Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 17:18   #2791
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Salonik jest mały ale z tego co widziałam chyba wszystko mają. Długo tam nie byłam bo akurat mieli dostawę i towar leżał w kartonach na całym sklepie, ledwo można było wejść Testery dostępne do wszystkich produktów jakie sprzedają. Tak jak pisałam wcześniej próbki podkładu nie dostałam (niby takie mają polecenie w każdym sklepie). Wybieram się do nich jutro...może będzie inna obsługa Jak interesuje Cię coś konkretnego to mogę sprawdzić czy mają ?
A dziękuję, ja tak tylko podpytuję. Ponieważ to najbliższy mojej hacjendy MAC, a jeszcze tam nie dotarłam.

Spróbuj spytać o minipompkę podkładu.Tak jak wspomniałam wyżej, kilka razy dostałam w MACowym pudełeczku fluid do wysmarowania.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:21   #2792
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Widzę, ze piszecie o moim ulubionym podkładzie bardzo lubię pro longwear'a niezmiennie od kilku lat już. Nakłada sie nie najłatwiej, ale trzyma sie od rana do wieczora, nie ściera sie, nie brudzi. Dla mnie ideał, choć ostatnio polubiłam studio fixa ale w kompakcie. Kupiłam bez przekonania, miał być tylko na lato, a teraz jak mi sie kończy to już za nim płacze, żałuje ze tak późno zdecydowałam sie na niego.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:27   #2793
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Widzę, ze piszecie o moim ulubionym podkładzie bardzo lubię pro longwear'a niezmiennie od kilku lat już. Nakłada sie nie najłatwiej, ale trzyma sie od rana do wieczora, nie ściera sie, nie brudzi. Dla mnie ideał, choć ostatnio polubiłam studio fixa ale w kompakcie. Kupiłam bez przekonania, miał być tylko na lato, a teraz jak mi sie kończy to już za nim płacze, żałuje ze tak późno zdecydowałam sie na niego.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
a co z nim jest nie tak w kwestii tego nakładania? Bo wszyscy o tym piszą a w czym jest dokładniej problem? Jestem ciekawa Ubóstwiam korektor Pro Longwear ale podkładu nigdy nawet nie macałam.

P.S. A jak z tym jego kryciem bo na stronie piszą "lekkie do średniego" a ja potrzebuję szpachli
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-11-02 o 17:29
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:35   #2794
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Miałam podobnie- odkąd w kwietniu otworzyli MAC w Katowicach, to wiele z moich kosmetycznych marzeń stało się rzeczywistością
Co do Narsa- Lagunę i Orgasm też mam na liście chciejstw, nie wykluczam zakupu
Laguna to najlepszy puder brązujący jaki miałam- używam także do konturowania. Przepięknie wtapia się w skórę, utrzymuje cały dzień, można stopniować kolor i ciężko z nim przesadzić.
Z kolei Orgasmem jestem BARDZO ROZCZAROWANA. Uzyłam go dwa razy i już nie mam ochoty Nie mam cery mocno naczynkowej a mimo to bardzo podkreślił zaczerwienia skóry! Drobinki migrowały po całej twarzy, wchodząc w pory...Dziś znów zrobiłam podejście i mimo niewielkiej ilości to samo Jego problem to chyba fakt, że jest tak grubo zmielony, suchy? Sama nie wiem, ale konsystencja to coś strasznego- osypuje się, migruje, nie chce rozcierać, nie współgra z podkładem Aż sprawdziłam datę jego ważności, bo nie chciałam uwierzyć, że taki sławny róż może być aż tak beznadziejny, tym bardziej, że Laguna powaliła mnie na kolana...
Rozświetlacz z Narsa Albatross koło Maca soft&gentle też nie może sobie stanąć
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:37   #2795
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A co myślicie o Studio sculpt? Myślę o jakimś bardziej kryjącym i trwalszym Face&Body i doczytałam że studio sculpt jest satynowy i rozświetla. Miałam nadzieję na próbkę w salonie (nie umiem podjąć w sklepiej decyzji o zakupie w tym ich głupim świetle), ale skoro zmienili politykę
A może któraś z Was miałaby odsprzedać trochę Studio Sculpt, chyba NW lub NC25 (z face body mam C3 i jest ok, ale jest dosyć ciepławy)?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:42   #2796
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Sorki, że tak się wtrącam, ale Twój chłopak nie zachował się fajnie... Moim zdaniem ludzie powinni akceptować hobby/zainteresowania drugiej osoby, tym bardziej, że byłaś pierwszy raz w MAC i to było poniekąd Twoje marzenie. Powinien bez mrugnięcia okiem zaczekać na Ciebie tyle ile trzeba. Ehhh Sorki, mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Przepraszam za offtop.

