Farbowanie ubrań - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 12:50   #121
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Farbowanie ubrań

Zastanawiam się nad ufarbowaniem butów. Dokładniej chodzi mi o satynowe białe baleriny. Mimo mycia w niektórych miejscach są bardzo przybrudzone -szare. Czy ta farba bez gotowania "do pralki" chwyciłaby na satynie? Chciałabym jakikolwiek inny kolor. Najlepiej granat albo czarny, nawet jakby wyszedł sino-niebieski albo szary byłoby ok.

Do tej pory miałam styczność jedynie z farbkami "do gotowania" i efekty były różne (od pięknych intensywnych kolorków po otrzymanie jasnofioletowego marmurka z czarnego barwnika ).
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:23   #122
heloou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie ubrań

Mam zamiar pofarbować spodnie i 2 białe koszulki na czarno. Kupiłam te saszetki z motylkiem i w instrukcji jest tylko przepis na gotowanie. Zastanawiam się czy można je też wrzucić do pralki czy się nie nadają?
heloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:34   #123
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez heloou Pokaż wiadomość
Mam zamiar pofarbować spodnie i 2 białe koszulki na czarno. Kupiłam te saszetki z motylkiem i w instrukcji jest tylko przepis na gotowanie. Zastanawiam się czy można je też wrzucić do pralki czy się nie nadają?
barwnik z motylkiem jest tylko DO GOTOWANIA.
po1: moze Ci zafarbowac pralkę
po2: nawet jak chwyci trochę koloru to będzie nierównomierny a do tego kolor zwyczajnie wypłucze się (będzie schodził nie równo) więc najprawdopodobniej zostanie Ci plamiasta szmatka
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:00   #124
heloou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie ubrań

dzięki za odpowiedź a przy gotowaniu kolor wychodzi w porządku? czy te motylki słabe są do farbowania i lepiej może zainwestować w droższy barwnik?
heloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 09:00   #125
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez heloou Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź a przy gotowaniu kolor wychodzi w porządku? czy te motylki słabe są do farbowania i lepiej może zainwestować w droższy barwnik?
z tych z motylkiem używałam czarnej, granatowej, ciemnocielonej, brązowej i czerwonej. z pomarańczowej bluzki wyszedł mi intensywny i ładny braz (ale była 100% bawełna), z bluzki z dodatkiem elastenu z czarnej farbki wyszedł mi sinobury ;/ , czerwona farbka na jasnym wyszła pięknie, taka intensywna. zielone spodenki po czarnej farbie wyszły ciemne i intensywne. farbowałam tez spodnie swojej mamy (grube jeansy ktore kiedys były czarne a teraz miały takie poprzecierane jasne pasy na nogawkach) efekt końcowy intensywny jednolity czarny - ale po pół roku kolorek się sprał ;/ ale za 1,5zl za farbke i tak warto. wszystko zależy od składu na metce.
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:55   #126
heloou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie ubrań

hmm no właśnie te koszulki mają chyba więcej sztucznego w sobie i nie chciałabym, żeby całe to gotowanie poszło na marne:/ dobrze, że tu zajrzałam zanim wrzuciłam motylki do pralki, dzięki kadu
a barwniki Iberia? koleżanka farbowała sobie nimi płaszczyk w pralce i wyszło ok. z opisu wnioskuję, że można nimi farbować wszystko, ale znów jest pytanie, czy sztuczny materiał w ogóle załapie. ktoś miał jakieś doświadczenie z tymi barwnikami? pozdrawiam.
heloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:59   #127
luckygirl
Raczkowanie
 
Avatar luckygirl
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 395
Dot.: Farbowanie ubrań

Hej dziewczyny, wiecie może gdzie w Opolu można znaleźć jakąś farbiarnie i ile takie coś może kosztować? Mam kurtkę ze sztucznej skóry żółta, a bardzo zależy mi żeby zrobić z niej czarną i jeszcze czerwone buty skórzane też chciałabym przefarbować a sama troszkę się boję.....
luckygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:00   #128
menippe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: Farbowanie ubrań

