NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 20:02   #2401
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

MagJa Ty chyba często robisz zakupy na truskawce, powiedz mi proszę czy przesyłka rzeczywiście jest darmowa i jak płacisz? Kartą czy przez PayPal?

Pozdrawiam i masz pięęęękne zbiory zwłaszcza ta paletka Clinique (och! Ach! itp)...
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:07   #2402
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Bee, dzieki za odpowiedź No to ten puder odpada, szukam czegoś na dzień
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:13   #2403
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość

gothika napisz koniecznie jak wrazenia z uzytkowania palety, i tej trojeczki cieni
palety nie testowałam na oczach jeszcze, nawet nie wiem czy będę testować bo mało interesujących dla mnie kolorów:p (zresztą już wylądowała na alegro), spróbuję jutro poużywać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się bardzo przyda opinia na temat cieni potrójnych, bo sama mam je w zakupowych planach, tak więc słucham (a raczej czytam) Twoich opinii.

Jaki masz nr różu? To ta klasyczna seria, czy Metal Fever?

I jeszcze podkład, jestes zadowolona?

Gdzie można taką fajną nagrodę wygrać? Jeżeli mogę zapytać?

właśnie czytałam wcześniej że się interesowałaś tą paletką cieni więc tak:
cienie - dziwne bo róż i srebro różnią się bardzo strukturą i intensywnością od grafitu, tamte są mocno perłowe, srebro intensywne a grafit na sucho wogóle nie jest intensywny, jest szary, matowy i dziwnie się go nakłada - tamtego nie polecam na sucho, ale na mokro go dziś nakładałam i wszystkook, kolor inensywny i naprawdę długo się trzymał!

róż to 12 cacao, nie wiem jaka to seria, na opakowaniu nie pisze więc może to klasyczna, ale fajny róż

podkład - podobał mi się, oprócz koloru, za ciemny mi dali, jest kryjący, mam wrażenie że będzie matowił choć na mojej skórze tego nie stwierdzę (po filtrze)

A można było wygrać na Wizażu u nas

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2007-11-22 o 21:55
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:33   #2404
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Jak oglądałam tester tych cieni, to grafit wydał mi sie mocno napigmentowany, drobinkowy, łatwy w obsłudze. Może tester swoje, a produkt swoje...

Zacznę chyba czytać forum o konkursach. Gratuluję wygranej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:49   #2405
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Beekeeper... Padłam z wrażenia! Zazdroszczę mineralek, kosmetyków Cargo i Benefit.
Co to za "Me Me Me"?
Cargo fajne sa
Me Me Me to angielska firma drogeryjna, dostepna tylko w Superdrugu jak sie nie myle. Ma naprawde fajne kosmetyki (te dwa rozswietlacze sa jak mniemam na wzor rozswietlaczy Benefit, to samo zreszta stain Pussycat). Uwielbiam go, slicznie pachnie rozami a polixczki po nim wygladaja jak po spacerze zimowa pora
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:54   #2406
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Tak, Bee, mów mi jeszcze

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:01   #2407
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Bee a na jakim dziale szukac kufrow hihi?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 21:07   #2408
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź. Jak oglądałam tester tych cieni, to grafit wydał mi sie mocno napigmentowany, drobinkowy, łatwy w obsłudze. Może tester swoje, a produkt swoje...

Zacznę chyba czytać forum o konkursach. Gratuluję wygranej.
dobrze że siep przydałam

