Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 17:50   #1621
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Gratuluję wszystkich zakupów i denek! Szybciej Wam idzie robienie miejsca na nowe kosmetyki niż mnie

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
chyba właśnie podjęłam decyzję
czas zakładać kłódkę na portfel i kartę płatniczą, podliczać wydatki kosmetyczne i wprowadzić projekt denko na pierdyliard miesięcy

ale jak będę już miała własną łazienkę, to sobie pięknie wyeksponuję Eisenbergi, bo mam w swoich wyliczeniach kasę na "jednego eisenberga w miesiącu"
klask i: za decyzję i za zacny plan eisenbergowy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 17:51   #1622
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Sprawdzalam nazwe modelu, ale u mnie chyba tylko kolor jest podany: dark rubber sand

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyszukalam w googlach, to tez jest Erica
Ranka, jaki masz kolor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 17:55   #1623
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

A co sądzicie o Mission Perfection Serum Clarinsa??
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 17:57   #1624
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Mission Perfection Serum Clarinsa??
Mialam miniature 10ml, kuku mi nie zrobil, ale przebarwien nie mam, wiec nie wiem jak sobie poradzil z najwazniejszym zadaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 17:59   #1625
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

W ogóle to myślałam, że coś się uchowa z wyprzedaży do brokuła, ale widzę, że niestety nie. Chyba tylko lakiery No szkoda, ciągle nie jestem zdecydowana, co brać, ale w tej sytuacji padnie chyba na jakąś paletkę

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mialam miniature 10ml, kuku mi nie zrobil, ale przebarwien nie mam, wiec nie wiem jak sobie poradzil z najwazniejszym zadaniem
Hmm, a polecałabyś go czy raczej szukać czegoś lepszego w tej cenie? Podrażniają Cię czasem kosmetyki? Nie miałam jeszcze nic Clarinsa, więc nie wiem, a czasem mi się zdarza.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 18:21   #1626
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
W ogóle to myślałam, że coś się uchowa z wyprzedaży do brokuła, ale widzę, że niestety nie. Chyba tylko lakiery No szkoda, ciągle nie jestem zdecydowana, co brać, ale w tej sytuacji padnie chyba na jakąś paletkę

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



Hmm, a polecałabyś go czy raczej szukać czegoś lepszego w tej cenie? Podrażniają Cię czasem kosmetyki? Nie miałam jeszcze nic Clarinsa, więc nie wiem, a czasem mi się zdarza.
Tak, podrazniaja mnie, szczegolnie w okolicy nosa, a tutaj nic. Mysle, ze warty wyprobowania, bo krzywdy raczej nie powinien zrobic

Tez nie mam pomyslu co brac do brokula, pewnie perfumy, szminka albo roz czyli to czego mam zawsze w nadmiarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2016-07-02 o 18:22
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:04   #1627
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Mission Perfection Serum Clarinsa??
Ja miałam tego miniaturkę - dostałam jaka prezent niespodzianka w D. i szczerze mówiąc średnio cokolwiek działa. Mam przebarwienia lekkie na czole po ciążach i zupełnie nic nie zredukował. Jak się nim posmaruje to taka pomarańczowa poświata zostaje, więc ja tylko na noc stosuje. Generalnie na pewno bym nie kupiła całego opakowania.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 19:22   #1628
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
chyba właśnie podjęłam decyzję
czas zakładać kłódkę na portfel i kartę płatniczą, podliczać wydatki kosmetyczne i wprowadzić projekt denko na pierdyliard miesięcy

ale jak będę już miała własną łazienkę, to sobie pięknie wyeksponuję Eisenbergi, bo mam w swoich wyliczeniach kasę na "jednego eisenberga w miesiącu"
za decyzję, powodzenia
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:44   #1629
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W związku z tym, że w tym miesiącu jestem bankrutem i to chyba goldowym to zamówiłam sobie trampki . Mam już białe Conversy, czarne Armaniego to teraz będą do kompletu jeansowe Mustangi https://www.zalando.pl/mustang-tenis...1a02z-k00.html

