Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 12:42   #2011
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

czy któraś z Was używała delię hennę ciemny brąz i czekoladowy brąz?
chciałam zakupić ciemny brąz ale nie było mam czekoladowy brąz ale czy będzie równie ciemna?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:25   #2012
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was używała delię hennę ciemny brąz i czekoladowy brąz?
chciałam zakupić ciemny brąz ale nie było mam czekoladowy brąz ale czy będzie równie ciemna?
Ja używałam brązowe Delie. Wyszły ładne, ale szybko się zmyły. Niestety myślę, że mają w sobie jakiś szkodliwy składnik. Włosów wprawdzie nie zniszczyły, ale odbarwiły ręcznik (nie ubrudziły tylko wyżarły jasne plamy).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:37   #2013
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;19242184]Ja używałam brązowe Delie. Wyszły ładne, ale szybko się zmyły. Niestety myślę, że mają w sobie jakiś szkodliwy składnik. Włosów wprawdzie nie zniszczyły, ale odbarwiły ręcznik (nie ubrudziły tylko wyżarły jasne plamy).[/QUOTE]
mi zostawiają ciemne plamy ... ale czy ten czekoladowy brąz był równie ciemny jak ciemny brąz zajrzyj do mnie na profil tam zobaczysz mój obecny kolor a zależy mi na przyciemnieniu
hehe albo i lepiej nie bo na zdjęciu wyszły ciemniejsze
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:38
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:55   #2014
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

kropcia, no ja robiłam deli: korzenny braz, czekoladowy braz, czarny, a teraz przeszlam na nowe odcienie braz i ciemny braz
z tego co pamietam czekoladowy braz wychodzi ładny, co do intensywnosci to roznie to wychodzi w zalezonosci od twojego koloru i tego jak dlugo trzymasz na glowie..
acha, ja sie trzymalam w/w kolorow oprocz korzennego - bo wychodzi jasny, wiec moge z czystym sercem ci te kolorki polecic, jezeli lubisz sredni do ciemny braz.

ja mam jedna zasade, ktorej sie trzymam, bez tego nie ma sensu klasc zadnej henny, nawet deili, mimo ze nie jest prawdziwa "naturalna"
obowiazkowo: po nalozeniu tubki deli, zawijam szczelnie glowe folia przezroczysta, taka spozywcza-elastyczna, zawijam chyba dwie warstwy, a na koniec zakladam czepek, trzymam farbę 1,5h-2h i tylko wtedy mam trwalszy, mocniejszy kolor...
bez takiego opatulenia, farba trzyma sie tylko 3-6 mycia i kolor nie jest intesywny...
jedynie skora glowy moze byc problemem, mi to nie przeszkadza po 2 myciach glowy i szorowania recznkiem przy skroniach, schodzi. wolę to, niz nie zlapany kolor.

co do barwienia recznika, moze zostawic male plamki brazowe, ale to jest wina niedokladnego splukania farby z wlosow.

bejjka no nie, ale wypasik 3 koty co za tygryski wow! kazdy inny i wyjatkowy a mowia, ze to moj kot ma za dobrze ->swoje wyrko i poduszki z owczej wełny hahaha twój rudy wymiata na zdjeciu, mina i spojrzenie "ale o co chodzi?" "co to za fotografowanie?"
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:05
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:04   #2015
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

strasznie ubolewam nad tym, że nie zamówiłam ciemnego brązu z allegro łudzac się, że go dopadnę gdzieś w rossie ja też lubię ciemne włoski i się obawiam że ta czekolada będzie za jasna a w sobotę idę na wesele
ale zrobię jak Ty i potrzymam dłużej a to nie zaszkodzi jakoś specjalnie moim kłaczkom ? no i żeby na skroniach mi nie zostało śladu bo jutro farbuję i wtedy w sobotę rano myję i do fryzjera lecę...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:10   #2016
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

ze skroniami to jest tak jak pisalam wyzej... niestety musisz uwazac przy rozprowadzaniu pedzelkiem, a ewentualnie: mozesz zrobic masaz skroni rekawiczkami takimi do kapieli, maja lekko szorstka powierzchnie.. mojej mamie nawet przybrudzona skora od chemicznej farby puszcza
jak je opatulisz i potrzymasz ok. 2 h to wyjda ciemne...
raz sporobuj dluzej potrzymac, nie musisz robic jak nie chcesz.
ja przed ostatnio trzymalam godzine i po 2 tygodniach nie bylo sladu po farbie.