dziękuję
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 21:38   #2409
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Paletka może być, chociaż nie jest zachwycajaca. Kolory cieni są stonowane, dobre do makijażu dziennego. Błyszczyki mają ładne kolory, ale są za twarde. Pudrów w sumie nie używam, czasami użyje któregoś różu, bo mają całkiem fajne kolory.
Dziekuję za odp Ostatnio często różne paletki Ori widać na All ale skoro nie jest zachwycająca, to ją sobie daruję (chociaż portfel odetchnie
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:16   #2410
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Duraline jest fajne do cieni sypkich, tworzy z nimi taką metaliczną powłoke na oku, podkreśla, uwydatnia ich kolor. Czy przedłuza trwałość to nie wiem, bo ja zawsze cienie kładę na bazę do cieni Z prasowanymi cieniami jeszcze nie uzyłam
trwałością włąśnie jestem zachwycona- użyłam z cieniem który dzień wczesniej już po południu mi sie odbił na górnej powiece a tym razem kreska nim wykonana przetrwała nienaruszona aż do późnowieczornego demakijażu
Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
No to teraz ja
Zazdraszczam wszystkiego czego nie ma w PL
Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to wkleję moje nabytki mimo że nie kupowane a wygrane, może komuś się przydadzą zdjęcia lub opinnia
A ja jeszcze nie zdążyłam Ci pogratulować Twój makijaż był wśród moch faworytów od początku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 22:57   #2411
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja się chyba bardziej skłonię ku kredce niż ku cieniom, ta zieleń wygląda podobnie do mojej zieleni z paletki Deborah, tylko moja jest intensywniejsza chyba. Są śliczne, ale coś mi się wydaje, że uzyskanie intensywnego efektu będzie czasochłonne albo będzie wymagało kombinowania (a ja jestem leń).
Kredka jest na pewno intensywniejsza, ale z cieniem ładnie się uzupełnia Tylko znów nie zdążyłam porządnie przetestować tych cieni, znów nakładałam je w biegu, tym razem tylko zieleń i aplikatorkiem - wyszła zielona, całkiem intensywna, ale to jeszcze nie to. Jutro już mam nadzieję pobawić się z nimi dłużej, a nie zaczynać makijaż 5min przed wyjściem.
A ten cień Deborah faktycznie jest zbliżony, tylko chyba bardziej zielony niż mój.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Piękne są te cienie, w ogóle jestem fanką wszystkich burżujkowych śliczności tego typu.
Też lubię Burżujka

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
MagJa Ty chyba często robisz zakupy na truskawce, powiedz mi proszę czy przesyłka rzeczywiście jest darmowa i jak płacisz? Kartą czy przez PayPal?

Pozdrawiam i masz pięęęękne zbiory zwłaszcza ta paletka Clinique (och! Ach! itp)...
Chyba pomyliłaś mnie z Gothic Daisy, bo nie dość, że paletka Clinique nie moja, nie dość, że na Truskawie nic nie kupowałam, to jeszcze o PayPalu lepiej mi nie wspominać, bo przez nich od tygodnia nie mogę zapłacić za aukcję wygraną na ebayu

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
A można było wygrać na Wizażu u nas
Tak myślałam widząc te Twoje zdobycze.
Gratulejszyn

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
trwałością włąśnie jestem zachwycona- użyłam z cieniem który dzień wczesniej już po południu mi sie odbił na górnej powiece a tym razem kreska nim wykonana przetrwała nienaruszona aż do późnowieczornego demakijażu
Nie kuś, nie kuś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 10:12   #2412
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czemu "nawet zadowolona", a nie po prostu "zadowolona"? Możesz powiedzieć, co masz jej do zarzucenia?
No spodziewałam się chyba bardziej mocnego wieczorowego efektu po mojej trójce. Jasny róż jest słabo widoczny, srebrny już lepiej a ten grafit - no nawet ladnie można nim wycieniować oko. Niestety na mojej powiece te cienie po jakims czasie bledną nawet na bazie. I to własnie ich maleńka wada - myślałam, że będą bardziej roziskrzone.

Co do zieleni, o którą ja pytałam to myślałam, że masz inną paletkę - widziałam takie potrójne zielenie również z drobinkami, podobały mi się, tylko nie wiem czy znów na oku efekt nie będzie typowo delikatny. A szukam teraz czegoś odważniejszego - wszak karnawał niebawem

