Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 16:16   #451
juw
Przyczajenie
 
Avatar juw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Unhappy Problem - baza + krem

Mam problem z doborem bazy i kremu nawilżającego.

Na co dzień używam mineralny puder sypki + rozświetlający puder w kulkach. Wcześniej pod to wszystko nakładam dwa korektory (jeden nakładam na oczy, a drugi na przebarwienia).

Moja skóra jest przesuszona (po nałożeniu pudru na policzkach i na nosie widać odstające białe skórki), a im bliżej wieczora, tym bardziej widać strefę T (uporczywe świecenie).

Stosowałam peelingi, żele + krem nawilżający dla skóry mieszanej i suchej, ale było tylko gorzej. Skóra stawała się coraz bardziej sucha na policzkach, a na nosie przez krem pory strasznie powiększały się.

W świecie kosmetyków (a jest ich setki, może i tysiące) jestem zielona. Szukałam już informacji na wielu stronach, ale polecane są kosmetyki albo bardzo drogie, albo jak podejrzewam sponsorowane.

Byłabym wdzięczna za pomoc w odnalezieniu bazy, która by wygładziła i nawilżyła moją skórę. Jeśli są jakieś cudowne kremy, które doprowadziłyby mnie do porządku, to też byłoby super za taką informację. Wiem, że macie sporą wiedzę w tym zakresie i jakoś poratujecie, a może któraś z Was ma nawet taki sam problem jak ja i już znalazła rozwiązanie.

Dodam jeszcze, że interesują mnie kosmetyki do 40 zł.

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Piję dużo wody, ale to nie działa na mnie.
__________________

"Zawsze, kiedy spotykam kogoś, kto wynosi się nad innych, wiem, że mam do czynienia z człowiekiem z kompleksem niższości." - Agatha Christie


Edytowane przez juw
Czas edycji: 2014-12-14 o 16:17
juw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 09:42   #452
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Problem - baza + krem

Cytat:
Napisane przez juw Pokaż wiadomość
Mam problem z doborem bazy i kremu nawilżającego.

Na co dzień używam mineralny puder sypki + rozświetlający puder w kulkach. Wcześniej pod to wszystko nakładam dwa korektory (jeden nakładam na oczy, a drugi na przebarwienia).

Moja skóra jest przesuszona (po nałożeniu pudru na policzkach i na nosie widać odstające białe skórki), a im bliżej wieczora, tym bardziej widać strefę T (uporczywe świecenie).

Stosowałam peelingi, żele + krem nawilżający dla skóry mieszanej i suchej, ale było tylko gorzej. Skóra stawała się coraz bardziej sucha na policzkach, a na nosie przez krem pory strasznie powiększały się.

W świecie kosmetyków (a jest ich setki, może i tysiące) jestem zielona. Szukałam już informacji na wielu stronach, ale polecane są kosmetyki albo bardzo drogie, albo jak podejrzewam sponsorowane.

Byłabym wdzięczna za pomoc w odnalezieniu bazy, która by wygładziła i nawilżyła moją skórę. Jeśli są jakieś cudowne kremy, które doprowadziłyby mnie do porządku, to też byłoby super za taką informację. Wiem, że macie sporą wiedzę w tym zakresie i jakoś poratujecie, a może któraś z Was ma nawet taki sam problem jak ja i już znalazła rozwiązanie.

Dodam jeszcze, że interesują mnie kosmetyki do 40 zł.

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Piję dużo wody, ale to nie działa na mnie.
Przesuwam Twój wątek do zbiorczego o bazach pod podkład. Może znajdziesz tu jakieś informacje albo ktoś będzie potrafił Ci pomóc.

Jeśli chodzi o kremy, to pytania zadajemy na forum Pytania do kosmetyczki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 00:26   #453
panter_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
baza do cery naczynkowej

Cześć Dziewczyny,

Czy znacie może bazę pod podkład firmy Mariza do cery naczynkowej? Szukam czegoś, co poradzi sobie z moim czerwonym nosem. Jeśli tak, co o niej sądzicie i czy wiecie gdzie ją można nabyć (nie będąc konsultantem tej firmy)?
panter_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 23:51   #454
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Baza pod podkład

