Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 22:58   #961
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzięki Margarynko za linka, już wiem o co chodzi

COFAM WSZYSTKO

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-21 o 23:00 Powód: zmieniłam zdanie :)
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:00   #962
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
Ja już składy przerobiłam -Galderma, Cetaphil - Aqua - woda, Cetyl Alcohol jakiśtam alkohol, Propylene Glycol - to rozszczelnia skórę i pozwala wejść składnikom bardziej głębiej , Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben - to parabeny konserwanty żęby te alkohole chyba nie skisły nic pożytecznego zabijają bakterie te dobre bo te złe są szczwane Sodium Lauryl Sulfate a to jest to co w najtanszym szamponie taki detergencik który wysusza i tyle , Stearyl Alcohol (28.03.2008) szkoda gadać

Kwiatuszek !!!!!!!!!!!!!!!!! To dlatego Ci kwitnie na buzi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:00   #963
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

Co gotujecie jutro? Potrzebuje inspiracji.Punkty (pozytywne)u TZ robie
Jest prosty przepis - schab na plasterki, zbic musztardą posmarować, korniszonka i boczek w środek zawinąć i udusić ale najlepiej to mężczyźni robią - odkąd nie mam plam mój to robi
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:03   #964
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
Jest prosty przepis - schab na plasterki, zbic musztardą posmarować, korniszonka i boczek w środek zawinąć i udusić ale najlepiej to mężczyźni robią - odkąd nie mam plam mój to robi

cofnij sie!! Ja Ci tu Cezarze wiecej pisalam.Twoj Brutus
I dlatego zabili Cezara,bo nie sluchal co lud mowi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:03   #965
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Gdziez bym smiala Cezarze Kurde nie ma calowania po nogach,ale Ty musisz to tak zrozumiec


Co gotujecie jutro? Potrzebuje inspiracji.Punkty (pozytywne)u TZ robie
Dziękuję, uwielbiam całowanie U mnie jutro pieczona kaczka z rodzynkami. To jedno z moich ulubionych dań. Zresztą ja każde mięso łykam jak żaba robala, byleby to nie był kurczak.

Margarynko, kiepski ten skład To ja szukam szamponów bez SLS, a na gębę w ramach leczenia nakładam? To jakaś paranoja
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:06   #966
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
cofnij sie!! Ja Ci tu Cezarze wiecej pisalam.Twoj Brutus
I dlatego zabili Cezara,bo nie sluchal co lud mowi
Już już jestem na baczność i cała Twoja. Jakżebym się odważyła na niesubordynację.Skasowałą m pożegnanie w mgnieniu oka.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:06   #967
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

mnie sie maselko z Kwiatuszkiem juz myla
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 23:09   #968
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Margarynko a znasz jakiś inny głęboko nawilżający krem na cosmelanowy ryjek? Taki co by mnie nie zapychał, przecież ja taka szczęśliwa byłam, że mi dziady poznikały, a teraz wysyp na całego.... Po cholerę ja się tak katuję?! Od razu położę się w drewnianej jesionce i poczekam.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:10   #969
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

to ja roladki wolowe zrobie,on je kocha.I mi moze pomoze.Chyba ,ze chce wstydu na cala okolice.
Bede go szantazowac.Powiem mu;i co ludzie powiedza ,ze twoja zona test dla idiotow robic musi.Ale sobie wykombinowalam


i z tym pomyslem ide spac
Karaluchy do poduchy kochane zboki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-21 o 23:12
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:20   #970
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Margarynko a znasz jakiś inny głęboko nawilżający krem na cosmelanowy ryjek? Taki co by mnie nie zapychał, przecież ja taka szczęśliwa byłam, że mi dziady poznikały, a teraz wysyp na całego.... Po cholerę ja się tak katuję?! Od razu położę się w drewnianej jesionce i poczekam.
ja używam rubialine i mi nie zapycha ale recenzje są różne i czy ja wiem czy nawilża może w ogóle nie nawilża??? ja jestem składofobiczką - z chęcią wypróbuję coś innego nie zapychającego ale póki co trzymam się tego bo ja lubię to co znam a jak nie to wychodzę z kina
a szampon bez SLS to np Babydream Rossmana jest..idę jeszcze na masaż łydek..niestety w moim wykonaniu dobranoc

Edytowane przez Margarynka
Czas edycji: 2008-11-21 o 23:22 Powód: dobranoc
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:25   #971
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Poczytam jutro o tym kremie ale to też jest SVR
Dziękuję Ci bardzo

