Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 20:01   #361
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
tak, ale też niestety powiedziała że za ciężki.
Skoro lubi żel czy serum z BU to moze dodac do niego kilka kropli olejku. Wtedy olej zmienia się w kremową konsystencję. Albo kup jej naturalny ekologiczny krem który ma po prostu dobry skład i do niego wkropli przed aplikacja argana. Wtedy podbije wartosc odzywcza kremu i sama sobie zrobi krem przeciwzmarszkowy jak te z górnej półki kremy.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:01   #362
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[/COLOR]
no niezle ale to tak swiadomie?
moj swietej pamieci dziadek lubil podbierac babci kremy... dostala ode mnie raz taki lepszejszy i sie wkurzyla, bo jak dziadzia zanurzyl w sloiczku swojego palucha, to pol kremu nie bylo dostal chlop po lapach i musial sie nasluchac, ze jemu i tak juz nic nie pomoze, wiec niech sie smaruje tanszym badziewiem
Na szczęście nieświadomie. Dla niej to po prostu czarna magia
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:12   #363
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Skoro lubi żel czy serum z BU to moze dodac do niego kilka kropli olejku. Wtedy olej zmienia się w kremową konsystencję. Albo kup jej naturalny ekologiczny krem który ma po prostu dobry skład i do niego wkropli przed aplikacja argana. Wtedy podbije wartosc odzywcza kremu i sama sobie zrobi krem przeciwzmarszkowy jak te z górnej półki kremy.
tak właśnie robi z żelem i mi kręci nosem na te oleje.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny pomarańczowy olejek alterry jest cudowny do masażu bańką chińską
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:32   #364
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi się strasznie podoba zapach heenaryNie wiem,ale przypomina mi mieszankę ziół i jakiś perfum

Najcudowniejszy olej z jakim miałam do czynieniaMacałam się dzisiaj po włosach jak durna w szkoleMuszę zamówić pełen wymiar
Super wiadomość cieszę się że się zakochałaś w nim

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

a Heenarę wreszcie kupię! bo już na wątku olejowym dziewczyny kusiły, a skoro Wy też, to nie oprę się :P
Kup kup nie zawiedziesz się
Mówisz o farbowaniu a ja właśnie wczoraj orzechowym brązem farbowałam i wyszło super

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, jeśli masz zdrowe włosy bez srebrzących się siwków nie farbuj, ani hennuj. Jak się już zacznie, to w zasadzie trzeba kontynuować farbowanie. Żałuję, że tak wcześnie zaczęłam. No może nie aż tak wcześnie, bo miałam 18lat Mimo to nie było potrzeby. Fakt kolor zimą robił się szarawy, latem w słonku dostawał złotych i miedzianych refleksów. Teraz chętnie wróciłabym do naturalnego koloru włosów, ale zmartwienia i warunkowanie genetyczne przyczyniły się do wczesnego siwienia

Co do Heenary, skoro brzydko nie pachnie skuszę się Chciałabym jeszcze olejek Khadi. Nie wiem tylko, który lepszy: na porost, czy amla?
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Umylam dzis wlosy szamponem Kuomaye do wlosow suchych calkiem fajny, ladnie pachnie, dobrze sie pieni i myje troche placze wlosy
Odzywke nakladam Alterre z granatem jest ok

Na twarz zaczelam uzywac olejek AMB pomaranczowy calkiem fajny, tak lekko napina skore ale dobrze nawilza...fakt ze nakladanie go nie jest proste mieszanie jak mieszanie ale ta konsystencja dla mnie za rzadka i musze sie sprezac
Ja tez ostatnio myłam kuomaye i super sie pieni i włosy bardzo fajne po nim Mi nie splątał włosów
AMB jest superStrasznie go lubię i ja jakoś opanowałam technikę nakładania a myślałam że będzie gorzej


Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość


Dziewczyny pomarańczowy olejek alterry jest cudowny do masażu bańką chińską
Robisz sobie masaż bańkami?Powiesz czy widzisz jakieś efekty i w ogóle jak U Ciebie się sprawdzają?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:50   #365
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
tak właśnie robi z żelem i mi kręci nosem na te oleje.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny pomarańczowy olejek alterry jest cudowny do masażu bańką chińską
o to musze sprobowac
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:54   #366
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Masaż bańkami robie ale bardzo nieregularnie. Skóra zaraz po jest strasznie gładka, nagrzana i mocno zaczerwieniona. Po jakimś czasie zrobiła się bardziej jędrniejsza. Myśle, że warto spróbować bo koszt takich baniek nie jest wysoki. Można je nabyć na doz. Na wizażu jest o nich wątek. Dziewczyny piszą o prawidłowym masowaniu. Ja na poczatku za mocno zasysałam i miałam straszne siniaki na udach. W zestawie są 4 bańki różnych wielkości. Jak masz ochotę to moge ci jedną wysłać.
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:12   #367
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A ja się ostatnio zastanawiałam jak wyglądałabym po roku używania tylko: pasty do zębów, szamponu i mydła. Czy cera, włosy, skóra by się poprawiły czy pogorszyły.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 21:14   #368
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
Masaż bańkami robie ale bardzo nieregularnie. Skóra zaraz po jest strasznie gładka, nagrzana i mocno zaczerwieniona. Po jakimś czasie zrobiła się bardziej jędrniejsza. Myśle, że warto spróbować bo koszt takich baniek nie jest wysoki. Można je nabyć na doz. Na wizażu jest o nich wątek. Dziewczyny piszą o prawidłowym masowaniu. Ja na poczatku za mocno zasysałam i miałam straszne siniaki na udach. W zestawie są 4 bańki różnych wielkości. Jak masz ochotę to moge ci jedną wysłać.
Jeśli mi Kochana proponujesz wysyłkę to strasznie Ci dziękuję ale pewnie kupię cały zestaw wiesz najbardziej to mi chodzi o to że trzeba mieć motywację i musi "się chcieć" robić te masaże bo to jednak regularność jest najważniejsza ale chyba się skuszę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:22   #369
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Jak nabierzesz już wprawy żeby tą bańke zassać odpowiednio to nawet czytając wizaż możesz to robić. Na początku bańka jest strasznie twarda i dopiero z czasem sie wyrabia. Nie zniechęcaj się od razu. Moje początki były trudne zasysałam za mocno, tak że sie slizgac nie chciala lub sprawiała ból albo za słabo i zaraz mi sie odrywała od skóry.
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:48   #370
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Idąc w ślad za niedawnym patentem ujawnionym przez Gayenkę umyłam sie dzisiaj od stóp do głowy różowym płynem do mycia babydream. Włosy, twarz , ciało, higiena intymna.
Powiem tak - najpierw zaskoczyła mnie konsystencja, bo jest strasznie rzadka.
Potem wrażenia w trakcie mycia - myslałam, że myjąc włosy będę miała wrażenie tłustości, ale nic takiego nie miało miejsca, wręcz odwrotnie. Miałam lekkie wrażenie tępości podczas mycia, ale całkiem dobrze sie pienił, nieco plącze włosy - nie szkodzi i tak zawsze nakładam odzywkę. Super sie wypłukuje i zostawia włosy trzeszczące od czystości a nie tłuste jak mi sie wydawało, że będzie
Twarz tez calkiem sympatycznie umył, tylko troszke mi sie dostało do oczu - johnosonowego efektu no more tears napewno brak
Dopiero podczas mycia ciała zabrakło mi tego efektu tłustośi o który sie tak martwiłam przy włosach......
Generalnie wrażenia jak najbardziej na tak oczywiście zobaczymy jak będzie z włosami i ich swiezościa. Jesli sie okazę, że to najlepszy szampon jaki w zyiu miałam to sie załamie bo co ja wtedy zrobię z tymi 15 () obecnie szamponami, które mam w domu??????

