Co może mi sie podobać ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 21:28   #1
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7

Co może mi sie podobać ?


Moja lista używanych wód to Chanel Coco Mademoiselle , Gucci Guilty, Signorina, Nina Ricci jabłuszko . Co jeszcze mogłoby mi się spodobać ??

Dodam ,że miałam CK Euphoria i niestety miałam po nim bóle głowy i ZGAGE ! Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.

Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:53   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moja lista używanych wód to Chanel Coco Mademoiselle , Gucci Guilty, Signorina, Nina Ricci jabłuszko . Co jeszcze mogłoby mi się spodobać ??

Dodam ,że miałam CK Euphoria i niestety miałam po nim bóle głowy i ZGAGE ! Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.

Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości
moim zdaniem wizaz nie pomoze. Perfumy to zbyt indywidualna sprawa. Ja np Coco używam, euphorie wielbię, a Niny nie zniosę.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 09:02   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości

Ale przez panie z Sephopry i tak będziesz musiała się przebić bo przeciez nie kupisz nic z polecenia bez testowania? Chyba, że zamówisz próbki z netu.
Owszem są natarczywe ale wystarczy im podziękować i dają spokój. Zawsze tak robię i zawsze mnie zostawiają w spokoju
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:00   #4
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moja lista używanych wód to Chanel Coco Mademoiselle , Gucci Guilty, Signorina, Nina Ricci jabłuszko . Co jeszcze mogłoby mi się spodobać ??

Dodam ,że miałam CK Euphoria i niestety miałam po nim bóle głowy i ZGAGE ! Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.

Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości
Padłam, z tą zgagą po Euphorii
A tak poważnie, to mnie też panie z Douglasa etc. wkurzają niemiłosiernie, a w Superpharm i innych drogeriach z kolei krok w krok chodzą za człowiekiem ochroniarze (i również konsultantki) i gapią się na ręce, też niezbyt komfortowe warunki do testowania... także rozumiem Cię doskonale. Ja zazwyczaj staram się paniom grzecznie dziękować, ale jak chcę dobrze przetestować dany zapach to po prostu zamawiam próbeczkę na allegro i już Oczywiście bardziej opłaca się zamówić kilka próbek, ze względu na koszty przesyłki... Ale wtedy jest czas żeby zapoznać się z danym zapachem "globalnie", nie 1 psik a powiedzmy - około 10, czyli taka próbka starczy ci na 2-3 dni (choć ja potrafię jedną na 1 raz zużyć hehe) i masz czas żeby z zapachem pochodzić. To zupełnie co innego niż jednorazowe psiknięcie na nadgarstek, wierz mi.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:16   #5
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Padłam, z tą zgagą po Euphorii
A tak poważnie, to mnie też panie z Douglasa etc. wkurzają niemiłosiernie, a w Superpharm i innych drogeriach z kolei krok w krok chodzą za człowiekiem ochroniarze (i również konsultantki) i gapią się na ręce, też niezbyt komfortowe warunki do testowania
A ja panie konsultantki pokonuje ich własną bronią mianowicie wdaję się ochoczo w dyskusję, dokładnie precyzując moje potrzeby perfumowe (szukam zapachu bez nadmiernej slodyczy, niekwiatowego, najlepiej z drewienkiem, może być z dymkiem ale bez przesady i bez męskich nut, zaznaczam że Lutensów nie chcę bo choć piękne, to mnie migrenuje charakterystyczna lutensowa nuta , a najlepiej coś w klimatach wycofanej Black Cashmere.... i pani z reguły wymięka
ale ostatnio trafiłam na twardą przeciwniczkę i przekonała mnie do Coco Noir, którą we wcześniejszych testach zdyskwalifikowałam za (chwilowe) podobieństwo do nielubiamej Mademoiselle
zatem stwierdzam że konsultantki nie takie złe i niekiedy nawet przydatne
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 17:19   #6
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.
Może wypróbuj Angela EdT lub Innocenta, skoro kiedyś lubiłaś klasyka
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 18:16   #7
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moja lista używanych wód to Chanel Coco Mademoiselle , Gucci Guilty, Signorina, Nina Ricci jabłuszko . Co jeszcze mogłoby mi się spodobać ??

Dodam ,że miałam CK Euphoria i niestety miałam po nim bóle głowy i ZGAGE ! Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.

Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości
Moze wyprobuj Bottege Venete





Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
A ja panie konsultantki pokonuje ich własną bronią mianowicie wdaję się ochoczo w dyskusję, dokładnie precyzując moje potrzeby perfumowe (szukam zapachu bez nadmiernej slodyczy, niekwiatowego, najlepiej z drewienkiem, może być z dymkiem ale bez przesady i bez męskich nut, zaznaczam że Lutensów nie chcę bo choć piękne, to mnie migrenuje charakterystyczna lutensowa nuta , a najlepiej coś w klimatach wycofanej Black Cashmere.... i pani z reguły wymięka
ale ostatnio trafiłam na twardą przeciwniczkę i przekonała mnie do Coco Noir, którą we wcześniejszych testach zdyskwalifikowałam za (chwilowe) podobieństwo do nielubiamej Mademoiselle
zatem stwierdzam że konsultantki nie takie złe i niekiedy nawet przydatne
O to jest jakas mysl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 16:40   #8
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Moja lista używanych wód to Chanel Coco Mademoiselle , Gucci Guilty, Signorina, Nina Ricci jabłuszko . Co jeszcze mogłoby mi się spodobać ??

Dodam ,że miałam CK Euphoria i niestety miałam po nim bóle głowy i ZGAGE ! Kiedyś lubiłam Angela ale teraz jakos nie za bardzo.

Ostatnio wkurzaja mnie natarczywe panie z Douglasa i Sephory ,że nie mam ochoty wejść i testować nowości
Ciężko mi doradzić,bo ja lubię Coco M, Ninę ,Euphorię,Angela.
Za to nie cierpię Gucci Guilt.

Może przetestuj Giorgio Armani Code,Angel la rose,Angel edt no i naprawdę polecam Britney Spears Fantasy. Jak użyję Fantasy to co pół godziny leci do mnie jakiś komplement.Nikt nie może uwierzyć,że taki może powstawać ładny zapach po celebrytce,do tego utrzymuje się cały dzień. Jak chodzę do pracy to nawet go nie używam,bo nie chce mi się o nim już rozmawiać
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:30   #9
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Co może mi sie podobać ?

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Ciężko mi doradzić,bo ja lubię Coco M, Ninę ,Euphorię,Angela.
Za to nie cierpię Gucci Guilt.

Może przetestuj Giorgio Armani Code,Angel la rose,Angel edt no i naprawdę polecam Britney Spears Fantasy. Jak użyję Fantasy to co pół godziny leci do mnie jakiś komplement.Nikt nie może uwierzyć,że taki może powstawać ładny zapach po celebrytce,do tego utrzymuje się cały dzień. Jak chodzę do pracy to nawet go nie używam,bo nie chce mi się o nim już rozmawiać
Britney Spears Fantasy Midnight jest cudowny i trwały (ten granatowy) Jak nie lubię samej Britnejki, tak jej zapachy są wyjątkowo udane
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 14:19   #10
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Co może mi sie podobać ?

zapytaj moze tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post44211615
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.