DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 17:05   #1231
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

demakijaż blizej rozjaśnieniu, ale subtelniej, cos pomiędzy.

wybacz ta strona blokuje wklejanie linków z ich firma na fora zapomniałem

http://www.pro - sprzet.pl/loreal-efassor-srodek-do-demakjazu-i-modyfikacji-sztucznych-pigmentow.html


usuń spacje przed i po myślniku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:18   #1232
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a to rozumiem, że niszczy włosy?
Jaki przewidywan kolor by po tym wyszedł? Trzeba to będzie potem jeszcze farbować?
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:46   #1233
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

podejrzewam ze tak, bedziesz musiała zafarbowac, kładź na farbowaną część, bez odrostów.

czy niszczy....fryzjerskie rozjaśniacze dośc delikatnie sie obchodzą z włosami, chyba że już masz dość znisczone i siano a tego nie widać.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:53   #1234
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dzięki,
będę myśleć kłaść czy nie
Włosy są w dobrej kondycji.
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:58   #1235
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

to nie powinny wiele ucierpieć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 11:11   #1236
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

witam
jakiś czas temu zdecydowałam się na przejście z dość ciemnego brązu do blondu, od sierpnia co miesiąc chodzę do fryzjerki na pasemka, no i ostatnio za 3. razem włosy były już fajnie rozjaśnione, choć wiadomo lekki żółtawe jak po rozjaśniaczu, w końcu to żaden konkretny kolor
no i w tym miesiącu idę po raz kolejny, ale tym razem już na farbowanie razem z odrostami, marzy mi się jakiś beżowy blond, fryzjerka powiedziała, że teraz już nie będziemy męczyć włosów rozjaśniaczem, że farba powinna dać radę
mam nadzieję, że wyjdzie ładnie, tylko, że niestety te comiesięczne wizyty w salonie fryzjerskim są dosyć kosztowne, dlatego pomyślałam, że teraz pójdę ostatni raz, a potem będę farbowała włosy w domu sama

no i chciałam zapytać o to czy zwykła farba z drogerii rozjaśni moje odrosty (naturalny kolor mam jasny brąz/ciemny blond) czy trzeba zastosować może tą mocniejszą wodę utlenioną?
oczywiście po farbowaniu u fryzjera pokażę efekt i wtedy zapytam dokładnie jaki odcień chciałabym uzyskać samodzielnie i którą farbę wybrać

jestem zielona w temacie blondów, do tej pory miałam chwilowo włosy blond ale robione pasemkami u fryzjera, a tak to mnóstwo brązów, rudości i nawet czarne, ale blondy to dla mnie czarna magia
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 12:15   #1237
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

oczywiście ze będziesz mogła go uzyskac sama najlepiej jak pokazesz nam zdjęcie Twojego obecnego koloru, potem zdjęcie po wizycie u fryzjera i juz będziemy myśleć o farbie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 15:14   #1238
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam serdecznie! Siedząc na wykładach przeczytałam większość wątku
Ale mam do Was pytanie czy dobrze zrozumiałam wszystko.

Naturalne włosy mam koloru popielaty blond na poziomie 7, są cienkie, nie podatne na układanie (zawsze są idealnie proste), fryzurę mam na razie krótką, ale zapuszczam. Kilka lat farbowałam włosy u fryzjerki na jasny rudy, który uwielbiałam. Zawsze wychodziło równo, włosy mam lśniące i zdrowe. Farba szybko się zmywała, rudy robił się wypłowiały i musiałam farbować co 4-5 tyg. Jak zaszłam w ciąże nie chciałam często farbować i sama położyłam sobie farbę Loreal A2 5.43 Kenya Miedziany Bursztyn. Kolor wyszedł równy, bez przebłysku rudości, taki jak na opakowaniu. Lubiłam go, ale tęskniłam za rudymi. Po porodzie byłam na dekoloryzacji i wróciłam do jasnego rudego. Ale okazało się, ze nie mam czasu już na przesiadywanie u fryzjera i sama farbowałam włosy. Wybierałam jasne rude kolory. Na początku było ok, ale z każdym farbowaniem kolor ciemniał, szczególnie na końcówkach. Wyszedł bazarowy ciemny rudy brąz. Wkurzyłam się i ufarbowałam Jasnym Bursztynowym Brązem Loreal, potem ciemnym blondem. Włosy są ciemno brązowe ale... przebija rudy, włosy maja dużo ciemniejsze końcówki.. wyglądają sztucznie.

