Kupujemy BB Creamy IV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 19:44   #1141
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Brzózko, pracujesz na PP? Orientujesz się co zrobić w sytuacji, gdy ginie przesyłka z zagranicy? Sprzedawca w dniu wysyłki podał w mailu numer przesyłki, ale sama przesyłka nie dotarła...

Przyłączam się do pytania odnosnie ślimaka
hehe. nie nie. nie pracuje na poczcie
niestety nie mam pojecia jak wyglada to z przesylka zagraniczna, bo moje "źródło informacji" jest dobre tylko z zakresu krajowych.
niestety sama mialam problem calkiem niedawno z przesylka z zagranicy, a konkretnie z Korei.
czekalam bardzo cierpliwie... az w koncu odwazylam sie zapytac w wątku czy moja sytuacja odbiega od normy. Dziewczyny polecimy mi rozpoczac spor...a ja zamiast zrobic to od razu wyszlam z zasady " co masz zrobic dzisiaj zrob jutro. I nastepnego dnia zaczelam liczyc dni od zakupu... i co sie okazalo tego dnia byl dzien ... 46
rozumiem, ze tez czekasz na przesylke z tamtych stron? (tak wnioskuje po obecnosci w tym wątku)
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:46   #1142
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
hehe. nie nie. nie pracuje na poczcie
niestety nie mam pojecia jak wyglada to z przesylka zagraniczna, bo moje "źródło informacji" jest dobre tylko z zakresu krajowych.
niestety sama mialam problem calkiem niedawno z przesylka z zagranicy, a konkretnie z Korei.
czekalam bardzo cierpliwie... az w koncu odwazylam sie zapytac w wątku czy moja sytuacja odbiega od normy. Dziewczyny polecimy mi rozpoczac spor...a ja zamiast zrobic to od razu wyszlam z zasady " co masz zrobic dzisiaj zrob jutro. I nastepnego dnia zaczelam liczyc dni od zakupu... i co sie okazalo tego dnia byl dzien ... 46
rozumiem, ze tez czekasz na przesylke z tamtych stron? (tak wnioskuje po obecnosci w tym wątku)
Zamawiałam coś z Amazonu i paczka nie dotarła. Sprzedawca niby zgodził się oddać kasę, ale wolałam by ją wysłał ponownie. Jeżeli ta druga paczuszka dojdzie to będzie po sprawie. Chociaż ciekawa jestem jak to wygląda w przypadku zagranicznych przesyłek. Muszę pomęczyć Panie u mnie na poczcie
A BB interesowałam się wcześniej, ale takie skomplikowane się to wydawało... Jeden arkusz, drugi arkusz... W końcu jestem I jeszcze nawet nie raczkuję w tym temacie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:59   #1143
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
(...) Muszę pomęczyć Panie u mnie na poczcie
A BB interesowałam się wcześniej, ale takie skomplikowane się to wydawało... Jeden arkusz, drugi arkusz... W końcu jestem I jeszcze nawet nie raczkuję w tym temacie
no to powodzenia w męczeniu Pań na poczcie
ja to tez sie wkrecilam.... jak nie bb, to teraz bardziej pielegnacja z tamtych stron, a ostatnio te filtry

