Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 14:33   #3091
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35728114]U mnie podobnie. Czekam na bazę matującą Illamasqua, dam znać, czy działa. Cudna jest Anti-Shine Smashboxa ale chyba wolę natenczas coś lżejszego[/QUOTE]

Ach, na tego Anti-Shine już długooo się czaję Na moje szczęście trochę się ochłodziło, więc i świecenie się ograniczyło.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:50   #3092
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny, jakim kosmetykiem można uzyskać tak subtelne, miękkie rozświetlenie? (Wiem, dużo na zdjęciu photoshopa, ale może akurat znacie fajny produkt).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-d-list-magazine-022111-1-780x10122.jpg (44,9 KB, 115 załadowań)
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:27   #3093
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Ale mówisz o blasku czy o białych plamach?

Jak mówisz o blasku - to rozświetlaczami Mój ukochany to MAC, a poza tym jest masa dobrych, poza MAC'em moje ulubione to Benefit, Kryolan...

Jeżeli mówisz o jasnych plamach pod oczami i na nosie - to po prostu modelowanie twarzy na mokro, przy użyciu jasnych i ciemnych podkładów/korektorów
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 23:58   #3094
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ale mówisz o blasku czy o białych plamach?

Jak mówisz o blasku - to rozświetlaczami Mój ukochany to MAC, a poza tym jest masa dobrych, poza MAC'em moje ulubione to Benefit, Kryolan...

Jeżeli mówisz o jasnych plamach pod oczami i na nosie - to po prostu modelowanie twarzy na mokro, przy użyciu jasnych i ciemnych podkładów/korektorów
Kolciag, mówię o blasku Oczywiście chodziło mi o rozświetlacz, jaki polecacie.
Dzięki
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:46   #3095
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny, wiem, że juz na ten temat wypowiadałyście się ale potrzebuję wysokiego składanego krzesła. Co możecie polecić? W miarę nie drogie i lekkie.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:49   #3096
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że juz na ten temat wypowiadałyście się ale potrzebuję wysokiego składanego krzesła. Co możecie polecić? W miarę nie drogie i lekkie.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...211/#/40199211 to. Chyba sporo z nas je ma. Dla mnie przy wysokich modelkach jest ciut za wysokie (ja mam 159cm i chodzę w płaskich butach), jak ktoś siedzący na nim ma do 176cm to jest jeszcze na znośnej wysokości, wyżej jest ciężko i wtedy wolę zwykłe krzesło/taboret.
Krzesło jest wytrzymałe, na razie testowałam na 90kg wagi i nawet nie skrzypiało
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:54   #3097
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Powiedzcie mi, może się orientujecie czy cienie Sleek są tak dobrze napigmentowane jak Paese? I czy jest możliwe żeby jakieś cienie były jeszcze mocniej napigmentowane niż Paese? Bo jeżeli tak, to ja padam z wrażenia
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 12:42   #3098
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, może się orientujecie czy cienie Sleek są tak dobrze napigmentowane jak Paese? I czy jest możliwe żeby jakieś cienie były jeszcze mocniej napigmentowane niż Paese? Bo jeżeli tak, to ja padam z wrażenia
Eeee Paese? A które to niby takie cudowne? Proszę oświeć mnie, firmę Paese znam doskonale bo pracowałam na ich wyspie 1,5 roku i genialnej pigmentacji nie zauważyłam.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:11   #3099
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Eeee Paese? A które to niby takie cudowne? Proszę oświeć mnie, firmę Paese znam doskonale bo pracowałam na ich wyspie 1,5 roku i genialnej pigmentacji nie zauważyłam.

Może ja się nie znam, ale dla mnie cienie które mam są super napigmentowane, nie pamiętam jaka to seria, ale wszystkie są pojedyncze i matowe. Może w takim razie polecisz coś lepszego z podobnej (a przynajmniej niewiele wyższej) półki cenowej?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:36   #3100
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Może ja się nie znam, ale dla mnie cienie które mam są super napigmentowane, nie pamiętam jaka to seria, ale wszystkie są pojedyncze i matowe. Może w takim razie polecisz coś lepszego z podobnej (a przynajmniej niewiele wyższej) półki cenowej?
Nienawidzę matów Paese, są tempe, suche, ciężkie w roztarciu, robią prześwity, przy blendowaniu znikają (Paese ma pigment tylko na palcu)

Sleeki lubię, Inglot, Kobo ... Są o niebo lepsze od Paese, a kosztują nawet mniej
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2012-08-22 o 13:38
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:56   #3101
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

ja z
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nienawidzę matów Paese, są tempe, suche, ciężkie w roztarciu, robią prześwity, przy blendowaniu znikają (Paese ma pigment tylko na palcu)