Mogę Wam polecić farbę do ubrań firmy Simplicol. Miałam taką bladoróżową bawełnianą kurtkę. Kolorek już niemodny, więc kurteczka wisiała już jakiś czas w szafie. Koleżanka podpowiedziała mi, że są właśnie barwniki do ubrań. Pomyślałam, że skoro i tak kurtka wisi w szafie to czemu nie spróbować. Kupiłam farbę czerwoną, wrzuciłam kurtkę do pralki i z wielką obawą wyczekiwałam efektu. Muszę szybko dodać, że niepotrzebnie. Ładnie kolorek się zmienił i mogę śmigać w modnym kolorku. Zatem bez obaw można ją stosować, tylko trzeba pamiętać by sprawdzić z jakiego materiału ma się coś do przefarbowania, bo na opakowaniu są wymienione materiały, które nie powinny być farbowane.
__________________
02 listopada 2009
28 lipiec 2012 doczekaliśmy się
menippe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:11   #129
PaoLLa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie ubrań

hej

mam pytanie odnośnie farbowania ubrań. mam sukienke, która gorę ma szarą a doł czarny. chciałabym odświeżyć czerń, bo jest już troche wyblakła. jak mogłabym to zrobić, żeby nie uszkodzić koloru gory? myślicie, że tak się da?
PaoLLa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:21   #130
marcloude
Przyczajenie
 
Avatar marcloude
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
GG do marcloude
Dot.: Farbowanie ubrań

Nalezałoby odpruć dół i oddzielnie ufarbowac na czarno.
marcloude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 14:36   #131
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Farbowanie ubrań

Ja mam pytanie i byłabym wdzięczna gdyby ktos mi coś doradził

Otóż mam materiałowe spodnie ze streczem koloru ciemnego beżowego, taka kawa z mlekiem. Niestety poplamiłam winem, próbowałąm sprać. Udało się, ale zostały otarcia w tych miejscach. Jasniejsze plamy. jak by byly miejscowo wyblakniete.

Czy jesli zastosuje farbe do odziezy, czy spodnie zafarbują sie z całości jednolicie, czy raczej w tym miejscy jaśniejszym kolor będzie inny?

I jaki barwnik byście polecały?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 13:16   #132
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Farbowanie / koloryzowanie materiału

Bardzo proszę o pomoc osoby, które znają się na farbowaniu materiałów Problem wziął się stąd, że zastanawiam się nad zakupem sukienki na wesele, niestety jest ona bardzo jasna, więc nie wypada. Ale myślałam, żeby może zafarbować ją na inny kolor. Sukienka jest plisowana, marszczona - czy da radę równomiernie ją ufarbować? Z góry przeogromnie dziękuję za wszelkie rady i odpowiedzi
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:49   #133
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Farbowanie / koloryzowanie materiału

Domowym sposobem nie radzę. Możesz jedynie oddać ją do profesjonalnego zakładu, ale gwarancji nie ma, że będzie idealnie. Radziłabym raczej przełamać kolor sukienki jakimiś wyrazistymi dodatkami...
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:40   #134
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Właśnie dzisiaj farbowałam sukienkę- fakt z bawełny, ale z mocnego różu na czarną. Kupiła 2 barwniki, całą godzinę mieszałam podczas gotowania.
Teraz schnie, jestem ciekawa efektu, chociaz juz wiem, że nie zafarbował się wzór kwiatowy, jest taki przytłumiony
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:23   #135
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Farbowanie ubrań