kurcze i po co ja to pisałam? pewnie zaraz dostane ochrzan, że znowu coś kupiłam i sie nie pochwaliłam..... Sory! Zapomniałam, słowo!!! Jutro wstawię zdjęcie, obiecuję!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-11 o 21:50
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:54   #371
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Generalnie wrażenia jak najbardziej na tak oczywiście zobaczymy jak będzie z włosami i ich swiezościa. Jesli sie okazę, że to najlepszy szampon jaki w zyiu miałam to sie załamie bo co ja wtedy zrobię z tymi 15 () obecnie szamponami, które mam w domu??????

kurcze i po co ja to pisałam? pewnie zaraz dostane ochrzan, że znowu coś kupiłam i sie nie pochwaliłam..... Sory! Zapomniałam, słowo!!! Jutro wstawię zdjęcie, obiecuję!
rozdasz ;p gdybyś nie napisała to bym się nawet nie skapnęła że rozmnożyły Ci się szampony
co do baby dreama to mi bardzo pomógł zlikwidować masakrę na skórze po mydełkach, może jest rzadki i nie wydaje się tłusty ale dobrze nawilża, włosów jeszcze nie myłam bo zawsze zapominam
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 21:56   #372
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A tak w ogóle muszę pochwalić krem pod oczy z Alterry. Nie lubiłam go, ale ostatnio często bolą mnie oczy. Nie wiem czy coś mi się z nimi dzieje czy to od komputera, zazwyczaj boli mnie koło dolnych rzęs. Smaruję wtedy tym kremem i czuję natychmiastową ulgę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:00   #373
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
rozdasz ;p gdybyś nie napisała to bym się nawet nie skapnęła że rozmnożyły Ci się szampony
co do baby dreama to mi bardzo pomógł zlikwidować masakrę na skórze po mydełkach, może jest rzadki i nie wydaje się tłusty ale dobrze nawilża, włosów jeszcze nie myłam bo zawsze zapominam
zaczynasz mówic jak mój mąż
on sie juz dawno biedny pogubił.........
na twarzy było ok, tylko myjąc ciało miałam jakis taki niedosyt w kwestii niedostatecznego odzywienia.........ale to moze tylko pierwsze wrażenie.

Sekretny to fajnie, że kremik pomaga a te oczka to może poobserwuj dokładnie. Dziwne miejsce jak na ból od komputera.... Uzywasz jakiegos nowego kremu do twarzy?
A jak Ci sie uzywa tych wszystkich nowych cudów???
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-11 o 22:03
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:01   #374
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie, staram się
No właśnie potrzebowałabym czegoś, co nada mi trochę koloru. Powiem szczerze, zapach samoopalacza jest dla mnie nieznośny. Też chciałam kupić kremik Phenome, ale boję się już wydawać pieniądze na samoopalacze.
Jak to dziewczyny jest z naturalnymi samoopalaczami, wydzielają tek taki smrodek, jak tradycyjne?
czuć ale duuużo mniej. mam lavere
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:03   #375
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny to fajnie, że kremik pomaga a te oczka to może poobserwuj dokładnie.
A jak Ci sie uzywa tych wszystkich nowych cudów???
Jeszcze nie używam, bo jeszcze stare zużywam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:06   #376
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
AMB jest superStrasznie go lubię i ja jakoś opanowałam technikę nakładania a myślałam że będzie gorzej
Zadam głupie pytanie, a jak z zapachem?


edit: Przepraszam, myślałam że chodzi o olejek Khadi.
Zdaje się, że czas spać

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
czuć ale duuużo mniej. mam lavere
O to dobra wiadomość. Jestem okropnie wrażliwa na zapachy (nie tylko brzydkie)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-11 o 22:05
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:07   #377
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeszcze nie używam, bo jeszcze stare zużywam.
Jak ja Ci zazdroszcze samokontroli!!!!
Ja nie potrafie wytrzymac bez natychmiastowego wypróbowania nowego kosmetyku, a czekanie do momentu wykończenia starego jest daleko poza moim zasięgiem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 08:23   #378
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula - ktorym dokladnie BD ? Ja chyba tez zaczne kupowac zele i plyny z tej serii.
Jeszcze sie czaje na jakis balsam z BD np.


sekretny - czy mowisz o tym kremie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osenblute.html ?

