Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 11:29   #3361
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
wpisz sobie w google grafika matrix 7rr
http://sklep.emporium.com.pl/Socolor...15,16603).aspx
ten>? fajny taki bordo a na tych moich teraz by ciemny fajny wyszedl
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:50   #3362
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

na moich włosach po dekoloryzacji wyglądał strasznie ciemno... i tylko w słońcu wyglądał na bordo, w cieniu na brąz...
choć wypłukał się o tak jak na fotce w okularach, czyli do takiego rudego brązu. Fotka w ciemnych włosach to loreal ciemna czerwień która wyszła niemalże jak czarny z czerwonym poblaskiem ;] (którego na zdjęciu nawet nie widać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP5886.jpg (58,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1901_6.jpg (26,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~2.jpg (205,2 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-11 o 12:00
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:19   #3363
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ciemne kolory są niesamowicie poważne, nie uważacie? Tak na marginesie w sumie.
@uolcia - śliczna z Ciebie dziewczyna, a ładnemu we wszystkim ładnie. Jednak w czerwieni masz niesamowicie fajnego zadziora, jest promienniej zdecydowanie - to chyba dobrze wybrałaś sobie kolor obecny, mi się tak podobasz bardziej, że tak się wypowiem publicznie, a co.
@Sugar - nie jest źle z tym odcieniem, wlosy wyglądają ok i mniej spuszone są, ale podpisuję się pod zdaniem dzewczyn - w jaśniejszych kolorach jest Ci lepiej! To, oczywiście, tylko jakieś moje zdanie i nie bierz do głowy absolutnie, bo co ja się tam znam, Twoja decyzja to Twoja decyzja i najwazniejsze, że Tobie się podoba

Generalnie, puchaty włos jest i moim przekleństwem, a jasne kolory potęgują wrażenie, też tego nie lubię... tylko co zrobić, taka już jego natura jest paskudna, musiałabym się bawić w godzinne paćkanie różnymi specyfikami, żeby zdyscyplinowac włosy, a najlepiej w ogóle wyciągnąć je na szczotce (tylko ciekawe, kiedy mieć na to czas).
Myślę, że problem jest z otwartymi łuskami włosa i jego porowatością. Mam nadzieję, że regularne olejowanie/nawilżanie pomoże.

Dlatego tym bardziej rozumiem decyzję Sugar o przejściu na ciemną stronę mocy, w takich odcieniach puszenie nie rzuca się tak w oczy i chyba łatwiej o fryzurę dbać.
Nawilżaj też, kochana, niech wyjdą kędziory na prostą, a wtedy może powrócisz do czerwieni ;>
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:04   #3364
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ciemne kolory są niesamowicie poważne, nie uważacie? Tak na marginesie w sumie.
@uolcia - śliczna z Ciebie dziewczyna, a ładnemu we wszystkim ładnie. Jednak w czerwieni masz niesamowicie fajnego zadziora, jest promienniej zdecydowanie - to chyba dobrze wybrałaś sobie kolor obecny, mi się tak podobasz bardziej, że tak się wypowiem publicznie, a co.
@Sugar - nie jest źle z tym odcieniem, wlosy wyglądają ok i mniej spuszone są, ale podpisuję się pod zdaniem dzewczyn - w jaśniejszych kolorach jest Ci lepiej! To, oczywiście, tylko jakieś moje zdanie i nie bierz do głowy absolutnie, bo co ja się tam znam, Twoja decyzja to Twoja decyzja i najwazniejsze, że Tobie się podoba

Generalnie, puchaty włos jest i moim przekleństwem, a jasne kolory potęgują wrażenie, też tego nie lubię... tylko co zrobić, taka już jego natura jest paskudna, musiałabym się bawić w godzinne paćkanie różnymi specyfikami, żeby zdyscyplinowac włosy, a najlepiej w ogóle wyciągnąć je na szczotce (tylko ciekawe, kiedy mieć na to czas).
Myślę, że problem jest z otwartymi łuskami włosa i jego porowatością. Mam nadzieję, że regularne olejowanie/nawilżanie pomoże.

