Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 11:20   #2431
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

do testerów? proszę: http://www.johnmasters.pl/pl/c/Probki/72
Z tym, że tester kosztuje 2 zł : D

Ale obczaiłam dzisiaj na fejsie, że można wysłać maila, żeby przysłali zestaw próbek darmowo. Nie wiem, czy to jest nadal aktualne, ale wysłałam. Trzeba w mailu podać dane do wysyłki. Email: info@johnmasters.pl

Miodu kiedyś próbowałam używać, ale jakoś na mnie nie działa : D
Za to żółtka lubię. A olejek jojoba się kupuje taki czysty w drogerii ?
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:35   #2432
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
do testerów? proszę: http://www.johnmasters.pl/pl/c/Probki/72
Z tym, że tester kosztuje 2 zł : D

Ale obczaiłam dzisiaj na fejsie, że można wysłać maila, żeby przysłali zestaw próbek darmowo. Nie wiem, czy to jest nadal aktualne, ale wysłałam. Trzeba w mailu podać dane do wysyłki. Email: info@johnmasters.pl

Miodu kiedyś próbowałam używać, ale jakoś na mnie nie działa : D
Za to żółtka lubię. A olejek jojoba się kupuje taki czysty w drogerii ?
Olejek jojoba kupiłam w www.zrobsobiekrem.pl
Dzięki za stronkę,idę zobaczyć co tam mają
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:45   #2433
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Może olej z łopianu, dziewczyny na wątku o olejowaniu włosów sobie chwalą, dostępny na pewno na Allegro
Sok z pokrzywy, jedna łyzeczka dziennie ponoć jest bardzo skuteczna, też gdzieś na włosowym jest przepis. Teraz jest chyba czas na zbieranie pokrzyw?
Moze ziołowa wcierka Herbapolu by Ci pomogła https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ow.html&next=1
Czy to oznacza, że pomogłoby zakończenie mycia włosów spłukaniem ich letnią herbatą z pokrzywy?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:00   #2434
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27461751]Czy to oznacza, że pomogłoby zakończenie mycia włosów spłukaniem ich letnią herbatą z pokrzywy?[/QUOTE]
Nie wiem czy płukanie włosów ma tu sens (po za tym herbatki moga powodować matowienie i plątanie), najwyżej wcieranie w sam skalp. Druga sprawa to herbata jest dużo słabsza od świeżego soku. Zastanawia mnie czy nie lepsze efekty da pokrzywa (sok lub herbata) pita.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:19   #2435
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dobrze,że córka zdyscyplinowana i systematyczna
Brawa wielkie,że się udało wstręciuchów prawie pozbyć i oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
no to świetnie! bardzo się cieszę Trzeba wypróbować ten olej, czy rzeczywiście taki cudowny
Ja sie strasznie cieszę
A olej polecam, jest świetny nie tylko na rozstępy i inne blizny czy uszkodzenia skóry - ja czasem sobie uzyje na noc na twarz i rano bardzo przyjemmny widok w lustrze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pozamykane Zielone Świątki.
faktycznie! całkiem zapomniałam ! Dziekuję
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
do testerów? proszę: http://www.johnmasters.pl/pl/c/Probki/72
Z tym, że tester kosztuje 2 zł : D

Ale obczaiłam dzisiaj na fejsie, że można wysłać maila, żeby przysłali zestaw próbek darmowo. Nie wiem, czy to jest nadal aktualne, ale wysłałam. Trzeba w mailu podać dane do wysyłki. Email: info@johnmasters.pl

