Jasny podkład - zbiorczy - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 19:55   #4891
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Byłam tam w tamtym tygodniu i mieli alabaster tylko w sticku. Podobnie w Promenadzie
może trzeba czekać na dostawę, bo ja nawet próbkę brałam, ale to przed świętami...

Aczkolwiek szczyt jasności to nie jest, chyba, że mówimy o drogeryjnych dostępnych w pl.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:13   #4892
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
fair i ivory? hmmm umiweszczałam foty moim zdaniem wyglądają cąłkiem jasno. co do Burżuja u mnie wpasowuje się idealnie o dziwo, wklejam kawałeczek skory na szybko z jednego ze zdjęć gdzie byłam nim umalowana.
Tak, testowałam te 2. Ja tak sobie naciapałam na rękę i były wg mnie zdecydowanie za ciemne Może jakimś cudem potrafią się wtopić, ale nie będę próbowała.
Burżuj odpowiada mi tylko latem, jak się trochę opalę, na razie leży mi 1/3 opakowania i czeka, bo ogólnie formułę ma całkiem całkiem .
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:13   #4893
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Testy Givenchy Photo'Perfexion 1 Perfect Ivory (z flashem, w świetle dziennym może jutro)
Podsumowując, podkład ten daje świetną skórę, jednolitą, ani zbyt matową, ani zbyt świecącą, nie podkreśla skórek ani niedoskonałości, krycie średnie, nawilża, ale świetnie "tonuje" i ujednolica cerę, czyli daje faktycznie pefekcyją "wyphotoshopowaną" cerę, nie ciemnieje po nałożeniu z tego co zauważyłam, w sumie same plusy poza jednym- odcień mimo wszystko za ciemny i zbyt żółty dla mnie
Trochę dopasowuje się, i po nałożeniu i roztarciu w sztucznym świetle mam wrażenie, że ciemny nie jest, ale mimo wszystko się odcina. Jeszcze się zastanawiam , bo daje naprawdę fajną cerę ale pewnie pójdzie w świat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pp.jpg (47,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1394.jpg (39,4 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-01-11 o 15:40
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 16:01   #4894
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

quench jak juz będziesz miec NATINĘ perfect light koniecznie daj znac jak ma sie sprawa z kolorem
testowałam dziś Clarinsa:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on-spf-10.html
czy kolor 103 jest najjaśnieszy?
bo okropnie ciemny
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:18   #4895
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Testy Givenchy Photo'Perfexion 1 Perfect Ivory (z flashem, w świetle dziennym może jutro)
Podsumowując, podkład ten daje świetną skórę, jednolitą, ani zbyt matową, ani zbyt świecącą, nie podkreśla skórek ani niedoskonałości, krycie średnie, nawilża, ale świetnie "tonuje" i ujednolica cerę, czyli daje faktycznie pefekcyją "wyphotoshopowaną" cerę, nie ciemnieje po nałożeniu z tego co zauważyłam, w sumie same plusy poza jednym- odcień mimo wszystko za ciemny i zbyt żółty dla mnie
Trochę dopasowuje się, i po nałożeniu i roztarciu w sztucznym świetle mam wrażenie, że ciemny nie jest, ale mimo wszystko się odcina. Jeszcze się zastanawiam , bo daje naprawdę fajną cerę ale pewnie pójdzie w świat
Aj aj... Sand chyba byłby dla Ciebie odpowiedniejszy. Mam wrażenie że on i Ivory to ten sam kolor, tylko jeden jest bardziej żółty, drugi mniej.

