Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 09:24   #3901
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dennuś to jak wytłumaczyć brak połączeń ze stacjonarnego, który to niby był powodem przybycia policji?
Pewnie taki numer detektyw podał, może źle spisał jak mu się wyświetlił na telefonie?

Dennuś ale masz jazdę Dobrze, że TŻ też glina.

Anturium o takim myku "na policjanta" bym nie pomyślała i też bym złodziei wpuściła
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-13 o 09:27
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:27   #3902
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Kwiatku, no własnie, cholera nie wiem! Nakazałam mojemu TZ sprawdzić dzisiaj sprawe od podszewki, bo ciągle niespokojna jestem! albo jakas łajza pochrzaniła nr tel i padło niewinnie na mnie, albosa jakieś sposoby i nie wiem jak to możliwe, że ślad nie pozostał w tpsie. No wrogów tez nie mam żadnych, żeby mi kto takie numery odwalał.
Słuchaj nie chcę Cię bardziej denerwować ale to jest poważna sprawa. Przemyśl sobie sama, tu nie musisz pisać - czy TŻ'owi możesz na pewno ufać, czy długo z nim jesteś i czy on przypadkiem komuś nie podpadł. Ja na bank poszłabym na komendę, takie zgłoszenie muszą zarejestrować, a chociażby to będzie dla Ciebie jakimś zabezpieczeniem, nazwiska tych panów jeśli są policjantami będą odnotowane w protokole z Twojego zgłoszenia.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:35   #3903
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Kochanie, to na pewno była policja, ja taka głupia nie jestem - mój TZ to policja, wiec ja najpierw tel do niego zanim ich wpuściłam do domu. On ich zna z nazwisk i jeszcze mi kumpla policjanta podesłał zaraz, który w bloku obok mieszka i przy nim sie ta rozmowa odbyla. Inaczej bym NIGDY obcych facetow do mieszkania nie wpuściła!!!
mądra kobita z Ciebie!
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:36   #3904
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Słuchaj nie chcę Cię bardziej denerwować ale to jest poważna sprawa. Przemyśl sobie sama, tu nie musisz pisać - czy TŻ'owi możesz na pewno ufać, czy długo z nim jesteś i czy on przypadkiem komuś nie podpadł. Ja na bank poszłabym na komendę, takie zgłoszenie muszą zarejestrować, a chociażby to będzie dla Ciebie jakimś zabezpieczeniem, nazwiska tych panów jeśli są policjantami będą odnotowane w protokole z Twojego zgłoszenia.
Pomyślałam o tym samym, ale TŻ jestem pewna, znamy sie 4 lata, reszte bedziemy dziś wyjaśniać, on o żadnych wrogach nic nie wie.
Ci policjanci wczoraj powiedzieli, że w tej chwili zagrożenie może być dla mnie takie, że ktoś mi sie podpiął i na mój koszt bedzie prowadzić rozmowy. To już wyeliminowałam. Reszte bede sprawdzac i drążyć, bo nie popuszcze, zanim sie nie dowiem.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:38   #3905
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Co dolega Buczanci brak szczęki
Nie było mnie tydzień a tu i policja i choroby i Anturium w potrzebie Denna to obcy z innej planety się podłączyli czasami rzeczy robią psikusa ja dostałam rachunek tel na 20 tys na szczęście okazało się że to pomyłka
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:41   #3906
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kwiatuszku wiedziałam, że to powiesz
Więcej krzywdy można sobie bez nawilżania zrobić niż pożytku. Owszem w późniejszym czasie nawilżanie nie jest już tak niezbędne, ale to po kilku tygodniach. Castrolek po 3 tygodniach bodajrze zaczął cosem smarować bez niczego. Pierwszych dni też nie wytrzymała.
Ja teraz cienie widzę jak są jarzeniówki np w sklepie przy lustrze. Więcej do tego sklepu nie pójdę Poza tym jest dobrze. Smaruję raz lub dwa razy dziennie cos2, na to nie daję nic, chyba że słońce jest to filtr. W zależności od stanu skóry, która prawie normalnie wygląda.
Miałam bardzo stare, 15 letnie przebarwienia, ogromne fuj. Minął miesiąc i 10 dni.