Zachwyt MACiem rozumiem bardzo dobrze, można dostać oczopląsu

Do dziś mu tego nie wybaczyłam Ale to wyjątkowo ciężki egzemplarz w kwestii zakupów
Planuję jednak samotną wyprawę do tej wyspy skarbów
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:43   #2797
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Laguna to najlepszy puder brązujący jaki miałam- używam także do konturowania. Przepięknie wtapia się w skórę, utrzymuje cały dzień, można stopniować kolor i ciężko z nim przesadzić.
Z kolei Orgasmem jestem BARDZO ROZCZAROWANA. Uzyłam go dwa razy i już nie mam ochoty Nie mam cery mocno naczynkowej a mimo to bardzo podkreślił zaczerwienia skóry! Drobinki migrowały po całej twarzy, wchodząc w pory...Dziś znów zrobiłam podejście i mimo niewielkiej ilości to samo Jego problem to chyba fakt, że jest tak grubo zmielony, suchy? Sama nie wiem, ale konsystencja to coś strasznego- osypuje się, migruje, nie chce rozcierać, nie współgra z podkładem Aż sprawdziłam datę jego ważności, bo nie chciałam uwierzyć, że taki sławny róż może być aż tak beznadziejny, tym bardziej, że Laguna powaliła mnie na kolana...
Rozświetlacz z Narsa Albatross koło Maca soft&gentle też nie może sobie stanąć
Jakbyś chciała się pozbyć Orgasmu to zapraszam na mój wątek wymiankowy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 17:46   #2798
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Opis Salon Rouge brzmi jak marzenie. Miałam sobie odpuścić i jednak jej nie kupować, ale ogromnie mnie kusi, zwłaszcza na tym zdjęciu: https://farm4.staticflickr.com/3947/...e6f530a6_z.jpg
Kurde, teraz ja też chcę. One są tylko stacjonarnie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:48   #2799
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A co myślicie o Studio sculpt? Myślę o jakimś bardziej kryjącym i trwalszym Face&Body i doczytałam że studio sculpt jest satynowy i rozświetla. Miałam nadzieję na próbkę w salonie (nie umiem podjąć w sklepiej decyzji o zakupie w tym ich głupim świetle), ale skoro zmienili politykę
A może któraś z Was miałaby odsprzedać trochę Studio Sculpt, chyba NW lub NC25 (z face body mam C3 i jest ok, ale jest dosyć ciepławy)?
Oglądałam ten podkład, byłam niemal zdecydowana na zakup...Zależało mi na efekcie krycia z rozświetleniem. Jednak Pani w MACu poleciła mi podkład mineralny- nałożyła mi go pędzelkiem i byłam w szoku jak moja skóra pięknie wygląda Zakrył niemal wszystko, a przy tym skóra była taka zdrowa, wypoczęta, rozświetlona! Kupiłam od razu niemal całą linię Mineralize- korektor ,podkład plus puder w kamieniu do utrwalania makijażu. Widzę, że jest to raczej mało popularna linia, sama odkrylam ją dopiero w salonie i gdybym nie miała zrobionego makijażu pewno nie zwróciłabym na nią uwagi...
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:58   #2800
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki za obszerny opis. No własnie czytałam, że ciężko się go rozprowadza. Ja w SFF lubię to naturalne wykończenie i na mnie się ładnie trzyma, ale wiesz jak to z babami jest - ciągle coś nęci i kusi

czemu niektórzy są tacy piękni???
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co z nim jest nie tak w kwestii tego nakładania? Bo wszyscy o tym piszą a w czym jest dokładniej problem? Jestem ciekawa Ubóstwiam korektor Pro Longwear ale podkładu nigdy nawet nie macałam.