Sleeki lubię, Inglot, Kobo ... Są o niebo lepsze od Paese, a kosztują nawet mniej
ja jeszcze z\ matow moge polecic MIYO jesli chodzi o taki rpzedzial cenowy
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 17:57   #3102
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Sleeki będę zamawiać, myślę nad Oh so special, au naturel i jakąś kolorową, może w ogóle zaszaleje i wezmę ACID, to dobry wybór? Czy masz inne typy? Jak dobrze że mogę się poradzić kogoś z doświadczeniem

MIYO nigdzie nie znalazłam, można je w ogóle dostać gdzieś stacjonarnie?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:08   #3103
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...211/#/40199211 to. Chyba sporo z nas je ma. Dla mnie przy wysokich modelkach jest ciut za wysokie (ja mam 159cm i chodzę w płaskich butach), jak ktoś siedzący na nim ma do 176cm to jest jeszcze na znośnej wysokości, wyżej jest ciężko i wtedy wolę zwykłe krzesło/taboret.
Krzesło jest wytrzymałe, na razie testowałam na 90kg wagi i nawet nie skrzypiało
ale jak już decydować się na Ikeę, to z wyższym siedziskiem, bo 63cm jest za niskie; mam takie w studio i niestety muszę się garbić , a w domu mam takie... http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...700/#/80155205 z wysokością 74cm. Nie składa się, ale jest dużo lżejsze i wytrzymałe. Próby wykonuje mi się bardzo wygodnie. Jeżdżąc do klientek i tak nie bawię się w dźwiganie krzesła, wyjątkiem są ostatnie weekendy, gdzie z brzuszkiem mi ciężko a mąż jeździł ze mną i dźwigał
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:46   #3104
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Sleeki będę zamawiać, myślę nad Oh so special, au naturel i jakąś kolorową, może w ogóle zaszaleje i wezmę ACID, to dobry wybór? Czy masz inne typy? Jak dobrze że mogę się poradzić kogoś z doświadczeniem

MIYO nigdzie nie znalazłam, można je w ogóle dostać gdzieś stacjonarnie?
Ja mam Acid i niestety bez mocnej bazy (Np białej kredki) nie daje rady, a wiadomo że na tłustej bazie się ciężko rozcierają Acid to ich najsłabsza paletka ...

Ja kupuję u mnie w drogerii Millor w M1 w Zabrzu ale napisz na fanpage MIYO pytanie gdzie dostaniesz je w swoim mieście to oni Ci odpiszą
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:53   #3105
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
ale jak już decydować się na Ikeę, to z wyższym siedziskiem, bo 63cm jest za niskie; mam takie w studio i niestety muszę się garbić , a w domu mam takie... http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/pr...700/#/80155205 z wysokością 74cm. Nie składa się, ale jest dużo lżejsze i wytrzymałe. Próby wykonuje mi się bardzo wygodnie. Jeżdżąc do klientek i tak nie bawię się w dźwiganie krzesła, wyjątkiem są ostatnie weekendy, gdzie z brzuszkiem mi ciężko a mąż jeździł ze mną i dźwigał
no właśnie ja mam 63 cm i tak jak pisałam - jak ktoś ma powyżej 176 to już mam problem z malowaniem.
Po prostu trzeba dopasować krzesło do własnego wzrostu
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:58   #3106
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam Acid i niestety bez mocnej bazy (Np białej kredki) nie daje rady, a wiadomo że na tłustej bazie się ciężko rozcierają Acid to ich najsłabsza paletka ...

Good Girl nadaje się do używania jako róże do policzków czy odpada? Są mocno perłowe czy matowe?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 21:11   #3107
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Good Girl nadaje się do używania jako róże do policzków czy odpada? Są mocno perłowe czy matowe?
Może nie są tyle perłowe, ale mają w sobie brokat. Jako róż dadzą radę jeżeli lubisz na policzkach takie kolory i takie wykończenie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:38   #3108
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Może nie są tyle perłowe, ale mają w sobie brokat. Jako róż dadzą radę jeżeli lubisz na policzkach takie kolory i takie wykończenie

O nie, brokat na policzkach Dzięki za pomoc Narazie zamówie tylko au naturel i oh so special, a co dalej - zobaczymy Wszystkiego dobrego!
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:37   #3109
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Pisałam już na innym wątku prośbę o radę dotyczącą fluidu dla cery mieszanej, tj. ze skłonnością do podrażnień + trądzik. Z racji tego iż próbowałam już kilu marek kosmetyków, chciałabym aby któraś doświadczona wizażanka mogła polecić mi coś czego od dawna szukam (a że szukam ideału to droga moja jest długa i kręta):

-róż do policzków
-bronzer lub coś nadającego się do konturowania
-rozświetlacz do twarzy
-korektor/kamuflaż

Jestem otwarta na wszystkie sugestie i chętna do testowania, dlatego bardzo chciałabym poznać opinię innych kobiet.