Dlatego tym bardziej rozumiem decyzję Sugar o przejściu na ciemną stronę mocy, w takich odcieniach puszenie nie rzuca się tak w oczy i chyba łatwiej o fryzurę dbać.
Nawilżaj też, kochana, niech wyjdą kędziory na prostą, a wtedy może powrócisz do czerwieni ;>
hehe coś w tym jest kochana noo nawilżam, olejuje i jeszcze raz odzywiam.. tak od stycznia juz praktycznie.. hmm juz przestalam olejowac rycynowym i uzywac ten maski mila bo sie balam ze ktores z nich zaszkodzilo..
Uolcia- no fajnie wychodzi to zobacz jak to tam wyjdzie z tą wysyłką to może zrobimy tak że ty mi wyslesz co masz a ja ci wysle to co chciałam i za wysylke sie nie bedziemy liczyć? jak myslisz??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:24   #3365
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ciemne kolory są niesamowicie poważne, nie uważacie? Tak na marginesie w sumie.
@uolcia - śliczna z Ciebie dziewczyna, a ładnemu we wszystkim ładnie. Jednak w czerwieni masz niesamowicie fajnego zadziora, jest promienniej zdecydowanie - to chyba dobrze wybrałaś sobie kolor obecny, mi się tak podobasz bardziej, że tak się wypowiem publicznie, a co.
jej dziękuję, bardzo mi miło też lubię siebie w czerwieni, ale z drugiej strony tak strasznie podoba mi się właśnie ta powaga, elegancja i wyrafinowanie których dodają ciemne włosy

Sugar super pomysł, popatrzę jeszcze czy mam jakieś skarby, które mogłyby Ci się przydać
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:32   #3366
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
jej dziękuję, bardzo mi miło też lubię siebie w czerwieni, ale z drugiej strony tak strasznie podoba mi się właśnie ta powaga, elegancja i wyrafinowanie których dodają ciemne włosy

Sugar super pomysł, popatrzę jeszcze czy mam jakieś skarby, które mogłyby Ci się przydać
Mam twoja paczke juz zapakowana i Truskawka Twoja tez. Także jak bedziesz juz miala tez cos gotowe to mi daj adres a ja ci dam moj i wyslemy ciekawe ile mi skasuja za taka paczuszke.. w sumie to jest malutkie i ma moze kilogram.. moze mniej wezną zobaczymy tak czy siak uklad taki jest dobry taka zamianka ty mi cos wysylasz a ja Tobie.
Truskawka- ty tez jak cos masz to daj znac to sie wymienimy a jak nie to musisz zaplacic za paczke
meadow- ty musisz poczekac bo niemam kartonika malego..
Tak patrze na siebie z lustrze faktycznie powazniej wygadam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:34   #3367
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja nic nie mam niestety, wszystko co kupuje to od razu zużywam Zapłacę za przesyłkę, tylko mi powiedz jak mam to zrobic
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 14:56   #3368
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Ja nic nie mam niestety, wszystko co kupuje to od razu zużywam Zapłacę za przesyłkę, tylko mi powiedz jak mam to zrobic
No albo przelewem albo paypalem jak masz..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:19   #3369
Violet666
Przyczajenie
 
Avatar Violet666
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam,
Z kolei ja mam pytanie odnośnie czerwonej farby. Mam ciemne włosy, które farbowałam na ciemną wiśnię. Obecnie kolor się zmył i jest taki niby rudo-mahoniowo-brązowy. Moje pytanie brzmi czy farba o odcieniu możliwie najjaśniejszego koloru czerwonego pokryje moje włosy czy potrzeba będzie je rozjaśniać? Co u mnie nie wchodzi w grę.
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Violet666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:28   #3370
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Możesz spróbować kupić sobie farbę typu kontrast np socolor sored matrixa albo z revlonu fire red i nałożyć na wodzie 3% na odrost a na 9% na wczesniej farbowane włosy. Te farby rozjaśniają i nadają kolor na raz ale są bardzo "żrące" i trzeba dobrze pilnować czasu tzrymania oraz nie używać zbyt dużo razy. W innym wypadku wchodzi w grę jedynie wcześniejsza dekoloryzacja albo rozjaśnianie...
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:55   #3371
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć dziewczyny! Odzyskałam jako-taką czerwień na głowie a wraz z nią chęci do życia(stąd wielki rogal na twarzy) Serwuję zdjęcia po tonerowaniu. Użyłam po niecałej łyżce Poppy red i Pillarboxa+ odżywka Crema Latte. Na całą noc nałożyłam na to pomarańczowo-rudo-coś więc efekt i tak jest mega! Pierwsza fota wyjściowa:
wikismutekpl_0549w.jpgDSC00551.jpgDSC00555.jpgDSC00553.jpg
Polecam spróbować i płukać ZIMNĄ wodą, wtedy praktycznie nic się nie wypłukuje.
Dziewczyny, jak się wszystkie wykruszycie do brązów, to już nawet nie będzie z kim pogadać o naszych "dzieciach"- czerwonych włosach!

