czy pasuje mi grzywka? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 17:26   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

czy pasuje mi grzywka? :)


hej

chcialabym cos zmienic we fryzurce, tzn konkretnie pomyslalam o grzywce, takiej moze troszke na bok? mam trwala - krecone wloski, napewno nie chce scinac i prostowac. jesli to jest mozliwe, moze ktoras z was bylaby tak uprzejma i dopasowala moje zdjecie jakbym wygladala z grzywa...

ewentualnie moze macie jakies inne pomysly


bardzo dziekuje za pomoc,
pozdrawiam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:20   #2
kasiamalibu
Raczkowanie
 
Avatar kasiamalibu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 262
hej mam cos dla ciebie tylko ze niestety nie bylo tak fotek z kreconymi wlosami plus grzywka wiec wkladam ci fotke jakbys wygladala w grzywce

ale mi sie bardziej podobasz w takiej grzywce bardziej na bok

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-12 o 18:04 Powód: post pod postem
kasiamalibu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:59   #3
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Ale fajnie Cie jest zobaczyć ja obstawiałabym grzywke na bok
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:34   #4
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

ja uważam, że ślicznie byś wyglądała w grzywce (koniecznie prostej) na wprost i kręconych włosach
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:35   #5
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

dziekuje za pokazanie mnie z grzywa

mm wlasnie myslalam o grzywie na bok i dosc ciekawie wyglada, ale czy przy moich kreconych wlosach da rade, bo to jest trwala i u gory juz sa proste wlosiska....

a pytanko, ile moze to wyniesc u fryzjera, tak mniej wiecej
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:32   #6
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

samo obcinanie grzywki? z 5 zł;P
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:53   #7
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

prosta grzywka i wycieniuj włosy poniewaz sa u góry za ciezkie i robi sie z włosow trojkat ;/

pozatym nie powinnas miec trwalej

masz zle dobrany kolor .... masz taki odcien twarzy i brwi ze ja cie widze tylko i wylacznie w srednim cieplym brazie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 17:44   #8
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
no czarne wloski zostana, bo w takich sie najlepiej czuje i trwala tez, bo inaczej w ogole nie moge ulozyc wlosow i mam za cienkie

a grzywka hmm chyba zdecyduje sie na ta na bok

bardzo chcialabym miec dlugie i proste wlosiska, takie jak tutaj na zdjeciu, co przerobilas, ale niestety to juz moje marzenie kiedys mialam tak grube, ale teraz .....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-12 o 18:05 Powód: post pod postem
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:09   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

jak sobie chcesz dla mnie na tym zdjeciu masz 32-35 lat.... ani wlosy ani kolor nie jest ty na miejscu ... ale jak sobie chcesz ... kolor moze dalo by sie przezyc ale ta trwala u ciebie wyglada strasznie wiec ja tu nic nie pomoge .... a skoro masz coraz mniej wlosow to po co je niszczysz trwala ?? dobre kosmeyki i jakies tabletki i znowu odrosna ... z kazda trwala moze byc coraz gorzej obys potem nie zalowala
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:16   #10
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

trwala dla cienkich wlosow to morderstwo powolneee ale jak bolesne..ale jak juz chcesz ja nosic to musisz isc do fryzjera ktory umie scinac krecone wlosy...bo zwykle wycieniowanie za duzo nie pomoze i wlosy beda i tak wygladac zle bo wg mnie zle wygladaja teraz..bez urazy oczywiscie...ten kolor jak juz chcesz ciemny to moze ciemny braz..nie bedzie efektu sztucznosci ktory daje czarna farba i wlosy beda nadal bardzo ciemne ale bardziej naturalne.
a grzywka..na bok i prosta.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:16   #11
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Ja radziłabym też zmienić kolor na jakis jasniejszy, ciepły brąz. Nie maluj na czarno, masz bardzo jasna karnacje
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 22:27   #12
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

ciesze sie ze ktos mnie w koncu popał ... skoro chcesz coś zmienić to może nas wysłuchaj a nie gadasz ze w trwałej i w kolorze czujesz sie dobrze i tego nie zmienisz .... to ze sie czujesz dobrze nie znaczy ze dobrze wygladasz ... sa takie programy metamorfozy lub jak sie nie ubierac hmmm i te kobiety mowia tak samo jak ty z przyzwyczajenia nic nie chca zmieniac a na koncu sa z siebie dumne .... wiec albo chcesz cos zmienic albo nie zasmiecaj wizazu
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:37   #13
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