Mam pytanie do Buzichocho - możesz coś napisac o paletce do brwi sephory? To ta dla blondynek czy brunetek (czy tez typ ciepły czy chłodny)? Przymierzam się do niej i nie jestem zdecydowana co do koloru.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:33   #2413
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się obejrzeć cały wątek - przepiękne macie zbiory A już niektóre to...
Zmobilizowałyście mnie i w końcu się zebrałam i zrobiłam fotki swojej kolorówce. Jak coś jeszcze znajdę ukryte po kieszeniach to cyknę fotki później
mogłabyś ocenić ten chłodny potrójny róż/rozświetlacz z Sephory? zaznaczyłam go na zdjęciach. Daje kolor jak róż czy tylko i wyłącznie rozświetla? Jak mocny daje efekt w porównaniu do kulek vollare i APC? Używałaś może pojedynczego pudru rozświetlającego Sephory, tego z gwiazdkami i mogłabyś je porównać? Chodzę wokół nich, czaję się i za nic nie mogę się zdecydować

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kochane to i ja sie pochwale moim małym zbiorkiem.Dopiero zaczynam rozwijac moją fascynacje kolorówkąZwykle wszystkie pieniazki szły na perfumy
Wiem, że trochę późno o to pytam
Mogłabyś coś napisać o potrójnym różu Sephory?

PS. Sorry za posta pod postem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry, róże, brązery, rozświetlacze.jpg (90,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry, róże, brązery, rozświetlacze1.jpg (80,2 KB, 175 załadowań)
__________________

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-11-26 o 13:05 Powód: post pod postem
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 11:55   #2414
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
mogłabyś ocenić ten chłodny potrójny róż/rozświetlacz z Sephory? zaznaczyłam go na zdjęciach. Daje kolor jak róż czy tylko i wyłącznie rozświetla? Jak mocny daje efekt w porównaniu do kulek vollare i APC? Używałaś może pojedynczego pudru rozświetlającego Sephory, tego z gwiazdkami i mogłabyś je porównać? Chodzę wokół nich, czaję się i za nic nie mogę się zdecydować
Cmoksiu, ja jestem z niego zadowolona. To dobry,wielofunkcyjny kosmetyk, na polikach bardziej jako rozświetlacz niż róż, chociaż daje lekki kolor. Dokładniejszej odpowiedzi i porównania udzielę jak wrócę do domu Gwiazdkowego rozświetlacza z Sephory niestety nie posiadam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:28   #2415
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Wczorajsze zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,0 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (114,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (109,1 KB, 71 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:29   #2416
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Bee a na jakim dziale szukac kufrow hihi?
ja mysle, ze na dziale kufrowym
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:32   #2417
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Cmoksiu, ja jestem z niego zadowolona. To dobry,wielofunkcyjny kosmetyk, na polikach bardziej jako rozświetlacz niż róż, chociaż daje lekki kolor. Dokładniejszej odpowiedzi i porównania udzielę jak wrócę do domu Gwiazdkowego rozświetlacza z Sephory niestety nie posiadam
bardzo dziękuję za odpowiedź. Kusisz, oj kusisz czekam na więcej szczegółów

Cytat:
Napisane przez suonko Pokaż wiadomość
mój zbiorek
mogłabyś też napisać coś o rozświetlaczy Sephory?
i o kuleczkach APC - jaka to mieszanka (ile jakiś kuleczek) i mogłabyś porównać efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01414.JPG (65,0 KB, 136 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:32   #2418
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chyba pomyliłaś mnie z Gothic Daisy, bo nie dość, że paletka Clinique nie moja, nie dość, że na Truskawie nic nie kupowałam, to jeszcze o PayPalu lepiej mi nie wspominać, bo przez nich od tygodnia nie mogę zapłacić za aukcję wygraną na ebayu
Ło matko MagJa wybacz za wszystko za pomyłkę, za przypomnienie i w ogóle

Daria też mam tą paletkę z Sephory (trójkę) i własnie zaczęłam jej używac po miesiącach leżakowania. Dla bbladolicych świetnie się sprawdza jako róż nie dośc, że świetnie rozświetla to daje subtelny rumieniec, który dla nie-bladolicych jets raczej za słaby i prawie nie widoczny Cieszem siem żem bladolica
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 12:46   #2419
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ło matko MagJa wybacz za wszystko za pomyłkę, za przypomnienie i w ogóle

