Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-29, 12:54   #1
zdezorientowana1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1

Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika


Witajcie dziewczyny,

Z wizażu korzystam wiele lat, mój prawdziwy nick znają moje przyjaciółki jeszcze z czasów liceum.. nie chcę ryzykować. Potrzebuję się wygadać.. Studiuję w mieście, pochodzę z malej miejscowości. W ostatnim czasie w moim życiu wiele mi nie wychodziło. Rozstanie z chłopakiem, byliśmy razem 2 lata, ciężko było pogodzić studia w mieście, ze spotkaniami z nim w rodzinnej miejscowości. W łóżku też nam nie wychodziło, nie potrafiłam osiągnąć orgazmu, mało się przed nim otwierałam.

Na studiach sesja, egzaminy, stres, wieczne pytania rodziców. Ale do sedna.. Kompletnie przesadziłam Miałam urodziny, wybrałyśmy się z przyjaciółkami do klubu z muzyka lat 80. Tam zawsze bawi się sporo, dużo starszych osób. Przesadziłyśmy z alkoholem. Od początku, w loży obok siedziało kilku, dużo starszych panów.. blisko 50. Pijane, tańczyłyśmy z nimi, śmiejąc się,że czujemy się jak na weselu. Błędem było to,że się rozdzieliliśmy wracając klubu. Byłam pijana, wróciłam z jednym z tych panów..on był trzeźwy, samochodem. Byłam zamroczona alkoholem i zgodziłam się wejść do jego mieszkania, niedaleko klubu..

Nie wiem jak to się stało, ale nagle zaczęliśmy się rozbierać na jego kanapie. Wiem, że to durne wytłumaczenie, nie mam pojęcia co mi się stało, nie byłam aż tak pijana, nie wykorzystał mnie na siłę. [bez szczegółów prosimy]
Obudziłam się rano u niego, powoli dochodziło do mnie co zrobiłam. On obok nagi, ja naga, na ziemi ubrania i zużyta prezerwatywa.

Obudził się i już na trzeźwo drugi uprawialiśmy seks. Znowu doszłam. Ubrałam się i odwiózł mnie do mojego mieszkania. Jestem przerażona, ja 23..on prawie 50. Przeraża mnie fakt, że on mnie zaspokoił. On chce się znowu spotkać, ja odczuwam takie podniecenie, że nie potrafię odmówić. Nie wiem co robić. Czy to zostawić, jestem w domu, dopiero wszystko do mnie dochodzi. Myślałam, że mam problem z seksem, jestem oziębła, z drugiej przeraża mnie fakt, że gość, który mógłby być moim ojcem włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka;(

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-05-29 o 13:14
zdezorientowana1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:15   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Skoro uprawiałaś z nim seks na trzeźwo no to chyba jednak tego chciałaś.Jeśli było Ci dobrze to dlaczego masz mieć wyrzuty sumienia?
Nie rozumiem o co Ci chodzi. O jego wiek? O wygląd jego ciała?
Gdybyś nie chciała tego seksu to pewnie nie byłoby tej powtórki "na trzeźwo" i nie miałabyś z tego satysfakcji.
Czy chodzi o to "co ludzie powiedzą"?
Jeśli tak to chyba nie ma czym się przejmować.
Mnie by zastanowiło czy seks z przypadkowym partnerem jest bezpieczny, czy facet jest zdrowy, czy nie pakuję się w romans z żonatym. Ale to, że seks mimo różnicy wieku był udany albo to jak się zachowywałam w czasie seksu chyba by mnie jakoś nie przerażało. Nie bardzo rozumiem tą Twoją panikę.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Przynajmniej już wiesz, że nie jesteś oziębła i nie masz problemu z seksem.
Widocznie potrzebujesz doświadczonego partnera.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:31   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Również nie rozumiem, o co Ci chodzi. Zrobiłaś to pierwszy raz z osobą świeżo poznaną. Może to być szok, ale tego chciałaś i sprawiło Ci to przyjemność. Nie musisz się tym chwalić. Możesz to zachować dla siebie. Jeśli się z tym źle czujesz, to nie powtarzaj tego. Jeśli chcesz kontynuować, to jak najbardziej, ale zastanów się, czy pasuje Ci taki układ FF (bo nie sadzę, żeby coś innego z tego wyszło).

