z blondynki na rudą ? .. hm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 19:13   #1
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379

z blondynki na rudą ? .. hm


Witam serdecznie Dziewczęta
Od zawsze podobały mi się rude odcienie włosów ... i dzisiaj wpadłam na taki genialny pomysł, że może czas na większą metamorfozę
Jednak nie jestem w 100 % pewna czy taki kolor włosów by mi pasował.
Jestem naturalną blondynką ostatnio pod koniec 2009 roku pomalowałam włosy na jasny blond co można zobaczyć na 1,2,3 zdjęciu ...jednak szybko mi się znudził taki jasny odcień i w tamtym tygodniu włosy zamalowałam na "jasny blond" Garniera ..zdjęcie farby załączam w 4 zdjęciu zaś na 5,6 widać efekt (wiem, mam kiepską kamerkę i jest rozświetlone zdjęcie także na pewno stwierdzicie , że nie ma żadnej różnicy ale uwierzcie mi ..jest ).
No i pytanie brzmi .. jak myślicie czy warto zaszaleć ? Bardzo podoba mi się taki odcień jak na 7 zdjęciu jest on dosyć intensywny ... ale jak dla mnie boski
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w malowaniu i eksperymentowaniu przy włosach tak więc proszę o rade .. czy pasują mi rude włosy? Wiem,że jest dużo odcieni no i czy później trudno by było wrócić do blondu ( oczywiście takiego ciemnego naturalnego na pewno nie jasnego)?
Może to mój chwilowy kaprys nie wiem sama myślałam jeszcze o ciemniejszym blondzie którego zdjęcie załączam jako 8.
Wszelkie opinie rady mile widziane
Z góry dziękuję
Liczę na Was

P.S Zdjęcia robione kamerką internetową ..rozjaśniane przerabiane wymodzone po całości oraz słaba jakość ale mam nadzieję, że da radę jakoś pomóc
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:31   #2
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Dziewczęta
Od zawsze podobały mi się rude odcienie włosów ... i dzisiaj wpadłam na taki genialny pomysł, że może czas na większą metamorfozę
Jednak nie jestem w 100 % pewna czy taki kolor włosów by mi pasował.
Jestem naturalną blondynką ostatnio pod koniec 2009 roku pomalowałam włosy na jasny blond co można zobaczyć na 1,2,3 zdjęciu ...jednak szybko mi się znudził taki jasny odcień i w tamtym tygodniu włosy zamalowałam na "jasny blond" Garniera ..zdjęcie farby załączam w 4 zdjęciu zaś na 5,6 widać efekt (wiem, mam kiepską kamerkę i jest rozświetlone zdjęcie także na pewno stwierdzicie , że nie ma żadnej różnicy ale uwierzcie mi ..jest ).
No i pytanie brzmi .. jak myślicie czy warto zaszaleć ? Bardzo podoba mi się taki odcień jak na 7 zdjęciu jest on dosyć intensywny ... ale jak dla mnie boski
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w malowaniu i eksperymentowaniu przy włosach tak więc proszę o rade .. czy pasują mi rude włosy? Wiem,że jest dużo odcieni no i czy później trudno by było wrócić do blondu ( oczywiście takiego ciemnego naturalnego na pewno nie jasnego)?
Może to mój chwilowy kaprys nie wiem sama myślałam jeszcze o ciemniejszym blondzie którego zdjęcie załączam jako 8.
Wszelkie opinie rady mile widziane
Z góry dziękuję
Liczę na Was

