Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 22:22   #3481
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Podobno można dostać w Marrionaud.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dokładnie

Byłam w Marrionaudzie na Zakopiance i Pani dała mi próbkę
Dziękuję pięknie
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:25   #3482
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
czy jest ktoś z wawy i może mi powiedzieć jak załatwiał z celnym na Łączyny??
dokladnie tak, jak pisalam kilka stron wczesniej, czyli wysylamy do celnego zamowienie z tlumaczeniem i xero dowodu o ile dobrze pamietam. czekamy na polecony od nich i z nim udajemy sie poczte, placimy tyle ile trzeba (jest tam jakas oplata manipulacyjna) i dostajemy paczuszke
powodzenia!
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:36   #3483
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kalinka, rozważ takie kremy:
Payot, 117 zł:
http://www.strawberrynet.com/product...54324&goChar=P
shiseido, skincare:
http://www.strawberrynet.com/product...23290&goChar=S
a najlepiej to byłoby zakupić po prostu maskę nawilżającą, z serii skincare, ona nawilża bardzo mocno, kosztuje ok. 60 zl. innych pomysłów nie mam. payot jest bardzo dobry, żelowa konsystencja, shiseido bardzo rzadka kons., coś jak pureness.

A'propos samoopalaczy, pojawiły się Lancome, flashe są super
mocną opaleniznę daje ten żel 2008, 68 zł ( w perf. 140, na bezcł. 98):
http://www.strawberrynet.com/product...68133&goChar=L
tylko jest w żelu i trzeba się namachać, żeby równo rozprowadzić.

tutaj jest natomiast wersja 2006/7, absolutny hit, najlepszy samoopalacz w sprayu, żadnych smug, na całe ciała, w aerozolu idealnie się rozprowadza, po 2 smarowaniach naraz jest super efekt opalenizny glow, skóra jest super nawilżona, jest taki blask skóry bez drobinek, 64,50 zł:
http://www.strawberrynet.com/product...53510&goChar=L
ten można polecić w ciemno, gdyby ktoś szukał. ma vit. E, która nawilża skórę.

edit: poszłam sprawdzić ten flash w żelu, wysmarowałam nim dekolt i stwierdzam, że jednak trudno się nim smaruje. on jest w sumie do nóg przeznaczony i ma kofeinę, ale ja zawsze stosuję na dekolt i ramiona. jest nieco tępy w aplikacji i tęsknię do flasha w sprayu, który mi się niedawno skończył.
to umówmy się, że ja już nie polecam, bo sama muszę kupić gdzieś pod koniec miesiąca
Layla - Ty to potrafisz "zniechęcić" do zakupów.


Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o pomoc.
Dzisiaj odebralam przesylke , z serum Lancome-Sensation Totale.
Dzieki pomocy Asiw odczytaniu kodu, okazalo sie, ze to serum jest z
2004 roku-czyli niezly staruch..
Po nalozeniu pachnie cytrusami, ale doslownie pare sek.Pozy tym, ten sloiczek
mozna latwo odkrecic i czego innego tam napakowac. Czy tez tak macie, wydajemi sie ze Serenite ma to serum???
Agunia, drobiazg. Oby serum dobrze Ci służyło pomimo tej daty produkcji...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję
Cętki HR są niezłe ale nie powają. W Fatale zaś nieco przeraża mnie ta szczota a raczej grzebyk, choc z tego co widzę to taki sam posiada top coat Heleny

e tam smażona z cebulką na maśle, z solą i pieprzem....

jak to przez Agę to nie ja zaczęłam kusic tym zestawem sama zostałam skuszona

2006 to nie tak źle jak na nieotwierany tusz

och Ty zero współczucia

7-8 VI http://www.mtl.lodz.pl/fair/web/index/id/60
Och Ty. Jakie zero? A minka taka tam była: ""



Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dzisiaj zrobiłam 20 zamowienie, oczywiście padło na Cristobala....:jupi : sztuk dwie. Dla mnie i cioci...nie znam tego zapachu ale nie moglam sie powstrzymać czytając wasze opinie. i w ten sposób z magiciem poczekam do czerwca, bo kasa zakończyla sie....i nadal nie wiem czy 1 czy 2,,,,
a dla dziewczyn którym morfologia płata figla to polecam jeszcze Arbuza. czytałam kiedyś w gazecie na ten temat . ze poprawia morfologie, podnosi żelazo i reticulocyty..jednym słowem podnosi morfologie. wiec na deser wielki arbuz....
Basiu, Cristobal jest śliczny. Przekonasz się zresztą.

