Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 09:50   #3601
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
u mnie w D było chyba z 6 tych złotoli od estee lauder Oplent

Ja jestem sroka i zbieram świecidełka ale ONA przebija mnie o głowę...ba głowę z szyją i piętami :P
widziałam coś o wiele gorszego z flakonikami perfum

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to jest to serum KLIK
o dzięki czyli dla mojej 20+ skóry tez by się nadało

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mówicie o Hydra Force?? Proszę: Aqua (Water/Eau), Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dimethicone, Polysilicone-11, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Isohexadecane, 1, 2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyethylcellulose, Triethanolamine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tocopherol, Decyl Glucoside, Urea, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 80, Royal Jelly Extract, Disodium EDTA, Sodium Polygamma-Glutamate, Centella Asiatica Extract, Panax Ginseng Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Tropolone, Limonene, Benzyl Alcohol.(ze strony Douglasa)
Pokrótce: głównie woda i glikol butylenowy (substancja toksyczna) silikon, gliceryna... substancje potencjalnie zapychające obecne parfum i konserwant przed substancjami czynnymi
to jak ono może działać na 5?

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dzięki tym zdjęciom czuję się trochę rozgrzeszona ze swoich zakupów Btw, te pudry są w większości praktycznie nietknięte.
pewnie kupowała każdy, by opisać na blogu i leżą



Czy którejś z Was puder La Prairie zaszkodził na skórę? szukam winowajcy
btw wieczorem wychodzi mi tapeta z niego... a przy nakładaniu w dzień nie widać nadmiaru... Nie wiem czy on tak ma czy za dużo kładę czy moja skóra nie gra z nim? spróbuję dzisiaj mniej go wysypać
bo te próbki kremu LP odstawiłam, a dopiero wczoraj dostałam wysypu :/któryś z nich 2 zrobił mi kuku
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 09:58   #3602
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
btw wieczorem wychodzi mi tapeta z niego... a przy nakładaniu w dzień nie widać nadmiaru... Nie wiem czy on tak ma czy za dużo kładę czy moja skóra nie gra z nim? spróbuję dzisiaj mniej go wysypać
bo te próbki kremu LP odstawiłam, a dopiero wczoraj dostałam wysypu :/któryś z nich 2 zrobił mi kuku
Mi puder LP nie robi krzywdy a mam dosyć podatna cerę na różne podrażnienia i niedoskonałości.
Moim zdaniem jest bardzo delikatny.
Obstawiam ten krem LP albo jakieś syfiaste jedzenie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:08   #3603
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

właśnie tez mi się wydawał delikatny, czytałam przed kupnem jego recenzje i na tyle osób nikt się nie skarżył...
tylko ja mam problemy z cerą i nic mnie nie zdziwi w moim przypadku :/
zobaczymy, może jeszcze szumi mojej skórze w głowie () po tych próbkach i dopiero wyłazi to
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:52   #3604
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[taka bylam z siebie dumna i az z tej dumy kliknely mi sie na asosie melisski baletki z kokarda ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 10:55   #3605
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

witam,
podczytuję Was namiętnie ale w końcu i w tym wątku trzeba się odezwać
ostatnio skusiłam się na skorzystanie z promocji -30% na kolorówkę w Sephorze i kupiłam (wreszcie....po wieluuuuuu przymiarkach) podkład EL Double Wear, błyszczyk Clinique, który James tu polecała w ubiegłym tygodniu ( i faktycznie....jak rano nim pomaluję usta, ok.7.00 to do 12-13 trzyma mi się na ustach mimo picia i jedzenia) i moja ulubiona szminkę z Sephory numer 02.