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. A teraz biegnę rządzić w mieście bo to Juwenalia nadeszły! ;P
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 16:44   #3372
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Możesz spróbować kupić sobie farbę typu kontrast np socolor sored matrixa albo z revlonu fire red i nałożyć na wodzie 3% na odrost a na 9% na wczesniej farbowane włosy. Te farby rozjaśniają i nadają kolor na raz ale są bardzo "żrące" i trzeba dobrze pilnować czasu tzrymania oraz nie używać zbyt dużo razy. W innym wypadku wchodzi w grę jedynie wcześniejsza dekoloryzacja albo rozjaśnianie...
zgadzam się.musi być farba rozjaśniająca:
Scandic Line Lastrada
Allwaves
Majicontrast
Affinage B red
Alfaparf revolution of the color contrast
Ale nie są aż takie żrące .. tutaj my trzymałyśmy po godzinę majicontrast czy Scandic line.. i nic nam sie z włosami nie działo

Falka- Jaki rogal!! hehe
Fajny kolorek.. pozatym nikt cie nie opuszcza ja chcetnie bede z wami pisac tu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 16:46   #3373
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na całą noc? Jak z tym spałaś?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 16:58   #3374
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Na całą noc? Jak z tym spałaś?
hehe ty.. a ty juz jestes brązowa czy blond? czy jeszcze czerwona?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:11   #3375
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jednak chyba pofarbuję na czarno, najmniej roboty i najpewniejszy efekt.
Ale to jutro dopiero.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:13   #3376
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jednak chyba pofarbuję na czarno, najmniej roboty i najpewniejszy efekt.
Ale to jutro dopiero.
wow aż tak zaszalejesz? ale z czarnego ciężko zejśc potem wiesz..

ja kupilam narazie taką farbę ale nie wiem kiedy jej uzyje i czy pokryje mi ale chyba tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P59006-4.5-pack.jpg (18,1 KB, 11 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-11 o 17:21
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:22   #3377
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Falka - super wyszło!
Zwłaszcza na zdjęciu nr 3. Jejku jej, jak mi się podobają takie gładkie włosy i gęsta grzywka z połowy głowy (pewnie dlatego, że sama nie mam).
Tonery + odżywka CAŁĄ NOC? Dołączam do pytania o to, jak dałaś radę w tym spać i nie upaprać całego łóżka
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:28   #3378
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
wow aż tak zaszalejesz? ale z czarnego ciężko zejśc potem wiesz..

ja kupilam narazie taką farbę ale nie wiem kiedy jej uzyje i czy pokryje mi ale chyba tak
Schodziłam z czerni 2x i uważam, że jeśli się wie, co robić to wcale tak ciężko nie jest.
Nosiłam czarne włosy masę lat i w takim kolorze było mi zdecydowanie najlepiej, więc to dobry wybór na pewno.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:38   #3379
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Schodziłam z czerni 2x i uważam, że jeśli się wie, co robić to wcale tak ciężko nie jest.
Nosiłam czarne włosy masę lat i w takim kolorze było mi zdecydowanie najlepiej, więc to dobry wybór na pewno.
noo to doświadczona juz hehe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 21:22   #3380
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

widze już śpicie.. hehe Olcia kochana chciałam ci powiedzieć że przejżałam fotki twoje i faktycznie i pasuje ci ciemny i jasny kolor taką masz fajną buźke sorry ze spytam ale ile masz lat? wyglądasz na młodszą ode mnie a ja mam 24
buski dobranoc wam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 22:19   #3381
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
jej dziękuję, bardzo mi miło też lubię siebie w czerwieni, ale z drugiej strony tak strasznie podoba mi się właśnie ta powaga, elegancja i wyrafinowanie których dodają ciemne włosy
też mam często ochotę przyciemnić włosy, ale kurka teraz mam taki problem że właśnie sama nie wiem czego chcę i nikt mi nie chce doradzić, bo wszystkim to "obojętne" a sama na prawdę nie potrafię nic wybrać... za dużo kolorów istnieje i sama nie wiem czy te "normalne" czy jaskrawe wolę... męczy mnie to już
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:49   #3382
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Falka super! I jaka szczęśliwa

Sugar za tydzień kończę 19 lat...

Są patenty na spanie z różnymi miksturami na włosach... najlepszy jest: torebka foliowa + ciasna czapka ^.^
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:57   #3383
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

