essence - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 15:56   #3481
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje
no widzisz ale chcialam znowu go dac tylko nie zapisalam na dysku a u ciotki jestem ale ledwo weszlam na watek juz sie zdenerwowalam...:rolleyes :
nieeeeee! nie zmieniaj, teraz widać buźkę i jest lepiej
jak widzisz ja też swoja pokazuję
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 15:57   #3482
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
nieeeeee! nie zmieniaj, teraz widać buźkę i jest lepiej
jak widzisz ja też swoja pokazuję

ale chyba Cie troche slonce spieklo i widze ze preferujesz naturalnosc ja tez zapuszczam futerko na zime na nozkach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:07   #3483
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

wrrrrrrrrrrrr, dziś dostanę maksymalne nerwy na essence. Nie dość że ten błyszczyk to straszny badziew którego przenigdy nie użyję, to te cienie są niewidoczne: NIEWIDOCZNE! Maziam, maziam i nic. U isy było widać minimalny efekt, ale u mnie to już nic bo mam ciemniejszą oprawę oczu. Zielony jest jak cień dla dzieci, który tylko w pudełku istnieje a na powiekach wcale- totalnie nic!
Urban Jungle mnie rozwścieczył!
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:10   #3484
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
wrrrrrrrrrrrr, dziś dostanę maksymalne nerwy na essence. Nie dość że ten błyszczyk to straszny badziew którego przenigdy nie użyję, to te cienie są niewidoczne: NIEWIDOCZNE! Maziam, maziam i nic. U isy było widać minimalny efekt, ale u mnie to już nic bo mam ciemniejszą oprawę oczu. Zielony jest jak cień dla dzieci, który tylko w pudełku istnieje a na powiekach wcale- totalnie nic!
Urban Jungle mnie rozwścieczył!

wystaw na wymianke albo sprzedaj mi sie te cienie podobaja ale jak nic nie widac? a na zdjeciach UJ taka ladna byla!! i gdyby byly testery to od razu by sie sprawdzilo a tak to....:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:12   #3485
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

no więc właśnie, nie widać znaczy że nabieram na pacynkę i maluję oko a nic nie zostaje, zupełnie nic w przypadku zielonego cienia. Jedynie czekolada zostawia minimalny połysk, ale już inne kolory nic Już pominę że na zdjęciach wyglądały zupełnie inaczej...
Zrozumiałabym, że kolor jest paskudny ale jego po prostu nie ma. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...Nigdy nie bawiłam się w kramik z wymianą, ale kto wie może kiedyś się skuszę
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:18   #3486
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
no więc właśnie, nie widać znaczy że nabieram na pacynkę i maluję oko a nic nie zostaje, zupełnie nic w przypadku zielonego cienia. Jedynie czekolada zostawia minimalny połysk, ale już inne kolory nic Już pominę że na zdjęciach wyglądały zupełnie inaczej...
Zrozumiałabym, że kolor jest paskudny ale jego po prostu nie ma. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam...Nigdy nie bawiłam się w kramik z wymianą, ale kto wie może kiedyś się skuszę
ja tez nie bo wole sprzedac i kupic cos na co mam ochote w danym momencie no faktycznie dziwne, ale dziewczyny pisaly ze te poczworne cienie w stalej ofercie tez na powiece sa malo widoczne chociaz ja nie narzekam no i wyjdzie na to ze bedziemy kupowac kredki jedynie i jakies rozswietlacze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:53   #3487
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

no więc mam wyjście z koleżankami na miasto i zdecydowałam się zrobić ful make up tymi cieniami, choć rzadko uzywam cieni - juz nie na próbę ale tak jak trzeba według wskazówek z tyłu opakowania i nawet uzyskałam efekt jak isa na zdjęciach. Ale tak czy siak to najmniej widoczny cień z jakim się w życiu spotkałam.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 17:05   #3488
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: essence

jakie to sa wskazowki z tylu opakowania tych cieni UJ?? heheh wsazkowki do uzywania cieni

Uzywala ktoras z Was tego pomaranczowego tuszu do rzes ???
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:10   #3489
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez kielkajeczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, od dwoch tygodni szukam rozswietlajacego pudru tej firmy w krakowie. Nie moge znalesc są tylko lakiery ew. cienie do powiek. pomożcie
a gdzie widziałaś cienie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:19   #3490
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
jakie to sa wskazowki z tylu opakowania tych cieni UJ?? heheh wsazkowki do uzywania cieni