i czy kremy alterry do twarzy sa w porzadku? Wczoraj w rossmanie sie im przygladalam ale nie bylam pewna i nie bralam, wolalam sie najpierw Was zapytac

a ja chyba sie wybiore do dermatologa, mam od pewnego czasu pod nosem jakies dziwne krostki jakby podraznienie :/ czasami to znika (troche staje sie bledsze) a czasami.. jest strasznie widoczne. Tuz kolo skrzydelek nosa i pod nosem, nie mam pojecia co to moze byc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:00   #379
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
anula - ktorym dokladnie BD ? Ja chyba tez zaczne kupowac zele i plyny z tej serii.
Jeszcze sie czaje na jakis balsam z BD np.
ten
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 09:02   #380
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dziekuje
tez sprobuje umyc nim wlosy ^^ mam nadzieje ze ich nie wysuszy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:54   #381
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
sekretny - czy mowisz o tym kremie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osenblute.html ?
Tak, to ten. Ogólnie go nie lubię, bo moim zdaniem nie robi nic, dlatego tym bardziej miło mnie zaskoczył.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:33   #382
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Idąc w ślad za niedawnym patentem ujawnionym przez Gayenkę umyłam sie dzisiaj od stóp do głowy różowym płynem do mycia babydream. Włosy, twarz , ciało, higiena intymna.
Powiem tak - najpierw zaskoczyła mnie konsystencja, bo jest strasznie rzadka.
Potem wrażenia w trakcie mycia - myslałam, że myjąc włosy będę miała wrażenie tłustości, ale nic takiego nie miało miejsca, wręcz odwrotnie. Miałam lekkie wrażenie tępości podczas mycia, ale całkiem dobrze sie pienił, nieco plącze włosy - nie szkodzi i tak zawsze nakładam odzywkę. Super sie wypłukuje i zostawia włosy trzeszczące od czystości a nie tłuste jak mi sie wydawało, że będzie
Twarz tez calkiem sympatycznie umył, tylko troszke mi sie dostało do oczu - johnosonowego efektu no more tears napewno brak
Dopiero podczas mycia ciała zabrakło mi tego efektu tłustośi o który sie tak martwiłam przy włosach......
Generalnie wrażenia jak najbardziej na tak oczywiście zobaczymy jak będzie z włosami i ich swiezościa. Jesli sie okazę, że to najlepszy szampon jaki w zyiu miałam to sie załamie bo co ja wtedy zrobię z tymi 15 () obecnie szamponami, które mam w domu??????

kurcze i po co ja to pisałam? pewnie zaraz dostane ochrzan, że znowu coś kupiłam i sie nie pochwaliłam..... Sory! Zapomniałam, słowo!!! Jutro wstawię zdjęcie, obiecuję!
Anusia a myłaś tym płynem wymieszanym z wodą w kubeczku? Bo jeśli nie to spróbuj Jeszcze lepszy efekt. Do ciała brakuje mi tego samego, ale nie można mieć wszystkiego a ten płyn odlany do małej buteleczki będzie super na wyjazdy!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:49   #383
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anusia a myłaś tym płynem wymieszanym z wodą w kubeczku? Bo jeśli nie to spróbuj Jeszcze lepszy efekt. Do ciała brakuje mi tego samego, ale nie można mieć wszystkiego a ten płyn odlany do małej buteleczki będzie super na wyjazdy!
nie, ale postaram sie przetestowac następnym razem
uwielbiam zapach tej serii
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:51   #384
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Sicilio pytałaś o orientanę Znalazłam taką recenzję ze zdjęciami:
http://somethingtodoff.blogspot.com/...a-krem-na.html
Wygląda imponująco!

i mam dla was nowość YR
http://3.bp.blogspot.com/-ZH7eQeX_xw...oprysznice.jpg
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:01   #385
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wow, wow, wow, super. Już mi się Babydream i Alterra przejadły. Z miłą chęcią używałam Suhady i z miłą sięgnęłabym po coś innego.
A znalazłaś już gdzieś skład?

