Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 16:13   #3331
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
lubię owieczki
Też lubię Ale nie mam dziecka żeby mu dać maskotkę do zabawy i nie opłacało mi się dobierać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 16:18   #3332
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
So bio płyn micelarny i żel pod prysznic. Może napisz na blogu Angel co myślisz o tym sklepie?
piękne zakupy
czekam na relację żelu

poczekajmy na rozwiązania sprawy, bo mogę mieć więcej do napisania niż teraz, sprawa się rozkręca i sklep coraz bardziej zaskakuje

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też lubię Ale nie mam dziecka żeby mu dać maskotkę do zabawy i nie opłacało mi się dobierać
a sama byś spała z owieczką
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 16:32   #3333
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a sama byś spała z owieczką
Już z jedną śpię, a raczej z jednym... baranem A maskotek za bardzo nie mogę mieć, bo mam astmę i wszystkie kurzołapacze są niewskazane. Jako dziecko bawiłam się plastikowymi lalkami, klockami i samochodzikami

Jaki krem dla mężczyzn polecacie, jakie mazidła Wasi używają? Nie balsam po goleniu, bo mój ma brodę, a coś nawilżającego, niezbyt matującego, do normalnej, trochę przesuszającej się skóry z trochę przetłuszczającą się strefą T i okazjonalnymi syfami? I najlepiej jakby nie był żelowy, bo on nie lubi, takie ma ślicznota wymagania
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-05 o 16:40
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:35   #3334
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Już z jedną śpię, a raczej z jednym... baranem A maskotek za bardzo nie mogę mieć, bo mam astmę i wszystkie kurzołapacze są niewskazane. Jako dziecko bawiłam się plastikowymi lalkami, klockami i samochodzikami

Jaki krem dla mężczyzn polecacie, jakie mazidła Wasi używają? Nie balsam po goleniu, bo mój ma brodę, a coś nawilżającego, niezbyt matującego, do normalnej, trochę przesuszającej się skóry z trochę przetłuszczającą się strefą T i okazjonalnymi syfami? I najlepiej jakby nie był żelowy, bo on nie lubi, takie ma ślicznota wymagania
http://ecosme.pl/mezczyzna/97-krem-p...w-1-100ml.html
http://ecosme.pl/mezczyzna/102-krem-...zami-50ml.html
mój jest też zadowolony z lotionu po goleniu AO.
Ty się kochana nie sugeruje, że te męskie nawilżacze są po goleniu - producent po prostu zakłada, że facet się goli i stąd większość takich produktów nazywa się własnie tak . Od typowego kremu różnią się przeważnie tylko odrobinę rzadszą konsystencją i większą ilością substancji kojących.
Mój goli tylko część twarzy raz na tydzień, od wielu lat używa balsamów i kremów po goleniu zamiast inaczej nazwanych i nie narzeka.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-05 o 17:36
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:46   #3335
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, tyle, że zamówienie złożyłam przed 20, zapłaciłam od razu, no ale weekend był. I czekam, czekam, czekam.
Nie dostanę , bo miałam zamówienie na 140 zł, a od 150 była owieczka

Miałam dziś dostać próbki z Green Line'a, ale kurierowi GPS nie znalazł mojej ulicy i z tego tytułu dzisiaj nie zdąży, jutro dopiero będzie, no cholera jasna
zawsze mozesz do nich zadzwonic i poprosic o przyspieszenie wysylki z powodu np wyjazdu zawsze dziala

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i masz wszystko za sobą
yyy wlasnie sie okazalo, ze nie do konca biomania twierdzi, ze nie dostala przelewu a zaplacilam dzien pozniej czyli we wtorek za eko spray do kurzu
olejek z iwos tak jak fryne wazny do 03/14 napisze do pani z iwos zobaczymy co ona na to
beeets Pani z mint bije pania z biopiekna w swojej glupocie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 18:44   #3336
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

widzę, że zamówienia powoli zaczynają spływać... do mnie też dotarło z matique i organiczny szampon dla psa z ekopsa czy jak mu tam było


