Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 10:20   #61
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

i jak ja mam w Boga wierzyć?? jestem wściekła...uwyłam się jak bóbr...nie wiem, nie umiem sobie nawet wyobrazić bólu rodziców...nie ma nic gorszego
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:29   #62
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Moze tez ma cos wspolnego ze zdolnoscia, czy jest splacany systematycznie rachunek i tak dalej...widocznie cos ma, skoro pytaja...
dusiaka??:P
AniaP, Darusiaa- kiedyś i w moim Banku wymagane do karty kredytowej było okazanie przynajmniej jednego dowodu zapłaty za prąd/ gaz/ inne media/ telefon - zarejestrowane na daną osobę (która chce być kredytobiorcą). Już od tego odeszlismy. Chodziło raczej o sprawdzenie, potwierdzenie tożsamości - adresu. Nie miało wpływu na zdolność kredytową. Zdolność kredytową liczy się na podst. posiadanych dochodów, zobowiązań (prawidłowość ich spłat sprawdza się w BIK), liczby osób w gosp. domowym (szacuje się poziom wolnego dochodu), itp.

Klient bez historii kredytowej (czyli w BIK nie widać, że miał jakikolwiek kredyt i go spłacał) jest tak samo niewiarygodny, jak ten, który miał kredyt i spłacał nieterminowo.

co do Zosi - nie wypowiem się [*]
Pomodlę się za jej rodziców aby znaleźli ukojenie swojego bólu.

Tylkooliwka- dziękuję Wiesz za co.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:43   #63
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

właśnie się dowiedziałam że moja psiapsiółka jest w ciąży z bliźniakami mają już synka 7 lat córcię w wieku naszych dzieciaczków i zaliczyli wpadkę teraz jest w 26 tygodniu ciąży z bliźniakami
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:46   #64
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

wooww oj ja bym takiej wpadki nie chciala i jeszcze blizniaki?? a byly u nich w rodzinie juz?
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:57   #65
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Tylkooliwka my styriopianu nie chcemy dawac bo ponoc nie przepuszcza Tż z kolega budowlańcem jakąś wełnę mają kłaść właśnie dzwonił i mówił ale dopiero jak to wszystko wyschnie
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:59   #66
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

No to jestem niewiarygodna Muszę sobie pobrać jakieś pierdoły na raty Czasem przyjdzie wziąć kredyt i dupa... w sumie póki co to i tak pewnie zdolności kredytowej nie mamy

Wpadki z bliźniakami i w dodatku dwójka dzieci już też nie zazdroszczę

Gaz mi się skończył
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:03   #67
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

no właśnie nie było oni są pierwsi szkoda mi ich strasznie ale z drugiej strony cieszę się razem z nimi bo oni się bardzo cieszą
oni mieszkają w jednym pokoju z kuchnią obiecałam im pomóc napisać podanie do ADM-u o zamianę mieszkania na większe dziś nad tym w nocy posiedzę bo w 6 na takim małym metrażu się nie pomieszczą

ja gdybym się dowiedziała że jestem teraz w ciąży z bliźniakami to bym oszalała i w warjatkowie by mnie zamknęli <świr> przy mojej ruchliwej Julce i 2 maluchów bym oszalała choć dziękuję Bogu że jest zdrowa i dzisiaj nawet się rano nie wkurzyłam jak zjadła tylko 20 ml mleka z kaszą dodam że ona od soboty je tylko serki owoce <maliny brzoskwinie borówki jagody i wiśnie > chrupki kukurydziane i chlebek z szyneczką nic więcej nie chce jeść zupką pluje dalej niż widzi wczoraj dawałam jej ziemniaczki z mięskiem to był rzyg no i pije wodę mineralną tylko nie chce herbatki czyżby to na zęby ? czy u waszych dzieci też takie cos się zdażało czy mam się martwić i pędzić do lekarza ?
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 11:03   #68
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
AniaP, Darusiaa- kiedyś i w moim Banku wymagane do karty kredytowej było okazanie przynajmniej jednego dowodu zapłaty za prąd/ gaz/ inne media/ telefon - zarejestrowane na daną osobę (która chce być kredytobiorcą). Już od tego odeszlismy. Chodziło raczej o sprawdzenie, potwierdzenie tożsamości - adresu. Nie miało wpływu na zdolność kredytową. Zdolność kredytową liczy się na podst. posiadanych dochodów, zobowiązań (prawidłowość ich spłat sprawdza się w BIK), liczby osób w gosp. domowym (szacuje się poziom wolnego dochodu), itp.