_______________

I kolejne pytanie: Pędzle Maestro vs. Bdellium Tools Green Bambu? Ktoś ma porównanie?
_______________

Nigdy nie zamawiałam produktów z zagranicznych portali/sklepów itp. Dlatego jeżeli, któraś z Was byłaby tak uprzejma i nawiązała ze mną kontakt w tej sprawie (ktoś kto ma już sprawdzone źródło). Są pewne rzeczy, które chciałabym kupić sobie, ale boję się trafić na podróbki (których pełno w sieci ->czyt. pędzle MAC chociażby, czy kamuflaże i kremy BB).


Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-08-23 o 10:38 Powód: literówka
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 11:12   #3110
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Capri super te krzesełko, jednak ja poszukuję czegoś składanego i lekkiego, aby móc z nim chodzić po klientkach. W domu mam hokera barowego o którym wcześniej już Wam kiedyś pisałam Mam problemy z kręgosłupem także krzesło muszę mieć obowiązkowo ze sobą ale lekkie.


A czy ktoś z Was jest chętny na rzęsy Ardell? Bo mam zamiar zamówić kępki.

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2012-08-23 o 11:15
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:37   #3111
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Pisałam już na innym wątku prośbę o radę dotyczącą fluidu dla cery mieszanej, tj. ze skłonnością do podrażnień + trądzik. Z racji tego iż próbowałam już kilu marek kosmetyków, chciałabym aby któraś doświadczona wizażanka mogła polecić mi coś czego od dawna szukam (a że szukam ideału to droga moja jest długa i kręta):

-róż do policzków
-bronzer lub coś nadającego się do konturowania
-rozświetlacz do twarzy
-korektor/kamuflaż

Jestem otwarta na wszystkie sugestie i chętna do testowania, dlatego bardzo chciałabym poznać opinię innych kobiet.

_______________

I kolejne pytanie: Pędzle Maestro vs. Bdellium Tools Green Bambu? Ktoś ma porównanie?
_______________

Nigdy nie zamawiałam produktów z zagranicznych portali/sklepów itp. Dlatego jeżeli, któraś z Was byłaby tak uprzejma i nawiązała ze mną kontakt w tej sprawie (ktoś kto ma już sprawdzone źródło). Są pewne rzeczy, które chciałabym kupić sobie, ale boję się trafić na podróbki (których pełno w sieci ->czyt. pędzle MAC chociażby, czy kamuflaże i kremy BB).

Odnośnie podkładu to proponuję byś poszukała lekkiego i pielęgnującego (a moze BB creamy?), a krycie zostawiła korektorowi. Z doświadczenia powiem Ci, że moja cera niesamowicie poprawiła się od kiedy używam Skin Illusion (niedługo bana dostanę, za reklamowanie tego podkładu ). Nie wpędzaj się w pułapkę mocnego krycia, bo takie podkłady zwykle obciążają skórę.

Pędzli Bdellium Tools Green Bambu nie znam, ale Maestro są naprawdę dobre
A co do kosmetyków z MAC, zajrzyj na wątek macowy i tam poproś dziewczyny, by zrobiły dla Ciebie zakupy w salonie - myślę, ze bez problemu znajdzie się ktoś na tyle miły, żeby Ci pomóc
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 13:05   #3112
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny przeczytałam cały wątek od deski do deski, jesteście wielkie.
Jest to kopalnia wiedzy dla każdego wizażysty i nie tylko
Jeden minus tego wątku ... wpadłam przez niego w tarapaty finansowe bo nagle mnóstwo rzeczy "musiałam mieć "
I tak jestem zachwycona m.in Glamour glow, nie mogę pojąć jak mogłam bez tych rozświetlaczy żyć