Estelko, jak dojdzie snowise to bede mogla prosic o wysylke? bo teraz to juz sie uzbieralo jeszcze tornado, elemong, a juz mam na to chrapke
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 21:30   #1144
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Widzę, że sprawa nieobecności Ani się wyjaśniała, jednakże ja osobiście nie wierzę w tą chemioterapię. Na boga, która osobą będąca w trakcie chemi ma czas na wysyłanie przesyłek i kupowanie kolejnych, a nie ma czasu, żeby napisać jedno zadnie, że jest chora ? Dla mnie jest to sposób na wyjście z tych wszystkich zaległości. Życzę Ani jak najlepiej, ale w tą całą chorobę to nie wierzę.
Zanim się rozpiszecie, że jestem bezduszna, jak tak mogę etc. to powiem, że tak po prostu myślę.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:09   #1145
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Widzę, że sprawa nieobecności Ani się wyjaśniała, jednakże ja osobiście nie wierzę w tą chemioterapię. Na boga, która osobą będąca w trakcie chemi ma czas na wysyłanie przesyłek i kupowanie kolejnych, a nie ma czasu, żeby napisać jedno zadnie, że jest chora ? Dla mnie jest to sposób na wyjście z tych wszystkich zaległości. Życzę Ani jak najlepiej, ale w tą całą chorobę to nie wierzę.
Zanim się rozpiszecie, że jestem bezduszna, jak tak mogę etc. to powiem, że tak po prostu myślę.
Żeby nie wykrakała sobie takiej choroby. Szkoda gadać...
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:12   #1146
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Widzę, że sprawa nieobecności Ani się wyjaśniała, jednakże ja osobiście nie wierzę w tą chemioterapię. Na boga, która osobą będąca w trakcie chemi ma czas na wysyłanie przesyłek i kupowanie kolejnych, a nie ma czasu, żeby napisać jedno zadnie, że jest chora ? Dla mnie jest to sposób na wyjście z tych wszystkich zaległości. Życzę Ani jak najlepiej, ale w tą całą chorobę to nie wierzę.
Zanim się rozpiszecie, że jestem bezduszna, jak tak mogę etc. to powiem, że tak po prostu myślę.
Ma zobowiązania, które stara się wypełniać. W końcu pieniądze przelane, siostra jej pomaga z tego co czytałam... Do tej pory się nie udzielałam na ten temat, bo jestem cierpliwa i nie chciałam spamować, ale wiesz taka choroba to nie powód do chwalenia, może sama nie może uwierzyć w to co ją spotkało, a co dopiero tłumaczyć się praktycznie obcym ludziom...
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:21   #1147
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Ma zobowiązania, które stara się wypełniać. W końcu pieniądze przelane, siostra jej pomaga z tego co czytałam... Do tej pory się nie udzielałam na ten temat, bo jestem cierpliwa i nie chciałam spamować, ale wiesz taka choroba to nie powód do chwalenia, może sama nie może uwierzyć w to co ją spotkało, a co dopiero tłumaczyć się praktycznie obcym ludziom...
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
Nie miałam na myśli, tego, żeby Ania się nam tłumaczyła na co jest chora, od kiedy itd. Tylko by napisała [jestem chora, będą opóźnienia w przesyłkach] dla mnie to by wystarczyło. A tak jest to dla mnie bardzo dziwne....
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 22:29   #1148
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Nie miałam na myśli, tego, żeby Ania się nam tłumaczyła na co jest chora, od kiedy itd. Tylko by napisała [jestem chora, będą opóźnienia w przesyłkach] dla mnie to by wystarczyło. A tak jest to dla mnie bardzo dziwne....
Mi osobiście wydaje się, że to jest po prostu trudne dla niej, trzeba zrozumieć drugiego człowieka. Ja bym tak bezpodstawnie nie oskarżała na Twoim miejscu, ale każdy ma swoje zdanie...
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 23:07   #1149
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Widzę, że sprawa nieobecności Ani się wyjaśniała, jednakże ja osobiście nie wierzę w tą chemioterapię. Na boga, która osobą będąca w trakcie chemi ma czas na wysyłanie przesyłek i kupowanie kolejnych, a nie ma czasu, żeby napisać jedno zadnie, że jest chora ? Dla mnie jest to sposób na wyjście z tych wszystkich zaległości. Życzę Ani jak najlepiej, ale w tą całą chorobę to nie wierzę.
Zanim się rozpiszecie, że jestem bezduszna, jak tak mogę etc. to powiem, że tak po prostu myślę.
Sorry, ale czy Ty jesteś po chemioterapii, ze tak się wypowiadasz? Na co ma kto czas? W Twojej bliskiej rodzinie (mama, tata, siostra/brat) ktoś przechodzi chemioterapię? Wiesz jak to wszystko wyglada? Wybacz, ale Twój komentarz jest tak wybitnie nie na miejscu, ze nawet Twe ostatnie zdanie nic tu nie tlumaczy, ze tak po prostu myślisz. Takie rzeczy najlepiej zostawić samemu sobie.
Czy Ty wiesz, co to znaczy przyznać się publicznie przed obcymi ludźmi do poważnej choroby? To prawie jak strzał w twarz, nagle cala sytuacja staje się jeszcze bardziej realna i nierzadko przerażajaca. Łatwiej jest wtedy zając się czymś, co odgania mysli od rzeczywistości. Moze nie chciałaś wiedzieć, ze Ania ma chemioterapię, ale może Ania nabrala sił, by nam to w koncu wyjawić? Liczyła, ze zrozumiemy, a nie wykpimy.
Siedzisz z Anią w domu? Chodzisz z nią po lekarzach? Wiesz ile czasu na co poświęca? A moze wyobrażasz sobie, ze kiedy ma chwilę wolną, to najchętniej użala się nad sobą, czy też kontempluje swą chorobę? Nie moze zająć się czymkolwiek innym? Szczególnie, jeśli ma bliskich do pomocy.
Słabo się znasz, tyle Ci powiem. Osoby podczas chemioterapii zajmują się wieloma sprawami, choć jeśli choroba bardzo wyniszcza, sil jest coraz mniej.
Najlepiej nic nie wiedzieć i się wypowiadać.
Tyle ode mnie, ja nie znam całej sytuacji i Ania publicznie tu nic nie napisała, jedynie peemkę. Dla mnie nie ma już na ten temat żadnej dyskusji. Tak wiec Dziewczyny, nie osądzajmy w tak powaznej sprawie, by kiedyś w trudnych chwilach nas tak nie osadzali.