aaa co do kremów męskich - mój raz dostał krem Phenome, zużył z przyjemnością (ale to po rabacie 70%) a tak to zużywa wszystko, co mi nie pasuje - ostatnio masło do ciała absolute organic - tylko domieszam mu tam trochę oleju i już.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-12-05 o 18:46
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:00   #3337
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny mam pytanie. Mam próbki tego żelu:
http://www.naturnika.pl/pl/p/John-Ma...l-oz-118ml/512
Moja skóra nie powinna być myta wodą, a żel wymaga spłukania. Czy taki kosmetyk się dla mnie nadaje? Ma wyciąg z owsa, który bardzo dobrze robi mojej skórze, ale woda pewnie ją wysuszy. Czy jeśli później przetrę czymś twarz (np. wodą micelarną) to będzie w porządku?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 19:01   #3338
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
http://ecosme.pl/mezczyzna/97-krem-p...w-1-100ml.html
http://ecosme.pl/mezczyzna/102-krem-...zami-50ml.html
mój jest też zadowolony z lotionu po goleniu AO.
Ty się kochana nie sugeruje, że te męskie nawilżacze są po goleniu - producent po prostu zakłada, że facet się goli i stąd większość takich produktów nazywa się własnie tak . Od typowego kremu różnią się przeważnie tylko odrobinę rzadszą konsystencją i większą ilością substancji kojących.
Mój goli tylko część twarzy raz na tydzień, od wielu lat używa balsamów i kremów po goleniu zamiast inaczej nazwanych i nie narzeka.
W sumie to masz rację, do tego "krem po goleniu" brzmi bardziej męsku, wiesz, że on się nie pacykuje kremami jak baba Dzięki za polecenia, oba wyglądają bardzo fajnie, któryś jest specjalnie przez Twego lubiany? I powiedz mi jeszcze czy pachną one intensywnie, czy raczej delikatnie?
W ogóle ciekawe mają w tym sklepie kosmetyki (dopiero go właśnie poznałam, taka jestem zacofana), przeglądam sobie dla mężczyzn, cena mnie zadziwia, taka niska. Żel pod prysznic mu się kończy (Alterra, zadowolony, ale spróbujemy teraz czegoś innego, no przecież ) i wypadałoby coś kupić, to mi wpadło akurat w oko - http://ecosme.pl/mezczyzna/100-zel-p...nic-400ml.html


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zawsze mozesz do nich zadzwonic i poprosic o przyspieszenie wysylki z powodu np wyjazdu zawsze dziala
Mówisz, że zastosować stosowne pismo do Pata?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:03   #3339
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zawsze mozesz do nich zadzwonic i poprosic o przyspieszenie wysylki z powodu np wyjazdu zawsze dziala

yyy wlasnie sie okazalo, ze nie do konca biomania twierdzi, ze nie dostala przelewu a zaplacilam dzien pozniej czyli we wtorek za eko spray do kurzu
olejek z iwos tak jak fryne wazny do 03/14 napisze do pani z iwos zobaczymy co ona na to
beeets Pani z mint bije pania z biopiekna w swojej glupocie
wyjaśni się na pewno z biomania

o tak, pani wyjątkowo pomysłowa
Moim hitem jest to, że darmowa wysyłka w Dniu Darmowej Dostawy to uprzejmność ze strony sklepu i mój gratis
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:11   #3340
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
aaa co do kremów męskich - mój raz dostał krem Phenome, zużył z przyjemnością (ale to po rabacie 70%) a tak to zużywa wszystko, co mi nie pasuje - ostatnio masło do ciała absolute organic - tylko domieszam mu tam trochę oleju i już.
Zazdroszczę Ci zużywacza. Mój po moich tłuściochach by tylko walczył z zapchanymi porami i świeceniem się jak psu klejnoty Gdyby nie te odmienne upodobania to byśmy jednego używali, wygodniej.


Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Mam próbki tego żelu:
http://www.naturnika.pl/pl/p/John-Ma...l-oz-118ml/512
Moja skóra nie powinna być myta wodą, a żel wymaga spłukania. Czy taki kosmetyk się dla mnie nadaje? Ma wyciąg z owsa, który bardzo dobrze robi mojej skórze, ale woda pewnie ją wysuszy. Czy jeśli później przetrę czymś twarz (np. wodą micelarną) to będzie w porządku?
Nie uczula, podrażnia Cię ta ilość wyciągów roślinnych? Przy atopowej cerze lepiej chyba nie przesadzać, im mniej i delikatniej tym lepiej. Przynajmniej tak mnie uczył lekarz Jak na moje - a też wody nie używam do mycia - możesz spróbować, raz nie zaszkodzi. Po tym oczywiście szybko krem. Używasz może wody termalnej? Bardzo pomaga

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
o tak, pani wyjątkowo pomysłowa
Moim hitem jest to, że darmowa wysyłka w Dniu Darmowej Dostawy to uprzejmność ze strony sklepu i mój gratis
...
.....
.........