Byłam w Douglasie dzisiaj, wydębiłam próbki Magików - na oko widzę że 01 jest bardzo jasny a 02... ogromna przepaść, to prawda. No nie wiem jak to wyjdzie u mnie. Jutro przetestuję.

Arbuza uwielbiam.



A w ogóle to wróciłam z bardzo udanych zakupów z W-wia. Zakupiłam sobie sukienkę i buty na wesele kuzyna. I nic z kosmetyków z kolorówki.
Przeszłam tylko po Douglasie i przeraziłam się cenami jakie tam są i popatrzyłam sobie ile zaoszczędziłam dzięki zakupom na Tru.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:43   #3484
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja też chyba pójde do Douglasa i sprawdze. Bo boję się za ciemnych. ja ma aktulanie bardzo jasny. na początku nie potrafilam nim sie malować, robiłam wielkie plamy. Ale teraz opanowalam jakos go i jestem zadowolona. Na szczęscie na koncie truskawkowym nie mam już kasy ( bo takie specjalnie sobie ząłozylam i przelewam na niego okresloną sume pieniędzy) więc mam czas do czerwca.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:46   #3485
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ja też chyba pójde do Douglasa i sprawdze. Bo boję się za ciemnych. ja ma aktulanie bardzo jasny. na początku nie potrafilam nim sie malować, robiłam wielkie plamy. Ale teraz opanowalam jakos go i jestem zadowolona. Na szczęscie na koncie truskawkowym nie mam już kasy ( bo takie specjalnie sobie ząłozylam i przelewam na niego okresloną sume pieniędzy) więc mam czas do czerwca.

Tak, lepiej sprawdzić niż kupować w ciemno na chybił - trafił.
Przepaść między 01 a 02 jest ogromna.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:53   #3486
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a wiesz Asiu skusilam sie na pędzelek lancoma do ust. na pedzelkach sie nie znam, dopeiro teraz poznaje tajniki malowania nimi. ale do ust uwielbialam, zawsze kupowalam jakies tanie(i wiecznie gubiłam) i byłam zadowolona. zobaczymy co z tego bedzie. cena niewielka więc sie pokusiłam. nawet nie doczytalam czy to do ust...hihihih. poprostu w tamtym tyg nie mialam humoru , nie mialam kasy wiec ten pedzelek wrzuciłam do ksoza i wydalam ostatanie pieniądze.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 23:19   #3487
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kupiłam jeszcze jednego Cristobala , skoro go tak zachwalacie . chociaz poprzedni jeszcze nie przyszedł.Ale jutro kończy się promocja a zostało jeszcze tylko 26 sztuk! A bylo 1300 chyba...Najwyzej bedzie dla kogos na prezent
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 01:16   #3488
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to spray już mój
Proszę powiedz jaki to żel do tych paznokci ? Gdzie kupiłąś i jaka jest instrukacja obsługi ? Do samodzielnego użycia ?
31, bo jeden będzie również mój
Użyłam 4 razy Idealista. Jest superowy. Buzia jest gładziutka, jak pupcia niemowlaczka, pory mniej widoczne. Baza (miałam Daxa, Sephory) dawał tylko poślizg, a nie uczucie wypielęgnowanej buźki jak Idealist. To tyle moich spostrzeżeń po 4 razach użycia
nie, no Mariola recenzja zbyt krótka napisz coś więcej jak rozumiem, niezły poślizg, a jak się rozprowadza i trzyma podkład? ja pamiętam po idealiście, że to była rewelacja. tylko nie wiem właśnie, jak ta nowsza wersja.

żel do paznokci to u manikiurzystki zamiast tipsów i akrylu. Zrobiłam sobie właśnie permanentny french na pazurkach i jestem super zadowolona ponawiasz raz w miesiącu uzupełnienie, trochę kosztuje, ale i tak mniej niż te wszystkie odżywki, podkłady i bazy do paznokci łącznie z codziennym malowaniem paznokci. teraz dopiero widzę, co to są ładne, zadbane dłonie.