iamsolucky, oczywiście dam znać I tak, 103 jest najjaśniejszy. Miałam ten podkład, miałam ten odcień i powędrował do mamy. I u niej na skórze ten odcień jaśnieje! Wygląda w nim jak trup. A u mnie utlenia się dość wyraźnie. Nie wiem już co jest z moją skórą
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:47   #4896
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aj aj... Sand chyba byłby dla Ciebie odpowiedniejszy. Mam wrażenie że on i Ivory to ten sam kolor, tylko jeden jest bardziej żółty, drugi mniej.
Dam sobie na razie spokój z poszukiwaniami , zwłaszcza, że dorwałam FaceFabrica Tylko leci do mnie już jakis BB i może tylko jeszcze MAP w najbliższym czasie , a właściwie dlaczego u Ciebie MAP się nie sprawdził?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:08   #4897
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dam sobie na razie spokój z poszukiwaniami , zwłaszcza, że dorwałam FaceFabrica Tylko leci do mnie już jakis BB i może tylko jeszcze MAP w najbliższym czasie , a właściwie dlaczego u Ciebie MAP się nie sprawdził?
O, też chciałam o to ostatnio spytać.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 18:15   #4898
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dam sobie na razie spokój z poszukiwaniami , zwłaszcza, że dorwałam FaceFabrica Tylko leci do mnie już jakis BB i może tylko jeszcze MAP w najbliższym czasie , a właściwie dlaczego u Ciebie MAP się nie sprawdził?
Po kilku tygodniach używania zaczął bardzo brzydko wyglądać na mojej twarzy. Początkowo paskudził się tylko przed miesiączką, później warzył się niemal codziennie i oksydował. Uważam go za rewelacyjny podkład, ale moja szalona skóra przestała go lubić Zapewne baza MAP załatwiłaby sprawę, ale ja nie lubię nakładać takiej warstwy na skórę (baza, podkład, rozświetlacz, puder).
Teraz zużywam zapasy... Mam 6 pełnowymiarowych opakowań bb kremów, 7 w drodze, próbki, jeszcze Armani Lasting Silk napoczęty...Zużycie tego wszystkiego zajęłoby mi pewnie z 10 lat
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-01-11 o 18:18
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:32   #4899
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aj aj... Sand chyba byłby dla Ciebie odpowiedniejszy. Mam wrażenie że on i Ivory to ten sam kolor, tylko jeden jest bardziej żółty, drugi mniej.

iamsolucky, oczywiście dam znać I tak, 103 jest najjaśniejszy. Miałam ten podkład, miałam ten odcień i powędrował do mamy. I u niej na skórze ten odcień jaśnieje! Wygląda w nim jak trup. A u mnie utlenia się dość wyraźnie. Nie wiem już co jest z moją skórą
moja skóra ma podobne właściwości ale najbardziej oksydują jednak żółtka, co w tych podkładach jest bb tak sie nie zachowuja a nawet jaśnieją
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:46   #4900
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Teraz zużywam zapasy... Mam 6 pełnowymiarowych opakowań bb kremów, 7 w drodze, próbki, jeszcze Armani Lasting Silk napoczęty...Zużycie tego wszystkiego zajęłoby mi pewnie z 10 lat
Rządzisz ja mam mniejsze zapasy, a i tak przezornie trzymam w lodówce Tylko jeszcze na porządny korektor poluję. Mam z illa concealer 105 i od niedawna 115, ale okazał się mieć inną konsystencję niż 105 czego nie rozumiem , reformulacja czy co jest bardziej błyszczący, mniej kryje (choć bardziej niż under eye concealer) i gryzie się z silikonowym podkładem (FF) wiec używam nadal tego prawie białego 105...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
najbardziej oksydują jednak żółtka, co w tych podkładach jest
Też to zauważyłam
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:48   #4901
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
moja skóra ma podobne właściwości ale najbardziej oksydują jednak żółtka, co w tych podkładach jest bb tak sie nie zachowuja a nawet jaśnieją
Podobno tak robią żółte tlenki żelaza. Przynajmniej tak kiedyś tłumaczyła jakaś dziewczyna na YT. Podkłady różowe nie oksydują tak mocno, jak ciepłe żółtki.
I ciągle mnie zastanawia-dlaczego bb potrafią dopasować się do skóry a tradycyjne podkłady nie Przecież składy bb kremów nie są jakoś odkrywcze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 12:59   #4902
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wallawalla Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bladolice
mam do was prośbę, mógłbyście mi polecić jakiś dobry podkład nawilżający w żółtej tonacji, podobny do BOURJOIS HEALTHY MIX ale jaśniejszy od niego. Niestety 51 jest dla mnie zbyt ciemna