Miodu kiedyś próbowałam używać, ale jakoś na mnie nie działa : D
Za to żółtka lubię. A olejek jojoba się kupuje taki czysty w drogerii ?
Dzieki za stronkę, tęż tam lecę, może Anakazar spotkam....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:25   #2436
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Nie wiem czy płukanie włosów ma tu sens (po za tym herbatki moga powodować matowienie i plątanie), najwyżej wcieranie w sam skalp. Druga sprawa to herbata jest dużo słabsza od świeżego soku. Zastanawia mnie czy nie lepsze efekty da pokrzywa (sok lub herbata) pita.
Ja się boję pić takie herbatki na włosy - że podziała, ale nie tylko na te na głowie, ale na wszystkie
Powiedzcie mi, czy długo się czeka na przesyłkę mydełek Tuli? Bo zamówiłam je na adres pod którym będę niedostępna od czwartku
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:31   #2437
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja się boję pić takie herbatki na włosy - że podziała, ale nie tylko na te na głowie, ale na wszystkie
Powiedzcie mi, czy długo się czeka na przesyłkę mydełek Tuli? Bo zamówiłam je na adres pod którym będę niedostępna od czwartku
Ja kase wpłacałam w poniedziałek i raz miałam już w środę mydełka,a drugi raz w czwartek.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja sie strasznie cieszę
A olej polecam, jest świetny nie tylko na rozstępy i inne blizny czy uszkodzenia skóry - ja czasem sobie uzyje na noc na twarz i rano bardzo przyjemmny widok w lustrze


faktycznie! całkiem zapomniałam ! Dziekuję

Dzieki za stronkę, tęż tam lecę, może Anakazar spotkam....
Anula a pokaż ten olejek
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 12:36   #2438
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja kase wpłacałam w poniedziałek i raz miałam już w środę mydełka,a drugi raz w czwartek.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------


Anula a pokaż ten olejek
to, co zobaczysz może Ci sie nie spodobać.....

http://biolander.com/produkty/katego...osqueta-110ml/
Twój ulubiony sklep
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:36   #2439
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
z orzecha włoskiego, konopny, jojoba - nie zapychają i pięknie odżywiają skórę.

widziałam ze Born to Bio ma fajne olejki rozany, jojoba, migdałaowy i arganowy. tez sie na nie czaję
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:47   #2440
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to, co zobaczysz może Ci sie nie spodobać.....

