Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-11, 06:32   #4051
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez roksa123 Pokaż wiadomość
Czy zamawiała może któraś z was Misshe perfect Cover z allegro?Nigdzie w żadnym normalnym internetowym sklepie nie mogę dostać odcieniu nr 13... możecie kogoś polecić??
Na stronie sklepu firmowego też tylko same ciemne odcienie więc może wycofują
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 17:31   #4052
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja właśnie Misshę kliknęłam na ebay'u u rubyruby. Na koreańskiej stronie Misshy są jasne odcienie, a w polskich sklepach jest "oczekiwanie na dostawę", pewnie się po prostu wyprzedały.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 06:48   #4053
roksa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Okazało się, że wszędzie czekają na dostswe.zamowilam ze strony "Koreański Sekret" w sumie dość drogo bo za 20 ml -55 zł ale to jedyna w miarę wiarygodna strona .Pisalam do Misshy i Kontigo i ten odcień będzie dostępny dopiero pod koniec miesiąca
roksa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 20:41   #4054
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny czy serum OST z vit. C barwi/barwiło Wam skórę rąk? Mimo umycia, zawsze zostaje mi gdzieniegdzie pomarańczowy kolor . W dodatku wyskoczyło mi kilka pryszczy, podejrzewam serum albo ewentualnie efekt odstawienia wszelkich kwasów. Oryginalność serum nie wzbudziła moich wątpliwości<zakup od k-beautybox>
Zawsze reagowałam dobrze na sera z vit. C To mój pierwszy produkt koreański do pielęgnacji cery.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 22:51   #4055
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy serum OST z vit. C barwi/barwiło Wam skórę rąk? Mimo umycia, zawsze zostaje mi gdzieniegdzie pomarańczowy kolor . W dodatku wyskoczyło mi kilka pryszczy, podejrzewam serum albo ewentualnie efekt odstawienia wszelkich kwasów. Oryginalność serum nie wzbudziła moich wątpliwości<zakup od k-beautybox>
Zawsze reagowałam dobrze na sera z vit. C To mój pierwszy produkt koreański do pielęgnacji cery.
Przecież to serum jest na alko więc dziwne, zeby nie wysypalo... Co do barwienia-moje nie barwi. A jak przechowujesz? bo to powinno być w opakowaniu i w lodówce...i druga rzecz-ile do Ciebie szlo? moglo się uszkodzić w podroży...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 12:53   #4056
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Przecież to serum jest na alko więc dziwne, zeby nie wysypalo... Co do barwienia-moje nie barwi. A jak przechowujesz? bo to powinno być w opakowaniu i w lodówce...i druga rzecz-ile do Ciebie szlo? moglo się uszkodzić w podroży...
Dokładnie tak przechowuję. Szło koło 3 tygodni. A Ciebie nie wysypuje?? To tylko przejściowy okres?? Na razie je odstawiłam, zobaczę jak się zachowa cera
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 18:54   #4057
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak przechowuję. Szło koło 3 tygodni. A Ciebie nie wysypuje?? To tylko przejściowy okres?? Na razie je odstawiłam, zobaczę jak się zachowa cera
Nigdy mnie nie wysypało...a miałam z 6 butelek. Teraz odpusciłam ze względu na alko w składzie
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 22:23   #4058
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Nigdy mnie nie wysypało...a miałam z 6 butelek. Teraz odpusciłam ze względu na alko w składzie
A może polecisz jakieś serum z vitaminą C z dobrym składem???
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 00:40   #4059
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
A może polecisz jakieś serum z vitaminą C z dobrym składem???
Nie wiem jaki przedzial cenowy Cię interesuje. Trochę tego jest masz Klairs, Murier, Obagi, Mene&Moy, NuFountain, polski Norel...pelna dowolność wyboru. Ze mną trudno na ten temat rozmawiać-serum z witaminą C mam zawsze tylko firma się zmienia
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 11:18   #4060
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki przedzial cenowy Cię interesuje. Trochę tego jest masz Klairs, Murier, Obagi, Mene&Moy, NuFountain, polski Norel...pelna dowolność wyboru. Ze mną trudno na ten temat rozmawiać-serum z witaminą C mam zawsze tylko firma się zmienia
Dzięki za informację
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 07:32   #4061
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
A może polecisz jakieś serum z vitaminą C z dobrym składem???
Ja polcem zerum z wit C z Mincera. Nie ma tam kwasu askorbinowego a coś takiego Ascorbyl Tetraisopalmitate. Taki rodzaj witaminy C jest polecanny dla osób, które nie tolerują kwasu askorbinowego. Dodatkowo działa na mniejszym stężeniu 3-10% i jest bardzo stabilną formą.
Mnie to serum bardzo przypadło do gustu a w zasadzie mojej buzi. Uzywam miesiąc i widzę znaczne rozjaśnienie przebarwień po wypryskach.
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 14:23   #4062
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karinkaka2 Pokaż wiadomość
xxx
Wątek jest o kosmetykach azjatyckich.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-05-28 o 20:32
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 15:32   #4063
flamingo_0
Przyczajenie
 