Uzywala ktoras z Was tego pomaranczowego tuszu do rzes ???
tak, jest bardzo ładnie namalowane oko i dokładnie zaznaczony obszar na nim gdzie który cien nanieść żeby uzyskać efekt o jaki chodzi producentom. Widziałam że isa się do tego stosowała i ja też się zastosowałam i faktycznie bardzo przydatna rzecz w paletkach.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:21   #3491
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
jakie to sa wskazowki z tylu opakowania tych cieni UJ?? heheh wsazkowki do uzywania cieni

Uzywala ktoras z Was tego pomaranczowego tuszu do rzes ???
Jest rysunek, na którym pokazano który cień, w którym miejscu nałożyć na powiekę - kolory cieni się ponumerowane

EDIT:

side już odpowiedziała
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 17:25   #3492
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
tak, jest bardzo ładnie namalowane oko i dokładnie zaznaczony obszar na nim gdzie który cien nanieść żeby uzyskać efekt o jaki chodzi producentom. Widziałam że isa się do tego stosowała i ja też się zastosowałam i faktycznie bardzo przydatna rzecz w paletkach.
Ja akurat nie stosowałam się do tego wzoru na opakowaniu tylko nałożyłam cienie na bazę Art Deco a ona ma w sobie zdolność do "ożywiania" kolorów cieni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:27   #3493
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
jakie to sa wskazowki z tylu opakowania tych cieni UJ?? heheh wsazkowki do uzywania cieni

Uzywala ktoras z Was tego pomaranczowego tuszu do rzes ???
Używałam Muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły, ale jak po ok. 4-5 miesiącach przysycha, to może zostawiać grudki, a po 7 miesiącach zaczął mi robić owadzie nóżki. Ale za tą cenę warto

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
no więc mam wyjście z koleżankami na miasto i zdecydowałam się zrobić ful make up tymi cieniami, choć rzadko uzywam cieni - juz nie na próbę ale tak jak trzeba według wskazówek z tyłu opakowania i nawet uzyskałam efekt jak isa na zdjęciach. Ale tak czy siak to najmniej widoczny cień z jakim się w życiu spotkałam.
Ja się musiałam ostro napracować, efekt delikatny, ale dośc ładny. Chociaż myślałam, że będą wyraźniejsze.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:36   #3494
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
troche daleko nie moglas blizej!!?
rekawice bokserskie mam wiec uwazaj jak bedziesz jutro w Naturze to do tych zeli sa chyba testery to sprawdz sobie ten jasniejszy na nadgarstku albo gdzie czy Cie nie uczula i nie robi pomaranczki
sprawdzę

mam nadzieje że będą, bo mnie naszła ochota na taki balsam a nigdzie nie mogę kupić

estee lauder ma taką emulsję, ale strasznie mała. Maziałam się nią w sephorze
ale jedno opakowanie wystarczyłoby chyba tylko na jedną nogę bo opakowanie 30 ml
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:41   #3495
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

i ja się dziś wybrałam po oczekiwane UJ [choć najbardziej czekam i pewnie czekała będę niewiadomo do kiedy na PL ..] i się zawiodłam się strasznie ..

dobrze, że nie wzięłam błyszczyka, choć już miałam w koszyku, nic innego mnie nie pociągnęło na tyle żeby wziąć to ze sobą, poza kredką. różowo - brązowa czyli uptown girl jest dopasowana kolorystycznie, śliczna, choć z oceną trwałości trochę muszę poczekać, mogę powiedzieć, że uwielbiam i zastanawiam się nad zapasem

i tak, po oczekiwaniach na nową limitowankę, i umieranie w szpitalu z nipokoju, że ktoś mi sprzątnie cale UJ z przed nosa, jedynie z kredki jestem zadowolona, bo reszta ..
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:49   #3496
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

kupiłam dzisiaj ten puder rozswietlający AOF z Essence i nie zachwycił mnie Spodziewałam się innego efektu.
Dziewczyny, jesli byście go chciały (bo czytałam, że wiele z was nie umie go dostać w swojej drogerii! ), to piszcie na pw!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:52   #3497
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: essence

Kilka osob prosilo mnie na pw o zdjecie kuleczek poseidon's i kuleczek brazujacych jak wyglada na policzku wiec wklejam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bild 040.jpg (29,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bild 046.jpg (35,9 KB, 136 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:54   #3498
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: essence

To AOH? Madzia, poczekaj aż zejdzie wierzchnia warstwa, może się jeszcze do niego przekonasz.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:56   #3499
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Rany boskie, jak dobrze że w szale zakupów i pod bacznym okiem mojego TŻ nie zdecydowałam się na większe zakupy UJ. Normalnie chyba tylko te bibułki są do rzeczy... Bo one akurat wyszły, mało używam bo przestałam się świecić po zmianie podkładu, ale poza tym są dobre jak w gorący dzień się spocę bo mogę osuszyć twarz bez naruszania makijażu. Natomiast lakier do paznokci jest strasznie delikatny. Po 3 dniach zaczął schodzić i wycierać się, zaś ten z IL jakoś ma bardziej zdecydowany kolor... Nie wiem jeszcze jak z trwałością.