acha, ja delie kupuje w zwyklym, malym sklepiku w ryneczku u mnie, moze tez poszukaj w takich miejscach

ps. to moze zrob farbe dzis, zawsze to wiecej czasu na domycie skroni itp.
widze fotke w profilu, wiec zeby miec cos takiego jak na niej, lepiej postaraj sie w przyszlosci o kolor czarny nr 08 albo nr 10 ciemny braz z nowych kolorow
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:15
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:15   #2017
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

własnie dziś nie dam rady ale nałoże na skronie tłusty krem, wiem ze jak tak robiłam kiedyś fabując chemią to było ok
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 14:19   #2018
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

tylko uwazaj i nie zakremuj wlosków, bo potem bedziesz miała jasniejsze pejsiki
.......edit:
na takia dlugosc włosow, to chyba 2 a nawet 3 tubki idą? bo ja mam krotkie i daje 1
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:21
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:29   #2019
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

venity jedna tubka starczała ale delia bardziej wodnista jest i jakoś jej mniej...
ostatnio robiłam jedną bo był to mój pierwszy raz, ale to za mało teraz mam 2 przygotowane
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:47   #2020
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

NATURALNE SPOSOBY ROZJAŚNIANIA WŁOSÓW PO HENNIE

No właśnie - czy to w ogóle możliwe? Nie chce znowu wracać do chemii, po czym czekać pół roku żeby znowu móc cieszyć się jasno rudymi włosami po hennie.
Słyszałam, że dobrym sposobem jest płukanie włosów w soku z oliwy i rumianku. Czy ktoś może próbował?
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 23:48   #2021
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
Mieszałyście kiedyś farbę czarna Khadi z naturalną, "rudzącą" henną? jaki kolor może z tego wyjść?
ja nie mieszałam na jakim efekcie kolorystycznym Ci zależy?
poczytaj na helfach, tam na blogu jest wiele cennych rad

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
Dziękuje Tak, Shiva to sieć sklepów z indyjską odzieżą i artykułami w Krakowie.
ciekawe czy jest tez w Poznaniu?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 09:24   #2022
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a więc delia czekoladowy brąz dała radę Zrobiłam wg zaleceń Jagody i trzymałam niecałe 2 godzinki oto efekt:
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:17   #2023
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

piękne włoski
a ja wczoraj robiłam swoje pierwsze olejowanie wlosów i jestem bardzo zadowolona, bedę kontynuować na wątku o tym czytałam, że ty też Kropciu to robisz troche się przeraziłam, bo jak zdjełam turban to miałam skroploną farbę, którą robiłam tydzień temu...bałam się że henna puściła, ale jednak nie włoski są fajne, mam nadzieje że to coś da
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-14 o 12:19
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:59   #2024
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
piękne włoski
a ja wczoraj robiłam swoje pierwsze olejowanie wlosów i jestem bardzo zadowolona, bedę kontynuować na wątku o tym czytałam, że ty też Kropciu to robisz troche się przeraziłam, bo jak zdjełam turban to miałam skroploną farbę, którą robiłam tydzień temu...bałam się że henna puściła, ale jednak nie włoski są fajne, mam nadzieje że to coś da

tak olejuję już rok, tylko na początku nie było widać efektów także się nie zrażaj na szczęście miałam trochę cierpliwości co do olejów i dzisiaj się z tego cieszę a henna lubi się z olejami
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:58   #2025
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hej
ja swoje przygody z henna miałam różne raz henna raz farba potem znów henna...jak na razie mam piękne rude włosy - wolałabym jaśniejsze ale naturalnie mam brąz więc na za wiele nie liczę w każdym razie moje włosy nigdy nie wyglądały tak ładnie jak teraz myślę że jeszcze kilka razy położe chnę i w końcu uzyskam marchewkę na której mi zależy
co do olei - ja używam kokosowego polecam gorąco świetny efekt daje na 2 dni po położeniu henny - należy położyć na włosy i lu lu do łóżeczka rano najpierw umyć włosy metodą OMO - najlepiej jakieś proste w składzie specyfiki i można cieszyć się pięknymi włosami. od siebie dodam że henna skutecznie prostuje moje lekko kręcone włosy i przestają sie durnie puszyć od wilgoci

