dobry i trwały lakier do paznokci... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 12:49   #151
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja z kolei nie cierpię szerokich pędzli :/ Mam wąskie, mocno zaokrąglone paznokcie i bardzo ciężko takim się operuje...
Ostatnio po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kupiłam Rimmela 60 seconds, ale niestety bardzo się na nim zawiodłam Schnie mega długo... (skąd to niby 60 sekund?) Potrzeba 2 warstw (ewentualnie 1 grubej, ale nie próbowałam tej opcji), żeby nie było prześwitów. Pierwszej warstwie dałam godzinę, drugiej 2. Nałożyłam topa, znów około 2 godziny. Po tym czasie niestety wszystko się na paznokciach odbijało. Dodatkowo już wieczorem (malowało około południa) pojawił się odprysk na 1 z paznokci, na pozostałych lakier zaczął się wycierać na końcach...
Eh... o ile do tej pory uwielbiałam kosmetyki Rimmela, tak lakieru już raczej nie kupię

Za to polecam Essence i Debby. U mnie potrafią wytrzymać nawet do tygodnia w dobrym stanie
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 13:00   #152
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

też się zawiodłam na ich lakierach
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:18   #153
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;56899296]Najlepszy top coat? Seche Vite. Miałam różne, ale wracam tylko do tego. Najlepiej - najtaniej kupować przez internet, allegro itp. Bardzo przedłuża żywotność lakieru (mi z lakierami Essie trzyma bez odprysków i uszkodzeń jak hrybryda), wysusza błyskawicznie!!! i pomimo upływu dni połysk się nie ściera. Najlepiej jednak kupować wersję mini, bo zdążymy zużyć ją całą nim zgęstnieje Koszt małej buteleczki ok. 8-9 zł (bez wliczonej przesyłki). Koszt dużej ok. 20 zł. Duża butelka lubi gęstnieć po 2-3 miesiącach nim zużyje się nawet połowę, więc najlepiej zakupić ją z rozcieńczalnikiem Seche Restore, albo jak wspominałam wersję mini.
No i trzeba używać we właściwy sposób - malujemy jedną dłoń, drugą i od razu nakładamy po kolei ten top Musi on być nałożony na jeszcze ciut wilgotny lakier. Czyli ok 2-3 minuty od pomalowania danego paznokcia

Dla mnie najlepsze lakiery i najtrwalsze to zdecydowanie Essie. Są drogie, ale kupuję korzystnie przez internet lub czekam na promocję w Hebe 1+1 za grosz (wtedy za jeden lakier wychodzi 15 zł! ). Co do drugich ulubionych to Eveline w tych większych buteleczkach, Color Instant się chyba nazywają. Za Golden Rose kompletnie nie przepadam. Przeszkadza mi ich konsystencja i pędzelki.[/QUOTE]

A można wiedzieć u kogo kupuje seche vite przez allegro? ofert jest dużo,ale ceny o tyle niższe niż te sklepowe,że aż to dziwne.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 06:38   #154
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie cierpię szerokich pędzli :/ Mam wąskie, mocno zaokrąglone paznokcie i bardzo ciężko takim się operuje...
Ostatnio po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kupiłam Rimmela 60 seconds, ale niestety bardzo się na nim zawiodłam Schnie mega długo... (skąd to niby 60 sekund?) Potrzeba 2 warstw (ewentualnie 1 grubej, ale nie próbowałam tej opcji), żeby nie było prześwitów. Pierwszej warstwie dałam godzinę, drugiej 2. Nałożyłam topa, znów około 2 godziny. Po tym czasie niestety wszystko się na paznokciach odbijało. Dodatkowo już wieczorem (malowało około południa) pojawił się odprysk na 1 z paznokci, na pozostałych lakier zaczął się wycierać na końcach...
Eh... o ile do tej pory uwielbiałam kosmetyki Rimmela, tak lakieru już raczej nie kupię