Avatar flamingo_0
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja polecam cushion'y z kremem BB z Misshy. Są genialne! Z tym że ostatnio zmienili stronę www i teraz kategorie kosmetyków po kliknięciu wyświetlają mi się max 2 str i zastanawiam się czy też macie problemy z tą stroną i wyświetlaniem pozostałych produktów czy to tylko u mnie?
flamingo_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 11:49   #4064
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...-/332147039128 wodnista mokra galaretka , dobrze nawilża, tylko szukaj odcienia #2 , bo jedynka bardzo jasna . Daje efekt wilgotnej skóry , nie matuje .
Dzięki, na pewno wypróbuję!!

A przychodzi Wam na myśl jeszcze jakiś krem BB, który byłby... TŁUSTY?? może świecić się jak latarnia, mi to absolutnie nie przeszkadza. Może mieć konsystencję kremu półtłustego. Ważne aby miał poślizg, i żeby nie był jak podkład tylko wlasnie jak taki kremik koloryzujący bardziej.
Kiedyś - lata temu, używałam starej wersji kremu tonującego Vichy Lumineuse i on był dla mnie ideałem jeżeli chodzi w ogóle o kremy BB. Niestety ten krem wycofali, a to co teraz oferuje Vichy to jakaś totalna porażka. Szukam zastępcy dla Vichy Lumineuse już dobrych parę lat, i nie mogę znaleźć, za cholerę. Wszystkie kremy BB jakich próbowałam albo wysuszają, albo są ciężkie jak podkłady, albo się ciastkują/rolują itp. No i matują, czego ja nie chcę.

Lioele Aqua Water Drop jest całkiem fajny i pewnie na normalnej buzi sprawowałby się doskonale, ale moja sucha gęba już po godzinie po nałożeniu tego kremiku zaczyna nieprzyjemnie "ciągnąć", i czuję że jest sucha jak wiór. Dlatego szukam jakiegoś tłustocia.

Jako-tako sprawdza mi się Missha Signature Real Complete, ma trochę tej kremowości i tłustości, ale też to jeszcze nie to, muszę pod niego kłaść krem półtłusty (uwierzycie? taką mam suchą skórę) i dopiero wtedy jest fajnie. No i kolorek (nr 23) - jest super

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2017-05-18 o 11:58
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:27   #4065
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dzięki, na pewno wypróbuję!!

A przychodzi Wam na myśl jeszcze jakiś krem BB, który byłby... TŁUSTY?? może świecić się jak latarnia, mi to absolutnie nie przeszkadza. Może mieć konsystencję kremu półtłustego. Ważne aby miał poślizg, i żeby nie był jak podkład tylko wlasnie jak taki kremik koloryzujący bardziej.
Kiedyś - lata temu, używałam starej wersji kremu tonującego Vichy Lumineuse i on był dla mnie ideałem jeżeli chodzi w ogóle o kremy BB. Niestety ten krem wycofali, a to co teraz oferuje Vichy to jakaś totalna porażka. Szukam zastępcy dla Vichy Lumineuse już dobrych parę lat, i nie mogę znaleźć, za cholerę. Wszystkie kremy BB jakich próbowałam albo wysuszają, albo są ciężkie jak podkłady, albo się ciastkują/rolują itp. No i matują, czego ja nie chcę.

