Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 11:50   #1711
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ok dzięki wielkie za pomoc !
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:00   #1712
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej Wizażanki! Czy po depilacji wypadają Wam wszystkie włosy?
3 tygodnie temu byłam na depilacji całych nóg i mam sporo tak jakby ominiętych miejsc. Kosmetyczka mówi, że są to włosy, które podczas depilacji były w "zlej" fazie i że to jest normalne. Ogólnie zaczęłam wątpić w jej profesjonalizm, bo depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 14:28   #1713
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
Nie da się w takim czasie zrobić dokładnie całych nóg. Masz wydepilowane 1/4 do max 1/2 powierzchni. Jak płaciłaś 1/4 ceny to ok. tylko będziesz musiała chodzić z 15 razy.

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2013-06-21 o 16:58
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:03   #1714
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki za odpowiedz. Z tego co widzę ominięta jest może 1/4 nóg. Cóż że cena promocyjna 400zł a całe nogi jak zabiegów trzeba zrobić więcej. Żadna promocja. Moja noga już tam nie postanie. Tym bardziej że szefowa tam jest bardzo nie miła. Także jeśli jest ktoś z Radomia, nie polecam Centrum Kosmetycznego na ul. witolda.
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:08   #1715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz. Z tego co widzę ominięta jest może 1/4 nóg. Cóż że cena promocyjna 400zł a całe nogi jak zabiegów trzeba zrobić więcej. Żadna promocja. Moja noga już tam nie postanie. Tym bardziej że szefowa tam jest bardzo nie miła. Także jeśli jest ktoś z Radomia, nie polecam Centrum Kosmetycznego na ul. witolda.
Też mi promocję uszykowali
U nas za całe nogi też jest 400, ale bez promocji (200 łydki i 200 uda) i Panie sa dokładne. W 20 minut to jedną łydkę co najwyzej zrobią.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:14   #1716
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

w jakim mieście? Jednak warto zainwestować i pojechać dalej do poleconego gabinetu niż płacić takim "profesjonalistom".
Jakie gabinety oprócz Depiclinic polecacie w Warszawie?
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:24   #1717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
w jakim mieście? Jednak warto zainwestować i pojechać dalej do poleconego gabinetu niż płacić takim "profesjonalistom".
Jakie gabinety oprócz Depiclinic polecacie w Warszawie?
Niestety na Sląsku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 21:25   #1718
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
w jakim mieście? Jednak warto zainwestować i pojechać dalej do poleconego gabinetu niż płacić takim "profesjonalistom".
Jakie gabinety oprócz Depiclinic polecacie w Warszawie?
Podobno centrum laseroterapii elite jest ok - ja tylko o tym gabinecie słyszałam, specjalizuje się w laserach
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:31   #1719
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cori a w jakim mieście
ja robię w Bytomiu, w Gliwicach mam jeszczse upatrzony gabinecik

ale jestem chepi bo z poprzedniej kliniki gdzie robiłam bikini za 50% pierwszy zabieg, okazało się że do końca lipca jest 50 % w sumie cieszę sie bo tam było profeska i Pani bajek nie opowiadała ale nie jest to jakaś super ofeerta bo tam normalnie jest drogo
czyli te 50 % to normalna cena jaką proponują inne gabinety

zapisuję się na całe nogi
kumpele namówiłam na pachy bo wyobraźcie sobie po 2 latach odrosło jej z 15 - 20 % włosków czarnych
rok temu urodziła, może to jest przyczyna ?
kurde troche mnie to załamało.... nie powiem
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:35   #1720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori a w jakim mieście
ja robię w Bytomiu, w Gliwicach mam jeszczse upatrzony gabinecik

ale jestem chepi bo z poprzedniej kliniki gdzie robiłam bikini za 50% pierwszy zabieg, okazało się że do końca lipca jest 50 % w sumie cieszę sie bo tam było profeska i Pani bajek nie opowiadała ale nie jest to jakaś super ofeerta bo tam normalnie jest drogo
czyli te 50 % to normalna cena jaką proponują inne gabinety

