Ulubione Sceny Erotyczne Z Filmów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 22:38   #31
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Ulubione Sceny Erotyczne Z Filmów

9 i pol tygodnia to genialny film moj ulubiony. scena kiedy on ja karmi i kladzie jej kostki lodu na brzuch oraz ta kiedy ona robi mu striptiz to rewelacja absolutnie kultowy film. dzika orchidee bym obejrzala ale nigdzie nie moge znalezc.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 00:14   #32
paraholandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubione Sceny Erotyczne Z Filmów

Oczy szeroko zamkniete (Eyes Wide Shut) - scena orgietki w palacu...
paraholandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:00   #33
anyanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 144
Dot.: Ulubione Sceny Erotyczne Z Filmów

W "Prawdziwym Romansie" była taka scena w budce telefonicznej z Christianem Slaterem (młody strasznie mi sie podobał) i Patricia Arquette.

Kiedyś był też taki film "Sliver" czy jakoś tak z Sharon Stone i jednym z Baldwinów (najładniejszym w moim mniemaniu ale nie pamiętam imienia, zawsze mi się mylą:P) i tam też było kilka pysznych scen

No i kompletnie z innej beczki...Cruel Intentions i cała scena jak Sebastian czeka na Reese Whiterspoon jak ona wjeżdża po schodach, włącza się nastrojowa piosenka i później od razu przejście kamery na to jak się kochają... Scena może i mało odsłaniająca ale taka dla mnie bardzo erotyczna i rozkładająca mnie zawsze w taki specyficzny sposób
anyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 01:30   #34
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
Dot.: Ulubione Sceny Erotyczne Z Filmów

a mi sie właśnie przypomniała taka scena, cholerka nie mam pojęcia z jakiego filmu i kto tam grał, scena jest taka, że facet podnosi kobiete żeby dosięgła czegoś na szafie czy gdzieś tam (czy jakoś tak) gdy ona jest tak u góry facet dobiera się do niej że tak powiem od dołu hehe
całuje ją tam dosyć długo i namiętnie, nastepnie ona stamtąd schodzi i dzieje się oj dzieje hehehehe w opisie głupio to wygląda - ale trzeba było by to zobaczyc
zielony kocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.