problem z tandetną podróbką, co robić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 16:43   #91
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
może grubsza, może chudsza.. gdyby się mocno bała policji to by odpuściła raczej, albo nagle spadła Ci z ceny i powiedziała "a tooo daj mi tylko 50 zł i będziemy kwita"

prawdę mówiąc mało ważne jest to, czy ona nimi handluje czy jakaś znajoma.. Ty powinnaś dać sobie spokój.. jak zadzwoni to nie odbieraj.. a potem zacznij gadać z jej matką..

bo według mnie jej mamuśka o niczym nie wie

a tak się stresujesz i widać, że boisz.. odpuść i śpij spokojnie.. Tobie nic nie grozi.. a nawet jeżeli ona mówi prawdę i faktycznie za Ciebie dały 200 zł.. ich wina, że są tak lekkomyślne..
No w sumie ta teoria się bardziej trzyma kupy. Jakiś interes w tym na pewno był z jej strony.
I mam nadzieję, że już się skończy ten horror, bo ja jestem strasznie nerwowa i bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzę.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
o to, to, to!
koniecznie pogadaj z mamą koleżanki - sprawa się ostatecznie wyjaśni
wiesz, gdyby to, co mówi koleżaneczka była prawdą i jej stara rzeczywiście wyłożyłaby 200zł na perfumy dla ciebie, to gwarantuję, że sama by do ciebie wydzwaniała z pretensjami i prośbą o oddanie kasy
W sumie to nie było akcji o to, że to zapłacone już tylko chodziło bardziej o to, że "mama będzie miała problemy", coś tam o jej reputacji, dobrym imieniu, że załatwia - ja nie biore i przez to ona wychodzi na wariatke i "dostanie po dupie"

No i oczywiście o kase, bo ta Pani,co to sprowadza już zapłaciła i teraz nie ma pieniędzy przed świętami.
__________________
cm

Edytowane przez clara morfina
Czas edycji: 2012-12-13 o 16:45
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:46   #92
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
No w sumie ta teoria się bardziej trzyma kupy. Jakiś interes w tym na pewno był z jej strony.
I mam nadzieję, że już się skończy ten horror, bo ja jestem strasznie nerwowa i bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzę.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



W sumie to nie było akcji o to, że to zapłacone już tylko chodziło bardziej o to, że "mama będzie miała problemy", coś tam o jej reputacji, dobrym imieniu, że załatwia - ja nie biore i przez to ona wychodzi na wariatke i "dostanie po dupie"

No i oczywiście o kase, bo ta Pani,co to sprowadza już zapłaciła i teraz nie ma pieniędzy przed świętami.
to matka koleżanki zapłaciła czy tamta rzekoma kobieta od sprowadzania?
bo ja już się chyba w tym zgubiłam O_o
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:50   #93
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
to matka koleżanki zapłaciła czy tamta rzekoma kobieta od sprowadzania?
bo ja już się chyba w tym zgubiłam O_o
ta kobieta, co to sprowadza rzekomo za to zapłaciła. ja miałam wziąć perfumy i zapłacić za nie przez koleżankę, która miała te pieniądze jej przekazać. okazało się, że perfumy to fake więc stwierdziłam, że nie zapłacę za to i chciałam osobiście do tej pani się przejść i ją postraszyć w razie problemów ze zwrotem, że oddam flakon na policję. kiedy koleżanka o tym usłyszała to miała pretensje o to, że : a. nie chce zapłacić a tego już nie można zwrócić i ona poniesie koszty, b. jej mama będzie miała problemy przeze mnie (jak pójdę na policję) i przed tą kobietą wyjdzie na wariatke, bo mi zamawia a ja nie chcę.