A teraz.....odczuwam wielką chęć zakupienia czegoś z wyprzedazy ale z tych rzeczy, które są prezentowane na stronie S. to nic specjalnie mnie nie kusi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:17   #3606
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Nie wiecie może ile kosztuje w Sephorze kredka High Brow z Benefit? Widziałam je na all i chcę porównać ceny czy się opłaca.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:19   #3607
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

miałam wyjść wcześniej i zaleciec do S, a w końcu siedzę i oglądam Na Wspólnej... Bo właściwie to nie wiem co ja tam miałabym kupić nawet jak znajdę coś przecenionego to aż tak się nie znam na wszystkim, żeby wiedzieć czy warto... na zakupy chodze zawsze po wcześniej wypatrzony kosmetyk i jak tu skorzystać z wyprzedaży i zostawić pieniążki?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 11:35   #3608
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie wiecie może ile kosztuje w Sephorze kredka High Brow z Benefit? Widziałam je na all i chcę porównać ceny czy się opłaca.
Z tego co pamiętam, to jakoś ok. 90 złotych.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:35   #3609
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

melduję że w złotych tarasach widziałam wczoraj pełen stand paletami urban decay naked 2 (wydaje mi się że w wątku ktoś pisał że już w zt wykupione - widocznie mieli dostawę). pozatym widziałam i kupiłam bardzo fajną neutralną paletkę smashboxa za 109 pln - taką http://www.beautezine.com/smashbox-i...otos-swatches/. miałam tylko poswatchować sobie hoolę ale wdepnełam na te cienie i zakochałam się w ich miękkiej, maślanej konsystencji
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:43   #3610
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie wiecie może ile kosztuje w Sephorze kredka High Brow z Benefit? Widziałam je na all i chcę porównać ceny czy się opłaca.
Nie mam pojęcia ale zadzwoń do której kolwiek i się zapytaj o cenę
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 11:43   #3611
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzwoniłam przed chwilą, pani sephorzanka powiedziała, że już nie ma przecenionych Rexaline .
Nie wiem, czy naprawdę nie ma akurat tego serum, czy na odczepnego mi tak powiedziała, ale straciłam już nadzieję
Na Bemowie po serum rexaline zostało tylko wspomnienie .


kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 12:25   #3612
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
[taka bylam z siebie dumna i az z tej dumy kliknely mi sie na asosie melisski baletki z kokarda ]

poka melisski

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
witam,
podczytuję Was namiętnie ale w końcu i w tym wątku trzeba się odezwać
ostatnio skusiłam się na skorzystanie z promocji -30% na kolorówkę w Sephorze i kupiłam (wreszcie....po wieluuuuuu przymiarkach) podkład EL Double Wear, błyszczyk Clinique, który James tu polecała w ubiegłym tygodniu ( i faktycznie....jak rano nim pomaluję usta, ok.7.00 to do 12-13 trzyma mi się na ustach mimo picia i jedzenia) i moja ulubiona szminkę z Sephory numer 02.

A teraz.....odczuwam wielką chęć zakupienia czegoś z wyprzedazy ale z tych rzeczy, które są prezentowane na stronie S. to nic specjalnie mnie nie kusi
witamy

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Pisałam już na wątku Bobbi Brown, ale napisze i tu:
Może któraś z Was jest chętna dokonać zakupu Bobbi Brown z rabatem -20%?
Jest promocja w Douglasie w ZT - przy zakupie 3 produktów BB rabat -20%.

Ja potrezbuje puder w kamieniu, Hola-Ola róż. Brakuje nam trzeciego produktu

Ktoś się przyłączy?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:41   #3613
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Na Bemowie po serum rexaline zostało tylko wspomnienie .


Choć nadzieja się we mnie tliła, to takie miałam przypuszczenia, trudno
Niemniej pięknie dziękuję za chęć pomocy

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Pisałam już na wątku Bobbi Brown, ale napisze i tu:
Może któraś z Was jest chętna dokonać zakupu Bobbi Brown z rabatem -20%?
Jest promocja w Douglasie w ZT - przy zakupie 3 produktów BB rabat -20%.