Zamówiłam sobie też próbki podkładów MAP i nimi jestem trochę zawiedziona... zapchały mnie to jedno,mnóstwo przyjaciół mi po nim wyszło no i świeciłam się już po 2óch godzinach(testowałam kilka dni na trzech różnych bazach). A np. Revlon o którym większość osób mówi że zapycha, dla mnie jest o wiele lepszy i się nie świecę kilka godzin... i teraz nie wiem w co lepiej zainwestować do kufra (nie zamierzam zamawiać na allegro, nie zależy mi na tym by było jak najtaniej, więc wolę sprawdzone sklepy). Z drugiej strony nie testowałam MAP na innych osobach jeszcze. A może kupić z MAPową bazę i spróbować? Poradźcie bo nie chcę kilku stów źle zainwestować.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam Acid i niestety bez mocnej bazy (Np białej kredki) nie daje rady, a wiadomo że na tłustej bazie się ciężko rozcierają Acid to ich najsłabsza paletka ...
W ogóle nie mogę się przekonać do matów Sleeka... dla mnie są okropne, a za największy niewypał uważam paletkę chaos, którą niestety mam.. Ale nawet fajne są ich błyszczące cienie.

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
O nie, brokat na policzkach Dzięki za pomoc Narazie zamówie tylko au naturel i oh so special, a co dalej - zobaczymy Wszystkiego dobrego!
Oh so special mam i może być. Kolory są trochę przekłamane - na palecie jedno a na oku drugie. A ciemny matowy brąz jako jedyny mat w tej palecie mi nawet pasuje...ale stosowany do brwi.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Pisałam już na innym wątku prośbę o radę dotyczącą fluidu dla cery mieszanej, tj. ze skłonnością do podrażnień + trądzik. Z racji tego iż próbowałam już kilu marek kosmetyków, chciałabym aby któraś doświadczona wizażanka mogła polecić mi coś czego od dawna szukam (a że szukam ideału to droga moja jest długa i kręta):

-róż do policzków
-bronzer lub coś nadającego się do konturowania
-rozświetlacz do twarzy
-korektor/kamuflaż


Ostatnio dobrze sprawdził mi się do konturowania puder IsaDora Olive beige - chłodny i matowy odcień.

A rozświetlacz Kryolanowy
Dziewczyny już dużo razy o tym pisały co im pasuje, w tym wątku co chwilę się powtarzają tego typu pytania. Prawda jest taka że trzeba kilku rzeczy spróbować by dobrać coś pod siebie
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:07   #3113
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Odnośnie podkładu to proponuję byś poszukała lekkiego i pielęgnującego (a moze BB creamy?), a krycie zostawiła korektorowi. Z doświadczenia powiem Ci, że moja cera niesamowicie poprawiła się od kiedy używam Skin Illusion (niedługo bana dostanę, za reklamowanie tego podkładu ). Nie wpędzaj się w pułapkę mocnego krycia, bo takie podkłady zwykle obciążają skórę.

Czyli np. Vichy Derma-blend będzie zbyt obciążający? Co do BB to własnie jakoś nie mogę się przekonać...chodzi mi po głowie Clinique lub Estee Lauder,a ten Clarinis jest dostępny w Aptekach, czy może drogeriach typu Sephora? Czy może tylko na zamówienie u konsultantki?

Napisz o nim coś więcej proszę

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
A rozświetlacz Kryolanowy
Dziewczyny już dużo razy o tym pisały co im pasuje, w tym wątku co chwilę się powtarzają tego typu pytania. Prawda jest taka że trzeba kilku rzeczy spróbować by dobrać coś pod siebie

A czy coś na temat kamuflażu tejze firmy mogłabyś napisać? Testowałaś?

_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:25   #3114
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Czyli np. Vichy Derma-blend będzie zbyt obciążający? Co do BB to własnie jakoś nie mogę się przekonać...chodzi mi po głowie Clinique lub Estee Lauder,a ten Clarinis jest dostępny w Aptekach, czy może drogeriach typu Sephora? Czy może tylko na zamówienie u konsultantki?

Dermablend jest ciężki i u mnie się mazał strasznie. Clarins znajdziesz stacjonarnie w perfumeriach Douglas. W sieci - np. eBay, strawberrynet.com, feelunique.com (tu teraz jest wyprzedaż).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:28   #3115
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Czyli np. Vichy Derma-blend będzie zbyt obciążający? Co do BB to własnie jakoś nie mogę się przekonać...chodzi mi po głowie Clinique lub Estee Lauder,a ten Clarinis jest dostępny w Aptekach, czy może drogeriach typu Sephora? Czy może tylko na zamówienie u konsultantki?

Napisz o nim coś więcej proszę

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------




A czy coś na temat kamuflażu tejze firmy mogłabyś napisać? Testowałaś?

Mnie ten podkład Vichy zapchał, ale sama wiesz, ze to kwestie indywidualne - jedną cera zapcha, drugiej będzie służył.

