Czarnow³ose;) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-21, 11:35   #2371
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am taki misz-masz z swoimi fotkami
Wiêc poka¿e...
Sami ocenicie

obecnie masz czyst± czerñ na w³oskach? Ja farbowalam ciemnym br±zem i po 2,3 farbowaniach zrobil mi siê czarny, teraz u¿ywam ¶redniego br±zu i po oko³u 2tygodniach od farbowania mam w³asnie przeb³yski brazu
Zainteresowa³ mnie te¿ odcien nowej farby Schwarzkopfa Essentials czy cos takiego maj± kolor czarny br±z, szkoda tylko ze sama farba ma z³e opinie
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-21, 18:21   #2372
madziulek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ViVian66 Poka¿ wiadomo¶æ
od czasu do czasu ogladam Wasz w±tek i nie ukrywam ¿e jestem fank± czerni, zarówno na w³osach jak i w ubiorze i w³a¶nie mam do Was takie pytanie - mam w³osy krêcone, ale zazwyczaj nie u¶wiadczy mnie na ulicy nie inaczej ni¿ w prostych. No i jak to bywa z takimi zabiegami, w³osy s± suche wiec musze je nawil¿ac, dobrze od¿ywiaæ itp. Ostatnio te¿ zacze³y trochê wypadaæ- pewnie spowodowane jest to jakim¶ubytkiem witaminowym. ale pomijaj±c to wszystko - zastanawiam siê czy nie zafundowac sobie czerni oczywi¶cie nie teraz, ju¿, tylko za jaki¶ czas. I tu moje pytanie - czybêdzie mi ten kolor pasowaæ? nie mam ani oliwkowej cery, ani alabastrowej. nie wiem jak okreslic ten odcieñ wiec napisze ze uzywam podkladu Max Factor w kolorze honey beige jak my¶licie- czy czern nie bedzie wygladala sztucznie dla mnie? zalezaloby mi na bardzo naturalnym i tajemniczym efekcie
ps. dodaje moje zdjecie. proszê, nie zwracajcie uwagi na aranzacje
Moim zdaniem dobrze by ci bylo w ciemnych wloskach ale proponowalabym raczej ciemny bronz niz czysto czarne a tez wyjda bardzo ciemne a przy tym bardziej naturalnie. pozdrawiam.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Witajcie wszystkie czarnow³ose. Widze ze temat ,,czarnowlose ³±czmy,, sie troche wygas³ dlatego pozwole sobie na ponowne wznowiemie go. Piszcie jakie macie wloski jak o nie dbacie by byly zawsze lsni±ce i zdrowe.
Ja równie¿ sie pochwale jak dbam o moje czarne w³oski i jakich kosmetykow uzywam. piszcie !
madziulek2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-22, 10:03   #2373
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka¿ wiadomo¶æ
obecnie masz czyst± czerñ na w³oskach? Ja farbowalam ciemnym br±zem i po 2,3 farbowaniach zrobil mi siê czarny, teraz u¿ywam ¶redniego br±zu i po oko³u 2tygodniach od farbowania mam w³asnie przeb³yski brazu
Zainteresowa³ mnie te¿ odcien nowej farby Schwarzkopfa Essentials czy cos takiego maj± kolor czarny br±z, szkoda tylko ze sama farba ma z³e opinie
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-22 o 10:57
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-22, 10:56   #2374
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow

¶licznie wygl±dasz wybielasz czym¶ z±bki?
U¿ywa³a¶ czerni czy czarnego br±zu z tych nowych farb?

Ja u¿ywam od pól roku Wellatonu a wcze¶niej przerózne farby, chociaz pallete omijam.

A jak u Was jest z relacj± czerñ wlosów-karnacja? Pozwalacie jesieni± i zim± zbledn±æ sobie czy jako¶ podtrzymujecie opalenizne? Wiadomo ¿e czerñ pasuje te¿ do takich maxi bladych cer, jednak to jest u nas równie rzadko spotykane jak ¶niada karnacja
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-22, 11:14   #2375
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka¿ wiadomo¶æ
¶licznie wygl±dasz wybielasz czym¶ z±bki?
U¿ywa³a¶ czerni czy czarnego br±zu z tych nowych farb?

Ja u¿ywam od pól roku Wellatonu a wcze¶niej przerózne farby, chociaz pallete omijam.