Ja potrezbuje puder w kamieniu, Hola-Ola róż. Brakuje nam trzeciego produktu

Ktoś się przyłączy?
Ja pewnie coś bym dla siebie wynalazła, ale dopiero wieczorem będę w stanie dać znać, na co bym reflektowała, bo w pracy jestem.
Jak do wieczora byłoby jeszcze wolne miejsce na wspólne zakupy, to daj znać, a ja zamelduję, co bym ewentualnie chciała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 12:49   #3614
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja pewnie coś bym dla siebie wynalazła, ale dopiero wieczorem będę w stanie dać znać, na co bym reflektowała, bo w pracy jestem.
Jak do wieczora byłoby jeszcze wolne miejsce na wspólne zakupy, to daj znać, a ja zamelduję, co bym ewentualnie chciała .
Nie ma sprawy. Czekam zatem do wieczora. Do Douglasa poszłabym jutro (w sobotę).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:05   #3615
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Milka takie
http://shop.mylekha.com/index.php?pa...llet-FlatsNude
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:07   #3616
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ładne bardzo dobry zakup - neutralne, pasujące niemal do wszystkiego
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:28   #3617
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

bylam w 4 sephorach i nigdzie juz tego serum nie ma

kupilam tylko jedno ktore wczoraj zarezerwowalam, kupilam zestaw Algenist z kremem podd oczy za 109,00, zestaw szampon, odzywka, mgielka John Frieda za 49,00 zl i zestaw DiorShow tusz i mini cienie 5-tki za 99,00 zl. Duzo fajnych zestawow z tuszami do rzes jest HR, Dior, YSL, Lancome wszystkie po 99,00 zl
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:32   #3618
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ładne bardzo dobry zakup - neutralne, pasujące niemal do wszystkiego
tez tak sobie to usprawiedliwiam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 13:33   #3619
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. Czekam zatem do wieczora. Do Douglasa poszłabym jutro (w sobotę).
No to do usłyszenia wieczorem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 14:04   #3620
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
to jak ono może działać na 5?
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement

Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-01-04 o 14:06
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:15   #3621
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement


Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
O rety! Nie znam się kompletnie na składach kosmetyków, ale to co napisałaś brzmi naprawdę zniechęcająco. Chociaż pewnie połowę zawartości szafki musiałabym wyrzucić, gdybym zaczęła się w to zagłębiać

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2013-01-04 o 14:16
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:19   #3622
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

kupilam dla chetnej zestaw algenist z serum i 2 miniaturami za 145zl pamietam, ze ktoras chciala
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 14:45   #3623
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
O rety! Nie znam się kompletnie na składach kosmetyków, ale tol co napisałaś brzmi naprawdę zniechęcająco. Chociaż pewnie połowę zawartości szafki musiałabym wyrzucić, gdybym zaczęła się w to zagłębiać
Nie trzeba się znać jak masz skład podany, to jedynie musisz wiedzieć, że to, co na początku występuje w preparacie w największej ilości, im bliżej końca tym % udziału jest mniejszy.

