Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 20:10   #2011
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

agusia, czytałam o tym wcześniej na gazecie.pl i nie wiem czemu ale wiedziałam, że o link będzie o tym biednym koniu. To tak przerażające i smutne że nie da się ująć w słowa. A komentarze na gazecie "e tam koń, a ilu ludzi dzisiaj padło" albo przy sprawie konia w zakopanem że "a jak konie rzucają się na bezbronnych ludzi to co" zupełnie mnie ścięły z nóg. Kocham zwierzęta i nie mieści mi się w głowie znieczulenie i bezduszność ludzka.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:10   #2012
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Moj TZ gotuje znakomicie i tylko w pieczeniu jestem lepsza
Atoja, mialam w ciazy cala serie mikrodermabrazji diamentowej (6 zabiegow), sa bezpieczne. W ogole nie mozna dac sie zwariowac, jak sobie przypomne, jak smarowalam sie tylko balsamem hipp dla dzieci, kwasow nawet najslabszych nie tknelam.. kolejnym razem nie bede tak ortodoksyjna, oczywiscie w granicach rozsadku.

Rany, straszne...

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:11
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:14   #2013
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Widziałam... To już kolejna tego typu historia w ostatnim czasie. Podpisałam nawet niedawno petycję, choć wiem, że to walka z wiatrakami.

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm, coraz gorzej niestety , i to nie tylko w Przemyślu Co nie zmienia faktu , że chętnie kiedyś wpadne na pogaduchy do Was
Zapraszamy!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:20   #2014
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
agusia, czytałam o tym wcześniej na gazecie.pl i nie wiem czemu ale wiedziałam, że o link będzie o tym biednym koniu. To tak przerażające i smutne że nie da się ująć w słowa. A komentarze na gazecie "e tam koń, a ilu ludzi dzisiaj padło" albo przy sprawie konia w zakopanem że "a jak konie rzucają się na bezbronnych ludzi to co" zupełnie mnie ścięły z nóg. Kocham zwierzęta i nie mieści mi się w głowie znieczulenie i bezduszność ludzka.
Ja mam to samo, ludziom co piszą takie rzeczy należą się solidne
Poza tym ja jestem generalnie przeciw takiemu wykorzystywaniu koni, nawet jeśli są one w miarę dobrze traktowane przez właścicieli

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Moj TZ gotuje znakomicie i tylko w pieczeniu jestem lepsza
Atoja, mialam w ciazy cala serie mikrodermabrazji diamentowej (6 zabiegow), sa bezpieczne. W ogole nie mozna dac sie zwariowac, jak sobie przypomne, jak smarowalam sie tylko balsamem hipp dla dzieci, kwasow nawet najslabszych nie tknelam.. kolejnym razem nie bede tak ortodoksyjna, oczywiscie w granicach rozsadku.

Rany, straszne...
W ciąży i w trakcie karmienia niestety nie wolno używać nic np. z kwasem salicylowym i retinoidów Ale można się bez nich obyć te ileś miesięcy dla dobra dziecka