Szukam dobrej bazy pod podkład której głównym zadaniem będzie zmniejszenie widoczności porów i blizn potrądzikowych (dziurek w skórze)
Niedługo ide na wesele i jako że chce malowac sie sama, chciałabym użyć bazy która zmniejszy optycznie te blizny. Nie zależy mi na matowieniu czy utrzymaniu makijażu, do tego posłuży mi dobry podkład i puder utrwalający całośc. Oczywiście nie chce aby baza mi przetłuszczała skóre ale zadowole sie jeśli bedzie w tych aspektach neutralna, zależy mi najbardziej na ukryciu optycznym niedoskonałości. Chciałabym żeby cera wyglądała gładko Nigdy nie używałam takich produktów i nie mam o tym pojęcia. Prosze o rade
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 08:29   #455
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Baza pod podkład

Cytat:
Napisane przez panter_ka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Czy znacie może bazę pod podkład firmy Mariza do cery naczynkowej? Szukam czegoś, co poradzi sobie z moim czerwonym nosem. Jeśli tak, co o niej sądzicie i czy wiecie gdzie ją można nabyć (nie będąc konsultantem tej firmy)?
Przesuwam we właściwe miejsce.

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Szukam dobrej bazy pod podkład której głównym zadaniem będzie zmniejszenie widoczności porów i blizn potrądzikowych (dziurek w skórze)
Niedługo ide na wesele i jako że chce malowac sie sama, chciałabym użyć bazy która zmniejszy optycznie te blizny. Nie zależy mi na matowieniu czy utrzymaniu makijażu, do tego posłuży mi dobry podkład i puder utrwalający całośc. Oczywiście nie chce aby baza mi przetłuszczała skóre ale zadowole sie jeśli bedzie w tych aspektach neutralna, zależy mi najbardziej na ukryciu optycznym niedoskonałości. Chciałabym żeby cera wyglądała gładko Nigdy nie używałam takich produktów i nie mam o tym pojęcia. Prosze o rade
Przesuwam.
Poczytaj o tej bazie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...fessional.html
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:09   #456
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Baza pod podkład

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Szukam dobrej bazy pod podkład której głównym zadaniem będzie zmniejszenie widoczności porów i blizn potrądzikowych (dziurek w skórze)
Niedługo ide na wesele i jako że chce malowac sie sama, chciałabym użyć bazy która zmniejszy optycznie te blizny. Nie zależy mi na matowieniu czy utrzymaniu makijażu, do tego posłuży mi dobry podkład i puder utrwalający całośc. Oczywiście nie chce aby baza mi przetłuszczała skóre ale zadowole sie jeśli bedzie w tych aspektach neutralna, zależy mi najbardziej na ukryciu optycznym niedoskonałości. Chciałabym żeby cera wyglądała gładko Nigdy nie używałam takich produktów i nie mam o tym pojęcia. Prosze o rade
Lancome Visionaire
Albo
Benefit porefesional
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:51   #457
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Baza pod podkład

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Szukam dobrej bazy pod podkład której głównym zadaniem będzie zmniejszenie widoczności porów i blizn potrądzikowych (dziurek w skórze)
Niedługo ide na wesele i jako że chce malowac sie sama, chciałabym użyć bazy która zmniejszy optycznie te blizny. Nie zależy mi na matowieniu czy utrzymaniu makijażu, do tego posłuży mi dobry podkład i puder utrwalający całośc. Oczywiście nie chce aby baza mi przetłuszczała skóre ale zadowole sie jeśli bedzie w tych aspektach neutralna, zależy mi najbardziej na ukryciu optycznym niedoskonałości. Chciałabym żeby cera wyglądała gładko Nigdy nie używałam takich produktów i nie mam o tym pojęcia. Prosze o rade
Tak jak dziewczyny tu już wymieniły POREfessional z Benefit albo jeszcze jedna bardzo dobra, Pore minimizing primer z Smasbox (bardzo gęsta, super wyrównuje)
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 00:39   #458
FoolproofMakeup
Przyczajenie
 
Avatar FoolproofMakeup
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domka324 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Szukam bazy do cery ogólnie suchej ale tłustej w strefie T .Jej zadaniem przede wszystkim byłoby utrwalenie makijażu,lekki mat i wygładzenie . Zależy mi również żeby nie zapychała cery-to bardzo ważne.
Szukałam takiej samej bazy i trafiłam na Smashbox Photo Finish, czyli jednego z moich ulubieńców zeszłego roku Wg mnie spełnia kryteria no i przynajmniej w moim przypadku nie zapycha
__________________
Mój blog na temat urody i kosmetyków
http://lipsticksanddreams.wordpress.com
FoolproofMakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 17:39   #459
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Jaka baza pod podkład?