Cały przemysł kosmetyczny tak wygląda, nie ma się co oszukiwać.
Kwestia wyboru - czego szukamy, czego oczekujemy po kosmetyku; ja uważam, że efekty (krótko bądź długofalowe) są najważniejsze, ale przyjemność z użytkowania też jest ważna, jeśli wiem, że towar luksusowy za luksusową cenę poprawi mi samopoczucie to kupuję, w końcu połowa sukcesu (upiększającego) mieści się w głowie inna sprawa, jeśli wiadomo, że są rzeczy szkodliwe dla zdrowia... tu byłabym bardzo ostrozna; chociaż moja (wspomniana wyżej) siostra będąca doktorem nauk chemicznych (robi habilitację na PG) uważa że my - jako część składowa środowiska - jesteśmy wraz z tym środowiskiem już tak skażeni, ze certolenie się z ekożywnością i ekokosmetyką nie ma większego sensu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:03   #3624
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Naked 2 wchodzi na stałe do Sephory? Na głównej stronie Sephory jest napisane, że to "nowość". Nie wiem czy teraz ją kupić czy zaczekać na jakąś promocję
A i zostało coś, gdzieś w Łodzi? Do Manufaktury nie idzie się dodzwonić (w Pasażu Łódzkim i w Porcie babeczko odebrały i niestety większość ciekawych rzeczy wymieciona np. Rexaline, Jimmy Choo). Pytałam przy okazji czy Urban Decay na stałe zagości ale niestety nie potrafiły mi odpowiedzieć, natomiast w Porcie UD nie ma.
Też obdzwoniłam Łódzi i Warszawę, nigdzie nie ma tego serum
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:11   #3625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Shit, podczas uzywania przed tydzień nowej wersji tego diora Nude wygenerowała mi sie potrzeba, aby go mieć. Kolor Peach to wypisz wymaluj mój kolor karnacji 021 i 020 sa za ziemiste i za bezowe.
I musze sie poskarżyc na babki w marrio - dały mi probkę starego nudka :/ bo sie swieci na ryjku juz w polowie dnia, a ten z douga nie. a pytałam, czy na pewno nowa wersja, to kiwała ze oczywiście, tak, tak, wrrr
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-01-04 o 15:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:15   #3626
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
widziałam coś o wiele gorszego z flakonikami perfum




pewnie kupowała każdy, by opisać na blogu i leżą
Perfumy? sama mam z 10 butelczyn a wiem że można mieć tego znacznie więcej.

Cytat:
Czy którejś z Was puder La Prairie zaszkodził na skórę? szukam winowajcy
btw wieczorem wychodzi mi tapeta z niego... a przy nakładaniu w dzień nie widać nadmiaru... Nie wiem czy on tak ma czy za dużo kładę czy moja skóra nie gra z nim? spróbuję dzisiaj mniej go wysypać
bo te próbki kremu LP odstawiłam, a dopiero wczoraj dostałam wysypu :/któryś z nich 2 zrobił mi kuku
Mam używam i nie zapycha. Pewnie wina kremu

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi puder LP nie robi krzywdy a mam dosyć podatna cerę na różne podrażnienia i niedoskonałości.
Moim zdaniem jest bardzo delikatny.
Obstawiam ten krem LP albo jakieś syfiaste jedzenie
Jedzenie też może być przyczyną
czekolada
ostre przyprawy itp

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie wiecie może ile kosztuje w Sephorze kredka High Brow z Benefit? Widziałam je na all i chcę porównać ceny czy się opłaca.
89zł kosztował jeszcze na początku grudnia. O ile nie zrobili podwyżek to będzie nadal w tej cenie. Polecam

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
miałam wyjść wcześniej i zaleciec do S, a w końcu siedzę i oglądam Na Wspólnej... Bo właściwie to nie wiem co ja tam miałabym kupić nawet jak znajdę coś przecenionego to aż tak się nie znam na wszystkim, żeby wiedzieć czy warto... na zakupy chodze zawsze po wcześniej wypatrzony kosmetyk i jak tu skorzystać z wyprzedaży i zostawić pieniążki?
Chcesz pozbyć się pieniędzy? Możesz mnie wspomóc w remontowaniu mieszkania Chętnie przyjmę wszelką Waszą kasową nadwyżkę



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Pikne

A nic nie dzieje się z tą gumą? Nie żółkną itp? Obcierają? Pękają? Ścierają się na naszych polskich chodnikach? Spadają jak się stopa lekko spoci?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement

Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
No najważniejsze to się nauczyć nazw i wiedzieć co za co jest odpowiedzialne. Ja kiedyś próbowałam ogarnąć temat ale zwątpiłam bo i tak wszystko chemiczne i fest zakonserwowane.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie trzeba się znać jak masz skład podany, to jedynie musisz wiedzieć, że to, co na początku występuje w preparacie w największej ilości, im bliżej końca tym % udziału jest mniejszy.