Klient bez historii kredytowej (czyli w BIK nie widać, że miał jakikolwiek kredyt i go spłacał) jest tak samo niewiarygodny, jak ten, który miał kredyt i spłacał nieterminowo.

co do Zosi - nie wypowiem się [*]
Pomodlę się za jej rodziców aby znaleźli ukojenie swojego bólu.

Tylkooliwka- dziękuję Wiesz za co.
Prąd czy media jeszcze rozumiem ale tel ? nie każdy wogóle musi miec tel a sporo ludzi ma służbowe komórki więc po co mu druga do szczęścia .

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
właśnie się dowiedziałam że moja psiapsiółka jest w ciąży z bliźniakami mają już synka 7 lat córcię w wieku naszych dzieciaczków i zaliczyli wpadkę teraz jest w 26 tygodniu ciąży z bliźniakami
U mnie babka tak ma w przedszkolu szymkowym . 6 latek bliżniaki 2.5 roklu i potem wpadka i synek ma 2 miechy
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:55   #69
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cześć dziewczyny!
Fajnie Was poczytać. Dużo się tutaj dzieje. Dzieciaczki są śliczne i jakie już duże. Jestem na urlopie od dziś więc mam czas posiedzieć z wami na forum.
Strasznie smutno i przykro z powodu Zosinie spodziewałam się takiego zakończenia. Jest ono najczarniejsze ze wszystkich możliwych. Aż słów brak. Kondolencje rodzicom [*].

Agnieszka Karinka jest wspaniałą tancereczką, uśmiałam się przy filmiku. Moja tańczy podobnie ale sporo jej brakuje do umiejętności tanecznych Karinki
AniaP widziałam twoje zdjęcia na facebooku z Włoch. Świetne! Zazdroszczę takiego wyjazdu. Nie umęczyłaś się z Olą? Pytam z tego względu, że byliśmy niedawno nad morzem z Leną i nie robiliśmy z tż nic więcej tylko lataliśmy w kółko za małą. Jest wszystkiego ciekawa, wszędzie musi wejść i wszystkiego dotknąć. Nie poleżałam na leżaku nawet chwilki. Doskonale rozumiem obawy Asiulka. Stwierdziliśmy z tż, że wyjazd nad morze na jeden dzień z małą nie był dobrym pomysłem. Wróciliśmy strasznie zmęczeni.
Za tydzień jedziemy na domki nad jeziorem na 5 dni. Aż się boje myśleć co ta nasza terrorystka wymyśli tym razem. Mam nadzieję, że tam będzie o wiele mniej ludzi i troszkę odpoczniemy a Lenka zlituje się nad rodzicami i czasami da poleżeć. Któraś z was była może w ośrodku w Trzcielu? Podobno wspaniałe domki z bali i fajne warunki.


oto moja mała gadzina:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lenka1.jpg (116,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lena2.jpg (186,2 KB, 41 załadowań)
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:03   #70
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Strsznie mi przykro z powodu zosieńki [*]
, nie ma słów po prostu.
Teraz trzeba sie modlić o siłę dla rodziców zosi.....


Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Niemiec w zamian Juleczka dostała coś takiego
http://allegro.pl/moby-landers-rower...0.html#gallery
tylko nie pomyślałam że będzie ściagała nóżki z pedałów i haczyła o ziemię i musze teraz cos tam wymyśleć sszukalam na allegro takich nakładek jak kolaże mają ale dla dzieci nic nie ma chyba jej uszyję takie nakladki do wiązania na buciku z tyłu co by nie ściągała nóżek i nas zjeszcze ma torbę z tyłu doczepianą na wysokości rączki taka malutką że chyba tylko paczka husteczek higienicznych sie zmieści
fajny rowerek, tez mi się podobał, ale taki ( z podpórkami na nóżki)
http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy...689721377.html
,ale obawiałam się go kupić, znaczy, że mojej się nie będzie póki co podobać, bo jej się te kolorowe podobają. Ale potem zamierzam sprzedać ten co kupiłam i kupić własnie coś takiego

huśtawka fajna

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać... kupiłam te kredki z Lidla, to mniejsze opakowanie z grubszymi kredkami... Myślałam że fajne, wykręcany, nie połamią się... I co, 2 min rysowania, kredka rzucona na płytki i już się połamała (ten wkład w środku). Póki Michaś nie wykaże większego zainteresowania rysowaniem wystarczą mu...
też mamy te kredki i też wg mnie bardzo takie se są

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Zajrzyjcie do gazetki biedronki, jest kub bedzie duzo fajnych rzeczy dla maluchow...http://www.gazetki.taktanio.pl/biedr...EyNCwwLDA=.htm
włąśnie miałam pisać.

Ja dziś młodej kupiłam sorter kostkę-fajny jest. I samo rozkładający się namiocik iglo plażowy taki. I się właśnie na stempelki czaję na nast. tydzień

Ja dziś młodej wsadziłam testowo tetrę w majtki, że niby jak jej się zrobi mokro to będzie jej przeszkadzać itp, ale dupa-pielucha mokra jej to nie przeszkadzało wcale, a pośladki sobie zdążyła odparzyć

A czasem jej się zdarzy mówić sisi i się trzyma za pieluchę i jak się ją posadzi to robi, ale to czasem na razie.
I potem ją puściłam z gołym tyłkiem żeby powietrzyć a nocnik stał obok i sobie co chwila siadała, aż w końcu zrobiła siku. I potem jej założyłam same gacie, bez pieluchy żeby się te czerwone poślady w pieluszce nie kisiły, a ona zaraz znów nasiurała-na skarpety, majty i dywan
i wróciła pielucha
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:17   #71
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Prąd czy media jeszcze rozumiem ale tel ? nie każdy wogóle musi miec tel a sporo ludzi ma służbowe komórki więc po co mu druga do szczęścia .
AniuP - wodę tez nie każdy miec musi - można mieć ze studni
Takie dziwne dodatkowe warunki, ale nigdy nie były u nas konieczne, tzn,. nie stanowiły o warunku tak- dac kredyt lub nie.
Nie zniechęcaj się bo każdy Bank ma przyjete inne kryteria do weryfikacji zdolności kredytobiorców. Trzeba po prostu spróbować gdzieś indziej.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 12:27   #72
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Fajnie Was poczytać. Dużo się tutaj dzieje. Dzieciaczki są śliczne i jakie już duże. Jestem na urlopie od dziś więc mam czas posiedzieć z wami na forum.
Strasznie smutno i przykro z powodu Zosinie spodziewałam się takiego zakończenia. Jest ono najczarniejsze ze wszystkich możliwych. Aż słów brak. Kondolencje rodzicom [*].

Agnieszka Karinka jest wspaniałą tancereczką, uśmiałam się przy filmiku. Moja tańczy podobnie ale sporo jej brakuje do umiejętności tanecznych Karinki
AniaP widziałam twoje zdjęcia na facebooku z Włoch. Świetne! Zazdroszczę takiego wyjazdu. Nie umęczyłaś się z Olą? Pytam z tego względu, że byliśmy niedawno nad morzem z Leną i nie robiliśmy z tż nic więcej tylko lataliśmy w kółko za małą. Jest wszystkiego ciekawa, wszędzie musi wejść i wszystkiego dotknąć. Nie poleżałam na leżaku nawet chwilki. Doskonale rozumiem obawy Asiulka. Stwierdziliśmy z tż, że wyjazd nad morze na jeden dzień z małą nie był dobrym pomysłem. Wróciliśmy strasznie zmęczeni.
Za tydzień jedziemy na domki nad jeziorem na 5 dni. Aż się boje myśleć co ta nasza terrorystka wymyśli tym razem. Mam nadzieję, że tam będzie o wiele mniej ludzi i troszkę odpoczniemy a Lenka zlituje się nad rodzicami i czasami da poleżeć. Któraś z was była może w ośrodku w Trzcielu? Podobno wspaniałe domki z bali i fajne warunki.