Ogłaszam, że zostałam platynowym bankrutem
Swietne tramposze

tez mam platyne z bankructwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Uzylam pianki ANR bardzo przyjemna, nie wysusza, dobrze oczyszcza wystarczy malutka ilosc, aby umyc cala buzie

Nalozylam pozniej meska maske E. zapomnialam, ze wczoraj mialam kuracje bialym Glamglowem i troche sie boje, czy nie za duzo tego oczyszczania sobie zafundowalam oby moja cera sie nie zbuntowala
Ta maska ma bardzo dziwny zapach: zepsutego karmelu moze zjelczala pod lampami w S. ladnie rozjasnila buzie i czulam takie porzadne oczyszczenie oby naprawde zredukowala moje drobne niedoskonalosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2016-07-02 o 19:45
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:46   #1630
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, podrazniaja mnie, szczegolnie w okolicy nosa, a tutaj nic. Mysle, ze warty wyprobowania, bo krzywdy raczej nie powinien zrobic

Tez nie mam pomyslu co brac do brokula, pewnie perfumy, szminka albo roz czyli to czego mam zawsze w nadmiarze
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja miałam tego miniaturkę - dostałam jaka prezent niespodzianka w D. i szczerze mówiąc średnio cokolwiek działa. Mam przebarwienia lekkie na czole po ciążach i zupełnie nic nie zredukował. Jak się nim posmaruje to taka pomarańczowa poświata zostaje, więc ja tylko na noc stosuje. Generalnie na pewno bym nie kupiła całego opakowania.
Dziękuję, dziewczyny Rozumiem, że nie jest to produkt roku, ale wypróbować można
Nawiasem mówiąc, nie miałam pojęcia, że po ciąży mogą się zrobić przebarwienia nawet nawet na czole...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:47   #1631
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no u mnie podobnie miałam w czerwcu oszczędzać a wydałam więcej niż kiedykolwiek w lipcu już takiej głupoty nie zrobię i nie będę oszczędzać

uderzaj do D i czekamy na relację

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------



starałam się


Nie dotarlam w koncu do D., bo tak mnie wymeczyl ten dzisiejszy upal, ze ledwo zyje ale jutro ma byc chlodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 19:47   #1632
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Uzylam pianki ANR bardzo przyjemna, nie wysusza, dobrze oczyszcza wystarczy malutka ilosc, aby umyc cala buzie

Nalozylam pozniej meska maske E. zapomnialam, ze wczoraj mialam kuracje bialym Glamglowem i troche sie boje, czy nie za duzo tego oczyszczania sobie zafundowalam oby moja cera sie nie zbuntowala
Ta maska ma bardzo dziwny zapach: zepsutego karmelu moze zjelczala pod lampami w S. ladnie rozjasnila buzie i czulam takie porzadne oczyszczenie oby naprawde zredukowala moje drobne niedoskonalosci
Kusicielka!!! Nie byłam w końcu dzisiaj w S., za duży upał. Do kiedy trwa wyprzedaż?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:51   #1633
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

moje denko czerwcowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160702_192700.jpg (114,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160702_192929.jpg (126,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160702_193056.jpg (112,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160702_193250.jpg (123,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160702_193358.jpg (114,6 KB, 36 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:58   #1634
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Piękne denka wrzucacie
podpatrzyłam, że sporo z Was używa żelu Isany i też sobie kupiłam dzisiaj wypróbowałam i nie swędziała mnie po nim skóra
Endżi śliczna ta sukienka i jesteś mega wysoka jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam


Czy któraś na sali ma może ten sephorowy sun disc z limitki ? I czy może mi powiedzieć , czy ma ładny shimmer ? Nada się do ocieplenia opalonej skóry? nie macałam nawet, bo nie ma w najbliższej a tak to zawsze zapomnę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:58   #1635
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Swietne tramposze

tez mam platyne z bankructwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Uzylam pianki ANR bardzo przyjemna, nie wysusza, dobrze oczyszcza wystarczy malutka ilosc, aby umyc cala buzie