Jestem pracujacą młodą mamą i nie mam juz czasu na farbowanie u fryzjera, tylko chce w domu. Chciałabym wrocic do koloru podobnego do naturalnego. Zamowilam dekolor elgon i kupilam farbę loreal blond 7. Zrobie jak piszecie, czyli po dekolorze umyc kilka razy, zakwasic i zafarbowac. Myślicie ze uzyskam tak oczekiwany efekt? Z gory dziekuje za pomoc
__________________


Edytowane przez Blanszor
Czas edycji: 2012-11-09 o 20:02
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 17:05   #1239
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

to znowu ja, byłam dziś u fryzjera i mam nowy kolor
tylko, że cały dzień zaganiana i nie miałam czasu fotek porządnych zrobić, dlatego mam fotki z telefonu w sztucznym świetle, jutro postaram się zrobić aparatem (jak znajdę kartę pamięci bo ją wcięło)
włosy mają jeszcze ciemniejsze pasemka na końcach, odrost mój chwyciło dosyć tak
pokazuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-09 17.40.04.jpg (59,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-09 17.40.37.jpg (53,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-09 17.42.18.jpg (52,5 KB, 45 załadowań)
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 17:31   #1240
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zanko205, ładny masz kolor, i włosy fajne. Te ciemniejsze fragmenty wyglądają jakby to był zamierzony efekt.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 18:07   #1241
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to znowu ja, byłam dziś u fryzjera i mam nowy kolor
tylko, że cały dzień zaganiana i nie miałam czasu fotek porządnych zrobić, dlatego mam fotki z telefonu w sztucznym świetle, jutro postaram się zrobić aparatem (jak znajdę kartę pamięci bo ją wcięło)
włosy mają jeszcze ciemniejsze pasemka na końcach, odrost mój chwyciło dosyć tak
pokazuję
Ale ładny kolor!
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 20:54   #1242
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to znowu ja, byłam dziś u fryzjera i mam nowy kolor
tylko, że cały dzień zaganiana i nie miałam czasu fotek porządnych zrobić, dlatego mam fotki z telefonu w sztucznym świetle, jutro postaram się zrobić aparatem (jak znajdę kartę pamięci bo ją wcięło)
włosy mają jeszcze ciemniejsze pasemka na końcach, odrost mój chwyciło dosyć tak
pokazuję
śliczne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:01   #1243
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dziękuję Wam bardzo
kolor nie jest jednolity, moje naturalne włosy chwyciły bardziej na beżowo, ciut niżej gdzie miałam pasemka na naturalnych troszkę jaśniej, a niże już miałam włosy wcześniej farbowane więc tam kilka odcieni nawet ciut brązu co je pasemka omijały zawsze
i tak jestem zadowolona, bo dość szybko to schodzenie do blondu poszło, ale to zasługa tego, że farbowałam włosy na brąz garnierem czy londą, kiedyś po farbowaniu Pallete długo pasemka wychodziły rude, pomarańczowe i żółte
i tak w ogóle pierwszy raz w życiu mam całe włosy blond, kiedyś tylko pasemka więc odrosty miałam ciemne
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:10   #1244
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

http://files.gadu-gadu.pl/kora-jacko...f728af9ec6.jpg jakbym nie dbała o włosy i od 2 miesięcy nie omijała farb to pokusiłabym się o takie szaleństwo
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 10:03   #1245
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to znowu ja, byłam dziś u fryzjera i mam nowy kolor
tylko, że cały dzień zaganiana i nie miałam czasu fotek porządnych zrobić, dlatego mam fotki z telefonu w sztucznym świetle, jutro postaram się zrobić aparatem (jak znajdę kartę pamięci bo ją wcięło)
włosy mają jeszcze ciemniejsze pasemka na końcach, odrost mój chwyciło dosyć tak
pokazuję
Slicznie Zazdroszcze, mi ciagle lapie na cieplo :/

