Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 20:30   #4111
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale to niespecjalnie
Dodam jeszcze ze to jest naprawde gigantyczne, starczy na dluuugo
Mi to za pierwszym razem z rąk wypadło, ale ja jestem niezdarna nieco
Z wlasnego doświadczenia wiem, że jak już coś wpadnie w oko to lipa, koniec. Chyba że to wlaśnie limitowanka i szybko wykupią
Gdyby to był sam róż z rozświetlaczem to bym się nie zastanawiała, ale ta duuuża ilość bronzera ... Bo ja jestem strasznie blada i pewnie ten bronzer i tak by był zbyt ciemny dla mnie ...
Także - z wyglądu mi się podoba no i rozświetlacz i róż mi się podobają, natomiast bronzer już niekoniecznie. Serce mówi tak, ale rozum się buntuje! :P
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:40   #4112
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Gdyby to był sam róż z rozświetlaczem to bym się nie zastanawiała, ale ta duuuża ilość bronzera ... Bo ja jestem strasznie blada i pewnie ten bronzer i tak by był zbyt ciemny dla mnie ...
Także - z wyglądu mi się podoba no i rozświetlacz i róż mi się podobają, natomiast bronzer już niekoniecznie. Serce mówi tak, ale rozum się buntuje! :P
Nie traktuj tego jako kuszenie, tak tylko pisze
Brązer jest jasny. Ja jestem bladziochem, ale wyszczuplam się brązerem Bronze, akurat go wrzucilam w swachach. Po prostu go dobrze rozcieram. I jest git. Ten z PP jest sporo jasniejszy, ja bym się go nie bała
U mnie serce i rozum mówią TAK, tylko portfel sie buntuje
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:40   #4113
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Byłam, widziałam i macałam nowości więc będzie parę słów do mikrofonu

Nowa Gaga - prze-pię-kna Prześliczny nudasowy nudas Po prostu dawno żadna szminka mnie tak nie zachwyciła! Jeśli uważacie że szminka jest za jasna to chwyćcie po błyszczyk bo jest niby identyczny ale jednak nieco ciemniejszy - może z faktu że jest ciemniejszy albo nie jest tak kryjący jak szminka więc może mój ciemny pigment widać mocniej. Wzięłam szminkę bo to jednak mój ukochany Amplified ale błyszczyk jest również na wishliście.

Cremeblend Blush - takie róże w kremie powinny być! Po nałożeniu przypomniają róże w kremie MUFE (taflowo błyszczące ale nie tłuste) ale mają inną konsystencje (mam wrażenie że MUFE są nieco bardziej płynne), fantastycznie można w nich stopniować kolor i w ogóle są bardzo łatwe w użyciu. Wzięłam brzoskwiniowy Something Special ale oczywiście zachwycił mnie So Sweet, So Easy (taka kremowa jaśniejsza i chłodniejsza wersja Pinch O'Peach) ale reszta różów też bardzo wearable.

Sheen Supreme Lipstick - nie dla mnie. Owszem niektóre kolory ciekawe - Supremely Confident (baaaaradzo jasny, chłodny, idealny do smoky), Look at Her (miedziany) i również te mocniejsze fuksjowe. Pięknie się błyszczą, na ustach niczym balsam ale sa półtransparentne więc efekt bardzo zależy od pigmentu ust i nie ma co kupować w ciemno. Na minus niestety słaba trwałość - po kilku (3-4) godzinach z Look at Her nie zostało nic
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:10   #4114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ach no tak, bo Ty nie mieszkasz w Polsce .
Ja od dłuższego czasu baardzo chcę mineralny róż z MACa, ale dużo bardziej (przynajmniej ze swatchy) podoba mi się ten brzoskwiniowy z QC , bronzera nie używam, rozświetlacza narazie też nie, ale kto wie ...
Chyba sobie daruję ten pink power, aczkolwiek kusi :P. Ale w zasadzie to większość rzeczy z MACa powoduje, że mi się oczy świecą tylko jak pomyślę "czy ty dziewczyno będziesz tego w ogóle kiedykolwiek używać?" to już przestaję być taka napalona ;P.
Mylisz się, ja nie zagranica To raz, a dwa - jeszcze całkiem całkiem niedawno, zaledwie miesiąc temu tez mówiłam jak Ty, - bronzer nie, rozświetlacz nie, az dostałam w łapki CCL a potem bronzer i przepadłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:14   #4115
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie traktuj tego jako kuszenie, tak tylko pisze
Brązer jest jasny. Ja jestem bladziochem, ale wyszczuplam się brązerem Bronze, akurat go wrzucilam w swachach. Po prostu go dobrze rozcieram. I jest git. Ten z PP jest sporo jasniejszy, ja bym się go nie bała
U mnie serce i rozum mówią TAK, tylko portfel sie buntuje
Ok, w takim razie pomacam . Jak kupię to winię Ciebie! :P

