Dior - kolorówka część III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-02, 20:00   #3571
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pamiętam je, nawet jeden jeszcze mam .
W sumie na początku nie lubiłam tej serii, bo trochę z nich były klejuchy, ale potem się przyzwyczaiłam i pamiętam, jak resztki zapasów ze wszystkich Douglasów mi ściągali. W sumie miałam więc 4 sztuki w kolorze 002 Capricious Pink, stąd jeden jeszcze mi się ostał .
O wow!

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Wlasnie robie manicure i przypomnialo mi sie ze nie wspomnialam o tym ze w koncu zdobylam ten lakier Nail Glow ( juz jakis czas temu). Jestem z niego bardzo zadowolona, aczkolwiek internautki pisza ze jest jakis tanszy odpowiednik, ktory rowniez dobrze sie sprawdza. Daje ladny efekt i dlugo trzyma sie na paznokciach, mimo ze myje dlonie milion razy w ciagu dnia.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Tylko 4 udalo Ci sie zdobyc? O jejku, jak zart Poziomki sie spelni to biada mi
Jestem ciekawa tego lakieru Ładny efekt daje Oj oby się żart nie spełnił!

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Mujernatural, nie płacz są odpowiedniki Lip Glow Np z firmy Lierac Albo Sephora też ma coś takiego
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:06   #3572
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O wow!



Jestem ciekawa tego lakieru Ładny efekt daje Oj oby się żart nie spełnił!
Jak dla mnie bomba. Efekt delikatnego francuskiego manicure bez wylewania potow. Ja nakladam 2 warstwy, lakier szybko wysycha. Polecam nawet dziewczyna ktore wogole nie maja doswiadczenia z malowaniem paznokci. Dlonie ladne, eleganckie i zadbane.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
O wow!



Jestem ciekawa tego lakieru Ładny efekt daje Oj oby się żart nie spełnił!

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Mujernatural, nie płacz są odpowiedniki Lip Glow Np z firmy Lierac Albo Sephora też ma coś takiego

Dobrze wiedziec, ale mysle ze chyba jednak beda roznily sie odrobine kolorami, a nawet moze i wlasciwosciami. No ale jak juz nie bedzie wyjscia ...
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:11   #3573
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Co do lakieru to super, chciałabym taki Ale nadal mam jakis opór, żeby sprawić sobie drogi lakier. Wiesz może co to za odpowiednik?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Jak dla mnie bomba. Efekt delikatnego francuskiego manicure bez wylewania potow. Ja nakladam 2 warstwy, lakier szybko wysycha. Polecam nawet dziewczyna ktore wogole nie maja doswiadczenia z malowaniem paznokci. Dlonie ladne, eleganckie i zadbane.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------




Dobrze wiedziec, ale mysle ze chyba jednak beda roznily sie odrobine kolorami, a nawet moze i wlasciwosciami. No ale jak juz nie bedzie wyjscia ...
Nigdy nie wiadomo Ale warto spróbować. A nóż widelec się okaże, że to to samo i zaoszczędzisz co miesiąc sporo kasy

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

A do mnie przyleciała dzisiaj moja kiecusia z Zalando O matko jakie to piękne! Chyba nigdy nie miałam tak ładnego ubrania
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:17   #3574
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ponoc wszystkie lakiery UV np. Paese lub Delii. Niestety ja do nich dostepu nie mam
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:19   #3575
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pamiętam je, nawet jeden jeszcze mam .
W sumie na początku nie lubiłam tej serii, bo trochę z nich były klejuchy, ale potem się przyzwyczaiłam i pamiętam, jak resztki zapasów ze wszystkich Douglasów mi ściągali. W sumie miałam więc 4 sztuki w kolorze 002 Capricious Pink, stąd jeden jeszcze mi się ostał .
Tak! Dokładnie Ja miałam 002 i 454 - oba uwielbiałam Jakbyś znalazła kiedyś coś podobnego, to proszę - daj mi znać
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:24   #3576
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Jak dla mnie bomba. Efekt delikatnego francuskiego manicure bez wylewania potow. Ja nakladam 2 warstwy, lakier szybko wysycha. Polecam nawet dziewczyna ktore wogole nie maja doswiadczenia z malowaniem paznokci. Dlonie ladne, eleganckie i zadbane.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------




