Moja metamorfoza - pomożecie ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 17:04   #61
oluszek9218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Witam
Patrząc na pierwsze zdj. pomyślałam, ze może dobrym pomysłem były by jakieś połyskujące refleksy- Wiadomo, ze gdy kobieta chce cos zmienić, zazwychaj w pierwszej kolejności są to włosy (kolor) .
Jednak oglądając to "aktualniejsze" osobiście myślę, ze jesteś stworzona do ciemnego koloru włosów.
Więc cóż tu zmienić...? Z tego co widzę masz raczej piwne oczy.
Myślę, że pasowałyby i do oczu i do karnacji rude włosy. Nie wiem, czy jest to efekt mojego uwielbienia wobec tego koloru. (sama jestem blondynką).
Jednak jest to duża zmiana.... czasem ryzykowna. No i wymaga "profesjonalnego" farbowania. A Może wystarczy je delikatnie "wycieniować na długości"? To mała zmiana a czasem duży efekt ;-) . Do drobnej buźki pasują lekko wycieniowane włosy.
Decyzję pozostawiam do przemyślenia.
Pozdr.
oluszek9218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:07   #62
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Oluszek rudy mi nie pasuje :P Probowalam niedawno i nie pasuje, jestem po prostu za blada i mam wypryski co ten kolor bardziej pokazuje. A kolor ubran moglabys doradzic ? Zazwyczaj ubieram sie w kolorach szarych lub jasne jeansy i jakas kolorowa bluzka. A niewiem jaki kolor mi pasuje... Turkusowy lubie ale hmm ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:06   #63
oluszek9218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Hmmm.... szarości, oczywiście Cie nie widziałam, ale jeżeli mówisz, że masz b.jasną cerę (czego aż tak na zdj. nie widać ) to myślę, ze być może powinny być to kolory bardziej rozświetlające, tzw. "odważne" .
Oczywiście to też zależy od osobowości lub po prostu chęci wyróżniania się.
Co powiesz na : Butelkową Zieleń , kolor granatowy( z różnymi dodatkami w odcieniach czerwieni), czerwony, bordowy, SOCZYSTĄ MALINĘ( oczywiście absolutnie pomijam "plastikowy" róż) , i oczywiście szykowną czerń. ?
To też zależy od stylu jaki wolisz: lubisz jeansy + kolorowe bluzeczki. I ja myślę, że to b.wygodny i zawsze dobry strój. ;-) . A co powiesz na tzw. "sportową elegancję"? ;-)
oluszek9218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:22   #64
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Cytat:
Napisane przez oluszek9218 Pokaż wiadomość
Hmmm.... szarości, oczywiście Cie nie widziałam, ale jeżeli mówisz, że masz b.jasną cerę (czego aż tak na zdj. nie widać ) to myślę, ze być może powinny być to kolory bardziej rozświetlające, tzw. "odważne" .
Oczywiście to też zależy od osobowości lub po prostu chęci wyróżniania się.
Co powiesz na : Butelkową Zieleń , kolor granatowy( z różnymi dodatkami w odcieniach czerwieni), czerwony, bordowy, SOCZYSTĄ MALINĘ( oczywiście absolutnie pomijam "plastikowy" róż) , i oczywiście szykowną czerń. ?
To też zależy od stylu jaki wolisz: lubisz jeansy + kolorowe bluzeczki. I ja myślę, że to b.wygodny i zawsze dobry strój. ;-) . A co powiesz na tzw. "sportową elegancję"? ;-)
Taka porcelanowa cera to nie jest (b.jasna) ale jasna i piegi co widac na zdjeciu tylko ze przykryte makijazem troche Butelkowa zieen lubie i wydaje mi sie ze wygladam niezle

Sportowa elegancja co masz na mysli ? Oświec "wieśniaka" O takim mocnym rozu nawet nie mysle bo tak czy siak wygladam w nim koszmarnie
W mojej szafie kroluja wlasnie ciemniejsze kolory czyli ciemny fiolet, odcienie szarego tez jasne, troche czerni.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:49   #65
oluszek9218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

