Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne.... - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-25, 00:34   #1891
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

anna87 Ładne,ale jak dla mnie trochę za bardzo okrągłe, wolę ciut bardziej kwadratowe.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 02:20   #1892
kornephoros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Tak mnie zastanawia, gdzie u Ciebie kończy się granica krótkich paznokci a zaczyna długich
Ok, zatem według mnie:
2,5- mm: krótkie
2,5 - 7,5 mm: średnie
7,5 mm - 15 mm: długie
15+ mm: bardzo długie
Ale poza linijką jest tzw. wrażenie artystyczne . Czyli czy (uwaga, fachowe słownictwo !) macierz jest wąska i długa, czy wręcz przeciwnie? Czy są to kwadraty, migdały, szpice, a może nawet trójkąty? Czy są niepomalowane, czy jednak?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Można wiedzieć, czym się zajmujesz?
W tej chwili? Pisaniem na forum Wizaż.pl .

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
W chwili robienia zdjęć miały jakieś 7-8mm
Noooo ... zaczepiłbym na ulicy kobietę z takimi paznokciami! Jakoś w ten sposób: 'Bardzo ładne, ale czemu takie krótkie ?'. Masz jakąś wymarzoną długość, do której będziesz dążyć?
kornephoros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 02:34   #1893
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

anna87 idealne paznokcie Tylko pozazdrościc...
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:12   #1894
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Ok, zatem według mnie:
2,5- mm: krótkie
2,5 - 7,5 mm: średnie
7,5 mm - 15 mm: długie
15+ mm: bardzo długie
Ale poza linijką jest tzw. wrażenie artystyczne . Czyli czy (uwaga, fachowe słownictwo !) macierz jest wąska i długa, czy wręcz przeciwnie? Czy są to kwadraty, migdały, szpice, a może nawet trójkąty? Czy są niepomalowane, czy jednak?



Noooo ... zaczepiłbym na ulicy kobietę z takimi paznokciami! Jakoś w ten sposób: 'Bardzo ładne, ale czemu takie krótkie ?'. Masz jakąś wymarzoną długość, do której będziesz dążyć?

Cóż za precyzja. )
u mnie to by wyglądało trochę inaczej:
0 < x < 2-3 mm - krótkie
2-3mm < x < 5 mm - średnie
5mm < x < 1cm - długie
x > 1 cm - fuj

No i poza tym zgadzam się z Tobą z tym co mówisz o długości samej płytki różowej (macierz to tylko ten biały półksiężyc). No i kształt. 1cm na kwadratowo spiłowany będzie wyglądał krócej niż 1 cm szpica (a i trudniej go zapuścić) bo zazwyczaj 1 cm szpica czy migdałka ma ten jeden cm na środku płytki (po bokach jest np. 0.5 cm (czyli mniejsza szansa, że coś na boku się uszkodzi = cały paznokieć pójdzie). Poza tym szpica w razie czego zawsze można bardziej "przyszpicować" a z kwadratem już nic się nie zrobi.


Serio zaczepiasz na ulicy kobiety, których paznokcie podchodzą pod długie (wg Twoich kryteriów rzecz jasna)??







anna87 śliczne paznokcie i przepiękne delikatne dłonie!!

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-12-25 o 10:13
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:25   #1895
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Cóż za precyzja. )
u mnie to by wyglądało trochę inaczej:
0 < x < 2-3 mm - krótkie
2-3mm < x < 5 mm - średnie
5mm < x < 1cm - długie
x > 1 cm - fuj

No i poza tym zgadzam się z Tobą z tym co mówisz o długości samej płytki różowej (macierz to tylko ten biały półksiężyc). No i kształt. 1cm na kwadratowo spiłowany będzie wyglądał krócej niż 1 cm szpica (a i trudniej go zapuścić) bo zazwyczaj 1 cm szpica czy migdałka ma ten jeden cm na środku płytki (po bokach jest np. 0.5 cm (czyli mniejsza szansa, że coś na boku się uszkodzi = cały paznokieć pójdzie). Poza tym szpica w razie czego zawsze można bardziej "przyszpicować" a z kwadratem już nic się nie zrobi.
ja też uważam, że ponad 1 cm są nieładne, ale oczywiście są wyjątki, bo to zależy od paznokcia, osobiście lubię kwadraty, lekko przypiłowane na bokach. Szpice są fuj
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:58   #1896
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