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
http://files.gadu-gadu.pl/kora-jacko...f728af9ec6.jpg jakbym nie dbała o włosy i od 2 miesięcy nie omijała farb to pokusiłabym się o takie szaleństwo
Mi w zyciu takie nie wyjda....
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:00   #1246
CherryCher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam. Przeczytałam dużą część z poprzednich wątków,niestety nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Farbowałam włosy na czarno. Rozjaśniłam je rozjaśniaczem z joanny, wyszły 2/3 rude, 1/3 pozostała czarna, tylko trochę sprana. Kupiłam dekoloryzator loreal eclair clair i na dniach chciala bym go uzyc. Nie wiem tylko, jaką farbę kupić. Chciała bym mieć blond jasne włosy, wiem że jeszcze będę musiała raczej poczekać, ale nie wiem jaki kolor farby teraz kupić, żebym poźniej mogła łatwiej wyjść na swój upragniony kolor. Ponieważ nie wiem czego mam sie spodziewać po tej dekoloryzacji,a po drugie słyszałam że po takim zabiegu włosy zawsze wychodzą ciemniejsze niż kolor na opakowaniu, i w dodatku w jakiś odcieniach mogą być zielone. Była bym wdzięczna za odpowiedz, zamieszczam oczywiscie zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 024.jpg (49,1 KB, 44 załadowań)
CherryCher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 16:06   #1247
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
http://files.gadu-gadu.pl/kora-jacko...f728af9ec6.jpg jakbym nie dbała o włosy i od 2 miesięcy nie omijała farb to pokusiłabym się o takie szaleństwo
Myślę, że Kora ma mocno posiwiałe włosy, a takie o wiele łatwiej machnąć na biało.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 23:41   #1248
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Siedząc na wykładach przeczytałam większość wątku
Ale mam do Was pytanie czy dobrze zrozumiałam wszystko.

Naturalne włosy mam koloru popielaty blond na poziomie 7, są cienkie, nie podatne na układanie (zawsze są idealnie proste), fryzurę mam na razie krótką, ale zapuszczam. Kilka lat farbowałam włosy u fryzjerki na jasny rudy, który uwielbiałam. Zawsze wychodziło równo, włosy mam lśniące i zdrowe. Farba szybko się zmywała, rudy robił się wypłowiały i musiałam farbować co 4-5 tyg. Jak zaszłam w ciąże nie chciałam często farbować i sama położyłam sobie farbę Loreal A2 5.43 Kenya Miedziany Bursztyn. Kolor wyszedł równy, bez przebłysku rudości, taki jak na opakowaniu. Lubiłam go, ale tęskniłam za rudymi. Po porodzie byłam na dekoloryzacji i wróciłam do jasnego rudego. Ale okazało się, ze nie mam czasu już na przesiadywanie u fryzjera i sama farbowałam włosy. Wybierałam jasne rude kolory. Na początku było ok, ale z każdym farbowaniem kolor ciemniał, szczególnie na końcówkach. Wyszedł bazarowy ciemny rudy brąz. Wkurzyłam się i ufarbowałam Jasnym Bursztynowym Brązem Loreal, potem ciemnym blondem. Włosy są ciemno brązowe ale... przebija rudy, włosy maja dużo ciemniejsze końcówki.. wyglądają sztucznie.

Jestem pracujacą młodą mamą i nie mam juz czasu na farbowanie u fryzjera, tylko chce w domu. Chciałabym wrocic do koloru podobnego do naturalnego. Zamowilam dekolor elgon i kupilam farbę loreal blond 7. Zrobie jak piszecie, czyli po dekolorze umyc kilka razy, zakwasic i zafarbowac. Myślicie ze uzyskam tak oczekiwany efekt? Z gory dziekuje za pomoc
wszystko jak najbardziej tak, ale sam 7 loreal moze wyjśc ciemno, kup palette E20 albo syoss 12-0 albo 11-0 i połoz je zaraz po dekoloryzacji , najpierw na jedno pasmo, aby sprawdzic czy ciemneje, jak nie ciemnieje to na całe włosy, nie musisz trzymac pełnego czasu, tak 5-10 min. one lekko sie rozjasnią, nie będa miały tendencji do ciemnienia podczas jak nałozysz 7

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to znowu ja, byłam dziś u fryzjera i mam nowy kolor
tylko, że cały dzień zaganiana i nie miałam czasu fotek porządnych zrobić, dlatego mam fotki z telefonu w sztucznym świetle, jutro postaram się zrobić aparatem (jak znajdę kartę pamięci bo ją wcięło)
włosy mają jeszcze ciemniejsze pasemka na końcach, odrost mój chwyciło dosyć tak
pokazuję
śliczny jest!