http://biolander.com/produkty/katego...osqueta-110ml/
Twój ulubiony sklep
Tak jest napisane,że olejek likwiduje cienie pod oczami-a to moja zmora,mam cudowne fioletyWiesz może czy na to działa?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:52   #2441
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak jest napisane,że olejek likwiduje cienie pod oczami-a to moja zmora,mam cudowne fioletyWiesz może czy na to działa?
Wiesz, prawdę mówiąc nie czyniłam obserwacji w kierunku cieni pod oczami po stosowaniu oleju z róży... Nie stosuje go niestety regularnie. Ale po tym co zdziałał z rozstępami Młodej to chyba uwierzę w każde jego działanie....
Za to jestem absolutnie pewna, że moje cienie pod oczami zdecydowanie zmniejszyło stosowanie na noc olejku z pestek opuncji
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 12:58   #2442
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, prawdę mówiąc nie czyniłam obserwacji w kierunku cieni pod oczami po stosowaniu oleju z róży... Nie stosuje go niestety regularnie. Ale po tym co zdziałał z rozstępami Młodej to chyba uwierzę w każde jego działanie....
Za to jestem absolutnie pewna, że moje cienie pod oczami zdecydowanie zmniejszyło stosowanie na noc olejku z pestek opuncji
Tego już stanowczo za wiele,nawet jak dla Mnietak,tak Anula to dla Ciebie za to Twoje codziennie kuszenie.Dzięki Tobie doszłam do wniosku,że koniecznie potrzebuję tych dwóch olejków
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:02   #2443
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Byłam w sobotę na osławionym BioBazarze (od maja co soboty na Żelaznej). Sporo żywności ekologicznej, a jeśli chodzi o kosmetyki, to tylko jedno małe stoisko. Zakupiłam szampon Organix za 18 zł. Następnie trafiłam do typowego miejsca drenującego portfele, czyli centrum handlowego Arkadia W Sephorze (ze zniżką 20%) nabyłam samoopalacz pat&rub i krem na dzień mineral flowers (anula_ga są jeszcze te kremy!). W superpharm - krem do rąk dr. scheller, ale dopiero potem doczytałam na liście INCI, że zawiera dimethicone (wprawdzie pod koniec listy, ale i tak się wkurzyłam). Oczywiście dopominałam się (skutecznie jak widać) o próbki
Wklejam też płyn micelarny, o którym pisałam wcześniej (zakupiony na Jana Pawła II w peggy sage). Któraś też pytała o naturalną pastę do zębów. L'Angelice zamawiam przez doz.
Przy okazji czytając wcześniejsze posty o szamponach, mogę powiedzieć, że John Master Organic jest bezkonkurencyjny. Miałam kilka różnych próbek szamponów i odżywek i po jednym użyciu widać było różnicę: włosy gładkie, miękkie, ładnie się układały. Ten facet to prawdziwy pasjonat eko-fryzjerstwa (czytałam na ten temat). Co do szamponów pat&rub, to zmienili formułę (nie ma już ALS w składzie, co się bardzo chwali) i słyszałam, że seria do włosów do włosów zniszczonych jest dobra, ale sama nie używałam (bo zraziłam się do wcześniejszej wersji z ALS).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1753.jpg (124,2 KB, 74 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:13   #2444
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No więc umyłam łepa szamponem put&rub do włosów normalnych i tłustych (ta zielona seria z miętą) i nałożyłam odżywkę z tej samej serii.
Powiem tak - ja nie kupię napewno. Ja rozumiem, że ktoś inny może mieć inne wrażenia i doświadczenia z tymi produktami, bo wiadomo, że każde włosy maja swoje potrzeby, wymagania i upodobania.
Ale moje zdanie jest takie:
Szampon, jak szampon, bez wzlotów, raczej z kategorii średniej nższej. Umył.
Odżywkę zuzyłam całą próbkę (była to większa ilość niż zazwyczaj nakładam na 1 raz) i wsiąkła we włosy bez śladu, pozostawiając je tępe. Miałam nadzieję, że podczas jej zmywania to wrażenie sie zmieni (tak jest np. z oodżywką argile provence, która w trakcie nakładania jest tępa, ale przy zmywaniu czuć jej dobre własciwości i wrażenie tępości zanika), ale to nie nastąpiło - włosy pozostały tępe.
Rozczesanie włosów po tym duecie było koszmarem, prawie połamałam zęby tangle teezer, a włosy mają taki płaski, przytłumiony blask i są szorstkie w dotyku.

Kotwilka, naprawdę jestem Ci wdzięczna za te próbki - uratowałam dzięki nim parę złotych, bo juz ostatnio w sephorze kombinowałam sobie jakiś powód dla ich nabycia