hej
mam problem mam jeansy pistacjowe no i niestety chcialam usunac plame polalam waniszek no i zostala mi blekitna plama po nim, widzialam na all barwnik w kolorze pistacjowym myslicie ze chwyci kolor w przebarwionym miejscu? jak nie to bd zmuszona zrobic laciate spodnie
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:00   #136
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
hej
mam problem mam jeansy pistacjowe no i niestety chcialam usunac plame polalam waniszek no i zostala mi blekitna plama po nim, widzialam na all barwnik w kolorze pistacjowym myslicie ze chwyci kolor w przebarwionym miejscu? jak nie to bd zmuszona zrobic laciate spodnie
Niestety barwnik nie złapie miejsca po odplamiaczu. mialam to samo z chabrowymi jeansami. chcialam zafarbowac je na granat. Efekt fatalny, bo nitki sie na zafarbowaly. A plamka po jakimś czasie wrócila do wybielonego koloru.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:43   #137
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj farbowałam sukienkę- fakt z bawełny, ale z mocnego różu na czarną. Kupiła 2 barwniki, całą godzinę mieszałam podczas gotowania.
Teraz schnie, jestem ciekawa efektu, chociaz juz wiem, że nie zafarbował się wzór kwiatowy, jest taki przytłumiony
hej hej
i jak wyszła sukienka?
jakimi barwnikami farbowałaś? Ja czaję sie na farbowanie spodenek jeansowych tylko nie wiem czy zwykłymi motylkami czy kupić tę farbę simplicol?

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 13:04   #138
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Niestety barwnik nie złapie miejsca po odplamiaczu. mialam to samo z chabrowymi jeansami. chcialam zafarbowac je na granat. Efekt fatalny, bo nitki sie na zafarbowaly. A plamka po jakimś czasie wrócila do wybielonego koloru.
dzieki no to zostaje mi poplamienie calych spodni
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:09   #139
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
hej hej
i jak wyszła sukienka?
jakimi barwnikami farbowałaś? Ja czaję sie na farbowanie spodenek jeansowych tylko nie wiem czy zwykłymi motylkami czy kupić tę farbę simplicol?
Sukienka wyszła super. Jak coś to mogę wrzucić fotkę.
Kupowałam barwniki z motylkiem na gorąco.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 19:42   #140
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Sukienka wyszła super. Jak coś to mogę wrzucić fotkę.
Kupowałam barwniki z motylkiem na gorąco.
dziękuję Ci bardzo za info, myślę ze jeansy z kapką elastanu powinny dac sie ufarbowac na gorąco
podpowiedz, proszę, ile motylkow kupić na rybaczki jeansowe?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:48   #141
Ancymon7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Question Dot.: Farbowanie ubrań

Witam,
Chciałam spytać, czy ktoś zna jakąś profesjonalną farbiarnię ubrań w Łodzi? Szukam już długo i jak do tej pory bez rezultatów :/
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
pozdrawiam
Ancymon7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 18:06   #142
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za info, myślę ze jeansy z kapką elastanu powinny dac sie ufarbowac na gorąco
podpowiedz, proszę, ile motylkow kupić na rybaczki jeansowe?
Użyj 2. Nie są drogie okolo 1,50
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 18:50   #143
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Użyj 2. Nie są drogie okolo 1,50
nie wiem gdzie tych farbek szukać oprócz allego ( tam jakos nie potrafie wstrzelić sie z kolorem)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:18   #144
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

W mieście skąd pochodzę były w sklepie, który nazywał się chemiczny, a w tam gdzie teraz mieszkam w takim Społem - można w nim dostać kleje, farbki, świece, ceraty itp ogólnie ten asortyment się nazywa:
Asortyment: Kosmetyki, AGD, Chemia Gospodarcza
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 20:33   #145
TheBlowersDaughter
Raczkowanie
 
Avatar TheBlowersDaughter
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 220
Dot.: Farbowanie ubrań