Skończ z myśleniem, że wyszłaś na dziwkę. Możesz robić ze swoim ciałem, co chcesz i nikomu nic do tego. Wkurza mnie coś takiego.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:11   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cytat:
Napisane przez zdezorientowana1993 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

Z wizażu korzystam wiele lat, mój prawdziwy nick znają moje przyjaciółki jeszcze z czasów liceum.. nie chcę ryzykować. Potrzebuję się wygadać.. Studiuję w mieście, pochodzę z malej miejscowości. W ostatnim czasie w moim życiu wiele mi nie wychodziło. Rozstanie z chłopakiem, byliśmy razem 2 lata, ciężko było pogodzić studia w mieście, ze spotkaniami z nim w rodzinnej miejscowości. W łóżku też nam nie wychodziło, nie potrafiłam osiągnąć orgazmu, mało się przed nim otwierałam.

Na studiach sesja, egzaminy, stres, wieczne pytania rodziców. Ale do sedna.. Kompletnie przesadziłam Miałam urodziny, wybrałyśmy się z przyjaciółkami do klubu z muzyka lat 80. Tam zawsze bawi się sporo, dużo starszych osób. Przesadziłyśmy z alkoholem. Od początku, w loży obok siedziało kilku, dużo starszych panów.. blisko 50. Pijane, tańczyłyśmy z nimi, śmiejąc się,że czujemy się jak na weselu. Błędem było to,że się rozdzieliliśmy wracając klubu. Byłam pijana, wróciłam z jednym z tych panów..on był trzeźwy, samochodem. Byłam zamroczona alkoholem i zgodziłam się wejść do jego mieszkania, niedaleko klubu..

Nie wiem jak to się stało, ale nagle zaczęliśmy się rozbierać na jego kanapie. Wiem, że to durne wytłumaczenie, nie mam pojęcia co mi się stało, nie byłam aż tak pijana, nie wykorzystał mnie na siłę. [bez szczegółów prosimy]
Obudziłam się rano u niego, powoli dochodziło do mnie co zrobiłam. On obok nagi, ja naga, na ziemi ubrania i zużyta prezerwatywa.

Obudził się i już na trzeźwo drugi uprawialiśmy seks. Znowu doszłam. Ubrałam się i odwiózł mnie do mojego mieszkania. Jestem przerażona, ja 23..on prawie 50. Przeraża mnie fakt, że on mnie zaspokoił. On chce się znowu spotkać, ja odczuwam takie podniecenie, że nie potrafię odmówić. Nie wiem co robić. Czy to zostawić, jestem w domu, dopiero wszystko do mnie dochodzi. Myślałam, że mam problem z seksem, jestem oziębła, z drugiej przeraża mnie fakt, że gość, który mógłby być moim ojcem włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka;(
no i ekstra, super gość, świetny sex, czego tu żałować.

a to na końcu popraw na-prawdziwa kobieta.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 16:36   #5
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Też nie wiem w czym problem. Uprawiałaś fajny seks, miałaś orgazm, zabezpieczyłaś się. Facet był starszy ale i starsi mogą być naprawdę przystojni i świetni w łóżku. Co ci z kiepskiego seksu z rówieśnikiem? W końcu chodzi o to żeby było przyjemnie.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 17:05   #6
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Też nie widzę problemu. Nie spinaj się tak autorko, dopóki nikogo nie krzywdzisz to jest twój wybór co robisz ze swoim zyciem i nikt nie ma prawa Cię oceniać.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 09:20   #7
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Troche wulgarnie napisane to pod koniec..że też tak sama o sobie potrafisz..podobnie jak dziewczyny, myślę nie masz sie absolutnie czym przejmować. Nie Ty pierwsza nie ostatnia.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 19:26   #8
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Nie była to może rozsądna decyzja, ale grunt, że pomyśleliście chociaż o zabezpieczeniu. Jesteś wolna, nikogo nie zdradziłaś, więc moim zdaniem nie jest źle. Jeśli chcesz się z nim spotkać, to śmiało - dlaczego nie? Sama spotykałam się z dużo starszymi mężczyznami (nawet 27 lat starszymi ) i dziś wspominam to z sentymentem. W życiu nam co prawda nie wyszło, ale czego doświadczyłam, to moje.
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 21:17   #9
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Ejjj a czemu szczegóły zostały edytowane? ;p

