Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 07:09   #4921
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

agusia jak ci idzie walka z A6W ja sie przymierzam ale ostatnio jak robilam odpadlam przed koncem

Kira ja polecam 10 zasad zywienia i zwylka dobrze ulozona diete ktora nei powoduje efektow uboczynch typu zle samopoczucie . Podstawa jesc co 3 godziny regularnie a reszte doczytasz na dietetycznym
Dziewczyny chudna i sa szczesliwe a co ciekawsze to jest potem sposob na zycie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 11:36   #4922
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Kira ja polecam 10 zasad zywienia i zwylka dobrze ulozona diete ktora nei powoduje efektow uboczynch typu zle samopoczucie . Podstawa jesc co 3 godziny regularnie a reszte doczytasz na dietetycznym
Dziewczyny chudna i sa szczesliwe a co ciekawsze to jest potem sposob na zycie
ja staram się właśnie tak postępować.
Nie odmawiam sobie też bezwzględnie tego, co lubię, bo nie chcę, żeby moja dieta była cierpieniem (bo ją wtedy zarzucę pewnikiem) Chudnę powoli, ale jednak jest tendencja spadkowa (jak dotąd 1,6kg dopiero, od 17.05.2010)
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 11:46   #4923
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Natrix i tak jest dobrze 1kg na tydzien to idealnie
Ja chudlam dokladnie tak samo
Teraz mialam 2 miechy utrzymania i od dzis zaczynam od nowa , na razie 4 dni oczyszczania a potem zdrowa dieta ( z przyjemnosciami )
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:06   #4924
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Natrix i tak jest dobrze 1kg na tydzien to idealnie
Ja chudlam dokladnie tak samo
Teraz mialam 2 miechy utrzymania i od dzis zaczynam od nowa , na razie 4 dni oczyszczania a potem zdrowa dieta ( z przyjemnosciami )
Oooo, to wspaniale Jeszcze 'tylko' 9kg przede mną
To powodzenia w dalszym dietowaniu

Ale mamy 'Bladą Grupę Wsparcia w odchudzaniu'
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:14   #4925
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Natrix i tak jest dobrze 1kg na tydzien to idealnie
Ja chudlam dokladnie tak samo
Teraz mialam 2 miechy utrzymania i od dzis zaczynam od nowa , na razie 4 dni oczyszczania a potem zdrowa dieta ( z przyjemnosciami )
oczyszczania czyli czego jesli mogę zapytac?

ja w sumie etz chce troche schudnąc, ale muszę to zrobic właśnie tak pomału bo zawsze jak się katowałam to tydzien i po diecie było
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:24   #4926
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też przechodzę na dietę, ale nie dla schudnięcia, a dlatego, że niedługo sezon na pomidory A poza tym matura już za mną, więc nie będę już żywić się kawą, tabletkami na myślenie i od czasu do czasu czekoladą
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:04   #4927
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja też przechodzę na dietę, ale nie dla schudnięcia, a dlatego, że niedługo sezon na pomidory A poza tym matura już za mną, więc nie będę już żywić się kawą, tabletkami na myślenie i od czasu do czasu czekoladą
jyyli - to musisz być nieźle blada po tej diecie?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:28   #4928
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja też przechodzę na dietę, ale nie dla schudnięcia, a dlatego, że niedługo sezon na pomidory A poza tym matura już za mną, więc nie będę już żywić się kawą, tabletkami na myślenie i od czasu do czasu czekoladą

Wiem przez co przechodziłas, bo jak rok temu zdawałam maturę było identycznie, oprócz tego mdlałam, wymiotowałam z nerwów i inne atrakcje Choc wiem, ze zupełnie niepotrzebnie, no ale

Kiedys robiłam sobie maseczkę z pomidorów

Kurde, siedzę i kombinuję z tym podkładem Pixie, już mnie głowa boli od myślenia, ciągle nie wiem jaki odcień mam wybrać mam trzy "na oku", ale ciągle jeszcze się waham.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:20   #4929
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, że Aivile 0. Z zamówionych przeze mnie próbek jest najjaśniejszy chyba, a w każdym razie nie jest ani żółty, ani beżowy, ani różowy czy brzoskwiniowy ale ja mam takie wrażenie, że kolor Dermacola na każdej skórze wygląda inaczej, i wpływ na jego kolor ma wszystko: od odcienia skóry, przez puder i bazę po światło
hm zobaczymy co to z tego bedzie dzieki za odpowiedz
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:22   #4930
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
oczyszczania czyli czego jesli mogę zapytac?