Też mnie interesuje ta nowa gaga i właśnie kremowy róż sth special, wrzucisz swatche?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mylisz się, ja nie zagranica To raz, jeszcze całkiem całkiem niedawno, zaledwie miesiąc temu tez mówiłam jak Ty, - bronzer nie, rozświetlacz nie, az dostałam w łapki CCL a potem bronzer i przepadłam
Ja nie tyle, że się buntuję, ale po prostu nie umiem używać, kompletnie się nie znam na makijażu, aczkolwiek od jakiegoś czasu podglądam filmiki na youtube i coraz bardziej mnie to wszystko interesuje . Niemniej jednak na codzień chciałabym pozostać przy maskowaniu niedoskonałości + tuszu do rzęs, ale na jakieś wyjścia, do zdjęć itd. chętnie bym się pobawiła w bardziej "profesjonalnalne" makijaże więc mnie czeka dłuuuga droga .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:22   #4116
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[QUOTE=winyl;25519913]Ok, w takim razie pomacam . Jak kupię to winię Ciebie! :P

Biorę to na klatę
A oglądanie youtuba grozi macoholizmem strasznym...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-04 o 21:27
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:50   #4117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja nie tyle, że się buntuję, ale po prostu nie umiem używać, kompletnie się nie znam na makijażu, aczkolwiek od jakiegoś czasu podglądam filmiki na youtube i coraz bardziej mnie to wszystko interesuje . Niemniej jednak na codzień chciałabym pozostać przy maskowaniu niedoskonałości + tuszu do rzęs, ale na jakieś wyjścia, do zdjęć itd. chętnie bym się pobawiła w bardziej "profesjonalnalne" makijaże więc mnie czeka dłuuuga droga .
A myślisz ze ja umiem/umiałam używac tych rzeczy? Dopiero się uczę ale do czegoś trzeba przeciez zacząć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 22:35   #4118
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kupilam dzis nowy roz Brit Wit. Piekny kolor. Idealny do konturowania bladej twarzy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-04 o 22:38
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 22:38   #4119
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nowa Gaga - prze-pię-kna Prześliczny nudasowy nudas Po prostu dawno żadna szminka mnie tak nie zachwyciła! Jeśli uważacie że szminka jest za jasna to chwyćcie po błyszczyk bo jest niby identyczny ale jednak nieco ciemniejszy - może z faktu że jest ciemniejszy albo nie jest tak kryjący jak szminka więc może mój ciemny pigment widać mocniej. Wzięłam szminkę bo to jednak mój ukochany Amplified ale błyszczyk jest również na wishliście.
za jasna? dla mnie ona właśnie jest za ciemna mocno brązowa się wydaje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 22:49   #4120
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ma ktos Mineralize Blush Duo in Light Over Dark? Na MUA oceny ma bardzo wysokie. Czytajac je spodziewam sie jakiegos cudu doslownie. Jutro go bede w rekach miala, ale doczekac sie nie moge, wiec pytam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 23:47   #4121
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na swachowy wątek wrzuciłam moje zakupy z WW, ale zdjecia niestety nie oddaja urody tych cudeniek, szczegolnie różu, ktory jest boooooski. Chcialam wrzucic zdjecie swojego polika ale dopadlo mnie zoracowe łuszczenie...
śliczności!!!
muszę mieć Pink Power i Afrodytę )) świetne )

