Niebiesko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 16:24   #1
bronkozaurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8

Niebiesko


Witajcie
To mój pierwszy makijaż zamieszczany do Waszej oceny. Moja przygoda z makijażem dopiero się zaczyna i chętnie usłyszę Waszą krytykę by móc doskonalić makijaże

Kosmetyki:
-podkład równoważący Inglot
-puder matujący Sensique
-korektor Bell
-róż z palety Sephory
-cień jasnoniebieski Avon
-cień niebieski Inglot
-eyeliner niebieski Avon
-tusz Define-A-Lash
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060859.jpg (151,2 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060897.jpg (146,7 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060895.jpg (146,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060893.jpg (149,4 KB, 232 załadowań)
bronkozaurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:39   #2
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Niebiesko

Ojjjj nie moja stylistyka i nie przekonuje mnie.Przykro mi....za dużo tego niebieskiego....Nie powinien (ale to moja subiektywna opinia oczywiście) być położony na calutką powiekę.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:43   #3
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Niebiesko

bardzo ładna cera i chyba nic poza tym... nie jestem świetna w makijażach, ale ten źle wygląda na tobie. Nierówno pomalowane rzęsy, masz cienie w kącikach oczu i nie powinnaś tam nakładać niebieskiego( wydaje mi się że jest nałożony?), źle wyregulowane brwi i ta grzywka nie jest dla ciebie.. za krótka..
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:59   #4
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Niebiesko

Witaj serdecznie na MM
z niebieskosciami trzeba uwazac, juz nie raz sie o tym przekonalam na wlasnym oku , cien ktory uzylas ma bardzo ladny soczysty kolorek, i wydaje mi sie ze wlasnie z tego wzgledu nie powinien byc nakladany na cala powieke, polaczenie jego z na przyklad czarnym czy tez fioletem i zielenia byloby bardzo ladne - tak zeby fajnie sie skopmonowal ze swoim mocnym odcieniem.

jesli chodzi o technike, odcinajac sie juz od kolorku to:
- gorna granica powinna byc bardziej roztarta - jest bardzo 'poszarpana'

- kreseczka na samej powiece ladnie wyszla, ale juz poza nia sie nieco rozerwala na kawaleczki i postrzepila - wiec to do poprawki

- przy zamknietych oczkach , jak patrze na cienie to tak jakby 'opadaja' na dol - powinny isc bardziej rownomiernie i na zewnatrz do gory

- koniecznie uczesac brewki trzeba, to prawie tak samo obowiiazkowe jak czesanie wloskow po wstaniu z lozka

- masz sliczne usteczka i nastepnym razem koniecznie chce je widziec ladnie poskreslone szmineczka albo blyszczykiem

to chyba na tyle ode mnie, mam nadzieje ze moje rady cosik pomoga i nie uraza Ciebie, w miare cwiczen jest zawsze lepiej i lepiej
czekam na kolejne Twoje propozycje mejkapowe, moze cosik w brazach albo fioletach?

-
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:20   #5
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Niebiesko

Nie obrażaj się za to, co napisałam Cień nałożony nierówno, tworzy na oku nieroztartą plamę, gnieniegdzie widać prześwity. Poza tym widzę brak symetrii w jego nałożeniu, na jednym oku jest go więcej. Nie wiem, jaki miałaś zamysł kładąc niebieski cień w wewn. kąciku, potem na dolnej nic, a potem znów niebieski Poza tym powinnaś wyciągać kolor nad załamanie górnej powieki. Kreski linerem niestety prawie nie widać. Na policzkach widzę coś brązowego - czyżby to ten róż Sephory? Ten brąz jest stanowczo za blisko oczu, poza tym jest na całych policzkach, tworząc nieładną plamę. Jeśli to nie róż, to możliwe, że to podkład - bo twarz ma niejednolity koloryt, a podkład jest chyba dla Ciebie za ciemny. I taka prośba do Ciebie - następnym razem wrzucaj zdjęcia o mniejszej rozdzielczości, bo takie się niezbyt dobrze ogląda
Witaj na MM nie zrażaj się i próbuj
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:20   #6
redsugar
Raczkowanie
 
Avatar redsugar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 301
Dot.: Niebiesko

nie jestem jakąś wielką specjalistka od makijażu, ale moim zdaniem powinnaś na zewnętrzne kaciki nałożyć ciemniejszy cień i troche wyciągnać go do góry
poza tym przy tej technice malowania oczka wygladają trochę smutno

pozdrawiam
redsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:04   #7
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Niebiesko

Nie, nie, nie.
Mam prośbę albo wyrzuć ten okropny niebieski cień, albo go gdzieś schowaj tak byś sama nie umiała go znaleść, albo oddaj go komuś komu jest dobrze w takim lagunowym niebieskim [chyba nie ma takiej osoby która dobrze by wyglądała w takim cieniu].
Niestety narobiłaś sobie krzywdy takim kolorem, absolutnie nadaje się on tylko do kombinacji i to w niewielkiej ilości.

