Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-07, 22:03   #271
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź, czyli Ochre w podkładach Shiseido to odcień żółci ? Może jeszcze ktoś jest w stanie doradzić ?
Ochre to żółty, tj w przypadku tego podkładu bo on ma inne oznaczenie kolorystyczne niż pozostałe podkłady shiseido.
Synchro mają golden neutral i rose ( w polsce tej ostatniej gamy nie ma). Bb ma light medium i dark , sun protective mają oznaczenia sp od 10 ( brak u nas) do 70 bodajże.
Sheer nie pamiętam bo dawno go nie miałam. Pozostałe posiadam

__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 16:49   #272
justynka_s_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hej dziewczyny ,a co myślicie o Estee Lauder double wear ?
Kupiłam ostanio na e-kobieca , bo skusiła mnie cena , moge go używać spokojnie na codzień ? Czy lepiej zamówić coś lżejszego ?
justynka_s_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 16:55   #273
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez justynka_s_34 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,a co myślicie o Estee Lauder double wear ?
Kupiłam ostanio na e-kobieca , bo skusiła mnie cena , moge go używać spokojnie na codzień ? Czy lepiej zamówić coś lżejszego ?
Ja jestem zachwycona,bardzo trwały a rzadko który podkład trzyma mi się długo. Nie świece się po nim.

Minusem jest zapach ale fakt jest mocno kryjący i dla niektórych może być za ciężki na co dzień.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 14:35   #274
justynka_s_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja jestem zachwycona,bardzo trwały a rzadko który podkład trzyma mi się długo. Nie świece się po nim.

Minusem jest zapach ale fakt jest mocno kryjący i dla niektórych może być za ciężki na co dzień.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Właśnie tego się boję , bo nie mam tak bardzo przetłuszcającej się cery .. , ale dziękuję za odp : )
justynka_s_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 09:55   #275
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez justynka_s_34 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,a co myślicie o Estee Lauder double wear ?
Kupiłam ostanio na e-kobieca , bo skusiła mnie cena , moge go używać spokojnie na codzień ? Czy lepiej zamówić coś lżejszego ?
Ja bardzo lubie ten podkład i często do niego wracam, niemniej na codzień dla cery która nie jest typowo tłusta bym niepolecała.... Z drugiej strony, jeśli masz bogatą pielęgnacje...możesz spróbować. Jeśli zacznie Cię przesuszać , to zaczniesz używać czegoś lżejszego a będziesz miała niezawodzącą podkładową "małą czarną" w torebce na wieksze wyjścia lub w sytuacjach gdy po prostu będziesz potrzebować czegoś ekstra
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:40   #276
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny to znowu ja. Ostatnio pisałam, ze zastanawiam się nad podkładem Shiseido Radiant Lifting, nad odcieniem O00 (very light Ochre), jednak rozmawiałam z koleżanka która kiedyś ten podkład miała i mówiła ze będzie on za ciemny dla mnie, jestem (MAC NC 15), na dodatek jedna z Was napisała ze on lubi zoksydowac - to już wogole odpada. Z związku z tym doradziła mi również Shiseido ale Synchro Skin Glow (zawsze stawiam na podkłady rozświetlające), w odcieniu Neutral 1 (podobno najjaśniejszy i podobno nie wpada w świnkową róż, tylko jest pięknym jasnym beżem, może być beżowy, może być żółty, byleby nie wpadał w roz!). Miała któraś z Was ? I tu bardziej kieruje pytanie co do odcienia, faktycznie nie wpada w róż ? Nigdy nie miałam żadnego podkładu Shiseido wiec totalnie się nie orientuje. Nawet nie wiem czy ten odcień jest dostępny w Polsce (obecnie nie przebywam w Polsce). Proszę o pomoc.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka_s_34 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,a co myślicie o Estee Lauder double wear ?
Kupiłam ostanio na e-kobieca , bo skusiła mnie cena , moge go używać spokojnie na codzień ? Czy lepiej zamówić coś lżejszego ?
Zależy jaka masz cerę, jeśli sucha tak jak ja - stanowczo odradzam, miałam go i oddałam koleżance, dobry podkład, ale nie dla cer suchych. A z tym, ze ma mocne krycie się nie zgodzę, mocne krycie to ma nowy podkład Hudy, lub Dermacol. To jest podkład typowo średnio kryjący.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:02   #277
Madlenmakeup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Podkład ściera się z nosa.