skoro bronzer w PP jest taki delikatnyyyy to będzie mój sesese
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 11:14   #4122
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
za jasna? dla mnie ona właśnie jest za ciemna mocno brązowa się wydaje
No wlaśnie ona nie jest brązowo-brązowa tylko beżowa wpadająca w brąz. Taki dziwny kolor - ni to beż, ni to jasny brąz, takie coś pomiędzy efektu z foty promo to nią samą nie osiągniesz I jest jasna - nie tak trupio jasna jak Myth czy nawet Creme d'Nude wyglada przy niej nieco bledziej i chłodniej ale jednak nudasowo jasna.

A w tym fragmencie co zacytowałaś chodziło mi o to że błyszczyk jest niby to samo ale na moich ustach wyglądał bardziej brązowo.Trochę chyba malo precyzyjnie się wyraziłam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:54   #4123
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
śliczności!!!
muszę mieć Pink Power i Afrodytę )) świetne )

skoro bronzer w PP jest taki delikatnyyyy to będzie mój sesese
Brązera jeszcze nie używałam, ale jest sporo jasniejszy od tego, który mam teraz. Dzis raczej posiedze w domku, ale mnie korci, zeby sie nim posmyrac no ale do odkurzania...
A Gaga mi sie nie podoba za brązowa dla mnie.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:26   #4124
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No wlaśnie ona nie jest brązowo-brązowa tylko beżowa wpadająca w brąz. Taki dziwny kolor - ni to beż, ni to jasny brąz, takie coś pomiędzy efektu z foty promo to nią samą nie osiągniesz I jest jasna - nie tak trupio jasna jak Myth czy nawet Creme d'Nude wyglada przy niej nieco bledziej i chłodniej ale jednak nudasowo jasna.

A w tym fragmencie co zacytowałaś chodziło mi o to że błyszczyk jest niby to samo ale na moich ustach wyglądał bardziej brązowo.Trochę chyba malo precyzyjnie się wyraziłam

Kusisz tą Gagą!! Zwłaszcza, że uwielbiam cherish, a wygląda na podobną Możesz to potwierdzic? Czy nie masz porównania z cherish?
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:46   #4125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Kusisz tą Gagą!! Zwłaszcza, że uwielbiam cherish, a wygląda na podobną Możesz to potwierdzic? Czy nie masz porównania z cherish?
Też mam Cherish i tez ja ale wydaje mi się, ze nie są az tak podobne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:57   #4126
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Też mam Cherish i tez ja ale wydaje mi się, ze nie są az tak podobne
Cherish jest super! W kazdym razie wydaje sie byc w tej samej "rodzinie" co cherish i Peachstock (przynajmniej mam nadzieje ze to cos miedzy nimi ;p )więc prawdopodobnie będzie moja
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:23   #4127
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Kusisz tą Gagą!! Zwłaszcza, że uwielbiam cherish, a wygląda na podobną Możesz to potwierdzic? Czy nie masz porównania z cherish?
Niestety Cherish nie mam ale na Temptalii chyba było porównanie GAgi do różnych nudasów.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:51   #4128
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Niestety Cherish nie mam ale na Temptalii chyba było porównanie GAgi do różnych nudasów.
ok super dzieki lece tam poszukac
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:54   #4129
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Też tak miałam zrobić, ale ten róż + rozświetlacz + bronzer ...
Rzecz w tym, że bronzera na 99% bym w ogóle nie używała, a jego jest najwięcej :/.
Choć oczami wyobraźni już widzę nadi83 jak mnie namawia na zakup "rozświetlacz, rozświetlacz"
oj tak, niczym diabełek siedzę na Twoim ramieniu i właśnie to Ci szepczę do ucha Skutecznie? Działa???

