Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 11:49   #181
milen4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Suche dlonie

Dziekuje, dziewczyny, ide do Rossmana po ten krem
milen4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 14:13   #182
edytao
Edzia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 6
Dot.: Re: Brzydkie dłonie

hello ja duzego problemu z dlonmi nie mam ale wieczorem jak juz leze w Lozeczku to lubie sobie zrobic aplikacje z kremu firmy niemieckiej Alessandro HANDS!UP vital serum, jest bardzo wydajnie i bosko pachnie, kojaco na sen, polecam
edytao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 19:48   #183
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Mam problem z dłonią. Na kostkach porobiły mi się czerwone plamy, skóra jet podrażniona i jakaś nienaturalnie gruba, reszta dłoni ma lekkie krostki, a raczej nierówności. Na drugiej ręce jest praktycznie ok.
Miałam taki sam problem dwa lata temu, zrobiło mi się coś takiego od używania środka dezynfekującego na bazie alkoholu, za poradą farmaceutki leczyłam to Linomagiem... trzy tygodnie
Teraz podejrzewam, ze winą jest wyjście na dwór bez rękawiczek i nie bardzo wiem czym to potraktować. Krem Nivea mnie szczypał niemiłosiernie, zwykłe kremy do rąk również. Używam na zmianę Pilarixu i Humektanu (pierwszy troche piecze, ale do przezycia).
Myślicie że da rade wyleczyć te ręce tymi produktami czy lecieć po weekendzie do dermatologa ? A moze wy polecicie coś skutecznego? Nie chce mi się męczyć z tym znowu tyle czasu ...
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 00:01   #184
amelliee
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Jak dla mnie tylko krem do rąk Exomega, póki co. Jest idealny na moją alergiczną, skłonną do podrażnień skórę i bardzo wyraźnie poprawia jej kondycję
amelliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:32   #185
Morelkowa
Raczkowanie
 
Avatar Morelkowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 149
Dot.: Suche dlonie

Również mam zniszczone dłonie i mimo smarowania kremami to ciągle powraca... nie wiem czy to bydgoska woda, bo w wakacje,gdy jestem u siebie wyglądają normalnie... Ten krem z mocznikiem naprawde działa? Robiłam cukrowy peeling z Eveline i troche pomaga...
Morelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:21   #186
natka8080
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny polecam na suche, popękane i szorstkie ręce krem Mediderm- można kupić mała tubkę 100 g (koszt około 8 zł)- ponoć działa cuda. Miałam w aptece klientke, która wypróbowała setki kremów do rak i w końcu jak jej poleciłyśmy Mediderm to po kilku dniach przyszła po opakowanie 500 g i powiedziała że świetny

- - - - - - - - - -

- Porady farmaceutki -

http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/
natka8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:26   #187
MamuskaBeti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

tak, krem aktywny elodermu bardzo polecam.
MamuskaBeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 15:52   #188
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

mi pomaga nakladanie grubej warstwy kremu i zalozenie rekawiczek, tak zeby dlonie byly ogrzane,wtedy skora ladnie sie zmiekcza a tak na co dzien to staram sie po prostu regularnie nakladac krem- teraz mam krem-kompres regenerujacy z eveline i dobrze sie sprawuje. niektore kremy kiepsko sie wchlaniają, mam wtedy wrazenie, ze cala sie lepie i zostawiam tluste plamy :P nie jest latwo o krem, ktory dobrze nawilza i odpowiednio sie wchlania
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 16:01   #189
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Z tych tańszych zwykły Dove - świetnie nawilża i zmiękcza. Żaden tłusty krem nigdy mi nie pomógł.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 11:23   #190
halinamii
Przyczajenie
 
