sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-20, 20:54   #1
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Question

sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?


Pomó¿cie - zakocha³am siê w mê¿czy¼nie (mamy po 29 lat),
na 1 spotkaniu uporawiali¶my sex (nie mogê siê opanowaæ). Regularnie siê spotykamy (raz w tygodniu) i zawsze poziom namiêtno¶ci jest ogromny - koñczy siê sexem - (zreszt± nie widzê w tym nic z³ego).
Oboje jeste¶my singlami. On jest bardzo tajemniczy - ja otwarta .
Chcia³abym aby¶my byli razem w zwi±zku - tylko jak o tym poinformowaæ? Jak siê przekonaæ czy jest tylko ze mna dla sexu czy co¶ do mnie czuje? my¶la³am , zeby zakomunikowaæ, ¿e nie powinny¶my uprawiaæ sexu (choæ uwielbiam) czy to dobry pomys³? Pomó¿cie - jestem ¶lepo zakochana i nie widzê prawdy.
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:07   #2
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Zaprasza Ciê gdzie¶? Mo¿e robi jakie¶ niespodzianki? Interesuje siê Twoim ¿yciem, zdrowiem, prac±, przygodami (inne rzeczy ni¿ seksualne)?
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:09   #3
sillvvia
Zadomowienie
 
Avatar sillvvia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jas³o
Wiadomo¶ci: 1 534
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Mo¿e wystarczy z nim porozmawiaæ. Piszesz, ¿e macie po 29 lat wiêc mo¿na powiedzieæ, ¿e jeste¶cie doro¶li. Chocia¿ ró¿nie to bywa u ludzi. Porozmawiajcie wiêc jak doro¶li, powiedz co my¶lisz, czego oczekujesz. Dowiesz siê czego on oczekuje od Ciebie i co mysli o waszym hmm.. "uk³adzie".
__________________
"Nie licz±c mi³o¶ci, aktem najwiêkszego optymizmu jest kupowanie butów. [...] Chcemy doczekaæ jutra, ale je¶li kupujemy nowe buty albo je¶li siê zakochujemy, znaczy to, ¿e zamierzamy tu jutro byæ."
Jonathan Carroll
Muzeum psów



WYMIANKA
sillvvia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:13   #4
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 819
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Napisa³a¶, ¿e jeste¶ otwarta, wiêc mo¿e powinna¶ powiedzieæ mu wprost, czego oczekujesz, ¿e seks spotkania to za ma³o i chcesz czego¶ wiêcej. Robicie w ogóle co¶ razem, wychodzicie gdzie¶, do kina, na kolacjê, czy spotkanie to tylko ³ó¿ko, a potem ka¿de z Was wraca do siebie?
On na pewno jest sam? Skoro tajemniczy, to mo¿e ukrywa rodzinê, ¿onê? Wtedy na Twoim miejscu da³abym sobie spokój.
RubyFaelivrin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:18   #5
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Znamy sie od niedawna - on pracuje 6 dni w tygodniu -od 3 po poludniu do 11 wieczorem) spotykamy siê wiêc rano u niego (nie mieszkam sama).prawdê mówi±c- nie zaprasza mnie nigdzie ;(( . Interesuje siê wszystkimi apektami mojego ¿ycia

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

co jesli on powie ze nie chce niczego wiêcej ,,,tego siê w³a¶nie bojê - ze z³amie mi serce....;(
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:19   #6
cleo2205
Raczkowanie
 
Avatar cleo2205
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Klasyczne "friends with benefits"... Nie oceniam, ale ja bym nie spaja³a zwi±zku seksem..To raczej nie ma szansy bytu, je¶li ludzi ³±czy tylko seks...Facet mo¿e "umilaæ sobie czas" równie¿ z innymi paniami..
Zastanów siê wiêc czy chodzi Ci tylko o chwilowe zaspokojenie swoich potrzeb czy mo¿e o co¶ innego?
cleo2205 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:24   #7
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