Potrzebuję porady! Od jakiegoś czasu mam problem z podkładem a nawet podkładaMI... co bym nie nałożyła na twarz, po pół godziny na nosie robią mi się małe plamki, prześwity, podkład albo się waży albo schodzi całkiem. Dodam że stosuję pielęgnację na moją tłustą cerę, peelingi, bazy ale nadal za każdym razem to samo. Co mogłabym zrobić? Macie jakiś sposób?
Madlenmakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-17, 19:58   #278
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Hej, potrzebuję porady w kwestii podkładu

Mam cerę mieszaną, ale mocno przesuszającą się w okresie zimowym. Poszukuję podkładu trwałego, niezbyt ciężkiego o średnim kryciu (z możliwością budowania), komfortowego na co dzień. Preferowane wykończenie naturalne (broń boże pudrowe jak np. w Loreal True Match), bądź satynowe (zbliżone do Catrice HD, Revlon Colorstay). Podkład musi być jasny (pomiędzy 150, a 180 Revlon Colorstay) z żółtymi podtonami. Chciałabym się zamknąć w 2 stówkach Pomożecie?
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 09:26   #279
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Hej, potrzebuję porady w kwestii podkładu

Mam cerę mieszaną, ale mocno przesuszającą się w okresie zimowym. Poszukuję podkładu trwałego, niezbyt ciężkiego o średnim kryciu (z możliwością budowania), komfortowego na co dzień. Preferowane wykończenie naturalne (broń boże pudrowe jak np. w Loreal True Match), bądź satynowe (zbliżone do Catrice HD, Revlon Colorstay). Podkład musi być jasny (pomiędzy 150, a 180 Revlon Colorstay) z żółtymi podtonami. Chciałabym się zamknąć w 2 stówkach Pomożecie?
MAC studio fix, NC15, bardzo polecam do cer mieszanych bądź tłustych. Nie jest to „papierowy mat”, jak w przypadku EL Double Wear. Pozostawia pol-matowe wykończenie, do tego jest trwały i wydajny.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 19:17   #280
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Mam pytanie odnośnie podkładów Maca, ale nie tylko. Jakiś czas temu byłam na makijażu okolicznościowym, opowiedziałam malującej mnie dziewczynie, jaki mam problem z doborem podkładu, że nie znalazłam w drogerii jeszcze nic co by mi pasowało kolorystycznie, mam jasną, żółtawą karnację i jedynie Revlon Buff jako tako (nie jest idealnie dopasowany) mi odpowiada, chociaż jest dla mnie za ciężki na co dzień. Dziewczyna po chwili namysłu stwierdziła, że będzie mi pasował podkład Mac 115, ja zanotowałam numerek w głowie i jakież było moje zdziwienie, kiedy poszukiwania okazały się bezowocne, bo Mac nie ma takiej numeracji. Podkład był w prostej, szklanej buteleczce z czarną nakrętką (obstawiam Studio Fix, ostatecznie Pro Longwear). Jak myślicie, co to mógł być za odcień? Czy starsze wersje podkładów Maca nie miały może innej numeracji?
W sobotę wpadł mi w ręce podkład Vichy Teint Ideal 15, przy niewielkiej ilości daje bardzo ładny efekt - szukam czegoś o niewielkim kryciu i bardzo naturalnym efekcie (jak po kremie koloryzującym czy BB), jednak wolałabym coś tańszego (99 zł w SuperPharm ). Czy możecie coś polecić?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 10:08   #281
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie podkładów Maca, ale nie tylko. Jakiś czas temu byłam na makijażu okolicznościowym, opowiedziałam malującej mnie dziewczynie, jaki mam problem z doborem podkładu, że nie znalazłam w drogerii jeszcze nic co by mi pasowało kolorystycznie, mam jasną, żółtawą karnację i jedynie Revlon Buff jako tako (nie jest idealnie dopasowany) mi odpowiada, chociaż jest dla mnie za ciężki na co dzień. Dziewczyna po chwili namysłu stwierdziła, że będzie mi pasował podkład Mac 115, ja zanotowałam numerek w głowie i jakież było moje zdziwienie, kiedy poszukiwania okazały się bezowocne, bo Mac nie ma takiej numeracji. Podkład był w prostej, szklanej buteleczce z czarną nakrętką (obstawiam Studio Fix, ostatecznie Pro Longwear). Jak myślicie, co to mógł być za odcień? Czy starsze wersje podkładów Maca nie miały może innej numeracji?
W sobotę wpadł mi w ręce podkład Vichy Teint Ideal 15, przy niewielkiej ilości daje bardzo ładny efekt - szukam czegoś o niewielkim kryciu i bardzo naturalnym efekcie (jak po kremie koloryzującym czy BB), jednak wolałabym coś tańszego (99 zł w SuperPharm ). Czy możecie coś polecić?
MAC nie ma i nie miał odcienia 115. Stawiam, że to musiał być odcień NC15 ze Studio Fix.
Jest jeszcze Matchmaster z MAC-a i on ma jasny odcień 1,5.
Ale ogólnie podkłady Studio Fix, Pro Longwear, Matchmaster nie są jakoś super bardzo lekkie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-28, 15:24   #282
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
MAC nie ma i nie miał odcienia 115. Stawiam, że to musiał być odcień NC15 ze Studio Fix.
Jest jeszcze Matchmaster z MAC-a i on ma jasny odcień 1,5.
Ale ogólnie podkłady Studio Fix, Pro Longwear, Matchmaster nie są jakoś super bardzo lekkie.
Dziękuję za odpowiedź Tak typowałam, że to musiał być NC15, ale wolałam się jeszcze upewnić. W makijażu weselnym/wieczorowym efekt tego podkładu bardzo mi się podobał, więc chętnie zastąpię Revlona Macem na specjalne wyjścia, ale jeszcze chciałabym prosić o doradzenie czegoś lżejszego w podobnym odcieniu na co dzień
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 18:11   #283
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Tak typowałam, że to musiał być NC15, ale wolałam się jeszcze upewnić. W makijażu weselnym/wieczorowym efekt tego podkładu bardzo mi się podobał, więc chętnie zastąpię Revlona Macem na specjalne wyjścia, ale jeszcze chciałabym prosić o doradzenie czegoś lżejszego w podobnym odcieniu na co dzień
Jeśli podobał Ci się Vichy, to zerknij może na Lirene Perfect Tone w odcieniu 100. Sama go nie miałam, ale dziewczyny go sobie chwalą, za lekkość, rozświetlenie i że dobrze się go nosi na co dzień.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 22:17   #284
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli podobał Ci się Vichy, to zerknij może na Lirene Perfect Tone w odcieniu 100. Sama go nie miałam, ale dziewczyny go sobie chwalą, za lekkość, rozświetlenie i że dobrze się go nosi na co dzień.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 17:54   #285
elka766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Przetestowałam już bardzo dużo podkładów, teraz używa tego z eveline Liquid Control, nie jest drogi, podoba mi się jego formuła, bo jest lekki i dobrze kryje, bardzo dobry produkt drogeryjny.
elka766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 15:38   #286
happysad1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Question Podkład