ja 11 pażdizernika miałam maskę...i tez dwie plamki na policzkach 15 letnie- jedna niestety nadal jest lekko widoczna- chociaż dużo mniej.
Ivanko ty tylko cosmo2 cały czas- rano i wieczorem?- mnie kazał lekarz juz tylko raz dziennie- chociaz sie go nie słucham i tam gdzie plamki to nakładam 2 razy
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:45   #3907
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

: mdleje::m dleje::md leje::mdl eje: po przeczytaniu wczorajszego dnia
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 09:51   #3908
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś- zdrowiej- paracetamole i inne syfy sa niedobre- najlepsza jest polopiryna S albo aspiryna- i dużo pij herabtki ziołowe, malinowe, miód, cytryna i najlepiej do łózeczka

Kamilko jak synek? biedny maluch i Ty tez kochana ciągle ta troska o dziecko

A Castrolek jak po bbadaniach- nie wrócił jeszcze?

Kwiatku- dobrze będzie- jeszcze dwa, 3 sni i się uspokoi to złuszczanie

Ja smarowałam przez 10 dni 3x dziennie i ten cosmo2 w ciągu dnia mi ulge dawał

Denna- wspólczuję- ja mialam kiedyś bliskie spotkanie z policją jak mój mąż 12 lat temu z klientem na Słowacj pojechał jego BMW- przyjechali do mnie policjanci z komisariatu i się pytają czy maz w domu- ja nie- i mówie gdzie jest- pytam o co chodzi- a o oni, ze ktos posługując się jego paszportem usiłował granicę przekroczyć:eek : mało nie umarłam- oczymy wyobrazni już widizałam jak bandziory zatrzymuja wypasione BMW- mojego TZ-ta i jego klienta z auta w krzaczory i sami próbuja przez granicę zwiać. Dodam tylko ze byłam w 4 chyba mieisącu ciązy.... To był czas bez komórek...wiec info zero. Na szczescie mam szwagra w policji który jakimiś kanałami dowiedział się ze matoły na przejściu mojego TZ-ta nie rozpoznali na jego wlasnym zdjęciu w paszporcie i ze on sam osobiscie był tym podejrzanym ale nie było mi do śmiechu- znaim mąż wócił do wieczora mialam niezłego stresa. Oczywiscie oficjalnie nie zostałąm nawet przeproszona czy uspokojona ze wszystko ok i ze całe zajscie to nieporozumienie. eh, szkoda gadać- mało nie poroniłam ze starchu....
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:57   #3909
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
: mdleje::m dleje::md leje::mdl eje: po przeczytaniu wczorajszego dnia

Dokladnie.Dopiero sie pozbieralam

Jelly
Dennus
Kwiatuszkui jeszczeJakie piekne niebieske oczy
Wiinii:slin a:Twoje wlosy
Buczusczuje sie ,jakbym ja Cie zarazilaUwazaj na siebie

Dzien dobry i wielki calus dla wszystkich,ktorych nie wymienilam


Castrolek sie odzywala,jak Jej synekPrzeoczyla m gdzies
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:59   #3910
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Buczuś- zdrowiej- paracetamole i inne syfy sa niedobre- najlepsza jest polopiryna S albo aspiryna- i dużo pij herabtki ziołowe, malinowe, miód, cytryna i najlepiej do łózeczka

Kamilko jak synek? biedny maluch i Ty tez kochana ciągle ta troska o dziecko

A Castrolek jak po bbadaniach- nie wrócił jeszcze?