Dobrze wiedziec, ale mysle ze chyba jednak beda roznily sie odrobine kolorami, a nawet moze i wlasciwosciami. No ale jak juz nie bedzie wyjscia ...
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ponoc wszystkie lakiery UV np. Paese lub Delii. Niestety ja do nich dostepu nie mam
UV? Mi się UV zawsze kojarzyły takie do tipsów albo co w ciemności świecą
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:25   #3577
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Tak! Dokładnie Ja miałam 002 i 454 - oba uwielbiałam Jakbyś znalazła kiedyś coś podobnego, to proszę - daj mi znać
Ja, oprócz tych czterech 002, miałam jeszcze Madly Pink (464 chyba).
W sumie tyle już mazideł do ust z różnych firm miałam, ale jak tak się zastanawiam, to nic nie przypomina mi Plastic Gloss'a . Gdybym jednak coś w tym typie znalazła, to dam znać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 20:29   #3578
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
UV? Mi się UV zawsze kojarzyły takie do tipsów albo co w ciemności świecą
Kochana nie wiem, na tipsach sie wogole nie znam, a przekazalam Ci informacje wygrzebane z internetu od innych dziewczyn. Moje paznokcie w ciemnosci nie swieca, ale na imprezie pod lampa tak
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:31   #3579
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem, na tipsach sie wogole nie znam, a przekazalam Ci informacje wygrzebane z internetu od innych dziewczyn. Moje paznokcie w ciemnosci nie swieca, ale na imprezie pod lampa tak
No właśnie ja też się na tipsach nie znam szukałam na necie coś takiego i ni no
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:34   #3580
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No właśnie ja też się na tipsach nie znam szukałam na necie coś takiego i ni no
http://moiandsaya.blogspot.com.es/20...paznokcie.html


Teraz trzeba porownac cene tych produktow i jakosc. Dior ma wlasciwosci pielegnujace, co dla mnie jest bardzo wazne. Trzyma sie on dlugo, wiec powoli ubywa z buteleczki.

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-05-02 o 20:38
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 21:25   #3581
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Kochane moje mam pytanko, czy to cacuszko http://www.temptalia.com/dior-rose-0...hotos-swatches
jest limitowaną edycją, czy wchodzi do kolekcji na stałe.
Bo nie wiem czy mam się spieszyć z zakupami czy mogę poczekać
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 21:34   #3582
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Kochane moje mam pytanko, czy to cacuszko http://www.temptalia.com/dior-rose-0...hotos-swatches
jest limitowaną edycją, czy wchodzi do kolekcji na stałe.
Bo nie wiem czy mam się spieszyć z zakupami czy mogę poczekać
To cacuszko jest limitowanką Patrząc po Twojej lokalizacji, to w Galerii Katowickiej jest
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 21:46   #3583
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Kochane moje mam pytanko, czy to cacuszko http://www.temptalia.com/dior-rose-0...hotos-swatches
jest limitowaną edycją, czy wchodzi do kolekcji na stałe.
Bo nie wiem czy mam się spieszyć z zakupami czy mogę poczekać
Akurat na ten róż to póki co polować trzeba . Nie jest jednak wykluczone, że po pierwszym szale nie będzie problemów z jego dostępnością. Jeśli się nie mylę, to Rosy Glow też miał być limitką, a ciągle jest dostępny .

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To cacuszko jest limitowanką Patrząc po Twojej lokalizacji, to w Galerii Katowickiej jest
Z tą lokalizacją to byłabym ostrożna. Szukając tego różu w pobliskich salonach sprawdzałam na stronie internetowej info o dostępności w konkretnych stacjonarnych lokalizacjach i tam, gdzie planowałam go kupić, niby miał być, a w rzeczywistości nie było . Lepiej wcześniej zadzwonić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 21:49   #3584
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To cacuszko jest limitowanką Patrząc po Twojej lokalizacji, to w Galerii Katowickiej jest
Wiem, że w GK jest, dziś w Silesii w Sephorze również był, ale co mnie zdziwiło nie był prezentowany wspólnie z letnią kolekcją tylko razem z innymi pudrami typu NUDE, dlatego też pytałam czy przypadkiem nie wchodzi do stałej kolekcji. No cóż będę musiała jakoś skombinować kasę na niego
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 22:12   #3585
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wiem, że w GK jest, dziś w Silesii w Sephorze również był, ale co mnie zdziwiło nie był prezentowany wspólnie z letnią kolekcją tylko razem z innymi pudrami typu NUDE, dlatego też pytałam czy przypadkiem nie wchodzi do stałej kolekcji. No cóż będę musiała jakoś skombinować kasę na niego
Właśnie tak samo go widziałam, z pudrami typu Nude A mówię, że tam jest dostępny bo byłam tam ostatnio i widziałam Ale piernik wie, może już wyprzedali
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 22:19   #3586
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat na ten róż to póki co polować trzeba . Nie jest jednak wykluczone, że po pierwszym szale nie będzie problemów z jego dostępnością. Jeśli się nie mylę, to Rosy Glow też miał być limitką, a ciągle jest dostępny .[COLOR="Silver"]
:.
Tak samo bylo z balsamem Reviver i chyba tez z Maximizerem do ust. Jak bedzie szal, to z pewnoscia wejda do stalej kolekcji (na nasze szczescie)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 22:40   #3587
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Tak samo bylo z balsamem Reviver i chyba tez z Maximizerem do ust. Jak bedzie szal, to z pewnoscia wejda do stalej kolekcji (na nasze szczescie)
Szkoda tylko, że z góry nie wiadomo, nie byłoby tego całego zamieszania i nerwówki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 07:03   #3588
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Nude mi się wydaje za pomarańczowa Ale może Tobie przypasuje
Maximizer jest super Co do piątek to tak mi źle że nie mogę znaleźć żadnych dla siebie
Tylko pamiętaj - pytaj o konkretne kolory, bo to, że nie ma testerów nie znaczy że nie ma produktu.. ja to już tyle razy sie z tym spotkałam, że w szufladach mają wszystko, a testerów nie ma.. Więc jak mam sie dowiedzieć co mają w ofercie?


Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Widze ze lista dluga moge zapytac dlaczego akurat postawilas na samoopalacz Clarinsa? Jest az tak dobry? Ja chce kupic z nowej kolekcji Diora ta baze Bronze & Prime. Nie moge jeszcze przeczytac zadnej opini na jego temat wiec mam watpliwosci...

Ps. Singuliere jest toche intensywniejszy niz na zdjeciach ktore zamiescila Poziomka i ja. Nie wiem jak czujesz sie w rozowym kolorze, bo z tego co pamietam z Reviver wybralas odcien koralowy, wiec moze postaw na Nude
chcialam Clarinsa, bo lubie ich pielegnacje, a samoopoalacze juz od dawna maja dobre opinie. Poogladalam, ale nie mieli tego balsamu, ktory chcialam, wiec zakup przelozylam.

Baza bronze &prime brzmi ciekawie

Apropos Color Reviewer, to ten koralowy na ustach wpada w maline

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Mijaela gdzies sie zapodziala w drodze powrotnej z Douglasa. Czyzby torba byla zbyt ciezka?
jestem

w rzeczy samej wczoraj worcilam bardzo pozno, odwiedzilam trzy hamburskie perfumerie, w tym Douglasa.....co do szminek, no niestety nie moglam sie zdecydowac ale ktoras na pewno niebawem przygarne. Multum kolorow, tylko skad wiedziec, ktore nam podpasuja na ustach. Za duzo tego wszystkiego.
Singuliere jest rozowiutka, a ze posiadam lip balm w rozu to sobie darowalam. Nude byla ok, ale bez przekonania....po wyprobowaniu tych dwoch dostalam oczaplasu i juz na nic nie moglam sie zdecydowac

Wyszlam z piatkami stylish move i z maskara Diorshow New Look. Malutka szczoteczka, a tyle potrafi - jestem zadowolona W sumie zaryzykowalam, bo nie przepadam za silikonowymi szczotkami, a ta w dodatku jest w wersji mini, ale efekt jest czarujacy


widze, ze sie tu rozpisalyscie, ja za chwile lece na samolot do Polski, wiec see you later
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-05-03 o 07:33
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:28   #3589
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
chcialam Clarinsa, bo lubie ich pielegnacje, a samoopoalacze juz od dawna maja dobre opinie. Poogladalam, ale nie mieli tego balsamu, ktory chcialam, wiec zakup przelozylam.

Baza bronze &prime brzmi ciekawie

Apropos Color Reviewer, to ten koralowy na ustach wpada w maline



jestem

w rzeczy samej wczoraj worcilam bardzo pozno, odwiedzilam trzy hamburskie perfumerie, w tym Douglasa.....co do szminek, no niestety nie moglam sie zdecydowac ale ktoras na pewno niebawem przygarne. Multum kolorow, tylko skad wiedziec, ktore nam podpasuja na ustach. Za duzo tego wszystkiego.
Singuliere jest rozowiutka, a ze posiadam lip balm w rozu to sobie darowalam. Nude byla ok, ale bez przekonania....po wyprobowaniu tych dwoch dostalam oczaplasu i juz na nic nie moglam sie zdecydowac

