a2mobile - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 06:35   #1
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869

a2mobile


zainspirowany wątkiem o innej sieci komórkowej gdzie zastanawiacie się czy to się opłaca czy nie zakładam nowy wątek o moim zdaniem interesującej sieci i ofercie czyli a2mobile - zasięg Plusa,



znacie tą sieć ?


https://a2mobile.pl/


oferta na karte i tylko na karte, nie mają abonamentu,





Jeden pakiet np same rozmowy bez limitu 9,90 zł
sms bez limitu 9,90 zł
net bez limitu 9,90 zł
czyli wszystko pojedynczo za 9,90 zł,


jak chcecie wszystko nielimitowane to 19,90 zł max, więcej nie zapłacicie miesięcznie,


pakiety odnawiają się automatycznie co miesiąc, dokładniej co 31 dni tylko trzeba zapewnić kasę na koncie, poza tym zapewnieniem kasy na koncie nic nie musisz robić, pakiet sam się przedłuży co miesiąc,



co o tym myślicie ?

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-06-26 o 02:01
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:57   #2
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: a2mobile

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
zainspirowany wątkiem o innej sieci komórkowej gdzie zastanawiacie się czy to się opłaca czy nie zakładam nowy wątek o moim zdaniem interesującej sieci i ofercie czyli a2mobile - zasięg Plusa,



znacie tą sieć ?


https://a2mobile.pl/


oferta na karte i tylko na karte, nie mają abonamentu,





Jeden pakiet np same rozmowy bez limitu 9,90 zł
sms bez limitu 9,90 zł
net bez limitu 9,90 zł
czyli wszystko pojedynczo za 9,90 zł,


jak chcecie wszystko nielimitowane to 19,90 zł max, więcej nie zapłacicie miesięcznie,


pakiety odnawiają się automatycznie co miesiąc, dokładniej co 31 dni tylko trzeba zapewnić kasę na koncie, poza tym zapewnieniem kasy na koncie nic nie musisz robić, pakiet sam się przedłuży co miesiąc,



co o tym myślicie ?
Ja jestem w tej sieci i jestem umiarkowanie zadowolona.
Dwa największe minusy:
-"niewyczerpalny" internet, to tak naprawdę tylko 5 GB, potem podobno miały być lejki, w praktyce wygląda to tak że po zużyciu 5GB nie można już w ogóle korzystać z netu, nawet ściągnąć poczty
- roaming i interenet za granicą trzeba ustawiać ręcznie i nie zawsze od początku działa i trzeba konfigurować po kilka razy, włączać i wyłączać telefon itp. Dla często podróżujących za granicę bardzo wkurzające.
Mnie już trochę ta sieć męczy,myślę nad przeniesieniem do Plusha, natomiast polecam osobom które nie potrzebują dużo internetu i rzadko wyjeżdzają za granicę.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 14:23   #3
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: a2mobile

zastanawiające bo według regulaminu i cennika a2mobile ma szybki lejek w porównaniu do innych ofert, najwolniejszy lejek to 0,5 mega czyli 512 kb, a w innych ofertach ta prędkość jest dużo wolniejsza np 16 kb - 32 kb

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-27 o 14:25
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 07:02   #4
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: a2mobile

Ja mam własnie a2mobile od paru tygodni i o dziwo działa na razie bez zarzutu, a te 5 GB już chyba wykorzystałam. Nie wiem tylko jak to sprawdzić, będę musiała poszukać.
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 15:33   #5
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: a2mobile

co do tego błędnego działania a2mobile za granicami Polski coś może być na rzeczy ale jeszcze ciekawsze jest to, że osoby które miały więcej niż jedną kartę sim za granicą obie karty z sieci a2mobile, miały tak, że jedna karta sim dobrze działała, druga miała problemy, a w Polsce bez problemów,

są progi wykorzystania internetu i nie znam ich wszystkich na pamięć ale do 15 GB możesz spokojnie korzystać bo po 15GB spada prędkość do 512 kb czyli do 0,5 mega, a póki nie przekroczysz to masz wyższą tą prędkość,

skopiowane ze strony a2mobile


0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s


więc jak widać można spokojnie korzystać z netu

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-28 o 15:43
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 05:13   #6
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: a2mobile