Cześć ,

poszukuję drogeryjnego podkładu do cery normalnej ze skłonnościami do przesuszeń, czasem się przetłuszcza w strefie T. Do tej pory używałam Rimmel Match Perfection, ale to nie to czego szukam. Dodatkowo Revlon Colorstay mnie uczulił, Astor Perfect Stay ciastkował się, a Rimmel Lasting Finish okropnie wysuszał.
Zależy mi na półmatowym, lub matowym wykończeniu oraz na kryciu przebarwień i zaczerwienień.

Myślałam nad czymś z Ingrid, polecacie?
happysad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 18:34   #287
daisz
Przyczajenie
 
Avatar daisz
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Smile Jaki delikatny podkład polecacie?

Szukam jakiegoś podkładu, który nie tworzy efektu maski. Nie mam trądziku ani jakiś szczególnych niedoskonałości na twarzy, więc nie zależy mi na super kryciu.
Do tej pory używałam kremu BB, ale chciałabym spróbować teraz podkładu. Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, więc nie mam rozeznania na rynku.
Zależy mi na tym, żeby wyglądał w miarę naturalnie, ładnie wyrównywał koloryt skóry i miał dobry skład. Cena +/- 200 zł.
Polecicie coś?
daisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 18:55   #288
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jaki delikatny podkład polecacie?