A nie chcesz się przełamać do wyrazistych kolorków? :-D
Oczywiście, nie wymieniaj całej szafy, nawet do tego nie namawiam. ;-P
Zabierz kumpelę na przechadzkę po sklepach, pomierz, popróbuj. Może Warto ;-) Ja tak myslałam, nawet jeszcze o Habrowym ;-)
Ja też mam dość jasną, tylko, ze lekko zaróżowioną karnację, jestem złotą blondynką i mam piwne oczy, a w tym kolorze czuję się chyba najlepiej, heh . Myślałam też o żółciach, ale takich, hmmm.... w kolorach dębu. ;-) .
Sportowa Elegancja... ;-) . To taka dla mnie "wygodna" klasyka. tzn połączenie stylu i wygody., np. pantofle na delikatnym obcasie, jeansy, prosta koszulka (tunika) a do tego sportowa marynarka. Całkowicie sportowo, troszkę tylko podkręcone przez te butki. ;-) To jest takie "eleganckie, ale nie do końca" i na każdą zupełnie okazje ;-)
Ale wybór zostawiam Tobie . W czym najlepiej się czujesz?
oluszek9218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:57   #66
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Cytat:
Napisane przez oluszek9218 Pokaż wiadomość
A nie chcesz się przełamać do wyrazistych kolorków? :-D
Oczywiście, nie wymieniaj całej szafy, nawet do tego nie namawiam. ;-P
Zabierz kumpelę na przechadzkę po sklepach, pomierz, popróbuj. Może Warto ;-) Ja tak myslałam, nawet jeszcze o Habrowym ;-)
Ja też mam dość jasną, tylko, ze lekko zaróżowioną karnację, jestem złotą blondynką i mam piwne oczy, a w tym kolorze czuję się chyba najlepiej, heh . Myślałam też o żółciach, ale takich, hmmm.... w kolorach dębu. ;-) .
Sportowa Elegancja... ;-) . To taka dla mnie "wygodna" klasyka. tzn połączenie stylu i wygody., np. pantofle na delikatnym obcasie, jeansy, prosta koszulka (tunika) a do tego sportowa marynarka. Całkowicie sportowo, troszkę tylko podkręcone przez te butki. ;-) To jest takie "eleganckie, ale nie do końca" i na każdą zupełnie okazje ;-)
Ale wybór zostawiam Tobie . W czym najlepiej się czujesz?
W zółtym sie czuje paskudnie i jego odcieniach. Chyba ze taki zolty wpadajacy w braz to jeszcze jakos. Mam pare kolorowych ciuszków Ogolnie kolory bezowe mi raczej nie pasuja przynajmniej tak mi sie wydaje. Swego czasu wlasnie ubieralam jeansy, jakies buty na obcasie plus tunika czy bluzka i marynarka i nawet dobrze sie tak czułam. W ziemie raczej ciezej o takie cos bo wiadomo trzeba sie ubrac cieplej.
Ja jakas dziwna ta cere mam :/ Tez niby blada, czasem zarozowiona a wlosy oryginalne to tez taki ciemniejszy blond. Zreszta nawet nie pamietam :P
Cytat:
Napisane przez Karolina1639 Pokaż wiadomość
przepraszam pomyliłam wątki
Nie ma problemu
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 18:58   #67
oluszek9218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Ja jednak wiedzę Ciebie w takim kolorku a nawet myślę, ze taka ceglasta czerwień byłaby też oki. Także musisz popróbować. ;-)
Zaróżowiona cera też ma swoje plusy. ;-)
Wcześniej pytałaś o makijaż...
Cienie: wszelkie szarości ( ale odradzam odcienie wpadające w niebieskość), zielenie, ciemne brązy.- to tak moim oczkiem. ;-)
Widzę też, że rysujesz kreskę na górnej powiece i bardzo popieram. ;-)
A tak już na zakończenie... to uważam, że Wielkich Zmian Wcale nie potrzebujesz...
__________________
"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma" - Marilyn Monroe.
oluszek9218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:05   #68
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

A co byś na prostą grzywkę powiedziała?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:29   #69
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Mialam taka grzywke kiedys ale nie bardzo dla mnie to wygodne bo mi na oczy leci i po prostu ciagle ja odsuwam i musialam caly czas czesac zeby jako tako wygladala :/ Mam cienkie wlosy wiec polowa by musiala na grzywke isc zeby nie bylo "przeswitów" wiec odpada...