ja w sumie etz chce troche schudnąc, ale muszę to zrobic właśnie tak pomału bo zawsze jak się katowałam to tydzien i po diecie było
oczywascie od kilku dni nie jadlam tlustego serow , zero slodkiego itd zeby nie bylo
Oczyszcza sie organizm z toksyn
Dzis mam dzien sokow i herbatek , kolejne 3 dni to warzywa i owoce pod kazda postacia bez cukru kolejne 2 dni dodaje sie mleko maslanke jogurty ( 1/2 lita na caly dzien )
potem dodaje sie kasze ryze otreby znow 2 dni
potem chude mieso drobiowe i rybe i w ten oto sposob dochodzi sie do "zwyklej " diety oczyszczajac sie po drodze
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:23   #4931
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a czy mogłybyście w skrócie napisać, w czym Pixie są lepsze od EDM? kto ma porównanie? dla mnie EDM to pierwsze minerały, i w sumie nie mam powodów do narzekania, ale trwałością to one nie grzeszą, zwłaszcza na filtr
poza tym mam wrażenie, że mieszanka filtr+puder babmbusowy+EDM potrafi mnie leciutko zapchać, i nie wiem, czy chodzi o sam filtr czy zestaw...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 14:29   #4932
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kasiek87, ja miałam próbkę Ailive 0 w formule matującej. Byłam zadowolona, tylko kolor był ciut za ciemny. Ale odcień (na mojej facjacie) wydawał się w miarę neutralny, może odrobinę chłodny.
Podobno w formule kryjącej wszystkie odcienie są jaśniejsze - i tu upatruję swoją szansę Bo Ailive 0 wydawał mi się najjaśniejszy ze wszystkich, ale chyba jednak potrzebuję czegoś bardziej beżowego/żółtawego - dlatego liczę, że formuła kryjąca jest faktycznie jaśniejsza i dobiorę coś dla siebie

Chociaż na razie używam (w sumie tylko na strefę T) mój lekko ciemniejszy i żółtawy kompakt z Manhattanu i czuję się w nim zdecydowanie najlepiej... no ale przydałoby się przecież drugą formułę Pixie przetestować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:42   #4933
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no ja zamowie kilka tych najjasniejszych w roznych formulach i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:03   #4934
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a czy mogłybyście w skrócie napisać, w czym Pixie są lepsze od EDM? kto ma porównanie? dla mnie EDM to pierwsze minerały, i w sumie nie mam powodów do narzekania, ale trwałością to one nie grzeszą, zwłaszcza na filtr
poza tym mam wrażenie, że mieszanka filtr+puder babmbusowy+EDM potrafi mnie leciutko zapchać, i nie wiem, czy chodzi o sam filtr czy zestaw...
ja porównanie mam jako-takie.
zacznijmy, że mam cerę raczej problematyczną: tradzik, zaczerwieniony nos i policzki na środku twarzy, świecenie, sińce pod oczami - sporo do ukrycia.
EDM odstawiłam po 3 czy 4 uzyciach. Nakładałam go na facjatę potraktowaną kremem matującym (garnier). używałam tej matującej formuły. na to jeszcze puder też od EDM. Brak konkretnego primera chyba jednak nie powinien usprawiedliwiać tego, ze po 2-3 godzinach nie miałam go na twarzy - tylko w zmarszczkach pod oczami i rozszerzonych porach (czy czym tam są te dziury w moich policzkach). Nie używałam filtra, gdyż nie miałam takiej potrzeby.
Pixie używam od tygodnia, może dwóch, bardziej mi się podobają.
Najpierw nakładam filtr (czasem do tego wcześniej wspomniany krem matujący, coby nie trzeba było sie zbytnio wysilić przy matowieniu), potem puder bambusowy/skrobia, podkład, na podkład bambus. I tak siedzi parę godzin. Nie obkminiłam do końca, z czym mi się waży (bo z czymś na pewno, ale po południu nie pamietam, co robiłam rano). W każdym razie jest dużo trwalszy, nie znika z twarzy w tak tajemniczy sposób jak EDM. no, i co ważne, Pixie to polska firma

a tak a'propos. czy mieszając krem matujący: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...t-matujacy.htm wraz z filtrem (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ka-ochrona.htm), tudzież nakładając ów krem na filtr, nie zmnieniam w jakiś sposób właściwości filtra? dzieki temu kremowi potrzebuję o połowę mniej pudru, żeby zmatowić twarz i takie rozwiazanie jest dla mnie wygodne. oczywiście nakładam przepisowe ilości filtra, czyli wg mnie bardzo dużo

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-26 o 15:06
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:36   #4935
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
jyyli - to musisz być nieźle blada po tej diecie?
Oj zbladłam i to ostro Aczkolwiek zbyt blada jeszcze nie jestem, zawsze można być bledszym