uff

też już serio nie wiem o co w tym chodzi i gdzie jest problem.
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:57   #94
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
ta kobieta, co to sprowadza rzekomo za to zapłaciła. ja miałam wziąć perfumy i zapłacić za nie przez koleżankę, która miała te pieniądze jej przekazać. okazało się, że perfumy to fake więc stwierdziłam, że nie zapłacę za to i chciałam osobiście do tej pani się przejść i ją postraszyć w razie problemów ze zwrotem, że oddam flakon na policję. kiedy koleżanka o tym usłyszała to miała pretensje o to, że : a. nie chce zapłacić a tego już nie można zwrócić i ona poniesie koszty, b. jej mama będzie miała problemy przeze mnie (jak pójdę na policję) i przed tą kobietą wyjdzie na wariatke, bo mi zamawia a ja nie chcę.

uff

też już serio nie wiem o co w tym chodzi i gdzie jest problem.
no to jeżeli tak to Ty się tym już w ogóle nie martw..
ona może i zapłaciła jak je skądś hurtowo brała, ale jakieś grosze

myślałam cały czas, że to ta Twoja głupia koleżanka i jej matka za Ciebie kase dały i teraz ją chcą wziąć od Ciebie

mimo to nadal uważam, że to akcja Twojej koleżanki, bardzo cwanej zresztą..
wiem jak reagują te wszystkie "rumuny" pod sklepami, którzy na siłe wciskają lewe perfumy.. jak powiesz "policja" to się płoszą i uciekają
żaden normalny handlarz lewym towarem nie będzie od Ciebie wymuszał takiej kasy wiedząc, że to lewe i wiedząc, że Ty wiesz, że to lewe i chcesz iść na policje.. tym bardziej, że miałaś te perfumy Ty i miałaś dowód

tak jak już ktoś pisał wcześniej, gadka o mamie to jest gra na Twoich emocjach.. żeby Ci było wstyd nie tylko przed nią, ale i niby jej mamą, a do mam zazwyczaj się ma szacunek..

no i jak już podkreślałam.. brak adresu, brak numeru, brak jakiekolwiek dowodu, że ta baba istnieje.. + dołożenie Ci 50 zł..
może i by przy tobie je wyciagła z portfela, ale dam sobie rękę uciąć, że za rogiem ta kasa wróciłaby do jej porfela + Twoje 150..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 17:05   #95
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
no to jeżeli tak to Ty się tym już w ogóle nie martw..
ona może i zapłaciła jak je skądś hurtowo brała, ale jakieś grosze

myślałam cały czas, że to ta Twoja głupia koleżanka i jej matka za Ciebie kase dały i teraz ją chcą wziąć od Ciebie

mimo to nadal uważam, że to akcja Twojej koleżanki, bardzo cwanej zresztą..
wiem jak reagują te wszystkie "rumuny" pod sklepami, którzy na siłe wciskają lewe perfumy.. jak powiesz "policja" to się płoszą i uciekają
żaden normalny handlarz lewym towarem nie będzie od Ciebie wymuszał takiej kasy wiedząc, że to lewe i wiedząc, że Ty wiesz, że to lewe i chcesz iść na policje.. tym bardziej, że miałaś te perfumy Ty i miałaś dowód

tak jak już ktoś pisał wcześniej, gadka o mamie to jest gra na Twoich emocjach.. żeby Ci było wstyd nie tylko przed nią, ale i niby jej mamą, a do mam zazwyczaj się ma szacunek..

no i jak już podkreślałam.. brak adresu, brak numeru, brak jakiekolwiek dowodu, że ta baba istnieje.. + dołożenie Ci 50 zł..
może i by przy tobie je wyciagła z portfela, ale dam sobie rękę uciąć, że za rogiem ta kasa wróciłaby do jej porfela + Twoje 150..
Cała awantura była o to, że ja tego nie chcę i przeze mnie mama będzie miała problemy + ja ją sama z problemem zostawiłam i mam ją w d., bo ona teraz sama musi za to zapłacić. No i były telefony i "będziesz musiała zapłacić". Jakkolwiek by nie było mnie wkurza najbardziej, że zamiast to jakoś wyjaśnić i rozwiązać to ona sama się daje oszukiwać (w imię nie wiem czego, może chce być ok w stosunku do tej kobiety ) i jest gotowa za to tej babie zapłacić a do mnie pretensje, że to przeze mnie. Chociaż po tym, co mi napisałyście to poddaję w wątpliwość istnienie kogokolwiek trzeciego w tej sprawie. I ten brak reakcji z jej strony jest chyba najlepszym tego potwierdzeniem, że nie ma żadnej kobiety.