Enviado desde mi VF-895N
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 08:03   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Ejjj a czemu szczegóły zostały edytowane? ;p

Enviado desde mi VF-895N
Bo podejrzewam, że autorka chciała wywołać guanoburzę, ale się jej nie udało.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 08:53   #11
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

To dobrze, ze mialas dobry seks.Przynajmniej wiesz ze z Toba jest ok, nie jestes zadna ozieba.
Teraz musisz zastanowic sie, co do Twoich partnerow.
Czy to ten mlody byl wyjatkowo zly w lozku, czy ten starszy byl wyjatkowo dobry.
Moze sprobuj z kims innm ? To nie zart.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 01:31   #12
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

@zdezorientowana1993
Cytat:
"Z wizażu korzystam wiele lat, mój prawdziwy nick znają moje przyjaciółki jeszcze z czasów liceum.. nie chcę ryzykować."
Krótka ta moja bytność na wizardzie, a tyle razy już widziałem ten schemat. To by wskazywało, że można tu mieć dowolną ilość kont, bo wszystkie te wstydliwe stare wyjadaczki ze skrywanymi problemami lub przygodami dostałyby już dawno bana.

Cytat:
"Nie wiem jak to się stało"
Jakie to słodkie.

Cytat:
"Obudził się i już na trzeźwo drugi uprawialiśmy seks."
Z całej tej wiadomości bije odczucie, że nie bardzo jesteś z siebie dumna, a poprzedni stosunek był efektem pijaństwa. Brakuje mi jakiegoś spoiwa w tej opowieści, które łączyłoby zachowanie A z treścią B. Np: brak kontroli nad chcicą.

Cytat:
" Jestem przerażona, ja 23..on prawie 50."
To znaczy na związek bym nie liczył. Przerażają Cię liczby czy fizjonomia dziadygi?


Cytat:
"Przeraża mnie fakt, że on mnie zaspokoił."
Huhu, on jest w posiadaniu czegoś, czego pragniesz, a nie możesz zapewnić sobie sama. Spora władza nad człowiekiem, czyż nie?

Cytat:
"On chce się znowu spotkać, ja odczuwam takie podniecenie, że nie potrafię odmówić."
A ja się kiedyś dziwiłem, że niektóre patriarchalne ultra religijne kultury zakazywały czy też dalej zakazują kobietom czerpania radości z igraszek. Więcej takich "nocontrol" i czasy średniowiecza nam przyszykują.

Cytat:
"Myślałam, że mam problem z seksem, jestem oziębła, z drugiej przeraża mnie fakt, że gość, który mógłby być moim ojcem włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka;( "
Bonusy dla dziadka:
+50 do walki z kryzysem wieku średniego
+30 do szpanu przed koleżkami
+10 pewności siebie
+20 męskości

No bo to w sumie dobra wizja, człek dziadzieje, traci wigor i młodość za pasem, a tu się trafi świeżutki pączek, co wije się jak nimfa w łóżku, nóżki się uginają, drży z podniecenia, jęczy i nie odmawia. Ledwie poznana i już oddana niewolnica żądzy.

Odnoszę też wrażenie, że Twoje podejście do seksu jest jak młodziutkiego czarodzieja, który odkrył magię, zachłysnął się i nie może zapanować. Nie zna swoich możliwości. Albo macha różdżką jak głupi i nic się nie dzieje (analogia z tamtym chłopaczkiem), albo w końcu coś wyjdzie i rozpieprza wszystko w drobny mak. Weźże się chociaż naucz ipsacji, może zwiększysz kontrolę i uniezależnisz od starych fiutów.

PS: "włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka" - jakie ładne ujęcie.

@MissChievousTess

Cytat:
"Jeśli było Ci dobrze to dlaczego masz mieć wyrzuty sumienia?"
13 latce też teoretycznie może być dobrze, więc kryterium hedoniczne w zasadzie jest średnie. No, może nienajszczęśliwszy przykład, ale wyrzuty sumienia kiedy zrobiło się coś po pijaku z niewiadomo kim są dość zrozumiałe.

