Pedagogika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-19, 12:11   #1
Maarta94
Raczkowanie
 
Avatar Maarta94
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 298

Pedagogika


Drogie wizażanki, jak zapewne wiecie trwa teraz sesja letnia. Wiąże się to z moim problemem. Mianowicie musze napisać prace z metodologi badań, jest to trudne dla mnie, ponieważ strasznie mało zajęc miałam z tego przedmiotu ponieważ wykładowcy często nie było a prace trzeba napisać. Od kilku dni szukam roznych informacji i czytam ksiazki jednak dalej mam problem. Czy któraś z was miała może to na studiach i mogłaby mi troszke w tym pomóc. Moim tematem jest wychowawca przedszkola montessori wady i zalety. Temat wydaje się dość fajny. Musze napisać przedmiot badan cele, problemy badawcze zmienne i wskazniki co ejst chyba najtrudniejsze i wybrac metode badawczą. Nie oczekuje, ze któraś z was mi wsyzstko napisze :p jednak potrzebuje pomocy, jestem dopiero na pierwszym roku wiec się dopiero ucze Z góry dziekuję za pomoc.
__________________
"Ile razy będę musiała przejść obok Ciebie z rozdartym sercem, aby przestać kochać"
"Trudniej żyć po stracie kogoś, kiedy jest się starym. Mam za dużo czasu na smutek"
Maarta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 13:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.