No có¿ wiêc niestety na moje oko on nie chce niczego wiêcej, ma seks z dostaw± do domu w dogodnym dla niego terminie.
Gdyby uwa¿a³ Ciê za kobietê do zwi±zku to znalaz³by czas na randki i dawa³by Ci do zrozumienia ¿e chodzi mu o Ciebie, a seks jest dodatkiem. Dzwoni³by i pisa³, czasem sprawia³ niespodzianki, na pewno nie by³oby spotkañ 1x tydzieñ na seks i to szybko ¿eby siê do pracy nie spó¼niæ. Przykro mi, lepiej bêdzie dla Ciebie ¿eby to uci±æ bo Ty siê anga¿ujesz i Ty bêdziesz cierpieæ
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 21:26   #8
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

a je¶li równocze¶nie z Tob± bzyka 5 innych lasek z dyskoteki?
Mam nadzieje ¿e macie dobre zabezpieczenie.

jak najszybciej przeprowadz rozmowe, dowiedz sie czy spotyka sie z inn± kobiet±/-tami, co s±dzi o Waszej relacji. Je¶li powie co¶ w stylu ¿e znajomo¶æ lu¼na + seks to ju¿ wiesz na czym stoisz. Ale mo¿liwe ¿e nikogo innego nie bzyka i byc moze czuje podobnie jak Ty i chcialby czegos wiecej.
findsomething jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:27   #9
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 819
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
co jesli on powie ze nie chce niczego wiêcej ,,,tego siê w³a¶nie bojê - ze z³amie mi serce....;(
Co? Bêdziesz wiedzia³a, by nastêpnym razem nie zaczynaæ znajomo¶ci od ³ó¿ka, bo ¼le to siê mo¿e skoñczyæ. Niech (on czy kto¶ nastêpny) poznaje Ciê powoli, nie podawaj siebie na tacy, bo nie bêdzie mu siê chcia³o Ciê zdobywaæ.
RubyFaelivrin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 21:34   #10
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

dziêki za rady.. tylko uwielbiam sex - i nie moge siê opanowaæ - a szczególnie jak jestem zauroczona ch³opakiem...
nie wim jak mozna byc z kim i mieæ sex po kilku miesi±cach?? ( i mo¿e w tym tkwi mój problem)

Edytowane przez kokosowalove
Czas edycji: 2011-09-20 o 21:36
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 01:06   #11
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomo¶ci: 5 383
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
Pomó¿cie - zakocha³am siê w mê¿czy¼nie (mamy po 29 lat),
na 1 spotkaniu uporawiali¶my sex (nie mogê siê opanowaæ). Regularnie siê spotykamy (raz w tygodniu) i zawsze poziom namiêtno¶ci jest ogromny - koñczy siê sexem - (zreszt± nie widzê w tym nic z³ego).
Oboje jeste¶my singlami. On jest bardzo tajemniczy - ja otwarta .
Chcia³abym aby¶my byli razem w zwi±zku - tylko jak o tym poinformowaæ? Jak siê przekonaæ czy jest tylko ze mna dla sexu czy co¶ do mnie czuje? my¶la³am , zeby zakomunikowaæ, ¿e nie powinny¶my uprawiaæ sexu (choæ uwielbiam) czy to dobry pomys³? Pomó¿cie - jestem ¶lepo zakochana i nie widzê prawdy.
Kurcze to poziom zakochania niezly skoro juz od seksu siê zaczelo,ale dobra ;]
Moim zdaniem najlepiej zapytac wprost i nie pokazywac o co Ci do konca chodzi,bo nie wiadomo co to za typ.I tyle.Rozmowa.

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za rady.. tylko uwielbiam sex - i nie moge siê opanowaæ - a szczególnie jak jestem zauroczona ch³opakiem...
nie wim jak mozna byc z kim i mieæ sex po kilku miesi±cach?? ( i mo¿e w tym tkwi mój problem)
A niektórzy nawet czekaj± do slubu..
moze jestes seksocholiczka?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 02:14   #12
majasonia
Raczkowanie
 
Avatar majasonia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: dziki wschód
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Kiedy siê spotkacie nastêpnym razem, mo¿e zamiast (najpierw) i¶æ do ³ó¿ka, naprowad¼ go delikatnie na temat "uoficjalnienia" Waszej relacji Obserwuj jak zareaguje.

Nie chcê Ciê zasmuciæ ale faceci pod tym wzglêdem s± jednak z regu³y pro¶ci - je¶li mê¿czyzna chce zwi±zku z kobiet±, to po prostu do niego d±¿y, nie bawi±c siê w podchody. Tak ¿e gdyby by³ zainteresowany czym¶ wiêcej, to raczej by³oby to widaæ...