Nalozylam pozniej meska maske E. zapomnialam, ze wczoraj mialam kuracje bialym Glamglowem i troche sie boje, czy nie za duzo tego oczyszczania sobie zafundowalam oby moja cera sie nie zbuntowala
Ta maska ma bardzo dziwny zapach: zepsutego karmelu moze zjelczala pod lampami w S. ladnie rozjasnila buzie i czulam takie porzadne oczyszczenie oby naprawde zredukowala moje drobne niedoskonalosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze nie otwierałam Einsberga, muszę zużyć to co mam otwarte miałam drobne chrostki obok brody po 2 stronach, potraktowałam je wczoraj pianka oczyszczajaca z EL + maseczka oczyszczajaca z wodorostami (taka podwójna jednorazowa z D - fajnie orzeźwiająca ) póżniej lotion, serum i krem Micro Serum z Chanela i dzisiaj jest dużoooo lepiej
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:00   #1636
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny Rozumiem, że nie jest to produkt roku, ale wypróbować można
Nawiasem mówiąc, nie miałam pojęcia, że po ciąży mogą się zrobić przebarwienia nawet nawet na czole...
Mi się zrobiły podczas pierwszej ciąży i jeszcze dotąd nie udało mi się ich zlikwidować Generalnie smarowałam się kremem z filtrem, ale podczas ciąży z powodu hormonów, bardzo łatwo złapać jakieś przebarwienia szczególnie jak przypada ona na wiosnę - lato
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:00   #1637
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny

Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:06   #1638
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
moje denko czerwcowe
wow

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Piękne denka wrzucacie
podpatrzyłam, że sporo z Was używa żelu Isany i też sobie kupiłam dzisiaj wypróbowałam i nie swędziała mnie po nim skóra
Endżi śliczna ta sukienka i jesteś mega wysoka jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam


Czy któraś na sali ma może ten sephorowy sun disc z limitki ? I czy może mi powiedzieć , czy ma ładny shimmer ? Nada się do ocieplenia opalonej skóry? nie macałam nawet, bo nie ma w najbliższej a tak to zawsze zapomnę
Super, ja je bardzo lubię, ładnie pachną, pienią się i są tanie a że mam wannę, to się szybko denkują żeby Tobie też przypasowały

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny

Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
to jest ta nowość, co teraz reklamują? Muszę tż kupić, on uwielbia smak i zapach czekolady
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:08   #1639
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Kusicielka!!! Nie byłam w końcu dzisiaj w S., za duży upał. Do kiedy trwa wyprzedaż?
Nie pamietam do kiedy, ale lepiej sie pospiesz, bo juz same resztki zostaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
moje denko czerwcowe
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie otwierałam Einsberga, muszę zużyć to co mam otwarte miałam drobne chrostki obok brody po 2 stronach, potraktowałam je wczoraj pianka oczyszczajaca z EL + maseczka oczyszczajaca z wodorostami (taka podwójna jednorazowa z D - fajnie orzeźwiająca ) póżniej lotion, serum i krem Micro Serum z Chanela i dzisiaj jest dużoooo lepiej
Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:13   #1640
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie pamietam do kiedy, ale lepiej sie pospiesz, bo juz same resztki zostaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------


Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana ale ja grazynka i jadę z probek z szanela mam tylko CC
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:14   #1641
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

A ja wczoraj wieczorem podskoczylam do swojej S po mini zestawy i przy kasie przeżyłam szok bo nie są one przecenione. W innych S były a w tej nie. Konsultantka powiedziała że być może w poniedziałek przecenia...

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:17   #1642
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana ale ja grazynka i jadę z probek z szanela mam tylko CC
wazne, ze Szanele

Oooo, przypomnialas mi o CC jednak biere z VIPami na kremach Estee wyglada bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj wieczorem podskoczylam do swojej S po mini zestawy i przy kasie przeżyłam szok bo nie są one przecenione. W innych S były a w tej nie. Konsultantka powiedziała że być może w poniedziałek przecenia...

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
to tak, jak w moim D. nie powinni tak robic jak przecena to wszedzie, a nie takie maniany odwalaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:18   #1643
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cześć dziewczyny, ale dziś był upał... na szczęście zbiera się na burzę i lekko się ochłodziło.