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Widziałam... To już kolejna tego typu historia w ostatnim czasie. Podpisałam nawet niedawno petycję, choć wiem, że to walka z wiatrakami.
Ileż to ja już różnych petycji podpisałam, kiedyś nawet w kilku sprawach zbierałam podpisy w imieniu fundacji VIVA! Akcja dla zwierząt.
Szkoda że takie rzeczy tak mało pomagają
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:22   #2015
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
agusia, czytałam o tym wcześniej na gazecie.pl i nie wiem czemu ale wiedziałam, że o link będzie o tym biednym koniu. To tak przerażające i smutne że nie da się ująć w słowa. A komentarze na gazecie "e tam koń, a ilu ludzi dzisiaj padło" albo przy sprawie konia w zakopanem że "a jak konie rzucają się na bezbronnych ludzi to co" zupełnie mnie ścięły z nóg. Kocham zwierzęta i nie mieści mi się w głowie znieczulenie i bezduszność ludzka.
Mnie też bolą komentarze bezmyślnych ludzi...piszą co im slina na język przyniesie. Niedawno był wypadek , rodzice kupili nowy samochód , mieli syna ok 17lat więc dali mu się przejechać.Ten zabrał na przejażdżkę przyjaciół i 5 młodych osó zginęło na miejscu. Jakiś idiota dał komentarz pod artykułem: Przez nich na działkę nie dojechałem, a miałem sie opalać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:25   #2016
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mnie też bolą komentarze bezmyślnych ludzi...piszą co im slina na język przyniesie. Niedawno był wypadek , rodzice kupili nowy samochód , mieli syna ok 17lat więc dali mu się przejechać.Ten zabrał na przejażdżkę przyjaciół i 5 młodych osó zginęło na miejscu. Jakiś idiota dał komentarz pod artykułem: Przez nich na działkę nie dojechałem, a miałem sie opalać
A ja dziś przeczytałam pod artykułem o tej potrąconej przez samochód w Warszawie dziewczynie komentarz że mogłaby to być jakaś babcia bo i tak za dużo one już wiosen przeżyły
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:26   #2017
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mnie bardziej w tej historii z samochodem zadziwia postawa rodziców- 17latkowi pozwolili prowadzić samochód i zabrać ze sobą znajomych?? a na komentarze w internecie już od dawna nie zwracam uwagi- czyste pieniactwo i chęć zwrócenia uwagi i rozpoczęcia dyskusji.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 20:40   #2018
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
mnie bardziej w tej historii z samochodem zadziwia postawa rodziców- 17latkowi pozwolili prowadzić samochód i zabrać ze sobą znajomych?? a na komentarze w internecie już od dawna nie zwracam uwagi- czyste pieniactwo i chęć zwrócenia uwagi i rozpoczęcia dyskusji.
Każdy ma jakieś swoje uwagi i komentarze, ja tez cos czasami palnę zanim przemyślę, ale nie wiem co trzeba miec w głowie żeby tak napisać.
A co do babci Bez komentarza.W sumie każdy z nas chyba słyszał przynajmniej coś takiego bynajmniej raz.
Oczywiście chciałam poprzec Frenkę...nie komntuję cytatu wyżej tylko się z nim zgadzam...bo mógł ktoś na wspak przeczytać tak dla pewności
Dobrze że nie mam lapka na dotyk , bo w ekranie w miejscu ikonki odswież była by dziura Widzę , że dziewczyny poszły spać, więc poczyniam to i ja dobranoc dziewczyny kochane . Ja az się boję kłaść , bo miałam wczoraj bardzo kosmaty sen , a najgorsze że nie było w nim mojego TŻ tylko ktoś z pracy... Życzę truskawkowo-malinowych snów :P
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-23 o 21:10
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:12   #2019
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
agusia, czytałam o tym wcześniej na gazecie.pl i nie wiem czemu ale wiedziałam, że o link będzie o tym biednym koniu. To tak przerażające i smutne że nie da się ująć w słowa. A komentarze na gazecie "e tam koń, a ilu ludzi dzisiaj padło" albo przy sprawie konia w zakopanem że "a jak konie rzucają się na bezbronnych ludzi to co" zupełnie mnie ścięły z nóg. Kocham zwierzęta i nie mieści mi się w głowie znieczulenie i bezduszność ludzka.
Zgadzam się z tym, że w tym czasie także umierają ludzie, że ludzie są źle traktowani, tylko, że człowiek może się poskarżyć, dochodzić swoich racji, a zwierzę nie.

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm, coraz gorzej niestety , i to nie tylko w Przemyślu Co nie zmienia faktu , że chętnie kiedyś wpadne na pogaduchy do Was
Zapraszamy na koniec świata
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:22   #2020
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
vril gratulejszyn

Przyszłam sie wyżalić, a moze pochwalic.... rozstałam się z Tż.
Dziekuje I trzymam kciuki, najtrudniejsza jest decyzja, a jak czujesz ulge, to juz to mowi samo za siebie, badz silna, dziewczyny tutaj na pewno cie wespra Nie boj nic, pol swiatu tego kwiatu, nie ma sie co meczyc, trzeba sie szanowac i starac sie o swoje szczescie, a nie spychac je na dalszy plan

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Vril gratulacje zzielenienia
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
vril
http://emoty.blox.pl/html w sekcji Złe i agresywne 9. od dołu
Thx

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Vril, również gratulacje, panuj nam szczęśliwie Z resztą z Twoim usposobieniem pewnie nie będziesz miała problemów
Dzieki serdeczne, postaram sie was wszystkich nie zawiesc

Cytat:
VRILL, ups, przepraszam, czy można dalej tak po nicku sie zwracac? szanowna pan moderatorko? Serdecznie gratuluję. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
Nawet trzeba Wylacznie vril i bedzie git

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Edit: Zapomniałam się pochwalić - przyszedł mój buffwear:jupi : Jest fantastyczny
Relacja, relacja, relacja!!!