oto moja mała gadzina:
W tym roku była bułgaria a nie włochy , włochy to rok temu jak Ola miała 5 miesięcy . Wiesz różnie było nie raz tak było że Ola w jedną a SZymek w drugą też nie za bardzo poleżałam ale nie zamierzałam z tego powodu nie jechac na wakacje . I tak było fajnie mimo że bardziej aktywnie niż zwykle pocieszam się myślą że za rok to już będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
AniuP - wodę tez nie każdy miec musi - można mieć ze studni
Takie dziwne dodatkowe warunki, ale nigdy nie były u nas konieczne, tzn,. nie stanowiły o warunku tak- dac kredyt lub nie.
Nie zniechęcaj się bo każdy Bank ma przyjete inne kryteria do weryfikacji zdolności kredytobiorców. Trzeba po prostu spróbować gdzieś indziej.
Kupiłam za gotówkę w nosie ich mam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:38   #73
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Evitka ciesz się że siurka po swoich nogach i gaciach moja Jula dzisiaj na dzień dobry dziadkowi zsiusiała sie do buta mało nie padłam jak wsadzał nogę i poczuł mokre na początku pies by oberwał ale zobaczyłam że Julka ma mokre spodenki

no właśnie mi brakuje tych podpórek i nie mam pojęcia gdzie ja takie cudo mogę kupić do Tżta już mówiłam że jakąś listewkę chyba jej tam przykręcić trzeba będzie mojej się ten rowerek strasznie podoba zresztą jej wszytsko jedno byle jechała do przodu
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:40   #74
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

jeju Lenka na tym mamutowym krzesełku taka wielka się wydaje

a ja okupuję allegro, rozglądam się cenowo jak stoją kible, prysznice, zlewy i regały łazienkowe mieszkania nadal brak, no ale ja już każdy cm w nim zaplanowałam...nawet lampę sufitową dla Kubusia już oblukałam mały śpi póki co - hałas straszny bo robią grunt pod kostke pod domem, aż dziw, że śpi Kupiłam z hippa - nowość (przynjamniej w busku) tagitalle z rybą i brokułami z hippa - wreszcei mam coś na zamianę z rybą z bobovity, mały wsunął ładnie - chyba smakowałonadal mamy jazdy ze śniadaniami dzisiaj zjadł jak Julka drconowa 20 ml mleka...potem ledwo 1/3 danio i ode mnie gryza chleba z pomidorem, a i gryza plasterka żółtego sera...a i nauczył się pokazywać gdzie ma sisiorka i jak się mu powie: pokaż jak ładnie pijesz? - to bierze butelkę z wodą napije się i robi tak pięknie - ahhhh - uśmiech do tego nieziemski strzela - a my z tż pękamy ze śmiechu muszę to nagrać na tel
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:59   #75
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Baobabku jak znajdziesz coś fajnego daj linka ja chętnie oblukam bo ja sama nie wiem co chcę ja bym potrzebowała brodzik ten wysoki na 100x100 ale ciekawe czy ja taki gdzieś dostanę i jedne drzwi do niego bo we wnęce będzie kabina kibel juz mamy ten gościu co u nas robi instalację na promocji jakiś geberytowy czy coś takiego nam zamówił 50 % taniej niż w sklepie razem z misą co do zlewu to ja bym chciała prostokątny ale z zaokrąglonymi kantami ale mam mega wymagania