__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:14   #3341
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W sumie to masz rację, do tego "krem po goleniu" brzmi bardziej męsku, wiesz, że on się nie pacykuje kremami jak baba Dzięki za polecenia, oba wyglądają bardzo fajnie, któryś jest specjalnie przez Twego lubiany? I powiedz mi jeszcze czy pachną one intensywnie, czy raczej delikatnie?
W ogóle ciekawe mają w tym sklepie kosmetyki (dopiero go właśnie poznałam, taka jestem zacofana), przeglądam sobie dla mężczyzn, cena mnie zadziwia, taka niska. Żel pod prysznic mu się kończy (Alterra, zadowolony, ale spróbujemy teraz czegoś innego, no przecież ) i wypadałoby coś kupić, to mi wpadło akurat w oko - http://ecosme.pl/mezczyzna/100-zel-p...nic-400ml.html




Mówisz, że zastosować stosowne pismo do Pata?
lotion AO pachniał bardzo intensywnie (jest jego zdjęcie i skład na blogu), a ten włoski bjobj to nie wiem, bo jeszcze nie używał - dostanie pod choinkę podałam Ci go, bo sama się na niego skusiłam.
biofficina też brałam pod uwagę przy zakupach.
ja mam dwa kremy do twarzy z ecosme, też made in italy, i oba świetne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 19:18   #3342
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mówisz, że zastosować stosowne pismo do Pata?
zadzwonic i poprosic ladnie nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wyjaśni się na pewno z biomania

o tak, pani wyjątkowo pomysłowa
Moim hitem jest to, że darmowa wysyłka w Dniu Darmowej Dostawy to uprzejmność ze strony sklepu i mój gratis
mam argument, zeby nie sprzatac w sobote nie ma spray do kurzu No powiem Ci, ze jestem pod wrazniem debilizmu tej pani
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:19   #3343
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zadzwonic i poprosic ladnie nie zaszkodzi


mam argument, zeby nie sprzatac w sobote nie ma spray do kurzu No powiem Ci, ze jestem pod wrazniem debilizmu tej pani
przynajmniej jest coś, w czym jest dobra
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:21   #3344
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie uczula, podrażnia Cię ta ilość wyciągów roślinnych? Przy atopowej cerze lepiej chyba nie przesadzać, im mniej i delikatniej tym lepiej. Przynajmniej tak mnie uczył lekarz Jak na moje - a też wody nie używam do mycia - możesz spróbować, raz nie zaszkodzi. Po tym oczywiście szybko krem. Używasz może wody termalnej? Bardzo pomaga
Sama nie wiem, produkty JMO raczej mnie nie nigdy nie uczulały, ale zobaczymy jak będzie z tym żelem.
Wody termalnej używam przed nakładaniem tłustych kremów, np. Gaia
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:26   #3345
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
lotion AO pachniał bardzo intensywnie (jest jego zdjęcie i skład na blogu), a ten włoski bjobj to nie wiem, bo jeszcze nie używał - dostanie pod choinkę podałam Ci go, bo sama się na niego skusiłam.
biofficina też brałam pod uwagę przy zakupach.
ja mam dwa kremy do twarzy z ecosme, też made in italy, i oba świetne
Przeczytałam Twojego bloga, w sumie to czekałam aż założysz, bo masz pisane , AO jak intensywnie pachnie to odpada, nawet jak jemu nie będzie przeszkadzać to mi za to bardzo... Dobry środek antykoncepcyjny.
Widzę, że skusiłaś się na mydełka, mi też oczywiście wpadły w oko Pachną, pachną?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:29   #3346
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moim hitem jest to, że darmowa wysyłka w Dniu Darmowej Dostawy to uprzejmność ze strony sklepu i mój gratis


wysyłka z iHerba za 4$ i zniżki : klik
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:32   #3347
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zadzwonic i poprosic ladnie nie zaszkodzi


mam argument, zeby nie sprzatac w sobote nie ma spray do kurzu No powiem Ci, ze jestem pod wrazniem debilizmu tej pani
No tak, tak Jutro zobaczę czy przypadkiem nie mam maila, że skłaniają się ku wysyłce.