no ja się niestety na takie rzeczy nabierałam zawsze.
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 17:14   #96
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
Cała awantura była o to, że ja tego nie chcę i przeze mnie mama będzie miała problemy + ja ją sama z problemem zostawiłam i mam ją w d., bo ona teraz sama musi za to zapłacić. No i były telefony i "będziesz musiała zapłacić". Jakkolwiek by nie było mnie wkurza najbardziej, że zamiast to jakoś wyjaśnić i rozwiązać to ona sama się daje oszukiwać (w imię nie wiem czego, może chce być ok w stosunku do tej kobiety ) i jest gotowa za to tej babie zapłacić a do mnie pretensje, że to przeze mnie. Chociaż po tym, co mi napisałyście to poddaję w wątpliwość istnienie kogokolwiek trzeciego w tej sprawie. I ten brak reakcji z jej strony jest chyba najlepszym tego potwierdzeniem, że nie ma żadnej kobiety.

no ja się niestety na takie rzeczy nabierałam zawsze.
powiem Ci tak..
właśnie, że się nie nabrałaś!
i zrobiłaś najlepszą rzecz jaką mogłaś zrobić.. miałaś na tyle oleju w głowie żeby powiedzieć o tym komuś jak również napisać tutaj.
gdybyś się nabrała to zapłaciłabyś te 200 zł i miała sobie perfumy oraz wysypke.. albo dodatkowy ciężar w worku ze śmieciami

i jak słusznie już też wczesniej napisano.. gdyby ta babka wydała za Ciebie 200 zł, to już po 1 tekście, że nie zapłacisz byłaby pod Twoimi drzwiami
a mama koleżanki, twierdząc, że cierpi jej reputacja przyszłaby do Ciebie.. baaa.. nawet do Twojej mamy wpierając jej jaką ma niedobrą córkę

sama zobacz i ułóż sobie to w logiczną całość, że koleżanka robi Cie w jajo olej temat, mówię Ci
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:19   #97
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Słuchajcie,wrzucam tutaj kilka zdjęć, coby potencjalni nabywcy strzegli się tej fatalnej podróbki

na pierwszych czterech zdjęciach widać te paprochy w wodzie, te zdjęcia wysłałam koleżance. na którymś widać też, że korek jest z plastiku i nie pasuje do flakonu, poza tym widać też stłuczenie na jego boku (korka boku). można się też dopatrzeć śladów zbrodni na atomizerze, widać, jakieś wgniecenia od obcęgów czy czego oni tam używają do tych niecnych czynów. a no i widać ubytek.
dwa ostatnie zdjęcia znalazłam w google grafice po wpisaniu hypnose 100 ml.
enjoy.

dzięki Wam jeszcze raz za pomoc i wsparcie, cieszę się, że tak się skończyło i wyszłam z tego z podniesioną głową

a no i jakość fotek kiepska, robione telefonem w kiepskim oświetleniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0554.jpg (65,9 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0555.jpg (94,5 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0556.jpg (107,8 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0557.jpg (111,0 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1290263962.jpg (36,2 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1290723013.jpg (38,6 KB, 156 załadowań)
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 20:58   #98
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
Bo mi się wydaje, że koleżaneczka tylko próbuje cię wziąć pod włos, że jej rodzicielka będzie miała problemy i takie bla bla bla, a tak naprawdę jej matka o niczym pojęcia nie ma,
Też tak myślę
Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
koleżanka kupiła podróbę, wydała pieniądze a teraz próbuje się z tego jakoś wykręcić i wymyśla różne historie Twoim kosztem pozbyć się podróby i odzyskać pieniądze...
Może być,ale skłaniałabym się do opcji,że świadomie sprzedaje kupioną przez siebie na Allegro podróbę,aby zarobić na święta
Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
według mnie nie ma żadnej znajomej z perfumami, tylko ta koleżanka wtopiła
a jej mamuśka zapewne o niczym nie wie
bo jaka dorosła kobieta zakłada za kogoś 200 zł w ciemno? sorry.. ale żadna matka mojej koleżanki nie wydałaby 200 zł z kieszeni, bo ja kiedyś coś tam wspomniałam, że chcę i jej córcia sobie to wzięła do serca i szukały perfum..

