Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 16:39   #1051
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Dostałam dziś z kolorówki zestawy: sera i krem. Czy dezynfekujecie opakowania przed użyciem?
Ja dezynfekuję
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:42   #1052
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ja tylko przezroczyste zamknięcie pudełka do podkładu zalałam spirytusem, a tak to nie dezynfekuję bo to w końcu nowe, tak mi mama poleciła

A mnie dobija krycie tego podkładu.. zawsze kropki muszę zakrywać osobnym korektorem z AM bo wszystko przebija.. Na 1 raz daję sobie tak z łyżeczkę płaską podkładu. (dziś ze słabszym pędzlem 2 razy tyle o.O) a z kropek i tak się szybko ściera gdy tylko ręką przejadę.. (z annabelle tak nie ma) Więc tak czy siak żal mi sypać drugie tyle, i sięgam po korektor. Jak widzicie coś takiego http://2.bp.blogspot.com/-C_8S75-EFR...podklad-04.JPG
to u mnie jest to mała kupeczka, te parę okruszków by na jedną czerwoną plamkę nie starczyło.. a AM owszem starczało, taką niewielką ilość z próbki dawałam i krycie się pięknie budowało
Zawiodłam się trochę, zużyłam już 1/4 podkładu w krótkim czasie. Chyba sypnę tam cały zapas 2tlenku tytanu, nie przejmując się tym 'dopuszczalnym stężeniem' co piszą na stronie.. (zapewne już je przekroczyłam, tak sobie wyliczyłam :P)
3ci raz wyrabianie bica..
jakby ktoś nie czaił, to kupiłam sobie ten do suchej/normalnej.
(daję gdzieś połowę więcej niż ona http://4.bp.blogspot.com/-VfShnDVKY1...25281%2529.JPG
a płaskie kropki i tak wybijają..)

Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Pytam bo może sobie go kiedyś kupię, zawsze daję maciupkie ilości pigmentów i mi ręka odpada z tego żmudnego ucierania.

Ps. są 2 promocje: na puder z UV i kaolin UV protection. Za 21zł to niezły deal, ale pewnie trzebaby dokupić dwutlenek tytanu by się nie zawieść tak jak ja, jeśli chcecie poznać, że cokolwiek na twarzy macie. :P ( w składzie go brak, prócz tego zestawu z kaoliną, ale co mi z tego, strasznie by mnie wysuszył)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-03-07 o 19:02
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:33   #1053
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
A mnie dobija krycie tego podkładu.. zawsze kropki muszę zakrywać osobnym korektorem z AM bo wszystko przebija.. Na 1 raz daję sobie tak z łyżeczkę płaską podkładu. (dziś ze słabszym pędzlem 2 razy tyle o.O) a z kropek i tak się szybko ściera gdy tylko ręką przejadę.. (z annabelle tak nie ma) Więc tak czy siak żal mi sypać drugie tyle, i sięgam po korektor. Jak widzicie coś takiego http://2.bp.blogspot.com/-C_8S75-EFR...podklad-04.JPG
to u mnie jest to mała kupeczka, te parę okruszków by na jedną czerwoną plamkę nie starczyło.. a AM owszem starczało, taką niewielką ilość z próbki dawałam i krycie się pięknie budowało
Zawiodłam się trochę, zużyłam już 1/4 podkładu w krótkim czasie. Chyba sypnę tam cały zapas 2tlenku tytanu, nie przejmując się tym 'dopuszczalnym stężeniem' co piszą na stronie.. (zapewne już je przekroczyłam, tak sobie wyliczyłam :P)
3ci raz wyrabianie bica..
jakby ktoś nie czaił, to kupiłam sobie ten do suchej/normalnej.
(daję gdzieś połowę więcej niż ona http://4.bp.blogspot.com/-VfShnDVKY1...25281%2529.JPG
a płaskie kropki i tak wybijają..)
Ja też się strasznie wkurzam na krycie Próbka Annabell wystarczyła mi na 2 tygodnie, a z kolorówki 1g starczyłoby mi tylko na 2 użycia, bo też mam sporo do ukrycia...

Czy jest możliwe, żeby dwutlenek tytanu zwiększał szybsze świecenie się skóry?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:39   #1054
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Chodzi o to, że młynek ma być zakupiony wyłącznie do celów kosmetyczno-mineralnych. Po zrobieniu podkładu nie używamy go do obróbki produktów spożywczych. Oczywiście możemy w nim miksować proszki wielokrotnie.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:47   #1055
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Przejaśniło się dzięki Lorri
Burza_1994 ciekawa jestem od czego zależy tak dobre krycie Anabelek, może dają duużo dwutlenku tytanu?.. Więcej, niż mówi stężenie na stronie Kolorówki?..
Gdy w to wchodziłam to chciałam sobie zrobić podkład taki sam co z AM, z tym że wreszcie dobrany odcieniem, ale bez tej wiedzy (czy dają dwutlenku tyt. nawet koło 50%) to mój chyba nigdy nie będzie tak dobrze krył.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:16   #1056
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ja ostatnio dodałam całą próbkę (5 ml) dwutlenku tytanu do ok 4g różnych (głównie za ciemnych i za różowych) próbek podkładów różnych firm. Wyszedł mi bardzo kryjący proszek, który używam jako bazę-korektor na wiecznie czerwone policzki. Zażółciłam go Color Blend Yellow i używam go w "gorsze" dla mojej twarzy dni
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:54   #1057
Gruszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 67
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Jakiego moździerza używacie? Widzę na all bambusowe, porcelanowe i kamienne