Za to polecam Essence i Debby. U mnie potrafią wytrzymać nawet do tygodnia w dobrym stanie

Mnie tez szerokie pędzle odstraszaja. Mam wąską płytke i zawsze sie ubabram
Co do serii o której piszesz.... To tam byla najpiekniejsza czerwien jaka widzialam, trwalosc jak piszesz... Mam podobne odczucia nt temat
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-03-24 o 06:40
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:59   #155
kirimori
Przyczajenie
 
Avatar kirimori
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja do tej pory używałam tylko lakierów z Essie i GR, ogólnie to rzadko maluję paznokcie, bo preferuję ciemne barwy, a przeszkadzają mi w pracy/hobby - jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, ale nie wyobrażacie sobie, ile rysunków zepsułam, bo przejechałam lakierem po papierze.

Po umożliwieniu zrobienia sobie efektu hybrydowego poprzez Top Coat jest lepiej w tej materii, ale ciężko mi się przyzwyczaić, choć te żelowe lakiery teraz znacznie szybciej schną - nie cierpię siedzieć Bóg wie ile i czekać, aż paznokcie wyschną, stąd też moja niechęć do malowania paznokci.
kirimori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 22:52   #156
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez kirimori Pokaż wiadomość
Ja do tej pory używałam tylko lakierów z Essie i GR, ogólnie to rzadko maluję paznokcie, bo preferuję ciemne barwy, a przeszkadzają mi w pracy/hobby - jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, ale nie wyobrażacie sobie, ile rysunków zepsułam, bo przejechałam lakierem po papierze.

Po umożliwieniu zrobienia sobie efektu hybrydowego poprzez Top Coat jest lepiej w tej materii, ale ciężko mi się przyzwyczaić, choć te żelowe lakiery teraz znacznie szybciej schną - nie cierpię siedzieć Bóg wie ile i czekać, aż paznokcie wyschną, stąd też moja niechęć do malowania paznokci.
wypróbuj top coat Seche Vite - będziesz zachwycona schnie w pół minuty, a dobra baza + lakiery Essie + Seche Vite to jak hybryda ja noszę czasem 1-1,5 tygodnia, zmywam przez to że mam odrost. nie ma odprysków ani nic. nie słabnie połysk. tylko zobacz jak go trzeba nakładać, ok 2-3 minuty od pomalowania, na jeszcze lekko wilgotny lakier. ja maluję jedną dłoń, drugą i od razu go zaczynam nakładać na tą pierwszą.
niestety gęstnieje nim się zużyje całą butelkę, dlatego polecam kupować miniaturki przez internet, ktore zdazysz zuzyc, lub seche vite + rozcienczalnik seche restore.
naprawde jest wart zakupu, najlepszy z wszystkich, a mialam wiele, nawet Sally Hansen Insta Dri, nawt jakis amerykanski numer jeden INM Out The Door ja wyprobowalam duzo innych top coatów, ale nie ma sensu, zawsze wracam do tego, nie wyobrazam juz sobie manicuru z zadnym innym
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 08:05   #157
kirimori
Przyczajenie
 
Avatar kirimori
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;57921326]wypróbuj top coat Seche Vite - będziesz zachwycona schnie w pół minuty, a dobra baza + lakiery Essie + Seche Vite to jak hybryda ja noszę czasem 1-1,5 tygodnia, zmywam przez to że mam odrost. nie ma odprysków ani nic. nie słabnie połysk. tylko zobacz jak go trzeba nakładać, ok 2-3 minuty od pomalowania, na jeszcze lekko wilgotny lakier. ja maluję jedną dłoń, drugą i od razu go zaczynam nakładać na tą pierwszą.
niestety gęstnieje nim się zużyje całą butelkę, dlatego polecam kupować miniaturki przez internet, ktore zdazysz zuzyc, lub seche vite + rozcienczalnik seche restore.
naprawde jest wart zakupu, najlepszy z wszystkich, a mialam wiele, nawet Sally Hansen Insta Dri, nawt jakis amerykanski numer jeden INM Out The Door ja wyprobowalam duzo innych top coatów, ale nie ma sensu, zawsze wracam do tego, nie wyobrazam juz sobie manicuru z zadnym innym [/QUOTE]