no właśnie, wszystko zalezy od paznokcia. Jak ktoś ma długą płytkę, to u takiego kogoś cm będzie wyglądał na znacznie dłuższy, niż u dziewczyny, która np. latami obgryzala paznokcie i przez to ta różowa część jest teraz krótka. Zresztą uważam tez, że nieładnie wygląda, aby płytka była krótsza niż ta biała wystająca część. To zazwyczaj jest cm, ale jak ktoś ma wielką płytkę to może być i np. 1.3 cm. Także ta "rozpiska" jest ruchliwa, w zalezności od przeróżnych okoliczności
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:20   #1897
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Ja podobnie uwazam tak jak ty ananonda a teraz mam te najkrótsze. W ferie sie odrobie i kupie Mr. Doctor Wibo, i poodżywiam je. A jak narazie z krótkimi mi wygodnie w szkole i złaszcza na wf.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 12:21   #1898
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

amelsss, ananonda191, ja85gusiek - dziękuję

Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Ok, zatem według mnie:
2,5- mm: krótkie
2,5 - 7,5 mm: średnie
7,5 mm - 15 mm: długie
15+ mm: bardzo długie
Ale poza linijką jest tzw. wrażenie artystyczne . Czyli czy (uwaga, fachowe słownictwo !) macierz jest wąska i długa, czy wręcz przeciwnie? Czy są to kwadraty, migdały, szpice, a może nawet trójkąty? Czy są niepomalowane, czy jednak?


W tej chwili? Pisaniem na forum Wizaż.pl .
Jakiś Ty jesteś precyzyjny, rzeczywiście


Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Noooo ... zaczepiłbym na ulicy kobietę z takimi paznokciami! Jakoś w ten sposób: 'Bardzo ładne, ale czemu takie krótkie ?'. Masz jakąś wymarzoną długość, do której będziesz dążyć?
Dziękuję .
To się często zmienia . Moje płytki mają od 1,2-1,5cm więc raczej nie przekroczę tej długości. Podobają mi się paznokcie około cm, ale moje zwykle przy 8mm się buntują i rozdwajają. Przez Święta mam wolne, zrobię im 2 tyg lakierowego odwyku i zobaczymy.

Nie mam ulubionej długości, równie dobrze mogłabym nosić króciaki np takie jak te:
https://wizaz.pl/images/beata/dlon_1/dlonie_twarz.jpg
ale mam kompletnego fizia na punkcie pielęgnacji .

Edit:

Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Czyli czy (uwaga, fachowe słownictwo !) macierz jest wąska i długa, czy wręcz przeciwnie? Czy są to kwadraty, migdały, szpice, a może nawet trójkąty? Czy są niepomalowane, czy jednak?
Aaaa teraz do mnie dotarło, takich słów nigdy z ust mężczyzny nie słyszałam . Skoro Twoje kryteria długościu już znamy to może masz jakiś ulubiony kształt? I jak jest z Twoimi znajomymi? Bo my, dziewczyny, przez kilka stron wątku Faceci lubią długie paznokcie czy nie się zastanawiamy, jak to jest .

Edytowane przez 201705042038
Czas edycji: 2008-12-25 o 12:50
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 12:47   #1899
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja podobnie uwazam tak jak ty ananonda a teraz mam te najkrótsze. W ferie sie odrobie i kupie Mr. Doctor Wibo, i poodżywiam je. A jak narazie z krótkimi mi wygodnie w szkole i złaszcza na wf.