Oluszek , maluje sie wlasnie na szaro zazwyczaj, w fiolety. W turkusie mysle ze wygladam nawet nawet Granat, zielen odpada bo oczy mam zielone wiec nie pasuje. Ogolnie na ciemno Wiec raczej widocznie nie ma co zmieniąc a ja tak juz sie znudzilam sobą Ale dziekuje Wam barrdzo
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 12:18   #70
slodziutka123
Przyczajenie
 
Avatar slodziutka123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: internet:P
Wiadomości: 9
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Świetnie ci w tym ciemnym kolorze mimo iż ciemne kolory postarzają,lecz ośmielę się powiedziec że jednak pasowałby ci piękny brązowy kolor plus do lego długa grzywka.
slodziutka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:32   #71
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Najbardziej aktualne zdjecie. Jak mowilam grzywka mi po prostu przeszkadza a w dodatku szybko sie tłuści bo mam tłusta cere przynajmniej na czole i strasznie mnie to denerwuje. Kiedys mialam, jak znajde zdjecie jakies to wstawie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6005871aa.jpg (64,2 KB, 184 załadowań)
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 15:32   #72
marrrta1905
Raczkowanie
 
Avatar marrrta1905
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Miedzy piekłem a niebem.
Wiadomości: 45
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

ladna z Ciebie dziewczyna... ja widzialabym Cie w http://www.*************/fryzury/fryzury-dlugie-657.jpg lub http://pionki24.pl/files/images/spon...e/Image_48.jpg kolor sobie zostaw... a jaki jest Twoj naturalny ??
marrrta1905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:00   #73
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Moj kolor to taki mysi paskudny, szary jakis dziwny. Juz nawet nie pamietam bo tyle lat farbuje ze niewiem :P Odrosty sa takie brzydkie...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:28   #74
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Przede wszystkim warto, żebyś ustaliła swój typ urody - jak dla mnie jesteś Jesienią. Poszukaj w necie propozycji makijażu dla tego typu. Koloru włosów nie zmieniaj - taka kawowa czerń jest dla Ciebie bardzo dobra Ładnie też wyglądasz w długich, ja bym tylko zaproponowała popracowanie nad objętością + może "niedbałe upięcia"?
Co do ciuchów - jeśli chcesz coś zmienić, to ja bym zaczęła od spodni, tzn. inne niż jeansy. To robi dużą różnicę. Poza tym na Twoim miejscu postawiłabym na kilka klasycznych, łatwo "zestawialnych" z innymi ubrań typu żakiet i do tego dorzuciłabym trochę orientalnych wzorów i dodatków, to Twojej urody aż się prosi
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:43   #75
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Hjordis a mozesz poklazac przykladowo jakies ubrania ? I jak tu popracowac nad objetoscia wlosow ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:44   #76
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Hjordis a mozesz poklazac przykladowo jakies ubrania ? I jak tu popracowac nad objetoscia wlosow ?
Wrzucam przykładowe klasyka i orientalne dodatki. Są strony, na których można tworzyć własne zestawy - polecam. Ja nie wrzucam jako zestaw bo jeszcze się całkiem nie odnalazłam http://www.polyvore.com

Co do włosów, to na KWC znajdziesz na pewno kosmetyk zwiększający objętość, który będzie Ci pasował, tylko trzymaj się z dala od szamponów tego typu - niszczą włosy. Podobno dobre są też duże wałki, no i suszenie z głową w dół, z okrągłą szczotką.

I ty jeszcze trochę. Nie wiem czemu się robi takie czarne tło w niektórych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thing.27083223.orig.masked.jpg (14,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27414438.orig.masked.jpg (10,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27508579.orig.masked.jpg (15,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27001574.orig.masked.jpg (8,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27781307.orig.masked.jpg (25,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki-lee-angel.jpg (10,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.25529592.orig.masked.jpg (34,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zakiet-Mexx.jpg (55,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.26808124.orig.masked.jpg (13,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.23761417.orig.masked.jpg (34,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.26038656.orig.masked.jpg (17,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27182284.orig.masked.jpg (14,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing.27135903.orig.masked.jpg (10,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-02-18 o 09:50 Powód: post pod postem
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 11:34   #77
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Metamorfoza Reni! Prosze o pomoc :D

Dziekuje Ci bardz Ubrania sa cudowne! Musze sie wybrac na jakies mega zakupy Włosy przewaznie susze w dół. Walkow nie zakladam z lenistwa :P Czasem robie lekkiego "irokeza" jak gdzies wychodzę.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:08   #78
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Moja metamorfoza - pomożecie ?

