Kosmetyki M.A.C - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 16:05   #4291
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Jak chcesz to ja Ci mogę bardzo chętnie wysłać próbkę Mutinyy bo mam go wystarczająco dużo a Ty zobaczysz sobie czy Ci się podoba bo dla mnie jest fajny ale po co masz od razu kupować cały pigment.. jak Ci się nie spodoba to będę miała wyrzuty sumienia....
Nie trzeba... jak będzie kolekcja to go sama obadam irl i zastanowię się czy mi naprawdę potrzebny.

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A warto wydawać aż 83 zł na nie? Mają w sobie ukryte moce, których nie mają inne błyszczyki?
No właśnie też się zastanawiam. Z błyszczyków HK jestem zadowolona a DG jak widziałam na swatchach to jakoś mnie o szybsze bicie serca nie przyprawiły. Może jak zobaczę efekt na ustach zmienię zdanie.

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ale wszyscy w tym MACu doinformowani Chyba trzeba po prostu poczekać
Najgorzej, że jak już coś się pojawia, to znika w minutę...

Próbowałam znaleźć numer do MACa w Magnolii i żaden z tych, które mam nie działa... ani z 06 na końcu, ani z 05...kiedyś działał któryś...
Jakiś czas temu zmienili - (0) 697 894 312
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:34   #4292
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
A nie swiecisz sie po nim, nie wazy sie ? Bo wydaje mi sie ze filtry + ten podklad nawilzajacy moze powodowac natychmiastowy "blysk" na twarzy. bynajmniej u mnie ...
Trochę się świecę, ale tylko trochę....ale ja nie pudruję buzi, nakładam też tylko podkład bez kremu pod to.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:55   #4293
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny ile kosztują tusze MAC w sklepach w PL?
i jeszcze: ile kosztuje pompka do podkladu?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:05   #4294
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny ile kosztują tusze MAC w sklepach w PL?
i jeszcze: ile kosztuje pompka do podkladu?
pompka 17 zł a tusz chyba 55
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:21   #4295
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

aha dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:01   #4296
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny ile kosztują tusze MAC w sklepach w PL?
i jeszcze: ile kosztuje pompka do podkladu?
Jako ciekawostke podam Wam, ze tusze MAC na wolnoclowce w Londynie kosztuja 9 funtow (ok 43zl)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:07   #4297
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

MACoholiczki żądają dostępu do bezcłówek w każdej wsi i miasteczku szlag mnie trafia z tymi cenami.
W lecie za tusz zapłaciłam 55 zł (nawet nie pamiętam jaki, bo na prezent kupiłam )
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 10:15   #4298
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
MACoholiczki żądają dostępu do bezcłówek w każdej wsi i miasteczku szlag mnie trafia z tymi cenami.
W lecie za tusz zapłaciłam 55 zł (nawet nie pamiętam jaki, bo na prezent kupiłam )

Wiesz ja i tak zazdroszczę Tobie jak i większości dziewczyn na tym forum. Ty jesteś z Krakowa i jak to się mówi masz sklep obok a ja mieszkam w Lublinie i najbliższego Mac`a mam "jedynie 160" km od domu w Wa-wie. Dla mnie zakupy w Mac`u to prawdziwa wyprawa która zajmuje cały dzień.... Bo sam dojazd trwa trochę czasu
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:20   #4299
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zawsze tak jest, że nie docenia się tego co się ma ja aktualnie zazdroszczę bezcłówek, a tym które mają bezpośredni dostęp do kosmetyków Bobby Brown'a- właśnie tej możliwości "macnięcia" życie...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 10:25   #4300
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A no właśnie ... to niesprawiedliwe i proponuję wszcząć protest w tej sprawie!