Skoro i Buczusia poszła, to ja zgaszę światło.
Dobrej nocy Kochane
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 06:54   #972
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzien dobry spiochy
Rozwiozlam juz chlopakow i mam wolne.Okropna sniezyca tu przeszla i caly czas sypie,wszedzie bialo.Drogi nie odsniezne i potworna slizgawica.Na autostradzie jechalam 60km/h,az sie cala spocilam,taki stresWidzialam za to losie.
Musze ze dwie godzinki poczekac i pojdziemy z Malym na sanki.O tej godzinie sasiedzi wezma mnie za wariatke,ale o 10 chyba juz wypada
Ide na kawe.Calusy
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-11-22 o 06:56
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 08:46   #973
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam
Melduje ze skóra na buzi mi zlazi - na razie broda okolice ust troche szczypie - reszty nie ruszyło - jeszcze juz myslałam że to pic na wode ten pig....
A posmarowałam sie koloryzowana 50+SVR i szczypie uffff szczypie. Ale objaw chyba dobry
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 08:59   #974
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Anturka masz jakiś pomysł z kim ten dziki sex po 18 latach ślubu ?
Przyłączam się do pytania. Anturek gadaj. Czyżby chodziło o ten goły pępek. Goły pępek i już muszą być jakieś inne sposoby.


Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No coś w tym jest, jednak po tylu latach to ja uważam, że powinien być urzędowo wydawany dokument mówiący o wolności seksualnej i nabytej więzi braterskiej, bo to już jak z rodzeństwem. No i ten krzyż takie strzykanie po prostu rozprasza... Może dlatego z wiekiem ślepniemy i głuchniemy?!
A gdzie wystąpić z wnioskiem o taki dokument, jestem pierwsza w kolejce

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ivonka! jakie Ty masz za***iste oczy, moim zdaniem to Ty chłodna jesteś. Jak Ty się mogłaś wstydzić?! Wstydź się teraz za te słowa
Ot kłamczucha Anturek gdzie Ty tam moje oczy widzisz O matko z kim ja się zadaję Ja mam zeza a ona mówi, że piękne oczy


Dome kazałaś żebym sobie coś nowego kupiła. Już. Moherowy bakłażanowy beret, fajnie co
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-22 o 09:01
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:17   #975
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania. Anturek gadaj. Czyżby chodziło o ten goły pępek. Goły pępek i już muszą być jakieś inne sposoby.
ja nawet nabyłam książkę "inteligencja erotyczna" ale trochę mi się nie podobała i oddałam koledze męża - jeszcze wolny to niech wie jakich błędów nie popełnić...
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:31   #976
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wczoraj było o SLS

to może ja jeszcze dodam, że maseczki do włosów WAX L'Biotica są bez SLS
dostępne w aptece, cena ok 16 zł.


Margarynko jak już wielokrotnie pisałyśmy, wszelkie filtry w kompaktach maja bardzo niska ochronę przed UVA. Uważaj więc, żeby Ci po tym kompakcie SVR plamy nie wróciły.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:44   #977
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

ja wierzę że tak jest ale np. Iwostin mam filtr i po nim pryszcze już nie wiadomo co gorsze ale w lato poszukam czegoś lepszego..
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:53   #978
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania. Anturek gadaj. Czyżby chodziło o ten goły pępek. Goły pępek i już muszą być jakieś inne sposoby.




A gdzie wystąpić z wnioskiem o taki dokument, jestem pierwsza w kolejce



Ot kłamczucha Anturek gdzie Ty tam moje oczy widzisz O matko z kim ja się zadaję Ja mam zeza a ona mówi, że piękne oczy


Dome kazałaś żebym sobie coś nowego kupiła. Już. Moherowy bakłażanowy beret, fajnie co
Ivcia, kochanie, jak sie ciesze, że wstawiłas jeszcze jedną fotke, bo masz sliczna gebusie - takie masz rysy, że i za 100 lat będziesz wyglądać najwyżej na 25 lat. Serio!!! Jestes Lato piękne W bakłazanowym bereciku jeszcze poprosze wstawic
A ja sobie oficerki zakupiłąm na chude giczoły w końcu, w sam raz na zime - bo w Gdańsku dziś śnieżek i zimno. I wiecie co?? Bede do nich KRÓTKĄ SPÓDNICZKE NOSIC Pomimo wieku - a co tam!!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:07   #979
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry spiochy
Rozwiozlam juz chlopakow i mam wolne.Okropna sniezyca tu przeszla i caly czas sypie,wszedzie bialo.Drogi nie odsniezne i potworna slizgawica.Na autostradzie jechalam 60km/h,az sie cala spocilam,taki stresWidzialam za to losie.
Musze ze dwie godzinki poczekac i pojdziemy z Malym na sanki.O tej godzinie sasiedzi wezma mnie za wariatke,ale o 10 chyba juz wypada
Ide na kawe.Calusy
Dzień dobry Kochane Plameczki
Sagusia - nie śmiej sie ze mnie..... ale jak ja Ci zazdroszczę widoku tych ....łosi To zwierzęta, na które kiedy patrzę, to rozczulaja mnie niemożebnie Uwielbiam je. Takie dwulewonożne pokraki


SVR - w kompakcie jest do d.... uzywałam w tym roku w Chorwacji - naprawdę uczciwie . Wyglądałam na twarzy jak własny odlew z gipsu, a plamy tak wyszły , że decyzja o coslmelanie...