Kwiatku- dobrze będzie- jeszcze dwa, 3 sni i się uspokoi to złuszczanie

Ja smarowałam przez 10 dni 3x dziennie i ten cosmo2 w ciągu dnia mi ulge dawał

Denna- wspólczuję- ja mialam kiedyś bliskie spotkanie z policją jak mój mąż 12 lat temu z klientem na Słowacj pojechał jego BMW- przyjechali do mnie policjanci z komisariatu i się pytają czy maz w domu- ja nie- i mówie gdzie jest- pytam o co chodzi- a o oni, ze ktos posługując się jego paszportem usiłował granicę przekroczyć:eek : mało nie umarłam- oczymy wyobrazni już widizałam jak bandziory zatrzymuja wypasione BMW- mojego TZ-ta i jego klienta z auta w krzaczory i sami próbuja przez granicę zwiać. Dodam tylko ze byłam w 4 chyba mieisącu ciązy.... To był czas bez komórek...wiec info zero. Na szczescie mam szwagra w policji który jakimiś kanałami dowiedział się ze matoły na przejściu mojego TZ-ta nie rozpoznali na jego wlasnym zdjęciu w paszporcie i ze on sam osobiscie był tym podejrzanym ale nie było mi do śmiechu- znaim mąż wócił do wieczora mialam niezłego stresa. Oczywiscie oficjalnie nie zostałąm nawet przeproszona czy uspokojona ze wszystko ok i ze całe zajscie to nieporozumienie. eh, szkoda gadać- mało nie poroniłam ze starchu....
November, wiesz, ja z racji posiadania mojego TZ, który w tej bajce siedzi, to jakoś zachowałam przytomność umysłu i pierwsze co , to tel. do niego. Ale gdyby to było dawniej, jak go jeszcze nie znałam, to nie wiem, jakby sie skończyło. Albo jak pierwsza naiwna baba bym ich ze strachu na widok legitymacji wpuściła, albo by mnie zawlekli na komende, bo bym sie zaparła na tych schodach i bała, ze mi w domu samej głowe ukręcą. KURCZE, A JA TAKI PRAWORZĄDNY OBWATEL JESTEM!!!
Sorry, że tyle o tym, ale ja nie jestem przyzwyczajona do takich atrakcji - oddajcie mi moje spokojne życie!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:03   #3911
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

No dokładnie Dennuś- ty to anielica z wyglądu- oni już na sam Twój widok powinni powiedzieć- sory Pani - pomyłka jakaś starszna- nic ich nie uczą psychologii
ale serio to spoko- jak dla mnie mozesz pisac ile chcesz zeby wyrzucic ten stres z duszy, będzie ci lżej- bo normalny człowiek nie przywykł do takich "atrakcji" - jak chce mieć kyminał to sobie Kryminalnych włączy
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 10:07   #3912
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=Saga76;9698186]Dokladnie.Dopiero sie pozbieralam

Wiinii:slin a:Twoje wlosy
Dzien dobry i wielki calus dla wszystkich,ktorych nie wymienilam



no mam ich troche hhe( KŁAKÓW)

a jakA pogoda u CIEBIE?

U MNIE W ELBLĄZKOWIE CAŁKIEM CAŁKIEM
SŁONKO PIEKNIE SWIECI
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-13 o 10:07 Powód: LITERKI
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:11   #3913
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cassi wróciłaś Ale fajowo usłyszeć, że śladu po plamach nie ma! Czemu Ty się tak zżerasz jak jesteś w domu? Zrób z tym porządek, długotrwały stres jest bardzo wyniszczający i niedoceniany, niestety w tym negatywnym aspekcie.

Ivonka
dziękuję za komplement Niestety nigdy nie byłam ładna, na szczęście mam jakieś tam inne zalety, Ty po prostu masz niezwykłą wyobraźnię Chciałam metodą dr Castrolci przemęczyć się raz a dobrze, żeby właśnie przy jarzeniówce nie było widać. Ja także mam stare plamiska i nowe oczywiście.

Castrolek co tam się u Ciebie dzieje???

Winylku dwie ciąże pod rząd zostawiają ślady, upłynęło bardzo mało czasu. Oczywiście nie ma co siedzieć i czekać aż samo zniknie więc walcz kochana

Listopadku kieruj się intuicją skoro na lekarza nie możesz liczyć.

Ja już więcej Denny nie będę denerwować, sama się zdenerwowałam.