Powiedz pani, że przez Ciebie Twoja biedna gromadka dzieci będzie musiała wciągać na obiad kurz zamiast kotletów. Pewnie w to uwierzy


Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, produkty JMO raczej mnie nie nigdy nie uczulały, ale zobaczymy jak będzie z tym żelem.
Wody termalnej używam przed nakładaniem tłustych kremów, np. Gaia
Woda termalna to świetna rzecz, niby wiele osób narzeka, że nic nie robi, ale jak ma się problemy ze skóra to ROBI Czego tam z Gai używasz?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:36   #3348
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny ja z Wami zwariuje Straszne z Was kusicielki,normalnie masakra chyba znowu na odwyk powinnam iść ale jeszcze troszke

Napiszcie co polecacie z Martiny G.do cery mieszanej (po trzydziestce-grubo)kusi mnie zwłaszcza emulsja z żeńszeniem, różana bronzująca(na lato) sama nie wiem macie jakieś hity
Będę wdzięczna za opinie a swoją drogą muszę zamówić próbki ale to już chyba na Nowy Rok bo teraz mam co testować
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:41   #3349
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Woda termalna to świetna rzecz, niby wiele osób narzeka, że nic nie robi, ale jak ma się problemy ze skóra to ROBI Czego tam z Gai używasz?
Obecnie mam krem Argan&Strawberry

Kupiłam 10 próbek kremu JMO Rose&Apricot, ale będzie testowanie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 19:54   #3350
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z Wami zwariuje Straszne z Was kusicielki,normalnie masakra chyba znowu na odwyk powinnam iść ale jeszcze troszke

Napiszcie co polecacie z Martiny G.do cery mieszanej (po trzydziestce-grubo)kusi mnie zwłaszcza emulsja z żeńszeniem, różana bronzująca(na lato) sama nie wiem macie jakieś hity
Będę wdzięczna za opinie a swoją drogą muszę zamówić próbki ale to już chyba na Nowy Rok bo teraz mam co testować
testowałaś już BB krem z Maurelii?

moje hity z Martina, to krem różany. Ale też w domu są zachwyceni kremem witaminowym happy aging, a panowi chwalą sobie krem dla mężczyzn wild utah.
Ja też kocham olejek do ciała z limonką
Miałam krem masło shea, ale był taki sobie, nie kupiłam ponownie.
Fajny jest też balsam do ust różany.
Seria szałwioła mi nie pasowała i krem z melisą. Serii żeń-szeniowej chyba nie testowałam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:57   #3351
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
testowałaś już BB krem z Maurelii?

moje hity z Martina, to krem różany. Ale też w domu są zachwyceni kremem witaminowym happy aging, a panowi chwalą sobie krem dla mężczyzn wild utah.
Ja też kocham olejek do ciała z limonką
Miałam krem masło shea, ale był taki sobie, nie kupiłam ponownie.
Fajny jest też balsam do ust różany.
Seria szałwioła mi nie pasowała i krem z melisą. Serii żeń-szeniowej chyba nie testowałam.
Wzięłam mojemu próbkę, może przypadnie mu do gustu (mam nadzieję ). Czemu shea taki sobie, co było z nim nie tak? Nie powiem, z nim wiążę największe nadzieje...
Różana seria pachnie mocno różami? Wzięłam próbkę mleczka oczyszczającego, mogłam w sumie krem też wziąć, ale się rozmyśliłam, bo zapach róż mnie dusi. Może niesłusznie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:06   #3352
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wzięłam mojemu próbkę, może przypadnie mu do gustu (mam nadzieję ). Czemu shea taki sobie, co było z nim nie tak? Nie powiem, z nim wiążę największe nadzieje...
Różana seria pachnie mocno różami? Wzięłam próbkę mleczka oczyszczającego, mogłam w sumie krem też wziąć, ale się rozmyśliłam, bo zapach róż mnie dusi. Może niesłusznie.
jak nie lubisz róży, to nie zmuszaj się Pachnie tak średnio różą, ale bedzie ci przeszkadzać choć probkę kremu trzeba było brać