@Adrianna_8
Cytat:
Nie musisz się tym chwalić.
No chociaż temu chłopaczkowi z cienką różdżką.

Cytat:
"Skończ z myśleniem, że wyszłaś na dziwkę. Możesz robić ze swoim ciałem, co chcesz i nikomu nic do tego. Wkurza mnie coś takiego."
Ładnych rzeczy uczą. A co na to Kościół?

Może też zaproponować następnym razem dziadkowi i jego kolegom zbiorcze bukkake co weekend. Nikomu nic do tego, zwłaszcza przyszłemu potencjalnemu partnerowi, takiemu, który szczerze pokocha i nie będzie żonatymi 50-latkiem szukającym podbicia ego.

@aneszna
Cytat:
"no i ekstra, super gość, świetny sex, czego tu żałować.

a to na końcu popraw na-prawdziwa kobieta."
Super gość - nic nam o nim nie wiadomo, poza tym, że przypuszczalnie umie operować różdżką i lubi muzykę lat 80.

Definicja prawdziwej kobiety obejmuje zdolność do osiągania orgazmów czy chodzenia do łóżka po pijaku z przypadkowo spotkanymi facetami? Oj, to mężczyznom znacznie trudniej osiągnąć "prawdziwość".

@aKatia
Cytat:
"W końcu chodzi o to żeby było przyjemnie."
Coraz mniej skomplikowane wyznają ludzie filozofie...

@thirky
Cytat:
"Nie spinaj się tak autorko, dopóki nikogo nie krzywdzisz to jest twój wybór co robisz ze swoim zyciem i nikt nie ma prawa Cię oceniać."
A w jakim urzędzie mogę ubiegać się o prawo oceny kogokolwiek?

Powiedziałbym na odwrót - że dopóki to Twój wybór co robisz ze swoim życiem, każdy ma prawo to ocenić. No wiadomo, raczej ubezwłasnowolnionych nie ma co oceniać.

@letik

Cytat:
"podobnie jak dziewczyny, myślę nie masz sie absolutnie czym przejmować."
"Podobnie jak" - chyba na dobre weszła faza na kółko wzajemnej adoracji.

Cytat:
"Nie Ty pierwsza nie ostatnia."
Bo dobrze jest brać przykład z innych ludzi.

Taki drobny disclaimer na końcu: przekora powyżej jest poniekąd efektem nudności, jakie wywołują u mnie zbiorczo jednogłośne opinie. Więc dla przeciwwagi trochę odmiennego podejścia.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 07:31   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
@zdezorientowana1993

Krótka ta moja bytność na wizardzie, a tyle razy już widziałem ten schemat. To by wskazywało, że można tu mieć dowolną ilość kont, bo wszystkie te wstydliwe stare wyjadaczki ze skrywanymi problemami lub przygodami dostałyby już dawno bana.


Jakie to słodkie.


Z całej tej wiadomości bije odczucie, że nie bardzo jesteś z siebie dumna, a poprzedni stosunek był efektem pijaństwa. Brakuje mi jakiegoś spoiwa w tej opowieści, które łączyłoby zachowanie A z treścią B. Np: brak kontroli nad chcicą.


To znaczy na związek bym nie liczył. Przerażają Cię liczby czy fizjonomia dziadygi?



Huhu, on jest w posiadaniu czegoś, czego pragniesz, a nie możesz zapewnić sobie sama. Spora władza nad człowiekiem, czyż nie?


A ja się kiedyś dziwiłem, że niektóre patriarchalne ultra religijne kultury zakazywały czy też dalej zakazują kobietom czerpania radości z igraszek. Więcej takich "nocontrol" i czasy średniowiecza nam przyszykują.


Bonusy dla dziadka:
+50 do walki z kryzysem wieku średniego
+30 do szpanu przed koleżkami
+10 pewności siebie
+20 męskości

No bo to w sumie dobra wizja, człek dziadzieje, traci wigor i młodość za pasem, a tu się trafi świeżutki pączek, co wije się jak nimfa w łóżku, nóżki się uginają, drży z podniecenia, jęczy i nie odmawia. Ledwie poznana i już oddana niewolnica żądzy.