P.S Zdjęcia robione kamerką internetową ..rozjaśniane przerabiane wymodzone po całości oraz słaba jakość ale mam nadzieję, że da radę jakoś pomóc
tak, jak sama piszesz, zdjęcia są słabej jakości i bardzo ciężko (przynajmniej mnie) doradzić Ci coś. ciężko ocenić jaką masz cerę, oprawę oczu, a co za tym idzie - poradzić coś w sprawie rudego...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:14   #3
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Niestety nie mam żadnych innych zdjęć (skasowałam przed przypadek wszystkie foldery starsze..) Mam jasną karnację, oprawa oczu?hmm.. nie jest ani ciemna ani zbyt jasna ale zapewne zaliczana do tej drugiej.
Zrobiłam właśnie zdjęcia kamerką internetową może coś pomogą ...
Zdjęcie są zrobione przy oknie ponieważ tylko tak widać na nich cokolwiek ...
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:33   #4
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

wydaje mi się że rudy będzie pasować ożywi twoją twarz .. ale tak jak koleżanka wyżej nie mogę nic powiedzieć na 100% przy takich fotkach
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:38   #5
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
wydaje mi się że rudy będzie pasować ożywi twoją twarz .. ale tak jak koleżanka wyżej nie mogę nic powiedzieć na 100% przy takich fotkach
Dziękuję za odpowiedź
No niestety nie posiadam aparatu jedyne co to kamerka internetowa która jak widać w niczym nie pomaga...
Muszę się jeszcze zastanowić ale strasznie mnie korci
Faktyczne z tych zdjęć nie da rady ocenić tak więc dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi
Pozdrawiam ciepło
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:08   #6
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Niestety nie mam żadnych innych zdjęć (skasowałam przed przypadek wszystkie foldery starsze..) Mam jasną karnację, oprawa oczu?hmm.. nie jest ani ciemna ani zbyt jasna ale zapewne zaliczana do tej drugiej.
Zrobiłam właśnie zdjęcia kamerką internetową może coś pomogą ...
Zdjęcie są zrobione przy oknie ponieważ tylko tak widać na nich cokolwiek ...
może to kwestia tego, że nie przepadam za rudym, a może tego, że rudy jest kolorem, który moim zdaniem mało komu pasuje (ma dużo różnych odcieni - miedziane, pomarańczowe, czerwone itp.), ale ja bym na Twoim miejscu nie zmieniałabym koloru, ewentualnie jeśli masz ochotę na zmiany, to pokombinuj z odcieniami w zakresie blondu

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

może jakiś miodowy blond? i troszkę rudości i ciepła no i blondu u postawy będzie

http://bi.gazeta.pl/im/4/4086/z4086284X.jpg
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:35   #7
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
może to kwestia tego, że nie przepadam za rudym, a może tego, że rudy jest kolorem, który moim zdaniem mało komu pasuje (ma dużo różnych odcieni - miedziane, pomarańczowe, czerwone itp.), ale ja bym na Twoim miejscu nie zmieniałabym koloru, ewentualnie jeśli masz ochotę na zmiany, to pokombinuj z odcieniami w zakresie blondu

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

może jakiś miodowy blond? i troszkę rudości i ciepła no i blondu u postawy będzie