Witam.
Moja cera ostatnio zrobiła się dość wrażliwa, zaczerwieniona i do tego mam ogromne rozszerzone pory. Z tym ostatnim mam największy problem po nałożeniu podkładu (widać je nadal niemiłosiernie) Słyszałam o bazie pod podkład który wypełnia ubytki i nadaje skórze jedwabisty wygląd. Możecie polecić coś z własnego doświadczenia?

Z góry dziękuję i przepraszam jeśli taki wątek już był, ba! jestem przekonana, że był ale wizaz się troszkę rozszerzył i nie umiem znaleźć takiego który dotyczy takiej własnie skóry.
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:18   #460
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaka baza pod podkład?

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
Witam.
Moja cera ostatnio zrobiła się dość wrażliwa, zaczerwieniona i do tego mam ogromne rozszerzone pory. Z tym ostatnim mam największy problem po nałożeniu podkładu (widać je nadal niemiłosiernie) Słyszałam o bazie pod podkład który wypełnia ubytki i nadaje skórze jedwabisty wygląd. Możecie polecić coś z własnego doświadczenia?

Z góry dziękuję i przepraszam jeśli taki wątek już był, ba! jestem przekonana, że był ale wizaz się troszkę rozszerzył i nie umiem znaleźć takiego który dotyczy takiej własnie skóry.
Tak, był taki wątek. Oto on
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:41   #461
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Używała któraś bazy z Bell? tych nowych.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 06:50   #462
liz Vegas
Przyczajenie
 
Avatar liz Vegas
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Hey laski.
Pomóżcie w wyborze podkładu .Mam mieszaną cerę i z naczynkami.Mieszkam w Stanach od niedawna i mam problem w wyborze kosmetyku.Jaki według was by był najlepszy podkład ?Napewno jakiś z liftingiem ponieważ mam az 40 lat
liz Vegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:41   #463
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Witajcie w jakie bazy sie zaopatrujecie?
stosowałam z Fm i tą najnowsza z bell nie jestem za bardzo zadowolona .
Chciałam pod podkład utrwalić i róż.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 16:15   #464
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomości: 48
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Hej! Szukam bazy, która przedłuży trwałość makijażu, zmatowi skórę i trochę ją wygładzi, głownie chodzi o rozszerzone pory w dwóch miejscach oraz dwie zmarszczki mimiczne.
Ważne jest, by nie zapychała, mogła być dosyć często stosowana (ale oczywiście nie cały czas) i żeby nie kosztowała bardzo dużo.
Ktoś, coś? Myślałam o Revlonie.
BeatryczeKefir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 02:06   #465
yelir
Przyczajenie
 
Avatar yelir
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jaka baza pod makijaż (podkład)? - zbiorczy

Hejka.

Poszukuję taniej bazy pod ciężkie podkłady w sticku takie jak Kryolan TV Paint Stick, Mehron CreamBlend Stick, itd. Baza przede wszystkim musi nawilżać, potem dopiero matowić i wygładzać. Sprawdzi się coś aby za bardzo nie poniszczyć skóry tymi podkładami?
yelir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:04   #466
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomości: 48
Smile Baza pod makijaż

Szukam wygładzającej bazy pod makijaż, która zamaskuje rozszerzone pory i zmarszczki mimiczne pod okiem. Ważne, żebym mogła stosować ją w miarę na co dzień i żeby nie zapychała.
BeatryczeKefir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:00   #467
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Baza pod makijaż

Cytat:
Napisane przez BeatryczeKefir Pokaż wiadomość
Szukam wygładzającej bazy pod makijaż, która zamaskuje rozszerzone pory i zmarszczki mimiczne pod okiem. Ważne, żebym mogła stosować ją w miarę na co dzień i żeby nie zapychała.
Poczytaj ten wątek.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 18:26   #468
Florence999
Raczkowanie
 
Avatar Florence999
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 60
Dot.: Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy

Polecam bazę Smashbox Photofinish, robiłam o niej recenzję. Wygładza skórę, nie zapychając jej i znacznie przedłuża trwałość makijażu, rewelka !
Florence999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:20   #469
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Baza i utrwalacz

Dziewczyny liczę na waszą pomoc !
Wiem ,że jest kilka wątków o tym czego poszukuję, ale na rynek wchodzą nowe produkty, wy macie nowe doświadczenia , wiec zakładam nowy wątek

Poszukuję bazy pod makijaż, która
-wygładzi moją twarz (mam drobne krostki)
-zakryje otwarte pory na policzkach
-zmatowi (mam tłustą cerę)

Potrzebuję również
Utrwalacza do makijażu

Chce się sama umalować na studniówkę i wesele. Także potrzebuję czegoś co utrwali cienie i podkład przez cały wieczór.