Daria też mam tą paletkę z Sephory (trójkę) i własnie zaczęłam jej używac po miesiącach leżakowania. Dla bbladolicych świetnie się sprawdza jako róż nie dośc, że świetnie rozświetla to daje subtelny rumieniec, który dla nie-bladolicych jets raczej za słaby i prawie nie widoczny Cieszem siem żem bladolica
no teraz to już na 99,9% kupię żałuję strasznie, że się nie zdecydowałam i nie kupiłam zestawu promocyjego - gwiazdkowy rozświetlacz, właśnie ten potrójny i pędzel do różu. nie pamiętam czy jeszcze coś tam było
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 12:55   #2420
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupy
Gdzie można kupić te paletki MakeUp?? Świetne kolory, maja jakieś numerki? Aaa, i ile kosztują, jeżeli można wiedzieć?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 13:25   #2421
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić te paletki MakeUp?? Świetne kolory, maja jakieś numerki? Aaa, i ile kosztują, jeżeli można wiedzieć?

W Norweskich sklepach sieci Cubus jest dostępna jako nowość cała linia tych kosmetyków. Ta paletka kosztowała 149nok czyli jakieś 70 zł.Ale tą ceną się proszę nie sugerować tutaj wszystko jest dużo droższe a poza tym ceny podobnych produktów ale różnych firm mają zbliżone ceny i tak np szampony sunsilk i l'oreal mają tą samą cenę Tak samo kosmetyki Maybelline, L'oreal, Nivea, IsaDora mają taką samą cenę

Ta paletka fioletów ma nr 48

więcej o tych kosmetykach jest tutaj

Edytowane przez kasiasiar
Czas edycji: 2007-11-23 o 16:40
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:33   #2422
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Daria, ja tez mam ten potrójny rozświetlacz z Sephory - jest świetny, daje mocny metaliczny połysk i delikatny, różowy kolor. Jest intensywniejszy od gwiazdkowego (którego jeszcze nie mam, ale mam zbadanego i czekam z zakupem tylko na jakąś ciekawą promocję z S.).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 19:19   #2423
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Daria, ja tez mam ten potrójny rozświetlacz z Sephory - jest świetny, daje mocny metaliczny połysk i delikatny, różowy kolor. Jest intensywniejszy od gwiazdkowego (którego jeszcze nie mam, ale mam zbadanego i czekam z zakupem tylko na jakąś ciekawą promocję z S.).
dzięki a powiedz mi jak ona się nazywa? bo ja się przeszłam dzisiaj do Złotych Tarasów jak wracałam (miałam jeszcze ponad godzinę do odjazdu pociągu to odwiedziłam Sephorę ), kupiłam sobie ten gwiazdkowy różowy rozświetlacz i nowy potrójny róż.. i teraz się zastanawiam czy to dokładnie ten sam, o który Was tak wypytuję, tzn czy zmienili tylko opakowanie na czarne okrągłe czy to juz zupełnie co innego? zwie się "blusz me! rose No. 10" Te kwadratowe były przy kasie wyprzedawane, ale tylko 2 wersje brązujące były, różowych niet
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:03   #2424
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość


nie w tutejszym OBI, czyli B&Q

uhhh, nic nie mowicie, ja zaplacilam na nasze jakeis 130 zl
ale i tak go kocham

Bee dopiero teraz trafilam na Twoje zbiory zdajesz sobie sprawe z tego, ze taka ilosc nie jest normalna? toz to magazynowanie na masowa skale

oczywiscie to co jest poza kuferkiem sie w nim nie miesci? proponuje zakupic druga sztuke

a co do kuferka.....ostatnio szukalam go wlasnie w B&Q ale kurcze znalezc nie moglam....teraz przynajmniej wiem jak wyglada
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:21   #2425
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Bee dopiero teraz trafilam na Twoje zbiory zdajesz sobie sprawe z tego, ze taka ilosc nie jest normalna? toz to magazynowanie na masowa skale
to ja chyba nie pokażę swojej kolekcji...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:23   #2426
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Bee dopiero teraz trafilam na Twoje zbiory zdajesz sobie sprawe z tego, ze taka ilosc nie jest normalna? toz to magazynowanie na masowa skale

oczywiscie to co jest poza kuferkiem sie w nim nie miesci? proponuje zakupic druga sztuke

a co do kuferka.....ostatnio szukalam go wlasnie w B&Q ale kurcze znalezc nie moglam....teraz przynajmniej wiem jak wyglada
nooo cooo troche jeszcze zostalo w PL
u mnie w B&Q kufer byl na dziale...kufrow, ejstem pewna ze nie szukalas dostatecznie dobrze :P
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:26   #2427
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
to ja chyba nie pokażę swojej kolekcji...