Sagusia aż się zaczerwieniałam
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:13   #3914
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
no mam ich troche hhe( KŁAKÓW)

a jakA pogoda u CIEBIE?

U MNIE W ELBLĄZKOWIE CAŁKIEM CAŁKIEM
SŁONKO PIEKNIE SWIECI

Wlosy to moj odwieczny kompleksPo ciazy jeszcze polecialy i nie chca cholery wrocic
Tu dzien jak z horroruMgla,szaro,mokro
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:13   #3915
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Cassi wróciłaś Ale fajowo usłyszeć, że śladu po plamach nie ma! Czemu Ty się tak zżerasz jak jesteś w domu? Zrób z tym porządek, długotrwały stres jest bardzo wyniszczający i niedoceniany, niestety w tym negatywnym aspekcie.

Ivonka dziękuję za komplement Niestety nigdy nie byłam ładna, na szczęście mam jakieś tam inne zalety, Ty po prostu masz niezwykłą wyobraźnię Chciałam metodą dr Castrolci przemęczyć się raz a dobrze, żeby właśnie przy jarzeniówce nie było widać. Ja także mam stare plamiska i nowe oczywiście.

Castrolek co tam się u Ciebie dzieje???

Winylku dwie ciąże pod rząd zostawiają ślady, upłynęło bardzo mało czasu. Oczywiście nie ma co siedzieć i czekać aż samo zniknie więc walcz kochana

Listopadku kieruj się intuicją skoro na lekarza nie możesz liczyć.

Ja już więcej Denny nie będę denerwować, sama się zdenerwowałam.

Sagusia aż się zaczerwieniałam
Ale Wy kochane jestescie, od razu mi lżej na duszy (mej przestępczej) jak Was czytam. Same DOBRE WRÓŻKI tu siedza!!!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:16   #3916
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Cassi wróciłaś Ale fajowo usłyszeć, że śladu po plamach nie ma! Czemu Ty się tak zżerasz jak jesteś w domu? Zrób z tym porządek, długotrwały stres jest bardzo wyniszczający i niedoceniany, niestety w tym negatywnym aspekcie.

Ivonka dziękuję za komplement Niestety nigdy nie byłam ładna, na szczęście mam jakieś tam inne zalety, Ty po prostu masz niezwykłą wyobraźnię Chciałam metodą dr Castrolci przemęczyć się raz a dobrze, żeby właśnie przy jarzeniówce nie było widać. Ja także mam stare plamiska i nowe oczywiście.

Castrolek co tam się u Ciebie dzieje???

Winylku dwie ciąże pod rząd zostawiają ślady, upłynęło bardzo mało czasu. Oczywiście nie ma co siedzieć i czekać aż samo zniknie więc walcz kochana

Listopadku kieruj się intuicją skoro na lekarza nie możesz liczyć.

Ja już więcej Denny nie będę denerwować, sama się zdenerwowałam.