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle...śniegu u mnie nie ma...a jeżeli już to maks 2 tyg i to raz na 10 lat, lata może nie ma jak w PL ale jest cieplutko, tak średnio 25 stopni w lato...troszeczkę więcej pada.Miszkam w wyjątkowym mieście, które posiada własny klimat, jak Anglia czy Irlandia, czyli więcej pada, brak mrozów
Cos dla mnie

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Vril, gratulacje
Dziekuje


Aha, donosze, ze latawiec Star Wars to idealnie trafiony prezent dla 10-letniego fana sagi Polecam, tak samo jak stroj pilkarski Ronaldo dla milosnika pilki noznej - w obu przypadkach widok smiejacych sie oczu jest bezcenny

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-23 o 21:39
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:33   #2021
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atoja powinnas wydrukować te gratulacje nasze i kiedys pokazac dziecku- ile osob ucieszyła wiadomośc o jego przyjściu.
A to dla Ciebie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 21:35   #2022
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atoja, ja się hamuję z wybuchami entuzjazmu żeby Cię nie speszyć, ale bardzo ciepło o Was myślę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:39   #2023
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A propos ciąży, niezmiennie śmieszy mnie ta piosenka kabaretu Hrabi:

__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:42   #2024
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Relacja, relacja, relacja!!!
Czuję się wywołana do odpowiedzi

Zamawiałam tutaj

Paczka przyszła błyskawicznie. Przelew zrobiłam w niedzielę wieczorem, w piątek miałam awizo. Buffy (2) zapakowane bardzo starannie. Do paczki załączono płytkę z instruktażem, najnowszy katalog i rozmaite gadżety reklamowe (brelok, naklejki, dziecięce tatuaże). Sam buff jest bardzo funkcjonalny. Materiał jest nadspodziewanie cienki i elastyczny (rozciąga się wszerz, nie rozciąga się wzdłuż), ale nie trąci jakąś badziewną lycrą. Przez cały dzień nosiłam jako opaskę na włosach i nawet po wielu godzinach nie miałam uczucia nieprzyjemnego ucisku. Zachowawczo wzięłam dla siebie czarny, ale już wiem, że skuszę się za jakiś czas na coś kolorowego.

Czy wiecie, że oni produkują to w różnych rozmiarach, w tym dziecięcych? Nawet są buffy specjalnie dla psów
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:48   #2025
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
A propos ciąży, niezmiennie śmieszy mnie ta piosenka kabaretu Hrabi:

Świetne Nie widziałam tego a muszę powiedzieć że bardzo lubię ten kabaret
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:49   #2026
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Niech moj juz tez przyleci Moze jutro
Ja wzielam z eBay z powloka UV, obaczymy jak to gra. Myslisz, ze w upalne dni nie bedzie w tym goraco (opaska na glowe, czapka, itp.)? I czy sie nie zeslizguje z wlosow skoro jest luzny, nie trzeba go ciagle poprawiac?

Kolaczkowska jest debestna Pamietam skecz gdzie grala smierc - "mam czas, poczekam"

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-23 o 21:59
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:51   #2027
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

no wlasnie zastanawialam sie czy dla dzieci są.. zakupiłabym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:54   #2028
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niech moj juz tez przyleci Moze jutro
Ja wzielam z eBay z powloka UV, obaczymy jak to gra. Myslisz, ze w upalne dni nie bedzie w tym goraco (opaska na glowe, czapka, itp.)? I czy sie nie zeslizguje z wlosow skoro jest luzny, nie trzeba go ciagle poprawiac?
Vril, on nie jest luźny, nie jest też ciasny, rozciąga się po prostu dokładnie tyle, ile trzeba. Nie umiem tego lepiej opisać, musisz tego doświadczyć i już. I na pewno nie będzie ci gorąco. Tak jak pisałam, buff okazał się bardzo cieniutki, co jest zaskakujące w kontekście tego, jak jest mocny. No i skóra przecież przez tę mikrofibrę swobodnie oddycha. Taka kosmiczna technologia