A myślałaś kiedyś o podkładach mineralnych? Po przetestowaniu kilkunastu podkładów drogeryjnych, gdy przerzuciłam się na minerały, stwierdzam, że nic nie wygląda naturalniej na twarzy niż one. Nie każdemu mogą pasować, bo bywa, że przesuszają skórę (ważna jest pielęgnacja), nie mają takiej trwałości jak drogeryjne i w ciągu dnia trzeba przypudrować, ale mają w 100% naturalny skład, są leciutkie i tańsze niż 200 zł Mega ogromny wybór kolorystyczny, różne formuły (kryjące, matujące, rozświetlające), minerały polskich firm są dobre jakościowo, bardzo wydajne (mi próbka takiego z pixie starczyła na jakieś 2 tygodnie i jeszcze się nie skończyła, ale skoro mam już pełnowymiarowe opakowanie to wygodniej mi z niego korzystać).
Na forum jest cały dział o minerałach- pytaj tam śmiało.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 13:44   #289
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki delikatny podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez daisz Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś podkładu, który nie tworzy efektu maski. Nie mam trądziku ani jakiś szczególnych niedoskonałości na twarzy, więc nie zależy mi na super kryciu.
Do tej pory używałam kremu BB, ale chciałabym spróbować teraz podkładu. Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, więc nie mam rozeznania na rynku.
Zależy mi na tym, żeby wyglądał w miarę naturalnie, ładnie wyrównywał koloryt skóry i miał dobry skład. Cena +/- 200 zł.
Polecicie coś?
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Shiseido - Synchro Skin Glow !
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-15, 15:37   #290
veritaseroom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dobrze kryjąca alternatywa do Clinique anti-blemish

Jeżeli jest gdzieś ten wątek - przepraszam!

Poszukuję dobrego zamiennika do Clinique anti-blemish. Mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do wyprysków. Clinique super się sprawdzał, ale mam wrażenie, że już nie spełnia swojej roli - ściera się, nie pokrywa dobrze czerwonych plamek na twarzy. Pod podkład/puder stosuję krem nawilżający plus krem wyrównujący koloryt (obydwa laroshe posay). Estee Lauder double wear nie sprawdza się, za ciężki. :-(

Zna ktoś dobrą alternatywę!?
veritaseroom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 08:51   #291
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez justynka_s_34 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,a co myślicie o Estee Lauder double wear ?
Kupiłam ostanio na e-kobieca , bo skusiła mnie cena , moge go używać spokojnie na codzień ? Czy lepiej zamówić coś lżejszego ?
ja przy cerze mieszanej polecam ten podkład. Używam codziennie od kilku lat.
Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Shiseido - Synchro Skin Glow !
jaki masz odcien i nr koloru?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:10   #292
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja przy cerze mieszanej polecam ten podkład. Używam codziennie od kilku lat.


jaki masz odcien i nr koloru?
Ja mam Neutral 1. Jest to jasny beżowy odcień. Idealny dla mnie (jestem NC 15) Bez śladu różowych tonów �� niestety z tego co się orientuje w Polsce nie ma tego odcienia. Są wszystkie z wyjątkiem właśnie Neutral 1. Mieszkam za granicą, u mnie jes5 ten odcień dostępny.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 09:29   #293
TaLoyd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 89
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez sexylook1993 Pokaż wiadomość
Ja mam Neutral 1. Jest to jasny beżowy odcień. Idealny dla mnie (jestem NC 15) Bez śladu różowych tonów �� niestety z tego co się orientuje w Polsce nie ma tego odcienia. Są wszystkie z wyjątkiem właśnie Neutral 1. Mieszkam za granicą, u mnie jes5 ten odcień dostępny.
nie ma gold 1
neutral 1 jak najbardziej jest w obu wersjach
TaLoyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:33   #294
sexylook1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez TaLoyd Pokaż wiadomość
nie ma gold 1
neutral 1 jak najbardziej jest w obu wersjach
A no to przepraszam, widocznie pomyliłam z golden 1.
sexylook1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 13:49   #295
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala podkladu

ANNABEL MINERALS kryjacy, i ktory odcien bedzie pasowal
do skory
jasniutkiej chlodno-neutralnej z tonami oliwkowymi, chcialabym cos jasnego z tonami oliwkowymi, ktory odcien mam zamowic?

Moze ktoras z was cos doradzi? zeby to nie byl odcien jakis brudny, nie wpadajacy w pomaranczowy,
ani zbyt cieply, do skory jasnej z zielonymi tonami.




---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
A myślałaś kiedyś o podkładach mineralnych? Po przetestowaniu kilkunastu podkładów drogeryjnych, gdy przerzuciłam się na minerały, stwierdzam, że nic nie wygląda naturalniej na twarzy niż one. Nie każdemu mogą pasować, bo bywa, że przesuszają skórę (ważna jest pielęgnacja), nie mają takiej trwałości jak drogeryjne i w ciągu dnia trzeba przypudrować, ale mają w 100% naturalny skład, są leciutkie i tańsze niż 200 zł Mega ogromny wybór kolorystyczny, różne formuły (kryjące, matujące, rozświetlające), minerały polskich firm są dobre jakościowo, bardzo wydajne (mi próbka takiego z pixie starczyła na jakieś 2 tygodnie i jeszcze się nie skończyła, ale skoro mam już pełnowymiarowe opakowanie to wygodniej mi z niego korzystać).
Na forum jest cały dział o minerałach- pytaj tam śmiało.
Nie masz wrazenia ze mineraly wygladaja na skorze zbyt twardo/jakby nadaja twarda strukture skorze?
ze bardziej podkreslaja nierownosci skory?
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.