Choć wiem, ze w sumie większość z nas nie ma już zadnych wątpliwosci i życzymy Ani powrotu do zdrowia.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2012-06-18 o 23:08
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 06:42   #1150
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Sorry, ale czy Ty jesteś po chemioterapii, ze tak się wypowiadasz? Na co ma kto czas? W Twojej bliskiej rodzinie (mama, tata, siostra/brat) ktoś przechodzi chemioterapię? Wiesz jak to wszystko wyglada? Wybacz, ale Twój komentarz jest tak wybitnie nie na miejscu, ze nawet Twe ostatnie zdanie nic tu nie tlumaczy, ze tak po prostu myślisz. Takie rzeczy najlepiej zostawić samemu sobie.
Czy Ty wiesz, co to znaczy przyznać się publicznie przed obcymi ludźmi do poważnej choroby? To prawie jak strzał w twarz, nagle cala sytuacja staje się jeszcze bardziej realna i nierzadko przerażajaca. Łatwiej jest wtedy zając się czymś, co odgania mysli od rzeczywistości. Moze nie chciałaś wiedzieć, ze Ania ma chemioterapię, ale może Ania nabrala sił, by nam to w koncu wyjawić? Liczyła, ze zrozumiemy, a nie wykpimy.
Siedzisz z Anią w domu? Chodzisz z nią po lekarzach? Wiesz ile czasu na co poświęca? A moze wyobrażasz sobie, ze kiedy ma chwilę wolną, to najchętniej użala się nad sobą, czy też kontempluje swą chorobę? Nie moze zająć się czymkolwiek innym? Szczególnie, jeśli ma bliskich do pomocy.
Słabo się znasz, tyle Ci powiem. Osoby podczas chemioterapii zajmują się wieloma sprawami, choć jeśli choroba bardzo wyniszcza, sil jest coraz mniej.
Najlepiej nic nie wiedzieć i się wypowiadać.
Tyle ode mnie, ja nie znam całej sytuacji i Ania publicznie tu nic nie napisała, jedynie peemkę. Dla mnie nie ma już na ten temat żadnej dyskusji. Tak wiec Dziewczyny, nie osądzajmy w tak powaznej sprawie, by kiedyś w trudnych chwilach nas tak nie osadzali.

Choć wiem, ze w sumie większość z nas nie ma już zadnych wątpliwosci i życzymy Ani powrotu do zdrowia.
Ja mam bliską osobę w tej sytuacji i poprostu nie wierzę. Każdy ma prawo wierzyć lub nie. Pozostawmy ten temat w spokoju, a Ania niech sukcesywnie się rozlicza. Ja jej życzę zdrowia, ale ... psychicznego. Aniu za słabo przygotowałaś się do tej choroby. Na wynik histopatologiczny czeka się jak również na kurs chemi.... Zamiast ukrywać się przed nami i buszowaniu w internecie przynajmniej dla mnie wystarczyło by napisać, że potrzebujesz czasu na rozliczenie się.