ILena się zbulwersowała, bo chce dobrze, ale mysle, że ma racje. Posłuchaj nas, my chcemy Ci dobrze doradzic. Za pare dni masz wkleic fotki z nową twarza
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 23:04   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Ja dodam od siebie zebys wyrownala wlosy,i dobrze odzywiala.Czesala sie bardziej na bok.Mysle rowniez ze o wiele lepiej wygladalabys w upietych wlosach,jako dodatek apaszka na wlosy.


P.S przypominasz mi aktorke z twarzy Tracee Ellis Ross tylko ze ona ma ciemna karnacje.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 23:11   #15
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

pięknie wyglądasz na pierwszym zdjęciu. moim zdaniem kolor ładnie podkreśla twoją jasna karnację, w trwałej też ci super.

tak wtrące tylko, że mam nie wiem czemu wrażenie ale jak się nosi okulary to często lepiej się wygląda bez grzywki - bardziej mi osobiście się wtedy podoba uczesanie bez niej, mnie samej się w sumie też to zawsze tyczyło.

a co do grzywki u Ciebie - imho grzywka to taka sprawa, że jak szaleć to szaleć)) (chociaż ja czekam, aż nie będę miała po niej pozostałości;] )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 07:39   #16
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jak sobie chcesz dla mnie na tym zdjeciu masz 32-35 lat.... ani wlosy ani kolor nie jest ty na miejscu ... ale jak sobie chcesz ... kolor moze dalo by sie przezyc ale ta trwala u ciebie wyglada strasznie wiec ja tu nic nie pomoge .... a skoro masz coraz mniej wlosow to po co je niszczysz trwala ?? dobre kosmeyki i jakies tabletki i znowu odrosna ... z kazda trwala moze byc coraz gorzej obys potem nie zalowala
moze i trwala wyglada strasznie, to przyznaje, bo bardzo szybko mi sie wlosy tym razem rozprostowaly i jestem zalamana bo zazwyczaj trzyma mi sie trwala ok roku.
wlosow mam mniej wiecej tyle samo od kilku lat, ale malo i zadne kosmetyki nie pomagaja, bo uzywalam i uzywam.
a z tym wiekiem to nie wiem co powiedziec, bo kazdy mi mowi, ze mam 18-20 lat, ale to wiadomo, kazdy widzi inaczej, poprostu zaskoczylas mnie tym

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ciesze sie ze ktos mnie w koncu popał ... skoro chcesz coś zmienić to może nas wysłuchaj a nie gadasz ze w trwałej i w kolorze czujesz sie dobrze i tego nie zmienisz .... to ze sie czujesz dobrze nie znaczy ze dobrze wygladasz ... sa takie programy metamorfozy lub jak sie nie ubierac hmmm i te kobiety mowia tak samo jak ty z przyzwyczajenia nic nie chca zmieniac a na koncu sa z siebie dumne .... wiec albo chcesz cos zmienic albo nie zasmiecaj wizazu
tak chce zmienic. ale nie pytalam jaki kolor mi pasuje czy krecone wlosy, ale co z grzywka, wiec nie uwazam, ze zasmiecam

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
ILena się zbulwersowała, bo chce dobrze, ale mysle, że ma racje. Posłuchaj nas, my chcemy Ci dobrze doradzic. Za pare dni masz wkleic fotki z nową twarza
wkleje, wkleje, bo zaryzykuje ta grzywe
aha i ja nie twierdze, ze chcecie zle, absolutnie! ale akurat tego nie chce zmieniac