Z tego co zrozumiałam, to przy minerałach trzeba uważac na niestabilne filtry z parsolem. Czy oprócz parsolu jest coś jeszcze, co może nie nadawac się pod minerały?

Czy krem dla dzieci HIPP filtr 50, bez oleju mineral, subst konserw, PEG, parabenów mógłby byc?
Gruszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 17:50   #1058
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Porcelanowe raczej
gdzie jest taki krem? ja ledwie znalazłam pielęgnacyjny hipp, a co dopiero krem z takim filtrem.
Ps. używam właśnie pod minerały ten hipp pielęgnacyjny dla niemowląt i oliwki hipp moja ulubiona firma, bo nie dodają zbędnego syfu, chociaż krem słaby i dziwnie zasycha na twarzy..
Współczuję niemowlętom, które się nie mogą poskarżyć, że mimika im się zastała.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-03-13 o 17:53
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:34   #1059
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Witam jestem tu nowa i jestem ciekawa jak się robi samemu taki podkład mineralny, jak trzeba wybrać pigment?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 19:00   #1060
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Informuję, że tlenek cynamonowy nie ma różowych tonów. Tzn. są, ale tak minimalnie, że prawie ich nie widać.
Jest bardzo pomarańczowy, ja muszę go gasić niebieskim pigmentem.
Czy któraś z Was ma jakiś tlenek, który jest bardziej żółty, a nie pomarańczowy?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 08:41   #1061
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

hej dziewczyny
chciałabym zrobić primer matujący niwelujący czerwony odcień policzków (mam rozszerzone naczynka i pajączki wokół nosa )
czy jeżeli wymieszam primer prelude matte 12g z anti redness mica 3g to coś takiego uzyskam? nie wiem czy można połączyć oba produkty w taki sposób łączyć żeby nie popsuć primera.
dziewczyny pomożecie?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 10:24   #1062
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
chciałabym zrobić primer matujący niwelujący czerwony odcień policzków (mam rozszerzone naczynka i pajączki wokół nosa )
czy jeżeli wymieszam primer prelude matte 12g z anti redness mica 3g to coś takiego uzyskam? nie wiem czy można połączyć oba produkty w taki sposób łączyć żeby nie popsuć primera.
dziewczyny pomożecie?
Ja bym zasugerowała po prostu dodatek color blend - zielony bądź żółty
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 12:44   #1063
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Burza_1994, tycjan
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:44   #1064
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Hej, miał może ktoś te dwa podkłady?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ustej-12-g/112
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...-Pure-12-g/206
Który lepszy?
Mam do przykrycia trądzik oraz blizny po nim, ale moja cera zbytnio się nie błyszczy
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 11:47   #1065
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Z tych dwóch raczej ten do tłustej. Kaolin może przesuszyć, a skoro się nie świecisz, to nie ma po co go dodawać. Przypudruj się po prostu i noś bibułki jeśli jest taka potrzeba. Obydwa wg opisu są kryjące, ale ten pierwszy zawiera krzemionkę, która trochę wygładzi nierówną skórę i rozproszy światło.
IMO- kaolin jako baza podkładu nie da ładnego wykończenia i choć mam go w pudrach, do podkładu bym nie dodała.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:47   #1066
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Me_ow Pokaż wiadomość
Hej, miał może ktoś te dwa podkłady?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ustej-12-g/112
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...-Pure-12-g/206
Który lepszy?
Mam do przykrycia trądzik oraz blizny po nim, ale moja cera zbytnio się nie błyszczy
A nie chcesz tego http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...em-UV-10-g/115
jest napisane, że lekko kryjący, ale moim zdaniem kryje normalnie, ewentualnie można jedną warstewkę więcej dać. Uwielbiam go za prawdziwy efekt "soft focus", skóra jest naprawdę niesamowicie wygładzona, mam kilka blizn po trądziku na policzku i naprawdę świetnie je optycznie wyrównuje.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Z tych dwóch raczej ten do tłustej. Kaolin może przesuszyć, a skoro się nie świecisz, to nie ma po co go dodawać. Przypudruj się po prostu i noś bibułki jeśli jest taka potrzeba. Obydwa wg opisu są kryjące, ale ten pierwszy zawiera krzemionkę, która trochę wygładzi nierówną skórę i rozproszy światło.
IMO- kaolin jako baza podkładu nie da ładnego wykończenia i choć mam go w pudrach, do podkładu bym nie dodała.
Zgadzam się co do kaolinu, wprawdzie nie brałam gotowca, tylko sama eksperymentowałam z podkładem na bazie jego, ale wykończenie było nieciekawe. Strasznie "tępe" w nakładaniu i look "stara pudernica". Ostatecznie dodałam krzemionkę i zrobiłam z mojego podkładu puder
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:27   #1067
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Kręcę swój podkład na bazie standardowej serecite mica, jednak troszkę ona sprawia, że po czasie się świecę, nie jest to może bardzo nachalne, ale jednak czuć na twarzy lepkość i nie jest to zbyt komfortowe. Czy zastosowanie miki półmat bądź mat zniweluje ten efekt?
Podkład składa się z podstawowych składników, nie zawiera pudru jedwabnego i innych dodatków
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 00:56   #1068
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Raczej nie, bo mika nie ma właściwości absorbcyjnych. Po prostu będziesz miała inne wykończenie. Używasz pudru?