Podajcie coś co same używacie w miarę przystępnej cenie
merryem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 08:45   #470
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Baza i utrwalacz

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Dziewczyny liczę na waszą pomoc !
Wiem ,że jest kilka wątków o tym czego poszukuję, ale na rynek wchodzą nowe produkty, wy macie nowe doświadczenia , wiec zakładam nowy wątek

Poszukuję bazy pod makijaż, która
-wygładzi moją twarz (mam drobne krostki)
-zakryje otwarte pory na policzkach
-zmatowi (mam tłustą cerę)

Potrzebuję również
Utrwalacza do makijażu

Chce się sama umalować na studniówkę i wesele. Także potrzebuję czegoś co utrwali cienie i podkład przez cały wieczór.

Podajcie coś co same używacie w miarę przystępnej cenie
Twój wątek przesuwam do zbiorczego o bazach pod podkład.

Warto też poczytać KWC, tutaj . Możesz też przeszukać to forum przy użyciu wyszukiwarki. Znajdziesz np. taki wątek. Albo taki.

Co do utrwalaczy, to polecam ten.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-12-08 o 08:48
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:59   #471
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy

czy możecie wstawic zdjęcie o która dokladnie baze z firmy Smashbox chodzi? nigdy nie używalam baz a pewnie warto, tylko widzialam kilka różnych i nie wiem która to tak zachwalana.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 18:43   #472
gabagab28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Baza pod makijaż

Szukam taniej bazy, ktora wygladzi skórę i podklad nie bedzie juz potrzebny (nie mam niedoskonalosci, dlatego baza mi wystarczy). Najlepiej zeby byla dostępna w rossmannie. Liczę na wasza pomoc!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gabagab28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:57   #473
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Baza wygładzająca

Szukam bazy wygładzającej. Mam szerokie pory na policzkach i czole, makijaż nakładam raz w tygodniu i bardzo mi przeszkadzają widoczne pory. Do tej pory używałam wygładzająco matującej z Bell, ale to nie to. Najlepiej Rossmann cena to do 50 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 09:53   #474
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Baza wygładzająca

Catrice? Moja mama używa i jest zadowolona.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:56   #475
mariusz44a
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Baza wygładzająca

Infinity Make-up Base - tania i dobra, przynajmniej tak twierdzi moja dziewczyna
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 15:06   #476
HaniaMalina
Przyczajenie
 
Avatar HaniaMalina
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Baza wygładzająca

hej trochę poczytałam na ten temat, ale moze któraś mi pomoże Szukam dla siebie bazy, nigdy wczesniej nie uzywałam
która będzie dla mnie najlepsza, jeśli mam cere przetłuszczającą się, mój makijaż w połowie dnia wygląda jakby go nie było, błyszczę się niesamowicie...
A i żeby nie był za drogi, to ważne.
Dzięki z góry
HaniaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:28   #477
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Baza wygładzająca

Używaj kremów nawilżających, myj delikatnym żelem, to przestaniesz się błyszczeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 19:00   #478
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: Baza wygładzająca

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Catrice? Moja mama używa i jest zadowolona.
Ja tej niestety nie polecam. Jest okropna jak na moj gust

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Szukam bazy wygładzającej. Mam szerokie pory na policzkach i czole, makijaż nakładam raz w tygodniu i bardzo mi przeszkadzają widoczne pory. Do tej pory używałam wygładzająco matującej z Bell, ale to nie to. Najlepiej Rossmann cena to do 50 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do 50zl nie pomoge, ale jesli kiedys bedziesz chciala prawdziwego wygladzenia to polecam baze good skin (okolo 120zl).
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:21   #479
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Baza wygładzająca

U mnie się super sprawdza Porefessional z Benefit. Zużyłam już kilka opakowań i ciągle ją kupuję Przestrzegam jednak przed podróbkami na allegro.
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 18:26   #480
amelcia981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
baza pod makijaż

Witam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...d-makijaz.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ng-effect.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on-primer.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ladzajaca.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...igmentami.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...d-makijaz.html
Potrzebuję pomocy przy wyborze bazy na studniówkę.Mam dosyć problematyczną skórę z bliznami po trądziku i ciężko jest to zatuszować. Chciałam coś, co to wygładzi i zmniejszy przebawienia. Mam na to podkład z clinique even better albo revlon colorstay. Którą bazę do tego byście poleciły lub jakąś inną do 50zł ?
amelcia981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 00:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.