Miała któraś z Was korektor Recover z Rimmela? Kupiłam dziś, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:43   #4936
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no ja zamowie kilka tych najjasniejszych w roznych formulach i zobaczymy co z tego wyjdzie
Ja również chyba kupię pędzel i próbki podkładu Pixie

Hm... byłam w Drogerii Natura i kupiłam kilka rzeczy z Essence. Biały lakier, dość fajny, "trójkolorowy" korektor - dobry, ale ja zamaist tego najciemniejszego mogłabym mieć ten różowawy (pod oczy) . Oprócz tego - essence french manicure & pedicure pen. MA-SA-KRA. Wzięłam kolor różowy, bo innych nie było. Ale to w ogóle nie schnie, jest zbyt płynne i nie chce zostać w jednym miejscu :/ Zamiast na końcówkach, rozlewa się po całym paznokciu Jestem trochę zawiedziona.

W planach miałam róż... nie kupiłam Nie umiałam dobrać odcienia.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:51   #4937
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a czy mogłybyście w skrócie napisać, w czym Pixie są lepsze od EDM? kto ma porównanie? dla mnie EDM to pierwsze minerały, i w sumie nie mam powodów do narzekania, ale trwałością to one nie grzeszą, zwłaszcza na filtr
poza tym mam wrażenie, że mieszanka filtr+puder babmbusowy+EDM potrafi mnie leciutko zapchać, i nie wiem, czy chodzi o sam filtr czy zestaw...
w niczym nie są lepsze bo wszystko jest kwestią indywidualną, to ze na kimś pixie leży lepiej nie znaczy ze na Tobie bedzie tak samo. Nie zostaje nic jak samemu metodą prob i bledow dobrac sobie idealne mineraly.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:53   #4938
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
w niczym nie są lepsze bo wszystko jest kwestią indywidualną, to ze na kimś pixie leży lepiej nie znaczy ze na Tobie bedzie tak samo. Nie zostaje nic jak samemu metodą prob i bledow dobrac sobie idealne mineraly.
próbujesz mi powiedzieć, że znowu muszę przechodzić przez etap próbek?
masakra he he
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:19   #4939
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Oooo, to wspaniale Jeszcze 'tylko' 9kg przede mną
To powodzenia w dalszym dietowaniu

Ale mamy 'Bladą Grupę Wsparcia w odchudzaniu'
Ciągle słyszę o odchudzaniu moje bladolice... A ja chciałabym przybrać na wadze około 8 kg
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 18:15   #4940
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ciągle słyszę o odchudzaniu moje bladolice... A ja chciałabym przybrać na wadze około 8 kg
Chętnie oddam w dobre ręce
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 18:40   #4941
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ciągle słyszę o odchudzaniu moje bladolice... A ja chciałabym przybrać na wadze około 8 kg
Ja ci oddam 7, bo tyle mi do końca zostało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:50   #4942
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja jakimś sposobem schudłam (na wadze stałam ostatnio stałam ze dwa lata temu, ale spodnie mi spadają, z paskiem), nie wiem, jak to sie stało, poza tym, że trochę mniej jadłam. I mam problem, bo trzeba albo dorobić dziurkę w pasku (co nie jest proste), albo przybrać na wadze
przyznaję, że moja waga/rozmiar są moim najmniejszym problemem, przynajmniej dopóki staniki nie robią się za duże/za małe

ktoś się orientuje może, czy powodzie wpłynęły na funkcjonowanie poczty? mam się spodziewać opóźnień?

idę jutro po filtr Babydream, bo po moim z Sorai sie lekko opalam, a widzę, że jest chyba jakaś promocja w ross nie zapycha, prawda? bieli?
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:08   #4943
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

fiasco- mnie ani nie zapycha ani nie bieli ale to wiadomo- indywidualne
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:09   #4944
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
agusia jak ci idzie walka z A6W ja sie przymierzam ale ostatnio jak robilam odpadlam przed koncem