Pastereczko, przejrzyj tę stronę, którą wrzuciłam wyżej. Mają całą kolekcję dziecięcą.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-23 o 21:55
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:58   #2029
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dziewczynki, idę się skończyć Paragraf 22 (btw. ktoś ubóstwia jak ja?), już mi oczy wysychają od monitora.


dobrej nocy!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 22:00   #2030
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dziewczynki, idę się skończyć Paragraf 22 (btw. ktoś ubóstwia jak ja?), już mi oczy wysychają od monitora.


dobrej nocy!
uwielbiam! niedługo planuję sobie zafundować kolejną powtórkę
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:00   #2031
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dziewczynki, idę się skończyć Paragraf 22 (btw. ktoś ubóstwia jak ja?), już mi oczy wysychają od monitora.
dobrej nocy!
Czytałam chyba z 5 razy! Uwielbiam historię Majora Majora Majora Ale "Paragraf 22 bis" to jedno z moich największych rozczarowań czytelniczych.
Dobranoc
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:04   #2032
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Vril, on nie jest luźny, nie jest też ciasny, rozciąga się po prostu dokładnie tyle, ile trzeba. Nie umiem tego lepiej opisać, musisz tego doświadczyć i już. I na pewno nie będzie ci gorąco. Tak jak pisałam, buff okazał się bardzo cieniutki, co jest zaskakujące w kontekście tego, jak jest mocny. No i skóra przecież przez tę mikrofibrę swobodnie oddycha. Taka kosmiczna technologia

Pastereczko, przejrzyj tę stronę, którą wrzuciłam wyżej. Mają całą kolekcję dziecięcą.
Muszę sobie zacząć powtarzać: Nie potrzebujesz tego, nie potrzebujesz tego, nie potrzebujesz tego...
Ależ Wy oddziałujecie na ludzi
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:15   #2033
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

k@sia - a tą wirtualną karte mozna założyc bez wychodzenia z domu i jest darmowa?? Normalna karte mam z banku zachodniego, ale nawet gdybym sie nie bala placic nia przez internet to mi nie wchodzi

nie chce nikogo prosic o skladanie zamowienia, dlatego przydaloby się cos z tym zrobic..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:22   #2034
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Si, ja tzz planuje zakupic Juniora dla bratanka - Spiderman to bedzie to
Kamilawu ile zaplacilas za przesylke dwoch sztuk? A moze byla gratis? (cos tak doczytalam)

Rozi, Paragraf 22 przeczytalam jeszcze w szkole, genialny absurd Druga czesc to rzeczywiscie pomylka.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-23 o 22:24
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:28   #2035
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
k@sia - a tą wirtualną karte mozna założyc bez wychodzenia z domu i jest darmowa?? Normalna karte mam z banku zachodniego, ale nawet gdybym sie nie bala placic nia przez internet to mi nie wchodzi

nie chce nikogo prosic o skladanie zamowienia, dlatego przydaloby się cos z tym zrobic..
eKarta, czyli wirtualna karta mBanku nie jest bezpłatna - 25PLN/rok.
Można ją założyć bez wychodzenia z domu, ale najpierw trzeba założyć ekonto, przynajmniej tak mi się wydaje.
A co do problemów z płaceniem eKartą, to w Internecie jest ona widziana jak zwykła karta kredytowa, więc problemy będą z nią takie same.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:42   #2036
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
isilindill, przykre bardzo ech i jak tu miło iść do pracy??? może żle wydałaś a ktoś beezczelny wykorzystał sytuację? W takim zamęcie jak w macu wszystko możliwe nawet z podłymi kradzieżami
Winly, bądź dzielna jako i jesteś, musi być dobrze, ba a na pewno będzie za jakiś czas 1000 razy lepiej
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Is, to przykre z tym mankiem, ale nie przejmuj się tak, przecież to nie Twoja wina Niefajne jest to że nikogo w firmie to specjalnie nie obchodzi z tego co piszesz...
Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość