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-22 o 10:10 Powód: svr
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 10:12   #980
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane Plameczki
Sagusia - nie śmiej sie ze mnie..... ale jak ja Ci zazdroszczę widoku tych ....łosi To zwierzęta, na które kiedy patrzę, to rozczulaja mnie niemożebnie Uwielbiam je. Takie dwulewonożne pokraki
OOOOOOOO dopiero teraz przeczytałam!!! Ja mam świra na pukcie łosi tak samo!!! ZAwsze na Gwiazdke dostaje od mojego TZ coś z łosiem (albo tam niby reniferem, ale ja i tak mówie, że to łoś Mam już brelok do kluczy, kubek z łosiem, sweterek w dwa łosie, poduszki w łosie, bomki -łosie,świateczne figurki i chyba z 10 maskotek łosiowych.Kocham je
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:14   #981
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wrrrry witam was .Mam za oknem trochę śniegu ,ale tak malutko.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:32   #982
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzień dobry
Sagusia przed ósmą Ty już jesteś po szoferowaniu? O której Ty Kochana musiałaś wstać? Mój młodszy dziś z promienną buzią wpadł do sypialni i zakrzyknął radośnie "Mami, jest śnieg, zobacz jak pięknie!!!". Udało mi się jakoś wykrzywić twarz w grymasie podobnym do uśmiechu... Od razu jak spojrzałam przez okno, to mnie siły opuściły. Dobrze chociaż , że odśnieżać samochodu nie będę.
MagdaM z tego co piszesz wynika, że pigmanorm działa podobnie jak cos, nam też najpierw atakowało okolice ust.
Ivonka jak mówię, że masz ładne oczy to znaczy, że tak jest. Nikt nie sponsoruje moich wypowiedzi więc nie mam z tego żadnych profitów A co z tym pępkiem się uwzięłyście? Ja szukam takiej formy spędzenia okresu świątecznego, żeby szafy nie urosły. Zamiast jeść kilogramy owoców, miodu i innych cudów proponuję położyć je w formie maski na twarz, przynajmniej korzyść jakaś będzie. Dla bardziej wybrednych zaproponowałam inne formy aktywności - nadal mając na myśli zachowanie dobrego humoru i sprawności fizycznej Nie ma co wybrzydzać, że towar po 18 latach się przeterminował. Sprytne sobie poradzą, mnie nie wypada nakłaniać do reklamacji Dokumentu dokąd nie wydają, to pozostają związki kazirodcze :p
Margarynka sprawdziłam skład na opakowaniu Cetaphilu, nie ma tam SLS, może skład zmienili albo użyli innej zamiennej nazwy? Iwostin mnie także zapycha, no i oczywiście LRP, o czym nie miałam pojęcia i nakupowałam przed maską zgrzewkami tego badziewia

Dziś po nocy posmarowałam się Physiogelem w kremie. Mam buraka.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:39   #983
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Odkąd w TV pokazano jak się zabija łosia to tylko z tym kojarzę te biedne, bezbronne zwierzęta
Denna oficerki i krótka spódniczka wyglądają super
Domcia prosiła, żeby się w jej imieniu z Wami przywitać. Już jest w drodze do Gorzowa, pokonuje śnieżne drogi w ogumionym aucie TŻ'a, wróci do nas na wieczór.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:51   #984
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No ja go dostałam a to stwierdziłam ze jak go juz mam ten pigmanorm to wykorzystam......łuszczen ie na trzeci dzien wystapiło uffff. Z SVR mam próbke koloryzujacego +50 szczypie tam gdzie skora zlazi i w oczy mnie szczypie - ale na gębie wyglada OK nie świeci się i kolor w sumie sie dopasował.....Ale oczy mi lzawia podobnie było z koloryzowana avenka bo kolorowa bioderma juz tak mi po oczach nie dawała. A jesli chodzi o tego ROC - ekstra jest....nie swieci sie nie bile matuje nawet a mam ten anty brown spot....ale ze nie jestem pewna ochrony jego (czy nie stary) to dzis sprobowalam ten svr.
A co do łusczenia to jestem przygotwana przez was mam te chusteczki pilingujace a i płatki takie tez zakupiłam.
IVONA ty masz kompleksy?????? Ty lustra nie masz chyba!!!!!! Ale laska!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:18   #985
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

to witam w rodzinie miłośniczek łosi
Anturium -uświadomiłaś mi, ze muszę odśniezyć auto. To ja chyba zrezygnuję z jazdy do sklepu.... Tz - ta nie ma ,dziecko odrabia lekcje ( nie rozumiem polowy tego, co cn musi - czy Wy też mialyście wrażenie niebywałego skoku jeżeli chodzi o poziom, między nauczaniem początkowym a 4 klasą ? Ja jestem wstrzaśnięta).