Wyszlam z piatkami stylish move i z maskara Diorshow New Look. Malutka szczoteczka, a tyle potrafi - jestem zadowolona W sumie zaryzykowalam, bo nie przepadam za silikonowymi szczotkami, a ta w dodatku jest w wersji mini, ale efekt jest czarujacy


widze, ze sie tu rozpisalyscie, ja za chwile lece na samolot do Polski, wiec see you later

To ja miałam łatwiejszy wybór ze szminką Diora Jak weszłam do Douglasa, to akurat ona jedyna czekała na mnie Reszta to były jakieś brokatowe czerwienie i pomarańcze Od razu ją capnęłam bez zastanawiania się hehehe Gratuluje zakupów Jak Ci się uda to wklej jakieś zdjęcie piątek, może makijaż?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 10:56   #3590
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
chcialam Clarinsa, bo lubie ich pielegnacje, a samoopoalacze juz od dawna maja dobre opinie. Poogladalam, ale nie mieli tego balsamu, ktory chcialam, wiec zakup przelozylam.

Baza bronze &prime brzmi ciekawie

Apropos Color Reviewer, to ten koralowy na ustach wpada w maline



jestem

w rzeczy samej wczoraj worcilam bardzo pozno, odwiedzilam trzy hamburskie perfumerie, w tym Douglasa.....co do szminek, no niestety nie moglam sie zdecydowac ale ktoras na pewno niebawem przygarne. Multum kolorow, tylko skad wiedziec, ktore nam podpasuja na ustach. Za duzo tego wszystkiego.
Singuliere jest rozowiutka, a ze posiadam lip balm w rozu to sobie darowalam. Nude byla ok, ale bez przekonania....po wyprobowaniu tych dwoch dostalam oczaplasu i juz na nic nie moglam sie zdecydowac

Wyszlam z piatkami stylish move i z maskara Diorshow New Look. Malutka szczoteczka, a tyle potrafi - jestem zadowolona W sumie zaryzykowalam, bo nie przepadam za silikonowymi szczotkami, a ta w dodatku jest w wersji mini, ale efekt jest czarujacy


widze, ze sie tu rozpisalyscie, ja za chwile lece na samolot do Polski, wiec see you later
Ty jedziesz do Polski, a ja za tydzien do Niemiec Milego pobytu w kraju zycze
Wiem jak to jest dostac oczoplasu w perfumerii Jak nie wiesz na jaka szminke sie zdecydowac to najlepiej kup dwie
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:21   #3591
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ty jedziesz do Polski, a ja za tydzien do Niemiec Milego pobytu w kraju zycze
Wiem jak to jest dostac oczoplasu w perfumerii Jak nie wiesz na jaka szminke sie zdecydowac to najlepiej kup dwie
Problem jest jak podoba się więcej jak dwie
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:21   #3592
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ty jedziesz do Polski, a ja za tydzien do Niemiec Milego pobytu w kraju zycze
Wiem jak to jest dostac oczoplasu w perfumerii Jak nie wiesz na jaka szminke sie zdecydowac to najlepiej kup dwie
Albo trzy lub cztery
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:53   #3593
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Hehe trzeba miec samokontrole, ale jak to cieszy jak do naszej kosmetyczki wpadnie jakis nowy drobiazg
Miedzy kolorowka i pielegnacja wydaje sie pol wyplaty , ale co tam, osoby ktore pala tez wydaja sporo kasy (tak to sobie tlumacze zeby nie czuc sie az tak winna)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:36   #3594
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Hehe trzeba miec samokontrole, ale jak to cieszy jak do naszej kosmetyczki wpadnie jakis nowy drobiazg
Miedzy kolorowka i pielegnacja wydaje sie pol wyplaty , ale co tam, osoby ktore pala tez wydaja sporo kasy (tak to sobie tlumacze zeby nie czuc sie az tak winna)
Dokładnie tak samo sobie tłumaczę zakupy Uwielbiam moment, kiedy do mojej kosmetyczki trafia nowy drobiazg
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:49   #3595
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo sobie tłumaczę zakupy Uwielbiam moment, kiedy do mojej kosmetyczki trafia nowy drobiazg
Ja tak samo! Że inni mają uzależnienia, pasje, a ja mam swój ulubiony światek kosmetyczny I uwielbiam na ten nowy kosmetyk patrzeć i podziwiać, malować się i cieszyć