A jak u Was jest z relacj± czerñ wlosów-karnacja? Pozwalacie jesieni± i zim± zbledn±æ sobie czy jako¶ podtrzymujecie opalenizne? Wiadomo ¿e czerñ pasuje te¿ do takich maxi bladych cer, jednak to jest u nas równie rzadko spotykane jak ¶niada karnacja
Dziekuje
Uzywalam czarnego brazu i mi sie podobal ale wychodzi bardziej czarny niz braz.
Zebow nie wybielam ale stosuje paste denivit stain remover czy jakos tak i bardzo ja sobie chwale

Co do karnacji nie mam wiekszego problemu bo ja mam moze ie sniada ale taka lekko zlocizta cere caly rok i opalenizna z wakacji dlugo mi sie tzryma chociaz uzywam takiego balsamu z betakarotenem dla utrzymania opalenizny od Yves rocher jednak zadnego brazujacego efektu to on nie daje . Ale mysle ze lepiej sobie naturalnie blednac niz biegac na solarium co chwila. Ewentualnie raz na jakis czas jakis balsamik brazujacy
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-26 o 17:10
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-22, 20:58   #2376
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 657
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??

Mi siê wydaje ¿e Tobie i ³adnie w blondzie i w czarnym
__________________
W³osy zapuszczam

My¶lê nad ¶ciêciem grzywki ...

Staram siê zrzuciæ parê kg...



Têsknie za s³oneczkiem. Czekam na piêkn± wiosnê.
Czarna018 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-23, 09:31   #2377
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Bosko wygl±dasz w blond,tak ¶wie¿o i m³odo
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 15:39   #2378
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??
mi bardziej pod0basz siê w blondzie
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-25, 02:36   #2379
migotka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Czarnow³ose;)

a mial ktos z was ten kolor NAPLES BLACK
migotka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-29, 08:35   #2380
Martyna^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??
Moim zdaniem bardziej naturalnie wygl±dasz w blondzie, co nie znaczy ,¿e w czarnym Ci nie jest do twarzy )
Ja sama mam w tej chwili czarne w³osy z przeb³yskiem br±zu. Z natury jestem brunetk± i ju¿ nie mogê siê doczekaæ,a¿ czerñ mi zejdzie.
Martyna^^ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-02, 16:26   #2381
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Czarnow³ose;)

u¿ywa³y¶cie "nowego" garniera bez amoniaku? bo brzmi ciekawie ale nie wiem czy op³aca siê zdradzaæ l'oreala

przepraszam schwarzkopf'a

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2009-11-06 o 11:46
magribi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 19:30   #2382
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Czarnow³ose;)


osz! laseczki pomoc!
mia³am do¶æ tej czerni i da³am rozja¶niacz
ooo nie do¶æ ¿e ¶winia mi spali³ ani ton nie rozja¶ni³, a odrosty jak kurczak! ale z³a jestem . nie wiem co teraz na³o¿yæ??
jutro siedze ca³y dzieñ w domu siostra mi co¶ kupi tylko cooo???
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-03, 08:55   #2383
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: Czarnow³ose;)

Polecam wybraæ siê z tym do fryzjera - na zabieg intensywnie regeneruj±cy i jak±¶ lekk± farbê. Je¶li chcesz siê sama pobawiæ te¿ pomy¶la³abym przede wszystkim o regeneracji w³osów. Je¶li chodzi o farbê rzuci³a bym l'oreala bez amoniaku b±d¼ 10 minutowego
magribi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-05, 10:40   #2384
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Poka¿ wiadomo¶æ

osz! laseczki pomoc!
mia³am do¶æ tej czerni i da³am rozja¶niacz
ooo nie do¶æ ¿e ¶winia mi spali³ ani ton nie rozja¶ni³, a odrosty jak kurczak! ale z³a jestem . nie wiem co teraz na³o¿yæ??
jutro siedze ca³y dzieñ w domu siostra mi co¶ kupi tylko cooo???
I wlasnie dlatego na takie zabiegi mozna sie zdecydowac jedynie u fryzjera i to doswiadczonego no ale czasu sie nie cofnie.
Radze je pofarbowac niewiem moze jakas czekolada ?? Problem w tym ze prawdopodonie teraz na tych odrostach ktore sie rozjasnily farba nie bedzie chciala sie trzymac i bedzie sie wyplukiwac.Postaw na regeneracje i idz do fryzjera zeby Ci ten kolor jakos wyrownal.