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
http://files.gadu-gadu.pl/kora-jacko...f728af9ec6.jpg jakbym nie dbała o włosy i od 2 miesięcy nie omijała farb to pokusiłabym się o takie szaleństwo
nie każdemu dobrze

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez CherryCher Pokaż wiadomość
Witam. Przeczytałam dużą część z poprzednich wątków,niestety nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Farbowałam włosy na czarno. Rozjaśniłam je rozjaśniaczem z joanny, wyszły 2/3 rude, 1/3 pozostała czarna, tylko trochę sprana. Kupiłam dekoloryzator loreal eclair clair i na dniach chciala bym go uzyc. Nie wiem tylko, jaką farbę kupić. Chciała bym mieć blond jasne włosy, wiem że jeszcze będę musiała raczej poczekać, ale nie wiem jaki kolor farby teraz kupić, żebym poźniej mogła łatwiej wyjść na swój upragniony kolor. Ponieważ nie wiem czego mam sie spodziewać po tej dekoloryzacji,a po drugie słyszałam że po takim zabiegu włosy zawsze wychodzą ciemniejsze niż kolor na opakowaniu, i w dodatku w jakiś odcieniach mogą być zielone. Była bym wdzięczna za odpowiedz, zamieszczam oczywiscie zdjęcie.
eclair to rozjasniacz, najgorzej ze zrobiłas to joanną ona słabo rozjaśnia i niszczy, teraz każde kolejne moze zniszczyć a mogo sie obejśc bez tego.

zrob tym lorealem, same końcówki, zmieszaj pół składników, bo na pewno będzie trzeba więcej niż raz. do blondu jeszcze kawałek.

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Slicznie Zazdroszcze, mi ciagle lapie na cieplo :/

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------


Mi w zyciu takie nie wyjda....
wyjdą ! cicho!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 08:22   #1249
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fryz dziękuję

kupiłam jaśniejszą farbę (nie pamiętam numeru, ale jasny popielaty blond). Loreal 7 pozostawię na następne farbowanie.

Dam znać jak wyszło Zabieg wykonam we wtorek, mam potem urlop do poniedziałku to nie będę straszyć ludzi jakby nie wyszło

Fryz powiedz mi proszę, czy włosy mi ciemniały po farbowaniu na jasny rudy właśnie przez to ,że miałam dekoloryzacje? Czy powinnam już zawsze malować włosy tak jasnym blondem żeby mieć ciemny/średnio blond?
__________________


Edytowane przez Blanszor
Czas edycji: 2012-11-11 o 09:11
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 08:51   #1250
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

jeszcze pokażę Wam jakie miałam włosy rok temu w grudniu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1322703003
potem wróciłam do brązu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1322862324
i takie a później nawet ciut ciemniejsze miałam do sierpnia, kiedy to zaczęłam robić pasemka i schodzić do blondu
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:14   #1251
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zanka masz piękne włosy. Parę lat temu ścięłam włosy do pasa na krótkie. Żałuję teraz, chociaż w krótkie jest łatwiej pielęgnować, a ja muszę myć codziennie bo mam włosy przetłuszczające.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:40   #1252
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Blanszor wiesz już nie są takie piękne jednak rozjaśnianie zostawiło jakiś ślad, końcówki mi się przesuszają, rozdwajają, już sporo podcięłam i pocieniowałam, ale i tak nie są okazem zdrowia
staram się dbać, prostownicy używam tylko do kręcenia, ale sporadycznie, z suszarki nie mogę zrezygnować, używam szamponu i odżywki bez silikonów i tych innych wspomagaczy no i olejuję przed myciem
na szczęście moje włosy nie przetłuszczają się, ale mam inne problemy, są proste jak druty (to zdjęcie rudych to włosy wysuszone suszarką, nie prostowane), mam dużo włosów ale są bardzo cienkie, więc wiecznie klapnięte, sypkie i ciężkie, nawet grzywki na bok nie mogę mieć bo od razu leci w oczy i nawet jak miałam dobrze obciętą leciała na czoło, dlatego zapuszczam grzywkę od jakiegoś czasu i w koncu mogę założyć za ucho.
Zobaczymy jak dam sobie radę z samodzielnym farbowaniem na blond, trochę mnie to przeraża, no ale trzeba kiedyś spróbować
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 10:23   #1253
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wszystko jak najbardziej tak, ale sam 7 loreal moze wyjśc ciemno, kup palette E20 albo syoss 12-0 albo 11-0 i połoz je zaraz po dekoloryzacji , najpierw na jedno pasmo, aby sprawdzic czy ciemneje, jak nie ciemnieje to na całe włosy, nie musisz trzymac pełnego czasu, tak 5-10 min. one lekko sie rozjasnią, nie będa miały tendencji do ciemnienia podczas jak nałozysz 7

