chwila oczekiwania:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 11:47   #1
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Exclamation

chwila oczekiwania:-)


Dziewczyny niewiem czy mam to zrobic,bo nie wierze w to zeby moje marzenie sie spelnilo.Okres mi sie spoznia o tydzien co jeszcze nikdy nie przytrafilo.Niedawno pisalam jeszcze na temat" a ja chcialabym juz byc mama....".Od ponad roku staramy sie o dzidziusia mam juz 23 i bardzo ale to bardzo pragniemy tego.jestem tak ciekawa tego testu ze boje sie sprawdzic zeby nie wyszlo ze nie jestem

Rany mam sprawdzic czy nie
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 12:05   #2
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Anetko, oczywiscie, ze sprawdz!!! Jezeli jestes w ciazy, wczesnie rozpoznana, umozliwi Ci w czasie przeprowadzic wszelkie niezbedne badania. Wtedy bedziesz miala pewnosci, ze wszystko jest ok!!! Jezeli nie jestes w ciazy, nie zalamuj sie... ´Jesli masz pewnosc, ze oboje jestescie zdrowi to nie ma powodow do obaw. Niestety w moim przypadku raczej niezbedna bedzie terapia hormonalna z uwagi na zbyt niski poziom Estradiolu... Zycze Ci wszystkiego najlepszego i naprawde zrob test. Jezeli bedzie negatywny, coz moge Tobie powiedziac... Przechodzilam takie rozczarowania wielokrotnie... Trzymaj sie dzielnie!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 12:08   #3
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: chwila oczekiwania:-)

szybciutko do apteki po test i wpisuj wynik, trzymam kciuki!!
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 13:03   #4
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Ok jutro ide do apteki i podziele sie z wami wynikiem
i dziwkuje emurulezz za pocieche bo bardziej licze na to na no nie niechce zeby wyszlo.Oj a u ciebie to jak tzn na czym polega ta hormonalna terapia??
Edytka tez trzxmam za siebie kciuki.

Jutro wam napisze o wyniku

Pozdrowienia i caluski
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 14:04   #5
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: chwila oczekiwania:-)

nie wiem jeszcze nic dokladnie. Wyniki odebralam w piatek wiec caly weekend mam do Jutro z samego rana ide do lekarza ogolnego i poprosze o skierowanie do endokrynologa. Mianowicie mam za malo Estradiolu, jakkobieta w okresie menopauzy... Moja ginekolog jest nieodpowiedzialna, gdyz zbyla mnie tekstem :prosze dalej probowac: szkoda komentowac...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 16:45   #6
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Aneta trzymam za ciebie w kciuki
I pisz czym prędzej o wyniku.
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:24   #7
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Thumbs down Dot.: chwila oczekiwania:-)

wiedzialam nic z tego!!!! ja to normalnie wiedzialam!!!!
Ja juz sie poddaje rezygunuje niemam juz na nic ochote
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 18:28   #8
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Aneta!!!! Jak mozesz tak mowic!!!! wez sie w garsc!!! idz do lekarza, zrob wyniki!!! ja tak postapilam, hormony wyszly u mnie nieprawidlowe i dzis u lekarza ginekologa powiedzialam, ze mam w nosie ich zbywania typu :prosze "cwiczyc" dalej i poczekac jeszcze rok albo dwa". Uparlam sie, powiedzialam, ze nie bede czekac i dostalam skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci w celu potwierdzenia ewentualnych przyczyn!!! Nie doluj sie!!! Pomysl, ze nie sama jedna jestes-ja jestem z Toba myslami, i najwazniejsze - nie poddawaj sie kobieto!!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:57   #9
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Anetko głowa do góry jak pisze Emu idz do lekarza zbadaj się radze także żeby twój parter uczynił podobie. Poza tym masz dopiero 23 lata, ja zaszłam w ciąże mając 28 lat, tyle się staraliśmy że już myslałam że nie moge mieć dzieci (lekarz winił za to moje tyłozgięcie) a tu w najmniej oczekiwanym momencie okazało się że jestem w ciąży!! i teraz mój synek ma 11 miesięcy. Wiem co przeżywasz i naprawde nie ma co się poddawać! pozdrawiam
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:02   #10
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Dziewczyny dziekuje za slowa pociechy u mnie wlasnie jest tak samo ide prawie co miesiac do lekarza a on"wszystko jest ok na pewno w nastepnym miesiucu bedzie juz pani w ciazy" i tak jest caly czas moh maz tez juz byl i tez niby wszystko ok wiec tez tu czegos nie rozumiem.Zrobie tak jak ty tez pojede i powiem ze nie bede juz tak czekala ze moze w nastepnym miesiacu..moze to cos pomoze ale zawsze wydawalo mi sie ze lekarze sa po to zeby pomagac a nie zeby zbywac.W tym miesiacu jade do Polski moze w Polsce mi moga szybciej