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

a takie pytanie do wszystkich: do kiedy Gaga II ma być dostępna w salonach? Bo nie wiem, czy ewentualnie trzeba będzie zaopatrywac się od razu w zapas czy zdąży się upolować i później??
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 18:27   #4130
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Oglądam swatch WW i powiem, że może i są całkiem całkiem te podwójne róże i Pink Powder, ale ta wielkość mnie przeraża - 11 g dla rózy i PP aż 20 g
Kiedy to bym zużyła - mnie dręczy.
A tu ceny w PL WW
http://www.snobka.pl/artykul/10853/wonder_woman_mac

róż 99 zł
mineralny puder 144 zł
cienie 4 - 176 zł
a paski na pędzle - 225 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 21:20   #4131
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Cherish jest super! W kazdym razie wydaje sie byc w tej samej "rodzinie" co cherish i Peachstock (przynajmniej mam nadzieje ze to cos miedzy nimi ;p )więc prawdopodobnie będzie moja
No jest Mnie Pan Adam na nią skusił
Oprócz tego mam jeszcze 2 typowe nudasy: Creme D'Nude i Blankety - ta ostatnia bardzo polubiłam za formułe - Amplified.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 21:49   #4132
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No jest Mnie Pan Adam na nią skusił
Oprócz tego mam jeszcze 2 typowe nudasy: Creme D'Nude i Blankety - ta ostatnia bardzo polubiłam za formułe - Amplified.
A mi Amplified wysusza usta
Jak nie nawilżę porządnie ust to nie wygladą zbyt ladnie Może ja cuś źle robię
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 21:51   #4133
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj tak, niczym diabełek siedzę na Twoim ramieniu i właśnie to Ci szepczę do ucha Skutecznie? Działa???

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

a takie pytanie do wszystkich: do kiedy Gaga II ma być dostępna w salonach? Bo nie wiem, czy ewentualnie trzeba będzie zaopatrywac się od razu w zapas czy zdąży się upolować i później??
Chyba działa, bo cały czas intensywnie o tym myślę :P.
A jakiego używasz pędzla do rozświetlacza ?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 22:11   #4134
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny pomóżcie. Wertuję to KWC i opinie już znam chyba na pamięć, ale wciąż nie mogę się zdecydować, który podkład byłby najlepszy. Czy znajdzie się ktoś kto testował Pro Longwear, Studio i ten Mineralny? Zastanawiam się też nad Studio w kompakcie. Zależy mi na kryciu, średnim matowieniu (to mogę osiągnąć innymi produktami) i trwałości. Z góry dziękuję
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 22:59   #4135
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Wertuję to KWC i opinie już znam chyba na pamięć, ale wciąż nie mogę się zdecydować, który podkład byłby najlepszy. Czy znajdzie się ktoś kto testował Pro Longwear, Studio i ten Mineralny? Zastanawiam się też nad Studio w kompakcie. Zależy mi na kryciu, średnim matowieniu (to mogę osiągnąć innymi produktami) i trwałości. Z góry dziękuję
Studio Sculpt jest trwały, krycie zależy od tego czym go nakladasz, czyli od sredniego do pełnego i nie jest matujący, ja go lubię. Innych z maca nie używałam. Najlepiej idź i weź próbki Każdemu może podpasować cos innego.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-05 o 23:02
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 23:23   #4136
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Brązera jeszcze nie używałam, ale jest sporo jasniejszy od tego, który mam teraz. Dzis raczej posiedze w domku, ale mnie korci, zeby sie nim posmyrac no ale do odkurzania...
A Gaga mi sie nie podoba za brązowa dla mnie.
ja tam bym sie i do odkurzania smyrała )