P.S. A jak z tym jego kryciem bo na stronie piszą "lekkie do średniego" a ja potrzebuję szpachli

Jak dla mnie krycie prolonga napewno nie jest lekkie, raczej średnie do dużego. Sama mam dużo do ukrycia i prolong kryje mi wszystko co powinien, a przede wszystkim nie schodzi z problematycznych miejsc w ciągu dnia.
Odnośnie tej aplikacji, to nie rozprowadza się tak tragicznie, ale ciężko palcami dobrze rozetrzeć granice, najlepiej rozprowadza się pędzlem lub gąbeczką- wtedy nie ma żadnego problemu, chcąc operować tylko palcami trzeba mieć dużą wprawę. Ja wstępnie rozprowadzam go dłońmi a potem poprawiam gąbeczką, bo sama gąbka jednak trochę go wchłania.
Trzyma się cały dzień, tylko z tym wykończeniem się nie zgodze, bo u mnie on nie daje matowego wykończenia, a skórę mam mieszaną w kierunku suchej i żadnych problemów ze świeceniem. Główny jego minus to fakt że nie jest wydajny. Zaczęłam używać w czerwcu, zostało mi jakieś 30% a nie używałam go codziennie. Na całą twarz tak mniej więcej 2 pompek potrzebuje.


A i trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest ten sam kolor co w korektorze pro longwear. Ja wzięłam go na zapas na zimę w ciemno i dobrze ze jednak podkusiło mnie, żeby otworzyć go wcześniej, bo NC15 podkładu jest dużo ciemniejsze niż NC15 z korektora i na zimę byłby dla mnie za ciemny.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:09   #2801
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co z nim jest nie tak w kwestii tego nakładania? Bo wszyscy o tym piszą a w czym jest dokładniej problem? Jestem ciekawa Ubóstwiam korektor Pro Longwear ale podkładu nigdy nawet nie macałam.

P.S. A jak z tym jego kryciem bo na stronie piszą "lekkie do średniego" a ja potrzebuję szpachli
Tak jak pisalam on kryje calkiem porzadnie, a spokojnie mozna go stopniowac i uzyskac mocny efekt krycia Trudnosc w nakladaniu polega na tym, ze nie jest "plastyczny", pedzlem bardzo trudno go rozprowadzic, najlepiej gabeczka... Chyba Revlon Colorstay ma podobna konsystencje
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 18:10   #2802
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Do dziś mu tego nie wybaczyłam Ale to wyjątkowo ciężki egzemplarz w kwestii zakupów
Planuję jednak samotną wyprawę do tej wyspy skarbów
Ehh masakra... Musisz się powykłócać o swoje prawa Ja też najbardziej lubię robić sama zakupy, nikt mi na ręce nie patrzy, nikt nie mowi ile mam wydać, pooglądam sobie spokojnie, jestem w sklepie tyle ile chce i nikt mnie nie pogania. Nienawidzę łazić po sklepach ze świadomością, że kogoś to nie interesuje/nudzi się/chce iść gdzieś indziej. Wolę sama.

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Oglądałam ten podkład, byłam niemal zdecydowana na zakup...Zależało mi na efekcie krycia z rozświetleniem. Jednak Pani w MACu poleciła mi podkład mineralny- nałożyła mi go pędzelkiem i byłam w szoku jak moja skóra pięknie wygląda Zakrył niemal wszystko, a przy tym skóra była taka zdrowa, wypoczęta, rozświetlona! Kupiłam od razu niemal całą linię Mineralize- korektor ,podkład plus puder w kamieniu do utrwalania makijażu. Widzę, że jest to raczej mało popularna linia, sama odkrylam ją dopiero w salonie i gdybym nie miała zrobionego makijażu pewno nie zwróciłabym na nią uwagi...
Mam podkład Mineralize i jak dla mnie to najlepszy dotąd podkład jaki miałam Idealne krycie, rozświetlona skóra, naturalny wygląd. Centralnie, ten podkład wygląda jak lepsza wersja mojej skóry, nawet z bliska jest niewidoczny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:12   #2803
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie krycie prolonga napewno nie jest lekkie, raczej średnie do dużego. Sama mam dużo do ukrycia i prolong kryje mi wszystko co powinien, a przede wszystkim nie schodzi z problematycznych miejsc w ciągu dnia.
Odnośnie tej aplikacji, to nie rozprowadza się tak tragicznie, ale ciężko palcami dobrze rozetrzeć granice, najlepiej rozprowadza się pędzlem lub gąbeczką- wtedy nie ma żadnego problemu, chcąc operować tylko palcami trzeba mieć dużą wprawę. Ja wstępnie rozprowadzam go dłońmi a potem poprawiam gąbeczką, bo sama gąbka jednak trochę go wchłania.
Trzyma się cały dzień, tylko z tym wykończeniem się nie zgodze, bo u mnie on nie daje matowego wykończenia, a skórę mam mieszaną w kierunku suchej i żadnych problemów ze świeceniem. Główny jego minus to fakt że nie jest wydajny. Zaczęłam używać w czerwcu, zostało mi jakieś 30% a nie używałam go codziennie. Na całą twarz tak mniej więcej 2 pompek potrzebuje.