Odnoszę też wrażenie, że Twoje podejście do seksu jest jak młodziutkiego czarodzieja, który odkrył magię, zachłysnął się i nie może zapanować. Nie zna swoich możliwości. Albo macha różdżką jak głupi i nic się nie dzieje (analogia z tamtym chłopaczkiem), albo w końcu coś wyjdzie i rozpieprza wszystko w drobny mak. Weźże się chociaż naucz ipsacji, może zwiększysz kontrolę i uniezależnisz od starych fiutów.

PS: "włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka" - jakie ładne ujęcie.

@MissChievousTess


13 latce też teoretycznie może być dobrze, więc kryterium hedoniczne w zasadzie jest średnie. No, może nienajszczęśliwszy przykład, ale wyrzuty sumienia kiedy zrobiło się coś po pijaku z niewiadomo kim są dość zrozumiałe.

@Adrianna_8

No chociaż temu chłopaczkowi z cienką różdżką.


Ładnych rzeczy uczą. A co na to Kościół?

Może też zaproponować następnym razem dziadkowi i jego kolegom zbiorcze bukkake co weekend. Nikomu nic do tego, zwłaszcza przyszłemu potencjalnemu partnerowi, takiemu, który szczerze pokocha i nie będzie żonatymi 50-latkiem szukającym podbicia ego.

@aneszna

Super gość - nic nam o nim nie wiadomo, poza tym, że przypuszczalnie umie operować różdżką i lubi muzykę lat 80.

Definicja prawdziwej kobiety obejmuje zdolność do osiągania orgazmów czy chodzenia do łóżka po pijaku z przypadkowo spotkanymi facetami? Oj, to mężczyznom znacznie trudniej osiągnąć "prawdziwość".

@aKatia

Coraz mniej skomplikowane wyznają ludzie filozofie...

@thirky

A w jakim urzędzie mogę ubiegać się o prawo oceny kogokolwiek?

Powiedziałbym na odwrót - że dopóki to Twój wybór co robisz ze swoim życiem, każdy ma prawo to ocenić. No wiadomo, raczej ubezwłasnowolnionych nie ma co oceniać.

@letik


"Podobnie jak" - chyba na dobre weszła faza na kółko wzajemnej adoracji.


Bo dobrze jest brać przykład z innych ludzi.

Taki drobny disclaimer na końcu: przekora powyżej jest poniekąd efektem nudności, jakie wywołują u mnie zbiorczo jednogłośne opinie. Więc dla przeciwwagi trochę odmiennego podejścia.
Chcialabym nadmienic ze tyle cytowania...taki twoj post dlugi a gunwo napisales.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 08:03   #14
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
@zdezorientowana1993

Krótka ta moja bytność na wizardzie, a tyle razy już widziałem ten schemat. To by wskazywało, że można tu mieć dowolną ilość kont, bo wszystkie te wstydliwe stare wyjadaczki ze skrywanymi problemami lub przygodami dostałyby już dawno bana.


Jakie to słodkie.


Z całej tej wiadomości bije odczucie, że nie bardzo jesteś z siebie dumna, a poprzedni stosunek był efektem pijaństwa. Brakuje mi jakiegoś spoiwa w tej opowieści, które łączyłoby zachowanie A z treścią B. Np: brak kontroli nad chcicą.


To znaczy na związek bym nie liczył. Przerażają Cię liczby czy fizjonomia dziadygi?



Huhu, on jest w posiadaniu czegoś, czego pragniesz, a nie możesz zapewnić sobie sama. Spora władza nad człowiekiem, czyż nie?


A ja się kiedyś dziwiłem, że niektóre patriarchalne ultra religijne kultury zakazywały czy też dalej zakazują kobietom czerpania radości z igraszek. Więcej takich "nocontrol" i czasy średniowiecza nam przyszykują.


Bonusy dla dziadka:
+50 do walki z kryzysem wieku średniego
+30 do szpanu przed koleżkami
+10 pewności siebie
+20 męskości

No bo to w sumie dobra wizja, człek dziadzieje, traci wigor i młodość za pasem, a tu się trafi świeżutki pączek, co wije się jak nimfa w łóżku, nóżki się uginają, drży z podniecenia, jęczy i nie odmawia. Ledwie poznana i już oddana niewolnica żądzy.