Edytowane przez WielkaDamaSama1
Czas edycji: 2018-01-22 o 13:55
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 13:56   #296
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Jak się nałoży minerałów za dużo, to mogą wyglądać źle, poza tym AM kryjący bardzo się ciastkowi.
Ja polecam pixie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 19:39   #297
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Czy Revlon Colorstay ma jakis odpowiednik AA Filler 101? A jesli nie, to jaki podklad o mocnym kryciu bedzie w takim samym odcieniu? Chetnie zobacze swatche
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 11:04   #298
Licia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam jasnego, żółtego podkładu. Mam wrażenie, że wypróbowałam już wszystko i najbliżej ideału był MAP 1NB fluid wodoodporny (mógłby być ciut bardziej żółty), ale on zupełnie nie gra mi ze skórą - zapycha, schodzi ze skrzydełek nosa bardzo szybko.

Próbowałam już:

Revlon colorstay 150 - za ciemny o ton, zbyt różowy
Annabelle minerals golden fairest - mało żółty, za ciemny. Sunny fairest - mógłby być ciut bardziej żółty, wciąż odrobinę ciemny. Sunny cream - za jasny.
Catrice HD 010 - to to w ogóle porażka, za ciemny, u mnie na twarzy oksyduje do brudnego szaro-różowego podkładu.
Lily Lolo warm peach - używałam latem, teraz jest za ciemny
Lily Lolo china doll - za różowy, poziom jasności chyba ok
Bourjois healthy mix 51 - za ciemny, za mało żółty

Potrzebuję: średniego krycia, może być też duże. Najchętniej przygarnęłabym jakiś fluid. Koniecznie podkład do noszenia na co dzień, nie lubię efektu tynku (jak np. po catrice hd). Cena nie gra roli. Jeżeli chodzi o wykończenia, to nie mam jakichś szczególnych preferencji, zależy mi najbardziej na kolorze, może jeszcze na trwałości.

Mam ochotę przetestować MACa, tylko znowu zastanawiam się nad studio fixem, na swatchach w necie NC15 wygląda podobnie jak wspomniany wyżej revlon, NC10... bardzo jasno? Jestem między młotem a kowadłem, a nie jestem w stanie sprawdzić ich na żywo

Czy znacie coś, co może być jeszcze warte uwagi?
Wypróbuj Maybelline Affinitone nr 03 light sand beige. Dość jasny podkład o żółtawych tonach, nawilża, krycie ma wystarczające a do tego nie obciąża i nie tworzy maski na twarzy (przynajmniej u mnie). W moim przypadku utrzymuję się cały dzień, no i cena niewysoka.
Licia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 22:41   #299
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Ale dawno mnie tutaj nie było...

Właśnie się dowiedziałam, że wycofali krem BB z Eveline
Używałam w lecie cera śniada a w zimie cera jasna...
Znacie może jakieś zamienniki (podkład/bb/cc)?

Wymagania mam takie:
- nie blady jak ściana ani pomarańczowy, tylko ładny ciepły beż,
- średnie/mocne krycie,
- nawilżająco/rozświetlający lub satynowy a nie matowy, żadnego wchodzenia w zmarszczki,
- trwałość,
- nie zapycha.

Podkłady które mi pasują/pasowały:
- stara wersja Bourjois Healthy Mix nr 53,
- Lirene fluid+baza (też już wycofany) 408 toffee,
- Missha signature real complete bb cream no. 23.

anyone?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 09:26   #300
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny! Cera lekko błyszcząca, czasami zaczerwieniona, raczej gładka, dosyć blada. Szukam podkładu, który wytrzyma 2h i będzie DOBRZE WYGLĄDAŁ NA VIDEO. Nie do użytku w innych warunkach. Raczej niskobudżetowy. Pudru też szukam 😁 Nic do zadań specjalnych, po prostu ma fajnie wyglądać na filmie i nie musi dobrze na żywo. Pomocy 🌷
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.