Krem masło shea niby dobrze nawilżał, niby był dobrze tłusty, ale jednak coś mi w nim nie pasowało. nie jest zły, ale też nie jest super dobry dla mnie, znam lepsze kremy Jednak może tobie się spodoba i zakochasz się w nim jak ja w różanym
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-05 o 20:08
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:09   #3353
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
testowałaś już BB krem z Maurelii?

moje hity z Martina, to krem różany. Ale też w domu są zachwyceni kremem witaminowym happy aging, a panowi chwalą sobie krem dla mężczyzn wild utah.
Ja też kocham olejek do ciała z limonką
Miałam krem masło shea, ale był taki sobie, nie kupiłam ponownie.
Fajny jest też balsam do ust różany.
Seria szałwioła mi nie pasowała i krem z melisą. Serii żeń-szeniowej chyba nie testowałam.

Dziękuje za odpowiedz,na ten witaminowy też lukałam,olejki do ciała i balsamiki do ust kręcę sama ale jak nie będzie mi sie chciało to będę miała je na uwadze.

Tak dzisiaj sie nim wysmarowałam do pracy.Jest super lekki rozprowadza się bardzo ładnie bo nie zastyga szybko na twarzy ,wchłania sie całkowicie przez kilka minut miałam uczucie świeżości,bardzo ładnie ujednolicił koloryt twarzy ,krycie średnie ale można stopniować bo nie roluje sie i nie tworzy maski,kolor taki raczej ciepły beż dla bladolicych może być ciut za ciemny ,dla cer w tonacji medium może być ciut za jasny chociaż moze by sie wtopił. Wykończenie to z pewnością nie tępy mat ani glow taka zdrowa cera ,omiotłam tylko delikatnie pudrem 100% pure nałożyłam róż i było git Makijaż trzymał sie do wieczora jestem naprawdę zadowolona jednak przy mrozach raczej będę bała sie go używać bo jest leciutki i raczej taki wodnisty(ale nie za rzadki ) Spróbuję go nałożyć na jakiś ochronny krem.
Zweryfikuję tą opinię za kilka dni ale po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona i to nie dlatego ze darowanemu koniowi........
W weekend postaram się wstawić swach koloru.

Jak któraś waha sie czy go nie kliknąć dla pewności mogę podesłać próbeczkę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:16   #3354
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ja z Martiny miałam krem do skórek, ale wydawało mi się, że przyciemniał skórki i krem pod oczy, ale straszny tłuścioch był z niego i w ogóle się u mnie nie wchłaniał ; miałam też kiedyś emulsję z szałwią (myślałam, że zmatowi mi strefę T), ale nie polubiłam jej, bo nie dość, że nic nie robiła, to jeszcze capiła jak w obsikanej bramie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:16   #3355
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz,na ten witaminowy też lukałam,olejki do ciała i balsamiki do ust kręcę sama ale jak nie będzie mi sie chciało to będę miała je na uwadze.

Tak dzisiaj sie nim wysmarowałam do pracy.Jest super lekki rozprowadza się bardzo ładnie bo nie zastyga szybko na twarzy ,wchłania sie całkowicie przez kilka minut miałam uczucie świeżości,bardzo ładnie ujednolicił koloryt twarzy ,krycie średnie ale można stopniować bo nie roluje sie i nie tworzy maski,kolor taki raczej ciepły beż dla bladolicych może być ciut za ciemny ,dla cer w tonacji medium może być ciut za jasny chociaż moze by sie wtopił. Wykończenie to z pewnością nie tępy mat ani glow taka zdrowa cera ,omiotłam tylko delikatnie pudrem 100% pure nałożyłam róż i było git Makijaż trzymał sie do wieczora jestem naprawdę zadowolona jednak przy mrozach raczej będę bała sie go używać bo jest leciutki i raczej taki wodnisty(ale nie za rzadki ) Spróbuję go nałożyć na jakiś ochronny krem.
Zweryfikuję tą opinię za kilka dni ale po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona i to nie dlatego ze darowanemu koniowi........
W weekend postaram się wstawić swach koloru.

Jak któraś waha sie czy go nie kliknąć dla pewności mogę podesłać próbeczkę
marka Phytema wymiata
może na zimę być za lekki ale na sezon wiosna-lato będzie boski
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:17   #3356
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jak nie lubisz róży, to nie zmuszaj się Pachnie tak średnio różą, ale bedzie ci przeszkadzać choć probkę kremu trzeba było brać

Krem masło shea niby dobrze nawilżał, niby był dobrze tłusty, ale jednak coś mi w nim nie pasowało. nie jest zły, jest fajny, ale są lepszy kremy dla mnie
Obwącham mleczko, zawsze jakaś próbka jest Choć jak mówisz - nie będę się zmuszać, nie ma co.