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Zbiorczo dziękuję dziewczęta

Layla79 jeśli zdecydujesz sie na MACa, to radze zadzwonic wcześniej do slepu - ja byłam 2 razy i dwa razy nie udało mi się nawet przetestować. Może w Warszwie mają lepiej zaopatrzony sklep - panie z Krakowa mówią że jest na bazę "szał" i ciężko ja upolować
to dopiero!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 01:21   #3489
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też sie zastanawiam ale odkładam na kolejne szaleństwa MAC-owe , zbliżają się też targi kosmetyczne w Łodzi i trzeba coś miec w portfelu
Jednak mnie coś kusi zestaw z tuszem Fatale
Mnie tez kusi fatale na zapas bo to naprwde niezły tusz

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A propos MACa, widziałyście, że nie ma nic MACa na tru? Nawet zakładkę zlikwidowali...
a jeszcze pare dni temu był

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dobrze, że piszecie o tym hydra zen lancome, bo to miał być mój następny krem pod oczy. teraz mam sinskin Erisowej z wymianki i męczę go strasznie , bo nie ma porównania z bio-performance shiseido. aha, gdyby ktoś myślał przypadkiem o LP, to krem smart został wycofany właśnie ze sprzedaży, bo uczulał.
Czy macie może jaikieś inne typy kremów na pierwsze zmarszczki pod oczy? 28 l.
Zen pod oczy rzeczywiści kiepski, ale Zen na noc moim zdaniem świetny nie żebym kusił, warto przetestować chociaz próbke

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Zbiorczo dziękuję dziewczęta

Layla79 jeśli zdecydujesz sie na MACa, to radze zadzwonic wcześniej do slepu - ja byłam 2 razy i dwa razy nie udało mi się nawet przetestować. Może w Warszwie mają lepiej zaopatrzony sklep - panie z Krakowa mówią że jest na bazę "szał" i ciężko ja upolować
W warszawie też bazy z filtrem nie ma

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Tak, lepiej sprawdzić niż kupować w ciemno na chybił - trafił.
Przepaść między 01 a 02 jest ogromna.
Zawsze możesz kupic dwa i mieszac, na Tru za dwie sztuki zapłacisz mniej niż w perfumerii za jedna
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 06:56   #3490
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie, no Mariola recenzja zbyt krótka napisz coś więcej jak rozumiem, niezły poślizg, a jak się rozprowadza i trzyma podkład? ja pamiętam po idealiście, że to była rewelacja. tylko nie wiem właśnie, jak ta nowsza wersja.

żel do paznokci to u manikiurzystki zamiast tipsów i akrylu. Zrobiłam sobie właśnie permanentny french na pazurkach i jestem super zadowolona ponawiasz raz w miesiącu uzupełnienie, trochę kosztuje, ale i tak mniej niż te wszystkie odżywki,
A możesz polecić jakąś zaufaną "żelistkę" z Wawy? Naprawdę wystarczy uzupełnianie raz w miesiącu?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 07:06   #3491
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A możesz polecić jakąś zaufaną "żelistkę" z Wawy? Naprawdę wystarczy uzupełnianie raz w miesiącu?