Kira ja polecam 10 zasad zywienia i zwylka dobrze ulozona diete ktora nei powoduje efektow uboczynch typu zle samopoczucie . Podstawa jesc co 3 godziny regularnie a reszte doczytasz na dietetycznym
Dziewczyny chudna i sa szczesliwe a co ciekawsze to jest potem sposob na zycie
idzie, ale to dopiero 4 dzień. Kiedyś juz zrobiłam całą. Reraz mam neistety bolesne miesiaczki i pewnie znów przerwę z tego powodu.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja też przechodzę na dietę, ale nie dla schudnięcia, a dlatego, że niedługo sezon na pomidory A poza tym matura już za mną, więc nie będę już żywić się kawą, tabletkami na myślenie i od czasu do czasu czekoladą
Ja taka samą dietę miałam. Popijałam Rhodiolę kawą taka z 4 łyżeczek, jazda do 3 w nocy, rano o 7 pobudka, kawa,Pewnego dnia się obudziłam i z łóżka nie mogłam wstać.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Kurde, siedzę i kombinuję z tym podkładem Pixie, już mnie głowa boli od myślenia, ciągle nie wiem jaki odcień mam wybrać mam trzy "na oku", ale ciągle jeszcze się waham.
to zamów trzy próbki
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 20:41   #4945
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Chociaż na razie używam (w sumie tylko na strefę T) mój lekko ciemniejszy i żółtawy kompakt z Manhattanu i czuję się w nim zdecydowanie najlepiej... no ale przydałoby się przecież drugą formułę Pixie przetestować
Mówisz o kolorze 15 Porcelain kompaktu 2in1 Perfect Teint? Dzisiaj właśnie kupilam ten odcień, ale trochę mnie przeraził, bo w porówaniu do odcienia 0 Transparent(Soft Compact Powder) to już lekka pomarańczka... Jutro zobacze w świetle dziennym. Kupiłam, bo Transparent trochę za różowy i odrobinę za jasny. Oświetlenie w Rossmannie mnie kiedys dobije...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:00   #4946
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

agusia chyba tak zrobię
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 22:49   #4947
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ciągle słyszę o odchudzaniu moje bladolice... A ja chciałabym przybrać na wadze około 8 kg
Hyhy, jesteśmy z Tobą

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Mówisz o kolorze 15 Porcelain kompaktu 2in1 Perfect Teint? Dzisiaj właśnie kupilam ten odcień, ale trochę mnie przeraził, bo w porówaniu do odcienia 0 Transparent(Soft Compact Powder) to już lekka pomarańczka... Jutro zobacze w świetle dziennym. Kupiłam, bo Transparent trochę za różowy i odrobinę za jasny. Oświetlenie w Rossmannie mnie kiedys dobije...
Mhm, o tym mówiłam. Odcień Beige jest jaśniejszy, ale bardziej różowawy.
Ja nie wiem co jest z tym Porcelain, bo rzeczywiście w pudełeczku (które uwielbiam) jest ciemnawy, ale jak go nałożę na twarz, to kurczę, wyglądam dobrze (w sensie wyglądu cery), jednolicie, naturalnie i jasno Może odcień i jego ciepłota to sprawia? Nie wiem, ale moja twarz kocha ten puder Super-długo się u mnie utrzymuje i jeszcze nigdy mnie nie zapchał (a pierwszy raz nabyłam go 10 lat temu)
Ale wiadomo, wszystko trzeba samemu przetestować

Dopuszczam też myśl, że mam ciemniejszą i bardziej żółtą szyję od twarzy i trochę ciemniejszy podkład sprawia, że wszystko razem współgra i wygląda po prostu lepiej...
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 23:46   #4948
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Mhm, o tym mówiłam. Odcień Beige jest jaśniejszy, ale bardziej różowawy.
Ja nie wiem co jest z tym Porcelain, bo rzeczywiście w pudełeczku (które uwielbiam) jest ciemnawy, ale jak go nałożę na twarz, to kurczę, wyglądam dobrze (w sensie wyglądu cery), jednolicie, naturalnie i jasno Może odcień i jego ciepłota to sprawia? Nie wiem, ale moja twarz kocha ten puder Super-długo się u mnie utrzymuje i jeszcze nigdy mnie nie zapchał (a pierwszy raz nabyłam go 10 lat temu)
Ale wiadomo, wszystko trzeba samemu przetestować

Dopuszczam też myśl, że mam ciemniejszą i bardziej żółtą szyję od twarzy i trochę ciemniejszy podkład sprawia, że wszystko razem współgra i wygląda po prostu lepiej...
Dzięki za odpowiedz Jak patrzyłam na tester w rossmim to widziałam, że Beige jest bardziej różowy, dlatego wzielam Porcelain. Jutro potestuje na spokojnie, może na mnie tez będzie wyglądal ładnie Zapewne podobnie miałam kiedyś z podkładem Golden Rose, wyglądał na ciemny, ale po nałożeniu na twarz miałam białawą maskę
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:14   #4949
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Odrobina czerni również na dzień. Więcej na blogu
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:20   #4950
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Elianko, ekstra ten makijaż
Ma taki rockowy i 'zbuntowany' charakter. Uważam, że bardzo Ci pasuje.
Sama też najczęściej wybieram takie właśnie kolory dla siebie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.