A i trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest ten sam kolor co w korektorze pro longwear. Ja wzięłam go na zapas na zimę w ciemno i dobrze ze jednak podkusiło mnie, żeby otworzyć go wcześniej, bo NC15 podkładu jest dużo ciemniejsze niż NC15 z korektora i na zimę byłby dla mnie za ciemny.
Studio Fix NC15 tez wychodzi troszke jasniejszy niz Pro Longwear. Ale na szczescie mi pasi
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:12   #2804
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Oglądałam ten podkład, byłam niemal zdecydowana na zakup...Zależało mi na efekcie krycia z rozświetleniem. Jednak Pani w MACu poleciła mi podkład mineralny- nałożyła mi go pędzelkiem i byłam w szoku jak moja skóra pięknie wygląda Zakrył niemal wszystko, a przy tym skóra była taka zdrowa, wypoczęta, rozświetlona! Kupiłam od razu niemal całą linię Mineralize- korektor ,podkład plus puder w kamieniu do utrwalania makijażu. Widzę, że jest to raczej mało popularna linia, sama odkrylam ją dopiero w salonie i gdybym nie miała zrobionego makijażu pewno nie zwróciłabym na nią uwagi...
A dobrze Ci dobrała kolor? Ja mam jakiś neutralny odcień skóry. Najlepszy efekt uzyskuje jak mieszam azjatyckie bb (różowo-beżowe) z face body C3 (żółtawy, ale nie tak żółty jak "C" w studio fix). I teraz jak tu dobrać sobie podkład , bo NW to różowe tony, ostatnio spróbowałam N2 z face body to wyglądałam jak w halloween i tak źle i tak niedobrze
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:17   #2805
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

No i dostałam od tz-ta z kolekcji Swiateczenej drugą szminkę - Tribalist i pigment prasowany Modern Majesty
Także ja już światecznie sie "obłowiłam" na 3 sztuki i więcej nic mnie nie ciagnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:18   #2806
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ehh masakra... Musisz się powykłócać o swoje prawa Ja też najbardziej lubię robić sama zakupy, nikt mi na ręce nie patrzy, nikt nie mowi ile mam wydać, pooglądam sobie spokojnie, jestem w sklepie tyle ile chce i nikt mnie nie pogania. Nienawidzę łazić po sklepach ze świadomością, że kogoś to nie interesuje/nudzi się/chce iść gdzieś indziej. Wolę sama.



Mam podkład Mineralize i jak dla mnie to najlepszy dotąd podkład jaki miałam Idealne krycie, rozświetlona skóra, naturalny wygląd. Centralnie, ten podkład wygląda jak lepsza wersja mojej skóry, nawet z bliska jest niewidoczny
Korektor i puder też są rewelacyjne!!! Dodatkowo nie wysuszają cery, nie zapychają, są trwałe. Uwielbiam ten efekt, bo wiele podkładów/pudrów daje efekt takiej maski na twarzy... teraz na co dzień używam tylko tego korektora pod oczy (CUDO!!!) i pudru (ma całkiem dobre krycie i matuje) z kolei na wyjścia czy w dni, kiedy moja cera nie wygląda dobrze całego zestawu z podkładem ...Nigdy nie byłam taka zadowolona z kosmetyków
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:23   #2807
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała się pozbyć Orgasmu to zapraszam na mój wątek wymiankowy
Ja sie pozbywamn, ale Tobie nie pasuje wymiana roz za roz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:24   #2808
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A dobrze Ci dobrała kolor? Ja mam jakiś neutralny odcień skóry. Najlepszy efekt uzyskuje jak mieszam azjatyckie bb (różowo-beżowe) z face body C3 (żółtawy, ale nie tak żółty jak "C" w studio fix). I teraz jak tu dobrać sobie podkład , bo NW to różowe tony, ostatnio spróbowałam N2 z face body to wyglądałam jak w halloween i tak źle i tak niedobrze
Mam wrażenie, że ta seria się dopasowuje do odcienia skóry. Kupiłam ją tuż przed wylotem na wakacje. Podczas pobytu opaliłam się, a mimo to podkład ładne się wtopił w skórę Tak samo puder. Korektor specjalnie kupiłam najjaśniejszy, bo lubię rozjaśniać okolice pod oczami i na skroniach
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:25   #2809
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie pozbywamn, ale Tobie nie pasuje wymiana roz za roz
Bo mnie kusi żeby otworzyć w końcu warm soul i go przetestować i wtedy jak mi nie podejdzie to go oddam . A Orgasm chce bardzo .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 18:28   #2810
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Czyli zimowa kolekcja jest juz w GK?