A ja mam pytanie - czy garnek, w którym były farbowane ciuchy można domyć bez problemu? Mam jeden wielki, chcę zafarbować płaszczyk, ale moja mama ma pewne opory, bo jednak czasami go używa i nie chce go przeznaczyć na straty
TheBlowersDaughter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:19   #146
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez TheBlowersDaughter Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie - czy garnek, w którym były farbowane ciuchy można domyć bez problemu? Mam jeden wielki, chcę zafarbować płaszczyk, ale moja mama ma pewne opory, bo jednak czasami go używa i nie chce go przeznaczyć na straty
Garnek da sie domyć, ale pamiętaj musi być emaliowany, ten starodawny. Dzisiaj znów farbowałam i jak zwykle wyszło super
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:25   #147
Chigii
Przyczajenie
 
Avatar Chigii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
torba, czym zafarbować?

jeżeli wstawiłam temat w złym dziale, pokornie chylę główkę i przepraszam :c
Więc tak. Kupiłam sobie ostatnio torbę za grosze, w lumpeksie. A raczej - moja mama kupiła, abym miała jakąś wygodną do szkoły.
Problem jest w tym, że torba jest taka trochę... smutna, "pusta". Wpadłam na pomysł, że przecież istnieją farby do materiałów i mogłabym coś na niej namalować. Padło na flagę brytyjską. A że amatorka ze mnie totalna, wolę się spytać.
Czy ktokolwiek z Was wie, jaka farba jest najlepsza i czy w ogóle złapie na tego typu tkaninę? Jeżeli tak, to gdzie mogę znaleźć takową i kupić? Z góry dziękuję za pomoc

zdjęcia torby:
http://i55.tinypic.com/24eq9tx.png
http://i52.tinypic.com/29y58hc.png
Chigii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:24   #148
malinka2121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 95
Dot.: Farbowanie ubrań

Mam biała kurtkę z eko skóry, chciałbym zmienić jej kolor na jakiś ciemny. Czy któraś z was to robiła lub wie czy to jest w ogóle wykonalne?
malinka2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:31   #149
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: torba, czym zafarbować?

niestety z farbami do malowania nie pomogę, jeśli ten materiał jest porowaty i sztywny dość - tak wygląda na zdjęciu, to możesz mieć problem z równomiernym przyjęciem się farby (w dziurkach może się gromadzić za dużo, lub nie chcieć wejść wcale...), ale nie malowałam nic farbami do materiału, więc pewności nie mam...

Mogę Ci za to podsunąć inny pomysł, jeśli farbki nie wypalą...
Ja kiedyś miałam problem z torbą, którą strasznie lubiłam (wyrwał się zatrzask - nie był za bardzo potrzebny, bo dodatkowo był zamek), wyszyłam na niej kółka - materiał w teorii nie nadawał się do wyszywania, ale igła przeszła bez problemów i bardzo fajnie wyglądało - więc jakby co (nawet gdyby Ci nie wyszło malowanie, to na nie naszyć;p) to możesz ją ożywić jakąś wyszywanką (flagę też się da ) albo zrobić coś na szydełku (z innego materiału) i naszyć gdzieś...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:39   #150
Ms_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 114
Dot.: torba, czym zafarbować?

Siemka

Co do farby to zgadzam się z przedmówczynią.... Może wyjść Ci to nierównomiernie i w ogóle dziwnie, jednak mam dla ciebie inną propozycję


Moja koleżanka ma podobną torbę do tej, którą kupiła Ci mama. Ona wpadła na pomysł żeby poprzypinać do niej różne ciekawe rzeczy. Akurat ona ma kilka naszywek ( np zespołów, z ciekawymi napisami itp) - można je kupić w sklepach muzycznych, w pasmaterii albo na allegro.. Ma też ponaszywane kilka kolorowych ładnych guzików, plakietki. Co do plakietek to na allegro wystarczy że wpiszesz przypinka i możesz za niewielką cenę kupić sobie takich kilka ze swoją grafiką.
Mam nadzieję, że przekonałam Cię do tego żebyś nie farbowała torby bo możesz ją zniszczyć... Możesz coś sama wyszyć jeśli potrafisz.
Daj znać jak Ci wyszła przeróbka Powodzenia
Ms_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-26 13:34:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.