Krótkie masz, ale Twoje problemy z nimi zniknęły? tj. nie rozdwajają się już? I bardzo dobrze! Moje na szczęście przetwały wigilijne przygotowania, krojenie warzyw do sałatki, lepienie pierogów, ugniatanie kruchego spodu do sernika no i porzadki, a już byłam gotowa się z nimi pożegnać, no ale skoro nie chcą mnie na razie opuścić to ich nie wyganiam. Ale jeszcze z miesiąc, dwa i powiem im papa i przykrócę tak do 0.5cm. A może i krociej. Zobaczymy



Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie mam ulubionej długości, równie dobrze mogłabym nosić króciaki np takie jak te:
https://wizaz.pl/images/beata/dlon_1/dlonie_twarz.jpg
ale mam kompletnego fizia na punkcie pielęgnacji .
dokładnie jak ja, choć ostatnio odpuściłam sobie odzywki do paznokci na rzecz tych do włosów mam takie zmienne fanaberie, które przechodzą sobie to na włosy, to na paznokcie innym razem. Z paznokciami nic mi się nie dzieje takiego to przyczepiłam się do włosów a w pazurki systematycznie wcieranki itp. ale już bez takiego namaszczenia jak kiedyś
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:02   #1900
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Moje na szczęście przetwały wigilijne przygotowania, krojenie warzyw do sałatki, lepienie pierogów, ugniatanie kruchego spodu do sernika no i porzadki, a już byłam gotowa się z nimi pożegnać.
Moje przetrwały nawet taszczenie choinki, dosłownie wbiłam je w tą doniczkę, myślała, że się połamią przy tej szarpaninie ale dzielnie to zniosły .

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
dokładnie jak ja, choć ostatnio odpuściłam sobie odzywki do paznokci na rzecz tych do włosów mam takie zmienne fanaberie, które przechodzą sobie to na włosy, to na paznokcie innym razem. Z paznokciami nic mi się nie dzieje takiego to przyczepiłam się do włosów a w pazurki systematycznie wcieranki itp. ale już bez takiego namaszczenia jak kiedyś
Oj tak, o włosy też lubię dbać . Chociaż nie są długie (ale dzielnie zapuszczam). Zwłaszcza kocham olejek rycynowy, ostatnio mieszam z kokosowym, bardzo moim włosom służy. Unikam silikonów, bo moje włosy tego nie lubią. A co paznokci to mam zatrzęsienie odżywek - w torebce, w kieszeni, przy komputerze, przy łóżku...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:15   #1901
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

No ja tez w sumie odpuściłam sobie troche paznokcie na rzecz włosów Stwierdziłam że pieknych nie musze miec bo szkoła jest, byle by były zadbane. A włosy musze odżywic. Ale na pewno sie odrobie w ferie
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 13:16   #1902
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Oj tak, o włosy też lubię dbać . Chociaż nie są długie (ale dzielnie zapuszczam). Zwłaszcza kocham olejek rycynowy, ostatnio mieszam z kokosowym, bardzo moim włosom służy. Unikam silikonów, bo moje włosy tego nie lubią. A co paznokci to mam zatrzęsienie odżywek - w torebce, w kieszeni, przy komputerze, przy łóżku...
hehe, ja też mam zatrzęsienie, półki się uginają, torebka rozwala, łazienka zagracona a i tak ostatnio zakochałam się w Nail Rescue i w sumie z malowanych używam tylko tego, z wcieranych już więcej bo kapsułki keratynowe, balsam herba studio, oliwkę, maść z wit. A ... itd.


Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
No ja tez w sumie odpuściłam sobie troche paznokcie na rzecz włosów Stwierdziłam że pieknych nie musze miec bo szkoła jest, byle by były zadbane. A włosy musze odżywic. Ale na pewno sie odrobie w ferie
zdecydowanie-jakieś długie być nie muszą, najważniejsze by były, czyste zadbane, zdrowe. Ehh.. fajnie teraz macie z tymi feriami. Dwa tygodnie teraz. Później kolejne dwa.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-12-25 o 13:23
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:29   #1903
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Tak zachwalasz te Nail Rescue że chyba sobie kupię . Teraz maluję głównie złotą SH, mam też trochę innych lakierowych. SH jest skuteczna, ale już się kończy a na paznokciach tak sobie wygląda, lubi się łuszczyć. Lubię też Delię Coral - mam ją już wieki a wciąż dobrze się maluje i ładnie się trzyma i jest tania . Jeszcze trochę lakierowych mam. Do wcierania - Herbal Studio (niezłe), olejek rycynowy, SH krem morelowy (cud na skórki!), bardzo lubię też serum Lovely, za taką cene to zdecydowanie KWC.
Poza tym krem po każdym myciu, parafina itd, rekawiczki bawełniane na noc .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:34   #1904
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