zapisuję się na całe nogi
kumpele namówiłam na pachy bo wyobraźcie sobie po 2 latach odrosło jej z 15 - 20 % włosków czarnych
rok temu urodziła, może to jest przyczyna ?
kurde troche mnie to załamało.... nie powiem
Sosnowiec. Mnie poleciła salon kolezanka, jej z kolei inna kolezanka i wszystkie jesteśmy zadowolone.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:52   #1721
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki! Czy po depilacji wypadają Wam wszystkie włosy?
3 tygodnie temu byłam na depilacji całych nóg i mam sporo tak jakby ominiętych miejsc. Kosmetyczka mówi, że są to włosy, które podczas depilacji były w "zlej" fazie i że to jest normalne. Ogólnie zaczęłam wątpić w jej profesjonalizm, bo depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
musiałabyś zobaczyć moją pachę po pierwszym moim laserowaniu
była w paski pionowe
więcej sie tam nie pojawiłam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cori to mam troche za daleko
a szkoda bo fajna ofera
ja sie troszkę boję,, niby zapłacę 350 za te nogi ale babka jedzie po żelu

mam pod nosem fajny gabinet, babka dokładna, laser nowiutki ale zaś uparli się się na małą moc
3 raz na pachy zaproponowali mi 33 i troche się z chłopem /szefem pokłóciłam
on się opiera tylko i wyłącznie na oficjalnych badaniach ls i jeszcze wydzwania że 5 tygodni mija ii mam przychodzić bo zabieg będzie mniej skuteczny wg niego 99 % zniknie jeśli 3 zabiegi zrobi się co 5 tygodni
kurcze mogłam go zapytać o gwarancję, ciekawe czy dalej by się upierał przy swoim
chłop w sumie chce dobrze, zainwestował, pełna profeska, ale uczy się na pierwszych klientkach i tyle
za pare lat inaczej będzie gadał

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

cori a jak Twoje pachy
coś odrosło
mnie troszkę tak, więc na pewno na 3 raz idę
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 22:00   #1722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori to mam troche za daleko
a szkoda bo fajna ofera
ja sie troszkę boję,, niby zapłacę 350 za te nogi ale babka jedzie po żelu

mam pod nosem fajny gabinet, babka dokładna, laser nowiutki ale zaś uparli się się na małą moc
3 raz na pachy zaproponowali mi 33 i troche się z chłopem /szefem pokłóciłam
on się opiera tylko i wyłącznie na oficjalnych badaniach ls i jeszcze wydzwania że 5 tygodni mija ii mam przychodzić bo zabieg będzie mniej skuteczny wg niego 99 % zniknie jeśli 3 zabiegi zrobi się co 5 tygodni
kurcze mogłam go zapytać o gwarancję, ciekawe czy dalej by się upierał przy swoim
chłop w sumie chce dobrze, zainwestował, pełna profeska, ale uczy się na pierwszych klientkach i tyle
za pare lat inaczej będzie gadał

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

cori a jak Twoje pachy
coś odrosło
mnie troszkę tak, więc na pewno na 3 raz idę
Ja tez nie mam blisko, jeżdze ze Swion

No tak, chłop się na kimś musi uczyć

Póki co pod pachami jestem łysa
Bikini też wyglada dobrze, odrosło sporo mniej, niż za pierwszym razem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:16   #1723
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Podobno centrum laseroterapii elite jest ok - ja tylko o tym gabinecie słyszałam, specjalizuje się w laserach
w Warszawie? Z tego co widzę mają tam laser diodowy VECTUS, laser ND-Yag, elos i ipl. Tak więc odpada. Ceny też nie małe

Ile czasu powinna trwac depilacja całych nóg LS i LSD?
Jak to u was bylo?
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy

Edytowane przez Olathe
Czas edycji: 2013-06-22 o 09:20
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:01   #1724
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość

Ile czasu powinna trwac depilacja całych nóg LS i LSD?
Jak to u was bylo?
U mnie LS prawie dwie godziny. Później rozbijałam to na części jedna wizyta uda, inna łydki, bo trudno tyle bólu wytrzymać
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:44   #1725
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ło boshe Doris144 nie strasz
myślałam że nogi to pikuś przy bikini czy pachach i spokojnie można wytrzymać

ja nie mogę rozbić bo cena nie będzie zbita heheeheh
w sumie uda mam bok bo mi się od bikini aż do kolana ciągnie no i tył uda więc może jakoś wytrzymam
juz mi słabo .... ;-)
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 20:57   #1726
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ło boshe Doris144 nie strasz
myślałam że nogi to pikuś przy bikini czy pachach i spokojnie można wytrzymać

ja nie mogę rozbić bo cena nie będzie zbita heheeheh
w sumie uda mam bok bo mi się od bikini aż do kolana ciągnie no i tył uda więc może jakoś wytrzymam
juz mi słabo .... ;-)
Prawdę mówiąc uda bolą najmniej, łydki sa znośne, jedynie z przodu na kościach i na stopach oraz w okolicy kostek boli więcej, bikini boli wiecej. tu po prostu czas robi swoje, ja miałam robione naraz łydki, uda i okolice bikini, i po dwóch wizytach rozbilam na raty, mimo, że placiłam za całość, w końcu i tak ten obszar muszę miec zrobiony, skoro zapłaciłam
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 21:00   #1727
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
w Warszawie? Z tego co widzę mają tam laser diodowy VECTUS, laser ND-Yag, elos i ipl. Tak więc odpada. Ceny też nie małe