hm.. cóż za problem poszukać podróbki, wydać kilka zł i domagać się 200..
umie kombinować koleżanka i tyle

a strach przed udostępnieniem telefonu czy adresu mówi sam za siebie, że to wyimaginowana kobieta

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mogło tez byc tak, ze miała "dojście", ale do aukcji Allegro 100 ml za 60 zł I myslała, ze sobie zarobi kupując tam i sprzedając Tobie. Teraz Ty podróbki nie chcesz, a ona zostanie z takim badziewiem i bez kasy


Moim zdaniem powinnaś z mamą iść do mamy koleżanki. Wydaje mi się,że jesteś baaardzo młoda i masz cwaną kuleżankę
Wiem,że moja 18-sto letnia córka zwróciłaby się do mnie z problemem i ja na pewno bym zareagowała. Nie wiem na co czeka Twoja mama?

I koniec tematu.Kropka.

Bo ile można gdybać...
Nie podoba mi się na fotce połączenie rurki z atomizerem,no i oczywiście pojemność 100ml

Edytowane przez edytapa68
Czas edycji: 2012-12-13 o 21:03
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 09:40   #99
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
Nie staram się jej wybielać, bo zachowała się strasznie i zrobiła mi ogromną przykrość, po prostu mi to wygląda na jakieś grubsze przekręty z tym handlem fałszywkami (stąd strach przed policją i niechęć do podania danych znajomej - która być może faktycznie nie istnieje) [COLOR="Silver"]
Skoro to "grubsza sprawa" to czemu tego nie zgłaszasz? Żeby dalej oszukiwała ludzi? Żeby była bezkarna z rozprowadzaniem podrób? Takie osoby powinny ponosić konsekwencje swoich czynów, zwłaszcza że koleżanka pokazała jaką masz dla niej wartość - i to dosłownie...
Przymykanie oczu to tak, jakbyś to popierała lub uważała za normalne. I to jest przykre.
__________________
Other men said they have seen angels,
But I have seen thee...
And thou art enough.


It's all in your head...
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 10:33   #100
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez firaen Pokaż wiadomość
Skoro to "grubsza sprawa" to czemu tego nie zgłaszasz? Żeby dalej oszukiwała ludzi? Żeby była bezkarna z rozprowadzaniem podrób? Takie osoby powinny ponosić konsekwencje swoich czynów, zwłaszcza że koleżanka pokazała jaką masz dla niej wartość - i to dosłownie...
Przymykanie oczu to tak, jakbyś to popierała lub uważała za normalne. I to jest przykre.
Ale koleżanka nie ma na to dowodów, pójdzie na Policję z niczym? Jaka jest prawda to możemy sobie gdybać, i clara morfina też sobie właśnie gdyba. Nie była świadkiem zabójstwa czy porwania, nie przesadzajmy...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 14:50   #101
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ale koleżanka nie ma na to dowodów, pójdzie na Policję z niczym? Jaka jest prawda to możemy sobie gdybać, i clara morfina też sobie właśnie gdyba. Nie była świadkiem zabójstwa czy porwania, nie przesadzajmy...
I dlatego ma pozwalać na oszustwo? Ja tego nie pochwalam i nie toleruję - i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, żeby było jasne. Autorka zrobi tak, jak ona uważa. Zdjecia są wystarczającym dowodem, bo to nie autorka się ma z nich tłumaczyć (poza tym były telefony, chyba smsy?)
__________________
Other men said they have seen angels,
But I have seen thee...
And thou art enough.


It's all in your head...