Sagusia aż się zaczerwieniałam





tak walcze jak lwica
smaruje masuje wcieram .......
czekam na urlop po nowym roku i sie wycosmelanie hehe
a teraz przed swietami robie 3 x mikrodermabrazje z kwasami poki mrozow nie ma
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:24   #3917
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wiiniii ja też chcę takie włosy chyba perukę sobie kupię na świeta
Denna czy twój TZ nauczył cię też samoobrony jakiś szybki chwyt który faceta powali A tak pozatym powinnyśmy znać swoich dzielnicowych - kiedyś była nawet taka akcja zrobiona przez policję
Saguś to są uroki skandynawi - ja do tej pory nie mogę się przyzwyczaić do chlodu w Danii no i ten ostatni tydzień deszcz,słońce, wichura wszystko w jednej pigułce jak tam twoje lico odplamione
November taaaakie długie włosy. Już wiem jak ma wyglądac peruka brąz cynamonowy gęste lekko kręcone i długie włosy
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:31   #3918
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Saguś to są uroki skandynawi - ja do tej pory nie mogę się przyzwyczaić do chlodu w Danii no i ten ostatni tydzień deszcz,słońce, wichura wszystko w jednej pigułce jak tam twoje lico odplamione
Skandynawia jest naprawde pieknaa najpiekniejsza NorwegiaTylko ta pogoda
Moje lico ciagle czerwoneMyslalam,ze jest juz lepiej,a tu burak wrocil.Juz nie wiem od czego to zalezy
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:35   #3919
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Wiiniii ja też chcę takie włosy chyba perukę sobie kupię na świeta
Denna czy twój TZ nauczył cię też samoobrony jakiś szybki chwyt który faceta powali A tak pozatym powinnyśmy znać swoich dzielnicowych - kiedyś była nawet taka akcja zrobiona przez policję
Saguś to są uroki skandynawi - ja do tej pory nie mogę się przyzwyczaić do chlodu w Danii no i ten ostatni tydzień deszcz,słońce, wichura wszystko w jednej pigułce jak tam twoje lico odplamione
November taaaakie długie włosy. Już wiem jak ma wyglądac peruka brąz cynamonowy gęste lekko kręcone i długie włosy
Cassi, Osobisty Policjant niestety nie nauczył, zresztą ja nie wiem, czy takie coś jak ja: 160 cm duże i niecałe 50kg, zwali kogogkolwiek jakimś chwytem
Chyba, że z całej siły głową w żołądek bych!!! intruza
U mnie dziś taaaaaka ładna pogoda, aż szkoda siedziec za biurkiem
To nasz Novemberek śliczny pewnie mi tu słonko wysyła
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 10:41   #3920
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Skandynawia jest naprawde pieknaa najpiekniejsza NorwegiaTylko ta pogoda
Moje lico ciagle czerwoneMyslalam,ze jest juz lepiej,a tu burak wrocil.Juz nie wiem od czego to zalezy

Saguś amoże ten Twój powracajacy burak ma Cie trochę rozgrzewac przy tej pogodzie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:43   #3921
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Cassi, Osobisty Policjant niestety nie nauczył, zresztą ja nie wiem, czy takie coś jak ja: 160 cm duże i niecałe 50kg, zwali kogogkolwiek jakimś chwytem
Chyba, że z całej siły głową w żołądek bych!!! intruza
U mnie dziś taaaaaka ładna pogoda, aż szkoda siedziec za biurkiem
To nasz Novemberek śliczny pewnie mi tu słonko wysyła
No ja ze swojej wrodzinej skromności nie będe przypominać, ze Wam obiecałm ładny listopadowy miesiąc i obym nie zapeszyła
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:46   #3922
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Wiiniii ja też chcę takie włosy chyba perukę sobie kupię na świeta
Denna czy twój TZ nauczył cię też samoobrony jakiś szybki chwyt który faceta powali A tak pozatym powinnyśmy znać swoich dzielnicowych - kiedyś była nawet taka akcja zrobiona przez policję
Saguś to są uroki skandynawi - ja do tej pory nie mogę się przyzwyczaić do chlodu w Danii no i ten ostatni tydzień deszcz,słońce, wichura wszystko w jednej pigułce jak tam twoje lico odplamione
November taaaakie długie włosy. Już wiem jak ma wyglądac peruka brąz cynamonowy gęste lekko kręcone i długie włosy
Casaciu- jeszcze nikt tak pięknie nie nazwał koloru moich włosów

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-13 o 10:47 Powód: trzy posty jeden pod drugim- biję rekordy
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 10:54   #3923
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Saguś amoże ten Twój powracajacy burak ma Cie trochę rozgrzewac przy tej pogodzie

Wygladam raczej jak przepita niz rozgrzanaMoze przypomina mi,ze istnieje alkoholIde strzele sobie jeszcze wiekszego buraczka,sprzatanie mnie wzywaJutro jade z malym do szpitala na badanie audiometryczne,a pozniej czeka mnie odebranie tescia z lotniska
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:04   #3924
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Plameczki - ubierajcie cieple gacie, szaliki i czapki, bo jak widać jakis wirus kraży po forum. /jakiś czas temu wiele z nas w tym samym czasie miało coś z żoładkami...).
Denna - do końca zycia będe pamiętała Twoje przestrogi.