A na przyszlosc nie eksperymentuj sama z rozjasniaczami.
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-06, 00:20   #2385
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
I wlasnie dlatego na takie zabiegi mozna sie zdecydowac jedynie u fryzjera i to doswiadczonego no ale czasu sie nie cofnie.
Radze je pofarbowac niewiem moze jakas czekolada ?? Problem w tym ze prawdopodonie teraz na tych odrostach ktore sie rozjasnily farba nie bedzie chciala sie trzymac i bedzie sie wyplukiwac.Postaw na regeneracje i idz do fryzjera zeby Ci ten kolor jakos wyrownal.

A na przyszlosc nie eksperymentuj sama z rozjasniaczami.
nooo teraz ju¿ bym tego raczej nie zrobi³a ..
w³a¶nie da³am na 'to' w nastêpny dzieñ br±z (kosmetyczka poleci³a)fakt z³apa³o na jaki¶ kasztan.. wpadaj±cy w kto wie coo. jeszcze pow. ¿e najlepiej teraz w mojej syt.niech one sukcesywnie odrastaj±, a ja mam podcinaæ
mówisz wyrównaæ kolor ??za jaki¶ 2 tyg. chcê co¶ po³o¿yæ
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-15, 15:17   #2386
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??

¶licznie w czerni w blond taka rozmyta jeste¶, w czerni bosko, tak seksownie
__________________





coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-15, 21:46   #2387
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 244
Dot.: Czarnow³ose;)

teraz jestem (od czwartku) czarnulk± marzy³am d³ugo ¿eby zrobiæ taki krok siê ufarbowaæ i co? teraz nie jestem pewna czy ten kolor przemawia do mnie, choæ znajomi s± pozytywnego zdania ¿e udana zmiana image...
pozdrawiam
ps kto chce siê ufarbowaæ na czarno niech grubo siê zastanowi..

Edytowane przez suwa89
Czas edycji: 2009-11-16 o 09:25
suwa89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-18, 23:53   #2388
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 181
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej
Czy ktoras z Was farbowala wlosy szamponem koloryzujacym Loreal Casting?Jestem ciekawa jaka jest ta czern czy bardzo intensywna czy fajna,naturalna?
Marcia1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-19, 12:09   #2389
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Czarnow³ose;)

a podpowiecie jakas farbe, taka, zeby kolor byl ciemny ciemny,ale nie czarny doslownie tylko takie ciemny ciemny braz, i zeby sie za szybko nie zmywal?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 00:04   #2390
oktavvia
Raczkowanie
 
Avatar oktavvia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Czy ktoras z Was farbowala wlosy szamponem koloryzujacym Loreal Casting?Jestem ciekawa jaka jest ta czern czy bardzo intensywna czy fajna,naturalna?
Ja u¿ywa³am z Castingu Hebanow± czerñ, i Granatow± czerñ. Ta pierwsza jest bardzo naturalna i od d³u¿szego czasu stale jestem jej wierna
oktavvia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-30, 19:34   #2391
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej do tej pory u¿ywam szamponu koloryzuj±cego Joanny aksamitna czerñ ale chcê mieæ na nich br±zowy po³ysk próbowa³am aksamitna czerñ+czekoladowy br±z w stosunku 1:1 i powiem szczerze ró¿nicy za bardzo nie ma... pó¼niej próbowa³am ju¿ z samym br±zem i jest lekki po³ysk niezauwa¿alny... na odrostach oczywi¶cie jest br±z:| i teraz przymierzam siê znów do farbowania na ca³o¶æ aksamitna czerñ Joanny a na drugi dzieñ chcê na to rzuciæ 2 saszetki koloryzuj±ce z Joanny w jakim¶ jasnym odcieniu br±zu my¶licie ¿e wyjdzie mi ten upragniony po³ysk z³otego br±zu?? zale¿y mi na czarnych w³osach o z³oto br±zowym po³ysku
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-30, 23:16   #2392
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uzywalam tej farby w zeszlym miesiacu i musze powiedziec ze jest calkiem fajna. Wlosy miekkie blyszczace kolor rowny.

No i dodaje fotke zrobiona wczoraj :P Tak wyglada szczesliwa posiadaczka pieknych czarnych wloskow i porownanie w blond.