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę na osławionym BioBazarze (od maja co soboty na Żelaznej). Sporo żywności ekologicznej, a jeśli chodzi o kosmetyki, to tylko jedno małe stoisko. Zakupiłam szampon Organix za 18 zł. Następnie trafiłam do typowego miejsca drenującego portfele, czyli centrum handlowego Arkadia W Sephorze (ze zniżką 20%) nabyłam samoopalacz pat&rub i krem na dzień mineral flowers (anula_ga są jeszcze te kremy!). W superpharm - krem do rąk dr. scheller, ale dopiero potem doczytałam na liście INCI, że zawiera dimethicone (wprawdzie pod koniec listy, ale i tak się wkurzyłam). Oczywiście dopominałam się (skutecznie jak widać) o próbki
Wklejam też płyn micelarny, o którym pisałam wcześniej (zakupiony na Jana Pawła II w peggy sage). Któraś też pytała o naturalną pastę do zębów. L'Angelice zamawiam przez doz.
Przy okazji czytając wcześniejsze posty o szamponach, mogę powiedzieć, że John Master Organic jest bezkonkurencyjny. Miałam kilka różnych próbek szamponów i odżywek i po jednym użyciu widać było różnicę: włosy gładkie, miękkie, ładnie się układały. Ten facet to prawdziwy pasjonat eko-fryzjerstwa (czytałam na ten temat). Co do szamponów pat&rub, to zmienili formułę (nie ma już ALS w składzie, co się bardzo chwali) i słyszałam, że seria do włosów do włosów zniszczonych jest dobra, ale sama nie używałam (bo zraziłam się do wcześniejszej wersji z ALS).
Ale się obłowiłaś tylko pozazdrościć!
Mineral flowers dorwałam (zakupiłam sobie oba kremy do mieszanej, krem na noc dla suchej, krem do rąk i żel do mycia paszczy wrażliwej), ale Bardzo dziękuję, że o mnie pamiętałaś
A teraz jeszcze powiedz jak dorwałaś próbki JMO?
Bo pare postów temu był podany link do polskiej strony, ale ja nie mogę w probki wejść i jakiej wielkości te testery były?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:19   #2445
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę na osławionym BioBazarze (od maja co soboty na Żelaznej). Sporo żywności ekologicznej, a jeśli chodzi o kosmetyki, to tylko jedno małe stoisko. Zakupiłam szampon Organix za 18 zł. Następnie trafiłam do typowego miejsca drenującego portfele, czyli centrum handlowego Arkadia W Sephorze (ze zniżką 20%) nabyłam samoopalacz pat&rub i krem na dzień mineral flowers (anula_ga są jeszcze te kremy!). W superpharm - krem do rąk dr. scheller, ale dopiero potem doczytałam na liście INCI, że zawiera dimethicone (wprawdzie pod koniec listy, ale i tak się wkurzyłam). Oczywiście dopominałam się (skutecznie jak widać) o próbki
Wklejam też płyn micelarny, o którym pisałam wcześniej (zakupiony na Jana Pawła II w peggy sage). Któraś też pytała o naturalną pastę do zębów. L'Angelice zamawiam przez doz.
Przy okazji czytając wcześniejsze posty o szamponach, mogę powiedzieć, że John Master Organic jest bezkonkurencyjny. Miałam kilka różnych próbek szamponów i odżywek i po jednym użyciu widać było różnicę: włosy gładkie, miękkie, ładnie się układały. Ten facet to prawdziwy pasjonat eko-fryzjerstwa (czytałam na ten temat). Co do szamponów pat&rub, to zmienili formułę (nie ma już ALS w składzie, co się bardzo chwali) i słyszałam, że seria do włosów do włosów zniszczonych jest dobra, ale sama nie używałam (bo zraziłam się do wcześniejszej wersji z ALS).



Jak ten krem Dr.Scheller argan i amarant się spisuje? Nie zapycha? Mnie sie bardzo jego sklad podoba i czaję się na jakaś promocję od dluższego czasu.
A co to jest ta madara w malej tubce?
Mam ten krem do rąk nagietkowy i nie specjalnie mnie zachwycil, ale ma dobre opinie w KWC.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:23   #2446
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, próbki JMO można dostać na stronie estyl.pl i to za darmo Mają po 10 ml. Wczoraj napisałam na tą pomoc 24h i miła pani dobrała mi odżywki i szampon dla moich włosów. Napisała, że próbki wyślę w poniedziałek listem poleconym. Nie mają tylko próbek produktów do stylizacji. Dostane szampon lawenda i rozmaryn, odżywkę cytrus i gorzka pomarańcza i szampon albo odżywkę, już nie pamiętam miód i hibiskus