Wiesz uzupelnianie uzaleznione jest od tempa wzrostu paznokcia ja musialam biegac max co 3 tygodnie. Inaczej paznokcie wygladaly nieladnie. Poza tym zel rowniez niszczy plytke, troche mniej niz akryl ale jednak. Po zroznieciu zelu dosc dlugo doprowadzalam paznokcie do ich wyjsciowego stanu, a z natury mam mocne i twarde. Teraz uzywam tylko bezbarwnych, badz mlecznych odzywek i koncowki mam takie jak przy zrobieniu frencha, biale i ladne.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 07:25   #3492
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiesz uzupelnianie uzaleznione jest od tempa wzrostu paznokcia ja musialam biegac max co 3 tygodnie. Inaczej paznokcie wygladaly nieladnie. Poza tym zel rowniez niszczy plytke, troche mniej niz akryl ale jednak. Po zroznieciu zelu dosc dlugo doprowadzalam paznokcie do ich wyjsciowego stanu, a z natury mam mocne i twarde. Teraz uzywam tylko bezbarwnych, badz mlecznych odzywek i koncowki mam takie jak przy zrobieniu frencha, biale i ladne.
Dam se spokój
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:37   #3493
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cristobal nadaje sie bardziej na zime niz lato, prawda?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:45   #3494
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
a wiesz Asiu skusilam sie na pędzelek lancoma do ust. na pedzelkach sie nie znam, dopeiro teraz poznaje tajniki malowania nimi. ale do ust uwielbialam, zawsze kupowalam jakies tanie(i wiecznie gubiłam) i byłam zadowolona. zobaczymy co z tego bedzie. cena niewielka więc sie pokusiłam. nawet nie doczytalam czy to do ust...hihihih. poprostu w tamtym tyg nie mialam humoru , nie mialam kasy wiec ten pedzelek wrzuciłam do ksoza i wydalam ostatanie pieniądze.
Dziewczyny chwaliły ten pędzelek. Będziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Kupiłam jeszcze jednego Cristobala , skoro go tak zachwalacie . chociaz poprzedni jeszcze nie przyszedł.Ale jutro kończy się promocja a zostało jeszcze tylko 26 sztuk! A bylo 1300 chyba...Najwyzej bedzie dla kogos na prezent
Trzeba korzystać póki jest promocja.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Mnie tez kusi fatale na zapas bo to naprwde niezły tusz
Kusiciel.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Zawsze możesz kupic dwa i mieszac, na Tru za dwie sztuki zapłacisz mniej niż w perfumerii za jedna
Czytasz w moich myślach. Też o tym pomyślałam. I to prawda że za dwa zapłacę mniej niż w takim Douglasie za jednego magika.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:53   #3495
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A możesz polecić jakąś zaufaną "żelistkę" z Wawy? Naprawdę wystarczy uzupełnianie raz w miesiącu?
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiesz uzupelnianie uzaleznione jest od tempa wzrostu paznokcia ja musialam biegac max co 3 tygodnie. Inaczej paznokcie wygladaly nieladnie. Poza tym zel rowniez niszczy plytke, troche mniej niz akryl ale jednak. Po zroznieciu zelu dosc dlugo doprowadzalam paznokcie do ich wyjsciowego stanu, a z natury mam mocne i twarde. Teraz uzywam tylko bezbarwnych, badz mlecznych odzywek i koncowki mam takie jak przy zrobieniu frencha, biale i ladne.
zgadzam się z żelem jest jak z rozjaśnianiem włosów, jak się zacznie to już trzeba robić, bo inaczej są odrosty. Maniukiurzystka spiłowuje paznokcie z wierzchu, żeby żel się trzymał, więc siłą rzeczy są zniszczone, ale ja po diecie miałam rozdwojone paznokcie i żadna odżywka mi nie pomagała, lakier schodził po 1 dniu z bazą. teraz mam super mocne paznokcie, których nie muszę malować. mi się efekt bardzo podoba, bo nigdy nie udało mi się wyhodować tak ładnych, długich paznokci uzupełnianie istotnie zależy od tego, jak szybko rośnie paznokieć, u niektórych 3, albo 4 tyg.

Kamisio, dzięki za radę dot. Zen
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:55   #3496
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja natomiast myślę intensywnie o żelach na paznokciach. To jedyne wyjście bym miała tam coś ładnego, niestety. Przy pracy którą wykonuję nawet moje naturalne mocne paznokcie poległy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:56   #3497
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja chyba też wezme dwa, ale dopiero w czercu. wczoraj zamawiałam Cristtopala u musiałam z innej puli wziać.....hhihihi chyba jestem uzależniona.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 09:01   #3498
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziękuje nosku nosku
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 09:59   #3499
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
eee czesc ja wczoraj znalazlam truskawke i dowiedzialam sie o jej istnieniu i dostalam oczoplasu....wow ile tego jest poprostu szok i jakie ceny fajne o polowe mniejsze niz w sephorze..;dwiec tez zapewne bede tu czesto wpadac..teraz poluje na tusz lanocme hypnose onyx i baze spider h.rubinstein....zastanawi am sie tez na odzywka do wlosow http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=45184 o taka.....podobno jest dobra....czy ktoras z Was wiec os na ten temat pozdr. Dominika