no wiem, gadam jakby mi się płyta zacięła, ale naprawdę w sumie teraz mogłabym wywalić całą resztę odżywek lakierowych, bo spokojnie Nail Rescue by mi wystarczyło. Nie dość, że z nim lakier trzyma mi się strasznie długo, co przy innych odzywkach jest niespotykane, to jeszcze wspaniale odżywia paznokcie i je utwardza. No istny cud
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:44   #1905
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
no wiem, gadam jakby mi się płyta zacięła, ale naprawdę w sumie teraz mogłabym wywalić całą resztę odżywek lakierowych, bo spokojnie Nail Rescue by mi wystarczyło. Nie dość, że z nim lakier trzyma mi się strasznie długo, co przy innych odzywkach jest niespotykane, to jeszcze wspaniale odżywia paznokcie i je utwardza. No istny cud
Jakiej firmy jest ta odżywka? Gdzie ją można dostać, bo i ja ochoty nabrałam
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:48   #1906
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Ja się orientuję, gdzie ja można dostać w Warszawie i w Szczecinie. W Sierpcu to nie bardzo. Jest to odżywka Rimmela. Tak więc można dostać w Rossmanie, można i w Naturze, Superpharmie na stoisku Rimmela.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:53   #1907
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

A ja obcięłam moje długie pazurki i teraz mam takie Proszę o wyrozumiałość bo pierwszy raz zabrałam się za zdobienie-wcześniej ograniczałam się do pomalowania jednym kolorkiem i ewentualnie nałożenia naklejek.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 13:58   #1908
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

oj samanta, obawiam się, że dostaniesz opierdziel od naszych forumowych fetyszystów


Tylko wrzuć te pazurki, bo Ci nie wskoczyły coś.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 14:02   #1909
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ja się orientuję, gdzie ja można dostać w Warszawie i w Szczecinie. W Sierpcu to nie bardzo. Jest to odżywka Rimmela. Tak więc można dostać w Rossmanie, można i w Naturze, Superpharmie na stoisku Rimmela.
Dzięki, w sobotę pędzę do Rossmanna sprawdzić, ale wydaje mi się, że ją widziałam
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 14:05   #1910
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Icy-fruit - bardzo ładne!
dziekuje Twoje także, delikatne i kobiece
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 19:55   #1911
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
oj samanta, obawiam się, że dostaniesz opierdziel od naszych forumowych fetyszystów


Tylko wrzuć te pazurki, bo Ci nie wskoczyły coś.
Kurcze nie wiem czemu się nie załadowały.:O
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82.jpg (38,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80.jpg (71,3 KB, 98 załadowań)
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 20:07   #1912
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