Mam zamiar jeszcze zamówić próbki kremów do twarzy na polskiej stronie JMO albo napiszę do nich na fb skoro są darmowe Dziwi mnie tylko, że na estyl te rzeczy są tańsze niż na stronie dystrybutora
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:25   #2447
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No więc umyłam łepa szamponem put&rub do włosów normalnych i tłustych (ta zielona seria z miętą) i nałożyłam odżywkę z tej samej serii.
Powiem tak - ja nie kupię napewno. Ja rozumiem, że ktoś inny może mieć inne wrażenia i doświadczenia z tymi produktami, bo wiadomo, że każde włosy maja swoje potrzeby, wymagania i upodobania.
Ale moje zdanie jest takie:
Szampon, jak szampon, bez wzlotów, raczej z kategorii średniej nższej. Umył.
Odżywkę zuzyłam całą próbkę (była to większa ilość niż zazwyczaj nakładam na 1 raz) i wsiąkła we włosy bez śladu, pozostawiając je tępe. Miałam nadzieję, że podczas jej zmywania to wrażenie sie zmieni (tak jest np. z oodżywką argile provence, która w trakcie nakładania jest tępa, ale przy zmywaniu czuć jej dobre własciwości i wrażenie tępości zanika), ale to nie nastąpiło - włosy pozostały tępe.
Rozczesanie włosów po tym duecie było koszmarem, prawie połamałam zęby tangle teezer, a włosy mają taki płaski, przytłumiony blask i są szorstkie w dotyku.

Kotwilka, naprawdę jestem Ci wdzięczna za te próbki - uratowałam dzięki nim parę złotych, bo juz ostatnio w sephorze kombinowałam sobie jakiś powód dla ich nabycia

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



?
No to Twoja relacja kolejna niepochlebna chyba mnie mam nadzieję skutecznie zniechęciła do pat&rub.

Ale znowu Sicilia wodzi na pokuszenie JMO


Wow Sicilia jakie zakupy
Skąd dorwałaś próbki pat&rub?z seph?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:29   #2448
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbki JMO można dostać na stronie estyl.pl i to za darmo Mają po 10 ml. Wczoraj napisałam na tą pomoc 24h i miła pani dobrała mi odżywki i szampon dla moich włosów. Napisała, że próbki wyślę w poniedziałek listem poleconym. Nie mają tylko próbek produktów do stylizacji. Dostane szampon lawenda i rozmaryn, odżywkę cytrus i gorzka pomarańcza i szampon albo odżywkę, już nie pamiętam miód i hibiskus

Mam zamiar jeszcze zamówić próbki kremów do twarzy na polskiej stronie JMO albo napiszę do nich na fb skoro są darmowe Dziwi mnie tylko, że na estyl te rzeczy są tańsze niż na stronie dystrybutora
Ale tak po prostu daja próbki, czy robiłaś zamówienie u nich?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:32   #2449
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbki JMO można dostać na stronie estyl.pl i to za darmo Mają po 10 ml. Wczoraj napisałam na tą pomoc 24h i miła pani dobrała mi odżywki i szampon dla moich włosów. Napisała, że próbki wyślę w poniedziałek listem poleconym. Nie mają tylko próbek produktów do stylizacji. Dostane szampon lawenda i rozmaryn, odżywkę cytrus i gorzka pomarańcza i szampon albo odżywkę, już nie pamiętam miód i hibiskus

Mam zamiar jeszcze zamówić próbki kremów do twarzy na polskiej stronie JMO albo napiszę do nich na fb skoro są darmowe Dziwi mnie tylko, że na estyl te rzeczy są tańsze niż na stronie dystrybutora
Klocia fantastycznie,bo my z Anulą napalone strasznie to ja już się zabieram za pisanie do nich i zapewne Anula również
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 13:35   #2450
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Próbki JMO do włosów to saszetki po 10 ml. Dostałam je jakis czas temu za zakupy na lovelula. com. Madara to żel nawilżający do twarzy do cery mieszanej (jeszcze nie używałam). Zdecydowanie wolę krem do rąk arganowy Dr. Scheller. Ten nagietkowy jest za tłusty, nieciekawie pachnie i ma gorszy skład. Przy czym jego tłustość wcale nie oznacza lepszej pielęgnacji rąk. Po odejściu od kasy w superpharm wróciłam do półki, na której jest dr. scheller i poprosiłam ekspedientkę, że chcę jeszcze próbki dr. scheller.
Jeśli chodzi o próbki pat&rub to są z sephory. Też trzeba się dopominać. Mało tego, jeszcze sobie zażyczyłam, żeby mi zrobiły próbki kremu na dzień i na noc z nowej serii 30+ i masła do ciała żurawinowego. Ja się nie cackam z paniami z sephory, które wiem, że wynoszą torbami próbki przeznaczone dla klientów. Jeśli mówią, że nic nie mają (w co nie wierzę), to wtedy życzę sobie, żeby mi zrobiły z testera i cierpliwie czekam, aż nałożą do słoiczka
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-06-12 o 13:37
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:37   #2451
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Klocia fantastycznie,bo my z Anulą napalone strasznie to ja już się zabieram za pisanie do nich i zapewne Anula również
tak, anula również
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:40   #2452
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, anula również
Ja juz napisałam.Pewnie jutro się odezwą
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:41   #2453
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale tak po prostu daja próbki, czy robiłaś zamówienie u nich?
Nie robiłam żadnego zamówienia. Na tej pomocy 24h, na czacie wysłałam adres i mają mi przesłać próbki.