Avatar halinamii
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 12
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Mój ulubieniec - krem do rąk Dermedic Linum do codziennej pielęgnacji. Natomiast na noc nakładam grubszą warstwę masła intensywnie nawilżającego Linum baby. Polecam oba produkty. Taka rutyna pomaga mi przetrwać zimę.
halinamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 08:35   #191
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Mi pomogl peeling+maska z efektimy w takiej podwojnej saszetce. Naprawde suer miekka i fajna skora, minusem jest t ze maska sie strasznie dlugo wchlaniala
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 15:07   #192
angi45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Jest taka seria kremów do rąk z eveline Revitaplex, warto sprawdzić, ja mam ten różowy, dobrze nawilża, a mam bardzo suche dłonie.
angi45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 08:59   #193
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Piszecie o kremie z Rossmanna. Chyba też dziś podjadę w takim razie. Mój z Yope drogi, ale chyba nie do końca skuteczny.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 09:24   #194
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

próbowałyście masek złuszczających? u mnie super efekt po nich, jak na razie używaam tej od byOlie i jest swietna, efekt jest w sumie widoczny od razu, co jakiś czas powtarzam
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 12:08   #195
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 86
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Ja dostałam od siostry krem atoperal do dłoni, a nawet nie wiedziałam, że są takie produkty od nich dla dorosłych, bo zawsze spotykałam tylko te dla dzieci. W każdym razie zimą stosowałam tego kremu i nie miałam popękanej skóry dłoni.
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 08:08   #196
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

Jak dla mnie kazdy krem bez parafiny jest ok
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 20:01   #197
bbzzs222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sucha skóra dłoni. Wysuszone dłonie. WÁTEK ZBIORCZY.

pozwólcie że wam napiszę receptę na suche dłonie od faceta. Mam ten problem od lat, prawie cały czas, oprócz lata. Z przymusu pracuję bez rękawic, często na dworze. Ręce mam suche, a zimą to nawet popękane i pomarszczone. Używałem przez te lata pewnie z 50 rodzajów kremów, tanich i drogich. Generalnie efekt każdego kremu jest taki, że posmarujesz -> posmarowane ręce są ok -> po 3h masz znowu suche i spękane. Kiedyś z polecenia lubej spałem 2 tygodnie w rękawiczkach bez palcy pełnych kremu, skutek taki sam.
Moja recepta dzięki której w tym roku po raz pierwszy mam normalne ręcę całą zimę:
1. oliwa z oliwek
2. woda
3. tłusty krem


A teraz jak to działa. Generalnie cała ta terapia to moja inwencja po wypośrodkwaniu rad lubej/znajomych/lekarza(internisty, u dermatologa nie byłem)/tego i innych forów.


tłusty krem - nie ma czegoś takiego jak 'zregenerowana' skóra. Skóra stara i pomarszczona ściera się, łuszczy i spada (nie widać tego). Zastępuje ją młoda skóra od spodu. Tłusta maść chroni młodą skórę przed wysuszeniem. Ja użwałem Sudocrem albo wazelinę (zwykłą, białą). Nie zawsze, jak mi się przypomniało, smarowałem przed wyjsciem do pracy niewidoczną warstwą. 1-2-razy w tygodniu, pomogło. Krem się z czasem wchłonie albo wytrze, ale i tak pomaga.



oliwa - najlepszy lek na suche ręce, spora kropla na wierzch lewej i prawej dłoni, rozsmarować i tyle. To jest podstawa mojej "terapii". Raz dziennie, po powrocie do domu. Byłem w szoku gdzieś trzeciego dnia jak bardzo to pomaga. Luba się cała oliwą smaruje, odkąd ja mam takie gładkie ręce. Oliwa ma witaminę E i pewnie inne, które poprawiają nawilżenie w skórze, co się wiąże z ostatnim punktem:


woda - nawilżenie skóry się nie uda jak organizm jest odwodniony. Trzeba dużo pić. Woda + oliwa i ręce jak nowe.

Edytowane przez bbzzs222
Czas edycji: 2019-03-18 o 20:09
bbzzs222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 21:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.