O, to fajnie, dzięki wielkie za cynk, bo zastanawiałam się nad wypróbowaniem innych top coatów, żeby sobie porównać ten z GR
A jak go nakładasz na wilgotny lakier to czy go czasem nie zepsuje/naruszy? Bo szczerze to ja wolę zawsze poczekać, aż zupełnie wyschnie, zanim nałożę kolejną warstwę.
kirimori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 15:44   #158
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez kirimori Pokaż wiadomość
O, to fajnie, dzięki wielkie za cynk, bo zastanawiałam się nad wypróbowaniem innych top coatów, żeby sobie porównać ten z GR
A jak go nakładasz na wilgotny lakier to czy go czasem nie zepsuje/naruszy? Bo szczerze to ja wolę zawsze poczekać, aż zupełnie wyschnie, zanim nałożę kolejną warstwę.
nie można nakładać na suchy, bo wtedy wszystko odejdzie jednym płatem. nakłada się po prostu 2-4 min od pomalowania, nie ma co sie bać on nawet poprawia wszelkie smugi, wygładza lakier
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:02   #159
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Na moich paznokciach nic się nie trzyma. Ewentualnie Essie daje radę. Znacie sklep internetowy, w którym sprzedają Essie z płaskim pędzelkiem?
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:20   #160
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja wypróbowałam dwa topy Insta dri i Seche, są w sumie podobne, nie miałam problemów z nimi. Po Seche jednak wszystko trzyma się dłużej o dwa dni, nie wiem jak u was lakiery odpryskują, ale po ista dri miałam po 4 dniach do zmycia, a Seche dociągną do tygodnia. A nawet prałam ręcznie więc zużycie lakierów było. Bez topu u mnie max 2 dni każdy lakier. Chyba mam elastyczne paznokcie, lakiery mi pękają w rysy na początku, potem odpadają.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:25   #161
dominika311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Dla mnie najlepsze lakiery to są lakiery hybrydowe. Jak używałam zwykłych lakierów to po dwóch dniach miałam straszne odpryski. Teraz używam lakieru hybrydowego <reklama> i naprawdę dobrze się trzyma. Cena też jest Ok.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-04-25 o 10:32
dominika311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 09:46   #162
Kattarynnka
Raczkowanie
 
Avatar Kattarynnka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Kiedyś bardzo lubiłam lakiery z Inglota ale mam wrażenie że trochę się popsuły. Potem jakiś czas używałam Revlona, i w sumie nie wiem czemu przestałam. Lubię Bourjois, ale te są znowu drogie. Teraz po raz pierwszy mam na paznokciach Mollon Pro Monophase utwardzony lampą (ale domowa robota) i ciekawa jestem ile się będzie trzymał. Na razie ma trzy dni i jest super, chociaż nie oszczędzam.
Kattarynnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:07   #163
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Kiedyś też głównie kupowałam lakiery Inglota, ale ich jakość nie była dla mnie zadowalająca. Ze względu na to, ze maluje praktycznie ciągle tymi samymi kolorami zaczęłam inwestować w opi i jestem mega zadowolona. Lakiery wykorzystuje prawie do końca, ponieważ bardzo długo nadają się do malowania i wytrzymują na paznokciach dłużej niż każdy inny, którego próbowałam. Dostalam kiedyś w prezencie zestaw do frencha z sephory.. to była jakaś masakra. Nie chciał się dobrze rozprowadzić, zostawały smugi i na dodatek odpryskiwał tego samego dnia..
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 14:27   #164
Ada899
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Od niedawna używam lakierów Delia, używałam kiedyś Inglota, ale te z Delia są tańsze a również dobrze działają, chodź jest pewna różnica. Generalnie to staram się ostatnio kupować tańsze a zarazem równie dobre kosmetyki. Te lakiery z Delia są w drogerii internetowej xxx w różnorodnych kolorach po kilka zł, z Inglota jak kupowałam to były po około 20zł, więc w cenie jest znaczna różnica.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:59 Powód: Reklama.
Ada899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:35   #165
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Golden Rose są świetne według mnie. Bardzo lubię też te z Rimmela bodajże, mają taką serię z mocnymi kolorami. Nie wiem czy to kwestia paznokcia, bo u mnie pewne lakiery trzymają się tydzień bez odprysków, a u mojej przyjaciółki te same lakiery trzymają się 2-3 dni i wyglądają koszmarnie. Aha, a co powiecie o Sally Hansen? Warto? Cena mnie trochę zniechęca szczerze mówiąc, buteleczki są spore, boje się że mi to wszystko pozasycha, nie maluję paznokci zbyt często. Z drugiej strony słyszałam o nich chyba same pozytywy i nie wiem czy szarpnąć się i kupić, czy odpuścić

