Impreza ze szkoły i urwanie filmu :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 12:32   #1
ninus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 31

Impreza ze szkoły i urwanie filmu :/


Witam

Jestem na 1 roku studiów szkoły prywatnej. Szkoła organizuje 2 razy do roku imprezę zamkniętą dla uczniów w jednym z klubów . Ze względu na to , że jestem nowa miałam nadzieje , że pojście na imprezę zaowocuje jakimiś fajnymi znajomościami . Umówiłam się tam z koleżanką z roku.Mój chłopak nie miał nic przeciwko zawiózł mnie i miał odebrać. Jadąc z nim wypiłam sobie małe piwo . Koleżanka już była w klubie ze swoimi znajomymi którzy studiują w tej samej szkole zaocznie. Dostałam 2 kupony do zrealizowania na jakiś napój. Jeden z jej kolegów się zaoferował , że pójdzie po piwo wiec dałam mu kupon bez wahania. Wypiłam pół piwa i wszyscy nagle chcieli iść tańczyć.Zostawiłam więc kufel jak i inni zrobili przy stoliku i poszłam z nimi. Dziwne ale na parkiecie nie czułam się sztywno tylko byłam minimalne wyluzowana jakbym wypila z 2 drinki a nie pól piwa w lokalu.Wtedy pomyślałam , ze to efekt wypicia piwa.Potem wróciliśmy do stolika i dopilam jak wszyscy swoj napój. Po czym kolega ow koleżanki zaproponował , ze pojdzie po nastepne . W tym czasie sie tak rozgadałam z jego kolegą , że aż nie che mi sie wierzyć skąd nagle miałam tyle tematów do rozmowy z obcą osobą.Wypiłam 2 piwo nie pamietam już czy do konca czy nie.Tamten co przynosił piwo wziął mnie do tańca reszta bawiła się obok nas. Jakiś czas tanczyliśmy sobie bo koleś byl podobno instruktorem salsy. Czułam sie już tak luźno jakbym byla po butelce wódki.Wróciliśmy do stolika dalm mu ten 2 kupon na piwo ktory mialam. W tym czasie coś gadałam z koleżanki ekipą ale nawet nie pamietam o czym . Powoli zaczely pojawiac się luki w mojej pamieci . Pamietam jak przyniósł mi te piwo z mojego kuponu zrobilam 2 lyki i zrobilo mi sie niedobrze. Przeprosilam i poszlam do toalety . Do klubu pzyszlam o 21:30 a w tej toalecie okolo 23 napisalam chlopakowi mam bombę . on sie zdziwil i myslal , ze to żart zapytal czy przyjechac .nie potrafilam juz napisac esa i odpisałam tylko , że tak , zeby przyjechał. W toalecie wzielo mnie na wymioty i wydawalo mi sie , ze spedzilam tam gora 5 minut w rzeczywistosci minelo okolo 30 minut bo jak wyszlam w kierunku umywalek chlpak odpisal , ze juz prawie jest.Przyszła koleżanka i ze zdziwieniem patrzy co mi sie stalo , wtedy pomyslala , ze pewnie sie upilam. Jak patrzylam na nia i nie umialam wydusic ani slowa mój mózg jakby przestał logicznie myśleć . Nawet nie umiałam przyjrzeć się swojej twarzy w lustrze tak jakby ktoś zosmazał moje odbicie. Wydusiłam jej tylko ,ze jade do domu. Poszlyszmy do szatni i stnelam widzialm swoja kurtkę ale nie wiedziałam jak mam ja wziasc .Kumpela wyciagnela mi z kieszeni numerek po czym założyłam kurtkę i wyszłam na parking.Wtedy zaczeły się coraz wieksze luki. Pmietam jak moj chlopak przyjechal ale nie pamiętam jak wsiadłam do samochodu .Chopak odpadl , ze nie wiedzialam do czego służy pas , nie wiedzialm co mam z nim zrobic.Pare razy sie zatrzymał na wymioty :/ Jak już byliśmy na miejscu polożyłam się na kanape w kurtce. Miałam wrazenie , ze tak leze z 2, 3 minuty a ona grał na ps3 do 3 w nocy. Czyli te moje 3 minuty to 3 godziny . O tej 3 wyłaj już w stanie wtać na 2 sekundy , zeby poscielił lóżko. Na nasteny dzień czułam się strasznie mdliło mnie nadal nic nie mogłam jeść ale dotarło do mnie , ze to nie był kac. Jak mogłam tak odlecieć po 1 malym piwie i 2 piwach nawet nie calych.Zreszta jak tanczyłam w klubie spokojnie wyskakałabym te piwo. Moje pytanie brzmi jak myślicie czyja to była zasługa i co moglobyc wsypane mając takie objawy? Ktoś dla żartów mogł mi coś wsypać jak zostawiłam piwo przy stoliku ?Zaznaczę , że przy stoliku bylo co najmniej 5 piw nie tylko moje. Czy podejrzewać tego kolegę koleżanki? Gadałam z nią o tym i mówi , żebym go nie podejrzewała bo to naprawdę fajny chłopak i zna go już dosyć dlugo . O dziwo pisałam z nim na portalu spolecznosciowym i jak powiedzialam mu , ze poszłam do domu bo mi sie powoi film urywał to on mi napisał , że ja 4 piwa wypiłam. Logicznie myśląc gdybym wypiła 4 piwa w przeciągu 1,5 godziny gora 2 godz to chyba co 10 minut byłabym w toalecie na siku. A byłam tylko raz. Cieszę się tylko , że nic mi się nie stało

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Dodam jeszcze , ze jakiś czas temu byłam u koleżanki na urodzinach i w przeciągu od 20 do 2 wypiłam 5, 6 piw, wogole sie nie upiłam co najwyżej delikatnie wyluzowałam ale co 10 minut chodziłam do toalety .Na tej imprezie byłam 1,5 ,2 godz jabym wypila tak jak mowi ten koleś 4 piwa pol imprezy by mnie nie bylo bo tylko chodzilabym zalatwiac swoja potrzebę fizjologiczną a przypomnę byłam tylko raz w toalecie w tej sprawie.
ninus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:15   #2
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Impreza ze szkoły i urwanie filmu :/

1. mógł Ci ktoś czegoś do piwa dosypać, niekoniecznie ten kolega, który tak ochoczo piwo przyniósł
2. miałaś wyjątkowo zły dzień na picie
3. zatrułaś się już wczesniej jakims jedzeniem
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 23:56   #3
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Impreza ze szkoły i urwanie filmu :/

Wątek założyłaś miesiąc temu. Obecnie ma 3 strony. Po co zakładasz znowu ten sam?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571658
jodame jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.