Isindil, smutna ta cała sytuacja, ale pewnie nic się już nie da zrobić Musisz po prostu cały czas się mieć na baczności i jeżeli jest taka możliwość to nie dopuszczaj nikogo do pieniędzy, za które Ty odpowiadasz. Pracowałam kiedyś jako kelnerka, potem także jako kasjerka w miejscu, gdzie do kasy miało dostęp kilka osób - wszystkie też osoby odpowiadały wspólnie za kasę, ale i tak zawsze się bałam, by nie było jakiegoś manka, bo złodziej i tak wyszedł by na swoje - oddał by po prostu tylko część "łupu".
Dzięki dziewczyny Eh.. wiem że to tylko stówa ale dla mnie aż, bo mam przeprowadzkę... no i ile minerałów...

Mam się na baczności, pilnuję ale i tak... I na pewno wydałam dobrze, nie pomyliłam się bo zawszę patrzę 2x i wydaję razem z paragonem i.. eh Poza tym gdyby co, była by to kwota nierówna, np.56.89 a nie 100!

Jeśli chodzi o niepozwalanie korzystania z kasetki to i tak niektórzy to maja gdzieś, bo np. chce pracownik zjeść coś na obiad z Maca i nabija sobie i Ci wsadza kase... a Ty zajęta jesteś...

Trudno, stalo się, kończę pracę za tydzień i żegnam się.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 22:51   #2037
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lori chyba zloze sie na wiatraczek jakby co, bo zamienilam google na loori w sprawie podstaw min. i nie moze Cie nie byc
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Zrobimy zbiorową zbiórkę
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ba. zrzuta na nowy sprzęt dla Lorri i dostęp do baz danych naukowych

Oj rozi, żebym Ciebie musiała przenosić na plotkowy...
Na dostęp do źródeł nie mogę narzekać, proszę raczej o załatwienie sześćdziesięciogodzinnej doby.

Wiatrak to mały wydatek, problem w tym, że nie ma mi go kto zamontować, sama się nie podejmę, mam obycie tylko z softem. Mój tato chciał zabrać komputer do naprawy, po moim trupie!!! Coś tam buczy w środku mimo niskiej temperatury, nie mam wyjścia, muszę się przestawić na laptopa bez internetu i czekać na przypływ litości w sercu mego brata (pewnie się w końcu zgodzi, żeby móc poszydzić, jaki to ze mnie lamer).

Będę wpadać na krótko na Wizaż i na małe zakupy.

Czasem sobie myślę, że mój komputer nadaje się już tylko do jednego -


... chociaż blue screena jeszcze nigdy nie widziałam [odpukać].

Rozi, dzięki za link do stronki z emotkami .

__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 23:26   #2038
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cześć dziewczynki
Nadrobiłam pobieżnie Wasze plotki w 2,5 godziny
Widzę że co poniektóre osoby wreszcie do wróciły do nas co mnie bardzo ucieszyło. Jedna się wreszcie ujawniła (Atoju już Ci gratulowałam ) , a jedna zzieleniła (Vril Tobie nie gratulowałam więc niniejszym to czynię )
Na więcej teamtów się nie wypowadam bo mi wszystko z głowy wyleciało
Winly trzymaj się
Paulo spóźnione najlepsze życzenia
Jutro wrzucę fotki i zdam relację, dzisiaj już padam na pyszczek, bo cały dzień między pralką a kompem kursowałam, ale większość przy kompie, bo foty z wyjazdu przeglądałam i oczy mam tak czerwone że szok. Dobranocka
dobrze że jutro jeszcze mam urlop...
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 23:29   #2039
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam! Tak Was sobie czytam i czytam... i jeszcze dlugo czytac bede :P Mam pytanie odnosnie zestawu czy mozecie mi powiedziec czy na poczatek sie nada?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 07:13   #2040
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominiko, witaj świeża, wypoczęta i zadowolona mam nadzieję

własnie mam zapakowany koszyk na BuffWear i sie waham
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.