Tak w ogóle przed chwilą znalazłam taką o to stronę i od razu trafiłam na temat o włosach: http://www.femia.pl/uroda/pielegnacj...nu-id-131.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-12 o 12:08
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:19   #386
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow, wow, wow, super. Już mi się Babydream i Alterra przejadły. Z miłą chęcią używałam Suhady i z miłą sięgnęłabym po coś innego.
A znalazłaś już gdzieś skład?

Tak w ogóle przed chwilą znalazłam taką o to stronę i od razu trafiłam na temat o włosach: http://www.femia.pl/uroda/pielegnacj...nu-id-131.html
Nie, nie widziałam składów Ale ucieszyłam się tak, że aż zapiszczałam bo też mi się już inne żele znudziły a te będą łatwo dostępne Mam nadzieję, że YR dalej będzie rozwijał linię bio bardzo ją lubię, no może oprócz toniku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:22   #387
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
P.S. Tak przy okazji mogłybyście polecić mi jakiś kremik naturalny nawilżający dla...16-letniego syna?
Na noc, na trądzik ma alvę, tę aktywną czerwoną, ale przydałoby się jeszcze coś lekkiego nawilżającego na dzień. No, a Młody tylko naturalnych kosmetyków używa
Alverde i alterki odpadają - zapychają :/
Polecam toniki skoro kremy go zapychają, na noc też radzę uważać i nie codziennie nakładać kremy. A z tonikó nawilżających dobre są Aubrey organics Green Tea, albo Ava Eco linea lub mgiełka różana Phenome.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jason i Giovanni -zależy od kosmetyku, niektóre są naturalne inne nie.
Burt's Bees mają, ale nie cały asortyment.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wiem, że mają, ale większość "Out-of-Stock". Niektóre trzeba kliknąć, bo nie widać, a jednak ich nie ma.
Dzięki dziewczyny za ostrzeżenie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zaczęłam się dzisiaj zastanawiać, skąd się wzięła u mnie miłość do kosmetyków :P moja mama jest pod tym względem minimalistką ma szampon, odżywkę i coś na twarz; maluje się tylko na wielkie wyjścia. i tak, że dzięki mnie zaczęła paznokcie malować
kosmetycznie wychował mnie wizaż
Mnie chyba tak samo, Wizaż i jeszcze lekturki Avon
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:24   #388
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anulka w takim razie kupię ten płyn babydream skoro tak zachwalasz

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zadam głupie pytanie, a jak z zapachem?


edit: Przepraszam, myślałam że chodzi o olejek Khadi.
Zdaje się, że czas spać
Kochana mam próbkę olejku khadi na porost włosów ale jeszcze nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ale ślicznościa jakie ładne te opakowania
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:37   #389
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja się ostatnio zastanawiałam jak wyglądałabym po roku używania tylko: pasty do zębów, szamponu i mydła. Czy cera, włosy, skóra by się poprawiły czy pogorszyły.
Sekretny mamy podobny tok myślenia Mnie niebawem sytuacja finansowa tak przynieście że jak zacznę stosować to efekty opisze

W ogóle to witam w nowym wątku, gnacie niesamowicie.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:53   #390
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Witam po kilku dniach nieobecności - już obawiam się,że nie nadrobię tego, co pisałyście pod moją nieobecność
Chciałabym tylko słówko w sprawie pianki do mycia twarzy z phenome, którą kupiłam chyba tylko dlatego,że była tania i że z tej serii mam maskę różaną - otóż rzeczywiście jest łagodna - akurat okropnie mam podrażnioną twarz po peelingu (u lekarza i tylko ona mnie nie szczypie... ona i hydrolat migdałowy

Gdzieś mi mignęło, że któraś też ma 16letniego syna otóż mój na noc psika twarz sprayem regenerującym alvy, na zaognione zmiany stosuje mini roll-on alvy z olejkiem herbacianym a miejscowo na tzw. zaskórniki zamknięte smarowałam go TriAcnealem
Na dzień tylko przed wyjściem na mróz kerm ochronny mu wciskam (Phenome Cheeks&Lips)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.