Oki jak bede cos wiecej wiedziec dam wam jak zwykle znac buziaczki moje kochne*
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:08   #11
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: chwila oczekiwania:-)

... wiesz czasem to tak jest że jak człowiek bardzo czegoś chce to mu nie wychodzi
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 20:12   #12
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Dot.: chwila oczekiwania:-)

no wiem i niestety! tylko czemu akurat tym co naprawde chca!?
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:31   #13
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Anetko bo tak niestety poukładany jest ten nasz świat :-( ci którzy bardzo chcą mieć dzieci to nie maja a ci którzy nie chcą to całą gromade ... czasem to mi sie "nóż w kieszeni otwiera"... z meżem to się zastanawiamy jak to jest że na prowadzenie samochodu to trzeba prawo jazdy a na posiadanie dzieci to nic!!! ... dwie klatki dalej mieszka rodzina (wiadomo jaka) maja 3 śliczne córeczki, wiecznie tam słychac wrzaski itd w szczególności jak zasiłek dostaną (oboje nie pracują) co chwile interweniujemy ... ostatnio wyszłam na spacer z małym podchodzi do mnie jedna z nich (3 latka i sama na podwórku) i mówi "... Ale on ma ładne buciki a po kim je ma ?"... ja na to że po nikim ... a ona "... moje siostry mają z opieki a ja po nich" ..... no serce się kraja :-( No ale nie o tym ten wątek tam mi się tylko pomyślało apropo tego czy nie lepiej żeby dzieci mieli ci co naprawde chcą ... ale smuce a chciałam cię pocieszyć .... zobaczysz będzie dobrze
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:55   #14
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: chwila oczekiwania:-)

Witam!

Aneta nie przejmuj sie na pewno zajdziesz w ciaze. Ja kochalam sie bez zabezpieczenia hmm jak sie nie myle 3 lata i jakos nie zaszlam w ciaze. Zaczelam sie martwic i myslalam ze jestem bezplodna albo z moim teraz juz mezulkiem jest cos nie tak. Ciagle o tym myslalam, pozniej to sie juz stalo moja obsesja jak spoznial mi sie okres chociaz o 1 dzien to ja juz bieglam po test ciazowy. Az w koncu moj maz powiedzial zebym przestala myslec o ciazy ze z czasem bedziemy mieli bobaska i faktycznie przyszedl taki dzien ze zaszlam w ciaze, po 3 tyg sie zorientowalam dopiero ze okres sie spoznia maz pobiegl szybko po test i pokazaly sie 2 kreseczki niestety tylko 3 miesiace sie nacieszylismy, poszlam zrobic USG i sie okazalo ze ciaza jest martwa, to byl dla nas cios wtedy sobie powiedzialam ze nie chce juz dzieci. Kochajac sie z mezem bardzo uwazalismy zebym nie zaszla w ciaze, gdyz trzeba odczekac pare miesiacy. A po jak sie nie myle 8 miesiacach zaszlam w 2 ciaze bez problemow, termin mam na 10 pazdziernika czyli juz niedlugo bardzo sie denerwuje ale i bardzo sie ciesze. Takze Anetka nie poddawaj sie przewaznie jest tak ze jak bardzo chcesz bobaska i intensywnie o tym myslisz to nie mozna zajsc w ciaze nie wiem dlaczego, natomiast gdy sie przestaje o tym myslec to nagle w najbardziej niespodziewanym momencie sie okazuje ze sie bedzie mamusia. Znam duzo takich przypadkow, takze powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.