A chciałam poruszyć z Wami jeszcze taką jedną kwestie.. co mnie wkurza Natomiast, czy spotkałyście się z czymś takim, że ktoś chce od Was pożyczyć jakiś kosmetyk? Szczególnie często jest to w sytuacji: Maluję sobie usta przy koleżance, i nagle słyszę 'Ooo daj mi się też pomalować!' albo o zgrozo, biorą bez pytania! Jaki macie stosunek do tego? Bo jak dla mnie, to szminka/błyszczyk jest niemal jak szczoteczka do zębów, nienawidzę jak ktoś moje kosmetyki maca, a co dopiero się nimi maluje Nie toleruję tego. Już nawet przestałam malować usta przy koleżankach. I zawsze jest ten sam problem... powiesz 'nie' to stwierdzą, żeś snobka i gbur, a jak się zgodzisz to sobie plujesz w brodę, żeś nieasertywna i jakaś baba wymalowała sobie usta Twoją ulubioną pomadką. Z dwojga złego, chyba już wolę odmówić...

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-05-03 o 14:51
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:59   #3596
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Że inni mają uzależnienia, pasje, a ja mam swój ulubiony światek kosmetyczny I uwielbiam na ten nowy kosmetyk patrzeć i podziwiać, malować się i cieszyć

A chciałam poruszyć z Wami jeszcze taką jedną kwestie.. co mnie wkurza Natomiast, czy spotkałyście się z czymś takim, że ktoś chce od Was pożyczyć jakiś kosmetyk? Szczególnie często jest to w sytuacji: Maluję sobie usta przy koleżance, i nagle słyszę 'Ooo daj mi się też pomalować!' albo o zgrozo, biorą bez pytania! Jaki macie stosunek do tego? Bo jak dla mnie, to szminka/błyszczyk jest niemal jak szczoteczka do zębów, nienawidzę jak ktoś moje kosmetyki maca, a co dopiero się nimi maluje Nie toleruję tego. Już nawet przestałam malować usta przy koleżankach. I zawsze jest ten sam problem... powiesz 'nie' to stwierdzą, żeś snobka i gbur, a jak się zgodzisz to sobie plujesz w brodę, żeś nieasertywna i jakaś baba wymalowała sobie usta Twoją ulubioną pomadką. Z dwojga złego, chyba już wolę odmówić...
jak byłam młodsza i to były czasy liceum itp było to nagminne na zasadzie "pożycz" albo "daj się pomalować" moje zdanie jest takie, że jest to dla mnie obrzydliwe ...
odmawiaj i nie wstydź się tego w ogóle, jest to mega niehigieniczne, pomijam to, że testerami w perfumerii oczywiście się również nie maluję
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 15:01   #3597
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jak byłam młodsza i to były czasy liceum itp było to nagminne na zasadzie "pożycz" albo "daj się pomalować" moje zdanie jest takie, że jest to dla mnie obrzydliwe ...
odmawiaj i nie wstydź się tego w ogóle, jest to mega niehigieniczne, pomijam to, że testerami w perfumerii oczywiście się również nie maluję

Malowanie ust testerami w perfumerii fuuuuu!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:18   #3598
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Jejku, nie zazdroszcze kolezanek. Ja blyszczyka nie pozyczylabym nikomu, szminke moge, ale tylko jak mam chusteczke higieniczna zeby przetrzec gorna warstwe. Na szczescie takie sytuacje zdarzaja sie bardzo zadko, bo nie wiem jakbym reagowala na takie nachalne prozby.
Poziomko ja wogole czasami zastanawiam sie jak organizujesz swoje fundusze zeby zdobyc kilka drobiazgow. Wiem ze jeszcze sie uczysz, wiec dochodow nie masz, a zaplacenie za szminke 130 zl musi byc nielada wyzwaniem.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:21   #3599
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja w perfumeriach probuje szminki na palcach, znaczy na koniuszkach. Sprawdzam konsystencje, kolor i gdybam jak to bedzie wygladac na moich ustach

Wlasnie wczoraj tak sobie myslalam, ze w razie czego wyjde z dwiema szminkami, a co tam, w koncu tak wielu ich nie mam

Co do pozyczania, nie mam na szczescie takich sytuacji. Moja przyjaciolka ostatnio szaleje w kosmetykach, jak chce cos wyprobowac to jej odlewam ale to sa najczesciej kremy, podklady itp.

Mujernatural ja juz w Polsce, gdzie sie wybierasz do Niemiec ??
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 16:21   #3600
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo sobie tłumaczę zakupy Uwielbiam moment, kiedy do mojej kosmetyczki trafia nowy drobiazg
wiec nie dosc ze jestesmy zdrowe, to jeszcze upiekszone
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.