Odnoszę też wrażenie, że Twoje podejście do seksu jest jak młodziutkiego czarodzieja, który odkrył magię, zachłysnął się i nie może zapanować. Nie zna swoich możliwości. Albo macha różdżką jak głupi i nic się nie dzieje (analogia z tamtym chłopaczkiem), albo w końcu coś wyjdzie i rozpieprza wszystko w drobny mak. Weźże się chociaż naucz ipsacji, może zwiększysz kontrolę i uniezależnisz od starych fiutów.

PS: "włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka" - jakie ładne ujęcie.

@MissChievousTess


13 latce też teoretycznie może być dobrze, więc kryterium hedoniczne w zasadzie jest średnie. No, może nienajszczęśliwszy przykład, ale wyrzuty sumienia kiedy zrobiło się coś po pijaku z niewiadomo kim są dość zrozumiałe.

@Adrianna_8

No chociaż temu chłopaczkowi z cienką różdżką.


Ładnych rzeczy uczą. A co na to Kościół?

Może też zaproponować następnym razem dziadkowi i jego kolegom zbiorcze bukkake co weekend. Nikomu nic do tego, zwłaszcza przyszłemu potencjalnemu partnerowi, takiemu, który szczerze pokocha i nie będzie żonatymi 50-latkiem szukającym podbicia ego.

@aneszna

Super gość - nic nam o nim nie wiadomo, poza tym, że przypuszczalnie umie operować różdżką i lubi muzykę lat 80.

Definicja prawdziwej kobiety obejmuje zdolność do osiągania orgazmów czy chodzenia do łóżka po pijaku z przypadkowo spotkanymi facetami? Oj, to mężczyznom znacznie trudniej osiągnąć "prawdziwość".

@aKatia

Coraz mniej skomplikowane wyznają ludzie filozofie...

@thirky

A w jakim urzędzie mogę ubiegać się o prawo oceny kogokolwiek?

Powiedziałbym na odwrót - że dopóki to Twój wybór co robisz ze swoim życiem, każdy ma prawo to ocenić. No wiadomo, raczej ubezwłasnowolnionych nie ma co oceniać.

@letik


"Podobnie jak" - chyba na dobre weszła faza na kółko wzajemnej adoracji.


Bo dobrze jest brać przykład z innych ludzi.

Taki drobny disclaimer na końcu: przekora powyżej jest poniekąd efektem nudności, jakie wywołują u mnie zbiorczo jednogłośne opinie. Więc dla przeciwwagi trochę odmiennego podejścia.

Niestety sama prawda. Nie mam szacunku do takich zachowań u młodych kobiet? dziewczyn?

Jakoś mnie to nie dziwi bo będąc na studiach różne rzeczy widziałem ale przyszłą partnerkę jeśli miała by takie wybryki w swojej histori, na pewno by dyskwalifikowało coś takiego w moich oczach.

Mój ojciec niedawno skończył 55, szkoda słów.

Powiem więcej czułbym do takiej dziewczyny obrzydzenie jeśli chodzi o stały związek. Raczej potraktowałbym cię tak samo jak ten starszy gość, i nie wiązałbym przyszłości z dziewczyną która lubi starszych panów.

Twoje ciało i z tym że to tylko jej decyzja i ma do tego prawo się absolutnie zgadzam. Forum, wiec wyrażam opinie.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:12   #15
Pilar_Ternera
Raczkowanie
 
Avatar Pilar_Ternera
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 190
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Ja na twoim miejscu po prostu nie chwaliłabym się tym nikomu, to twoje życie i twój seks więc zachowaj wszystko dla siebie. Nie jesteś dziwką, po prostu zaspokoiliście się na wzajem i tyle jeśli masz wyrzuty sumienia to już się nie umawiajcie
Pilar_Ternera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:49   #16
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
@zdezorientowana1993

Krótka ta moja bytność na wizardzie, a tyle razy już widziałem ten schemat. To by wskazywało, że można tu mieć dowolną ilość kont, bo wszystkie te wstydliwe stare wyjadaczki ze skrywanymi problemami lub przygodami dostałyby już dawno bana.


Jakie to słodkie.


Z całej tej wiadomości bije odczucie, że nie bardzo jesteś z siebie dumna, a poprzedni stosunek był efektem pijaństwa. Brakuje mi jakiegoś spoiwa w tej opowieści, które łączyłoby zachowanie A z treścią B. Np: brak kontroli nad chcicą.