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



śliczny jest!

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------



nie każdemu dobrze

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------



eclair to rozjasniacz, najgorzej ze zrobiłas to joanną ona słabo rozjaśnia i niszczy, teraz każde kolejne moze zniszczyć a mogo sie obejśc bez tego.

zrob tym lorealem, same końcówki, zmieszaj pół składników, bo na pewno będzie trzeba więcej niż raz. do blondu jeszcze kawałek.

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------



wyjdą ! cicho!
Az takich bialych jak Kora to bym nie chciala, ale Zanka ma piekny kolor
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:47   #1254
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie każdemu dobrze
Wiem. Ale patrząc na to, że Kora ma czarne brwi i kiedyś też miała czarne włosy a te jej super pasują- miałabym szansę dobrze wyglądać. Ale absolutnie muszę wybić to sobie z głowy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 13:04   #1255
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Fryz dziękuję

kupiłam jaśniejszą farbę (nie pamiętam numeru, ale jasny popielaty blond). Loreal 7 pozostawię na następne farbowanie.

Dam znać jak wyszło Zabieg wykonam we wtorek, mam potem urlop do poniedziałku to nie będę straszyć ludzi jakby nie wyszło

Fryz powiedz mi proszę, czy włosy mi ciemniały po farbowaniu na jasny rudy właśnie przez to ,że miałam dekoloryzacje? Czy powinnam już zawsze malować włosy tak jasnym blondem żeby mieć ciemny/średnio blond?
ale co już robiłaś dekoloryzacje że pytasz czemu ciemniały? nie ogarniam ostatnio musisz pisac prosto
miałas robić dekoloryzacje elgonem tak? potem chciałas zrobic wg tego co pisalismy wiele rayz na tym wątku, potem loreal 7 ale powiedziałem Ci zebys wstępnie przed farbą zrobiła syossem albo palette tak? a co zrobiłaś? jasny popielaty blond tez ma szanse wyjśc ciemno

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
jeszcze pokażę Wam jakie miałam włosy rok temu w grudniu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1322703003
potem wróciłam do brązu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1322862324
i takie a później nawet ciut ciemniejsze miałam do sierpnia, kiedy to zaczęłam robić pasemka i schodzić do blondu
no no

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Az takich bialych jak Kora to bym nie chciala, ale Zanka ma piekny kolor
będzie kusiło, ale ...mamy czas włosy nie zając...tylko zając to zając

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wiem. Ale patrząc na to, że Kora ma czarne brwi i kiedyś też miała czarne włosy a te jej super pasują- miałabym szansę dobrze wyglądać. Ale absolutnie muszę wybić to sobie z głowy.
wiesz, zawsze mozna internetowo sprawdzić też, jak sie by wyglądało w danym kolorze, albo perukę przymierzyć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:22   #1256
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość


będzie kusiło, ale ...mamy czas włosy nie zając...tylko zając to zając
Ja mam czas max do czerwca, bo ide na slub
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 15:20   #1257
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