Posłuchaj rad dziewczyn, bo dobrze piszą i radzą odnośnie techniki malowania.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 19:33   #8
vanilia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mieszkam w UK
Wiadomości: 52
Dot.: Niebiesko

Witaj na MM Więc... jeśli dopiero zaczyszasz malować się to radze zacząć od delikatniejszych kolorków np. jakieś kremowe, żółte, złote, jasno brązowe cienie będą Ci pasowały staraj się bardziej je rozcierac szczególnie na załamaniu powieki, myśle że jeśli to zacznie Ci wychodzić bedziesz mogła zacząc eksperymentować z ciemniejszymi cieniami. Nie martw się krytyką, wszystkie dziewczyny dobrze radzą czekamy na coś super na pewno Ci wyjdzie!!
vanilia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:18   #9
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Niebiesko

Jeśli dopiero zaczynasz bawić się makijażem to strzeliłaś sobie samobója.
Niebieskości to trudne kolory i łatwo o efekt bazarkowy.
Co mi się rzuca w oczy:

Brak symetrii, osypany cień na rzęsy, plackowatość cienia i prześwity.. ponad to z tak nałożonymi cieniami Twoje oczy wyglądają jakby miały podające kąciki.

Trening czyni mistrza więc wierze że przeczytasz i zastosujesz co Ci tu dziewczyny napisały i następnym razem będzie lepiej.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:34   #10
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Niebiesko

o kurcze..kompletnie mi sie to nie podoba i nie widzi;/
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:21   #11
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Niebiesko

rzadko sie to zdaza ale musze sie zgodzic z Jeanne.
Technicznie ten makijaz lezy ,zle nalozony ,nierowne granice cieni, w ogole nie roztarte.
Ja wiem ze nie kazdy ma wrodzony talent do makijazu ale przed Toba dluga droga do poprawnego malowania.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 21:27   #12
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Niebiesko

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
rzadko sie to zdaza ale musze sie zgodzic z Jeanne.
Technicznie ten makijaz lezy ,zle nalozony ,nierowne granice cieni, w ogole nie roztarte.
Ja wiem ze nie kazdy ma wrodzony talent do makijazu ale przed Toba dluga droga do poprawnego malowania.
Powaliłaś mnie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:27   #13
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Niebiesko

hej wlasnie zaczelam przegladac watki moje makijaze pomyslalam zeby powklejac moje makijaze, ale widze ze nie oszczedzacie slow, no ale moze i dobrze, bo jakbym zobaczyla takie niebieskie oko na ulicy to pewnie bym sie obejrzala ze dwa razy, mi sie nie podoba niestety , wydaje m i sie ze na niebiesko to trzeba sie umiec malowac zeby malowac na niebiesko, bo inaczej wychodzi jak na zdjeciu
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:32   #14
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Niebiesko

Nie jestem jakąś specjalistką, ale poza plackowatym nałożeniem cieni widać za bardzo fioletowe cienie pod oczami i puder tez nie jest za dokładnie roztarty pod prawym okiem (widac granice między pudrem, a skórą). Może spróbuj jeszcze raz z innym kolorem. Jasne brązy są dośc proste do nałożenia i mozna na początek coś pokombinować Nie zrażaj się krytyką, bo dziewczyny wiedzą co mówią i dobrze Ci radzą. Czekam na jakąś nową propozycję
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2009-03-01 o 21:33
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:43   #15
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Niebiesko

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
[chyba nie ma takiej osoby która dobrze by wyglądała w takim cieniu].
MIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest dobrze

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Powaliłaś mnie
noooo coz..czasem trza sie zgodzic co do pogladow :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:52   #16
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Niebiesko

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
MIiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest dobrze
Szczęściara


Cytat:
noooo coz..czasem trza sie zgodzic co do pogladow :P
Nooo jak trza to mus
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 22:59   #17
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Niebiesko

Dziewczyny, nie chciałabym wszczynać tu jakiejś wojny moją wypowiedzią, ale wydaje mi się że na tym wątku w szczególności został w pewnym sensie naruszony regulamin MM, który pozwolę sobie zacytować:
"1. Staramy się dbać o sympatyczną i bezkonfliktową atmosferę, którą niektórzy mogą odbierać jako wazeliniarstwo, czy cukrowanie. Nic bardziej mylnego. Te czynniki ( tj. miła atmosfera) są niezbędne by każda z Wizażanek nie miała oporów przed pokazaniem swoich makijaży, co wiąże się jednak z pewnym stresem.