W takim razie się nie zrażam, wiadomo, może akurat dla mnie to będzie "szczał" w dzięsiątkę (oby!) Tak mi się spodobał przez skład, bo naprawdę jest wyjątkowy. Dla alergika jak znalazł. Nie oczuję zbyt wiele, ma być mi niesucho i bez uczulenia Póki co tylko apteczne kosmetyki były w stanie tyle zdziałać, a to tak niewiele przecież Naturalne te, co nie powodowały uczulenia - nie sprostały niesuchości na dłuższą metę, a te co sprostały - uczulały
Jutro będą próbaski, co na pierwszy rzut na ryjka brać - krem aloesowy, krem propolis (sucha i naczyniowa) krem shea czy emulsję shea?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:20   #3357
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44035903]Ja z Martiny miałam krem do skórek, ale wydawało mi się, że przyciemniał skórki i krem pod oczy, ale straszny tłuścioch był z niego i w ogóle się u mnie nie wchłaniał ; miałam też kiedyś emulsję z szałwią (myślałam, że zmatowi mi strefę T), ale nie polubiłam jej, bo nie dość, że nic nie robiła, to jeszcze capiła jak w obsikanej bramie [/QUOTE]


propolisowy też nie zachwyca zapachem Zapomniałam o nim napisać. Też nie pasował mi.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Obwącham mleczko, zawsze jakaś próbka jest Choć jak mówisz - nie będę się zmuszać, nie ma co.

W takim razie się nie zrażam, wiadomo, może akurat dla mnie to będzie "szczał" w dzięsiątkę (oby!) Tak mi się spodobał przez skład, bo naprawdę jest wyjątkowy. Dla alergika jak znalazł. Nie oczuję zbyt wiele, ma być mi niesucho i bez uczulenia Póki co tylko apteczne kosmetyki były w stanie tyle zdziałać, a to tak niewiele przecież Naturalne te, co nie powodowały uczulenia - nie sprostały niesuchości na dłuższą metę, a te co sprostały - uczulały
Jutro będą próbaski, co na pierwszy rzut na ryjka brać - krem aloesowy, krem propolis (sucha i naczyniowa) krem shea czy emulsję shea?
krem emulsja jest lejąca
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:20   #3358
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44035903]Ja z Martiny miałam krem do skórek, ale wydawało mi się, że przyciemniał skórki i krem pod oczy, ale straszny tłuścioch był z niego i w ogóle się u mnie nie wchłaniał ; miałam też kiedyś emulsję z szałwią (myślałam, że zmatowi mi strefę T), ale nie polubiłam jej, bo nie dość, że nic nie robiła, to jeszcze capiła jak w obsikanej bramie [/QUOTE]

Mówisz? To chyba sobie go daruję... A przynosił chociaż efekty?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:21   #3359
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twojego bloga, w sumie to czekałam aż założysz, bo masz pisane , AO jak intensywnie pachnie to odpada, nawet jak jemu nie będzie przeszkadzać to mi za to bardzo... Dobry środek antykoncepcyjny.
Widzę, że skusiłaś się na mydełka, mi też oczywiście wpadły w oko Pachną, pachną?

ao pachnie mocno męsko, w sumie ładnie, ale nawet mi czasem przeszkadzał
rozumiem, że chodzi o mydełka neonat - pachną bardzo delikanie
tylko uprzedzam - mydełka mają brzydki składnik na koncu.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-05 o 20:25
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:25   #3360
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zawsze mozesz do nich zadzwonic i poprosic o przyspieszenie wysylki z powodu np wyjazdu zawsze dziala

yyy wlasnie sie okazalo, ze nie do konca biomania twierdzi, ze nie dostala przelewu a zaplacilam dzien pozniej czyli we wtorek za eko spray do kurzu
olejek z iwos tak jak fryne wazny do 03/14 napisze do pani z iwos zobaczymy co ona na to
beeets Pani z mint bije pania z biopiekna w swojej glupocie
to zażądaj zwrotu pieniędzy, a ja Ci połowę swojego oddam za drobną opłatą (nawet w oryginalnym opakowaniu mogę )
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.