Estelle nie wiem czy nie za mało wysłałam pieniędzy, ale najwyżej doślę na wysyłkę tylko nie wiem ile.

Edytowane przez smirky
Czas edycji: 2012-06-19 o 06:45
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 06:58   #1151
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Ja mam bliską osobę w tej sytuacji i poprostu nie wierzę. Każdy ma prawo wierzyć lub nie. Pozostawmy ten temat w spokoju, a Ania niech sukcesywnie się rozlicza. Ja jej życzę zdrowia, ale ... psychicznego. Aniu za słabo przygotowałaś się do tej choroby. Na wynik histopatologiczny czeka się jak również na kurs chemi.... Zamiast ukrywać się przed nami i buszowaniu w internecie przynajmniej dla mnie wystarczyło by napisać, że potrzebujesz czasu na rozliczenie się.

Estelle nie wiem czy nie za mało wysłałam pieniędzy, ale najwyżej doślę na wysyłkę tylko nie wiem ile.
Nie wiadomo gdzie Ania chodzi i jak wszystko poszło, znam przypadek, ze wyniki było po 10 dniach i zaraz po tym od razu chemia. Tzn najpierw operacja itd. Oczywiście ja czytałam, ze można się usrać czekając na ten świtek, 3-4 tygodnie, ale to nie jest reguła. Chemię najlepiej zacząć do 8 tyg po operacji i tyla. Ja też z internetu tego nie biorę, tylko opieram na mojej koleżance z podstawówki i jej mamie w dodatku.

Ja wiem, ze każdy ma prawo wierzyć w co chce i ja nikomu nie zabraniam, jedynie nalegam by zachować to dla siebie, bo to jest bardzo przykre.

Tak wgl żeby nie było, że na was naskakuję, tylko proszę, no pomyślcie, jeśli to jest prawda, to jak to wygląda?


EDIT: Ale ok, masz rację, powinien być koniec tematu.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2012-06-19 o 07:03
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 07:10   #1152
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Sorry, ale czy Ty jesteś po chemioterapii, ze tak się wypowiadasz? Na co ma kto czas? W Twojej bliskiej rodzinie (mama, tata, siostra/brat) ktoś przechodzi chemioterapię? Wiesz jak to wszystko wyglada? Wybacz, ale Twój komentarz jest tak wybitnie nie na miejscu, ze nawet Twe ostatnie zdanie nic tu nie tlumaczy, ze tak po prostu myślisz. Takie rzeczy najlepiej zostawić samemu sobie.
Czy Ty wiesz, co to znaczy przyznać się publicznie przed obcymi ludźmi do poważnej choroby? To prawie jak strzał w twarz, nagle cala sytuacja staje się jeszcze bardziej realna i nierzadko przerażajaca. Łatwiej jest wtedy zając się czymś, co odgania mysli od rzeczywistości. Moze nie chciałaś wiedzieć, ze Ania ma chemioterapię, ale może Ania nabrala sił, by nam to w koncu wyjawić? Liczyła, ze zrozumiemy, a nie wykpimy.
Siedzisz z Anią w domu? Chodzisz z nią po lekarzach? Wiesz ile czasu na co poświęca? A moze wyobrażasz sobie, ze kiedy ma chwilę wolną, to najchętniej użala się nad sobą, czy też kontempluje swą chorobę? Nie moze zająć się czymkolwiek innym? Szczególnie, jeśli ma bliskich do pomocy.
Słabo się znasz, tyle Ci powiem. Osoby podczas chemioterapii zajmują się wieloma sprawami, choć jeśli choroba bardzo wyniszcza, sil jest coraz mniej.
Najlepiej nic nie wiedzieć i się wypowiadać.
Tyle ode mnie, ja nie znam całej sytuacji i Ania publicznie tu nic nie napisała, jedynie peemkę. Dla mnie nie ma już na ten temat żadnej dyskusji. Tak wiec Dziewczyny, nie osądzajmy w tak powaznej sprawie, by kiedyś w trudnych chwilach nas tak nie osadzali.