Ile czasu powinna trwac depilacja całych nóg LS i LSD?
Jak to u was bylo?
Czemu odpada ? może coś nie doczytałam. A co do cen to czasami są promocje na lasery. Ja się czaję ale na razie kasy brak
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:16   #1728
Olathe
Raczkowanie
 
Avatar Olathe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Maz
Wiadomości: 96
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Myślałam bardziej o Light sheer albo Light sheer duet. Jest chyba bardziej sprawdzony.
__________________
Piękne jest to czego się nie spodziewamy
Olathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:55   #1729
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem 2 tyg. po IV depilacji bikini. Jak tak na siebie patrzę, to myślę, że w sumie liczyłam na większy efekt, za tyle kasy (dla mnie ten cykl 4 zabiegów to było naprawdę finansowe wyrzeczenie). Mam jeszcze jakieś włoski na wargach sromowych - wiem, że tam najtrudniej usunąć, ale u mnie są głównie po jednej stronie, więc chyba to wynik niedokładności zabiegu... Ale mam też niestety pojedyncze lub zgrupowane 3-4 (chyba pominięte) włoski widoczne poza obszarem majtek (w okolicach bikini, w pachwinach na wewnętrznej stronie ud), czyli gdybym chciała spontanicznie iść na basen to jednak coś tam muszę sobie machnąć golarką i to mnie wkurza Mam też włoski chyba dotknięte laserem, bo stały się cienkie i jasne, ale jednak są i rosną, a już laser ich nie chwyci...
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 12:11   #1730
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Włoski przestały mi wypadać i teraz widzę jakie sa efekty II sesji. Pod pachami wyrosło mi raptem z jakies max 10 włsosków i to słabych. Myślę, ze albo Pani odłoży na nastepne 2 miesiace III sesję, albo zrobią ją i na tym z pachami skończe. Co do bikini, to na wargach gdzienigdzie włosy odrosły, ale dużo delikatniejsze i dużo mniej. Może na 4 sesjach się skonczy na to licze. Tak czy siak, jestem mega zadowolona z salonu i efektów!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-06-24 o 12:49
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 12:44   #1731
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc uda bolą najmniej, łydki sa znośne, jedynie z przodu na kościach i na stopach oraz w okolicy kostek boli więcej, bikini boli wiecej. tu po prostu czas robi swoje, ja miałam robione naraz łydki, uda i okolice bikini, i po dwóch wizytach rozbilam na raty, mimo, że placiłam za całość, w końcu i tak ten obszar muszę miec zrobiony, skoro zapłaciłam
uf no to już lepiej brzmi stopy nie owłosione nad kostką sie kończą
jedynie na dużym palcu u stopy mam 6 włosków
myślisz że tam też mogę poprosić o strzał skoro wykupie całe girki ?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Jestem 2 tyg. po IV depilacji bikini. Jak tak na siebie patrzę, to myślę, że w sumie liczyłam na większy efekt, za tyle kasy (dla mnie ten cykl 4 zabiegów to było naprawdę finansowe wyrzeczenie). Mam jeszcze jakieś włoski na wargach sromowych - wiem, że tam najtrudniej usunąć, ale u mnie są głównie po jednej stronie, więc chyba to wynik niedokładności zabiegu... Ale mam też niestety pojedyncze lub zgrupowane 3-4 (chyba pominięte) włoski widoczne poza obszarem majtek (w okolicach bikini, w pachwinach na wewnętrznej stronie ud), czyli gdybym chciała spontanicznie iść na basen to jednak coś tam muszę sobie machnąć golarką i to mnie wkurza Mam też włoski chyba dotknięte laserem, bo stały się cienkie i jasne, ale jednak są i rosną, a już laser ich nie chwyci...
oj takie pominięte włosy strasznie wkurzają
ale co zrobić ?? często dziewczyny piszą o 5 a nawet więcej sesjach