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Aha a tak na marginesie to są jeszcze bezcłówki?? przecież mieli je znieść w UE
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 11:16   #4301
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość


Aha a tak na marginesie to są jeszcze bezcłówki?? przecież mieli je znieść w UE
chyba tylko na lotniskach, znaczy Międzynarodowych Portach Lotniczych, jak to się ładnie poprawnie nazywa

A co do dostępności MACa, to pamiętam jeszcze moje ogromne cierpienia, gdy kosmetyki były dostępne tylko w Wawie - bo to niby we własnym kraju, niby na wyciągnięcie ręki, no ale nie zrobię sobie wycieczki do stolicy, tylko po kosmetyki, zwłaszcza, ze bilety takie drogie.
A szczęście z posiadania MACa w Krakowie i możliwości zaglądania do niego codziennie po drodze z pracy do domu, to aż zaślepia (jak każda miłość ) i na ceny już nawet nie zwracam uwagi
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 11:48   #4302
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
chyba tylko na lotniskach, znaczy Międzynarodowych Portach Lotniczych, jak to się ładnie poprawnie nazywa

A co do dostępności MACa, to pamiętam jeszcze moje ogromne cierpienia, gdy kosmetyki były dostępne tylko w Wawie - bo to niby we własnym kraju, niby na wyciągnięcie ręki, no ale nie zrobię sobie wycieczki do stolicy, tylko po kosmetyki, zwłaszcza, ze bilety takie drogie.
A szczęście z posiadania MACa w Krakowie i możliwości zaglądania do niego codziennie po drodze z pracy do domu, to aż zaślepia (jak każda miłość ) i na ceny już nawet nie zwracam uwagi
Ja z kolei żałuję, że nie można - jak w każdym MACowo ucywilizowanym świecie - robić zakupów przez internet, nie mówiąc już o polskiej stronie.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 12:03   #4303
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
chyba tylko na lotniskach, znaczy Międzynarodowych Portach Lotniczych, jak to się ładnie poprawnie nazywa

A co do dostępności MACa, to pamiętam jeszcze moje ogromne cierpienia, gdy kosmetyki były dostępne tylko w Wawie - bo to niby we własnym kraju, niby na wyciągnięcie ręki, no ale nie zrobię sobie wycieczki do stolicy, tylko po kosmetyki, zwłaszcza, ze bilety takie drogie.
A szczęście z posiadania MACa w Krakowie i możliwości zaglądania do niego codziennie po drodze z pracy do domu, to aż zaślepia (jak każda miłość ) i na ceny już nawet nie zwracam uwagi
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja z kolei żałuję, że nie można - jak w każdym MACowo ucywilizowanym świecie - robić zakupów przez internet, nie mówiąc już o polskiej stronie.
A no właśnie ale z tego co mi wiadomo to na lotniskach nie płaci się cła ale tylko wtedy gdy podróżujesz do krajów z poza UE. Bo ja tak miałam jak leciałam do Tunezji. Na artykułach były 2 ceny. jedna do UE a druga do krajów z poza i z tego co pamietam to wychodziło na to, że cena do UE wcale nie była tak bardzo niższa od sklepowych no chyba że mieli akurat promocję na dany artykuł (mówię o perfumach)

W ogóle wkurzające jest to, że większe i lepsze sklepy internetowe nie chcą wysyłać zamówień do Polski tylko US,UK i Kanada....
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:10   #4304
SilenceViol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki M.A.C


Hej Dziewczyny!
Wlasnie znalazlam to forum. Dolaczylam dopiero w tym roku do grona wielbicieli MACa.
MAC ma rewelacyjne cienie Wcz. udalo mi sie umowic na makijaz i jestem ciekawa, ktore z kolorow doradza mi Panie...
Zastanawia mnie sprawa tuszow do rzes, bo slyszalam srednie opinie..a ktoras z WAS polecala jednak tu na forum.
W kazdym razie: pozdrawiam serdecznie

@ranka-czyzbys to Ty sie udzielala na ML??
SilenceViol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 19:52   #4305
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hymm, no ja ..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 20:46   #4306
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A warto wydawać aż 83 zł na nie? Mają w sobie ukryte moce, których nie mają inne błyszczyki?
Biorąc pod uwagę moje zadowolenie z nabytych do tej pory błyszczyków MACa, zakładam że warto


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie kontaktowałam się ze sklepem MAC i okazało się ,że kolekcji Rose Romance w ogóle u nas nie będzie, Double Dazzle podobno będzie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy, dopiero na koniec kwietnia dziewczyny idą na szkolenie...
Wielka szkoda tej kolekcji Rose Romance buuu...
Może jednak będzie....???
http://www.polki.pl/uroda_kosmetyczn...,10013065.html