Choć wiem, ze w sumie większość z nas nie ma już zadnych wątpliwosci i życzymy Ani powrotu do zdrowia.
Wypowiedziałam się tak, ponieważ mam prawo do swojego zdania w tej sprawie i to uczyniłam i nie widzę w tym nic złego.
Jeżeli chcesz wiedzieć to miałam osobę, która przechodziła chemioterapię, niestety nie ma już jej.
To tyle ode mnie w tym temacie.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:13   #1153
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Wypowiedziałam się tak, ponieważ mam prawo do swojego zdania w tej sprawie i to uczyniłam i nie widzę w tym nic złego.
Jeżeli chcesz wiedzieć to miałam osobę, która przechodziła chemioterapię, niestety nie ma już jej.
To tyle ode mnie w tym temacie.
Bardzo mi przykro i przepraszam Ciebie.
Ja po prostu znam to z innej strony, dlatego nie chcę mówić nie, dla choroby Ani.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:31   #1154
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

O kurcze dziewczyny, przeciez tak nie można. Chemia chemii nie równa, po jednej jest się nie do życia, przy innej się funkcjonuje, kiepsko lub lepiej w zalezności od organizmu. Wiem co piszę, jestem po.
Fakt koniec dyskusji, sorki ale musiałam napisać.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:49   #1155
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość

mozna prosić 15 ? Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze liczę ^^ to zostalo 5 ml Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21. Poproszę ^.~

I 2x5 (czyli 10)
Mizon Acence Blemish Control Soothing Gel Cream

Pisalabym się również na ślimaka i to przeciwzmarszczkowe coś ^^

Ani zaś dużo zdrowia życzę
Oki
Imyss rozebrane , zaraz wrzucę PW.

te dwa kremy dodam, jak już będą kupione Ile zarezerwować wstępnie?
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość

Estelko, a ten slimak to co konkretnie dla jakiej skory co bedzie robil itp? bardziej jako upiekszac czy lekarstwo na jakies zło?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania odnosnie ślimaka
Ślimak pewnie jak w innych kremach - na stany zapalne, niedoskonałości, łagodzenie podrażnień, regulację sebum, spłycenie blizn. Może działać podsuszająco, jak niektóre dziewczyny pisały.
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelko, jak dojdzie snowise to bede mogla prosic o wysylke? bo teraz to juz sie uzbieralo jeszcze tornado, elemong, a juz mam na to chrapke
Jasne

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Lista

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, rozbiórka zamknięta
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Kami007 - 5ml
- Himee - 5ml
- laedere - 5ml
- maneo444 - 15ml
-Chandrika - 5ml

Mizon Acence Blemish Control Soothing Gel Cream cena ok. 5,70/5ml, do wzięcia 3x5ml
- 'Estelle' - 10ml
- Katniewojt - 15ml
- Chandrika - 10ml

Przypominam o wpłatach za
- Missha Perfect Cover #13
- Missha Perfect Cover #27
- Lioele Water Drop [edycja 2]
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:58   #1156
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Mizon Acence Blemish Control Soothing Gel Cream cena ok. 5,70/5ml, do wzięcia 3x5ml
- 'Estelle' - 10ml
- Katniewojt - 15ml
- Chandrika - 10ml
Poprosze resztę
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Przypominam o wpłatach za
- Missha Perfect Cover #13
- Missha Perfect Cover #27
- Lioele Water Drop [edycja 2]
To mogę być ja

Zerkniesz, jak to tam finansowo wygląda w Twojej rozpisce i podeslesz ile mam wpłącić Ci? Sie gubię lekko
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:23   #1157
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Poprosze resztę


To mogę być ja

Zerkniesz, jak to tam finansowo wygląda w Twojej rozpisce i podeslesz ile mam wpłącić Ci? Sie gubię lekko
Oki, Mizonik rozebrany