a jak z tym waszym tamtym mieszkankiem ?
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:03   #76
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
Baobabku jak znajdziesz coś fajnego daj linka ja chętnie oblukam bo ja sama nie wiem co chcę ja bym potrzebowała brodzik ten wysoki na 100x100 ale ciekawe czy ja taki gdzieś dostanę i jedne drzwi do niego bo we wnęce będzie kabina kibel juz mamy ten gościu co u nas robi instalację na promocji jakiś geberytowy czy coś takiego nam zamówił 50 % taniej niż w sklepie razem z misą co do zlewu to ja bym chciała prostokątny ale z zaokrąglonymi kantami ale mam mega wymagania

a jak z tym waszym tamtym mieszkankiem ?
oki jak coś to będę wrzucać. Póki co - czekamy na telefon, miała zadzwonić jak weźmie to zaświadczenie ze spółdzielni o metrażach pomieszczeń w mieszkaniu (bo nie ma księgi wieczystej założonej), miałam mieć w piątek - ale nie zadzwoniła, jak do jutra nie zadzwoni to zadzwonię sama - bo w takim zawieszeniu jesteśmy Jeśli nie wyjdzie, pozostanie nam poczekać 2-3 mce (horror dla mnie) i tż kumpel będzie sprzedawał mieszkanie też 2 pokojowe na tym samym osiedlu, ale kasy więcej zawoła bo w zeszlym roku robił remont generalny. No ale więcej niż z 15 tys więcej niż to nasze upatrzone teraz to mu nikt nie da, metraż mały i każdy na to patrzy a nie na remont, że był
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:10   #77
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam!!!

Zosiu.. spoczywaj w pokoju [*]


Czy mogę prosic link do bloga Zosienki.. jestem poza domem i nie mam adresu...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:13   #78
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Witam!!!

Zosiu.. spoczywaj w pokoju [*]


Czy mogę prosic link do bloga Zosienki.. jestem poza domem i nie mam adresu...
http://pomozmyzosi.blogspot.com/p/nasza-historia.html
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:58   #79
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dzięki Bao
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 14:00   #80
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Bao ja bym na twoim miejscu do niej zadzwoniła i się podpytala czy załatwiła, czy może ma problem z dojechaniem do spółdzielni, to możecie ją zawieźć, i przywieźć bo wam zależy na czasie. Może kobieta myśli że tylko tak gdybacie o mieszkaniu, a nie że jesteście na nie zdecydowane. My jak kupowaliśmy mieszkanie, to kobietka mówiła że na nasze mieszkanie mieli kilku pewnych klientów i po prostu już nie dzwonili po wizycie w banku, i nam dopiero uwierzyla jak już u notariusza spisaliśmy konkretną umowę a ona dostała kase

Mi teraz jakoś tak wszystkie dziury w ścianach co zrobili w łazience zgrabnie pozastawiali, ale już nowa wizja przestawienia kibelka się pojawiła, ale dopiero jak uzbieram na płytki i nową wanne więc może troche potrwać.
Ze jak dziewczyny widzicie w przeszukuwaniach jakieś ładne płytki to linki podawajcie podobają mi się w kolorach ziemi i takie duże płytki
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:10   #81
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Wróciłam przed chwilą do domu i wyściskałam Igora - popłakałam się przy tym strasznie - moje największe szczęście - zdrowe i uśmiechnięte. SZCZĘŚCIE!
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:10   #82
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