Anturium , Novemberku - synuś całkiem dobrze - wyspał się. Teraz pojechał do lekarza z moja bratową bo jej maluch tez chory.
Antrurium- nie zgadzam sie na określenie- brzydka ciotka. Widziałam zdjęcie Twe i wiem, dlaczego się nie zgadzam

Wiinii - nie mialam okazji przywitac się z Tobą na forum , to dla Ciebie

Sagunia - zdrowiej, zamorska księzniczko

Buczuś - lezysz w łóżku ? Ja szykuje na dzsiejsza noc futro i ćwiczę ciche wślizgiwanie się do Twojego pokoju. Będziesz miała lśniąca podlgę.

Megi - pokaż to, co masz w sobie gorsze, niż swoje nogi. Poczuje ulge, że jest sprawiedliwość na tym świecie

Domuś - a z Ciebie to pewnie już ciuchy spadają od tego codziennego treningu?


CASTROLKUUUUU - jak Twój synek się czuje ????

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-13 o 11:05
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:15   #3925
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=kamilia;9698848]Plameczki - ubierajcie cieple gacie, szaliki i czapki,


Wiinii - nie mialam okazji przywitac się z Tobą na forum , to dla Ciebie
quote]


dziekuje witam serdecznie: *:roz a:
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-13 o 11:17 Powód: cos rózami nie tak ale naprawic sie nie chce tyz
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:30   #3926
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

kami - no nie narzekam, nie narzekam Ciuszki lepiej leżą , skórka jędrniejsza się powoli robi A Twój Mały już lepiej ?


Castrol - no mogłabyś napisać coś
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:33   #3927
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=wiiniii;9698953]
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plameczki - ubierajcie cieple gacie, szaliki i czapki,


Wiinii - nie mialam okazji przywitac się z Tobą na forum , to dla Ciebie
quote]


dziekuje witam serdecznie: *:roz a:
Winylku, no przecież Kamilcia kazała ciepłe gatki nałożyć, a Ty tu tak w obrzęchanych spodenkach w taki ziąb!!!
Dbaj o swoją du..cie - cenną masz
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:39   #3928
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=denna;9699129]
Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Winylku, no przecież Kamilcia kazała ciepłe gatki nałożyć, a Ty tu tak w obrzęchanych spodenkach w taki ziąb!!!
Dbaj o swoją du..cie - cenną masz
a dbam dbam od jakiegos juz czasu nie ubieram kurtek powyzej pasa( zarcik)
heheh nosze ciepłe płaszcze chyba ze jezdze autem to kurtka
zmieniłam avatar bo tamtem był panno-młodowy a to juz 2 miechy prawie po moim slubie wiec czas było zmienic
a ze nie mam na tym kompie nic nowego wiec zapodałam to oto zdjecie

__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 11:52   #3929
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Yo' man gangsta girl's

kwiatuszku: załaduje za moment moje dzisiejsze zdjęcia, z filtrem i bez pudru matującego Jedynym Twoim problemem po kilku tygodniach będzie to, że ... zaczniesz się świecić po nałożeniu filtra jak psu .a.a Wiem, że trudno w To uwierzyć, ale tak będzie.
Ja np. dzisiaj dostałam pozdrowienia od mojej szyi i podziekowanie, że przez cztery dni smarowałam ją 1x dziennie - wieczorem - mam dzisiaj starcze pergaminowe czerwone placki widać je na jednym z pozowanych w tym celu zdjęć Dekolt milczy To znak, że szyja i dekolt tylko co dwa/trzy dni Widzisz ja też się siebie uczę

denna - ta sprawa śmierdzi Jeśli nie ma wykonanych połączeń z Twojego numeru ...to stają się ci panowie, ktorzy Ciebie odwiedzili niewiarygodni na maxa

nie ma buczki
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-13 o 11:53 Powód: nie ma buczki :(
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 12:08   #3930
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domciu Kochanie jeszcze wklejasz, ja już za drzwiami stoję i czekam Ty się uczysz siebie tak, jakbyś i mnie się uczyła
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.