Lioele to nie Ty , mam duuuużą nadpłatę od Ciebie, powoli się z niej będę rozliczać, dzisiaj poleci paczucha, a i tak jeszcze mnóstwo zostanie [dlatego nawet PW zbiorczych nie wysyłam, tylko sobie odliczam z Twojego funduszu ]
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:52   #1158
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Oj nie, to ja, to ja. Bardzo mi wstyd - lekka obsuwa nastąpiła z mojej strony, przepraszam! Dzisiaj na poczcie wpłaciłam, dowód wpłaty mam. Niestety poczta jak poczta, środki będą czw - piątek.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:39   #1159
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oki, Mizonik rozebrany

Lioele to nie Ty , mam duuuużą nadpłatę od Ciebie, powoli się z niej będę rozliczać, dzisiaj poleci paczucha, a i tak jeszcze mnóstwo zostanie [dlatego nawet PW zbiorczych nie wysyłam, tylko sobie odliczam z Twojego funduszu ]
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 13:03   #1160
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Oj nie, to ja, to ja. Bardzo mi wstyd - lekka obsuwa nastąpiła z mojej strony, przepraszam! Dzisiaj na poczcie wpłaciłam, dowód wpłaty mam. Niestety poczta jak poczta, środki będą czw - piątek.
Spokojnie bywa, dlatego przypominam
I jeszcze na kilka innych wpłat czekam
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:10   #1161
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle mam nadzieję że moja wpłata doszła?
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:45   #1162
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Estelle mam nadzieję że moja wpłata doszła?
Tak, już dawno temu, powinnaś już mieć przesyłke u Siebie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:48   #1163
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, paczka dotarła, dziękuję
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:21   #1164
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tak, już dawno temu, powinnaś już mieć przesyłke u Siebie
fajnie, może jak wrócę do domu to już będzie
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:28   #1165
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
O kurcze dziewczyny, przeciez tak nie można. Chemia chemii nie równa, po jednej jest się nie do życia, przy innej się funkcjonuje, kiepsko lub lepiej w zalezności od organizmu. Wiem co piszę, jestem po.
Fakt koniec dyskusji, sorki ale musiałam napisać.
Nie wiesz, że Polska to kraj architektów i lekarzy?
("Ja bym to postawił gdzieś indziej!", "Dlaczego to tu wisi?", "Miałem to i brałem to, i mi przeszło", "To nie zapalenie x, to na pewno y, wiem, bo miałem")
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:06   #1166
agnishka
Raczkowanie
 
Avatar agnishka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle dostałam przesyłkę-dziekuje !!!!!!!!!!!
agnishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 20:43   #1167
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Oki
Imyss rozebrane , zaraz wrzucę PW.

te dwa kremy dodam, jak już będą kupione Ile zarezerwować wstępnie?
Ślimaka może 10 ml? a tego drugiego 5. Ale to też zależy od ceny, ale wstępnie to tyle )

Zaraz zrobię przelew. Od razu zaplacę też za Mizona, ok?
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 21:47   #1168
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez agnishka Pokaż wiadomość
Estelle dostałam przesyłkę-dziekuje !!!!!!!!!!!
Super
Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Ślimaka może 10 ml? a tego drugiego 5. Ale to też zależy od ceny, ale wstępnie to tyle )

Zaraz zrobię przelew. Od razu zaplacę też za Mizona, ok?
Jasne

Myślę, że uda się w granicach 5-6 zł za 5ml próbkę.
Dodam Cię do listy rozbiórkowej [jak będzie], najwyżej zweryfikujesz czy go chcesz, czy nie i ile dokładnie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 21:47   #1169
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jasne, zapytam
Alarm odwołany - doszło
W sumie 3 produkty z arkusza
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 08:30   #1170
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle moja przesyłka tez doszła Dziękuję bardzo
Wczoraj PP podniosła mi ciśnienie - najpierw listonosz zostawił awizo a w domu byli rodzice, potem zamkneli mi pocztę 5 minut przed czasem, dzisiaj w końcu mam swoje mazidła A tak chciałam coś juz wczoraj wypróbować, tylko teraz mam problem co bo wszystko nadaje się na noc, chyba od BRTC zacznę
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.