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko dotyczące pigmentu Circa plum z kolekcji Rose Romance: Czy on już wcześniej był dostępny w jakiejś kolekcji? Bo ja mniej więcej w połowie marca zamawiałam odsypki pigmentów MACa i wśród nich mam też Circa plum. Nie wiem jak to możliwe skoro jest to pigment z kolekcji, która jeszcze nie weszła Czy to może być podróbka?
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:11   #4307
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Moi drodzy mam do was ogromna prośbę Czy ktos z was byłby w stanie mi pomoc w zakupie trzech wkładów cieni Mac.Niestety mieszkam bardzo daleko od salonów i nie mam jak zakupic a brakuje mi 3 cienie do zlozenia paletki skladajacej sie z 15 .Pieniazki moglabym przelac w kazdej chwili
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:34   #4308
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
Może jednak będzie....???
http://www.polki.pl/uroda_kosmetyczn...,10013065.html

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko dotyczące pigmentu Circa plum z kolekcji Rose Romance: Czy on już wcześniej był dostępny w jakiejś kolekcji? Bo ja mniej więcej w połowie marca zamawiałam odsypki pigmentów MACa i wśród nich mam też Circa plum. Nie wiem jak to możliwe skoro jest to pigment z kolekcji, która jeszcze nie weszła Czy to może być podróbka?
Może będzie

Jest możliwe Często niektóre bardziej "chodliwe" kolory są repromowane, po prostu wydawane razem z inną kolekcją. Tak jest właśnie z Circa Plum i chyba Mutiny też.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:51   #4309
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Może jednak będzie....???
http://www.polki.pl/uroda_kosmetyczn...,10013065.html

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko dotyczące pigmentu Circa plum z kolekcji Rose Romance: Czy on już wcześniej był dostępny w jakiejś kolekcji? Bo ja mniej więcej w połowie marca zamawiałam odsypki pigmentów MACa i wśród nich mam też Circa plum. Nie wiem jak to możliwe skoro jest to pigment z kolekcji, która jeszcze nie weszła Czy to może być podróbka?[/quote]


circa pum była w kolekcji limitowanej Colour Forms w ubiegłym roku jakoś w lipcu z tego co pamiętam i ta kolekcja była dostępna tylko w salonach nordstrom w stanach i w sieci centrów w kanadzie a mutiny pochodzi z Naughty Nauticals też z ubiegłego roku ale to było chyba jakoś na wiosne...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 22:16   #4310
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziękuję dziewczyny To mnie uspokoiłyście, bo już myślałam że kupiłam podróbki Moja MAComania trwa dopiero od kilku miesięcy więc w wielu kwestiach jestem jeszcze niedoinformowana Ale w końcu od czego mam Was
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 23:12   #4311
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja z kolei żałuję, że nie można - jak w każdym MACowo ucywilizowanym świecie - robić zakupów przez internet, nie mówiąc już o polskiej stronie.
O tak, z tym się zgodzę. Bo nie chodzi już tylko o MACa, ale takie "banalne" już Lancomy, Diory itp, które jednak nie w każdym mniejszym mieście są dostępne.
W ogóle to Estee Lauder Poland ma dziwne strategie promocyjne - nie wiem kto tam u nich siedzi. Może myślą, ze promocja marek polega głównie na kupowaniu reklam w gazetach i na portalach? A ciekawa jestem co się okażą z tą Rose Romance, bo jeśli jej rzeczywiście nie będzie, a informacje prasowe już poszły (vide Lula i Polki.pl i inne) to bedzie wielka żenada
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 16:48   #4312
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Tak czytam - bo chciałam się dowiedzieć, ile kosztują palety cieni (te duże). Z tego co piszecie to ponad 700 zł . Mam przeznaczoną pule pieniędzy ale myślałam, że za tą cenę to kupię z dwie duże palety a tu niespodzianka . Dziewczyny powiedzcie czy naprawdę opłaca się wydać tyle pieniędzy na te cienie ??