Edytowane przez sereniti
Czas edycji: 2010-05-14 o 22:00 Powód: dopisek
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:14   #2026
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość

bejjka no nie, ale wypasik 3 koty co za tygryski wow! kazdy inny i wyjatkowy a mowia, ze to moj kot ma za dobrze ->swoje wyrko i poduszki z owczej wełny hahaha twój rudy wymiata na zdjeciu, mina i spojrzenie "ale o co chodzi?" "co to za fotografowanie?"
dziękuję


Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
henna skutecznie prostuje moje lekko kręcone włosy i przestają sie durnie puszyć od wilgoci
to prawda, henna trochę obciąża włosy dzięki temu się nie puszą, ale też trudniej odbić je od nasady i czasami mam takie przyklapane przy skórze głowy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:33   #2027
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość


to prawda, henna trochę obciąża włosy dzięki temu się nie puszą, ale też trudniej odbić je od nasady i czasami mam takie przyklapane przy skórze głowy
też się z tym zgodzę
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:59   #2028
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jakiś czas farbowałam henną na rudo Na początku było bosko a teraz nie wiem co się stało bo włosy zaczęły się puszyć... Fryzjerka powiedziała mi że to od henny... To wszystko zależy od rodzaju, firmy, czy po każdej będzie tak samo ? Farbowałam eld chna.
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:29   #2029
undone
Raczkowanie
 
Avatar undone
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 40
GG do undone
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny. mam taki problem dotyczący henny. otóż farbowałam się zwykłą chemiczną farbą już dłuższy czas na jasny rudy (naturalny kolor moich włosów to ciemny brąz). zaczęłam używać henny, ponieważ chciałam zrobić sobie trwałą, a wymyśliłam, że henna nie niszczy tak włosów jak farba + trwała. tymczasem czytam, że trwała na włosach farbowanych henną nie wyjdzie :c
dodam, że używałam hennę dopiero 2 razy. kurcze, co mam teraz zrobić bardzo mi zależy na trwałej i zastanawiam się czy henna wypłucze mi się i będę mogła zrobić loki? czy raczej mogę się z nimi już pożegnać?

pozdrawiam!
__________________
teatr umysłu, burdel podświadomości.
undone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 17:22   #2030
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawiii15 Pokaż wiadomość
Jakiś czas farbowałam henną na rudo Na początku było bosko a teraz nie wiem co się stało bo włosy zaczęły się puszyć... Fryzjerka powiedziała mi że to od henny... To wszystko zależy od rodzaju, firmy, czy po każdej będzie tak samo ? Farbowałam eld chna.
Moim zdaniem, zależy od tego, jaka henna. ELD nieco wysuszała mi włosy (też kolor "chna"), obecnie uzywam Mazidowej, po której włosy mam błyszczące i mniej się kręcą i "puszą". Tak btw. podczas takiej pogody jak teraz jest włosy się "puszą", bo sa higroskopijne.

(A fryzjerzy na ogół zwalają na hennę wszystko, co się da, na ogół proponując przy tym farbowanie tym, co mają w gabinecie + sprzedawaną tam pielęgnację, która ma "uratować" włosy po "hennowych katastrofach" - jak dotąd tak było w 100% moich i mojej przyjaciłki przygód z fryzjerami).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:35   #2031
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zastanawiałam się nad mazidłową henną ale chciałabym mieć marchewkowy rudy a podobna mazidłowa jest bardziej czerwona...
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 22:18   #2032
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agawiii15 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad mazidłową henną ale chciałabym mieć marchewkowy rudy a podobna mazidłowa jest bardziej czerwona...
Tak, a przede wszystkim znacznie bardziej przyciemnia włosy (przynajmniej moje), ale efekt wygładzenia i nabłyszczenia włosów, jaki mi daje jest dla mnie tego wart
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:40   #2033
undone
Raczkowanie
 