W tej chwili go¶æ ma ¶wietny seks z fajn± dziewczyn±, który nic go nie kosztuje. ¯adnych zobowi±zañ. Niby czemu mia³by sobie odmawiaæ?
majasonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 03:10   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
Pomó¿cie - zakocha³am siê w mê¿czy¼nie (mamy po 29 lat),
na 1 spotkaniu uporawiali¶my sex (nie mogê siê opanowaæ). Regularnie siê spotykamy (raz w tygodniu) i zawsze poziom namiêtno¶ci jest ogromny - koñczy siê sexem - (zreszt± nie widzê w tym nic z³ego).
Oboje jeste¶my singlami. On jest bardzo tajemniczy - ja otwarta .
Chcia³abym aby¶my byli razem w zwi±zku - tylko jak o tym poinformowaæ? Jak siê przekonaæ czy jest tylko ze mna dla sexu czy co¶ do mnie czuje? my¶la³am , zeby zakomunikowaæ, ¿e nie powinny¶my uprawiaæ sexu (choæ uwielbiam) czy to dobry pomys³? Pomó¿cie - jestem ¶lepo zakochana i nie widzê prawdy.
Co za paradoks... Nie wstydzisz siê seksu na 1 spotkaniu, a powiedzieæ o uczuciach ju¿ tak? Je¶li co¶ do faceta poczu³a¶, najlepiej powiedzieæ mu to jak najszybciej, by wiedzieæ, "na czym siê stoi". Pó¼niej, w razie "pora¿ki", bêdzie gorzej. Lepiej nie wyskakiwaæ od razu z jak±¶ ogromn± mi³o¶ci±, tylko powiedzieæ, ¿e dla Ciebie, to nie tylko seks i ¿e bardzo, ale to bardzo go polubi³a¶. Je¶li facet jest w miarê komunikatywny, podejmie rozmowê.
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 07:01   #14
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Jest mo¿liwe, ¿e jak mu powiesz, ¿e jeste¶ w nim zakochana, to on siê ju¿ do ciebie nie odezwie, przewiduj±c k³opoty zamiast fajnego seksu bez zobowi±zañ. I ju¿ bêdziesz dok³adnie wiedzia³a na czym stoisz.
Nie jest mo¿liwe, ¿e z czasem siê w tobie zakocha tylko dlatego, ¿e ma z tob± fajny seks.
Bywa, ¿e znajomo¶æ zaczyna siê od seksu, bo tak iskrzy, ¿e nie da rady inaczej (mam takich znajomych - s± razem od 14 lat, a w³a¶nie tak zaczêli, a sama z moim by³ym przesz³am do seksu, jak jeszcze byli¶my kilkudniowymi znajomymi), ale wtedy zaraz po, ta relacja zaczyna³a siê rozrastaæ, facet proponowa³ co¶ poza seksem, wychodzi siê do ludzi, nie spotyka tylko u niego w domu. A ten twój wcale nie d±¿y do zwiêkszenia zakresu tejrelacji, wiêc raczej to nie ten przypadek.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 10:06   #15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
co jesli on powie ze nie chce niczego wiêcej ,,,tego siê w³a¶nie bojê - ze z³amie mi serce....;(
i wlasnie dlatego wiekszosc dziewczyn powinna z pojsciem do lozka poczekac az beda mialy pewnosc co on na to powie lub nawet co na to powiedzial! no chyba, ze ida do lozka z gory z zalozeniem, ze to chwilowa przygoda/zaspokojnie sie, to wtedy niech robia co chca.

autorko, przestan sie do niego na chwile odzywac, nie jedz do niego, zamilknij (swoja droga, ze brakuje Ci tylko szyldu na samochodzie 'z dostawa do domu'! ) i zobaczysz czy bedzie staral sie Ciebie odszukac.. musisz mu sie teraz troche 'wymknac' po prostu, zeby sprawdzic jego reakcje na to.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2011-09-21 o 10:08
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 10:26   #16
cleo2205
Raczkowanie
 
Avatar cleo2205
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 141
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ

A niektórzy nawet czekaj± do slubu..
moze jestes seksocholiczka?
Popieram my¶l Kole¿anki Takie parcie na seks to te¿ uzale¿nienie, które mo¿na wyleczyæ.
cleo2205 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 11:05   #17
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

faktycznie - nie powinnam zaczyna znajomosci przez ³ó¿ko....
Wys³a³am kolesiowi sms (sorry nie mogê czekaæ ca³y tydzieñ zeby z nim porozmawiaæ - to za d³ugo). Zapyta³am go jak widzi nasz± relacjê , czy co¶ czuje do mnie czy chce pozostawiæ j± tak±, jaka jest do tej pory (sex z dostaw± do domu hahhaha . Zobaczymy co odpowie.
Uwierzcie, nie zakochujê siê czêsto - ale w tej tym dziwnym stanie ''zakochania'' jestem bezrada jak dziecko - po prostu nie panujê nad t± chemi± w moim mózgu.

Tym bardziej ten facet- nie jest facetem zaradnym finansowo - zyciowa fajt³apa normalnie -(w skrócie -nie ma w sobie wiele cech które ceniê u faceta) ale po prostu jest miêdzy nami taka energia i taki magnetyzm, ¿e trudno opisaæ....

Mozliwe ze facet mnie wykorzystuje - wie, ¿e bardzo mi na nim zale¿y (dlaczego ludzie to robi±???)
Ale jest opcja, ¿e pozory czasem mog± myliæ (nie ma kasy ostanio - mo¿e go nie staæ, komu¶ wisia³ otatnio itd.)

Czas poka¿e . Teraz widzê ze jestm naiwna i kompletnie zielona w sprawach damsko- mêskich,,,nie lubiê gier.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez cleo2205 Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram my¶l Kole¿anki Takie parcie na seks to te¿ uzale¿nienie, które mo¿na wyleczyæ.
.. nie rozumiem jak mo¿na czekaæ do ¶lubu -
przeciêz namiêtno¶c do osoby któr± siê kocha jest tak silna...
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 11:24   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez cleo2205 Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram my¶l Kole¿anki Takie parcie na seks to te¿ uzale¿nienie, które mo¿na wyleczyæ.
Parcie na seks to nie jest uzale¿nienie, które trzeba wyleczyæ. S± kobiety, które lubi± seks i co w tym z³ego? Jest ¼le, je¶li seks jest narzêdziem do przywi±zania do siebie drugiej osoby albo prób± przyspieszenia biegu sprawy. Je¶li ma dawaæ z³udne poczucie bezpieczeñstwa. Seks dla seksu nie jest czym¶, co trzeba leczyæ, bez przesady.
Zaproponuj facetowi wyj¶cie z Twoimi znajomymi, tak na pocz±tek dowiesz siê, czy chce czego¶ wiêcej.
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 11:35   #19
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 1 115
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Najpierw powinien byæ zwi±zek, a potem seks. Chyba
Skoro macie 29 lat to chyba umiecie powa¿nie porozmawiaæ. Je¶li nie odpowiada Ci taki uk³ad to powiedz mu o tym i nie choæ do ³ó¿ka. Jak on przestanie siê odzywaæ i odpu¶ci sobie znajomo¶æ z Tob± to bêdziesz jasno widzia³a, ¿e by³ z Tob± tylko dla seksu i o zwi±zku nie ma co marzyæ.
__________________
Nie obiecam Ci, ¿e bêdê bezb³êdna, ale obiecam, ¿e bêdê zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 11:42   #20
filia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
Uwierzcie, nie zakochujê siê czêsto - ale w tej tym dziwnym stanie ''zakochania'' jestem bezrada jak dziecko - po prostu nie panujê nad t± chemi± w moim mózgu
patrz podpis


Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
.. nie rozumiem jak mo¿na czekaæ do ¶lubu
mo¿na, mo¿na...
Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
.. przecie¿ namiêtno¶c do osoby któr± siê kocha jest tak silna...
na szczê¶cie mamy jeszcze rozum i woln± wolê
__________________
Zakochanie - to relacja miêdzyosobowa wynikaj±ca z upodobania sobie w kim¶, powoduj±cego zale¿no¶æ emocjonaln± od tego kogo¶. Na miarê si³y owej zale¿no¶ci nastêpuje proporcjonalnie: utrata zdrowego rozs±dku oraz zdolno¶ci do samodecydowania.
o. Pawe³ Gu¿yñski OP
filia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 12:04   #21
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

odpisa³ - ''¿e czuje co¶ do mnie , ale nie jest zaangazowany w zwi±zek w takim stopniu jak ja. Nie szuka czego¶ powa¿nego za szybko...i chce aby¶my zostali w takim zwi±zku i zobaczyli gdzie nas to zaprowadzi..''

odpisalam : ze taki zwi±zek mi nie odpowiada i ze nie przyjade juz do niego. Jednak gdy pewnego dnia bedzie chcial mnie gdzie¶ zaprosic- zna moj numer....