Lioele Aqua Water Drop jest całkiem fajny i pewnie na normalnej buzi sprawowałby się doskonale, ale moja sucha gęba już po godzinie po nałożeniu tego kremiku zaczyna nieprzyjemnie "ciągnąć", i czuję że jest sucha jak wiór. Dlatego szukam jakiegoś tłustocia.

Jako-tako sprawdza mi się Missha Signature Real Complete, ma trochę tej kremowości i tłustości, ale też to jeszcze nie to, muszę pod niego kłaść krem półtłusty (uwierzycie? taką mam suchą skórę) i dopiero wtedy jest fajnie. No i kolorek (nr 23) - jest super
BRTC Gold Caviar
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:29   #4066
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
BRTC Gold Caviar
Dzięki wielkie!!
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 10:31   #4067
kapusniaczek92
Raczkowanie
 
Avatar kapusniaczek92
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
BRTC Gold Caviar
Tego sama używam i mogę polecić
kapusniaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 15:40   #4068
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Agnieszka95 Pokaż wiadomość
xxx
To nie są kosmetyki azjatyckie więc post nie w temacie wątku + reklama

P.S. doedytowałam, żeby wiadomo było o co chodzi, dyskretnie usuwajac nazwę firmy

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-05-28 o 20:33
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 13:34   #4069
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dzięki, na pewno wypróbuję!!

A przychodzi Wam na myśl jeszcze jakiś krem BB, który byłby... TŁUSTY?? może świecić się jak latarnia, mi to absolutnie nie przeszkadza. Może mieć konsystencję kremu półtłustego. Ważne aby miał poślizg, i żeby nie był jak podkład tylko wlasnie jak taki kremik koloryzujący bardziej.
Kiedyś - lata temu, używałam starej wersji kremu tonującego Vichy Lumineuse i on był dla mnie ideałem jeżeli chodzi w ogóle o kremy BB. Niestety ten krem wycofali, a to co teraz oferuje Vichy to jakaś totalna porażka. Szukam zastępcy dla Vichy Lumineuse już dobrych parę lat, i nie mogę znaleźć, za cholerę. Wszystkie kremy BB jakich próbowałam albo wysuszają, albo są ciężkie jak podkłady, albo się ciastkują/rolują itp. No i matują, czego ja nie chcę.

Lioele Aqua Water Drop jest całkiem fajny i pewnie na normalnej buzi sprawowałby się doskonale, ale moja sucha gęba już po godzinie po nałożeniu tego kremiku zaczyna nieprzyjemnie "ciągnąć", i czuję że jest sucha jak wiór. Dlatego szukam jakiegoś tłustocia.

Jako-tako sprawdza mi się Missha Signature Real Complete, ma trochę tej kremowości i tłustości, ale też to jeszcze nie to, muszę pod niego kłaść krem półtłusty (uwierzycie? taką mam suchą skórę) i dopiero wtedy jest fajnie. No i kolorek (nr 23) - jest super
A próbowałaś Skin79 Gold ? On jest taki właśnie tłusto-kremowo-poślizgowy .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 19:28   #4070
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
A próbowałaś Skin79 Gold ? On jest taki właśnie tłusto-kremowo-poślizgowy .
Tak, on właśnie taki jest. Miałam, wykończyłam cały w zimie. To jest tłuścioch.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Aha, takie właściwości ma jeszcze winogronowy BB od Skinfood
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 20:44   #4071
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Tak, on właśnie taki jest. Miałam, wykończyłam cały w zimie. To jest tłuścioch.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Aha, takie właściwości ma jeszcze winogronowy BB od Skinfood
jeśli mowa o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lesh-balm.html