Na fb widzę, że też dziewczyny dostały próbki za darmo. Właśnie piszę do nich maila Pytają się też, gdzie byśmy chciały kupować ich produkty. Można zaproponować jakiś sklep internetowy, w którym robicie najczęściej zakupy. Podobno, jeśli w tym sklepie pojawią się te
produkty, dostaniemy pełnowymiarowy produkt
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:48   #2454
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Klolcia, a to nie ma być jakiś normalny sklep czasem, nie internetowy?
Też się zastanawiam nad tym, chciałabym : D

Też do nich napisałam na tej pomocy 24h, o niektóre rzeczy do twarzy.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:21   #2455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Klolcia, normalnie Cię w ramki oprawię za ten cynk o próbkach JMO
Napisałam na pomoc 24 - mam nadzieje, że mi tez przyśla próbki....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:27   #2456
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Klolcia, a to nie ma być jakiś normalny sklep czasem, nie internetowy?
Też się zastanawiam nad tym, chciałabym : D

Też do nich napisałam na tej pomocy 24h, o niektóre rzeczy do twarzy.
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia Z racji tego, że jeszcze nigdy nic naturalnego nie kupiłam w sklepie stacjonarnym, to żadnego godnego polecenia nie znam Zaproponuje im internetowy i zapytam o inne sklepy.

Mam jeszcze pytanie o jeden ich produkt, konkretnie o ten http://www.johnmasters.pl/pl/p/Zlusz...en-szeniem/122 Piszą, że jojoba ma za zadanie złuszczać skórę. Jakim to sposobem, bo ja nie znam takich właściwości olejku z jojoby

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Klolcia, normalnie Cię w ramki oprawię za ten cynk o próbkach JMO
Napisałam na pomoc 24 - mam nadzieje, że mi tez przyśla próbki....
Chwilę czekałam na odpowiedź, ale skoro to pomoc 24h to powinni odpisać

Polecam też napisać na maila podanego na fb. Próbki też za darmo. Tutaj ich profil http://www.facebook.com/pages/John-M...23098184439145
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:35   #2457
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Próbki JMO do włosów to saszetki po 10 ml. Dostałam je jakis czas temu za zakupy na lovelula. com. Madara to żel nawilżający do twarzy do cery mieszanej (jeszcze nie używałam). Zdecydowanie wolę krem do rąk arganowy Dr. Scheller. Ten nagietkowy jest za tłusty, nieciekawie pachnie i ma gorszy skład. Przy czym jego tłustość wcale nie oznacza lepszej pielęgnacji rąk. Po odejściu od kasy w superpharm wróciłam do półki, na której jest dr. scheller i poprosiłam ekspedientkę, że chcę jeszcze próbki dr. scheller.
Jeśli chodzi o próbki pat&rub to są z sephory. Też trzeba się dopominać. Mało tego, jeszcze sobie zażyczyłam, żeby mi zrobiły próbki kremu na dzień i na noc z nowej serii 30+ i masła do ciała żurawinowego. Ja się nie cackam z paniami z sephory, które wiem, że wynoszą torbami próbki przeznaczone dla klientów. Jeśli mówią, że nic nie mają (w co nie wierzę), to wtedy życzę sobie, żeby mi zrobiły z testera i cierpliwie czekam, aż nałożą do słoiczka
i dobrze, w końcu mamy prawo do próbek,
zwłaszcza produktów które mało nie kosztują...
kusi mnie samoopalacz z p&r i przez to odkładam zakup Lavery
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:40   #2458
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Moje kochane!
Niniejszym ogłaszam, że minął równutki miesiąć odkąd zadebiutowałam na wizażu, na tymże własnie wątku