Buczuś - przprosilam się z podkładem dr Hauschki - odkąd zaczełam się mniej łuszczyć, on jest super. Wypróbowalam dzsiaj próbkę podkładu Mac'a - jakis mkineralny. Cuchnął jak 5 hauscheki jakis taki nie taki. Ale róż Mac'a - super kolor . i fajnie się go używa. To pierwszy kosmetyk tej firmy, ktory mam .

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-22 o 11:19
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:38   #986
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Anturium - No jak Cetaphil nie ma tego to nie ma- ktoś na wizażu zamieścił taki skład, może zmienili albo czarny PR ktoś robi , NO ja tego kompaktu SVR nie polecam bo to jakby plasteline rozsmarować na twarzy ale na razie nie mam pomysłu...dopiero jak słońce mocniej zaświeci to będę zmuszona podjąć decyzję ale to mam przecież 4 częsci wątku do przejrzenia raptem 2 miliony postów na pewno coś znajdę - ale nie mam co się martwić mam taki arabski strój chusta na twarz i salam alejkum i nie ma plam...
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:53   #987
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
Anturium - No jak Cetaphil nie ma tego to nie ma- ktoś na wizażu zamieścił taki skład, może zmienili albo czarny PR ktoś robi , NO ja tego kompaktu SVR nie polecam bo to jakby plasteline rozsmarować na twarzy ale na razie nie mam pomysłu...dopiero jak słońce mocniej zaświeci to będę zmuszona podjąć decyzję ale to mam przecież 4 częsci wątku do przejrzenia raptem 2 miliony postów na pewno coś znajdę - ale nie mam co się martwić mam taki arabski strój chusta na twarz i salam alejkum i nie ma plam...
Margarynko - woal, chusta i parasolka i możesz wyjść z domu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:55   #988
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane Plameczki
Sagusia - nie śmiej sie ze mnie..... ale jak ja Ci zazdroszczę widoku tych ....łosi To zwierzęta, na które kiedy patrzę, to rozczulaja mnie niemożebnie Uwielbiam je. Takie dwulewonożne pokraki

Wcale sie nie smiejeSama jak je zobaczylam,to mnie ciary przeszlyZupelnie inne wrazenie spotkanie tak z nienacka niz w zoo.Pokraki z nich prawdziwe,ale za to takie pocieszne

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Sagusia przed ósmą Ty już jesteś po szoferowaniu? O której Ty Kochana musiałaś wstać? Mój młodszy dziś z promienną buzią wpadł do sypialni i zakrzyknął radośnie "Mami, jest śnieg, zobacz jak pięknie!!!". Udało mi się jakoś wykrzywić twarz w grymasie podobnym do uśmiechu... Od razu jak spojrzałam przez okno, to mnie siły opuściły. Dobrze chociaż , że odśnieżać samochodu nie będę.

Od tygodnia wstaje 5.30Srodek nocyNajgorsze,ze musze malego ze soba zabierac,bo nie mam z kim go zostawic.Dobrze,ze nie grymasi tak rano i bez protestow sie ubiera.Zasypia w samochodzie,a ja go pozniej wnosze do domu i budze przed wyjsciem do przedszkola.Dzis mam jeszcze tylko jechac odebrac chlopakow i koniec.Chyba,ze o czyms nie wiem i TZ oswieci mnie pozniej
Bylismy na sankachZmeczylam sie okrutnie,ale warto bylo.Zasypalo nas tu konkretnie.Brakuje tylko ubranej choinki i klimatu swiatMaly tak wariowal,ze zasnal jak kamien.Mam chwile dla Was i dla siebie
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:59   #989
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dziewczynki, musze się na dobre moją kaczką zająć. Moja przyjaciółka już jest w drodze
Odezwę się wieczorem.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:05   #990
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dziewczynki, musze się na dobre moją kaczką zająć. Moja przyjaciółka już jest w drodze
Odezwę się wieczorem.
Kwiatuszku - trzymam kciuki za kaczkę - niech przynajmniej jedna w Polsce będzie taka jak trzeba czyli ....

a przyjaciółka padnie trupem z zachwytu na Twój widok - już to widzę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.