Corii ten podklad Prolongwear jak dla mnie jest boski! Milion razy lepszy niz Studio Fix, jedyny minus ze gabeczki go pochlaniaja jak szalone Zrobilam z Toba deal zycia
Tak, już jest od dzisiaj wystawiona.

Cieszę sie Generalnie ja go lubię dalej, z tym ze kolor mi przestał pasowac - świnkował mnie jakos ten NC15, co Ci zreszta wspominałam.
Teraz wole Studio Fix w płynie, a kiedys było odwrotnie - wolałam Pro Long

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo mnie kusi żeby otworzyć w końcu warm soul i go przetestować i wtedy jak mi nie podejdzie to go oddam . A Orgasm chce bardzo .
No to po co go masz na targowisku i mylisz ludzi, ze jest na wymianę?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:38   #2811
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to po co go masz na targowisku i mylisz ludzi, ze jest na wymianę?
Oj tam od razu mylę . Jednych rzeczy pozbywam się chętniej, drugich mniej normalne .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:39   #2812
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kurde, teraz ja też chcę. One są tylko stacjonarnie?
Na pewno będą też na stronie. Ale stacjonarnie pokazały się - jak widać - trochę szybciej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:48   #2813
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ruby Woo zestawu nie macałam, bo mam szminkę i konturówkę od dawna, wiec poza moimi zainteresowaniami był zestaw.
No Faux Pas odpuściam, bo zbyt podobna do Pink Pigeon na ustach, a ja nie lubie dublowania szminek. Myslalam, ze bedzie wieksza róznica, ale nie.
Sparks Of Romance jest fajna, gdybym nie miała czegoś dosyc podobnego juz, to bym ją wzieła,
tak właśnie podejrzewałam i miałam nadzieję, dzięki, że to potwierdziłaś

ja myślę na Modern Majesty, ale obawiam się, że bedzie podobny chociaż podstawą taką brązową do pigmentu Blue Brown obstawiam też Noblesse Oblige, ale nie jestem zdecydowana na 100%
podoba mi się też Enchantment
na pewno zdecyduję się na Keepsakes z Extradimensionem i być może na set brązowych pigmentów
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:55   #2814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
tak właśnie podejrzewałam i miałam nadzieję, dzięki, że to potwierdziłaś