UP. up...
proszę o pomoc
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:24   #4903
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wallawalla Pokaż wiadomość
UP. up...
proszę o pomoc
podobno Inglot LW100 jest żółtawy i jasny

http://www.inglotonline.com/inglot-a...ion-lw100.html

ale osobiście nie uzywałam go, może jakaś użytkowniczka się wypowie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:33   #4904
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
podobno Inglot LW100 jest żółtawy i jasny

http://www.inglotonline.com/inglot-a...ion-lw100.html

ale osobiście nie uzywałam go, może jakaś użytkowniczka się wypowie
Ja używałam Inglota LW200 i był dla mnie jaśniejszy od Bourjois HM 51, jest żółtawy, wrzucałam kiedyś swatche porównawcze.
Nawilżający to on jednak moim zdaniem nie jest, albo przynajmniej nie był taki na mojej skórze - przeciwnie, już to kiedyś chyba pisałam, moją cerę super przesuszył, pojawiły się suche skórki których nigdy nie miałam i w ogóle... brr.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:52   #4905
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja używałam Inglota LW200 i był dla mnie jaśniejszy od Bourjois HM 51, jest żółtawy, wrzucałam kiedyś swatche porównawcze.
Nawilżający to on jednak moim zdaniem nie jest, albo przynajmniej nie był taki na mojej skórze - przeciwnie, już to kiedyś chyba pisałam, moją cerę super przesuszył, pojawiły się suche skórki których nigdy nie miałam i w ogóle... brr.
Hm, ale skoro jest jaśniejszy od HM i jest żółty to może go wypróbuję Szkoda tylko że mam skórę z dużą tendencją do przesuszania Czy w Inglocie dają próbki?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:43   #4906
mariaantoninaII
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 154
Podkład jasna cera

Witam Przeszukałam już sporo wątków, m.in jak podkreslic bladą cerę czy watek o jasnych podkladach. Niestety nic z tego nie wyniklo, bo nadal nic nie mogę znaleźć.

chodzi mi o podkład baaaardzo jasny, beżowy, nie rozowy, nie zolty do cery mieszanej...zeby nie ciemniał i dobrze kryl.
czytam czytam ,szukam i co i nic? Jak jasny to znowu słabie krycie, jak dobry pod względem ogólnej jakośc to za ciemny.
Przetestowalam juz troche tego i wszystko za ciemne. Moze ktoś poda jakieś propozycje, bo juz nie mam sily tego szukac. Od kilku miesiecy probuje cokolwiek znaleźć i nic.

Edytowane przez mariaantoninaII
Czas edycji: 2012-01-14 o 00:06
mariaantoninaII jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 08:26   #4907
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: Podkład jasna cera

Po pierwsze nikt Ci nie da gwarancji, że podkład nie będzie ciemniał bo to sprawa indywidualna. Po drugie najlepiej by było byś napisała co już testowałaś i zwięźle co ci nie pasowało np:
"Podkład X - ciemnieje
Podkład Y - za słabe krycie
Podkład Z - za ciemne kolory"
etc . Tak będzie najlepiej skoro piszesz, że dużo testowałaś i żeby propozycje się z tym nie pokrywały ;>.
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:28   #4908
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Podkład jasna cera

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
Witam Przeszukałam już sporo wątków, m.in jak podkreslic bladą cerę czy watek o jasnych podkladach. Niestety nic z tego nie wyniklo, bo nadal nic nie mogę znaleźć.

chodzi mi o podkład baaaardzo jasny, beżowy, nie rozowy, nie zolty do cery mieszanej...zeby nie ciemniał i dobrze kryl.
czytam czytam ,szukam i co i nic? Jak jasny to znowu słabie krycie, jak dobry pod względem ogólnej jakośc to za ciemny.
Przetestowalam juz troche tego i wszystko za ciemne. Moze ktoś poda jakieś propozycje, bo juz nie mam sily tego szukac. Od kilku miesiecy probuje cokolwiek znaleźć i nic.
Czemu założyłaś nowy temat, a nie napisałaś swojego pytania w tym o jasnym podkładzie?

Nie wspominając już o tym jak wiele, wiele jest w tych wątkach informacji, trudno mi uwierzyć, że niczego się nie dowiedziałaś.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-01-14 o 09:29
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:29   #4909
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Podkład jasna cera

Trudno będzie spełnić postulat 'nie rożowy,nie żółty' bo to są zasadnicze tonacje podkłądów, w czystym beżu ciężko coś znaleźć a i i tak ktoś powie,ze wpada w róz,a na kimś innym wpadnie w beż.
Najlepiej sobie skombinować próbkę i zobaczyć na sobie.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 09:34   #4910
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Podkład jasna cera

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czemu założyłaś nowy temat, a nie napisałaś swojego pytania w tym o jasnym podkładzie?