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A mi Amplified wysusza usta
Jak nie nawilżę porządnie ust to nie wygladą zbyt ladnie Może ja cuś źle robię
wiesz co, może piling przed pomalowaniem? bo a formuła może faktycznie w niektórych przypadkach podkreślić suche skórki, ale broń Boże nie wysusza sama w sobie jak już masz usta doprowadzone do ładu to ładnie się trzyma, nie obciążając i nie wysuszając
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 23:58   #4137
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja tam bym sie i do odkurzania smyrała )



wiesz co, może piling przed pomalowaniem? bo a formuła może faktycznie w niektórych przypadkach podkreślić suche skórki, ale broń Boże nie wysusza sama w sobie jak już masz usta doprowadzone do ładu to ładnie się trzyma, nie obciążając i nie wysuszając
posmyrałam się ale tylko troszke fajny jest, wymieszalam wszystkie kolory
Zrobie jak radzisz
Bardzo fajny blog masz, Kasiu zazdraszam zbiorów
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 01:53   #4138
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Chcialam sie przywitac, zeby nie bylo, ze tylko podczytuje
Niedawno zostalam zarazona MAComania przez Lemirke, ale wcale nie zaluje
Swoje pierwsze zakupy i swache juz wrzucilam na watek do tego przeznaczony
To moje pierwsze kroki i czasem nie ogarniam nazw jakimi operujecie ,ale wglebie sie w temat i nadrobie zaleglosci

Dzis znow wstapilam do MACa z checia kupna WW Pink Power ,ale juz nie zdazylam
na szczescie udalo mi sie jeszcze go dorwac onlinejuz sie nie moge go doczekac.
Poza tym troche na slepo(zdjecia na stronie sa inne niz w realu wg mnie) wzielam tez wklady do paletki Expensive Pink ,Handwritten ,Paradisco i Cork
Przymierzam sie tez do jakiegos korektora i podkladu tylko jest za duzy wybor i nie wiem na co sie zdecydowac

Widzialam tez dzis kolekcje Jeanius. Jak dla mnie nic szczegolnego
I dowiedzialam sie ,ze nowa kolekcja byc moze bedzie juz w maju.

Ok to tyle na pierwszy raz,sorry,ze sie tak rozpisalam, ale jestem taka podekscytowana tym MACiem
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:26   #4139
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja właściwie nie wiem, jak będzie z tą loterią, bo jak kupię Pink Powder za 144 zł to będzie mi nadal brakować 6 zł (bo loteria od 150 zł), a tak właściwie nic już nie potrzebuję na mus
Co jest najtańsze w MAC
ale mam dylemat
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:57   #4140
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Chcialam sie przywitac, zeby nie bylo, ze tylko podczytuje
Niedawno zostalam zarazona MAComania przez Lemirke, ale wcale nie zaluje
Swoje pierwsze zakupy i swache juz wrzucilam na watek do tego przeznaczony
To moje pierwsze kroki i czasem nie ogarniam nazw jakimi operujecie ,ale wglebie sie w temat i nadrobie zaleglosci

Dzis znow wstapilam do MACa z checia kupna WW Pink Power ,ale juz nie zdazylam
na szczescie udalo mi sie jeszcze go dorwac onlinejuz sie nie moge go doczekac.
Poza tym troche na slepo(zdjecia na stronie sa inne niz w realu wg mnie) wzielam tez wklady do paletki Expensive Pink ,Handwritten ,Paradisco i Cork
Przymierzam sie tez do jakiegos korektora i podkladu tylko jest za duzy wybor i nie wiem na co sie zdecydowac

Widzialam tez dzis kolekcje Jeanius. Jak dla mnie nic szczegolnego
I dowiedzialam sie ,ze nowa kolekcja byc moze bedzie juz w maju.

Ok to tyle na pierwszy raz,sorry,ze sie tak rozpisalam, ale jestem taka podekscytowana tym MACiem

Se se se
W korektory to celowałabym w prolongwer. Kamil używa czasem nawet jako podkładu tego korektora i mówi, że też się sprawdza.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.