Odrosty po Inoa Loreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 19:50   #1
juullaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10

Odrosty po Inoa Loreal


Witajcie
Miałam farbowane włoski farba INOA na szkoleniu dla fryzjerów. Ta farba nie jest zbyt dostepna a mam juz wielki odrost. Jak sie zachowuje inna farba jesli polozymy ja na INOA ?? i jak zachowuja sie wlosy ??
Prosze Doradzcie coś. Musze pofarbowac wlosy bo za 4 dni ide na wesele ale nie wiem czy moge zrobic to w domu. Juz mnie raczej zaden fryzjer nie przyjmie...

Edytowane przez juullaa
Czas edycji: 2010-08-10 o 21:28
juullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:14   #2
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: Odrosty po Inoa Loreal

Cytat:
Napisane przez juullaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Miałam farbowane włoski farba INOA na szkoleniu dla fryzjerów. Ta farba nie jest zbyt dostepna a mam juz wielki odrost. Jak sie zachowuje inna farba jesli polozymy ja na INOA ?? i jak zachowuja sie wlosy ??
Prosze Doradzcie coś. Musze pofarbowac wlosy bo za 4 dni ide na wesele ale nie wiem czy moge zrobic to w domu. Juz mnie raczej zaden fryzjer nie przyjmie...
Możesz położyć inną farbę .Z tych sklepowych doradzałabym Loreal Excellence creme oraz Joanna multi cream color.A jeśli wolałabyś czegoś profesjonalnego to Loreal majirel
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:43   #3
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Odrosty po Inoa Loreal

Cytat:
Napisane przez juullaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Miałam farbowane włoski farba INOA na szkoleniu dla fryzjerów. Ta farba nie jest zbyt dostepna a mam juz wielki odrost. Jak sie zachowuje inna farba jesli polozymy ja na INOA ?? i jak zachowuja sie wlosy ??
Prosze Doradzcie coś. Musze pofarbowac wlosy bo za 4 dni ide na wesele ale nie wiem czy moge zrobic to w domu. Juz mnie raczej zaden fryzjer nie przyjmie...

Hej Ja również farbowałam włosy inoa gdy tylko dowiedziałam się o jej istnieniu, ale w domu odrosty i całą resztę pofarbowałam później L'oreal richesse ze względu na niższa cene, ale sprawdzałam wczoraj i na allegro sprzedają już gotowe zestawy do farbowania inoa i kosztują tylko 50zł, to dużo mniej niż płaciłam za pierwszym razem, więc pewnie jeszcze nie raz się skusze
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:03   #4
pauli na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Odrosty po Inoa Loreal

Mam pytanie jakie sa wlosy po INOA czy faktycznie takie rewelacyjne????
pauli na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.