ja myślę na Modern Majesty, ale obawiam się, że bedzie podobny chociaż podstawą taką brązową do pigmentu Blue Brown obstawiam też Noblesse Oblige, ale nie jestem zdecydowana na 100%
podoba mi się też Enchantment
na pewno zdecyduję się na Keepsakes z Extradimensionem i być może na set brązowych pigmentów
Owszem, Modern Majesty jest bardzo bardzo podobny do Blue Brown, ALE MM ,ma dodatkowo sliwkowe podtony,a BB tego nie ma
MM nałozony na fioletową baze/kredkę wygląda obłednie po prostu
W Noblesse Oblige tez typowałam, ale po nałozeniu na oko, stwierdziłam, ze to nie to - za duzo tego jasnego brokatu.
Jesli chodzi o pigmenty, to moim zdaniem najładniejszy i najlepszy jest włąsnie set Gold+Beige.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:12   #2815
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, Modern Majesty jest bardzo bardzo podobny do Blue Brown, ALE MM ,ma dodatkowo sliwkowe podtony,a BB tego nie ma
MM nałozony na fioletową baze/kredkę wygląda obłednie po prostu
W Noblesse Oblige tez typowałam, ale po nałozeniu na oko, stwierdziłam, ze to nie to - za duzo tego jasnego brokatu.
Jesli chodzi o pigmenty, to moim zdaniem najładniejszy i najlepszy jest włąsnie set Gold+Beige.
aaa rozumiem to zmienia postać rzeczy bo MM od początku mi się podobał, jak ma śliwkowe podtony to wręcz cudownie
jak bedziesz miała czas i ochotę to machnij fotkę
gold+beige też mi się podoba choć w secie Bronze bardziej zależy mi na osobnych pigmentach copper i chocolate brown
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:24   #2816
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
aaa rozumiem to zmienia postać rzeczy bo MM od początku mi się podobał, jak ma śliwkowe podtony to wręcz cudownie
jak bedziesz miała czas i ochotę to machnij fotkę
gold+beige też mi się podoba choć w secie Bronze bardziej zależy mi na osobnych pigmentach copper i chocolate brown
No aparat nie chwyta tej trójwymiarowości MM

Miałam kiedyś Chocolate Brown i sie pozbyłam - taki był mocny cieplak z niego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:36   #2817
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie krycie prolonga napewno nie jest lekkie, raczej średnie do dużego. Sama mam dużo do ukrycia i prolong kryje mi wszystko co powinien, a przede wszystkim nie schodzi z problematycznych miejsc w ciągu dnia.
Odnośnie tej aplikacji, to nie rozprowadza się tak tragicznie, ale ciężko palcami dobrze rozetrzeć granice, najlepiej rozprowadza się pędzlem lub gąbeczką- wtedy nie ma żadnego problemu, chcąc operować tylko palcami trzeba mieć dużą wprawę. Ja wstępnie rozprowadzam go dłońmi a potem poprawiam gąbeczką, bo sama gąbka jednak trochę go wchłania.
Trzyma się cały dzień, tylko z tym wykończeniem się nie zgodze, bo u mnie on nie daje matowego wykończenia, a skórę mam mieszaną w kierunku suchej i żadnych problemów ze świeceniem. Główny jego minus to fakt że nie jest wydajny. Zaczęłam używać w czerwcu, zostało mi jakieś 30% a nie używałam go codziennie. Na całą twarz tak mniej więcej 2 pompek potrzebuje.


A i trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest ten sam kolor co w korektorze pro longwear. Ja wzięłam go na zapas na zimę w ciemno i dobrze ze jednak podkusiło mnie, żeby otworzyć go wcześniej, bo NC15 podkładu jest dużo ciemniejsze niż NC15 z korektora i na zimę byłby dla mnie za ciemny.
no właśnie troche sie boje kolorystyki bo NC15 w studio fix jest dla mnie taka akurat, ćwierć tonu ciemniejsze i byłoby źle :/ teraz planuję dokupić NW10 i mieszać je zimą. Szkoda, że ten Prolog jest ciemniejszy... Gdyby tak był taki jak korektor NC15
Co do wydajności - mi podobnie schodzi Studio Fixa, no może tak 1.5 pompki na jeden makijaż. Więc do przeżycia. A zauważyłam właśnie, że gąbki go zżerają...
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak jak pisalam on kryje calkiem porzadnie, a spokojnie mozna go stopniowac i uzyskac mocny efekt krycia Trudnosc w nakladaniu polega na tym, ze nie jest "plastyczny", pedzlem bardzo trudno go rozprowadzic, najlepiej gabeczka... Chyba Revlon Colorstay ma podobna konsystencje
Jeśli podobna konsystencja do revlona CS to jestem w domu z Revlonem bez problemu daję sobie radę palcami. Ale oni coś nagrzebali z formułą CS bo kiedyś minimalnie ciężej się go nakładało. Nowe wersje są jakby tłustsze... co nie do końca mi sie podoba.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Studio Fix NC15 tez wychodzi troszke jasniejszy niz Pro Longwear. Ale na szczescie mi pasi
:/ kurczę i tu może być problem w moim przypadku...

Dzięki dziewczyny!