Byłam wczoraj w galerii, ale... zapomniałam wskoczyć do S. Co za gapa

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny

Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
Ja też nigdy nie miałam, ale niedawno dostałam z wymianki i mam podobne odczucia. Działa tak samo jak Bourjois, żadnej różnicy nie widzę, a cena zdecydowanie wyższa
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:26   #1644
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi się zrobiły podczas pierwszej ciąży i jeszcze dotąd nie udało mi się ich zlikwidować Generalnie smarowałam się kremem z filtrem, ale podczas ciąży z powodu hormonów, bardzo łatwo złapać jakieś przebarwienia szczególnie jak przypada ona na wiosnę - lato
Mi wyszły w dwóch miejscach. Kupiłam te serum Clarins, póki co nie widzę żadnych efektów. Zuzylam z 1/3 opakowania. Mi się wydaję, ze tego typu produkty działają raczej prewencyjnie.
Na zmiany to pozostaje już tylko laser.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:37   #1645
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mi się zrobiły podczas pierwszej ciąży i jeszcze dotąd nie udało mi się ich zlikwidować Generalnie smarowałam się kremem z filtrem, ale podczas ciąży z powodu hormonów, bardzo łatwo złapać jakieś przebarwienia szczególnie jak przypada ona na wiosnę - lato
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi wyszły w dwóch miejscach. Kupiłam te serum Clarins, póki co nie widzę żadnych efektów. Zuzylam z 1/3 opakowania. Mi się wydaję, ze tego typu produkty działają raczej prewencyjnie.
Na zmiany to pozostaje już tylko laser.
Rozumiem, dziękuję za informacje Po prostu jakoś mi się wydawało, że na ciele ogólnie, to tak. Ale nie pomyślałam, że na twarzy też. Dobrze wiedzieć na przyszłość Okres letni jest pewnie najgorszy pod tym względem

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie pamietam do kiedy, ale lepiej sie pospiesz, bo juz same resztki zostaly

Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl
A mnie serum akurat nie podeszło. Lotion tak, krem tak, ale serum nie. Lepiło się i miałam wrażenie, że robią się zaczerwienienia i gulki. Mam jeszcze trochę, to jeszcze raz sprawdzę dla pewności

Muszę się zebrać do tej S., ale o dziwo ciągle mi nie po drodze A jak już się zbieram, to kasę przepuszczam na ciuchy

A właśnie, miała któraś z Was spodnie TIFFI? Czy mają normalną/typową rozmiarówkę? I czy są jakieś kody do ich sklepu albo na Mostrami?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:38   #1646
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 484
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
ooo musze obadac w Rosmannie.

Ale u mnie popadalo i się ochlodzilo, bosko
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:45   #1647
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wazne, ze Szanele

Oooo, przypomnialas mi o CC jednak biere z VIPami na kremach Estee wyglada bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------


to tak, jak w moim D. nie powinni tak robic jak przecena to wszedzie, a nie takie maniany odwalaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na którym kremie probowalas? Ja go nakładam jak jest taki upał na lotion chanela

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Fajnie ze u Was polalo, u mnie tylko się ochlodzilo, ale polać nie chce. ..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:49   #1648
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny
A to jakaś promocja jest? Też nigdy go nie miałam, chętnie bym wypróbowała, a taka pojemność dobra na wyjazd
Ja z kolei kupiłam wczoraj ten płyn micelarny z olejkiem Garniera - mam nadzieję, że będzie fajny...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:58   #1649
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 484
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na którym kremie probowalas? Ja go nakładam jak jest taki upał na lotion chanela

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Fajnie ze u Was polalo, u mnie tylko się ochlodzilo, ale polać nie chce. ..
u mnie była burza, w końcu trochę ochłodzenia
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:00   #1650
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Endżi śliczna ta sukienka i jesteś mega wysoka jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam
A jak sobie wyobrażałaś ?

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
piekna

Angel odpisze Ci wieczorem z wymiana jak się ogarne
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczna i jeszcze te buty
Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
O Bozeee jaka piekna
Skaaad????
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Sliczna to Chi chi London, prawda? Moja siostra o niej tez marzy...

Tak, to Chi Chi London.
Ja mam z Asosa, ale można kliknąć też np na https://ilovechichi.pl/ Ale drożej.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.