Pozdrawiam
opłaca się, są naprwade dobre

moje top 15:
Omega - matowa kawa z mlekiem
Yogurt - matowy bardzo jasny, lekko brudny róż
Carbon - matowa czerń
Amour Parfait - piekny fioletowoniebieski złamany fioletową opalizacją
Deep Truth - szafirowy granat
Star Violet - metaliczny śliwkowy fiolet
Signed Sealed - matowa gorzka czegolada
Sketch - kiolor pomiędzy bordo a gorzką czekoladą, ma mikroskopijne drobinki , na skórze matowy
Amber Light - metaliczny pełny bursztynowy kolor
Mylar - bardzo jasny kremowy, z lekkim połyskiem, ale nie perłowym
Nocturnelle - piekny błyszczący filotet
Da Bling - pastelowy róż z połyskiem
Paradisco - morelka ze złota poświatą
Juxt - jasna pastelowa ciepła zieleń ze złotym połyskiem
Plumage - matowa ciemna chłodna zieleń, taka jakby nieco przygudzony malachit, piekny kolor, moze rzako o używam bo jest odwazny, ale bardzo elegancki

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja tak czekałam że mi ktoś napisze że Mutiny jest brzudki i w ogóle nie warto go kupować Będzie to juz mój 3 pełnowymiarowy pigment i chyba do końca życia ich nie zużyje jak będę w takim tempie dokupowac pełnowymiarówki a jeszcze mam odsypki innych
mnie się mutiny nie podoba moze go skojarzysz bo w zeszłym roku był w kolekcji Naughty Nauticals

Cytat:
Napisane przez SilenceViol Pokaż wiadomość

Hej Dziewczyny!
Wlasnie znalazlam to forum. Dolaczylam dopiero w tym roku do grona wielbicieli MACa.
MAC ma rewelacyjne cienie Wcz. udalo mi sie umowic na makijaz i jestem ciekawa, ktore z kolorow doradza mi Panie...
Zastanawia mnie sprawa tuszow do rzes, bo slyszalam srednie opinie..a ktoras z WAS polecala jednak tu na forum.
W kazdym razie: pozdrawiam serdecznie

@ranka-czyzbys to Ty sie udzielala na ML??
ja bardzo cenie Plushlash, czarny mam juz chyba trzeci, a ostatnio odkurzyłem Fiber Rich i coraz bardziej ją lubie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:30   #4313
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
opłaca się, są naprwade dobre

moje top 15:
Omega - matowa kawa z mlekiem
Yogurt - matowy bardzo jasny, lekko brudny róż
Carbon - matowa czerń
Amour Parfait - piekny fioletowoniebieski złamany fioletową opalizacją
Deep Truth - szafirowy granat
Star Violet - metaliczny śliwkowy fiolet
Signed Sealed - matowa gorzka czegolada
Sketch - kiolor pomiędzy bordo a gorzką czekoladą, ma mikroskopijne drobinki , na skórze matowy
Amber Light - metaliczny pełny bursztynowy kolor
Mylar - bardzo jasny kremowy, z lekkim połyskiem, ale nie perłowym
Nocturnelle - piekny błyszczący filotet
Da Bling - pastelowy róż z połyskiem
Paradisco - morelka ze złota poświatą
Juxt - jasna pastelowa ciepła zieleń ze złotym połyskiem
Plumage - matowa ciemna chłodna zieleń, taka jakby nieco przygudzony malachit, piekny kolor, moze rzako o używam bo jest odwazny, ale bardzo elegancki
Czy taki zestaw kolorystyczny będzie pasował dla niebieskich oczu przy długich ciemnych kręconych włosach ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:57   #4314
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
opłaca się, są naprwade dobre

moje top 15:
Omega - matowa kawa z mlekiem
Yogurt - matowy bardzo jasny, lekko brudny róż
Carbon - matowa czerń
Amour Parfait - piekny fioletowoniebieski złamany fioletową opalizacją
Deep Truth - szafirowy granat
Star Violet - metaliczny śliwkowy fiolet
Signed Sealed - matowa gorzka czegolada
Sketch - kiolor pomiędzy bordo a gorzką czekoladą, ma mikroskopijne drobinki , na skórze matowy
Amber Light - metaliczny pełny bursztynowy kolor
Mylar - bardzo jasny kremowy, z lekkim połyskiem, ale nie perłowym
Nocturnelle - piekny błyszczący filotet
Da Bling - pastelowy róż z połyskiem
Paradisco - morelka ze złota poświatą
Juxt - jasna pastelowa ciepła zieleń ze złotym połyskiem
Plumage - matowa ciemna chłodna zieleń, taka jakby nieco przygudzony malachit, piekny kolor, moze rzako o używam bo jest odwazny, ale bardzo elegancki



mnie się mutiny nie podoba moze go skojarzysz bo w zeszłym roku był w kolekcji Naughty Nauticals



ja bardzo cenie Plushlash, czarny mam juz chyba trzeci, a ostatnio odkurzyłem Fiber Rich i coraz bardziej ją lubie
wielkie dzięki za odpowiedź )

patrzyłam na te cienie na stronie MACa i np tych kolorów już tam nie ma :