Edit. Chyba jednak absorbuje sebum. Tak informuje kolorowka. Ale dalej wydaje mi się, że różnica będzie w wykończeniu. Może potrzebujesz czegoś silniejszego?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-04-02 o 01:05
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 08:43   #1069
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Kręcę swój podkład na bazie standardowej serecite mica, jednak troszkę ona sprawia, że po czasie się świecę, nie jest to może bardzo nachalne, ale jednak czuć na twarzy lepkość i nie jest to zbyt komfortowe. Czy zastosowanie miki półmat bądź mat zniweluje ten efekt?
Podkład składa się z podstawowych składników, nie zawiera pudru jedwabnego i innych dodatków
Może lepiej dodaj trochę krzemionki do podkładu?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 15:48   #1070
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Raczej nie, bo mika nie ma właściwości absorbcyjnych. Po prostu będziesz miała inne wykończenie. Używasz pudru?


Edit. Chyba jednak absorbuje sebum. Tak informuje kolorowka. Ale dalej wydaje mi się, że różnica będzie w wykończeniu. Może potrzebujesz czegoś silniejszego?
silniejszego? tzn. ? swój podkład wzoruję na Lauress Minimalist, chodzi mi o to samo wykończenie, z cerą nie mam większych problemów, zastanawia mnie, czy to wina miki, gdyż ona jest sama w sobie błyszcząca i czy inne jej odmiany bardziej nadają się do tworzenia podkładu. pudru nie używam. czasem jadwigi

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Może lepiej dodaj trochę krzemionki do podkładu?
Może i to jest pomysł, przy okazji zamówienia spróbuję. Dzięki A czy ona wysusza?
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:11   #1071
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Nie pomogę, niestety. Pisałaś jednak, że twarz jest lekko tłusta, a to już nie efekt błyszczącej miki
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:57   #1072
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie pomogę, niestety. Pisałaś jednak, że twarz jest lekko tłusta, a to już nie efekt błyszczącej miki
No rzeczywiście, ironicznym komentarzem na pewno nie pomożesz.
Ale to chyba nie pierwszy raz tutaj na forum.
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:06   #1073
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Przykro mi, że bierzesz to do siebie, nie miałam na myśli nic złego i nie wiem, co teraz masz na myśli. Chciałam zwrócić uwagę, że miki dadzą inne wykończenie po aplikacji, ale właściwości absorpcyjne będą mieć podobne. Mika może się błyszczeć, ale tłuścić już nie, więc zmiana na matową nie wiele da- skóra i tak będzie lepka.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:17   #1074
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Może i to jest pomysł, przy okazji zamówienia spróbuję. Dzięki A czy ona wysusza?
Nie zauważyłam, żeby mnie wysuszała, a stosuję w podkładzie i jak mam tłustszy krem to też pod podkład Na pewno warto spróbować, bo matuje świetnie, do tego skóra optycznie jest super wygładzona
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:54   #1075
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dzięki, dziewczyny!
Zamówiłam bez kaolinu, mam nadzieje ze będzie dobry.
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:08   #1076
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Macie może pomysł jak zrobić coś do włosów z filtrem?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:16   #1077
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Macie może pomysł jak zrobić coś do włosów z filtrem?
Ja mam bardzo ciemne włosy to chyba u mnie niestety odpadają mineralne filtry na włosy, bo raczej wszystko byłoby widać Chociaż jestem ciekawa czy coś by się dało fajnego zmieszać.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:40   #1078
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ktoś sie wypowie na temat tych baz?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Kaolin...n-Base-Mix/534
http://www.kolorowka.com/pl/p/UV-Protection-Base/118
Potrzebuje dobrego krycia i matu, który lepszy? A może by ktoś polecił co innego?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:16   #1079
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

To pierwsze to nie jest baza do podkładu.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:07   #1080
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

A przepraszam, to co to jest?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-15 13:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.