http://bi.gazeta.pl/im/4/4086/z4086284X.jpg
Hm właśnie stwierdziłam, że może jednak rudy to nie mój kolor , po prostu mam ochotę na zmianę Zastanawiałam się jeszcze nad ciemniejszym blondem którego zdjęcie załączyłam w moim pierwszym poście jako zdjęcie 8 . Tylko nie wiem czy nie wyjdzie zbyt ciemny czyli pod brąz ...
Jeśli chodzi o farby jestem strasznie wybredna a może nie tyle co wybredna co po prostu mało miałam do czynienia z farbowaniem i boję się, że coś wyjdzie nie tak.
Zazwyczaj jak przeglądałam farby z blondem to albo zbyt jasne albo pod żółty mi podchodziły dlatego też szybko znudził mi się jaśniejszy kolor włosów mój naturalny jest taki jak na 1,2 zdjęciu.
Chciałabym znaleźć podobną farbę...4 lata temu zrobiłam sobie 2 razy pasemka jaśniejsze gdzie przy moich włosach wyglądały jakbym miała całe jasne .. i 3 lata temu wybrałam się do fryzjera L'oreal zapłaciłam ok.120 zł. ale przy namniej wróciłam z pięknym kolorem włosów który był bardzo podobny do mojego naturalnego koloru. Jednak nie jest mi na rękę zapłacić w tym momencie takich pieniążków na fryzjera.
Może któraś z dziewczyn malowała włosy farbą Garnier "Blond" zdjęcie 3.
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 12:57   #8
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Hm właśnie stwierdziłam, że może jednak rudy to nie mój kolor , po prostu mam ochotę na zmianę Zastanawiałam się jeszcze nad ciemniejszym blondem którego zdjęcie załączyłam w moim pierwszym poście jako zdjęcie 8 . Tylko nie wiem czy nie wyjdzie zbyt ciemny czyli pod brąz ...
Jeśli chodzi o farby jestem strasznie wybredna a może nie tyle co wybredna co po prostu mało miałam do czynienia z farbowaniem i boję się, że coś wyjdzie nie tak.
Zazwyczaj jak przeglądałam farby z blondem to albo zbyt jasne albo pod żółty mi podchodziły dlatego też szybko znudził mi się jaśniejszy kolor włosów mój naturalny jest taki jak na 1,2 zdjęciu.
Chciałabym znaleźć podobną farbę...4 lata temu zrobiłam sobie 2 razy pasemka jaśniejsze gdzie przy moich włosach wyglądały jakbym miała całe jasne .. i 3 lata temu wybrałam się do fryzjera L'oreal zapłaciłam ok.120 zł. ale przy namniej wróciłam z pięknym kolorem włosów który był bardzo podobny do mojego naturalnego koloru. Jednak nie jest mi na rękę zapłacić w tym momencie takich pieniążków na fryzjera.
Może któraś z dziewczyn malowała włosy farbą Garnier "Blond" zdjęcie 3.
sklepowych farb nie polecam, one mają dość sporą zawartość ciepłego barwnika, może zamów sobie z Allegro farbę L'oreala np. Majirel, poszukaj wątku, gdzie dziewczyny piszą coś na ten temat, na Allegro masz palety z odcieniami, przejrzyj. do wybijania żółtawych tonów proponuję szampon Joanna (niebieski)
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 13:21   #9
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
sklepowych farb nie polecam, one mają dość sporą zawartość ciepłego barwnika, może zamów sobie z Allegro farbę L'oreala np. Majirel, poszukaj wątku, gdzie dziewczyny piszą coś na ten temat, na Allegro masz palety z odcieniami, przejrzyj. do wybijania żółtawych tonów proponuję szampon Joanna (niebieski)
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi.
Ogólnie teraz na głowie mam Garnier Color Naturals Jasny Blond numer 8 jest ładny ale chciałabym troszeczkę ciemniejszy odcień jednak nie taki który podchodzi pod brąz.
Właśnie przeglądałam wątki na wizażu odnośnie farby Garnier Color Naturals 7 i z tego co dziewczyny piszą wychodzi jak jasny brąz...więc chyba dam sobie spokój z farbą Garnier i poszukam tak jak mówisz jakiegoś ciemnego blondu z L'oreal i zaraz przeszukam na wizażu wątki na ten temat
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 17:01   #10
PannaDelikatna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wyżyna Katowicka
Wiadomości: 2 485
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Uważam,że bardzo ładnie byłoby Ci w rudościach. Polecam odcień "płomienny fenix" z serii Palette Color XXL. Ja także mam jasną karnację i podobno najlepiej mi w takim kolorze Próbowałam już wszystkiego
PannaDelikatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 12:49   #11
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

A moim zdaniem bardzo ładnie Ci w blondzie .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 16:16   #12
xzyciejestbuenox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 21
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

NIE NIE NIE ! NIE FARBUJ SIĘ FARBĄ Z 8 ZDJ.! Ja po niej miałam zielone włosy ! ;/
xzyciejestbuenox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:56   #13
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez xzyciejestbuenox Pokaż wiadomość
NIE NIE NIE ! NIE FARBUJ SIĘ FARBĄ Z 8 ZDJ.! Ja po niej miałam zielone włosy ! ;/
Właśnie czytałam wypowiedzi na temat tej farby na różnych forach i opinie są częściej na nie tak więc z tą farbą dam sobie spokój i poszukam jakiegoś ciemniejszego blondu dokładnie w piątek mam zamiar pójść na "łowy" i jeśli nic nie znajdę to na razie dam sobie spokój żebym później nie płakała jak kupie pierwszą lepszą farbę
Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam ciepło
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 17:44   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