Edytowane przez hexaaa
Czas edycji: 2016-05-11 o 09:35 Powód: literówka
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 09:58   #166
MartolinaKa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja lubie lakiery golden rose teraz wchodzą nowe kolory serii ice chic, pastelowe 78 i 80 skradly moje serce musze je miec a co do samych lakierow, to szybko schną i nie odpryskuja
MartolinaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 10:53   #167
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez MartolinaKa Pokaż wiadomość
Ja lubie lakiery golden rose teraz wchodzą nowe kolory serii ice chic, pastelowe 78 i 80 skradly moje serce musze je miec a co do samych lakierow, to szybko schną i nie odpryskuja
Szybką schna z serii ice chic tak ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:13   #168
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

u mnie sprawdzają się lakiery Zila. holograficzne schną tak szybko, że nie muszę używać przyspieszacza Sally (a bez tego ani rusz).
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:38   #169
MartolinaKa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Szybką schna z serii ice chic tak ?
tak
MartolinaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 21:02   #170
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Essie szybciutko schną do tego są trwałe i wygodne
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 17:34   #171
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja mam taki patent, że zawsze paznokcie maluję przed spaniem, po kąpieli i wtedy aż tak bardzo nie ma znaczenia jak szybko schnie bo sobie leże i oglądam film, u mnie bardziej liczy się trwałość bo tyle zmywam, że większość po jednym dniu ma starte końcówki. Dobrym wyjściem jest Top Coat, mam Kobo, nadaje super połysku i trwałości. Ja lubię dużo mieć lakierów, kolorów, dlatego nie kupuje drogich, a top coat to super wyjście.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 11:59   #172
Ada899
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja kupuję głównie lakiery Delia, są właśnie niedrogie i trzymają się dość długo. Widzę, nie tylko ja maluje przed spaniem Najlepsza pora
Z nieco droższych to czasem używam lakiery od Joko, te są mega trwałe i dodatkowo chronią płytkę. W /.../ są do kupienia, zawierają z tego co pamiętam też formułę hipoalergiczną. Ważne jest dla mnie by lakier w miarę szybko schnął i był trwały, cudów po takich lakierach, które są po około 10zł nie oczekuję, ale mimo to i tak są bardzo dobre