Witaj
ja mam ten podkład i powiem ze jestem baaardzo zadowolona mam skóre mieszana i kolorek 010 jest dosyc jasny ale dla mnie pasuje na lato chyba kupie 020 moja siostra ma troszeczke ciemneiszja skore i kupila pare dni temu 020 i mowi ze tez jest bardzo zadowolona ona ma powazne problemy z cera i wszystko jej ten podklad elegancko kryje...takze z mojej strony polecam

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Dziewczynki a czy ktoras kupowala na tru podklad DiorSkin Forever Extreme ? Chodzi mi o dzialanie, czy do mojej tlusciutkiej cery bedzie sie nadawal? I jak mniej wiecej wygladaja kolory 010 i 020? Duza roznica miedzy nimi? Przewaznie (przy ulozeniu odcieni od najjasniejszego do najciemniejszego ) uzywam drugiego koloru.
Macie z nim jakies doswiadczenia?

moja odpowiedz powyzsza była do Ciebie:P

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-11 o 18:44 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:32   #3500
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Witaj
ja mam ten podkład i powiem ze jestem baaardzo zadowolona mam skóre mieszana i kolorek 010 jest dosyc jasny ale dla mnie pasuje na lato chyba kupie 020 moja siostra ma troszeczke ciemneiszja skore i kupila pare dni temu 020 i mowi ze tez jest bardzo zadowolona ona ma powazne problemy z cera i wszystko jej ten podklad elegancko kryje...takze z mojej strony polecam
dziekuje bardzo
a widze, ze interesuje Cie maska l'occitane. mialas cos z tej firmy? albo ktoras z Was dziewczyny? tzn chodzi mi dokladnie o takie butle (chyba 300ml) z balsamem do ciala i rak - np z maslem shea. jak to si esprawdza? mialam kiedys od nich krem do rak z shea chyba wlasnie w takiej metalowej tubie i byl genialny. mialyscie od nich cos?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:38   #3501
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja robie juz zele od 2 lat i nic mi sie zlego, nie robi z pazurkami...
Jedynie, do czego mozna sie przyczepic, to cena.Uzupelniam je
w Niemczech za 35 eu. Teraz przyjezdzam do kraju i robie za rozsadna cene i jeszcze ladniej niz w Niemczech.
AGA-polecam zele, bedziesz zadowolona
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:45   #3502
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kalinka, rozważ takie kremy:
Payot, 117 zł:
http://www.strawberrynet.com/product...54324&goChar=P
shiseido, skincare:
http://www.strawberrynet.com/product...23290&goChar=S
a najlepiej to byłoby zakupić po prostu maskę nawilżającą, z serii skincare, ona nawilża bardzo mocno, kosztuje ok. 60 zl. innych pomysłów nie mam. payot jest bardzo dobry, żelowa konsystencja, shiseido bardzo rzadka kons., coś jak pureness.

A'propos samoopalaczy, pojawiły się Lancome, flashe są super
mocną opaleniznę daje ten żel 2008, 68 zł ( w perf. 140, na bezcł. 98):
http://www.strawberrynet.com/product...68133&goChar=L
tylko jest w żelu i trzeba się namachać, żeby równo rozprowadzić.

tutaj jest natomiast wersja 2006/7, absolutny hit, najlepszy samoopalacz w sprayu, żadnych smug, na całe ciała, w aerozolu idealnie się rozprowadza, po 2 smarowaniach naraz jest super efekt opalenizny glow, skóra jest super nawilżona, jest taki blask skóry bez drobinek, 64,50 zł:
http://www.strawberrynet.com/product...53510&goChar=L
ten można polecić w ciemno, gdyby ktoś szukał. ma vit. E, która nawilża skórę.