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ja dodam od siebie zebys wyrownala wlosy,i dobrze odzywiala.Czesala sie bardziej na bok.Mysle rowniez ze o wiele lepiej wygladalabys w upietych wlosach,jako dodatek apaszka na wlosy.
P.S przypominasz mi aktorke z twarzy Tracee Ellis Ross tylko ze ona ma ciemna karnacje.
wyrownac... wiesz, marzy mi sie by byly jednej dlugosci, ale jeszcze troche mi brakuje, a nie chce ich skracac.
a co do tej pani, to na poczatku nie wiedzialam, kto to, ale w guglach znalazlam pare fotek i na upartego, chociaz samemu trudno porownac siebie do kogos ... ale zazdroszcze karnacji

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz na pierwszym zdjęciu. moim zdaniem kolor ładnie podkreśla twoją jasna karnację, w trwałej też ci super.

tak wtrące tylko, że mam nie wiem czemu wrażenie ale jak się nosi okulary to często lepiej się wygląda bez grzywki - bardziej mi osobiście się wtedy podoba uczesanie bez niej, mnie samej się w sumie też to zawsze tyczyło.

a co do grzywki u Ciebie - imho grzywka to taka sprawa, że jak szaleć to szaleć)) (chociaż ja czekam, aż nie będę miała po niej pozostałości;] )
dziekuje
a co do brylow i grzywki to szczerze mowiac nie wiem mam 2 kolezanki noszace okulary i grzywe i ladnie wygladaja, ale wiadomo, zalezy od czlowieka... raz kozie smierc
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:59   #17
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
ILena się zbulwersowała, bo chce dobrze, ale mysle, że ma racje. Posłuchaj nas, my chcemy Ci dobrze doradzic. Za pare dni masz wkleic fotki z nową twarza
dzieki i masz racje troche sie zdenerwowalam ... bo po co robic grzywke jak ona nie bede pasowac do reszty wlosow ... ale ja juz sie tam nie wtracam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 10:22   #18
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

weź pod uwagę to, że jak zrobisz grzywke to bedziesz miała jeszcze mniej włosów bo część z objętości zetniesz i przy twarzy może to wyglądać niekorzystnie bo po bokach w ogóle mamy mniej włosów (bo rozchodzą się na dwie strony)
Spróbuj sobie spiąć najpier te kłaki, które ścięłabyś jako grzywkę i zobacz czy będziesz zadowolona z objetości i ilości włosów po bokach.
Po drugie jeżeli grzywka to na bok. Masz ładne czoło, nie musisz go zakrywać. Może troche wystrzępiona ewentualnie...
Bałabym się robić grzywkę z włosów po trwałej - chyba że da się to rozprostować prostownicą. Generalnie grzywki wymagają prostownicy.. Rozważ też to. Ja nosze grzywkę od zawsze. Bez prostownicy włos jest za miękki i idzie w którą chce stronę przy najmniejszym ruchu. Także ciężki proste grzywy z reguły są naprostowane i utrwalone.
W ogóle to masz delikatną urodę i faktycznie ten czarny nie jest twarzowy. Jakie masz swoje naturalne włosy? Bo to w ich kierunku powinnaś iść z kolorystyką. Ja obstawiam, że taki szary ciemny blond. Jeżeli twoja cera jest blada z naczynkami to powinnaś iść w stronę zimnych kolorów, ale nie takich ciemnych jak czarny. Uważam, że w fryzurce za ucho, takiej wystrzępionej z grzywka długą na bok i kolorem zimnym średnim blondem wyglądałabyś najlepiej. Ale to już powędrowałam za daleko. W ogóle wydaje mi się, że w krótkiej fryzurce wyglądałabyś lepiej
W każdym razie życze powodzenia w kombinowaniu, reszta należy do ciebie.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 15:23   #19
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
weź pod uwagę to, że jak zrobisz grzywke to bedziesz miała jeszcze mniej włosów bo część z objętości zetniesz i przy twarzy może to wyglądać niekorzystnie bo po bokach w ogóle mamy mniej włosów (bo rozchodzą się na dwie strony)
Spróbuj sobie spiąć najpier te kłaki, które ścięłabyś jako grzywkę i zobacz czy będziesz zadowolona z objetości i ilości włosów po bokach.
Po drugie jeżeli grzywka to na bok. Masz ładne czoło, nie musisz go zakrywać. Może troche wystrzępiona ewentualnie...
Bałabym się robić grzywkę z włosów po trwałej - chyba że da się to rozprostować prostownicą. Generalnie grzywki wymagają prostownicy.. Rozważ też to. Ja nosze grzywkę od zawsze. Bez prostownicy włos jest za miękki i idzie w którą chce stronę przy najmniejszym ruchu. Także ciężki proste grzywy z reguły są naprostowane i utrwalone.
W ogóle to masz delikatną urodę i faktycznie ten czarny nie jest twarzowy. Jakie masz swoje naturalne włosy? Bo to w ich kierunku powinnaś iść z kolorystyką. Ja obstawiam, że taki szary ciemny blond. Jeżeli twoja cera jest blada z naczynkami to powinnaś iść w stronę zimnych kolorów, ale nie takich ciemnych jak czarny. Uważam, że w fryzurce za ucho, takiej wystrzępionej z grzywka długą na bok i kolorem zimnym średnim blondem wyglądałabyś najlepiej. Ale to już powędrowałam za daleko. W ogóle wydaje mi się, że w krótkiej fryzurce wyglądałabyś lepiej
W każdym razie życze powodzenia w kombinowaniu, reszta należy do ciebie.
wlasnei ostatnio kombinowalam ze spinaniem wlosow, by zobaczyc jak to bedzie wygladac i powiem, ze nawet ladnie wiesz, kiedys mialam grzywke i nie uzywalam prostownicy... ale fakt, kolezanki majac grzywe, prostuja... o tym nei pomyslalam i to jest bol, bo nie lubie uzywac maszyn na wlosy...;/