to duzo czasu ;D
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:34   #1258
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fryz miałam 2 lata rude jasne włosy farbowane u fryzjera, w ciąży przefarbowałam na brąz. Potem znowu miałam rudy (dekoloryzacja u fryzjera w czerwcu 2012, ale nie mam pojęcia czym) i wyszło superrówno i jasno. Ale potem ten rudy farbowałam w domu również jasnym rudym, a wyszedł brąz rudymi refleksami - z każdą koloryzacją ciemniejszy. I teraz się zastanawiam, dlaczego one mi ściemniały do brązu? Czy przez to, że były farbowane na włosach dekoloryzowanych a ja nie wiedziałam że po deko mogą ściemnieć?
No i pytanie moje drugie jest takie- teraz zafarbuje jasnym blondem i pewnie osiągnę mój naturalny kolor. A potem czym farbować? Jak będę farbować znowu jasnym blondem to odrost będzie blond a reszta ciemniejsza? Czy mam farbować kolorem najbardziej zbliżonym do naturalnego i włosy dekoloryzowane nie ściemnieją?
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 18:44   #1259
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Fryz miałam 2 lata rude jasne włosy farbowane u fryzjera, w ciąży przefarbowałam na brąz. Potem znowu miałam rudy (dekoloryzacja u fryzjera w czerwcu 2012, ale nie mam pojęcia czym) i wyszło superrówno i jasno. Ale potem ten rudy farbowałam w domu również jasnym rudym, a wyszedł brąz rudymi refleksami - z każdą koloryzacją ciemniejszy. I teraz się zastanawiam, dlaczego one mi ściemniały do brązu? Czy przez to, że były farbowane na włosach dekoloryzowanych a ja nie wiedziałam że po deko mogą ściemnieć?
No i pytanie moje drugie jest takie- teraz zafarbuje jasnym blondem i pewnie osiągnę mój naturalny kolor. A potem czym farbować? Jak będę farbować znowu jasnym blondem to odrost będzie blond a reszta ciemniejsza? Czy mam farbować kolorem najbardziej zbliżonym do naturalnego i włosy dekoloryzowane nie ściemnieją?
1 koloryzacja po dekoloryzacji moze ciemniec ale następne nie sądzę...nie powinny... dlatego uzyj rozjasniającego odcienia z rozjaśniaczem jak syoss 11-0 po deko, na chwile, na jedno pasemko, obseruj co sie dzieje, jak nie ciemnieje to dawaj na całe na chwile, na ok 10 min i zmyj potem docelowa farba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:05   #1260
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

witam wszystkich wlazłam na ten wątek, bo pilnie potrzebuję waszej pomocy mój cel to powrót do naturalnego koloru włosów.. tak wiem, że ciężko będzie, równie dobrze mogłabym zostawić włosy w spokoju, już ich nie farbować, jednak kontrast natury z farbowanymi jest dość mocno rażący od roku farbuję włosy na brąz, wcześniej farbowałam garnier kolor sensation 3.0 i wypłukiwał się szybko do średniego ładnego brązu, ostatnie farbowanie miałam jakoś pod koniec września, niestety nieudane - nie było w sklepie mojego garniera, to wzięłam casting creme gloss 300, myślałam, że skoro jest 3 na początku i w tej i w tej farbie to wyjdą tak samo albo chociaż podobnie, a casting i tak się spierze, bo to szampon do 20 paru myć.. niestety myliłam się casting wyszedł kruczoczarny no i sprał się minimalnie, jest brązowa poświata, ale kolor dalej bliżej czerni niż brąz. źle się czuję w tym kolorze jest zdecydowanie za ciemny i nie pasuje mi. postanowiłam, że wrócę do najbardziej zbliżonego koloru moich naturalnych włosów żeby nie było takiego dużego kontrastu, mój naturalny kolor to blond poziom jakoś 8-9 (z tego co pamiętam zimą był ciemny, w wakacje dość jasny blond od słońca) no i teraz myślę jak pozbyć się tego fatalnego czarnego brązu.. rozmawiałam z fryzjerką i mówi, że dekoloryzacja okropnie poniszczy włosy i będą całe do ścięcia (coś mi się kiedyś o uszy obiło, że nowoczesne dekoloryzatory nie niszczą tak włosów, działają tak samo jak każda farba z amoniakiem nie znam się, więc oświećcie mnie)
fryzjerka zaproponowała mi pasemka, ale mówiła, że na to potrzeba około roku, a włosy i tak będą w okropnym stanie i coś mówiła o rudościach, że kolor może być nie równy itd. myślałam też o kąpieli rozjaśniającej, ale opinie też są różne na ten temat.. jestem w pełni świadoma, że schodząc z ciemnego do jasnego koloru tak czy siak włosy poniszczę, ale chciałabym to zrobić w jak najmniejszym stopniu dlatego obeznanych w tym temacie proszę o poradę pasemek na pewno nie chcę robić, myślę właśnie nad dekoloryzacją, a kąpielą rozjaśniającą
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.