edit: poszłam sprawdzić ten flash w żelu, wysmarowałam nim dekolt i stwierdzam, że jednak trudno się nim smaruje. on jest w sumie do nóg przeznaczony i ma kofeinę, ale ja zawsze stosuję na dekolt i ramiona. jest nieco tępy w aplikacji i tęsknię do flasha w sprayu, który mi się niedawno skończył.
to umówmy się, że ja już nie polecam, bo sama muszę kupić gdzieś pod koniec miesiąca
wow!! ja tez musze go miec!! marze o opalonym cialku a balsamy brazujace sa dla mnie za slabe, malo efektu widac... tez sobie dzisiaj klikne tego lancoma

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
w zawiadomieniu o cle mam napisane, że mam osobiście złożyć dokumenty lub wysłac pocztą na ul. Łączyny w wawie
nie mogę wysłać im tego tłumaczenia faxem??
coś jeszcze oprócz tłumaczenia transakcji z Tru mam im zawieźć??
a za co naliczyli mi tą opłatę skarbową w wysokości 17 PLN??
mam to najpierw wpłacić??
nic nie kumam
to mój pierwszy raz
ja dostalam takie samo zawiadomienie, odeslalam im oryginalne potwierdzenie z Tru, moje tlumaczenie tego potwierdzenia oraz ksero dowodu os.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ta baza faktycznie nieprawdopodobnie matuje Kiedy jej używałam, przez klikanaście godzin miałam idealnie matową twarz. Ale za to, nie wiedzieć czemu, zaczął znikać mi twarzy podkład, plackami...Podkład, który zawsze utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień bez skazy (Revlon Colorstay). Nie sprawdzałam z innym podkładem.
co to za baza??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:49   #3503
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
co to za baza??

Baza MAC Prep+Prime SPF 50.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:51   #3504
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

kliknęłam sobie wreszczie biały kohl Chanela
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:51   #3505
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie wiesz, jak długo będą to "rozdawać"?
oj nie wiem niestety, ja dostałam przy okazji zakupu perfum dla mamy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:54   #3506
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo
a widze, ze interesuje Cie maska l'occitane. mialas cos z tej firmy? albo ktoras z Was dziewczyny? tzn chodzi mi dokladnie o takie butle (chyba 300ml) z balsamem do ciala i rak - np z maslem shea. jak to si esprawdza? mialam kiedys od nich krem do rak z shea chyba wlasnie w takiej metalowej tubie i byl genialny. mialyscie od nich cos?
hey no wlasnie ja mialam jakis czas temu maslo do rak w tej metalowej tubce ale malą i bylam zadowolona...bardzo fajna firma i robia kosmetyki z naturalnych skłądników

dziewczyny co to jest??? http://eu.strawberrynet.com/productD...4985&CatgId=19

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-11 o 18:45 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:13   #3507
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość

Żel rozjaśniający przebarwienia posłoneczne i zmiany barwnikowe skóry wywołane jej starzeniem.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:22   #3508
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Żel rozjaśniający przebarwienia posłoneczne i zmiany barwnikowe skóry wywołane jej starzeniem.
wielkie dzieki a mam jeszcze jedno pytanie hm..naczytałam sie o tych perfumach cristobal....?macie na myśli te? http://eu.strawberrynet.com/productD...54697&goChar=B hm..pewnie nie bardzo można to opisac ale wie któras z Was jak one pachna...?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:28   #3509
Misiuniuniunia
Raczkowanie
 
Avatar Misiuniuniunia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 162
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja kupiłam sobie ostatnio puder Clinique na cerę trądzikową
ale się już zastanawiam,czy nie nałożą cła,puder kosztował 57 zł...
Misiuniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:29   #3510
cocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kochane czytam Was sumiennie, (i równie sumiennie ulegam zakupom na tru) ale ostatnio miałam imprezę roczkową mojej córeczki i trochę Was zaniedbałam, ale właśnie UFFF!!!! jestem na bieżąco i oczywiście zastanawiam się co wybrać. Szukam samoopalacza do twarzy i do ciała i zastanawiam się nad opisywanym przez Laylę Lancome do ciała i nie wiem czy tym w spray'u nie zrobię sobie krzywdy- może lepszy żel, natomiast do twarzy myślałam o chanel http://us.strawberrynet.com/productD...49373&goChar=C
Co myślicie? Doradźcie mi proszę

Jazmine, kiedyś podawałaś linka do b.sympatycznego zestawu shiseido skincare - możesz jeszcze raz mi to podać?
cocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.