Po tym miesiącu juz nawet sobie nie wyobrażam dnia bez Was
Sciskam Was wszystkie serdecznie
:przytu l: Jak my się tu wszystkie cieszymy, że jesteś z nami Ja troszke spóźniona bo rocznica była wczoraj ale przesyłam

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziekuję Kochane Moje
Oj, tak czas zapierdziela, a szczególnie w towarzystwie tak cudownych, mądrych i pieknych kobiet jak Wy
Swiętujemy - ja stawiam
A ja też się jeszcze załapie na kolejeczke?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja Wam mogę sprzedać super patent:
kupić sobie piankę do mycia twarzy Rival de Loop w Rossmanie - są też mini opakowania takie po 3 zł, oto fotka tego mini:

Rozkręcić, zawartość opakowania zużyć (bo to niezła pianka, nie wysusza i bez SLSów) albo wylać

Nalać ociupinkę szamponu i troszeczkę wody Ta pompka sprawia, że tworzy się meeeega piana z małej ilości szamponu i można umyć całą głowę zużywając minimum
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Robie podobnie
Tylko ze uzywam starej butelki po szamponie i mieszam potrzasajac-no i myje tez sam skalp-efekt taki ze szampon mi sie nie chce skonczyc
Noo.. dobre a macie jeszcze taki super patent na odżywki? Bo u mnie znikają w tempie ekspres

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No więc pod wpływem zapytania Jp91 postanowiłam rozwinąć z Młodą temat jej rozstępów na piersiach i przeprowadzić wizje lokalna, bo po dłuższym zastanowieniu sie stwierdziłam, że mam przeterminowane wiadomości (od około 2 tygodni mało mamy dla siebie czasu, bo najpierw tydzień była na wycieczce, a ostatni tydzień mieli po kilka spektakli dziennie grupy tanecznej, więc była gościem w domu). Wczoraj ją dopadłam i..... powiem Wam, że olejek z róży piżmowej cuda działa!!!
Lotion BD też pewnie pomógł, ale większą zasługę przypisuje raczej olejowi (nie wiem czy słusznie). Lotion stosuje od ponad 2 tygodni i do momentu włączenia oleju z róży (zaledwie tydzień temu!!), nie było tak spektakularnych efektów!! Ale mogę się mylic w każdym razie kuracja: rano lotion na noc olej zdziałała cuda
Wyobraźcie sobie, że to, że nie robią się nowe rozstępy jak wczesniej napisałam, to pikuś....
Te co juz były najzwyczajniej się zasklepiły!!! Wiecie jak wygląda rozstep - tak jakby rozcięto żyletką górną warstwę skóry. Otóż te rozcięcia sie wypełnily, zrosły!!!!
Zostały Młodej tylko takie jakby zadrapania na skórze koloru czerwonego, ale skóra nie jest już "rozerwana"! Myślę, że te czerwone zadrapania tez za jakiś czas znikną
jestem w szoku - nie spodziewałam się takich efektów i to w tak krótkim czasie......