Kamie z serca mi spadl - WIEEELKIE DZIÊKI ZA WASZE RADY I
WSPARCIE -
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 13:28   #22
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 678
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

i napisa³ co¶ ?
manio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 15:46   #23
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomo¶ci: 5 383
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie - nie powinnam zaczyna znajomosci przez ³ó¿ko....
Wys³a³am kolesiowi sms (sorry nie mogê czekaæ ca³y tydzieñ zeby z nim porozmawiaæ - to za d³ugo). Zapyta³am go jak widzi nasz± relacjê , czy co¶ czuje do mnie czy chce pozostawiæ j± tak±, jaka jest do tej pory (sex z dostaw± do domu hahhaha . Zobaczymy co odpowie.
Uwierzcie, nie zakochujê siê czêsto - ale w tej tym dziwnym stanie ''zakochania'' jestem bezrada jak dziecko - po prostu nie panujê nad t± chemi± w moim mózgu.

Tym bardziej ten facet- nie jest facetem zaradnym finansowo - zyciowa fajt³apa normalnie -(w skrócie -nie ma w sobie wiele cech które ceniê u faceta) ale po prostu jest miêdzy nami taka energia i taki magnetyzm, ¿e trudno opisaæ....

Mozliwe ze facet mnie wykorzystuje - wie, ¿e bardzo mi na nim zale¿y (dlaczego ludzie to robi±???)
Ale jest opcja, ¿e pozory czasem mog± myliæ (nie ma kasy ostanio - mo¿e go nie staæ, komu¶ wisia³ otatnio itd.)

Czas poka¿e . Teraz widzê ze jestm naiwna i kompletnie zielona w sprawach damsko- mêskich,,,nie lubiê gier.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



.. nie rozumiem jak mo¿na czekaæ do ¶lubu -
przeciêz namiêtno¶c do osoby któr± siê kocha jest tak silna...
No u Ciebie wyj±tkowo skoro ci±gle myslisz tylko o tym ja uwazam,ze to moze byc choroba mpt bo w kazdym przypadku co za duzo to nie zdrowo.Dziewczyna szuka sobie FACETA NA CALE ZYCIE a nie goscia na chwilê,wiec skoro odrazu ciagnie go do lozka,to co to moze znaczyc dla faceta?
Poza tym to naprawdê jest niezdrowe zeby np dzien w dzien niewiadomo ile razy to robic..

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
odpisa³ - ''¿e czuje co¶ do mnie , ale nie jest zaangazowany w zwi±zek w takim stopniu jak ja. Nie szuka czego¶ powa¿nego za szybko...i chce aby¶my zostali w takim zwi±zku i zobaczyli gdzie nas to zaprowadzi..''

odpisalam : ze taki zwi±zek mi nie odpowiada i ze nie przyjade juz do niego. Jednak gdy pewnego dnia bedzie chcial mnie gdzie¶ zaprosic- zna moj numer....