Na szczęście podkład mineralny służy jak należy...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 18:05   #3500
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Super_karo piękny efekt dają te kuleczki Poseidon

Gabs patrząc na avatar widzę, że lubisz Nanę Ja właśnie jestem w trakcie oglądania
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:06   #3501
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj ten puder rozswietlający AOF z Essence i nie zachwycił mnie Spodziewałam się innego efektu.
Dziewczyny, jesli byście go chciały (bo czytałam, że wiele z was nie umie go dostać w swojej drogerii! ), to piszcie na pw!
A jaki wg Ciebie daje efekt aoh, że Cię nie zachwycił?
Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Kilka osob prosilo mnie na pw o zdjecie kuleczek poseidon's i kuleczek brazujacych jak wyglada na policzku wiec wklejam
Pięknie wyglądają na policzku kuleczki P'sL Ja też takie chcę!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:09   #3502
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
To AOH? Madzia, poczekaj aż zejdzie wierzchnia warstwa, może się jeszcze do niego przekonasz.
chyba raczej nie!
Ja nie twierdze, że on jest zły, bo skoro tyle osób go chwali, to cos w tym pewnie jest! Ale to mój pierwszy rozswietlający puder i jednak stwierdzam, że w brązujących lepiej się czuje. Nie podoba mi się, ze zostawia na policzkach taką snieżną mgiełke
Mnie zależało tylko na takim połysku, który zostawiłby na nałozonym różu na policzkach. Zdecydowanie kulki brązujące Sensique bardziej mi się podobają!

Także dziewczyny, jeśli któraś z was chciałaby ten rozswietlacz, to piszcie na pw. Mam również na zbyciu nowy róż do policzków Essence w kolorze bronzing star!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-08-25 o 18:39
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:38   #3503
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
chyba raczej nie!
Ja nie twierdze, że on jest zły, bo skoro tyle osób go chwali, to cos w tym pewnie jest! Ale to mój pierwszy rozswietlający puder i jednak stwierdzam, że w brązujących lepiej się czuje. Nie podoba mi się, ze zostawia na policzkach taką snieżną mgiełke
Mnie zależało tylko na takim połysku, który zostawiłby na nałozonym różu na policzkach. Zdecydowanie kulki brązujące Sensique bardziej mi się podobają!
To bardziej by Ci się spodobał Asia Glam On nie tworzy poświaty tylko drobinki błyszczące
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:58   #3504
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Super_karo piękny efekt dają te kuleczki Poseidon

Gabs patrząc na avatar widzę, że lubisz Nanę Ja właśnie jestem w trakcie oglądania
Uwielbiam Nanę, mam serial, oba filmy i adres storny gdzie są skany z mangą Do tego muza i totalny świr na pukcie Anny Tsuchiya'i

Chyba mogę jedynie pomarzyć o kuleczkach PL...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:09   #3505
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: essence

a ja kupilam podkladzik ^^.
nr. 03 bo wydał m isie najbardziej naturalny - lekko opalony,. jutro zdam relacje.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:49   #3506
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Kilka osob prosilo mnie na pw o zdjecie kuleczek poseidon's i kuleczek brazujacych jak wyglada na policzku wiec wklejam
Umarłam, nie dość, że Posejdon ma te kuleczki tak pięknie zapakowane (napisz mi na pocieszenie, że w rzeczywistości wygląda to gorzej), to jeszcze są w "moim" kolorze. Uwielbiam taki róż.
Nie ważne, jak i kiedy je dostanę. Ja je dostanę i już!
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:32   #3507
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja akurat nie stosowałam się do tego wzoru na opakowaniu tylko nałożyłam cienie na bazę Art Deco a ona ma w sobie zdolność do "ożywiania" kolorów cieni
myślałam że się stosowałaś, bo widziałam zieleń na dole jak w instrukcji. O dziwo koleżanki powiedziały, że prezentuje się bardzo ładnie delikatnie i wygląda fajnie. Wytrzymał wieczorne wyjście. Dziś pobawię się nim juz według swoich upodobań i zobaczymy czy TŻ zwróci uwagę, bo on generalnie od razu zauważa takie rzeczy
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:39   #3508
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Czesc dziewczyny,
wczoraj przez czysty przypadek znalazłam sie w Olsztynie, a że musiałam czekać na siostrę ok. 2 godzin, więc moje kroki skierowały sie najpierw do Natury, żeby kupić rozsławiony rozświetlacz AOH. I był, i bez zastanowienia go wzięłam. Zastanawiałam sie jeszcze nad innymi kosmetykami, ale zaopatrzyłam sie jeszcze w kredkę dwustronną z brązem. Nic jeszcze nie testowałam, jak przetestuję dam znać.