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-20 o 16:53 Powód: Reklama.
Ada899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:06   #173
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez hexaaa Pokaż wiadomość
Golden Rose są świetne według mnie. Bardzo lubię też te z Rimmela bodajże, mają taką serię z mocnymi kolorami. Nie wiem czy to kwestia paznokcia, bo u mnie pewne lakiery trzymają się tydzień bez odprysków, a u mojej przyjaciółki te same lakiery trzymają się 2-3 dni i wyglądają koszmarnie. Aha, a co powiecie o Sally Hansen? Warto? Cena mnie trochę zniechęca szczerze mówiąc, buteleczki są spore, boje się że mi to wszystko pozasycha, nie maluję paznokci zbyt często. Z drugiej strony słyszałam o nich chyba same pozytywy i nie wiem czy szarpnąć się i kupić, czy odpuścić
Te lakiery z Golden Rose są w sumie niezłe, kosztują mało, więc jak ktoś rzadko maluje paznokcie to jest to opłacalne, bo nie jest aż tak szkoda wyrzucić jak wyschną. Sally Hansen mam jeden, w Rossmanie zakupiłam i jak dla mnie kompletnie nie jest wart swojej ceny. Odpryskuje mi już tego samego dnia! Ale to pewnie zależy od paznokci, chociaż np. opi utrzymuje się nawet tydzień bez żadnych problemów, ani sie nie ściera, ani nie odpryskuje a cenowo chyba podobnie do SH. Dlatego jak już masz chęć kupić droższy lakier to z czystym sumieniem polecam opi
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:32   #174
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Ja od czasu do czasu odwiedzam drogerię Natura i kupuję pół koszyka lakierów do paznokci bo uwielbiam. Szczególnie czerwienie, albo ten przeźroczysty z papierkami, nie pamiętam jak się nazywa. Daje świetny efekt nałożony na czerwień Zawsze jestem zadowolona. No i nie wydałam więcej niż 6 zł nigdy.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 21:00   #175
gonia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 75
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Te lakiery z Golden Rose są w sumie niezłe, kosztują mało, więc jak ktoś rzadko maluje paznokcie to jest to opłacalne, bo nie jest aż tak szkoda wyrzucić jak wyschną. Sally Hansen mam jeden, w Rossmanie zakupiłam i jak dla mnie kompletnie nie jest wart swojej ceny. Odpryskuje mi już tego samego dnia! Ale to pewnie zależy od paznokci, chociaż np. opi utrzymuje się nawet tydzień bez żadnych problemów, ani sie nie ściera, ani nie odpryskuje a cenowo chyba podobnie do SH. Dlatego jak już masz chęć kupić droższy lakier to z czystym sumieniem polecam opi
To samo! Nie rozumiem fenomenu Sally Hansen, już Miss Sport jest lepsze. a co do GR to muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolona z tej serii prodigy bodajże. Mega kolory i pomimo tego, że trenuję na siłowni 5 razy w tygodniu, maczam ręce w magnezii to spokojnie kilka dni się trzyma bez topu nawet.
gonia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 15:37   #176
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
Ja od czasu do czasu odwiedzam drogerię Natura i kupuję pół koszyka lakierów do paznokci bo uwielbiam. Szczególnie czerwienie, albo ten przeźroczysty z papierkami, nie pamiętam jak się nazywa. Daje świetny efekt nałożony na czerwień Zawsze jestem zadowolona. No i nie wydałam więcej niż 6 zł nigdy.
Jakiej firmy ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 21:42   #177
gonia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 75
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy ?
podbijam! szukam jakiegoś mega czerwonego, a szczerze mowiac nie kojarze dobrych lakierow w tej cenie. najtanse sprawdzone, na ktore trafilam niedawno to wlasnie golden rose
gonia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 19:18   #178
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy ?
Jak z "papierkami" i z Natury, to może chodziło o MySecret? Ja używam aktualnie takiego duetu, jak na zdjęciu. Bardzo dobrze mi się trzymają.

KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 23:00   #179
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

O Tak, Tak to ten Jeszcze genialnie wygląda na czerwieni, czerni, wszystkich żarówach. Kładziesz jeszcze top coat na wierzch czy już nie?
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 08:43   #180
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: dobry i trwały lakier do paznokci...

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
O Tak, Tak to ten Jeszcze genialnie wygląda na czerwieni, czerni, wszystkich żarówach. Kładziesz jeszcze top coat na wierzch czy już nie?
Pokażesz jakieś foto? Chyba też mam ten lakier gdzieś z papierkami tylko gdzie xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 13:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.