solarium+samoopalacz??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-10, 13:47   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

solarium+samoopalacz???


jestem facetem...juz tutaj kiedys napisalem jedno pytanko...dotyczylo rumiencow...w kazdym razie jesli ktos ma ten problem to na przyszlosc polecam po prostu samoopalacz,jak sie jest w kolorze a'la Figo(MS 2002) to nie widac zadnych rumiencow,a poza tym nawet wyglada to rewelacyjnie...

wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...

mam natomiast inne pytanko,otoz samoopalacz jest ok,ale jesli sie ma brazowa gore a blade rece i dol to troche dziwnie to wyglada,nie moge skoczyc na solarium zeby wszystko bylo OK bo solarium wplywa zle na naczynka i sie o wiele bardziej powiekszaja,w zwiazku z czym nie ma tego efektu maskujacego rumience jak po samoopalaczu i wyglada to lipnie...
a uzywanie na cale cialo samoopalacza jest raczej trudne,nieefektywne i skomplikowane,ogolnie nieoplacalne...czy mozna wiec w solarium jakos opalic sie tylko do wysokosci "kolnierzyka"...np zakryc sobie glowe jakims recznikiem???czy promienie i tak przez niego przejda...???

czy ktos sie moze orientuje???wiem ze problem jest dziwny,ale licze na jakas pomoc...
[img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 14:00   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: solarium+samoopalacz???

Korzystając z solarium można wyłączyć lampy na wysokości głowy i w ten sposób nie opala się twarzy. Nie wiem czy wszystkie solaria tak mają ale należy po prostu zapytać.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 20:40   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: solarium+samoopalacz???

A Ty myślisz, Facet, że baby to co robią, żeby skórki nie zniszczyć? Oczywiście że stosują samoopalacz na CAŁE ciałko!
Co do finansowej strony - polecam produkcik Kolastyny za 13 zł (szybko wsiąka, jak żaden, więc się nie wkurzysz przy smarowaniu, a trzyma tydzień - są dwa : dla jasnej i ciemnej
karnacji).
PS
daj zdjęcie do galerii, jak Ci wyszło [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-11, 17:11   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: solarium+samoopalacz???

trzyma tydzien?????ja uzywam vichy i trzyma max 3 dni...ale moze zle stosuje,w kazdym razie przez 3 dni wygladam jak mulet a 4 jestem bialy jak sciana,dlatego musze stosowac to wczesniej zeby do tej sciany nie dopuscic..[img]icons/icon12.gif[/img]

naprawde cos trzyma tydzien????slyszalem jednak ze to zalezy od typu skory...

chyba jednak wole 2x w tygodniu solarium,ot,latwiejsze...

a zdjecia nie dam bo jak mnie by tu kumple zobaczyli to bym zoastal tematem rozmow przez miesiac...

a ksywie "sliczny chlopczyk" ktora bym dostal na bank nie wspominajac...

niestety,na razie lekture tego typu stron musze zostawic w sekrecie....[img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-11, 20:00   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
solarium??? samoopalacz???

Boże święty! Lato za pasem, słoneczko przygrzewa, a wy do solarium??? Nie szkoda pieniędzy? A poza tym, czy nieopalonym być to wstyd? Jeśli tak, to jestem bezwstydna. Widziałam u "dbającej o siebie" koleżanki efekty stosowania samoopalacza- wyglądała jak nie powiem co! Zacieki na łokciach, piętach i między palcami u rąk. Sorry, ale śmiać mi się chce z tych wszystkich cudowności samoopalających)) Tak tak wiem, latem nikt nie chce pokazać tragicznie bladego ciała,ale w sumie od tego jest lato, żeby sie opalić. Pewnie się narażam nie jednej osobie, ale taki jest mój pogląd. Pozdrawiam wszystkich czytających tę wypowiedź.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-11, 20:40   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: solarium+samoopalacz???

Mnie też STAĆ na Vichy (np.). [img]icons/icon12.gif[/img]
Jednak, rozważ sobie: jak jesteś facetem, to kupowanie drogich kosmetyków tego typu jest bez sensu, bo :
- w tym wypadku wiara (w moc ceny, lub marki) cudów nie czyni (jak nie wierzysz, poczytaj oceny na KW),
- nie wymienisz poglądów a innym facetem (więc snobizm odpada) [img]icons/icon12.gif[/img]
Ponieważ traktujesz temat poważnie, dodam, że ok. tygodnia utrzymuje się efekt samoopalacza Kolastyny dla ciemnej karnacji. Schodzi stopniowo, jak opalenizna. I nie zapomnij o czymś do nawilżenia ciałka, zebyś nam się nie zmarszczył za szybko.
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-12, 12:20   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: solarium+samoopalacz???

no to jest super...nie chodzi mi o cene,po prostu poczytalem sobie wasz ranking samoopalaczy i wyszlo ze Vichy jest najlepsze,pytalem sie tez znajomej i ona to potwierdzila,nie znam innych,a wole uzyc nawet nieproporcjonalnie drogiego i o odrobine lepszym efekcie niz tanszego i potem miec jakies znaki...a Vichy jest ok...tyle ze jak mowie - wygladam jak Figo,w sumie troche to dziwne,ale 99% kobiet sie podoba,choc koledzy sie smieja ze troche tej solarki za duzo,ale co mnie to obchodzi,dla mnie liczy sie tu reakcja dziewczyn...[img]icons/icon12.gif[/img]

rzeczywiscie,z kumplem uwag nie wymienie i nie poopowiadam o doswiadczeniach...[img]icons/icon12.gif[/img]

a co do kolezanki ktora uwaza ze to jest "be" i ze sloneczko jest lepsze powiem ze pewnie ze jest lepsze,ale po pierwsze nie mam czasu w ciagu dnia zawsze wylegiwac sie na lezaku a po drugie napisalem ze mam problemy z naczynkami i dzialanie slonca na twarz troche szkodzi...

a jednak wole byc ciemny niz blady,taka mam opinie...[img]icons/icon12.gif[/img]

dzieki za porady!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.