to jest super, ale mimo wszystko Gold Caviar jest bardziej odżywczy BRTC pielęgnuje a nie "wypryszcza", świeci się mega ale dobry biały puder-ryżowy, krzemionka itp ładnie go matuje a jednocześnie skóra od tego zmatowienia go nie przesusza się w ciągu dnia.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 22:14   #4072
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jeśli mowa o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lesh-balm.html

to jest super, ale mimo wszystko Gold Caviar jest bardziej odżywczy BRTC pielęgnuje a nie "wypryszcza", świeci się mega ale dobry biały puder-ryżowy, krzemionka itp ładnie go matuje a jednocześnie skóra od tego zmatowienia go nie przesusza się w ciągu dnia.
Zgadzam się, miałam go kiedyś, przypomniałaś mi, dzięki!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 18:23   #4073
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej!
Mam pytanie dotyczące produktów z galactomyces - czy są przeciwwskazania do używania ich latem, gdy jest słońce? Jakiś czas temu zostało mi tutaj polecone kilka produktów, dopiero teraz zebrałam się do zakupu
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 19:10   #4074
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pytanie dotyczące produktów z galactomyces - czy są przeciwwskazania do używania ich latem, gdy jest słońce? Jakiś czas temu zostało mi tutaj polecone kilka produktów, dopiero teraz zebrałam się do zakupu
Wręcz przeciwnie, uważa się, że GFF redukuje występowanie pigmentacji pod wpływem UV i osłabia efekty stresu oksydacyjnego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 21:19   #4075
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję pięknie za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 19:42   #4076
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoś ma doświadczenia z japońskimi piankami myjącymi? Głównie interesuje mnie ich siła mycia, czy są odwadniające i czy ściągają skórę, bo spotkałam się taką opinią. Potrzebuję czegoś po olejku i pomyślałam właśnie o tych piankach, ale mam wątpliwości, bo lata nie używałam żeli i innych produktów z detergentami, bo ściągały mi skórę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 07:33   #4077
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja uwielbiam japońskie kosmetyki ale np.nie polecam hitu internetu czyli perfect whip tej niebieskiej bo jak dla mnie jest dośc agresywna jak na japonskie kosmetyki i mi wysuszala i sciagala skore. Za to mega mega polecam to : https://images-na.ssl-images-amazon....8L._SX522_.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 09:51   #4078
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam japońskie kosmetyki ale np.nie polecam hitu internetu czyli perfect whip tej niebieskiej bo jak dla mnie jest dośc agresywna jak na japonskie kosmetyki i mi wysuszala i sciagala skore. Za to mega mega polecam to : https://images-na.ssl-images-amazon....8L._SX522_.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 05:02   #4079
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma doświadczenia z japońskimi piankami myjącymi? Głównie interesuje mnie ich siła mycia, czy są odwadniające i czy ściągają skórę, bo spotkałam się taką opinią. Potrzebuję czegoś po olejku i pomyślałam właśnie o tych piankach, ale mam wątpliwości, bo lata nie używałam żeli i innych produktów z detergentami, bo ściągały mi skórę.
Potwierdzam rekomendacje lolusl.
Chifure to bardzo lagodna pianka, ale o ile pamietam, to pH ma dosyc wysokie.
Osobiscie mnie to nie przeszkadza, ale jesli masz tendencje to sciagania skory, to i ta moze byc problematyczna.

Proszki, ktore mozna ubic na piane, jak np Fancl, maja niskie pH i sa bardzo lagodne. Nie przejmuj sie, ze sprzedawcy w Polsce oznaczaja je jako "peelingi enzymatyczne". Jedyne co peelinguja to brud ze skory. Sa niesamowicie lagodne w porownaniu do tych koreanskich.

Pianki Bifesta maja idealne pH i sa bardzo lagodne, ale niestety sa w opakowaniach pod cisnieniem, wiec jesli chodzi o wysylke, to tylko droga morska.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 07:40   #4080
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mam wybitnie wrażliwą i alergiczną cerę, przy okazji suchą i ta akurat zdała egzamin Kupiłam w promocji z kremem i tonikiem za 800 jenów i chyba 5 msc nie chciałam się oderwać bo nigdy tak gładkiej buzi nie miałam po myciu
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.