A,przeglädalas wätek Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
dziewczyny doradzajä dobrze jak dobierac farby chlodne i cieple zeby pözniej nie uzyskac przeswitu rudego lub zielonego koloru.
Przy Twojej karnacji to tylko odcienie od blondu,sredni carmel po srednie bräzy ale chlodne tonacje.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-30 o 17:46
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 18:01   #15
blaskszminki
Raczkowanie
 
Avatar blaskszminki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 65
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cześć Jak widzisz po moim avatarze - sama jestem ruda Już od dobrego roku, kocham ten kolor i nie zamienię na żaden inny!
Naturalnie jestem szatynką, o bladej cerze Tak jak pisała któraś z dziewczyn wyżej - taki kolor trochę ociepla twarz

Kolor "Płomienny Feniks" jest dobry, śliczny odcień - ale nie trzyma się długo.

Sama musisz podjąć decyzję, albo może przerób swoje zdjęcie w programie graficznym i wrzuć kolor rudy na włosy i oceń
__________________
Mój blog z recenzjami, swatchami, paznokciami, makijażami
Sayonaramoose klik!

blaskszminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:22   #16
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez xzyciejestbuenox Pokaż wiadomość
NIE NIE NIE ! NIE FARBUJ SIĘ FARBĄ Z 8 ZDJ.! Ja po niej miałam zielone włosy ! ;/
po innej farbie tez moga wyjsc zielone jesli nieumiejetnie dobierze sie odcien do wlasnych wlosow. a z tego co czytalam to ten blond wychodzi bardzo ciemny, sama chcialam kiedys uzyc.

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam wypowiedzi na temat tej farby na różnych forach i opinie są częściej na nie tak więc z tą farbą dam sobie spokój i poszukam jakiegoś ciemniejszego blondu dokładnie w piątek mam zamiar pójść na "łowy" i jeśli nic nie znajdę to na razie dam sobie spokój żebym później nie płakała jak kupie pierwszą lepszą farbę
Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam ciepło
wczesniej wrzucilas zdjecia z naturalnymi wlosami, bardzo ladny odcien i do takiego chcesz wrocic tak? moim zdaniem nie baw sie z ciemnymi blondami bo bedziesz miec za ciemne wlosy
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:38   #17
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Jesli masz ochote na zmiane to na co czekasz???
Jestem blondynka i kilka miesiecy temu zdecydowalam sie to zmienic, wybralam sie do salonu i wyszlam jako brunetka. Niestety mimo komplementow ze strony znajmomych , nie czulam sie w tym kolorze dobrze ale warto bylo zaryzykowac...inaczej do tej pory bilabym sie z myslami.
Mysle,ze najlepiej w tym celu udac sie do profesjonalisty, przynajmniej za pierwszym razem , nie katuj swoich wlosow farbami sklepowymi, bo nigdy nie wiadomo czy osiagniesz zamierzony efekt. Aby uniknac rozczarowan umow sie na wizyte w salonie fryzjerskim. Pozniej juz mozesz sama farbowac w domku Ja tak robilam, bo nie stac mnie bylo na comiesieczne wizyty(w moim miesice to koszt ok 400zl).
Osobiscie uwielbiam ogniste kolory na glowie, pieknie komponuja sie z blada cera i zielonymi oczami, jak dla mnie nie ma nic piekniejszego.To zdecydowanie bardziej wyraziste i charakterystyczne niz bycie niebieskooka blondynka. Ponizsze zdjecia sa tego zywym dowodem, uroda Marcii jest obledna

Moim zdaniem rudy jest dla Ciebie stworzony, wyostrzy rysy twarzy i bedziesz wygladac bardziej kocio
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:40   #18
blaskszminki
Raczkowanie
 