Dla zainteresowanych: w kuracji córka stosuje lotiona przeciw rozstepom dla kobiet w ciąży babydream oraz olej Alep z róży rdzawej (rubiginosa, piżmowa - różnie go zwą).
anula strasznie się ciesze, że tak rewelacyjnie idzie walka z rozstępami Twojej córy No i stwierdzam, że mnie namówiłaś na ten olejek aaale tym razem musze Ci podziękować Bo to jest akurat ważna i bezcenna rada Trzymam dalej kciuki!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to, co zobaczysz może Ci sie nie spodobać.....

http://biolander.com/produkty/katego...osqueta-110ml/
Twój ulubiony sklep
Kolejna rzecz w biolanderze

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Przy okazji czytając wcześniejsze posty o szamponach, mogę powiedzieć, że John Master Organic jest bezkonkurencyjny. Miałam kilka różnych próbek szamponów i odżywek i po jednym użyciu widać było różnicę: włosy gładkie, miękkie, ładnie się układały. Ten facet to prawdziwy pasjonat eko-fryzjerstwa (czytałam na ten temat). Co do szamponów pat&rub, to zmienili formułę (nie ma już ALS w składzie, co się bardzo chwali) i słyszałam, że seria do włosów do włosów zniszczonych jest dobra, ale sama nie używałam (bo zraziłam się do wcześniejszej wersji z ALS).
Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z produktami pat&rub do włosów zniszczonych?

Wychwalajcie dalej JMO To sprzedam samochód i sobie je kupie


EDIT:
Dziewczyny a ile takich darmowych próbek można zamówić? wchodzą w to też produkty do twarzy?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:45
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:49   #2459
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
:przytu l: Jak my się tu wszystkie cieszymy, że jesteś z nami Ja troszke spóźniona bo rocznica była wczoraj ale przesyłam



A ja też się jeszcze załapie na kolejeczke?





Noo.. dobre a macie jeszcze taki super patent na odżywki? Bo u mnie znikają w tempie ekspres



anula strasznie się ciesze, że tak rewelacyjnie idzie walka z rozstępami Twojej córy No i stwierdzam, że mnie namówiłaś na ten olejek aaale tym razem musze Ci podziękować Bo to jest akurat ważna i bezcenna rada Trzymam dalej kciuki!



Kolejna rzecz w biolanderze



Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z produktami pat&rub do włosów zniszczonych?

Wychwalajcie dalej JMO To sprzedam samochód i sobie je kupie
Dzięki Kochana a jak ja się cieszę, że mnie przyjęłyście do swojego szacownego grona!!!
Na kolejeczke się załapałaś, nawet na dwie, bo i karniaczek
Sama jestem zaskoczona efektami kuracji rozstępowej i szybkością jej zadzialania! Bałam się, że to będzie walka z wiatrakami... Gdyby to dotyczyło innej części ciała, to bym Wam wstawiła zdjęcia przed i po (myslałam nad tym), ale cycków nie będę dziecku fotografować!!!

Tak, JMO nas pogrąży...... ale z drugiej strony, jesli przez nie będziemy chodzic piechotą to więcej osób będzie mogło podziwiac nasze piekne włosy, które będziemy miały dzieki ich szamponom i odżywkom
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:56   #2460
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana a jak ja się cieszę, że mnie przyjęłyście do swojego szacownego grona!!!
Na kolejeczke się załapałaś, nawet na dwie, bo i karniaczek
Sama jestem zaskoczona efektami kuracji rozstępowej i szybkością jej zadzialania! Bałam się, że to będzie walka z wiatrakami... Gdyby to dotyczyło innej części ciała, to bym Wam wstawiła zdjęcia przed i po (myslałam nad tym), ale cycków nie będę dziecku fotografować!!!

Tak, JMO nas pogrąży...... ale z drugiej strony, jesli przez nie będziemy chodzic piechotą to więcej osób będzie mogło podziwiac nasze piekne włosy, które będziemy miały dzieki ich szamponom i odżywkom
No to i kolejeczka i karniaczek.. za Twoje zdrowie, piękną skóre i włosy anula

Dobra, wierzymy na słowo w cudowne działanie kuracji Ja musze spróbować tego olejku.. tylko zastanawiam się jeszcze nad tą firmą którą Ty masz i born to bio..

Racja i nie dość, że więcej osób będzie mogło podziwiać nasze piękne włosy to i na zdrowie takie chodzenie nam wyjdzie

anula jakie próbki zamówiłaś?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:57
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.