To znaczy na związek bym nie liczył. Przerażają Cię liczby czy fizjonomia dziadygi?



Huhu, on jest w posiadaniu czegoś, czego pragniesz, a nie możesz zapewnić sobie sama. Spora władza nad człowiekiem, czyż nie?


A ja się kiedyś dziwiłem, że niektóre patriarchalne ultra religijne kultury zakazywały czy też dalej zakazują kobietom czerpania radości z igraszek. Więcej takich "nocontrol" i czasy średniowiecza nam przyszykują.


Bonusy dla dziadka:
+50 do walki z kryzysem wieku średniego
+30 do szpanu przed koleżkami
+10 pewności siebie
+20 męskości

No bo to w sumie dobra wizja, człek dziadzieje, traci wigor i młodość za pasem, a tu się trafi świeżutki pączek, co wije się jak nimfa w łóżku, nóżki się uginają, drży z podniecenia, jęczy i nie odmawia. Ledwie poznana i już oddana niewolnica żądzy.

Odnoszę też wrażenie, że Twoje podejście do seksu jest jak młodziutkiego czarodzieja, który odkrył magię, zachłysnął się i nie może zapanować. Nie zna swoich możliwości. Albo macha różdżką jak głupi i nic się nie dzieje (analogia z tamtym chłopaczkiem), albo w końcu coś wyjdzie i rozpieprza wszystko w drobny mak. Weźże się chociaż naucz ipsacji, może zwiększysz kontrolę i uniezależnisz od starych fiutów.

PS: "włożył mi a ja jęczałam jak zwykła dziwka" - jakie ładne ujęcie.

@MissChievousTess


13 latce też teoretycznie może być dobrze, więc kryterium hedoniczne w zasadzie jest średnie. No, może nienajszczęśliwszy przykład, ale wyrzuty sumienia kiedy zrobiło się coś po pijaku z niewiadomo kim są dość zrozumiałe.

@Adrianna_8

No chociaż temu chłopaczkowi z cienką różdżką.


Ładnych rzeczy uczą. A co na to Kościół?

Może też zaproponować następnym razem dziadkowi i jego kolegom zbiorcze bukkake co weekend. Nikomu nic do tego, zwłaszcza przyszłemu potencjalnemu partnerowi, takiemu, który szczerze pokocha i nie będzie żonatymi 50-latkiem szukającym podbicia ego.

@aneszna

Super gość - nic nam o nim nie wiadomo, poza tym, że przypuszczalnie umie operować różdżką i lubi muzykę lat 80.

Definicja prawdziwej kobiety obejmuje zdolność do osiągania orgazmów czy chodzenia do łóżka po pijaku z przypadkowo spotkanymi facetami? Oj, to mężczyznom znacznie trudniej osiągnąć "prawdziwość".

@aKatia

Coraz mniej skomplikowane wyznają ludzie filozofie...

@thirky

A w jakim urzędzie mogę ubiegać się o prawo oceny kogokolwiek?

Powiedziałbym na odwrót - że dopóki to Twój wybór co robisz ze swoim życiem, każdy ma prawo to ocenić. No wiadomo, raczej ubezwłasnowolnionych nie ma co oceniać.

@letik


"Podobnie jak" - chyba na dobre weszła faza na kółko wzajemnej adoracji.


Bo dobrze jest brać przykład z innych ludzi.

Taki drobny disclaimer na końcu: przekora powyżej jest poniekąd efektem nudności, jakie wywołują u mnie zbiorczo jednogłośne opinie. Więc dla przeciwwagi trochę odmiennego podejścia.

No i? Co w związku z tym?

Może ci się to nie podobać ale ludzie uprawiają seks. Czasem tego żałują , częściej nie. Ja bym bardziej żałowała kiepskiego seksu i zmarnowanego czasu z byle jakim partnerem niż kilku świetnych numerków z totalnie obcą osobą. A że tobie to nie pasuje? Nie moj problem tylko twój.