myślę że w tej sytuacji idziesz z nieogolymi włoskami pokazać babce, ona sama je zaznaczy, ogoli i może zapłacisz dużo dużo taniej

a kasy idzie na to dużo
dlatego ja się spieszę póki promocje trwają
zimą może być drożej
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 12:46   #1732
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Modrogonczyk Wedrowiec Pokaż wiadomość
Ja wreszcie dzielę się swoimi doświadczeniami z depilacji - brakowało mi obszernych relacji kiedy sama podejmowałam decyzję o depilacji, dlatego dodaję swoją "historię" żeby ubytki uzupełniać
Czytałam ukratkiem dziewczyny i forum w styczniu/lutym. Zawzięcie ten temat cz.1 od pierwszej strony, by się przekonać.... -obawiałam się poparzenia i nie wiedziałam czy to naprawdę działa. Zapisałam sobie najważniejsze informacje. Powiem Wam, że teraz już się nie pamięta innych wpisów Ale najchętniej czytam te długie -najwięcej z nich można się dowiedzieć.
Zdecydowałam się pod koniec kwietnia na depilacje wąsika. Ostatni dzwonek przed wakacjami -potem byłaby tylko wymówka, ze skóra opalona to nie mogę... Starałam się go akceptować przez lata... udając, że go nie ma, mrużąc na niego oczy. Lecz przejrzałam na oczy, kiedy całkiem nowy salon tuż za oknami mojego 'domu' rodzinnego otworzyła pani dr dermatolog

Po Twoim poście stwierdziłam, że muszę się zarejestrować, by zobaczyć w pełni historię. Jestem zdumiona! i dodaje mi to otuchy! Dziękuję za ten post

i przepraszam, że ja tak chaotycznie napisze:

Miałam dwie sesje na wąsik LS. W odstępie równo 4 tyg. Z tego co podpatrzyłam na ekranie: jedna mocą: 33 drugi raz: 34.
Przy zabiegu czułam takie małe wbijanie igiełek? -Raz znalazłam u kogoś takie samo określenie, a w trakcie zabiegu stwierdziłam ze jest bardzo trafne.
Dzień wcześniej na pytanie o maść Emla -pani dr powiedziała że niepotrzebna, bo ona ma nakładkę chłodzącą, która będzie mnie chłodziła w trakcie zabiegu.
Czy bolało? Nie, nie bolało mnie to. Dziwne uczucie z igiełkami, ale to trwało chwilke. Miałam podkładać od wewnątrz język w miejscu, w którym będzie "szczelać".
Za pierwszym razem przy zabiegu czułam zwęglone włoski Ale wiem że były niedokładnie ogolone -przez panią dr, ja tego nigdy nie robiłam to oddałam jej swoja buzię.
Zaczerwienienia ani innych efektów ubocznych po zabiegu nie miałam. -podobno delikatnie czerwona byłam odrazu po, ale pani dr posmarowała mnie filtrem z fluidem. Jak wróciłam do domu 2h później -byłam na zakupach(i w trakcie ich)... to nic nie zauwazyłam

Jedyne dziwne uczucie mam (po raz drugi) tak ok 3 tyg po zabiegu -takie dziwne do opisania... Może nawet ciut podobne do tego podczas trwania zabiegu, lecz bez igiełek? + jakieś ściaganie skóry? Nie wiem jak to nazwać
Teraz trzeci zabieg będę miała po 6 tyg, czyli w drugim tygodniu lipca. -to niby dobrze jeśli chodzi o odstep, ale jest okres wakacyjny, a ja non stop muszę się smarować kremem i mam białą twarz, a brązowe plecki już dawno są Więc mam nadzieję, że zostanie mi to wynagrodzone. A opalać się uwielbiam.... a warunki do tego mam idealne.

-o efektach na razie nie powiem, bo nie miałam takich ciemnych-grubych! włosków jak cytowana przeze mnie osoba, więc słabiej łapią. I golonych dawniej nie miałam, a teraz już dwa razy są ogolone, to wiadomo że włoski rosną wolniej. Nieświadoma czy wolno czy nie wolno to niedawno w jednym miejscu podcięłam je nożyczkami-bo takie dłuższe ciemniejsze mam, a brzydko to wyglądało
Po pierwszym zabiegu, czułam swędzenie jakby mi jakieś włoski leżały nie tak jak powinny-chyba musiały wtedy wypadać
Jednak na pewno po jednej stronie na środku widzę duże przerzedzenie. Bardzo mi się to rzuca jak się przyjrze.