Edytowane przez firaen
Czas edycji: 2012-12-15 o 14:53
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 15:40   #102
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez firaen Pokaż wiadomość
I dlatego ma pozwalać na oszustwo? Ja tego nie pochwalam i nie toleruję - i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, żeby było jasne. Autorka zrobi tak, jak ona uważa. Zdjecia są wystarczającym dowodem, bo to nie autorka się ma z nich tłumaczyć (poza tym były telefony, chyba smsy?)
Wiesz, my wszystkie w takim razie powinnyśmy lecieć na Policję bo wiemy o tym wszystkim, mamy zdjęcia w wątku i posty jako dowód
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 07:43   #103
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

No właśnie nie bo nic nawet o tej osobie rozprowadzajacej nie jesteśmy w stanie powiedzieć.
Tak "powinno się" zrobić, jak mówię, niech autorka sama decyduje. Nie takie rzeczy przyjdzie jej jeszcze w życiu kierować na policję.
__________________
Other men said they have seen angels,
But I have seen thee...
And thou art enough.


It's all in your head...
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:20   #104
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez firaen Pokaż wiadomość
Nie takie rzeczy przyjdzie jej jeszcze w życiu kierować na policję.
Zabrzmiało jak złowieszcza przepowiednia. Bez przesady.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:44   #105
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Powiem Wam szczerze, że się nad tym zastanawiałam. Nie popieram tego ale póki co mam spokój więc nie widzę powodu, by zgłaszać to na policję -nawet nie wiem, kto tym handluje. W ogóle ten temat jest już zamknięty.
Pozostało tylko kilka moich rzeczy, które koleżance pożyczyłam - kalkulator naukowy (który mnie sporo kosztował) i parę książek (w tym też dwie mojego chłopaka), próbowałam się dodzwonić z prośbą żeby mi oddała ale włącza mi się ciągle poczta głosowa Nie wiem czy odrzuca te połączenia czy co. W każdym razie mam nadzieję te rzeczy odzyskać, bo były POŻYCZONE. Sporo rzeczy dostała ode mnie na własność więc o to się nie będę kłócić.

W sumie nie wiem po co to piszę, tak jakoś mi się nudzi
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:46   #106
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
Powiem Wam szczerze, że się nad tym zastanawiałam. Nie popieram tego ale póki co mam spokój więc nie widzę powodu, by zgłaszać to na policję -nawet nie wiem, kto tym handluje. W ogóle ten temat jest już zamknięty.
Pozostało tylko kilka moich rzeczy, które koleżance pożyczyłam - kalkulator naukowy (który mnie sporo kosztował) i parę książek (w tym też dwie mojego chłopaka), próbowałam się dodzwonić z prośbą żeby mi oddała ale włącza mi się ciągle poczta głosowa Nie wiem czy odrzuca te połączenia czy co. W każdym razie mam nadzieję te rzeczy odzyskać, bo były POŻYCZONE. Sporo rzeczy dostała ode mnie na własność więc o to się nie będę kłócić.

W sumie nie wiem po co to piszę, tak jakoś mi się nudzi
Niewykluczone, że koleżanka zostawi sobie te rzeczy w rozliczeniu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:48   #107
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Niewykluczone, że koleżanka zostawi sobie te rzeczy w rozliczeniu
Bardzo by to było nieładne ale w sumie już nic by mnie nie zdziwiło

W najgorszym wypadku sama się przejdę i zażądam zwrotu.
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:24   #108
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
W najgorszym wypadku sama się przejdę i zażądam zwrotu.
Najlepiej nie sama, a z chłopakiem (bo też jego rzeczy), a nawet jeszcze z mamą, jako dorosłą osobą z autorytetem
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 07:36   #109
anahaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

Ile można wałkować ten sam temat? Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą historię
anahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 14:00   #110
Virginnia
Zadomowienie
 
Avatar Virginnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Krainy Królika
Wiadomości: 1 215
Dot.: problem z tandetną podróbką, co robić?

absolutnie nie będę rozstrzygać czy historia prawdziwa czy nie, ale myślę, że już niejedna osoba straciła kogoś bliskiego przez pożyczki/pieniądze/żyrowane kredyty.

Teraz w grę wchodzi 200 zł i dwie młode osoby
__________________

Edytowane przez Virginnia
Czas edycji: 2012-12-17 o 14:03
Virginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.