Chcialabym cos zmienić w sobie

Mam wlosy proste z przodu krotsze, z tylu dosc długie, siegaja za zapiecie biustonosza, problem w tym ze farbuje od dluzszego na czarno ale niewiem czy wygladam korzystnie czy moze probowac cos zmienić ?

Makijaz jak widac czesto mocniejszy.

Dam kilka zdjęć i ocencie i pomozcie

1. Bardzo stare, jeszcze z grzywką i w kolorze burgund/fiolet
2. Kasztanowe wlosy chyba (pewnie to byl braz jakis wyblakły)
3. Z jasnymi pasemkami
4. Czerń + czerwone pasemka
5. Aktualny kolor włosów i wygląd
6.Jak wyzej
7. Tez aktualne.

Dziewczyny co zmienić ? Chcialabym cos z wlosami zrobic, sa cienkie i niezbyt gęstę wiec krotkie raczej odpadaja , do tego jedno ucho mam odstajace troche i wole miec jakas fryzuer ktora to ukryje (teraz jeszcze doszlo uczulenie na uszach wiec farby do wyleczenia odpadaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7cb9815dd6.jpg (88,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1965e6ee11.jpg (55,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2d3fbf5df8.jpg (51,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15666b36de.jpg (58,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ab26aa0240.jpg (48,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fc8f1d970b.jpg (54,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be7f2f01e4.jpg (58,4 KB, 68 załadowań)
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:41   #79
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: Moja metamorfoza - pomożecie ?

Ładna z Ciebie dziewczyna Tylko maskujesz to niewłaściwym makijażem... zrezygnuj z czarnej kreski dookoła oka, rób ją tylko na górnej powiece
A jeżeli chodzi o cienkie włosy... Uważam, że lepiej wygląda przy takich włosach krótka fryzura niż długa :P
Może zdecydujesz się na coś takiego? (Załączam zdjęcia)
Ostatnio sama zdecydowałam się na zmianę fryzury- właśnie na taką. Też miałam długie włosy ale to zdecydowanie zmiana na lepsze Masz szczupłą twarz, taka fryzura doda Ci uroku
Najbardziej podobasz mi się w kolorze z trzeciego zdjęcia.

Pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niecodzienny-bob_4369_11.jpg (27,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 137.jpg (25,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 254a.jpg (27,5 KB, 0 załadowań)
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 10:37   #80
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Moja metamorfoza - pomożecie ?

Wlasnie az takiej krotkiej nie chce bo wlosy sa rzadkie i łysinki bedzie widać Pozatym mialam juz kiedys cos ala bob i wygladalam fatalnie (ale to tez wina fryzjerki .. )

Czyli dolną powiekę malować tylko tuszem do rzęs ? Kredke odpuscić ?

Postaram sie zrobic jakis makijaz dzis i obfotografowac dokladniej to ocenisz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Jeezu widze ze moderator polaczyl watek ze starymi tutaj.. MAtko jak ja wygladałam na tych zdjeciach z 1 postu... Katastrofa
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:16   #81
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Moja metamorfoza - pomożecie ?

Obrysowując całe oko, pomniejszasz je. Odpuść na pewno malowanie czarną kredkę linii wodnej, a dolnej powieki nie maluj w ogóle, a jeśli już to na długość 2/3. Na pewno łądnie będzie Ci we fioletach, szarościach na oczach. Ja stawiam też na jakieś zgaszone róże i coś rozświetlającego w kącikach. "Mądruję się" tak, bo też mam takie ciemne oczy. A z eyelinerem tylko na górnej powiece próbowałaś? Delikatnie wyciągnięta kreska do skroni?

Masz pocieniowane włosy? To zawsze dodaje troszkę objętości, jeśli jest zrobione umiejętnie. Możesz czasami używać pianki dodającej objętość. Fajnym sposobem na podniesienie włosów u nasady jest związanie ich np. na noc w taki koczek na samym czubku głowy.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Wydaje się też, że zapuściłaś brwi, prawda? Wyglądają dużo lepiej. Na wcześniejszych zdjęciach (a właściwie jednym) próbowałaś chyba coś z różem i super, bo dodaje Ci świeżości. Szukaj właściwego odcienia i próbuj.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.