hehehe dawaj, dawaj fajnie sie oglada......

ja na punkcie kolorowki akurat bzika nie mam - ale u innych bzik mile widziany

edit: Bee jestes pewna, ze istnieje dzial ''kufrow''?

i jeszcze jedno Bee ;> mozna gdzies na makijazowym luknac Twoje mejkapy?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:27   #2428
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dzięki a powiedz mi jak ona się nazywa? bo ja się przeszłam dzisiaj do Złotych Tarasów jak wracałam (miałam jeszcze ponad godzinę do odjazdu pociągu to odwiedziłam Sephorę ), kupiłam sobie ten gwiazdkowy różowy rozświetlacz i nowy potrójny róż.. i teraz się zastanawiam czy to dokładnie ten sam, o który Was tak wypytuję, tzn czy zmienili tylko opakowanie na czarne okrągłe czy to juz zupełnie co innego? zwie się "blusz me! rose No. 10" Te kwadratowe były przy kasie wyprzedawane, ale tylko 2 wersje brązujące były, różowych niet
Ten potrójny róż to zupełnie inna rzecz. On się bodajże nazywa Blush Me! Trio, a ten rozświetlacz potrójny, nazywa się Poudre Eclat, a na półce podpisany jest chyba jako puder pryzmowy.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
to ja chyba nie pokażę swojej kolekcji...
Pokaż, pokaż Od przybytku głowa nie boli, jak mówią...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:51   #2429
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ten potrójny róż to zupełnie inna rzecz. On się bodajże nazywa Blush Me! Trio, a ten rozświetlacz potrójny, nazywa się Poudre Eclat, a na półce podpisany jest chyba jako puder pryzmowy.
Dziękuję To jeszcze poszukam w innych Sephorach
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 00:05   #2430
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładne.



Ja mam trójki Deborah z zeszłorocznej zimowej kolekcji 'Carski szyk' i są bardzo mocno napigmentowane i drobinkowe, po nałożeniu pędzelkiem kolor jest równie mocny, co w opakowaniu.

Teraz mam ochotę (i nie tylko ochotę, nawet jestem zdecydowana na zakup) na trójki z szarościami (grafit, jasnosrebrny i jasnoróżowy), ale trochę mnie zmartwiłaś tym, że nie jesteś zadowolona ze swojej trójki. Twoja pochodzi z tych, które wprowadzili teraz, czy z tych standardowych kolorów, które były zawsze?
ja mam trójki Truly diva Obretto trio hi-tech i niestety musze powiedziedziec ze po dłuzszych testach nawet nałozone na mokro po jakims czasie zaczynaja blednąc wogóle mi sie to nie podoba...
chyba juz nie kupie żadnych trójek skoro one sa takie "zdradliwe"...
jakos w douglasie przy testach nie wyglądały mi na takie problemowe..



Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Buzichocho - możesz coś napisac o paletce do brwi sephory? To ta dla blondynek czy brunetek (czy tez typ ciepły czy chłodny)? Przymierzam się do niej i nie jestem zdecydowana co do koloru.
Jeśli masz problem z kolorem to Cię zmartwieja mam dwie- w 01 ten cimniejszy jest dla mnie idealny na dzien a w 02ten jasniejszy idealny na wieczór lub jak chce ciut bardziej podkreslic brwi.. dodam ze mam średnio-ciemne brwi


przy okazjii pochwale się moim nowym nabytkiem
zakochałam sie w tym błyszczyku, musialam go kupić
Wogóle beyu ma sliczne cienie ma któraś? bo również mam na nie chrapke..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04919.JPG (49,4 KB, 167 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.