Nie wspominając już o tym jak wiele, wiele jest w tych wątkach informacji, trudno mi uwierzyć, że niczego się nie dowiedziałaś.
Ja też. Ale odnoszę wrażenie, że autorce po prostu wygodniej założyć nowy wątek i mieć odpowiedź podaną na tacy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:43   #4911
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Podkład jasna cera

Jeżeli chodzi o drogeryjne to najjaśniejszy jaki widziałam to Gosh X-ceptional Wear, dla mnie za ciężki ale ja nie mam za wiele do ukrycia i preferuje raczej lekkie podkłady. Nie wiemy jak jasną skórę masz, więc nie wiadomo co doradzić (Pharmaceris? Revlon?) no i ile chcesz przeznaczyć. Najlepiej przeglądnij jeszcze raz wątki które wymieniłaś i na pewno coś znajdziesz.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:05   #4912
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Podkład jasna cera

Wątki i ogólnie sieć pod kątem swatchy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:36   #4913
emka990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 36
Dot.: Podkład jasna cera

ostatnio moja siostra kupiła nowy podkład Oriflame, a ma jasną cerę i zawsze wygląda strasznie blado, bo te jasne na ogół tylko dają effekt jeszcze wiekszego "bladziocha". A ten jej baardzo odpowiada, to jest chyba seria Studio Artists? Cos takiego. Jest lekki, nie robi efektu sztucznej maski, tylko nadaje skórze blasku. W każdym razie ona jest w końcu zadowolona, bo nie ma też uczulenia, a często jak podkłąd był całkiem dobry to właśnie zaraz ją podraznial.
emka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:37   #4914
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
fair i ivory? hmmm umiweszczałam foty moim zdaniem wyglądają cąłkiem jasno. co do Burżuja u mnie wpasowuje się idealnie o dziwo, wklejam kawałeczek skory na szybko z jednego ze zdjęć gdzie byłam nim umalowana.
Dzisiaj nałożyłam Healthy Mix (po przerwie) i przypomniałam sobie jak bardzo podkłady Bourjois są przyjemne dla twarzy. Należy zakupić Flower Perfection.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:46   #4915
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja póki co wstrzymuję się ze wszelkimi zakupami
I powiem Wam, że catrice to może nie cud, ale jest całkiem przyzwoity, nie ciemnieje. Mógłby być jaśniejszy wiadomo, ale trudno..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:42   #4916
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Revlon wypuścił na rynek nowy podkład - Photo Ready Airbrush (czyli podkład w piance). Póki co, nie jest dostępny w PL, ale może się wkrótce pojawi. Ciekawe jak z najjaśniejszym kolorem...
Nową serię wypuścił też Lancome: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html i najjaśniejsze kolory wyglądają przyzwoicie.

wallawalla - wspomniany Inglot, Revlon Photoready Vanilla, Armani Lasting Silk 02...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 14:46   #4917
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Revlon wypuścił na rynek nowy podkład - Photo Ready Airbrush (czyli podkład w piance). Póki co, nie jest dostępny w PL, ale może się wkrótce pojawi. Ciekawe jak z najjaśniejszym kolorem...
Nową serię wypuścił też Lancome: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html i najjaśniejsze kolory wyglądają przyzwoicie.

wallawalla - wspomniany Inglot, Revlon Photoready Vanilla, Armani Lasting Silk 02...
I co najważniejsze widzę w nich (Lancome) żółć.

Ja byłam w Promenadzie wczoraj.