Clarins jest w Douglasach, zanim kupisz poproś konsultantkę o solidną próbkę, powiedz, że chcesz przetestować zanim kupisz, bez problemu powinna Ci zrobić. Kosztuje ok 140 za 30 ml, jest dośc wydajny. Podobny jest (choć dla mnie gorszy) nowy podkład Benefitu, Hallo Oxygen .., ten z kolei w Sephorach, i tam też poproś o próbkę, choć słyszałam, że konsultantki nie chca dawać próbek Benefitu, ja dostałam kilka razy bez problemu. W ogole jak będziesz w drogerii to możesz przecież poprosić o kilka odlewek pielęgnacyjnych podkładów
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:42   #3116
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Parę razy obiło mi się o uszy, że Dermablend może zatykać, co w moim przypadku nie jest pożądane. Sama nie wiem, ciągle testuję te fluidy i nie mogę znaleźć odpowiedniego (nie wspominając o Revlonie po którym płakałam, takie zrobił mi uczulenie i podrażnienie - to było coś strasznego).

Jednym słowem lekki podkład, w miarę kryjący, podskoczę do swojej Galerii i pójdę do Douglasa i Sephory - może uda mi się próbki dostać tych w/w podkładów.

A coś z róży, któraś ma swój ulubiony jakiś?

Sorki, że tak wypytuję, ale wolę zasięgnąć Waszej opinii, niż Pań z drogerii, dla których w większości wszystko jest wspaniałe

PannaEwelina zaciekawił mnie ten odkład Lancome z feelunique.com, ciekawa jestem czy w Sephorze lub Douglasie będzie podobny cenowo. A właśnie, czy ta darmowa przesyłka jest na terenie całej Europy w tym sklepie czy nie?

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:50
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:14   #3117
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Parę razy obiło mi się o uszy, że Dermablend może zatykać, co w moim przypadku nie jest pożądane. Sama nie wiem, ciągle testuję te fluidy i nie mogę znaleźć odpowiedniego (nie wspominając o Revlonie po którym płakałam, takie zrobił mi uczulenie i podrażnienie - to było coś strasznego).

Jednym słowem lekki podkład, w miarę kryjący, podskoczę do swojej Galerii i pójdę do Douglasa i Sephory - może uda mi się próbki dostać tych w/w podkładów.

A coś z róży, któraś ma swój ulubiony jakiś?

Sorki, że tak wypytuję, ale wolę zasięgnąć Waszej opinii, niż Pań z drogerii, dla których w większości wszystko jest wspaniałe

PannaEwelina zaciekawił mnie ten odkład Lancome z feelunique.com, ciekawa jestem czy w Sephorze lub Douglasie będzie podobny cenowo. A właśnie, czy ta darmowa przesyłka jest na terenie całej Europy w tym sklepie czy nie?
....
Estee Lauder Double Wear LIGHT/LITE
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:55   #3118
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość

A czy coś na temat kamuflażu tejże firmy mogłabyś napisać? Testowałaś?

Mam dwa kółka kamuflarzy z Kryolanu i w sumie używam przede wszystkim jednego (nie pamiętam numeru ale są i jasne i ciemne odcienie). Aczkolwiek nie każdy je lubi. Ja lubię . Ale trzeba się trochę z nimi pomęczyć by się przyzwyczaić do specyficznej tępej konsystencji. Bardzo dobrze kryje moje mocne sińce pod oczami, na klientkach też mi się sprawdza, ale włazi w zmarszczki więc trzeba uważać.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:56   #3119
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Dziewczyny, chciałam się dowiedzieć jakie kolory podkładu Revlon Colorstay najlepiej mieć w kuferku? Takie podstawowe 3, które można by mieszać w razie czego (jeden z kolorów które chciałabym uzyskać to taki dla cery z odcieniem oliwkowym). A drugie pytanie to lepiej wybrać do skóry normalnej/suchej czy mieszanej/tłustej? Dzięki!
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:02   #3120
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Mam dwa kółka kamuflarzy z Kryolanu i w sumie używam przede wszystkim jednego (nie pamiętam numeru ale są i jasne i ciemne odcienie). Aczkolwiek nie każdy je lubi. Ja lubię . Ale trzeba się trochę z nimi pomęczyć by się przyzwyczaić do specyficznej tępej konsystencji. Bardzo dobrze kryje moje mocne sińce pod oczami, na klientkach też mi się sprawdza, ale włazi w zmarszczki więc trzeba uważać.

Akurat ze zmarszczkami nie mam problemu jeszcze żadnego , za to sińce pod oczami od dziecka mam b.duże, nie ważne czy się wyśpię czy nie, one i tak są.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.