2. Bardzo ważnym czynnikiem w kwestii recenzowania makijaży jest pisanie opinii [komentarzy, recenzji] wyważonych i konstruktywnych.
Pochwałę lub krytykę uzasadniaj jak największą ilość argumentów i skonkretyzowanych uwag. Staraj się tak wyrażać opinie, aby nie obrażać, ani urażać osoby, która wykonała dany makijaż"

nie mam nic przeciwko wypowiadaniu się na temat makijażu, ale uwagi typu:" o kurcze..kompletnie mi sie to nie podoba i nie widzi;/"
albo
"bo inaczej wychodzi jak na zdjeciu"
z pewnością nie są konstruktywną krytyką, po prostu robi się smutno kiedy widzi się takie słowa. Mimo , że makijaż nie jest nazbyt udany to jeśli już chce się pisać takie uwagi - lepiej ich nie pisać, albo też 'ważyć ' wypowiedzi,. Forum to nie jest chlewnia (przepraszam za wyrażenie) w której można użyć słów jakie się tylko podobają i zrobić sobie z kogoś pośmiewisko. Tak jak w stosunkach między ludzkich potrzebna jest kultura wypowiedzi. Niestety niejednokrotnie spotykam się z niestwarzaniem miłej regulaminowej atmosfery, to jest przykre , ale prawdziwe.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 23:05   #18
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Niebiesko

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie chciałabym wszczynać tu jakiejś wojny moją wypowiedzią, ale wydaje mi się że na tym wątku w szczególności został w pewnym sensie naruszony regulamin MM, który pozwolę sobie zacytować:
"1. Staramy się dbać o sympatyczną i bezkonfliktową atmosferę, którą niektórzy mogą odbierać jako wazeliniarstwo, czy cukrowanie. Nic bardziej mylnego. Te czynniki ( tj. miła atmosfera) są niezbędne by każda z Wizażanek nie miała oporów przed pokazaniem swoich makijaży, co wiąże się jednak z pewnym stresem.

2. Bardzo ważnym czynnikiem w kwestii recenzowania makijaży jest pisanie opinii [komentarzy, recenzji] wyważonych i konstruktywnych.
Pochwałę lub krytykę uzasadniaj jak największą ilość argumentów i skonkretyzowanych uwag. Staraj się tak wyrażać opinie, aby nie obrażać, ani urażać osoby, która wykonała dany makijaż"

nie mam nic przeciwko wypowiadaniu się na temat makijażu, ale uwagi typu:" o kurcze..kompletnie mi sie to nie podoba i nie widzi;/"
albo
"bo inaczej wychodzi jak na zdjeciu"
z pewnością nie są konstruktywną krytyką, po prostu robi się smutno kiedy widzi się takie słowa. Mimo , że makijaż nie jest nazbyt udany to jeśli już chce się pisać takie uwagi - lepiej ich nie pisać, albo też 'ważyć ' wypowiedzi,. Forum to nie jest chlewnia (przepraszam za wyrażenie) w której można użyć słów jakie się tylko podobają i zrobić sobie z kogoś pośmiewisko. Tak jak w stosunkach między ludzkich potrzebna jest kultura wypowiedzi. Niestety niejednokrotnie spotykam się z niestwarzaniem miłej regulaminowej atmosfery, to jest przykre , ale prawdziwe.
no ja sie zgodze dlatego raczej nie pisze " nie podoba mi sie bo nie" tylko jak juz mi sie nie podoba to pisze czemu bez wazeliniarstwa bo nie na tym rzecz polega i sama tez nie lubie jak widze niektore komentarze to sie zastanawiam po co ktos sie w ogole odzywal..
fakt czasem sa makijaze ktore nam sie nie podobaja po prostu..ale to nie kosztuje duzo napisac czemu sie nie podobaja.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:27   #19
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Niebiesko

Skoro dopiero zaczynasz przygodę z makijazem, to osobiście proponowałabym Tobie, żebyś uczyła sie na delikatniejszych kolorkach.
Cień jest nie równo, i nie starannie nałożony.
Tusz odbił Ci sie nadolnej powiece. Wewnętrzne kąciki są nie domalowane.
Może spróbuj z jakimiś delikatnym brązami, różem, fioletem - ale pastelowymi ,delikatnymi...
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...

Edytowane przez kesly1
Czas edycji: 2009-03-02 o 17:38
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 12:43   #20
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Niebiesko

A ja od siebie dodam tylko tyle, że dziewczyny, które są na MM dobrze radzą Jeżeli chodzi o technikę, to akurat warto brać sobie ich rady do serca i nie zrażać się, nie załamywać, tylko ćwiczyć Jeżeli chcesz nauczyć sie pięknie malować, to naprawdę warto... Pooglądaj sobie nasze starsze wątki, to zobaczysz sama, że prawie każda z nas zaczynała od takich...hmmm nie zawsze udanych makijaży () ale dzięki swojej konstruktywnej wzajemnej krytyce eliminujemy błędy i uczymy sie udoskonalać swoje umiejętności
No i witaj na MM
I ja przyłączam się do apelu o KONSTRUKTYWNĄ krytykę
Bo jeśli ktoś chce być tak po prostu sobie niemiły a nie ma nic do zaproponowania to niech da sobie spokój z głupimi komentarzami...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.