Kamie z serca mi spadl - WIEEELKIE DZIÊKI ZA WASZE RADY I
WSPARCIE -
Mówi³am
Takze wiesz,ok chcesz seksu z facetem.. ja bym wolala sprawdzic jaki jest zamiast odrazu miec parcie.Nie wierzê,ze warto poznajac faceta odrazu pierwsze co robic to testowac go w lozku.Nie znasz go,nie wiesz nic o nim,moze jest nosicielem choroby,bo bzyka siê za przeproszeniem z byle kim,a ze ciacho to to wykorzystuje..
Jak dla mnie tyle o seksie pisalas,ze naprawdê moze cos Ci byc..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 16:14   #24
Screamedy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Mam taki sam problem. A mianowicie przespa³am siê z facetem z którym wcze¶niej krêci³a moja najlepsza przyjació³ka (!) Miêdzy mn± a tym go¶ciem jest ogromna namiêtno¶æ, ostatnio te¿ ca³owali¶my siê na imprezie ale nie dosz³o do seksu. Okropnie mnie do niego ci±gnie, nigdy wcze¶niej nie spotka³am siê z takimi emocjami. Mog³abym z nim spêdzaæ w ³ó¿ku ca³e dnie. Jemu te¿ to siê podoba, mówi³ ¿e chcia³by mieæ tak± ponêtn± kobietê itp. Pisze z nim czasami, on chcia³by to powtórzyæ. Z tym ¿e jest jeden ma³y problem, on jest cholernym psem na baby. Do czego d±¿ê .... nie wiem co mam robiæ ;o ? co¶ mnie tak bardzo ci±gnie do niego, chcia³abym go mieæ TERAZ TU przy sobie ale z drugiej strony nie mog³abym byæ z nim chyba w zwi±zku. Poza tym jako¶ tak gadka nam nie idzie jak piszemy ze sob±, albo to mi sie wydaje bo bojê siê pytaæ go o cokolwiek ¿eby nie wyj¶æ na jak±¶ w¶cipsk± ciekawsk± dziewuche. CO O TYM MY¦LICIE ?
Screamedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 16:16   #25
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

nic nie napisa³.
potrwa to zapewne parê dni...
w ka¿dym razie jak bedzie mu zaleza³o- to siê na pewno odezwie. )
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 17:37   #26
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

mój t¿ powiedzia³ kiedy¶, ¿e z dziewczyn±, z któr± wcze¶niej siê prze¶pi nie stworzy siê dobrego zwi±zku. wiem, ¿e nie tylko on tak my¶li ale tak¿e wielu moich znajomych p³ci przeciwnej.
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 18:30   #27
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;29534008]i wlasnie dlatego wiekszosc dziewczyn powinna z pojsciem do lozka poczekac az beda mialy pewnosc co on na to powie lub nawet co na to powiedzial! no chyba, ze ida do lozka z gory z zalozeniem, ze to chwilowa przygoda/zaspokojnie sie, to wtedy niech robia co chca.

[/QUOTE]
Dok³adnie. Na Wiza¿u mnóstwo dziewczyn pisze, ¿e ich zwi±zek zacz±³ siê od seksu i wszystko jest ok. Nie przeczê, ¿e tak jest i ¿e w takiej sytuacji zwi±zek nie jest mo¿liwy. Jednak jest to zdecydowana mniejszo¶æ. Warto wpierw poznaæ trochê faceta i zorientowaæ siê, czy przypadkiem nie ma ¿ony, dziewczyny "na sta³e" lub gromadki dzieci, na które p³aci alimenty (a np. same chcemy mieæ ca³a gromadkê i w tym przypadku taka opcja odpada pod wzglêdem finansowym choæby. 1 z wielu przyk³adów). Oczywi¶cie, nie piszê tu o laskach, które po prostu chc± siê zabawiæ i tyle. Jednak w¶ród tzw. otwartych, ale niekoniecznie chêtnych na przygody na 1 raz (w grê wchodzi jakie¶ zauroczenie) po takich zabawach czêsto pojawia siê "ojej, co siê sta³o? Facet siê nie odzywa lub nagle nie ma czasu, ewentualnie ma mnie w ty³ku, a by³o tak fajnie". Jasne, by³o fajnie, ale w ³ó¿ku. Na ³ó¿ku nie mo¿na budowaæ zwi±zku (tak, wiem, s± laski, które od niego zaczê³y i jest wszystko piêknie).

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za rady.. tylko uwielbiam sex - i nie moge siê opanowaæ - a szczególnie jak jestem zauroczona ch³opakiem...
nie wim jak mozna byc z kim i mieæ sex po kilku miesi±cach?? ( i mo¿e w tym tkwi mój problem)
Wiesz... Ja te¿ uwielbiam, ale chyba... nie a¿ tak bardzo (je¶li mia³abym stawaæ obok Ciebie w szeregu). Co to znaczy, ¿e nie mo¿esz siê opanowaæ? Nogi Ci siê zaczynaj± rozje¿d¿aæ mimowolnie, czy jak? W czasach, gdy panuje wszelkiego rodzaju syf, HIV i inne podobne, warto jednak siê opanowywaæ i my¶leæ mimo wszystko g³ow±, a nie... Zabezpieczasz siê chocia¿, czy mózg siê wy³±cza i zapominasz o ¶wiecie? Jak ja mia³abym bzykaæ siê z ka¿dym facetem, który, choæby na moment, mnie zauroczy³, si³ witalnym najzwyczajniej by mi zabrak³o.
Oj, mo¿na, mo¿na... Sama sobie odpowiedzia³a¶, w czym le¿y problem.