o bardzo ładne! na pewno Ci teraz wygodniej co? a obcięłaś tak sama z siebie? czy coś im święta zaszkodziły? Właśnie taki wzorek chciałabym sobie zrobic, ale z fioletem. A czym robiłaś to srebrne? Skąd masz taki gęsty brokat w lakierze?
A wlaśnie, przy okazji, widzialam takie jakby to nazwać gęste rózowe brokatowe frenche a'la Doda. Jak to się robi? Smaruje bezbarwnym lakierem i sypie tak grubo brokatem? Czy jak? te lakiery brokatowe to nie maja tak gęsto brokatu nasadzone.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 20:17   #1913
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez samanta00 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem czemu się nie załadowały.:O
Ładniutkie
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 17:50   #1914
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
o bardzo ładne! na pewno Ci teraz wygodniej co? a obcięłaś tak sama z siebie? czy coś im święta zaszkodziły? Właśnie taki wzorek chciałabym sobie zrobic, ale z fioletem. A czym robiłaś to srebrne? Skąd masz taki gęsty brokat w lakierze?
A wlaśnie, przy okazji, widzialam takie jakby to nazwać gęste rózowe brokatowe frenche a'la Doda. Jak to się robi? Smaruje bezbarwnym lakierem i sypie tak grubo brokatem? Czy jak? te lakiery brokatowe to nie maja tak gęsto brokatu nasadzone.
Dziękuje.
Nie czuje wielkiej różnicy. Obcięłam przed świętami bo musze mieć krótkie pazurki na zajęciach praktycznych w szkole. Z resztą niektóre robiły się już miękkie (nie wiem czy nie czasem od ciągłego używania polerki-efekty zajęć w szkole:/)
Z fioletem też ładnie wygląda bo moja kumpela ma podobne ale oczywiście żele. Srebrne paski robiłam sypkim brokatem z fiolki-z resztą na fotkach widać, że nie mam wprawionej ręki do zdobień bo mi się ten brokat nie niektórych pazurkach rozsypał. Ale myśle, że jak na pierwszy raz to nie wyszły aż tak tragicznie. A co do frenchu to ja przesypałam brokat z fiolki do słoiczka, nałożyłam bezbarwny lakier na końcówkę pazura i poprostu wkładałam go do pojemniczka z brokatem, a później potrząsałam () lekko paznokciem żeby nadmiar brokaciku spadł, nakładałam bezbarwny i jakoś się trzmało.
Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ładniutkie
Dziękuje.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 22:15   #1915
kornephoros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
x > 1 cm - fuj
'Fuj' to może się zaczynać gdzieś powyżej 3 cm.

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Poza tym szpica w razie czego zawsze można bardziej "przyszpicować" a z kwadratem już nic się nie zrobi.
Na moją geometrię, to z kwadratu można zrobić szpica, ale ze szpica nie zrobi się kwadratu.

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Serio zaczepiasz na ulicy kobiety, których paznokcie podchodzą pod długie (wg Twoich kryteriów rzecz jasna)??
A jakże! Tylko ile jest takch kobiet? A przecież nie będę grasował na dyskotekach, bo 1) nie przepadam za dyskotekami, 2) nie przepadam za tipsami .

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Przez Święta mam wolne, zrobię im 2 tyg lakierowego odwyku i zobaczymy.
Chceeemy zobaczyć !

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
może masz jakiś ulubiony kształt?
Powiem tak: migdały i szpice są bardzo, bardzo seksowne!
A oto szpice, których już nie można bardziej "przyszpicować" :

Też mi się podobają . Tylko czy teraz ktoś mnie tu jeszcze lubi?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
I jak jest z Twoimi znajomymi?
Mam kolegę, który nie lubi długich paznokci, nie znosi wręcz szpilek, za to lubi skromne dziewczyny z kucykiem, ubrane na półsportowo . A więcej może napiszę w tym drugim wątku...

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Moje przetrwały nawet taszczenie choinki, dosłownie wbiłam je w tą doniczkę
Chciałbym być tą doniczką .

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Poza tym krem po każdym myciu, parafina itd, rekawiczki bawełniane na noc .
To teraz już wiem, co miałaś na myśli:
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
ale mam kompletnego fizia na punkcie pielęgnacji .
Ale to też jest dla mnie... no, dobrze: fascynujące .
kornephoros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:35   #1916
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
'Fuj' to może się zaczynać gdzieś powyżej 3 cm.
Wg Ciebie. Wg mnie powyżej 1 cm, w zależności od kształtu płytki może to i być nieco powyżej 1 cm. Ale niewiele. Ale Ty uważasz inaczej, ja inaczej. Każde upiera się przy swoim, więc dalsza dyskusja na temat długości i granic "fuja" nie ma sensu.




Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Na moją geometrię, to z kwadratu można zrobić szpica, ale ze szpica nie zrobi się kwadratu.
Owszem, ale mnie chodziło o zostaniu przy kształcie, jaki się miało. Jak się stanie coś niedobrego z kwadratem, to chcąc pozostać przy tym kształcie, pozostaje już tylko kwadrat skrócić (a tym samym wraz z pozostałymi paznokciami -> nie wyobrażam sobie różnej długości paznokci u rąk), natomiast jak przydarzy się nieszczęście migdałkowi albo szpicowi prawie zawsze można coś tam wymodzić ("przymigdałkować" lub "przyszpicować").



Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Powiem tak: migdały i szpice są bardzo, bardzo seksowne!
A oto szpice, których już nie można bardziej "przyszpicować" :

Też mi się podobają . Tylko czy teraz ktoś mnie tu jeszcze lubi?
Takie "skrajne" szpice to mi się za bardzo nie podobają. W ogóle myślałam, że mi się nie podobają, dopóki pewna dziewczyna nie wrzuciła tu swoich, ale nie były takie kanciaste jak te. Osobiście bym troszkę ten spiczasty czubek zaokrągliła. Ale faktycznie, z tymi w razie "nieszczęścia" niewiele już da się zrobić. Ale na pewno więcej niż w przypadku, gdyby nadłamał się z boku kwadrat a osoba której by się to przydarzyło nie wyobrażałaby sobie przejścia na inny kształt.
Czy ktoś Cię tu lubi? A można lubić kogoś kogo się nie zna? Tutaj raczej wszyscy znają się z kontekstu Twojego fetyszu paznokci, ew. też ze skrajnego konkretyzmu i precyzji.

Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
A jakże! Tylko ile jest takch kobiet? A przecież nie będę grasował na dyskotekach, bo 1) nie przepadam za dyskotekami, 2) nie przepadam za tipsami .
Obawiam się, że gdy podchodzisz do nich z tekstem: "ale ładne masz paznokcie, tylko czemu takie krótkie?" mogą to potraktować niepoważnie, a nawet, że z nich kpisz lub co gorsza szydzisz z ich paznokci, bo widzisz kobiety nie są tak dosłowne jak Ty (mogą to zdanie potraktować zupełnie na odwrót), a i za bardzo nie wierzą coby dla facetów to miało takie znaczenie jak dla Ciebie, więc w ten sposób żadnej kobiety nie poderwiesz, a nawet co niektóre bardziej nerwowe mogą Ci oczy wydrapać tymi cudami sądząc, że się z nich zwyczajnie nabijasz. A gdy już jesteśmy przy kobietach... Ponieważ mówileś, że taka z krótkimi paznokciami nie ma u Ciebie szans... To czy Ty masz kobietę aktualnie?? Jeśli tak to jaką długość paznokci ma? Jak sobie radzi w kuchni? Czy każda z Twoich byłych miała długie paznokcie (wg Twoich kryteriów powyżej 7,5mm)? I czy jeśli szans u Ciebie nie ma z krotkimi, tzn. że mają szanse takie dopiero od 7,5 mm (wg Ciebie długie)? Czy może mówiąc o krotkich masz na myśli tylko te które mają mniej niż 2,5mm(bo wg Ciebie takie są krótkie) i to właśnie tylko one nie mają u Ciebie szans? A co z tymi w przedziale 2,5 -7,5? One wchodzą w grę w ogóle?


Cytat:
Napisane przez kornephoros Pokaż wiadomość
Mam kolegę, który nie lubi długich paznokci, nie znosi wręcz szpilek, za to lubi skromne dziewczyny z kucykiem, ubrane na półsportowo . A więcej może napiszę w tym drugim wątku...
Są różne gusta i guściki. Bądź co bądź więcej znam takich facetów, jak ten Twój kolega, aniżeli takich jak Ty (jeśli w ogóle znam).

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-12-28 o 10:06
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:22   #1917
Anershja
Raczkowanie
 
Avatar Anershja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

zazdroszcze tym wam,które maja koniec paznokcia tuz przy opuszcze palca one jak rosna to juz sa długie bo wystaja za opuszke.a moje sie koncza wczesniej i mam kilka mm i dopiero zaczynaja wyrastac za opuszke
namieszałam ale mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi
ja musze 2 x dłużej zapuszczac zeby cokolwiek wyszło:P

mozna to jakos naprawic?
Anershja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:41   #1918
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

masz tak pewnie dlatego, że obgryzałaś długo? Ja też mam dość krótką samą płytkę.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:57   #1919
Anershja
Raczkowanie
 
Avatar Anershja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

nie.
zawsze takie miałam.
Anershja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:36   #1920
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

no ja też, widać tak ma być.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.