co do koloru to nigdy w zyciu blond moj naturalny to ciemny braz.
kurcze przez to prostowanie to jakos tak odechcialo mi sie grzywki i nie wiem co robic, czy jest sens ryzykowac?! szybko nie odrosnie;/
w kazdym razie dziekuje bardzo... dalas mi do myslenia zastanowie sie i jesli bede miala nowy fryz, wkleje foto
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 01:34   #20
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

I jak tam zrobiłaś grzywkę?

Powinno być Ci w niej dobrze bo masz wysokie czoło ale z tą trwałą razem niekoniecznie.
Ja osobiscie widziałabym Cie w ogole w prostych wloskach, fajnie wycienioiwanych z grzywką na bok i w jakims ciepłym brązie - podkresliłby twoje ładne oczy. Czarna farba wygląda u Ciebie niestety sztucznie.
PS: pomysl tez o stosowaniu maseczek z odzywki na wlosy po kazdym myciu bo są zniszczone trwałą i wysusone.
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:58   #21
Kirunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
czy pasuje mi grzywka? :)

Chciałabym sobie zrobić grzywke tylko nie wiem czy mi będzie pasowała!!!DSC02606.jpg doradźcie mi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02606.jpg (153,9 KB, 36 załadowań)
Kirunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:37   #22
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

mysle ze w grzywce na bok by ci bylo dobrze
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:28   #23
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
I jak tam zrobiłaś grzywkę?

Powinno być Ci w niej dobrze bo masz wysokie czoło ale z tą trwałą razem niekoniecznie.
Ja osobiscie widziałabym Cie w ogole w prostych wloskach, fajnie wycienioiwanych z grzywką na bok i w jakims ciepłym brązie - podkresliłby twoje ładne oczy. Czarna farba wygląda u Ciebie niestety sztucznie.
PS: pomysl tez o stosowaniu maseczek z odzywki na wlosy po kazdym myciu bo są zniszczone trwałą i wysusone.
Zgadzam sie całkowicie.
Trwała to straszny przezytek, czy sie mylę?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:37   #24
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

mylisz się, potrafi być bardzo ładna trwała
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:51   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy pasuje mi grzywka? :)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mylisz się, potrafi być bardzo ładna trwała
Niby teraz sa nieporównywalnie lepsze płyny niż kiedyś. Pewnie nie niszczą włosów, bardziej niz farbowanie...Ja chyba po prostu jestem uprzedzona do kręconych włosów, bo sama mam takie, eh.....
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.