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
nic nie napisa³.
potrwa to zapewne parê dni...
w ka¿dym razie jak bedzie mu zaleza³o- to siê na pewno odezwie. )
Mo¿e bzyka kolejn± "uwielbiaj±c± seks", a wtedy nie wiadomo, czy sobie o Tobie "przypomni"...

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2011-09-21 o 19:02
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 22:17   #28
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

czyli wróci³am do punktu wyj¶cia...

Dodam, ¿e z moim by³ym ju¿ na 2 randce uprawiali¶my sex, zapyta³am go czy nie chce byæ moim kochankiem i bojfrendem zarazem, zgodzi³ sie (4 lata razem- niedawno sie rozstali¶my)..nigdy go nie zdradzilam

Wiec jestem w totalnym szoku, ¿e miesi±cami pary nie maj± stosunku,... ale rozumiem dlaczego.
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 23:29   #29
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Wed³ug mnie nie ma regu³y kiedy uprawiaæ seks, ale w±tpiê, by czêsto znajomo¶æ, gdzie jest seks na 1 randce zaczê³a siê zwi±zkiem.
No i sama widzisz co facet napisa³, dobrze, ¿e da³a¶ sobie spokój.
Nie wiem czemu wy¶miewasz tych, którzy parê miesiêcy czekaj± na seks?
Wiesz, ja nie mam nic do ludzi, którzy uprawiaj± seks na 1 randce i kto wie, mo¿e nawet to bêdzie dla nich pocz±tkiem zwi±zku albo fajnej dla nich przygody, ale co z³ego dla odmiany kilka miesiêcy czekaæ? Ja np lubiê seks, ale tylko z kim¶ kogo kocham i nie wyobra¿am sobie przespaæ siê z kim¶, kogo ledwo znam. Jednak nie oceniam ¼le tych, dla których taki szybki seks nie jest problemem, to ich ³ózko. Dlatego i Ty nie oceniaj tych, które czekaj±, nie ma w tym nic z³ego, ka¿dy jest inny i ka¿demu co innego sprawia przyjemno¶æ .
Zastanawiam siê tylko co znaczy, ¿e nie mo¿esz siê powstrzymaæ siê? Tzn, ¿e zadzia³a³a chemia i dlatego czy ¿e z ka¿dym facetem, z którym siê spotkasz musi byæ seks, bo masz a¿ takie potrzeby?
Chorob± jest to wtedy, je¿eli naprawdê nie mo¿esz siê opanowaæ i np zdradza³aby¶ swojego faceta, bo ci±gle Ci siê chce.

Screamdy, pewnie ci±gnie Ciê do niego, bo taki niegrzeczny ch³opczyk i po prostu namiêtno¶æ Ciê z¿era. Ja tak nie mia³am, jak ju¿ pisa³am, ale podobno wiele kobiet tak ma. Jednak na d³u¿szy zwi±zek taki facet siê nie nadaje.Tylko na szybki seks dla chêtnej dziewczyny. A poza tym krêci³a z nim Twoja najlepsza przyjació³ka. Pomy¶l, czy warto traciæ przyja¼ñ dla romansu? Bo ja np nie chcia³abym znaæ przyjació³ki, która zaczê³aby krêciæ z kim¶, z kim kiedy¶ ja krêci³am,.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-09-21 o 23:33
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-22, 11:25   #30
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Hey Candy ! ja absolutnie nie wy¶miewam siê z kogo¶ kto czeka parê miesiêcy - wrêcz odwrotnie - jestem pe³na podziwu.

My¶lê te¿ ¿e mam ogromy pepêd sexulnay -ale bez przesady- nie z ka¿dym facetem, Ten kole¶ to by³ mój 1szy po 4 latach zwi±zku. Po prostu stan zakochania -i czysty popêd.
Ale on ¼le to zrozumia³ - i mozliwe sta³am sie jedn± z wielu ;(
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.