Natomiast nawiązując do tego o czym już wspominałyście. Była jedna kredka, która szalenie mi się podobała (taki świetlisty róż), ale była już używana. I pytam ekspedientki czy jest może jeszcze taka inna (nie mówiłam, że ta używana), a ona, że nie, bo ta ostatnia i bezcelnie przy mnie zaczęła robić krechy na łapie pokazując mi kolor !!! Normalnie zaczęła jej używać. I ja się dziwię, że te kredki tam takie pomaziane?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:47   #3509
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Kilka osob prosilo mnie na pw o zdjecie kuleczek poseidon's i kuleczek brazujacych jak wyglada na policzku wiec wklejam
bardzo ładny efekt.

dalej jestem bardzo zadowolona z podkładu i korektora Stay Natural. są trwałe, nie ścierają się, ładnie stapiają się z cerą, nie zapychają, dają naturalny efekt. dodatkowo zauważyłam, że przypudrowany korektor położony na powiekę świetnie przedłuża trwałość cieni. za to plus.

puder mineralny też całkiem fajny, daje naturalny efekt, ale matuje na krótko.

lakier multi dimension jak dla mnie fantastyczny! baardzo trwały, nie odpryskuje nawet po 5 dniach.

to tyle

będę dziś w okolicach natury, może skuszę się na bibułki UJ.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:50   #3510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
no więc mam wyjście z koleżankami na miasto i zdecydowałam się zrobić ful make up tymi cieniami, choć rzadko uzywam cieni - juz nie na próbę ale tak jak trzeba według wskazówek z tyłu opakowania i nawet uzyskałam efekt jak isa na zdjęciach. Ale tak czy siak to najmniej widoczny cień z jakim się w życiu spotkałam.
przynajmniej odrobine koloru udalo CI sie z nich wydobyc, ale szkoda ze sa takie delikatne, bo w paletce (na zdjeciach szczegolnie) wygladaja slicznie
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
sprawdzę

mam nadzieje że będą, bo mnie naszła ochota na taki balsam a nigdzie nie mogę kupić

estee lauder ma taką emulsję, ale strasznie mała. Maziałam się nią w sephorze
ale jedno opakowanie wystarczyłoby chyba tylko na jedną nogę bo opakowanie 30 ml
no bo na twarz lauderka a na reszte ciala jakis brazer za 5 chyba ze lubisz szalec to moze byc za 8zl albo przyjedz do mnie to Cie marchewka namaszcze!

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Kilka osob prosilo mnie na pw o zdjecie kuleczek poseidon's i kuleczek brazujacych jak wyglada na policzku wiec wklejam
kuleczki PL piekne!! cos czuje ze trzeba bedzie szybko biec do sklepu jak sie pojawia bo moga zniknac w zaskakujacym tempie!
Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
wczoraj przez czysty przypadek znalazłam sie w Olsztynie, a że musiałam czekać na siostrę ok. 2 godzin, więc moje kroki skierowały sie najpierw do Natury, żeby kupić rozsławiony rozświetlacz AOH. I był, i bez zastanowienia go wzięłam. Zastanawiałam sie jeszcze nad innymi kosmetykami, ale zaopatrzyłam sie jeszcze w kredkę dwustronną z brązem. Nic jeszcze nie testowałam, jak przetestuję dam znać.

Natomiast nawiązując do tego o czym już wspominałyście. Była jedna kredka, która szalenie mi się podobała (taki świetlisty róż), ale była już używana. I pytam ekspedientki czy jest może jeszcze taka inna (nie mówiłam, że ta używana), a ona, że nie, bo ta ostatnia i bezcelnie przy mnie zaczęła robić krechy na łapie pokazując mi kolor !!! Normalnie zaczęła jej używać. I ja się dziwię, że te kredki tam takie pomaziane?
!! ale bym sie zdenerwowala! powiedzialabym jej ze teraz jej na pewno nie kupie skoro uzywana! przydalyby sie testery i to bardzo!! napisi sie spodobal AOH kredke tez ta mam i jestem pod wrazeniem jej trwalosci polecam jeszcze zielona dwustronna bo odcien ma piekny!

Hosenko a dlaczego nie masz avatarka??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.