A to co zacytowałeś niegrzecznie wyrywając z kontekstu, to powtórzę raz jeszcze, w seksie chodzi o przyjemność i generalnie dlatego ludzie go uprawiają.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2016-06-01 o 10:53
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 13:32   #17
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

@kennedy
Cytat:
"Chcialabym nadmienic ze tyle cytowania...taki twoj post dlugi a gunwo napisales."
Paradoksalnie Twój post jest jeszcze dłuższy i nic nowego nie wnosi. W sensie, że przyspamiłaś nieźle, następnym razem wystarczy walnąć coś a'la "Ad Sheev" zamiast kopiować całość.
Co do zdolności interpretacyjnych, podobnie jak kultury, nie wymagam ich od każdego.

@Rhapsody1
Cytat:
"Niestety sama prawda. Nie mam szacunku do takich zachowań u młodych kobiet? dziewczyn? "
Szczerze to średnio mnie to obchodzi, gdyż wyznaję zasadę, że im więcej na świecie szeroko pojętego kurewstwa, tym łatwiej oddzielać ziarno od plew, to jednak podobną opinię miałbym w kwestii takiego zachowania również u młodych mężczyzn.

Cytat:
"Jakoś mnie to nie dziwi bo będąc na studiach różne rzeczy widziałem ale przyszłą partnerkę jeśli miała by takie wybryki w swojej histori, na pewno by dyskwalifikowało coś takiego w moich oczach."
Dlatego, widzisz, pojawiają się tu rady: "zachowaj to dla siebie, nie chwal się nikomu, to tylko twoja sprawa, rób co chcesz, tylko ciii"
Cytat:
"Powiem więcej czułbym do takiej dziewczyny obrzydzenie jeśli chodzi o stały związek. Raczej potraktowałbym cię tak samo jak ten starszy gość, i nie wiązałbym przyszłości z dziewczyną która lubi starszych panów."
Obrzydzenie do splugawionej dziewczyny, hohoho. W drugim zdaniu wyczuwam podwójne standardy.

@aKatia
Chyba Wam się dziadek Palpy spodobał, tyle go tu wstawiacie... a, macie jeszcze jednego:


Cytat:
"Może ci się to nie podobać ale ludzie uprawiają seks."
No bo to takie straszne, jak w ogóle można robić coś tak obrzydliwego.

Cytat:
"Czasem tego żałują , częściej nie."
Truism boost upgrade + 2 levels.

Cytat:
"Ja bym bardziej żałowała kiepskiego seksu i zmarnowanego czasu z byle jakim partnerem niż kilku świetnych numerków z totalnie obcą osobą."
Dobry i zły glina attempt failed. Nie ze mno takie numery.

Cytat:
" A że tobie to nie pasuje?"
Nie pasuje mi jednogłośna opinia.

Cytat:
"Nie moj problem tylko twój."
I nie wiedzieć czemu zajmujesz się tym moim wielkim problemem z wyższym poziomem wyczuwalnej pretensji niż moje sardoniczne teksty.

Cytat:
"A to co zacytowałeś niegrzecznie wyrywając z kontekstu, to powtórzę raz jeszcze"
"To powtórzę jeszcze raz."

Cytat:
"... w seksie chodzi o przyjemność i generalnie dlatego ludzie go uprawiają."
Truism boost upgrade + 4 levels.

Co się tyczy kontekstów, seks też nie jest od niego wolny, czego zdajesz się w ogóle nie dostrzegać. Zatem przyjemność przyjemnością, a puszczalstwo puszczalstwem. That's all.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 18:01   #18
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Łudziłam się że zobaczę odpowiedź mającą jakikolwiek sens.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 23:38   #19
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

@aKatia
Cytat:
"Łudziłam się że zobaczę odpowiedź mającą jakikolwiek sens."
Tak mi przykro.


"Co do zdolności interpretacyjnych, nie wymagam ich od każdego."
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 09:06   #20
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Przesadziłam..totalna dezorientacja i panika

Cóż, ja by nie chciała mieć faceta do łóżka, czy na stałe, z taką różnicą wieku, jako eksperyment - być może Ale wracając do sedna - nie zrobiłaś nic złego i dziwkarskiego, po prostu było to szalone, spontaniczne, i może właśnie między innymi tego ci brakowało. Musisz mieć teraz grubą skórę, bo jeśli to się wyda, to chętni do nazwania cię dziwką itp. znajdą się zawsze, wiesz o tym. Także - powodzenia życzę
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 10:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.