Cały przemysł kosmetyczny tak wygląda, nie ma się co oszukiwać.
Kwestia wyboru - czego szukamy, czego oczekujemy po kosmetyku; ja uważam, że efekty (krótko bądź długofalowe) są najważniejsze, ale przyjemność z użytkowania też jest ważna, jeśli wiem, że towar luksusowy za luksusową cenę poprawi mi samopoczucie to kupuję, w końcu połowa sukcesu (upiększającego) mieści się w głowie inna sprawa, jeśli wiadomo, że są rzeczy szkodliwe dla zdrowia... tu byłabym bardzo ostrozna; chociaż moja (wspomniana wyżej) siostra będąca doktorem nauk chemicznych (robi habilitację na PG) uważa że my - jako część składowa środowiska - jesteśmy wraz z tym środowiskiem już tak skażeni, ze certolenie się z ekożywnością i ekokosmetyką nie ma większego sensu
Tylko po co dokładać do pieca jak zewsząd nas chemia atakuje. Można bardziej naturalnie chociaż o ciało zadbać bo w ekologiczną żywność nie wierzę jeśli sama nie wyhoduję.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:17   #3627
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Naked 2 wchodzi na stałe do Sephory? Na głównej stronie Sephory jest napisane, że to "nowość". Nie wiem czy teraz ją kupić czy zaczekać na jakąś promocję
A i zostało coś, gdzieś w Łodzi? Do Manufaktury nie idzie się dodzwonić (w Pasażu Łódzkim i w Porcie babeczko odebrały i niestety większość ciekawych rzeczy wymieciona np. Rexaline, Jimmy Choo). Pytałam przy okazji czy Urban Decay na stałe zagości ale niestety nie potrafiły mi odpowiedzieć, natomiast w Porcie UD nie ma.
Pytałam o to wczoraj za pośrednictwem FB i oto co mi odpisano:
"Bestsellerowa paleta marki Urban Decay jest limitowaną edycją dostępną w ofercie perfumerii Sephora. Jeżeli stawiasz na naturalny makijaż w stylu Nude, warto już teraz zapoznać się z jej możliwościami"
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:23   #3628
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shit, podczas uzywania przed tydzień nowej wersji tego diora Nude wygenerowała mi sie potrzeba, aby go mieć. Kolor Peach to wypisz wymaluj mój kolor karnacji 021 i 020 sa za ziemiste i za bezowe.
I musze sie poskarżyc na babki w marrio - dały mi probkę starego nudka :/ bo sie swieci na ryjku juz w polowie dnia, a ten z douga nie. a pytałam, czy na pewno nowa wersja, to kiwała ze oczywiście, tak, tak, wrrr
Ja już któryś dzień z rzędu używam Diora Nude i jestem bardzo zadowolona . Całkiem nieźle sie trzyma, a kolor 020 jakoś nie ciemnieje i dobrze zgrywa sie z moim kolorytem cery. Może odrobinkę bardziej się świecę, niż po EL DW Light, ale i tak jest całkiem przyzwoicie pod tym względem. No i w porównaniu z EL super się go aplikuje.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:26   #3629
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ilios, ładne nudziaki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-04, 15:30   #3630
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Shit, podczas uzywania przed tydzień nowej wersji tego diora Nude wygenerowała mi sie potrzeba, aby go mieć. Kolor Peach to wypisz wymaluj mój kolor karnacji 021 i 020 sa za ziemiste i za bezowe.
I musze sie poskarżyc na babki w marrio - dały mi probkę starego nudka :/ bo sie swieci na ryjku juz w polowie dnia, a ten z douga nie. a pytałam, czy na pewno nowa wersja, to kiwała ze oczywiście, tak, tak, wrrr
Eve, masz 023? Ja musze chyba poprosic o probke, chociaz jak probowalam na dłoni kilka kolorów, to ten byl najbardziej rozowiasty
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.