Avatar undone
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 40
GG do undone
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hm, słuchajcie moja znajoma fryzjerka powiedziała, że powinnam zapuścić włosy żeby móc zrobić trwałą. czy możecie ewentualnie podrzucić linki na ten temat? kopałam wątek i kopałam i szczerze mówiąc nie znalazłam nic konkretnego.
czy mogłabym np. poczekać aż henna się wypłucze z włosów i zakręcić? czytałam, że jest spora różnica między henna papką a taką z tuby. ja właśnie używałam takiej w tubie. możecie mi pomóc?...
__________________
teatr umysłu, burdel podświadomości.
undone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:16   #2034
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez undone Pokaż wiadomość
hm, słuchajcie moja znajoma fryzjerka powiedziała, że powinnam zapuścić włosy żeby móc zrobić trwałą. czy możecie ewentualnie podrzucić linki na ten temat? kopałam wątek i kopałam i szczerze mówiąc nie znalazłam nic konkretnego.
czy mogłabym np. poczekać aż henna się wypłucze z włosów i zakręcić? czytałam, że jest spora różnica między henna papką a taką z tuby. ja właśnie używałam takiej w tubie. możecie mi pomóc?...
nie rozumiem o co właściwie pytasz... jest to wątek o farbowaniu henną, a Ty szukasz coś o trwałej czyli co teraz my mamy szukać linków by Ci je podać pod nos?
skoro nie znalazłaś to może nie ma, lub słabo szukałaś.
nie mam pojęcia jak ma się trwała do henny.
a henna ma niewiele wspólnego z balsamami koloryzującymi w tubach bo w nich są tylko śladowe ilości henny więc jeśli właśnie ich używałaś to nie farbowałaś tak na prawdę henną a balsamem z ekstraktem z henny. A następnym razem zanim coś sobie "wymyślisz" poszperaj najpierw w necie a nie po fakcie się martwisz...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-05-16 o 17:20
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:57   #2035
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
podczas takiej pogody jak teraz jest włosy się "puszą", bo sa higroskopijne.
Oryginalny pomysł

Undone, wszystkie interesujące Cię wątki wyświetla się w dziale 'pielęgnacja wlosów', góra do 3-ciej strony. Miłej lektury.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 19:00   #2036
Furia202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 7
Dot.: farbowanie po hennie ;)

mysle ze od 1msc-3 w zaleznosci tez jakie masz wloski ja w chwili obecnej mam wlasnie balejaz robiony z czarnych wlosow i jest superrrrrrrrrrrrr ale caly czas chodzi mi kolorek czekoladka -loreal jest pieknyyy kolezanka ma i nie napatrzec nie moge ......hmmm ale znowu ciemne?
Furia202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:53   #2037
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie z serii na pierwszy rzut oka nieco idiotycznych rozrabiałyście kiedyś hennę mikserem tudzież blenderem ? Bo mieszam i mieszam to błoto, a grudki jak były tak są.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:32   #2038
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kadoza Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z serii na pierwszy rzut oka nieco idiotycznych rozrabiałyście kiedyś hennę mikserem tudzież blenderem ? Bo mieszam i mieszam to błoto, a grudki jak były tak są.
osobiście nie ale dziewczyny tak robiły niby lepsza konsystencja i nie sypie się tak
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:15   #2039
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

No to następnym razem miksuję odciski mi się porobiły od tego mieszania.

Ale jeszcze mam pytanie, głównie do Dziewczyny Pink Floyda, kupiłam sobie tę hennę na Siennej, ale nie przyrządziłam jej tak jak kazali z gorącą wodą, tylko z sokiem pomarańczowym i odrobiną herbaty i odrobiną soku cytrynowego . Teraz czekam już kilka godzin aż się przegryzie, a ta cholera nie chce zbrązowieć, być może nie musi, ale ta eldowska brązowiała. No i jestem w kropce.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:12   #2040
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wczoraj farbowałam włosy, zmieszałam hennę supreme, sipę + amlę no i jakoś bardzo źle się nakładało. Nie wiem czy dodałam za mało naparu.
Na samym czubku zabrakło mieszanki i musiałam na szybkiego dorabiać.
Teraz mam pół głowy normalnie a odrosty mają zielonkawy połysk
Jeszcze nigdy nie miałam takich problemów ale to wszystko przez tą głupią sipę, ten proszek miał kolor zbliżony do zielonego.
Dzisiaj muszę powtórzyć
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.