Co myslicie ??
wg w blondzie wygladasz bardziej sexy.
wesz³am z sentymentem na ten watek, kiedys sie chyba nawet udzielalam, z czerni przechodze obecnie do blondu
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-01, 16:16   #2393
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
wg w blondzie wygladasz bardziej sexy.
wesz³am z sentymentem na ten watek, kiedys sie chyba nawet udzielalam, z czerni przechodze obecnie do blondu
ii jak Ci siê to udaje??
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-04, 18:55   #2394
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez oktavvia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am z Castingu Hebanow± czerñ, i Granatow± czerñ. Ta pierwsza jest bardzo naturalna i od d³u¿szego czasu stale jestem jej wierna
oktavvia:ja w³a¶nie szukam szamponu kolryzuj±cego który da efekt naturalnej czerni my¶lisz,¿e mogê bez problemu uzyc hebanowej czerni?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-07, 19:32   #2395
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Czarnow³ose;)

Zaraz mnie wszyscy zlinczuj± - ja farbujê ¿ó³t± Palette z wod± 3%.
Robiê mieszankê - pó³ opakowania Ciemnej czekolady i 1/4 granatowej czernii. To na mokre w³osy- na 20min. Najpierw sam odrost, po 15min przeci±gam na 5 min na ca³o¶æ. Efekt-nikt nie pozna ¿e czerñ nie jest naturalna. W³osy maj± kolor ch³odny ale naturalny, ró¿ne odcienie, nie s± jednolite jak che³m. U mnie nie niszczy nic a nic (kilka ³adnych lat farbowania), w³osy s± b³yszcz±ce. Czy miêkkie - nie wiem, bo z natury s± podatne i do¶æ sztywne. Kiedy¶ robi³am Richesse Diacolor i Majirel L'Oreala, ale spiera³y siê b³yskawicznie, musia³am ci±gle dawaæ na ca³o¶æ (bo d³ugo¶ci i koñcówki szybko ja¶nia³y) przez co w³osy niepotrzebnie mi siê niszczy³y i przesusza³y.
Wiêc je¶li kto¶ jest pewien, ¿e chce mieæ czarne w³osy, to polecam Palette.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-07, 20:37   #2396
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Poka¿ wiadomo¶æ
ii jak Ci siê to udaje??
bardzo dobrze, juz jestem praktycznie blondynka
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-07, 21:15   #2397
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomo¶ci: 1 626
Dot.: Czarnow³ose;)

ja farbuje na czarno ,ale szybko mam przeswity na braz;/ niewiem moze garnier nie jest az taki trwaly? pmozecie;/?
eternitymoment jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-07, 22:15   #2398
201610241259
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 290
Dot.: Czarnow³ose;)

ja nie pomogê, mam to samo, mimo ¿e farbujê na granatow± czerñ. Te¿ u¿ywam garniera.
201610241259 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-12, 19:19   #2399
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej do tej pory u¿ywam szamponu koloryzuj±cego Joanny aksamitna czerñ ale chcê mieæ na nich br±zowy po³ysk próbowa³am aksamitna czerñ+czekoladowy br±z w stosunku 1:1 i powiem szczerze ró¿nicy za bardzo nie ma... pó¼niej próbowa³am ju¿ z samym br±zem i jest lekki po³ysk niezauwa¿alny... na odrostach oczywi¶cie jest br±z:| i teraz przymierzam siê znów do farbowania na ca³o¶æ aksamitna czerñ Joanny a na drugi dzieñ chcê na to rzuciæ 2 saszetki koloryzuj±ce z Joanny w jakim¶ jasnym odcieniu br±zu my¶licie ¿e wyjdzie mi ten upragniony po³ysk z³otego br±zu?? zale¿y mi na czarnych w³osach o z³oto br±zowym po³ysku
Czyli farbuj nie czerni± tylko ciemnym br±zem. Ja tak mam po kilku myciach - przepis kilka postów powy¿ej. Ale pewnie na koñcówkach i tak bêdziesz mieæ czarne, bo wiadomo, ¿e klasycznej czerni nic nie rozja¶ni. A ten pomys³ z szamponetk± chyba siê nie sprawdzi.

A jak wychodzi ta Aksamitna czerñ z Joanny?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-12, 19:36   #2400
beza89
Raczkowanie
 
Avatar beza89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 48
GG do beza89
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam wszystkie czarnule. Dzis i ja dolaczylam do waszego grona. Pierwszy raz mam czarne wloski wiec farbowalam castingiem w razie jakby mi sie nie spodobalo...ale czuje ze zostane z wami na dluzejmoj naturalny to braz , zdziwilo mnie ze wlosy staly sie takie sliskie i blyszczace. nakladalam na swoj naturalny braz z karmelowymi pasemkami
__________________
Per Aspera ad Astra
beza89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.