Cytat:
Napisane przez Vivien Pokaż wiadomość
Natomiast fakt, że obcięcie włosa stymuluje go do wzrostu (w sensie odrastania, nie wzmocnienia) jest jak najbardziej udowodniony (zresztą co tu udowadniać, każdy kto się goli wie, że włosy w różnych częściach ciała mają swoją długość, po osiągnięciu której ich wzrost się spowalnia (dzięki czemu nie musimy zaplatać włosów na rękach w warkocze ), a po ich obcięciu zaczynają odrastać.

To wynika ze zdolności regeneracyjnych organizmu. Jeśli uszkodzisz skórę, to się zagoi. Jeśli uszkodzisz włos, to odrośnie. I tak jak uszkodzenie skóry jest impulsem, który powoduje uruchomienie cyklu procesów, jakie umożliwiają gojenie, tak uszkodzenie włosa daje impuls do jego regeneracji, pobudza do pracy cebulki. A cebulka w fazie wzrostu włosa jest w pełni swoich "sił witalnych" -i o to chodzi.
Brakowało tej wypowiedzi już się zastanawiałam kto siedzi na forum i pisze bzdury.

Dziewczyny! pytanie mam (ha, tak o ból!) szczególnie do tych co robiły wąsik +np nogi, pachy:
Która partia ciała bolała Was najbardziej w porównaniu do wąsika? O tak z ciekawości pytam... Wiem, że na nogach mam sporo grubsze włoski.
A depilatorem dawniej jechałam po nich bez łez w oczach. ale teraz już go nie praktykuje. Bo wrastające włoski zaraz po dawały zapytanie: Czy nie lepiej golić nogi co dzień (w sezonie wakacyjnym, oj to mogłabym i rano i wieczorem ) niż męczyć się depilatorem, gdzie nie sa wcale gładkie nawet tygodnia?
Po skończeniu wąsika i efektach zdumiewających będę chciała zrobić sobie paszki lub(i) nóżki -oczywiście po jesieni Ale tak się na razie zastanawiam, jak w skali do robienia wąsika bolała Was inna partia ciała?

Dziękuje Tym co przeczytają mój skromny pierwszy post tutaj
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 12:48   #1733
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Włoski przestały mi wypadać i teraz widzę jakie sa efekty II sesji. Pod pachami wyrosło mi raptem z jakies max 10 włsosków i to słabych. Myślę, ze albo Pani odłoży na nastepne 2 miesiace III sesję, albo zrobią ją i na tym z pachami skończe. Co do bikini, to na wargach gdzienigdzie włosy odrosły, ale dużo delikatniejsze i dużo mniej. Może na 4 sesjach się skonczy na to licze. Tak czy siak, jestem mega zadowolona w salonu i efektów!!
ciekawe co zdecyduje z pachami ?
u mnie podobnie
nie wiem czy robić za jakieś 2 tygodnie czy odczekać dłuższy czas
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 12:50   #1734
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ciekawe co zdecyduje z pachami ?
u mnie podobnie
nie wiem czy robić za jakieś 2 tygodnie czy odczekać dłuższy czas
No cóż, jak pójdę w połowie lipca, to Pani sama oceni co robić.
A Ty masz umówioną wizytę? Jak tak, to idź, a jak nie to spytaj Pani przez telefon.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:04   #1735
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! pytanie mam (ha, tak o ból!) szczególnie do tych co robiły wąsik +np nogi, pachy:
Która partia ciała bolała Was najbardziej w porównaniu do wąsika? O tak z ciekawości pytam... Wiem, że na nogach mam sporo grubsze włoski.
Ale tak się na razie zastanawiam, jak w skali do robienia wąsika bolała Was inna partia ciała?
moja babeczka od depilacji mówiła że twarz boli najbardziej
więc skoro Cię nie bolało to i dalej nie masz się co bać


ja pozwolę sobie wkleić
http://agdlab.pl/porady,356/nietypow...109,page9.html
troche tu wyjaśnione dla niewtajemniczonych
jest też tabelka z typami skóry - swoją drogą bardzo to ciekawe
i dokładnie wyjaśnia fazy wzrostu włosa