Amour Parfait
Signed Sealed
Paradisco
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:16   #4315
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za odpowiedź )

patrzyłam na te cienie na stronie MACa i np tych kolorów już tam nie ma :

Amour Parfait
Signed Sealed
Paradisco
Powinno być Parfait Amour, dlatego nie możesz znaleźć
Paradisco jest na stronie brytyjskiej, więc powinien być też na amerykańskiej - jest, znalazłam
Co do Signed Sealed znalazłam info, że jest to kolor pro, ale nie wiem do końca...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 22:24   #4316
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nad Fibre Rich tez myslalam- ale to moze pozniej, teraz juz zakupilam mascare

ja teraz kompletuje pedzle chociaz z mojego 188 dalej wylazą wlosy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:34   #4317
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja z kolei z cieni polecam:

Satin taupe
Club
Nano gold
Dovefeather
Shore leave
Tilt
Mystery
Greensmoke
Idol eyes
Forgery
Print
Jest
Phloof!
Shimmermoss
Trax
Shale
Freshwater
Smut
French cuff
Gleam
Woodwinked

Bardzo ładny odcień ma również Creme de Violet, ale trudno go nałożyć i rozetrzeć, oczywiście wszystko da się zrobić, ale mógłby być bardziej ''podatny''

Niektóre z cieni są niestety limitowane.

Z pigmentów polecam przede wszystkim vanilla, naked, reszta to już kwestia gustu, bo pigmenty są generalnie bardzo dobre i świetnie się rozcierają.
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:57   #4318
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy taki zestaw kolorystyczny będzie pasował dla niebieskich oczu przy długich ciemnych kręconych włosach ?
to jescze zalezy czy lubisz jeść jabłka a tak na serio do niebieskich oczu bardzo lubie Amour Parfait, Sketch, Plumage, piękny jest wspomniany przez Nevade Tilt czy Club

ciekawy efekt daje też Deep Truth do wybledza tęczówki, co daje im krystaliczny połysk



Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
wielkie dzięki za odpowiedź )



patrzyłam na te cienie na stronie MACa i np tych kolorów już tam nie ma :

Amour Parfait
Signed Sealed
Paradisco
Amour Parfait czy Parfait Amour jest na pewno u nas, Paradisco też,
Signed Sealed był kolorem z kolekcji cieni Matte2 a z tego co wiem usuwaja z niej pare kolorów, ale moze jeszcze go zanajdzieśz

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Powinno być Parfait Amour, dlatego nie możesz znaleźć
Paradisco jest na stronie brytyjskiej, więc powinien być też na amerykańskiej - jest, znalazłam
Co do Signed Sealed znalazłam info, że jest to kolor pro, ale nie wiem do końca...
tak mnie zauroczyała ta ''miłość doskonała'' ze pomyliłem szyk wyrazów

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nad Fibre Rich tez myslalam- ale to moze pozniej, teraz juz zakupilam mascare

ja teraz kompletuje pedzle chociaz z mojego 188 dalej wylazą wlosy
z mojego też, tzn te czarne sie łamią nieco, ale i tak go uwielbiam
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-04-19 o 11:58
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:19   #4319
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to jescze zalezy czy lubisz jeść jabłka a tak na serio do niebieskich oczu bardzo lubie Amour Parfait, Sketch, Plumage, piękny jest wspomniany przez Nevade Tilt czy Club

ciekawy efekt daje też Deep Truth do wybledza tęczówki, co daje im krystaliczny połysk
Chodź no tutaj żartownisiu
Jabłka lubię, nawet bardzo ostatnio

Przyjrzę się tym kolorkom, które polecasz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:20   #4320
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jaki cień łączycie najczęściej z Woodwinked?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.