.

Niestety potem widzi siê takie rozhisteryzowane, przekarmione kulki na patyczkach, szczekaj±ce na wiatr...



Mia³am ogólne badania. Tarczyca i ¿elazo wzorcowe. Leukocyty, monocyty i wbc mam lekko ponad normê. Najpierw my¶la³y¶my, ¿e to mo¿e od tr±dziku, ale jak zaczê³am stosowaæ Atrederm powinno spa¶æ.
Dlatego powiedzia³a, ¿e mogê i¶æ do ogólnego na dalsz± diagnostykê. Bo nic super powa¿nego pewnie nie jest, bo warto¶ci s± tylko lekko ponad normê i spad³y troszkê od poprzedniego badania, ale ¿e d³ugo siê trzyma to lepiej sprawdziæ.



Takie "zamêczanie" to akurat s³u¿y psom. Maj± stabilne ¶rodowisko, granice i nie wariuj±
No to chocia¿ lekarza mia³a¶ normalnego. U mnie zawy¿one normy to by³o dla niego normalne... ja ju¿ nie wiem gdzie mam i¶æ aby dobrze mnie zbadali.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ przecie¿ ja to wiem
Mówi³am to ogólnie i bardziej w odniesieniu do spo³eczeñstwa amerykañskiego. Bo niestety "dobry" przyk³ad "wychowania" psa idzie stamt±d.
Tak jak np. moda na dziwaczne ubranka dla psów (w stylu sukieneczka, tiarka, inne badziewie bez praktycznego zastosowania) te¿ przysz³a z zachodu.
Podobnie jak moda na nêkanie telefonami z ofertami garnków, po¶cieli i innych cudów na kiju
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kup sobie tonik Babuszki Agafii do wlosow wypadajacych. Jedyny z tej serii ktory dobrze u mnie dzialal i wlosy przestaly wypadac
zawsze sie na to czai³am i jako¶ przekonania nie mia³am
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:09   #2784
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kup sobie tonik Babuszki Agafii do wlosow wypadajacych. Jedyny z tej serii ktory dobrze u mnie dzialal i wlosy przestaly wypadac
Te¿ o nim czyta³am, ale ma strasznie ekstremalne opinie. Albo pomaga, albo nie. No i nie dostanê go stacjonarnie u siebie, a kupowaæ przez neta i p³aciæ podwójnie razem z przesy³k± to mi siê nie chce.
Dodatkowo troszkê bojê siê tych zió³, bo jak próbowa³am np. p³ukanek pokrzywowych (a nawet lnianych) to mia³am susz na g³owie.
Ale bardzo dziêkuje za polecenie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to chocia¿ lekarza mia³a¶ normalnego. U mnie zawy¿one normy to by³o dla niego normalne... ja ju¿ nie wiem gdzie mam i¶æ aby dobrze mnie zbadali.
Przyjed¼ sobie do mojej

A tak na serio, uda³o mi siê trafiæ na fajn± babkê. Jak j± prosi³am o Atre po fiasku z Differinem to nie robi³a problemów, a wczoraj to siê szczerze cieszy³a jak jej powiedzia³am, ¿e jest lepiej z mordk± i paznokciami. W³osy potrzebuj± wiêcej czasu na zareagowanie, ale powinno siê skoñczyæ takie wypadanie.
Ponarzeka³a razem ze mn±, ¿e nie ma próbek wcierek i szamponów na wypadanie, bo jedna rzecz na alkoholu mnie podra¿ni strasznie, a druga nie (mia³am tak z jakim¶ antybiotykiem na alkoholu i Atre), a kupowaæ ca³e opakowanie, którego pó¼niej nie mo¿na zwróciæ to nieekonomiczne.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-02 o 09:13
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:58   #2785
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromance wcierek jest ca³e mnóstwo, niekoniecznie z alkoholem trzeba np. https://wizaz.pl/kosmety/produkt.php?produkt=51144
Mnie akurat powyzsza nie zachwyci³a
I mozna aplikowac na pare godzin przed myciem w³osów.
Olejku rycynowego solo nie polecam, za gesty jest i ma³o przyjazny w uzytkowaniu.
A przy wysuszaniu w³osów trzeba postawic na wzmo¿ona pielêgnacje, co¶ za cos
Powodzenia
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:04   #2786
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance wcierek jest ca³e mnóstwo, niekoniecznie z alkoholem trzeba np. https://wizaz.pl/kosmety/produkt.php?produkt=51144
Mnie akurat powyzsza nie zachwyci³a
I mozna aplikowac na pare godzin przed myciem w³osów.
Olejku rycynowego solo nie polecam, za gesty jest i ma³o przyjazny w uzytkowaniu.
A przy wysuszaniu w³osów trzeba postawic na wzmo¿ona pielêgnacje, co¶ za cos
Powodzenia
Fajna ta wcierka, wiza¿ powiedzia³ mi 4 razy: "Przepraszamy, strona o podanym adresie nie zosta³a odnaleziona. Prosimy sprawdziæ poprawno¶æ adresu i spróbowaæ ponownie" Normalnie cudnie, wiza¿ siê sypie

W sumie to teraz zastanawiam siê nad Jantarem i kozieradk± do aplikacji przed myciem. Tylko najpierw Jantar muszê dorwaæ, bo ciê¿ko z dostêpno¶ci± na doz-ie...

Ja teraz ju¿ ogarnê³am w³osy i mam ³adne. Matrix SoColor mi rzeczywi¶cie podsusza³, bo teraz po ponad 3 tygodniach z Inebryj± na ³ebku nic siê nie dzieje, a stosujê te same produkty.
No dobra, 3 razy u¿y³am olejku do w³osów z Yves Rocher - matko! jak on cudownie pachnie i ¶wietnie siê nak³ada Tylko jego cena w stosunku do pojemno¶ci powala...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:15   #2787
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Fkatycznie cos nie tak, chodzi³o mi o odzywke pokrzywow± Anny
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:24   #2788
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Fkatycznie cos nie tak, chodzi³o mi o odzywke pokrzywow± Anny
HAHAHAHAHHAHAHAHA !!!!! Ja mam na imiê Anna Polecasz mi "moj±" od¿ywkê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 14:07   #2789
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kupi³am kozieradkê, ciekawe jak mocno bêdê ¶mierdzieæ wieczorem po wtarciu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-02, 15:37   #2790
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

laski doradzcie nie mam za ciemnych tych klakow w stasunku do facjaty?
sory za zdjecie ale nie umiem samoyebek trzaskac

2 i 3 sprzed dwoch lat, od gory naturalne reszta to wyplukany jakis tam kolor (fotki z 37tyg ciazy i prawie 90kg moich kg)

na zdjeciach slubnych mi sie podoba to jak wygladam ale wiadomo tam mialam mega makijaz i fotograf tez kolory dopracowywal wiec to sie nie liczy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0903.jpg (43,3 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (62,3 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (74,8 KB, 20 za³adowañ)

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-10-02 o 16:18
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.