Avatar blaskszminki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 65
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

No dokładnie, rudy z zielonymi oczami to bajka
nawiasem mówiąc, mnie się jeszcze piegi podobają, ale matka natura mnie takimi nie obdarzyła
__________________
Mój blog z recenzjami, swatchami, paznokciami, makijażami
Sayonaramoose klik!

blaskszminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:49   #19
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Jesli masz ochote na zmiane to na co czekasz???
Jestem blondynka i kilka miesiecy temu zdecydowalam sie to zmienic, wybralam sie do salonu i wyszlam jako brunetka. Niestety mimo komplementow ze strony znajmomych , nie czulam sie w tym kolorze dobrze ale warto bylo zaryzykowac...inaczej do tej pory bilabym sie z myslami.
Mysle,ze najlepiej w tym celu udac sie do profesjonalisty, przynajmniej za pierwszym razem , nie katuj swoich wlosow farbami sklepowymi, bo nigdy nie wiadomo czy osiagniesz zamierzony efekt. Aby uniknac rozczarowan umow sie na wizyte w salonie fryzjerskim. Pozniej juz mozesz sama farbowac w domku Ja tak robilam, bo nie stac mnie bylo na comiesieczne wizyty(w moim miesice to koszt ok 400zl).
Osobiscie uwielbiam ogniste kolory na glowie, pieknie komponuja sie z blada cera i zielonymi oczami, jak dla mnie nie ma nic piekniejszego.To zdecydowanie bardziej wyraziste i charakterystyczne niz bycie niebieskooka blondynka. Ponizsze zdjecia sa tego zywym dowodem, uroda Marcii jest obledna

Moim zdaniem rudy jest dla Ciebie stworzony, wyostrzy rysy twarzy i bedziesz wygladac bardziej kocio
samo pójście do fryzjera nie gwarantuje dobrego wyglądu, niestety... farb drogeryjnych nie polecam, ale wizyty w niesprawdzonym salonie również, bo efekt może być słaby i naprawdę niejednokrotnie za wysoką cenę.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 19:59   #20
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
To co udalo mi sie zrobic Przy tak kiepskiej jakosci zdjec, naprawde marnie sie to prezentuje

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
samo pójście do fryzjera nie gwarantuje dobrego wyglądu, niestety... farb drogeryjnych nie polecam, ale wizyty w niesprawdzonym salonie również, bo efekt może być słaby i naprawdę niejednokrotnie za wysoką cenę.
Niestety gwarancji nie ma, chyba,ze masz sprawdzonego styliste Czasami trzeba potrafic zaryzykowac i zdac sie na czyjas wiedze

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-30 o 20:52 Powód: post pod postem
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:08   #21
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: z blondynki na rudą ? .. hm

Witam i dziękuję Kochane za odpowiedzi
Fakt..zdjęcia są słabe jak już wcześniej pisałam brak aparatu jedynie kamerka internetowa...
Podoba mi się ten kolorek z pierwszego zdjęcia jaki dodała ewciaa82 za co dziękuję.
Korci mnie zmiana ponieważ od zawsze jestem blondynką...2 razy w życiu zrobiłam sobie jaśniejsze pasemka ale to ok. 5 lat temu. Przygoda z farbą zaczęła się od 2009 roku jak pisałam wcześniej ale nigdy nie "szalałam"..tylko baardzo jasny blond a teraz lekko przyciemniony co na zdjęciach niestety nie jest widoczne.
untouchable - tak chciałabym znaleźć podobną farbę jak na zdjęciu gdzie mam swój naturalny kolor włosów w zasadzie mógłby być ciemniejszy troszkę
kaska222 - przeglądałam wątki ale dużo jest jasnych odcieni natomiast mnie interesuje troszkę ciemniejszy odcień blondu . Na pewno przejrzę po pracy dlatego teraz odpisuję na szybko.
W piątek chce się wybrać do Rossmana i poszukać jakiejś farby na pewno napisze jakie odcienie mi się spodobały i będę dalej kombinować
Pozdrawiam cieplutko
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.