Corii nie wiem czy doczytałaś w sprawie tych palet VG ale one są po 165 zł jakby co.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:44   #2818
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co z nim jest nie tak w kwestii tego nakładania? Bo wszyscy o tym piszą a w czym jest dokładniej problem? Jestem ciekawa Ubóstwiam korektor Pro Longwear ale podkładu nigdy nawet nie macałam.

P.S. A jak z tym jego kryciem bo na stronie piszą "lekkie do średniego" a ja potrzebuję szpachli

Szybko zastyga na buzi wiec trzeba szybko machać bo pózniej cieżko go równomiernie rozprowadzić. Najlepiej gąbeczka BB albo pędzlem 187, nie polecam palcami bo jednak wtedy wchodzi w pory i załamania. Moim zdaniem jest to szpachla, nie nazwałabym tego krycia lekkim

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A co myślicie o Studio sculpt? Myślę o jakimś bardziej kryjącym i trwalszym Face&Body i doczytałam że studio sculpt jest satynowy i rozświetla. Miałam nadzieję na próbkę w salonie (nie umiem podjąć w sklepiej decyzji o zakupie w tym ich głupim świetle), ale skoro zmienili politykę
A może któraś z Was miałaby odsprzedać trochę Studio Sculpt, chyba NW lub NC25 (z face body mam C3 i jest ok, ale jest dosyć ciepławy)?

Miałam 3 podejścia do studio sculpta i nie, testowałam odcień nc15 i po 1h podkład dziwnie sie utlenial u mnie co w efekcie dało na mojej buzi pomarańczę, wyglądałam jakbym lustra w domu nie miała. Także mi niestety nie podpasowal i omijam go szerokim łukiem



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:48   #2819
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No aparat nie chwyta tej trójwymiarowości MM

Miałam kiedyś Chocolate Brown i sie pozbyłam - taki był mocny cieplak z niego
ehh szkoda ale dzięki za dobre chęci
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:56   #2820
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak jak pisalam on kryje calkiem porzadnie, a spokojnie mozna go stopniowac i uzyskac mocny efekt krycia Trudnosc w nakladaniu polega na tym, ze nie jest "plastyczny", pedzlem bardzo trudno go rozprowadzic, najlepiej gabeczka... Chyba Revlon Colorstay ma podobna konsystencje
nie, to inna konsystencja jest, chyba ze o nowej wersji mówisz, bo nowej wersji CS nie używałam. CS jest łatwiutki w obsłudze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no właśnie troche sie boje kolorystyki bo NC15 w studio fix jest dla mnie taka akurat, ćwierć tonu ciemniejsze i byłoby źle :/ teraz planuję dokupić NW10 i mieszać je zimą. Szkoda, że ten Prolog jest ciemniejszy... Gdyby tak był taki jak korektor NC15
Co do wydajności - mi podobnie schodzi Studio Fixa, no może tak 1.5 pompki na jeden makijaż. Więc do przeżycia. A zauważyłam właśnie, że gąbki go zżerają...

Jeśli podobna konsystencja do revlona CS to jestem w domu z Revlonem bez problemu daję sobie radę palcami. Ale oni coś nagrzebali z formułą CS bo kiedyś minimalnie ciężej się go nakładało. Nowe wersje są jakby tłustsze... co nie do końca mi sie podoba.

:/ kurczę i tu może być problem w moim przypadku...

Dzięki dziewczyny!

Corii nie wiem czy doczytałaś w sprawie tych palet VG ale one są po 165 zł jakby co.
Mi podkład generalnie kończy się po roku gdzieś, więc takie zużycie jest dla mnie już ekstremalne. Jeśli chodzi o formułę to jest inna niż CS w starej formule. Prolong jest trochę tępy i tak jakby przykleja się do skóry, generalnie tak jak mówiłam palcami da radę go nałożyć tylko wtedy z granicami ciężko, a jak się o nich zapomni to potem się tego nie ruszy

Co do koloru to wstawie ci zaraz zdjecie w porównaniu z korektorem, wiadomo o takiej porze nie bedzie to idealne odzwierciedlenie koloru, ale różnica w jasności jest taka jak w rzeczywistości

na dole: korektor prolongwear nc15/ podkład prolongwear nc15 /korektor studio finish nc15
na górze roztarte: korektor prolongwear nc15/ podkład prolongwear nc15

ostatnie zdjęcie z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01835.jpg (100,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01837.jpg (64,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01836.jpg (114,4 KB, 16 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.