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cóż, jak pójdę w połowie lipca, to Pani sama oceni co robić.
A Ty masz umówioną wizytę? Jak tak, to idź, a jak nie to spytaj Pani przez telefon.
idę w tym tygodniu robić nogi to spytam
dużo było wpisów że przerwy powinno się zwiększać a to 3 raz więc sama nie wiem
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:08   #1736
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
idę w tym tygodniu robić nogi to spytam
dużo było wpisów że przerwy powinno się zwiększać a to 3 raz więc sama nie wiem
No najlepiej tak zrób
Mnie Pani umawia co 6 tygodni. Spytam sie ja, jak to jest z tymi przerwami. najwyżej teraz zrobi mi samo bikini, a pachy za kolejne 6 tygodni.
W listopadzie zaczynam łydki i wąsik. Wąsika się obawiam, ze będzie bolało jak cholera, bo teraz od pesetki łzy mi leca momentami A przeca mam wysoki prób bólu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 14:52   #1737
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
moja babeczka od depilacji mówiła że twarz boli najbardziej
więc skoro Cię nie bolało to i dalej nie masz się co bać


ja pozwolę sobie wkleić
http://agdlab.pl/porady,356/nietypow...109,page9.html
troche tu wyjaśnione dla niewtajemniczonych
jest też tabelka z typami skóry - swoją drogą bardzo to ciekawe
i dokładnie wyjaśnia fazy wzrostu włosa
Ojjj chciałabym aby tak było. Ale na razie nie mam porównania, dlatego pytam Was
Artykuł przeczytany, ale miałam nadzieje, że więcej o LS, LSD będzie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W listopadzie zaczynam łydki i wąsik. Wąsika się obawiam, ze będzie bolało jak cholera, bo teraz od pesetki łzy mi leca momentami A przeca mam wysoki prób bólu.
Ja pesetą też nie wyrwę , a w zasadzie to nie bolało mnie
Mam wrażenie, że to tak jak z wizytą u dentysty... -jeden na myśl ucieka, drugi leży grzecznie w fotelu i costam ma wiercone. (A jak zakuje, to wiadomo... duża dziura) Pani dr pytała mnie za pierwszym razem dwa razy i za drugim razem też dwa razy czy boli i czy bolało.
Przeczytaj mój post (czwarty przed Twoim?) -napisałam co czułam przy wąsiku. Ty masz porównanie co czujesz przy bikini i pachach.
Napomnę, że wąsik trwa dużo krócej
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 14:58   #1738
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Ojjj chciałabym aby tak było. Ale na razie nie mam porównania, dlatego pytam Was
Artykuł przeczytany, ale miałam nadzieje, że więcej o LS, LSD będzie.



Ja pesetą też nie wyrwę , a w zasadzie to nie bolało mnie
Mam wrażenie, że to tak jak z wizytą u dentysty... -jeden na myśl ucieka, drugi leży grzecznie w fotelu i costam ma wiercone. (A jak zakuje, to wiadomo... duża dziura) Pani dr pytała mnie za pierwszym razem dwa razy i za drugim razem też dwa razy czy boli i czy bolało.
Przeczytaj mój post (czwarty przed Twoim?) -napisałam co czułam przy wąsiku. Ty masz porównanie co czujesz przy bikini i pachach.
Napomnę, że wąsik trwa dużo krócej
Czytałam ale jednak trudno mi wyobrazic sobie jak z bólem tam będzie
Bo nie wiem, jakim stopniem mi potraktuje.
Bikini na 37 zniosłam spokojnie, chociaz nie powiem, że nie bolało, ale ja u dentysty też spokojna jestem. jak przezyłam rwanie na zywca i kanał na żywca, to i chyba wąsik przeżyję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:05   #1739
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czytałam ale jednak trudno mi wyobrazic sobie jak z bólem tam będzie
Bo nie wiem, jakim stopniem mi potraktuje.
Bikini na 37 zniosłam spokojnie, chociaz nie powiem, że nie bolało, ale ja u dentysty też spokojna jestem. jak przezyłam rwanie na zywca i kanał na żywca, to i chyba wąsik przeżyję
...
emla pomaga przy wąsiku,mozna się nasmarowac zwłaszcza,że to mała powierzchnia...tylko ja zmieniłam metodę,bo podkładanie języka mi nie szło, jakby prąd lecący od języka az do gardła...i teraz podkładamy wacik poprostu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 15:15   #1740
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
emla pomaga przy wąsiku,mozna się nasmarowac zwłaszcza,że to mała powierzchnia...tylko ja zmieniłam metodę,bo podkładanie języka mi nie szło, jakby prąd lecący od języka az do gardła...i teraz podkładamy wacik poprostu.
Jakoś nie lubię stosować znieczulaczy ale rozważę przy wąsiku
Dobrze, ze wpsomniałas o waciku Będę pamiętała o tym, jak sama pójde na jesieni wąsik robić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.