Napiszę to samo co napisałam w "Jak podkreślić....":

Wczoraj oglądałam FF z Giorgio nr 8 - o bogowie - idealnie jasny, daje efekt delikatnie pudrowej skóry - ogólnie rzecz biorąc - cudo

Pogadałam sobie z panią z BB - powiedziała, że dziwi się, że mają tester Alabastra, skoro na PL nie sprowadzają tego odcienia. Ja powiedziałam, że to bez sensu. Ogólnie zgadzała się, że przy mojej bardzo jasnej skórze (LW 100 jest szczerze powiedziawszy trochę za ciemny - ale mam go ze względu na finanse - ogólnie jest dobry, ale kolor mógłby być bardziej "porcelanowy" - przynajmniej tak ja go widzę.. P.S U mnie w buteleczce jest ciemniejszy niż w testerze (wydawał mi się jaśniejszy) - zauważyłam to ostatnio i szczerze powiem, że chyba poprawię recenzję inglotowi ) Alabaster byłby dobry. Załączam zdjęcia inglota - szczerze to zaczynam się wachać czy znowu go kupię, bo jak widać nie jest aż tak jasny jak chcę.. Kurczę no.. I bliżej mu do oliwkowej szarości z nutką beżu.. Nie rozumiem tego. W alabastrze się lepiej zdecydowanie czułam.

Ogólnie Giorgio FF wydaje mi się taki jak to co nie ma w LS - kryjący, jasny o delikatnym pudrowym wykończeniu. Jak u niego z nawilżeniem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1993.jpg (54,0 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2012-01-14 o 14:59
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:02   #4918
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Revlon wypuścił na rynek nowy podkład - Photo Ready Airbrush (czyli podkład w piance). Póki co, nie jest dostępny w PL, ale może się wkrótce pojawi. Ciekawe jak z najjaśniejszym kolorem...
Nową serię wypuścił też Lancome: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html i najjaśniejsze kolory wyglądają przyzwoicie.

wallawalla - wspomniany Inglot, Revlon Photoready Vanilla, Armani Lasting Silk 02...
słyszałam, że ten revlon nieciekawy.. w sensie właściwości, bardziej dla cer suchych/normalnych, a na mieszanych/tłustych się nie sprawdzi
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:05   #4919
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Podkład jasna cera

Idz do Duglasa i popatrz na revlon colorstay, ale tak na prawde wszytsko zalezy czego potrzebujesz. Jakie krycie, jaka skóra est a wątków ze swatchami jest DUŻO! poszukaj w nich
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:26   #4920
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
I co najważniejsze widzę w nich (Lancome) żółć.

Ja byłam w Promenadzie wczoraj.

Napiszę to samo co napisałam w "Jak podkreślić....":

Wczoraj oglądałam FF z Giorgio nr 8 - o bogowie - idealnie jasny, daje efekt delikatnie pudrowej skóry - ogólnie rzecz biorąc - cudo

Pogadałam sobie z panią z BB - powiedziała, że dziwi się, że mają tester Alabastra, skoro na PL nie sprowadzają tego odcienia. Ja powiedziałam, że to bez sensu. Ogólnie zgadzała się, że przy mojej bardzo jasnej skórze (LW 100 jest szczerze powiedziawszy trochę za ciemny - ale mam go ze względu na finanse - ogólnie jest dobry, ale kolor mógłby być bardziej "porcelanowy" - przynajmniej tak ja go widzę.. P.S U mnie w buteleczce jest ciemniejszy niż w testerze (wydawał mi się jaśniejszy) - zauważyłam to ostatnio i szczerze powiem, że chyba poprawię recenzję inglotowi ) Alabaster byłby dobry. Załączam zdjęcia inglota - szczerze to zaczynam się wachać czy znowu go kupię, bo jak widać nie jest aż tak jasny jak chcę.. Kurczę no.. I bliżej mu do oliwkowej szarości z nutką beżu.. Nie rozumiem tego. W alabastrze się lepiej zdecydowanie czułam.

Ogólnie Giorgio FF wydaje mi się taki jak to co nie ma w LS - kryjący, jasny o delikatnym pudrowym wykończeniu. Jak u niego z nawilżeniem?
Być może tonacja tego odcienia bardziej Ci pasuje. I jest to dosyć ciekawe, bo alabaster nie jest dużo jaśniejszy od porcelain, ale jest trochę chłodniejszy, przez co wygląda zdecydowanie jaśniej.

Jeśli chodzi o FF, to krycie ma minimalne. Przebarwień, zaczerwienień, krostek nie zakryje. On tylko wyrównuje fakturę skóry i równoważy koloryt. Co do nawilżenia - nie nawilża. Skład jest oparty na silikonach i nie ma tu co nawilżać. Jeśli poszukujesz czegoś nawilżającego (albo inaczej - czegoś, co nie wysusza), to polecam skłonić się ku bb kremom.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.