Mam tą sieć od niedawna. Kupiłam ostatnio starter w promocji urodzinowej Ogólnie chciałam sprawdzić zasięg itp, na razie wszystko wydaje się działać bez problemów. Kontakt z obsługą klienta też konkretny i miły. Zobaczymy jak będzie dalej @userrr używasz tej sieci czy szukasz rekomendacji?
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 15:59   #7
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: a2mobile

Cytat:
Napisane przez czekatre Pokaż wiadomość
Mam tą sieć od niedawna. Kupiłam ostatnio starter w promocji urodzinowej Ogólnie chciałam sprawdzić zasięg itp, na razie wszystko wydaje się działać bez problemów. Kontakt z obsługą klienta też konkretny i miły. Zobaczymy jak będzie dalej @userrr używasz tej sieci czy szukasz rekomendacji?

używam, działa dobrze, ceny ma fajne, nic tej sieci nie można zarzucić
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-18, 19:36   #8
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: a2mobile

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
używam, działa dobrze, ceny ma fajne, nic tej sieci nie można zarzucić

Fajnie Ja "testuję" od około tygodnia i jestem jak dotąd zadowolona, możliwe że przeniosę tam mój główny numer. Wstrzymam się z decyzją dopóki mam aktywny ten promocyjny pakiet
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 14:08   #9
kamilek33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: a2mobile

Mam to od dwóch lat i mają bardzo dobry internet.

_________________________ ___________
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-29 o 18:41 Powód: Link.
kamilek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 15:02   #10
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: a2mobile

Cytat:
Napisane przez czekatre Pokaż wiadomość
Fajnie Ja "testuję" od około tygodnia i jestem jak dotąd zadowolona, możliwe że przeniosę tam mój główny numer. Wstrzymam się z decyzją dopóki mam aktywny ten promocyjny pakiet
a w czym masz swój główny numer ?

co do przenoszenia głównego numeru do jakiejkolwiek sieci wirtualnej zawsze ale to zawsze doradzam ostrożność - numer główny najlepiej żeby był w jakiejś sieci która ma salon żeby w razie zagubienia telefonu można było szybko zrobić duplikat sim, a w sieci wirtualnej tej czy innej zawsze to jest przez kuriera i trzeba czekać dłużej, a do sieci wirtualnej najlepiej przenieść sobie numer dodatkowy "drugi" i z niego dzwonić i odbierać połączenia, a ten numer główny doładowywać np 5 zł raz na rok żeby wydłużyć ważność konta i gdyby cokolwiek się stało kiedykolwiek z siecią wirtualną to na stracenie byłby narażony ten drugi numer - ja tak mam i jestem spokojny, że gdyby coś... to zawsze mam swój numer główny na który inni się mogą skontaktować i on jest awaryjny do odbierania gdyby coś... a normalnie dzwonie i odnieram z tego drugiego numeru bo uważam, że jak sieć ma dobrą cenę to trzeba korzystać i dać zarobić skoro dali korzystną cene i dobrą ofertę, a nie siedzieć tam gdzie mają mało korzystną ofertę i może nawet droższą, a jeśli inna sieć zrobi lepszą ofertę to sobie można przenieść numer do innej sieci np z końcem pakietu w tej sieci w której się jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-09-19 o 15:52
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 17:31   #11
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: a2mobile

mała aktualizacja - testuje spadek prędkości - przekroczyłem 15 GB trochę na siłę bo robiłem wszystko, żeby przekroczyć - filmy, wiadomości, sciąganie, wszystko co zużywa dużo danych, po każdym przekroczeniu sms informował mnie, że przekroczyłem, 1 raz po 5 GB, że prędkość spadła do 3 mega, 2 raz po chyba 10 GB, że prędkość spadła do 1 mega, dalej da się korzystać, to korzystam, prędkość spadła po 15 GB prędkość do 512 kb i da się odtwarzać filmy na youtube czy inne aplikacje multimedialne bez żadnych problemów,

ale cyrki się działy - smartfon mnie już ostrzegał, że przekroczyłem ileś tam danych w ciągu dnia czy coś, przy połączeniu z netem wiadomo ostrzega, że mogą się naliczyć opłaty - no pewnie jak mam pakiet wykupiony to się naliczą opłaty ciekawe jakie, a to tylko testy są

test wyszedł pozytywnie po miesiącu korzystania z pakietu, nie było żadnych problemów z netem

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-10-24 o 11:53
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-26 18:31:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.