Powiększenie\podniesienie piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 21:22   #1
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567

Powiększenie\podniesienie piersi


Witam
Mam pewne pytanie, a właściwie kilka pytań, na które chciałabym aby odpowiedział mi najlepiej doktor. Już od kilku lat zastanawiam się nad operacją plastyczną piersi. Otóż pomimo, że mam dopiero 19 lat moje piersi od kiedy juz zaczęły rosnąć nie były jędrne i okrągłe jak u innych dziewczyn, tylko obwisłe i sflaczałe a co najdziwniejsze są małe... kiedyś mnie to bardzo dziwiło i myślałam nawet że jestem na coś chora, poszłam do endokrynologa, ale niestety powiedział mi, że wszystko jest ok pod względem zdrowotnym, że nie może dać mi żadnych tabletek i że jedyne co moge zrobić to operacja;/ Szczerze pisząc trochę boję się takiej operacji, po pierwsze chciałam zapytać czy istnieje duże ryzyko powikłań, czy często zdarza się np. śmierć podczas takich operacji albo jakieś poważniejsze komplikacje? Ogólnie nie chciałabym jakoś bardzo mocno powiększać biustu, on mógłby nawet zostać dosc mały tylko, żeby miał normalny kształt, bo jak na razie to jest zupełnie bezkształtny opadnięty w dół i sflaczały (nie rozumiem czemu, zawsze wydawało mi się, ze tylko kobietom z duzym biustem piersi tak opadają, albo starym babciom) Niestety jestem zmuszona do operacji, nie jestem w stanie tego zaakceptować, wstydzę się nawet przebrać na plaży w kostium kąpielowy bo to nwygląda jakbym była jakaś niedorozwinięta fizycznie. Chciałam stosować te tabletki, które tak reklamują w internecie, ale endokrynolog mi odradził, powiedział, że mogę przez nie sobie zrobic krzywdę, bo podobno te tabletki zawierają hormony i po zaprzestaniu stosowania takich tabletek organizm moze przestac produkowac te hormony w duzych ilosciach - czy to prawda? Do niedawna miałam jeszcze nadzieję, że poza implantami są inne sposoby na powiększenie biustu, ale okazuje się, że tabletek lepiej nie brać, ta najnowsza metoda body-jet jest podobno krótkotrwała, czy naprawdę implanty są jedyną metodą powiększenia biustu, bo już sama nie wiem co mam robić? Mam jeszcze pytanie, ile mniej więcej czasu po operacji trzeba być na zwolnieniu i siedzieć w domu i ile czasu po operacji nie można np. zachodzić w ciążę? Jakie są przeciwwskazania do operacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:27   #2
anika64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Powiększenie\podniesienie piersi

witam cię, ja osobiscie zrobiła impalnty anatomiczne 255ccm przy wyjsciowej 70C . mozesz zrobić sobie macroline to kw. hialuronowy ktory naturalnie jest w naszych komórkach i utrzymuję napiecie błon wiec jest nie szkodliwy ale drogo kosztuje i po roku juz masz go w piersiach 40 procent tylko wiec trzeba go dostrzykiwac ale juz po 2 dnich mozesz chodzic , pracować a ból jest zaden. Impalnty natomiast to tydzień na zwolnieniu i potem mozesz wrócic do roboty jesli jest umysłowa a jesli fizyczna to po ok 3 tyg min. ból tez nie jest jakiś straszny w sumie bo ja juz po 2 dnich nie stosuje zadnych srodków a tylko trochę mnie boli. no i ja mam pod gruczołem a pod mm. bradziej boli i dłuzej i wieksza czestosc powikłań ale to lekarz decyduje jak zrobić bo jesli jak piszesz masz opadniete piersi to napewno bedziesz miała pod miesniem anatomiczne wkładki. tylko duzych sobie nie bierz tylko odpowiednie do sylwetki bo czy wieksze i nie nie odpowiednie do sylwetki tym bardzij bola i dłuzszy czas rekonwalestencji. koszt od 9tyś -macroline , po 16.500tyś -implanty anatomiczne: ceny warszawskie oczywiscie. nie wiem jak jest w innych misatch bo sie nie orientowałam tyle co tu przeczytałam to taniej napewno. Dodam jeszcze ze od implantów nikt nie umiera tylko po znieczuleniu wiec jesli jestes na coś uczulona jesli chodzi o leki to musisz poinformowac lekarza anestezjologa. pozdrawiam i zeczę szczescia w nowym przyszłym biuście.
anika64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:18   #3
asik73b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie\podniesienie piersi

witam ...czytam od kilku dni te forum...ja tez zastanawiam sie nad zabiegiem...jestem na etapie czytania...zbierania kasy...chcialabym zrobic operacje zimą by do lata wszystko sie pięknie zagoiło....o operacji myślę od dawna...kilka latek mi to zajeło..teraz jestem juz zdecydowana...chce w końcu wyjsc na plażę...basen...założyc bluzeczkę z dekoldem...teraz bez stanika push up jestem płaska jak deska...mysle ze mam niedorozwój piersi...jest mi z tym zle...zastanawiam sie nad doktor Ewą Skwiercz...czy ktos ostatnio robił u niej piersi?? jaka jest u niej cena?? czy mozna sie z nia skontaktowac poprzez maila?? jestem tu nowa...prosze o jakies wskazówki...dziekuje
asik73b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:26   #4
rudaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie\podniesienie piersi

czesc

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

czy ktos moglby mi podac strone lub link gdzie znajde zdjecia piersi po podniesieniu ,dokladnie chodzi o te ze chce zobaczyc ja pio okolo roku wygladaja blizny od sutka w dol...dzieki
rudaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 01:04   #5
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie\podniesienie piersi

hej
dziewczyny, proponuję korzystanie z wątku o powiększ.piersi:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post22809247
do którego na bieżąco ktoś zagląda
więc będzie większe prawdopodobieństwo nawiązania dialogu
czy uzyskania odp.na Wasze pytania

pzdr.
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 07:53   #6
EwelinLi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie\podniesienie piersi

Dr. Polak jest ekspertem w swojej dziedzinie, zrobił mi piękne piersi, Jest miły i uprzejmy. Opieka pooperacyjna była świetna. Dziękuję bardzo za wszystko . Ewelina
EwelinLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.