PlMadzia ja sobie wymyśliłam że na ścianę gdzie będzie prysznic damy te wielki poprzecinane w takie wąskie paseczki a po środku te malusieńki kosteczkowe i też w kolorach ziemi albo biało szare

a le ja mam dzisiaj nudny dłużący i męczący sie dzień aż mi się nic nie chce w nocy mało spałam moje dziecko jakoś się mocno rozpychało Tż spał z nami i miałam mało miejsca w dodatku mnie obudził bo mu się an amory zebrało
chyba poszukam mu kochanki co by dał mi w nocy spokój
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:32   #83
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
W tym roku była bułgaria a nie włochy , włochy to rok temu jak Ola miała 5 miesięcy . Wiesz różnie było nie raz tak było że Ola w jedną a SZymek w drugą też nie za bardzo poleżałam ale nie zamierzałam z tego powodu nie jechac na wakacje . I tak było fajnie mimo że bardziej aktywnie niż zwykle pocieszam się myślą że za rok to już będzie lepiej
coś mi się pomieszało wybacz... też byłam w Bułgarii 2 lata temu (Lenka tam poczęta)we Świętym Włazie. Ty pewnie Słoneczny Brzeg
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jeju Lenka na tym mamutowym krzesełku taka wielka się wydaje

a ja okupuję allegro, rozglądam się cenowo jak stoją kible, prysznice, zlewy i regały łazienkowe mieszkania nadal brak, no ale ja już każdy cm w nim zaplanowałam...nawet lampę sufitową dla Kubusia już oblukałam mały śpi póki co - hałas straszny bo robią grunt pod kostke pod domem, aż dziw, że śpi Kupiłam z hippa - nowość (przynjamniej w busku) tagitalle z rybą i brokułami z hippa - wreszcei mam coś na zamianę z rybą z bobovity, mały wsunął ładnie - chyba smakowałonadal mamy jazdy ze śniadaniami dzisiaj zjadł jak Julka drconowa 20 ml mleka...potem ledwo 1/3 danio i ode mnie gryza chleba z pomidorem, a i gryza plasterka żółtego sera...a i nauczył się pokazywać gdzie ma sisiorka i jak się mu powie: pokaż jak ładnie pijesz? - to bierze butelkę z wodą napije się i robi tak pięknie - ahhhh - uśmiech do tego nieziemski strzela - a my z tż pękamy ze śmiechu muszę to nagrać na tel
no też mi się wydaje, że taka duża wyszła na zdjęciu ale nie jest taka w rzeczywistości
he he już masz wszystko zaplanowane w mieszkaniu a mieszkania brak na pewno kupicie tylko dobrze dziewczyny mówią pospiesz tą kobietę, niech wie, że jesteście zdecydowani

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

mam pytanie: Czy któraś z Was prała już swojego x-landera????? spacerówkę oczywiście za Chiny nie wiem jak mam ściągnąć z budy materiał

Jeszcze Wam nie mówiłam moja Lenka obecnie jest na "wczasach" z babcią. Zabrała ją w góry w sobotę a dzisiaj przyjeżdżają. Zaledwie dwi noce a ja już wariuję bez niej bardzo tęsknię. Za 2-3h już będą w domu.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:36   #84
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ja pralam przed sprzedaza.... z budy nie sciagalam gabeczka pod prysznicem wyszorowalam, ale plynem do prania bo mydlem nie schodzilo
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:37   #85
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

aixa ja nie lubię tłumów byłam w obzorze to taka w sumie prawie wieś 40 km od varny
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:50   #86
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
ja pralam przed sprzedaza.... z budy nie sciagalam gabeczka pod prysznicem wyszorowalam, ale plynem do prania bo mydlem nie schodzilo
mloda zacieki ci się nie porobiły??? Chyba też tak zrobię. Dzięki.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:53   #87
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

a czy ktoras z was miala stycznosc z takim wozkiem???
http://allegro.pl/graco-quattro-delu...709444437.html
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:55   #88
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

nieee wyszorowalam, a pozniej dokladnie wszystko splukalam, tylko dosc dlugo schlo
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 15:03   #89
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was miala stycznosc z takim wozkiem???
http://allegro.pl/graco-quattro-delu...709444437.html
spytam bo znam kogoś kto o ile dobrze pamiętam go miał lub jeszcze ma
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 15:13   #90
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ok dzieki, intryguje mnie wyglad tej gondoli a spacerowka jest duza z tym ze na upartego dwa male dupska by sie moze zmiescily;p
chyba czas zaczac cos kombinowac.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.