enn, sonea - tylko się nie śmiejcie. Więc spięłam włosy u góry, na to reklamówa domknięta wsuwką, potem mega duża czapka na głowę i do spania. Jeszcze dla pewności rozłożyłam ręcznik na poduszki, ale niepotrzebnie bo w ogóle go nie zbrudziłam Trochę mi szeleściło koło uszu przy zasypaniu, ale ogólnie nie było tak źle czy niewygodnie.
Meadow- to eksperymentuj. Z czerwonych nie powinno być problemu przejść tonerami na rudy, różowy czy fioletowy. Z blondami to już inna sprawa, ale z kolei jak się odważysz, to wszystkie inne kolory stoją potem otworem (np zielony, niebieski). A czernie zostaw na koniec bo to naprawdę pracochłonne żeby z nich potem zejść.
Wczoraj chyba 2 czy 3 osoby mi powiedziały, że mam za☠☠☠iste... rude włosy! Noż trzymajcie mnie! Oni chyba nie widzieli moich rudych włosów (np. przedwczoraj) Niby było ciemno, ale mimo wszystko wkurzyło mnie to.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:58   #3384
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny mam nadzieję ze mi pomożecie
We wtorek planuje przefarbować włosy na czerwono. Kupiłam szamponetkę palette kolor czerwień granatu i teraz moje pytanie jak myślicie czy ten kolor będzie na moich włosach bardziej krwisty czy ciemny? Wolała bym ciemniejszy, właśnie taki owoc granatu Dodaję zdjęcia obecnego koloru włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0714.jpg (114,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0715.jpg (92,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0717.jpg (100,9 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-05-12 o 11:00
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:07   #3385
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam nadzieję ze mi pomożecie
We wtorek planuje przefarbować włosy na czerwono. Kupiłam szamponetkę palette kolor czerwień granatu i teraz moje pytanie jak myślicie czy ten kolor będzie na moich włosach bardziej krwisty czy ciemny? Wolała bym ciemniejszy, właśnie taki owoc granatu Dodaję zdjęcia obecnego koloru włosów.
moze wyjsc jasno
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:18   #3386
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Meadow- to eksperymentuj. Z czerwonych nie powinno być problemu przejść tonerami na rudy, różowy czy fioletowy. Z blondami to już inna sprawa, ale z kolei jak się odważysz, to wszystkie inne kolory stoją potem otworem (np zielony, niebieski). A czernie zostaw na koniec bo to naprawdę pracochłonne żeby z nich potem zejść.
w tym problem, że ja juz miałam każde chyba białe, blond, brąz, czarny, czerwony, rudy, brąz z platynową grzywką... czarny z czerwoną, całe różowe jaskrawe i pastelowe, niebieskie, turkusowe, zielone i fioletowe teraz mam sprany ciemniejszy niebieski i zastanawiam się nad jasno-niebieskim, takim jak niebo bliżej horyzontu
i też z jednej strony fajnie mieć ładne długie włosy w naturalnym kolorze, a z drugiej jak mam jaskrawe to czuję się sobą z tym, że mam wrażenie że wszyscy patrzą na mnie jakoś tak pogardliwie...
zastanawiałam się nad tym czerwonym znowu ale mam czasami zaczerwienienia na buzi i ręce opadają...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:55   #3387
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Falka nie przejmuj się ludzie często na czerwonowłose mówią 'rude' i to nie znaczy, że z kolorem Twoich włosów jest coś nie tak

ona1960 - ja tam nie ufam szamponetkom. Mogą nierówno pokryć włosy...poza tym to Ci się zaraz wypłucze do brzydkiego rudego...bo nie łudź się, że do blondu ;p Nie lepiej trwała farba, albo toner? Np. czerwony zmieszać z czarnym jeśli chcesz ciemniejszą czerwień
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:37   #3388
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Falka nie przejmuj się ludzie często na czerwonowłose mówią 'rude' i to nie znaczy, że z kolorem Twoich włosów jest coś nie tak

ona1960 - ja tam nie ufam szamponetkom. Mogą nierówno pokryć włosy...poza tym to Ci się zaraz wypłucze do brzydkiego rudego...bo nie łudź się, że do blondu ;p Nie lepiej trwała farba, albo toner? Np. czerwony zmieszać z czarnym jeśli chcesz ciemniejszą czerwień
To ze sie nie spłucze to wiem Już kiedyś robiłam szamponetkę w takim kolorze i nie spłukała się wcale. Z tym ze wtedy robiłam na ciemnych włosach. Kolor chce mieć na dłużej wiec mi to nie przeszkadza. Zresztą włos nie trawa w zimie też rośnie Lubie poeksperymentować. Jak będzie fajnie to będę farbowała właśnie tonerem chyba. A tak sobie myślę ża przynajmniej mniej zniszczę włosy szamponetką. Na razie jestem na etapie czytania całego waszego forum i szukania najlepszego odcienia.. Mam tylko właśnie nadzieje że szamponetka jednak złapie równo... Bo jednak będę tak chodzić kilka dni.. No ale na wszelki wypadek farbuję we wtorek wieczorem, bo rano mam ważną uroczystość i wolę nie wyglądać jak klown

A może macie jakieś sprawdzone farby w kolorze wiśni, burgundu?
Chodzi mi o coś takiego jak w załączniku 1
załącznik 2- taki efekt chciała bym uzyskać tą szamponetką no ale nie wiem co to będzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg burgund.jpg (14,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor sz.jpg (19,8 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-05-12 o 16:39
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:51   #3389
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ona1960- naprawdę wątpię, że uda ci się osiągnąć taki głęboki i wyrazisty kolor szmponetką
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:52   #3390
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

falka_19 też tak myślę ale co szkodzi pomarzyć
a jaką farbę byś polecała, żeby uzyskać taki kolor?
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.